Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci
Warszawa, 14-15.01.2017
 
100 m kobiet E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Barbara 2007-04-20 Z/0757/15

TAK

16.18 16.18/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

2
BARTCZAK Zuzanna 2006-07-14 Z/0123/16

TAK

16.99 16.99/16 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus 2016

3
BAUKE Zofia 2008-07-24 Z/0207/16

TAK

WTŁ Stegny Warszawa sp 2016

4
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

13.59 13.59/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Polanica-Zdrój 2016

5
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

15.68 15.68/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2016

6
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

14.16 14.16/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2016

7
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

8
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

9
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

12.32 12.32/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

10
DOMEL Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

15.85 15.85/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

11
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

15.84 15.84/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2016

12
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

16.75 15.60/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2016

13
GAISINA Elina 2006-10-03 Z/0735/15

TAK

16.75 16.00/16 WTŁ Stegny Warszawa SP Rosyjska przy ambasadzie 2016

14
GRINKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

17.04 17.04/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

15
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

14.43 14.43/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

16
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

13.60 13.60/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2016

17
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

15.55 15.55/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2016

18
GUTOWSKA Maja 2007-05-13 Z/0741/15

TAK

14.38 14.24/15 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2016

19
IMIOŁEK Iga 2007-05-09 Z/0049/16

TAK

19.47 19.47/16 MKS Korona Wilanów SP 115 Warszawa 2016

20
IMIOŁEK Iga 2007-05-09 Z/0049/16

TAK

19.47 19.47/16 MKS Korona Wilanów SP 115 Warszawa 2016

21
JANISZ Kinga 2006-09-23 Z/0762/15

TAK

14.49 14.49/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

22
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

15.04 15.04/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

23
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0112/16

TAK

16.25 16.25/16 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

24
KAŁCZEWSKA Maria 2007-02-20 Z/0713/15

TAK

17.37/15 WTŁ Stegny Warszawa SP 260 Warszawa 2016

25
KARCZEWSKA Julia 2008-01-26 Z/0549/15

TAK

17.41 17.41/16 MKS Korona Wilanów SP 41 Warszawa 2016

26
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0828/15

TAK

14.81 14.81/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

27
KOCIUCKA Nina 2007-06-06 Z/0399/15

TAK

15.58/15 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

28
KOPCZAK Jagoda 2007-11-15 Z/0818/15

TAK

14.44 14.44/16 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

29
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

16.92 16.92/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

30
KRZĘTOWSKA Marianna 2007-04-23 Z/0052/16

TAK

19.71 19.71/16 MKS Korona Wilanów SP 115 Warszawa 2016

31
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0520/15

TAK

14.22 13.94/15 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

32
KUPIEC Pola 2007-06-07 Z/0098/16

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

33
LORENZ Patrycja 2007-05-07 Z/0047/15

TAK

13.58 13.58/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Kłodzko 2016

34
MARKOWSKA Gabriela 2006-08-16 Z/0771/15

TAK

13.63 13.63/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

35
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

22.27 22.27/16 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2016

36
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

17.27 17.27/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

37
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

12.73 12.54/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

38
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

39
NOWAKOWSKA Martyna 2007-03-13 Z/0109/16

TAK

15.07 15.07/16 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

40
OKOŃ -BETCHER Weronika 2008-04-10 Z/0208/16

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP nr. 212 w Warszawie 2016

41
PISARSKA Aniela 2007-02-12 Z/0135/16

TAK

16.80 16.80/16 WTŁ Stegny Warszawa SP.Kol.O. Pijarów 2016

42
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0078/16

TAK

14.69 14.69/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

43
PUCZEN Gabriela 2006-07-16 Z/0128/16

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 2016

44
ROGOZIŃSKA Wiktoria 2008-03-06 Z/0718/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP nr. 212 w Warszawie 2016

45
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK

18.30 18.30/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

46
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

14.00 14.00/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

47
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 Z/0727/15

TAK

17.12 16.30/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2016

48
SZMAJDOWICZ Julia 2008-04-01 Z/0715/15

TAK

22.47/15 WTŁ Stegny Warszawa SP nr. 212 w Warszawie 2016

49
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

15.46 15.46/16 UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2016

50
ŚWINOGA Aniela 2007-04-07 Z/0410/15

TAK

16.82 16.26/15 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

51
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

14.13 14.13/16 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2016

52
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

14.54 14.54/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

53
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

13.05 13.05/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Polanica-Zdrój 2016

54
ZAJĄC Matylda 2006-09-12 Z/0134/16

TAK

14.27 14.27/16 UKS Zryw Słomczyn SP Przymierza Rodzin Warszawa 2016

55
ZDRALEWICZ Dominika 2008-10-26 Z/0110/16

TAK

17.53 17.53/16 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

 
100 m kobiet E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

13.27/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Kłodzko 2016

2
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

13.50/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

3
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2016

4
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0116/16

TAK

15.38/15 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

14.00/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2016

6
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

13.78/15 MKS Korona Wilanów SP 104 Warszawa 2016

7
LIS Maja 2006-03-26 Z/0111/16

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

8
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

12.76/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

9
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

10
RATUSZ Kornelia 2006-05-10 Z/0035/16

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

11
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

14.80/15 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

12
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0481/15

TAK

13.06/15 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

13
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0827/15

TAK

14.01/15 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

14
SULIŃSKA Maria 2005-07-31 Z/0565/15

TAK

14.30/16 MKS Korona Wilanów SP 140 Warszawa 2016

15
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 Z/0076/16

TAK

13.95/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

16
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

14.76/16 WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2016

17
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

14.32/15 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

18
ZDONEK Julia 2005-08-03 Z/0420/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

 
300 m kobiet E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Barbara 2007-04-20 Z/0757/15

TAK

45.37 45.37/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

2
BARTCZAK Zuzanna 2006-07-14 Z/0123/16

TAK

50.91 50.91/16 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus 2016

3
BAUKE Zofia 2008-07-24 Z/0207/16

TAK

WTŁ Stegny Warszawa sp 2016

4
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

35.32 35.32/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Polanica-Zdrój 2016

5
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

42.85 42.85/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2016

6
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

38.23 38.23/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2016

7
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

8
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

9
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

30.27 30.27/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

10
DOMEL Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

45.62 45.62/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

11
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

42.02 42.02/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2016

12
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

42.02 42.02/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2016

13
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

45.07 45.07/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2016

14
GAISINA Elina 2006-10-03 Z/0735/15

TAK

41.92 41.92/16 WTŁ Stegny Warszawa SP Rosyjska przy ambasadzie 2016

15
GRINKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

47.37 47.37/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

16
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

39.05 39.05/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

17
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

33.14 33.14/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2016

18
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

40.46 40.46/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2016

19
GUTOWSKA Maja 2007-05-13 Z/0741/15

TAK

37.43 37.43/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2016

20
IMIOŁEK Iga 2007-05-09 Z/0049/16

TAK

MKS Korona Wilanów SP 115 Warszawa 2016

21
IMIOŁEK Iga 2007-05-09 Z/0049/16

TAK

MKS Korona Wilanów SP 115 Warszawa 2016

22
JANISZ Kinga 2006-09-23 Z/0762/15

TAK

36.72 36.72/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

23
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

38.63 38.63/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

24
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0112/16

TAK

43.17 43.17/16 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

25
KAŁCZEWSKA Maria 2007-02-20 Z/0713/15

TAK

46.56/15 WTŁ Stegny Warszawa SP 260 Warszawa 2016

26
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0828/15

TAK

38.20 38.20/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

27
KOCIUCKA Nina 2007-06-06 Z/0399/15

TAK

55.16/15 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

28
KOPCZAK Jagoda 2007-11-15 Z/0818/15

TAK

38.56 38.56/16 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

29
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

48.12 48.12/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

30
KRZĘTOWSKA Marianna 2007-04-23 Z/0052/16

TAK

MKS Korona Wilanów SP 115 Warszawa 2016

31
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0520/15

TAK

35.89 35.89/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

32
KUPIEC Pola 2007-06-07 Z/0098/16

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

33
LORENZ Patrycja 2007-05-07 Z/0047/15

TAK

32.61 32.61/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Kłodzko 2016

34
MARKOWSKA Gabriela 2006-08-16 Z/0771/15

TAK

34.60 34.60/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

35
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

42.81 42.81/16 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2016

36
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

44.32 44.32/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

37
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

32.22 32.22/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

38
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

39
NOWAKOWSKA Martyna 2007-03-13 Z/0109/16

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

40
OKOŃ -BETCHER Weronika 2008-04-10 Z/0208/16

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP nr. 212 w Warszawie 2016

41
PISARSKA Aniela 2007-02-12 Z/0135/16

TAK

47.05 47.05/16 WTŁ Stegny Warszawa SP.Kol.O. Pijarów 2016

42
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0078/16

TAK

45.83 45.83/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

43
PUCZEN Gabriela 2006-07-16 Z/0128/16

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 2016

44
ROGOZIŃSKA Wiktoria 2008-03-06 Z/0718/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP nr. 212 w Warszawie 2016

45
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK

50.01 50.01/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

46
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

36.25 36.25/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

47
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 Z/0727/15

TAK

44.90 44.90/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2016

48
SZMAJDOWICZ Julia 2008-04-01 Z/0715/15

TAK

59.48/15 WTŁ Stegny Warszawa SP nr. 212 w Warszawie 2016

49
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

40.33 40.33/16 UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2016

50
ŚWINOGA Aniela 2007-04-07 Z/0410/15

TAK

47.30 47.30/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

51
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

35.95 35.95/16 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2016

52
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

46.05 40.27/15 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

53
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

33.68 33.68/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Polanica-Zdrój 2016

54
ZAJĄC Matylda 2006-09-12 Z/0134/16

TAK

36.45 36.45/16 UKS Zryw Słomczyn SP Przymierza Rodzin Warszawa 2016

55
ZDRALEWICZ Dominika 2008-10-26 Z/0110/16

TAK

46.63 46.63/16 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

 
300 m kobiet E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

33.56 33.56/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Kłodzko 2016

2
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

33.92 33.92/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

3
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

39.37 39.37/16 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2016

4
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0116/16

TAK

36.63 36.63/16 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

33.71 33.71/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2016

6
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

32.79 32.79/16 MKS Korona Wilanów SP 104 Warszawa 2016

7
LIS Maja 2006-03-26 Z/0111/16

TAK

37.23 37.23/16 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

8
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

32.83 32.83/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

9
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

41.60 41.60/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

10
RATUSZ Kornelia 2006-05-10 Z/0035/16

TAK

44.24 44.24/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

11
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

34.57 34.57/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

12
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0481/15

TAK

33.94 33.94/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

13
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0827/15

TAK

33.04 33.04/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

14
SULIŃSKA Maria 2005-07-31 Z/0565/15

TAK

36.99/15 MKS Korona Wilanów SP 140 Warszawa 2016

15
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 Z/0076/16

TAK

35.29 35.29/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

16
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

37.84 37.84/16 WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2016

17
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

36.63 36.63/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

18
ZDONEK Julia 2005-08-03 Z/0420/15

TAK

37.97 37.97/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

 
500 m kobiet E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

53.53 53.53/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Kłodzko 2016

2
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

54.32 54.32/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

3
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

1:02.97 1:02.97/16 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2016

4
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0116/16

TAK

1:02.42 1:02.42/16 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

53.72 53.72/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2016

6
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

53.28 53.28/16 MKS Korona Wilanów SP 104 Warszawa 2016

7
LIS Maja 2006-03-26 Z/0111/16

TAK

1:00.97 1:00.97/16 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

8
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

53.25 53.25/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

9
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

1:07.81 1:07.81/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

10
RATUSZ Kornelia 2006-05-10 Z/0035/16

TAK

1:12.73 1:12.73/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

11
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

55.38 55.38/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

12
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0481/15

TAK

55.11 55.11/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

13
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0827/15

TAK

52.80 52.80/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

14
SULIŃSKA Maria 2005-07-31 Z/0565/15

TAK

1:04.10 1:04.10/16 MKS Korona Wilanów SP 140 Warszawa 2016

15
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 Z/0076/16

TAK

57.96 57.96/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

16
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

1:00.56 1:00.56/16 WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2016

17
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

1:00.10 1:00.10/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

18
ZDONEK Julia 2005-08-03 Z/0420/15

TAK

1:01.08 1:01.08/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

 
500 m kobiet (1) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 Z/0535/15

TAK

51.68 51.68/16 MKS Korona Wilanów SP 261 Warszawa 2016

2
BARTOSIEWICZ Alicja 2004-11-29 Z/0614/15

TAK

53.81 53.81/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

3
BOSIEK Milena 2004-09-16 Z/0406/15

TAK

55.67 55.67/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

4
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

59.88 59.88/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2016

5
CHMAL Angelika 2004-12-13 Z/0392/15

TAK

55.63 55.63/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

6
GLISZCZYŃSKA Patrycja 2005-04-26 Z/0345/15

TAK

58.49 58.49/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

7
JAROCKA Maja 2005-03-04 Z/0057/16

TAK

59.91/15 MKS Korona Wilanów SP 2 Piastów 2016

8
KACICZAK Olga 2004-12-04 Z/0702/15

TAK

59.11 59.11/16 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 2 Zakopane 2016

9
KRZYŻAŃSKA Joanna 2005-02-03 Z/0885/15

TAK

1:12.53/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

10
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

50.98 50.98/16 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2016

11
LATKO Natalia 2004-07-25 Z/0732/15

TAK

58.64 58.64/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 264 Warszawa 2016

12
LATKO Natalia 2004-07-25 Z/0732/15

TAK

58.64 58.64/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 264 Warszawa 2016

13
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

53.16 53.16/16 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

14
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 Z/0811/15

TAK

1:00.26 1:00.26/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

15
NIEMIEC Zofia 2005-03-15 Z/0118/16

TAK

57.51 57.51/16 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2016

16
SKROBAK Patrycja 2004-07-21 Z/0146/16

TAK

1:14.80 1:14.80/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

59.83 59.83/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

18
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

49.60 49.60/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Piastów 2016

19
WARGALA Julia 2005-01-23 Z/0569/15

TAK

49.10 49.10/16 MKS Korona Wilanów SP 76 Warszawa 2016

20
WOJCIECHOWSKA Liwia 2005-01-31 Z/0667/15

TAK

1:02.06 1:02.06/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

21
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

53.12 53.12/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

22
WOŁOSZYN Zofia 2004-09-01 Z/0149/16

TAK

1:03.21 1:03.21/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

 
500 m kobiet (1) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 Z/0612/15

TAK

58.98 58.98/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

2
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 Z/0372/15

TAK

54.95 54.49/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

50.06 50.06/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

4
BIELAS Klaudia 2004-04-19 Z/0339/15

TAK

55.74 55.74/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
BRAJTKROIC Weronika 2004-04-13 Z/0373/15

TAK

53.17 53.17/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

6
BRZOZOWSKA Anastazja 2004-02-27 Z/0539/15

TAK

52.26 52.26/16 MKS Korona Wilanów ZS 115 Warszawa 2016

7
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0672/15

TAK

52.17 52.17/16 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2016

8
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

47.88 47.41/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SMS Białystok 2016

9
DOMAGAŁA Wiktoria 2004-03-06 Z/0393/15

TAK

1:06.07 1:01.07/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

10
DRABIK Maria 2003-08-25 Z/0050/16

TAK

1:01.46 1:01.46/16 MKS Korona Wilanów SP Sióstr Niepokalanek 6 2016

11
DWORZYŃSKA Samanta 2004-03-14 Z/0622/15

TAK

51.80 51.80/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

12
FISZBAK Sandra 2004-05-31 Z/0829/15

TAK

54.93 54.93/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

13
GORBACZ Zuzanna 2003-07-21 Z/0673/15

TAK

50.89 50.89/16 UKS Giżycko Gim 2 Giżycko 2016

14
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

48.21 48.21/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

15
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

53.02 53.02/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

16
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

50.77 47.53/15 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0384/15

TAK

54.99 54.99/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

18
MAZIAK Karolina 2004-01-05 Z/0644/15

TAK

57.83 57.83/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

19
POLANOWSKA Hanna 2003-09-01 Z/0133/16

TAK

49.13 49.13/16 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Gim 117 Warszawa 2016

20
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 Z/0651/15

TAK

53.04 53.04/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

21
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

50.55 50.55/16 UKS Giżycko Gim 1 Giżycko 2016

22
SZYMAŃSKA Zofia 2004-05-18 Z/0567/15

TAK

53.61 53.61/16 MKS Korona Wilanów SMS Zakopane 2016

23
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 Z/0688/15

TAK

53.55 53.55/16 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

 
500 m kobiet (1) C1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CUDZICH Weronika 2003-03-24 Z/0709/15

TAK

56.13 56.13/16 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

2
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

1:01.42 1:01.42/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

3
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

51.41 51.41/16 SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

4
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

45.25 45.21/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
OSĘKOWSKA Oksana 2003-04-21 Z/0075/16

TAK

53.55 53.55/16 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2016

6
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

47.64 46.89/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

7
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

46.13 46.13/16 MKS Korona Wilanów Gim 117 Warszawa 2016

8
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

46.84 46.84/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

9
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 Z/0658/15

TAK

53.34 53.34/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

 
500 m kobiet (1) C2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BLACHA Julia 2001-10-29 Z/0615/15

TAK

56.10 56.10/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

2
DELA Katarzyna 2001-09-07 Z/0356/15

TAK

44.93 44.56/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gimnazjum Wiaderno 2016

3
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

43.47 43.47/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 3 Milanówek 2016

4
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

46.53 46.15/16 UKS 3 Milanówek ZSMS Zakopane 2016

5
GŁOWACKA Natalia 2001-11-13 Z/0093/16

TAK

47.33 47.33/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

6
KACZYŃSKA Julia 2002-06-11 Z/0051/16

TAK

MKS Korona Wilanów Gim 10 Warszawa 2016

7
MILEWSKA Alicja 2001-10-03 Z/0645/15

TAK

47.30 47.30/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

8
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

47.71 46.18/16 AZS Zakopane ZSMS Zakopane 2016

9
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

50.66 49.16/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

10
SIL Marta 2002-03-20 Z/0080/16

TAK

51.14 51.14/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

11
SMOLIŃSKA Barbara 2001-08-25 Z/0531/15

TAK

47.86 47.86/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

12
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 Z/0074/16

TAK

1:08.09 1:08.09/16 SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

 
500 m kobiet (2) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 Z/0535/15

TAK

51.68 51.68/16 MKS Korona Wilanów SP 261 Warszawa 2016

2
BARTOSIEWICZ Alicja 2004-11-29 Z/0614/15

TAK

53.81 53.81/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

3
BOSIEK Milena 2004-09-16 Z/0406/15

TAK

55.67 55.67/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

4
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

59.88 59.88/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2016

5
CHMAL Angelika 2004-12-13 Z/0392/15

TAK

55.63 55.63/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

6
GLISZCZYŃSKA Patrycja 2005-04-26 Z/0345/15

TAK

58.49 58.49/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

7
JAROCKA Maja 2005-03-04 Z/0057/16

TAK

59.91/15 MKS Korona Wilanów SP 2 Piastów 2016

8
KACICZAK Olga 2004-12-04 Z/0702/15

TAK

59.11 59.11/16 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 2 Zakopane 2016

9
KRZYŻAŃSKA Joanna 2005-02-03 Z/0885/15

TAK

1:12.53/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

10
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

50.98 50.98/16 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2016

11
LATKO Natalia 2004-07-25 Z/0732/15

TAK

58.64 58.64/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 264 Warszawa 2016

12
LATKO Natalia 2004-07-25 Z/0732/15

TAK

58.64 58.64/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 264 Warszawa 2016

13
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

53.16 53.16/16 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

14
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 Z/0811/15

TAK

1:00.26 1:00.26/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

15
NIEMIEC Zofia 2005-03-15 Z/0118/16

TAK

57.51 57.51/16 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2016

16
SKROBAK Patrycja 2004-07-21 Z/0146/16

TAK

1:14.80 1:14.80/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

59.83 59.83/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

18
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

49.60 49.60/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Piastów 2016

19
WARGALA Julia 2005-01-23 Z/0569/15

TAK

49.10 49.10/16 MKS Korona Wilanów SP 76 Warszawa 2016

20
WOJCIECHOWSKA Liwia 2005-01-31 Z/0667/15

TAK

1:02.06 1:02.06/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

21
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

53.12 53.12/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

22
WOŁOSZYN Zofia 2004-09-01 Z/0149/16

TAK

1:03.21 1:03.21/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

 
500 m kobiet (2) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 Z/0612/15

TAK

58.98 58.98/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

2
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 Z/0372/15

TAK

54.95 54.49/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

50.06 50.06/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

4
BIELAS Klaudia 2004-04-19 Z/0339/15

TAK

55.74 55.74/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
BRAJTKROIC Weronika 2004-04-13 Z/0373/15

TAK

53.17 53.17/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

6
BRZOZOWSKA Anastazja 2004-02-27 Z/0539/15

TAK

52.26 52.26/16 MKS Korona Wilanów ZS 115 Warszawa 2016

7
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0672/15

TAK

52.17 52.17/16 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2016

8
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

47.88 47.41/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SMS Białystok 2016

9
DOMAGAŁA Wiktoria 2004-03-06 Z/0393/15

TAK

1:06.07 1:01.07/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

10
DRABIK Maria 2003-08-25 Z/0050/16

TAK

1:01.46 1:01.46/16 MKS Korona Wilanów SP Sióstr Niepokalanek 6 2016

11
DWORZYŃSKA Samanta 2004-03-14 Z/0622/15

TAK

51.80 51.80/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

12
FISZBAK Sandra 2004-05-31 Z/0829/15

TAK

54.93 54.93/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

13
GORBACZ Zuzanna 2003-07-21 Z/0673/15

TAK

50.89 50.89/16 UKS Giżycko Gim 2 Giżycko 2016

14
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

48.21 48.21/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

15
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

53.02 53.02/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

16
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

50.77 47.53/15 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0384/15

TAK

54.99 54.99/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

18
MAZIAK Karolina 2004-01-05 Z/0644/15

TAK

57.83 57.83/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

19
POLANOWSKA Hanna 2003-09-01 Z/0133/16

TAK

49.13 49.13/16 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Gim 117 Warszawa 2016

20
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 Z/0651/15

TAK

53.04 53.04/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

21
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

50.55 50.55/16 UKS Giżycko Gim 1 Giżycko 2016

22
SZYMAŃSKA Zofia 2004-05-18 Z/0567/15

TAK

53.61 53.61/16 MKS Korona Wilanów SMS Zakopane 2016

23
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 Z/0688/15

TAK

53.55 53.55/16 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

 
500 m kobiet (2) C1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CUDZICH Weronika 2003-03-24 Z/0709/15

TAK

56.13 56.13/16 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

2
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

1:01.42 1:01.42/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

3
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

51.41 51.41/16 SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

4
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

45.25 45.21/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
OSĘKOWSKA Oksana 2003-04-21 Z/0075/16

TAK

53.55 53.55/16 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2016

6
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

47.64 46.89/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

7
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

46.13 46.13/16 MKS Korona Wilanów Gim 117 Warszawa 2016

8
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

46.84 46.84/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

9
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 Z/0658/15

TAK

53.34 53.34/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

 
500 m kobiet (2) C2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BLACHA Julia 2001-10-29 Z/0615/15

TAK

56.10 56.10/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

2
DELA Katarzyna 2001-09-07 Z/0356/15

TAK

44.93 44.56/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gimnazjum Wiaderno 2016

3
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

43.47 43.47/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 3 Milanówek 2016

4
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

46.53 46.15/16 UKS 3 Milanówek ZSMS Zakopane 2016

5
GŁOWACKA Natalia 2001-11-13 Z/0093/16

TAK

47.33 47.33/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

6
KACZYŃSKA Julia 2002-06-11 Z/0051/16

TAK

MKS Korona Wilanów Gim 10 Warszawa 2016

7
MILEWSKA Alicja 2001-10-03 Z/0645/15

TAK

47.30 47.30/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

8
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

47.71 46.18/16 AZS Zakopane ZSMS Zakopane 2016

9
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

50.66 49.16/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

10
SIL Marta 2002-03-20 Z/0080/16

TAK

51.14 51.14/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

11
SMOLIŃSKA Barbara 2001-08-25 Z/0531/15

TAK

47.86 47.86/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

12
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 Z/0074/16

TAK

1:08.09 1:08.09/16 SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

 
500 m kobiet (3) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 Z/0535/15

TAK

51.68 51.68/16 MKS Korona Wilanów SP 261 Warszawa 2016

2
BARTOSIEWICZ Alicja 2004-11-29 Z/0614/15

TAK

53.81 53.81/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

3
BOSIEK Milena 2004-09-16 Z/0406/15

TAK

55.67 55.67/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

4
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

59.88 59.88/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2016

5
CHMAL Angelika 2004-12-13 Z/0392/15

TAK

55.63 55.63/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

6
GLISZCZYŃSKA Patrycja 2005-04-26 Z/0345/15

TAK

58.49 58.49/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

7
JAROCKA Maja 2005-03-04 Z/0057/16

TAK

59.91/15 MKS Korona Wilanów SP 2 Piastów 2016

8
KACICZAK Olga 2004-12-04 Z/0702/15

TAK

59.11 59.11/16 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 2 Zakopane 2016

9
KRZYŻAŃSKA Joanna 2005-02-03 Z/0885/15

TAK

1:12.53/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

10
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

50.98 50.98/16 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2016

11
LATKO Natalia 2004-07-25 Z/0732/15

TAK

58.64 58.64/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 264 Warszawa 2016

12
LATKO Natalia 2004-07-25 Z/0732/15

TAK

58.64 58.64/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 264 Warszawa 2016

13
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

53.16 53.16/16 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

14
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 Z/0811/15

TAK

1:00.26 1:00.26/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

15
NIEMIEC Zofia 2005-03-15 Z/0118/16

TAK

57.51 57.51/16 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2016

16
SKROBAK Patrycja 2004-07-21 Z/0146/16

TAK

1:14.80 1:14.80/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

59.83 59.83/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

18
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

49.60 49.60/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Piastów 2016

19
WARGALA Julia 2005-01-23 Z/0569/15

TAK

49.10 49.10/16 MKS Korona Wilanów SP 76 Warszawa 2016

20
WOJCIECHOWSKA Liwia 2005-01-31 Z/0667/15

TAK

1:02.06 1:02.06/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

21
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

53.12 53.12/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

22
WOŁOSZYN Zofia 2004-09-01 Z/0149/16

TAK

1:03.21 1:03.21/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

 
500 m kobiet (3) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 Z/0612/15

TAK

58.98 58.98/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

2
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 Z/0372/15

TAK

54.95 54.49/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

50.06 50.06/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

4
BIELAS Klaudia 2004-04-19 Z/0339/15

TAK

55.74 55.74/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
BRAJTKROIC Weronika 2004-04-13 Z/0373/15

TAK

53.17 53.17/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

6
BRZOZOWSKA Anastazja 2004-02-27 Z/0539/15

TAK

52.26 52.26/16 MKS Korona Wilanów ZS 115 Warszawa 2016

7
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0672/15

TAK

52.17 52.17/16 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2016

8
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

47.88 47.41/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SMS Białystok 2016

9
DOMAGAŁA Wiktoria 2004-03-06 Z/0393/15

TAK

1:06.07 1:01.07/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

10
DRABIK Maria 2003-08-25 Z/0050/16

TAK

1:01.46 1:01.46/16 MKS Korona Wilanów SP Sióstr Niepokalanek 6 2016

11
DWORZYŃSKA Samanta 2004-03-14 Z/0622/15

TAK

51.80 51.80/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

12
FISZBAK Sandra 2004-05-31 Z/0829/15

TAK

54.93 54.93/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

13
GORBACZ Zuzanna 2003-07-21 Z/0673/15

TAK

50.89 50.89/16 UKS Giżycko Gim 2 Giżycko 2016

14
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

48.21 48.21/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

15
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

53.02 53.02/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

16
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

50.77 47.53/15 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0384/15

TAK

54.99 54.99/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

18
MAZIAK Karolina 2004-01-05 Z/0644/15

TAK

57.83 57.83/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

19
POLANOWSKA Hanna 2003-09-01 Z/0133/16

TAK

49.13 49.13/16 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Gim 117 Warszawa 2016

20
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 Z/0651/15

TAK

53.04 53.04/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

21
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

50.55 50.55/16 UKS Giżycko Gim 1 Giżycko 2016

22
SZYMAŃSKA Zofia 2004-05-18 Z/0567/15

TAK

53.61 53.61/16 MKS Korona Wilanów SMS Zakopane 2016

23
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 Z/0688/15

TAK

53.55 53.55/16 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

 
500 m kobiet (4) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 Z/0535/15

TAK

51.68 51.68/16 MKS Korona Wilanów SP 261 Warszawa 2016

2
BARTOSIEWICZ Alicja 2004-11-29 Z/0614/15

TAK

53.81 53.81/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

3
BOSIEK Milena 2004-09-16 Z/0406/15

TAK

55.67 55.67/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

4
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

59.88 59.88/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2016

5
CHMAL Angelika 2004-12-13 Z/0392/15

TAK

55.63 55.63/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

6
GLISZCZYŃSKA Patrycja 2005-04-26 Z/0345/15

TAK

58.49 58.49/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

7
JAROCKA Maja 2005-03-04 Z/0057/16

TAK

59.91/15 MKS Korona Wilanów SP 2 Piastów 2016

8
KACICZAK Olga 2004-12-04 Z/0702/15

TAK

59.11 59.11/16 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 2 Zakopane 2016

9
KRZYŻAŃSKA Joanna 2005-02-03 Z/0885/15

TAK

1:12.53/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

10
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

50.98 50.98/16 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2016

11
LATKO Natalia 2004-07-25 Z/0732/15

TAK

58.64 58.64/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 264 Warszawa 2016

12
LATKO Natalia 2004-07-25 Z/0732/15

TAK

58.64 58.64/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 264 Warszawa 2016

13
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

53.16 53.16/16 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

14
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 Z/0811/15

TAK

1:00.26 1:00.26/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

15
NIEMIEC Zofia 2005-03-15 Z/0118/16

TAK

57.51 57.51/16 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2016

16
SKROBAK Patrycja 2004-07-21 Z/0146/16

TAK

1:14.80 1:14.80/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

59.83 59.83/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

18
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

49.60 49.60/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Piastów 2016

19
WARGALA Julia 2005-01-23 Z/0569/15

TAK

49.10 49.10/16 MKS Korona Wilanów SP 76 Warszawa 2016

20
WOJCIECHOWSKA Liwia 2005-01-31 Z/0667/15

TAK

1:02.06 1:02.06/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

21
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

53.12 53.12/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

22
WOŁOSZYN Zofia 2004-09-01 Z/0149/16

TAK

1:03.21 1:03.21/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

 
1000 m kobiet D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 Z/0612/15

TAK

2:04.47 2:04.47/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

2
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 Z/0372/15

TAK

1:53.77 1:53.77/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

1:43.33 1:43.33/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

4
BIELAS Klaudia 2004-04-19 Z/0339/15

TAK

2:03.08 2:03.08/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
BRAJTKROIC Weronika 2004-04-13 Z/0373/15

TAK

1:55.73 1:55.73/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

6
BRZOZOWSKA Anastazja 2004-02-27 Z/0539/15

TAK

1:59.50 1:59.50/16 MKS Korona Wilanów ZS 115 Warszawa 2016

7
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0672/15

TAK

1:49.27 1:49.27/16 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2016

8
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

1:39.82 1:39.82/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SMS Białystok 2016

9
DOMAGAŁA Wiktoria 2004-03-06 Z/0393/15

TAK

2:08.15 2:08.15/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

10
DRABIK Maria 2003-08-25 Z/0050/16

TAK

2:07.45 2:07.45/16 MKS Korona Wilanów SP Sióstr Niepokalanek 6 2016

11
DWORZYŃSKA Samanta 2004-03-14 Z/0622/15

TAK

1:53.25 1:53.25/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

12
FISZBAK Sandra 2004-05-31 Z/0829/15

TAK

1:52.60 1:52.60/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

13
GORBACZ Zuzanna 2003-07-21 Z/0673/15

TAK

1:49.44 1:49.44/16 UKS Giżycko Gim 2 Giżycko 2016

14
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

1:37.00 1:37.00/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

15
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

1:51.42 1:51.42/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

16
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

1:42.76 1:42.76/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0384/15

TAK

1:52.76 1:52.76/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

18
MAZIAK Karolina 2004-01-05 Z/0644/15

TAK

1:57.17 1:57.17/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

19
POLANOWSKA Hanna 2003-09-01 Z/0133/16

TAK

1:49.26 1:49.26/16 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Gim 117 Warszawa 2016

20
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 Z/0651/15

TAK

1:51.34 1:51.34/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

21
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

1:46.33 1:46.33/16 UKS Giżycko Gim 1 Giżycko 2016

22
SZYMAŃSKA Zofia 2004-05-18 Z/0567/15

TAK

1:50.19 1:50.19/16 MKS Korona Wilanów SMS Zakopane 2016

23
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 Z/0688/15

TAK

1:50.67 1:50.67/16 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

 
1000 m kobiet (1) C1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CUDZICH Weronika 2003-03-24 Z/0709/15

TAK

1:55.61 1:55.61/16 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

2
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

2:04.19 2:04.19/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

3
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

1:50.52 1:50.52/16 SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

4
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

1:33.27 1:32.38/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
OSĘKOWSKA Oksana 2003-04-21 Z/0075/16

TAK

1:55.18 1:55.18/16 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2016

6
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

1:40.50 1:39.92/15 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

7
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

1:36.68 1:36.68/16 MKS Korona Wilanów Gim 117 Warszawa 2016

8
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

1:35.14 1:35.14/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

9
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 Z/0658/15

TAK

1:52.76 1:52.76/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

 
1000 m kobiet (1) C2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BLACHA Julia 2001-10-29 Z/0615/15

TAK

2:00.10 2:00.10/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

2
DELA Katarzyna 2001-09-07 Z/0356/15

TAK

1:33.09 1:31.17/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gimnazjum Wiaderno 2016

3
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

1:28.53 1:28.53/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 3 Milanówek 2016

4
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

1:35.35 1:32.49/16 UKS 3 Milanówek ZSMS Zakopane 2016

5
GŁOWACKA Natalia 2001-11-13 Z/0093/16

TAK

1:37.01 1:37.01/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

6
MILEWSKA Alicja 2001-10-03 Z/0645/15

TAK

1:36.85 1:36.85/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

7
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

1:37.81 1:33.65/16 AZS Zakopane ZSMS Zakopane 2016

8
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

1:41.78 1:41.78/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

9
SIL Marta 2002-03-20 Z/0080/16

TAK

1:47.93 1:47.93/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

10
SMOLIŃSKA Barbara 2001-08-25 Z/0531/15

TAK

1:38.58 1:38.58/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

11
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 Z/0074/16

TAK

2:16.12 2:16.12/16 SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

 
1000 m kobiet (2 C1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CUDZICH Weronika 2003-03-24 Z/0709/15

TAK

1:55.61 1:55.61/16 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

2
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

2:04.19 2:04.19/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

3
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

1:50.52 1:50.52/16 SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

4
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

1:33.27 1:32.38/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
OSĘKOWSKA Oksana 2003-04-21 Z/0075/16

TAK

1:55.18 1:55.18/16 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2016

6
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

1:40.50 1:39.92/15 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

7
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

1:36.68 1:36.68/16 MKS Korona Wilanów Gim 117 Warszawa 2016

8
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

1:35.14 1:35.14/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

9
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 Z/0658/15

TAK

1:52.76 1:52.76/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

 
1000 m kobiet (2) C2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BLACHA Julia 2001-10-29 Z/0615/15

TAK

2:00.10 2:00.10/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

2
DELA Katarzyna 2001-09-07 Z/0356/15

TAK

1:33.09 1:31.17/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gimnazjum Wiaderno 2016

3
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

1:28.53 1:28.53/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 3 Milanówek 2016

4
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

1:35.35 1:32.49/16 UKS 3 Milanówek ZSMS Zakopane 2016

5
GŁOWACKA Natalia 2001-11-13 Z/0093/16

TAK

1:37.01 1:37.01/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

6
MILEWSKA Alicja 2001-10-03 Z/0645/15

TAK

1:36.85 1:36.85/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

7
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

1:37.81 1:33.65/16 AZS Zakopane ZSMS Zakopane 2016

8
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

1:41.78 1:41.78/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

9
SIL Marta 2002-03-20 Z/0080/16

TAK

1:47.93 1:47.93/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

10
SMOLIŃSKA Barbara 2001-08-25 Z/0531/15

TAK

1:38.58 1:38.58/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

11
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 Z/0074/16

TAK

2:16.12 2:16.12/16 SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

 
Bieg drużynowy kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BLACHA Julia 2001-10-29 Z/0615/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

2
DELA Katarzyna 2001-09-07 Z/0356/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gimnazjum Wiaderno 2016

3
GŁOWACKA Natalia 2001-11-13 Z/0093/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

4
MILEWSKA Alicja 2001-10-03 Z/0645/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

5
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

6
SIL Marta 2002-03-20 Z/0080/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

7
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 Z/0074/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

 
Sztafeta kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 Z/0535/15

TAK

MKS Korona Wilanów SP 261 Warszawa 2016

2
AMBROZIK Barbara 2007-04-20 Z/0757/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

3
BARTCZAK Zuzanna 2006-07-14 Z/0123/16

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus 2016

4
BARTOSIEWICZ Alicja 2004-11-29 Z/0614/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

5
BAUKE Zofia 2008-07-24 Z/0207/16

TAK

WTŁ Stegny Warszawa sp 2016

6
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Polanica-Zdrój 2016

7
BOSIEK Milena 2004-09-16 Z/0406/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

8
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2016

9
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2016

10
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2016

11
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

12
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

13
CHMAL Angelika 2004-12-13 Z/0392/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

14
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

15
DOMEL Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

16
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2016

17
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2016

18
GAISINA Elina 2006-10-03 Z/0735/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP Rosyjska przy ambasadzie 2016

19
GLISZCZYŃSKA Patrycja 2005-04-26 Z/0345/15

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

20
GRINKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

21
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Kłodzko 2016

22
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

23
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

24
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2016

25
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2016

26
GUTOWSKA Maja 2007-05-13 Z/0741/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2016

27
IMIOŁEK Iga 2007-05-09 Z/0049/16

TAK

MKS Korona Wilanów SP 115 Warszawa 2016

28
JANISZ Kinga 2006-09-23 Z/0762/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

29
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

30
JAROCKA Maja 2005-03-04 Z/0057/16

TAK

MKS Korona Wilanów SP 2 Piastów 2016

31
KAŁCZEWSKA Maria 2007-02-20 Z/0713/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 260 Warszawa 2016

32
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0828/15

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

33
KOCIUCKA Nina 2007-06-06 Z/0399/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

34
KOPCZAK Jagoda 2007-11-15 Z/0818/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

35
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2016

36
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

37
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

MKS Korona Wilanów SP 104 Warszawa 2016

38
KRZYŻAŃSKA Joanna 2005-02-03 Z/0885/15

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

39
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0520/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

40
KUPIEC Pola 2007-06-07 Z/0098/16

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

41
LATKO Natalia 2004-07-25 Z/0732/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 264 Warszawa 2016

42
LATKO Natalia 2004-07-25 Z/0732/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 264 Warszawa 2016

43
LORENZ Patrycja 2007-05-07 Z/0047/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Kłodzko 2016

44
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

45
MARKOWSKA Gabriela 2006-08-16 Z/0771/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

46
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2016

47
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

48
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

49
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

50
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

51
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 Z/0811/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

52
NIEMIEC Zofia 2005-03-15 Z/0118/16

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2016

53
OKOŃ -BETCHER Weronika 2008-04-10 Z/0208/16

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP nr. 212 w Warszawie 2016

54
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

55
PISARSKA Aniela 2007-02-12 Z/0135/16

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP.Kol.O. Pijarów 2016

56
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0078/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

57
RATUSZ Kornelia 2006-05-10 Z/0035/16

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

58
ROGOZIŃSKA Wiktoria 2008-03-06 Z/0718/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP nr. 212 w Warszawie 2016

59
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

60
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0481/15

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

61
SKROBAK Patrycja 2004-07-21 Z/0146/16

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

62
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0827/15

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

63
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

64
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

65
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

66
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 Z/0727/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2016

67
SULIŃSKA Maria 2005-07-31 Z/0565/15

TAK

MKS Korona Wilanów SP 140 Warszawa 2016

68
SZMAJDOWICZ Julia 2008-04-01 Z/0715/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP nr. 212 w Warszawie 2016

69
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2016

70
ŚWINOGA Aniela 2007-04-07 Z/0410/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

71
WARGALA Julia 2005-01-23 Z/0569/15

TAK

MKS Korona Wilanów SP 76 Warszawa 2016

72
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 Z/0076/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

73
WOJCIECHOWSKA Liwia 2005-01-31 Z/0667/15

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

74
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

75
WOŁOSZYN Zofia 2004-09-01 Z/0149/16

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

76
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

77
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Polanica-Zdrój 2016

78
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2016

79
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

80
ZAJĄC Matylda 2006-09-12 Z/0134/16

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP Przymierza Rodzin Warszawa 2016

81
ZDONEK Julia 2005-08-03 Z/0420/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

 
Sztafeta kobiet 2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 Z/0612/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

2
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 Z/0372/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

4
BIELAS Klaudia 2004-04-19 Z/0339/15

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
BRAJTKROIC Weronika 2004-04-13 Z/0373/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

6
BRZOZOWSKA Anastazja 2004-02-27 Z/0539/15

TAK

MKS Korona Wilanów ZS 115 Warszawa 2016

7
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0672/15

TAK

UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2016

8
DOMAGAŁA Wiktoria 2004-03-06 Z/0393/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

9
DWORZYŃSKA Samanta 2004-03-14 Z/0622/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

10
FISZBAK Sandra 2004-05-31 Z/0829/15

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

11
GORBACZ Zuzanna 2003-07-21 Z/0673/15

TAK

UKS Giżycko Gim 2 Giżycko 2016

12
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

13
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

14
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

15
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

16
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

18
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0384/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

19
MAZIAK Karolina 2004-01-05 Z/0644/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

20
OSĘKOWSKA Oksana 2003-04-21 Z/0075/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2016

21
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

22
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 Z/0651/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

23
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

UKS Giżycko Gim 1 Giżycko 2016

24
SZYMAŃSKA Zofia 2004-05-18 Z/0567/15

TAK

MKS Korona Wilanów SMS Zakopane 2016

25
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

26
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 Z/0658/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

 
100 m mężczyzn E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 Z/0540/15

TAK

15.10/15 MKS Korona Wilanów SP 371 w Warszawie 2016

2
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 Z/0540/15

TAK

15.10/15 MKS Korona Wilanów SP 371 w Warszawie 2016

3
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

12.96 12.96/16 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2016

4
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 Z/0499/15

TAK