Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci Warszawa, 16-17.12.2023 | |||||||||||||||||||
Wielobój K (F2) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | Uczelnia / Szkoła | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||
1 | |
ADAMSKA Zofia | 2014-08-14 |
Z/0153/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP KATOLICKA TOMASZÓW MAZ | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
BIEŃKOWSKA Liliana | 2014-12-13 |
Z/0346/22
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
BOCZKIVSKA Anastazja | 2014-07-04 |
Z/0230/21
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
CZAPSKA Maja | 2015-03-15 |
Z/0145/23
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
GAICKA Natalia | 2014-10-29 |
Z/0151/22
|
UKS Jedynka Tomaszów Maz. | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
GIERAS Martyna | 2014-11-23 |
Z/0211/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | Sp 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
GONTARZ Hanna | 2014-07-12 |
Z/0217/23
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Grodzisk mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
KOROTYSZEWSKA Lena | 2014-07-16 |
Z/0580/20
|
MKS Cuprum Lubin | Przedszkole nr. 8 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
KOZŁOWSKA Hanna | 2014-08-18 |
Z/0094/23
|
UKS Jedynka Tomaszów Maz. | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
KRAWCZYK Natalka | 2015-03-17 |
Z/0255/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
KUTA Klaudia | 2014-07-15 |
Z/0154/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 14 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
MILER Maja | 2015-03-24 |
Z/0148/23
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
MORDAKA Laura | 2014-09-02 |
Z/0318/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
NOWAK Wiktoria | 2014-11-02 |
Z/0184/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | Przedszkole w Wołowie | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
POLAKOWSKA Julia | 2014-11-04 |
Z/0258/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 12 Piotrków Trybunalski | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
PULIKOWSKA Inez | 2015-06-02 |
Z/0220/22
|
MKS Cuprum Lubin | SP 1 LUBIN | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
SOBCZAK Agata | 2014-08-18 |
Z/0172/21
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
TOMICZAK Anna | 2014-07-06 |
Z/0073/23
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Grodzisk mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
Wielobój K (E1) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | Uczelnia / Szkoła | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||
1 | |
ADAMCZYK Tatiana | 2013-08-27 |
Z/0194/21
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 2 Piotrków Trybunalski | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
BIEŃKOWSKA Alicja | 2013-08-19 |
Z/0242/22
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
CHACHUŁA Julia | 2013-07-24 |
Z/0473/20
|
UKS Jedynka Tomaszów Maz. | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
CZECH Julianna | 2014-02-15 |
Z/0239/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
CZUKIEWSKA Weronika | 2013-10-21 |
Z/0229/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | Salezjańska SP Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
FEDAK Gaja | 2013-12-12 |
Z/0655/20
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 2 Zagórz | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
FIŁKA Milena | 2014-06-26 |
Z/0155/23
|
MKS Cuprum Lubin | SP 14 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
GAWLAK Katarzyna | 2013-07-11 |
Z/0121/20
|
UKS Olczanka Zakopane | SP 4 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
JAROSZYŃSKA Izabela | 2013-09-02 |
Z/0251/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 8 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
KAŁOWSKA Anna | 2013-09-11 |
Z/0221/20
|
WTŁ Stegny Warszawa | SP 8 Otwock | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
KLATKA Amelia | 2013-10-22 |
Z/0532/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
KLIMECKA Aleksandra | 2013-10-21 |
Z/0210/23
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | SP SMS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
KUBICKA Hanna | 2013-07-06 |
Z/0216/23
|
UKS Olczanka Zakopane | SP 4 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
LASOCKA Amelia | 2013-09-19 |
Z/0344/22
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
LEJMAN Tola | 2014-06-25 |
Z/0361/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 11 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
LESZCZYŃSKA Natalia | 2014-02-17 |
Z/0015/22
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
ŁAPETA Maria | 2013-10-22 |
Z/0354/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 3 Tomaszów Maz | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
MACHNIJ Rozalia | 2014-02-04 |
Z/0014/22
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
MAGDZIARZ Veronika | 2014-03-11 |
Z/0316/22
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP Wolbórz | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
MALINOWSKA Dagmara | 2013-09-09 |
Z/0237/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 14 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
MOKROGULSKA Martyna | 2013-08-15 |
Z/0362/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 10 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
NEROJ Alicja | 2014-02-20 |
Z/0196/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 12 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
NOWAKOWSKA Marcelina | 2014-01-14 |
Z/0211/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
PARCHAN Pola | 2013-08-28 |
Z/0241/21
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
SAMBORSKA Helena | 2014-01-21 |
Z/0248/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
SOBCZAK Alicja | 2013-12-28 |
Z/0212/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | Sp 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
STAWIANA Lidia | 2014-05-15 |
Z/0256/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 6 | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
STRYJEWSKA Zuzanna | 2014-02-25 |
Z/0183/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
29 | |
SUCHOWIAN Małgorzata | 2013-11-19 |
Z/0516/20
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | SP 9 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
WASIAK Urszula | 2013-10-24 |
Z/0231/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
ZIÓŁKOWSKA Martyna | 2013-12-17 |
Z/0369/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 10 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
Wielobój K (E2) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | Uczelnia / Szkoła | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||
1 | |
ABRATKIEWICZ Laura | 2012-07-06 |
Z/0584/20
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
BEREZOWSKA Lena | 2013-01-11 |
Z/0228/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | Salezjańska SP Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
BIERĆ Hanna | 2012-11-02 |
Z/0132/21
|
UKS Giżycko | SP Wilkasy | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
BRODAWSKA Alicja | 2013-06-29 |
Z/0218/23
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Grodzisk mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
CHMIELEWSKA Zuzanna | 2013-05-09 |
Z/0648/20
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 3 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
CIAGADLAK Zuzanna | 2013-04-06 |
Z/0264/20
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
CZEREPIŃSKA Antonina | 2012-12-09 |
Z/0232/21
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
CZWERENKO Celina | 2012-11-29 |
Z/0650/20
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 1 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
DOBERSTEIN Iga | 2013-03-31 |
Z/0236/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
DZIADAK Zofia | 2013-01-03 |
Z/0652/20
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 3 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
FIRLIT Amelia | 2013-06-27 |
Z/0004/23
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 1 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
FORNALCZYK Martyna | 2012-10-18 |
Z/0165/23
|
UKS Jedynka Tomaszów Maz. | SP1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
GAWRON Hanna | 2012-09-26 |
Z/0053/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
GIERAS Weronika | 2012-07-24 |
Z/0312/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | Sp 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
IŁOWSKA Izabela | 2013-02-16 |
Z/0050/21
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
KONEWKA Hanna | 2013-01-17 |
Z/0692/20
|
UKS Jedynka Tomaszów Maz. | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
KOSTADINOV Jana | 2012-11-04 |
Z/0091/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | SP 322 Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
KRUL Amelia | 2012-08-19 |
Z/0587/20
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 6 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
KRYSZCZUK Hanna | 2013-04-06 |
Z/0227/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 3 Chojnów | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
KUDRYCKA Julia | 2012-07-17 |
Z/0131/21
|
UKS Giżycko | SP 4 Giżycko | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
LENART Maja | 2012-12-08 |
Z/0328/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
ŁUKASZCZYK Gloria | 2012-08-25 |
Z/0260/19
|
UKS Olczanka Zakopane | SP 4 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
PABON Anna | 2012-09-10 |
Z/0152/21
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | SP1 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
POTOCKA Izabela | 2013-02-24 |
Z/0662/20
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 9 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
RADZIKOWSKA Maja | 2012-10-01 |
Z/0422/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP Wolbórz | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
ROZUMETZ Ivanna [Z] | 2012-07-11 |
Z/0207/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
SŁABOSZ Lena | 2013-02-14 |
Z/0222/23
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Grodzisk mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
STĘPNIAKOWSKA Zofia | 2012-08-08 |
Z/0221/21
|
KS Orzeł Elbląg | Regent | 2023 |
|
|||||||||||
29 | |
SZCZEPAŃSKA Ewa | 2013-04-25 |
Z/0049/21
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
TUREK-PARYLAK Laura | 2012-11-20 |
Z/0003/22
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 3 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
WARYCH Pola | 2012-08-10 |
Z/0102/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
32 | |
WĘGRZYNOWSKA Amelia | 2012-07-09 |
Z/0137/23
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP Kamień | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
WIKTOROWICZ Anna | 2013-05-20 |
Z/0089/23
|
UKS Jedynka Tomaszów Maz. | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
WOŁCZYŃSKA Zuzanna | 2013-05-23 |
Z/0462/20
|
UKS Jedynka Tomaszów Maz. | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
Wielobój K (D1) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | Uczelnia / Szkoła | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||
1 | |
BANASIK Aleksandra | 2012-04-26 |
Z/0129/21
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
BISKUP Maja | 2011-11-03 |
Z/0714/20
|
UKS Jedynka Tomaszów Maz. | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
BLINOW Maria | 2012-02-23 |
Z/0135/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | SP 3 Otwock | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
BORKOWSKA Alicja | 2011-07-21 |
Z/0156/23
|
MKS Cuprum Lubin | NSP SMS Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
BUBEL Aleksandra | 2012-01-21 |
Z/0106/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
DYLĄG Kornelia | 2011-07-20 |
Z/0178/21
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 2 Zagórz | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
FRANKIEWICZ Zofia | 2011-12-13 |
Z/0424/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | Archidiecezjlna Katolicka Szkoła Podstawowa Tomaszów Maz | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
IWANEK Alicja | 2011-08-26 |
Z/0181/19
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
JABRZYK Antonina | 2011-10-16 |
Z/0187/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
JABRZYK Antonina | 2011-10-16 |
Z/0187/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
JAWORSKA Antonina | 2012-06-05 |
Z/0229/19
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 12 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
KOCAN Zuzanna | 2011-11-25 |
Z/0179/19
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
KRACZKOWSKA Lena | 2012-04-30 |
Z/0004/22
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 6 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
KUTA Natalia | 2011-07-22 |
Z/0170/21
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 14 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
LEWICKA Maja | 2011-07-20 |
Z/0244/19
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
LUCHSHEVA Maiia [Z] | 2011-09-29 |
Z/0146/23
|
KS Orzeł Elbląg | SP 8 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
LUDWICKA Antonina | 2012-02-03 |
Z/0116/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 5 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
MACHNICKA Oliwia | 2011-07-18 |
Z/0253/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 11 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
MAJCHRZAK Klaudia | 2012-06-13 |
Z/0162/23
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP SZKLARY GÓRNE | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
MARSZAŁEK Weronika | 2012-05-15 |
Z/0065/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
MAŚLAK Julia | 2012-05-11 |
Z/0109/21
|
MKS Cuprum Lubin | SP 14 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
MICHALSKA Aleksandra | 2012-03-14 |
Z/0331/22
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 1 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
MOSKWA Maria | 2012-01-25 |
Z/0425/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP Wolbórz | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
NOWICKA Paulina | 2011-10-08 |
Z/0100/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
ORŁOWSKA Michalina | 2012-04-02 |
Z/0223/20
|
WTŁ Stegny Warszawa | SP 128 | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
PALUCH Marlena | 2011-09-22 |
Z/0219/22
|
MKS Cuprum Lubin | SP Szklary Górne | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
PODSKARBI Alicja | 2012-06-27 |
Z/0314/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
PUŁAWSKA Beata | 2011-12-31 |
Z/0604/20
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Brwinów | 2023 |
|
|||||||||||
29 | |
PUŁECKA Nina | 2011-11-25 |
Z/0164/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | SP 2 Konstancin Jeziorna | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
SKŁADOWSKA Julia | 2011-12-26 |
Z/0349/22
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
STOJEK Gabriela | 2011-12-22 |
Z/0266/22
|
UKS Olczanka Zakopane | SP 5 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
32 | |
STRZYŻ Liliana | 2011-09-09 |
Z/0114/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP Ścinawa | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
SYCHOWICZ Urszula | 2011-07-10 |
Z/0268/22
|
WTŁ Stegny Warszawa | SP 6 Otwock | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
SZCZĘSNA Zofia | 2012-05-28 |
Z/0137/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
SZWAJKA Helena | 2012-03-12 |
Z/0232/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | Społeczna SP w Lubinie | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
WITKOWSKA Zuzanna | 2011-09-11 |
Z/0405/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP 11 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
37 | |
WOJCIECHOWSKA Maja | 2012-06-06 |
Z/0230/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 10 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
38 | |
WRONKOWSKA Lena | 2012-05-17 |
Z/0088/23
|
UKS Jedynka Tomaszów Maz. | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
39 | |
ŻMUDZIŃSKA Iga | 2012-02-16 |
Z/0419/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
Wielobój K (D2) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | Uczelnia / Szkoła | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||
1 | |
ADAMSKA Julia | 2011-03-16 |
Z/0111/22
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP Katolicka Tomaszów Maz | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
BIERNACKA Anna | 2011-03-01 |
Z/0175/19
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
BŁASZCZYK Maja | 2011-04-09 |
Z/0242/20
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
CYMERMAN Nela | 2011-05-19 |
Z/0147/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
CZECH Dominika | 2010-11-02 |
Z/0104/21
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP Poznan | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
DOROCKA JACH Ashley | 2010-07-27 |
Z/0272/18
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 1 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
DYDEK Oliwia | 2010-08-08 |
Z/0247/18
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 4 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
FAŁEK Antonina | 2011-01-04 |
Z/0260/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 12 Piotrków Trybunalski | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
FUŁAWKA Nela | 2010-10-08 |
Z/0126/21
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 8 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
GAWLAK Maria | 2011-05-13 |
Z/0200/19
|
UKS Olczanka Zakopane | SP 4 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
GAWORECKA Maja | 2010-07-12 |
Z/0006/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
SKŁ Górnik Sanok | SP 1 Sanok | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
GUT Zuzanna | 2011-02-16 |
Z/0150/21
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | SP3 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
JASIŃSKA Lena | 2011-03-04 |
Z/0066/20
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
JASTRZĘBSKA Olga | 2010-12-13 |
Z/0086/21
|
WTŁ Stegny Warszawa | SP 307 Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
JESKE Zofia | 2011-05-05 |
Z/0132/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
KACZOROWSKA Hanna | 2011-04-07 |
Z/0069/20
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 6 Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
KOBUS Agata | 2010-09-17 |
Z/0317/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 1 Góra | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
KRÓL Maja | 2011-01-02 |
Z/0331/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
LEWANDOWSKA Zuzanna | 2011-01-15 |
Z/0008/18
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
LITWITZ Małgorzata | 2011-05-19 |
Z/0430/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
MACHNICKA Małgorzata | 2010-09-11 |
Z/0196/20
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 6 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
MALESZA Nadia | 2011-06-05 |
Z/0271/21
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP 11 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
MARZYŃSKA Gloria | 2010-07-27 |
Z/0098/17
|
UKS 3 Milanówek | SP 2 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
MORAWETZ Amelia | 2011-05-20 |
Z/0216/20
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | SP 2 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
NIEŚMIAŁEK Blanka | 2011-05-19 |
Z/0268/21
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 10 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
NOWACKA Anna | 2010-09-09 |
Z/0146/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
OSTROWSKA Maja | 2010-11-20 |
Z/0133/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
PERZYŃSKA Anna | 2011-01-29 |
Z/0194/19
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
29 | |
POLAK Roksana | 2010-07-23 |
Z/0083/21
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP Ujazd | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
RUTECKA Pola | 2010-07-21 |
Z/0170/22
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
RUTKOWSKA Nina | 2010-09-05 |
Z/0091/21
|
WTŁ Stegny Warszawa | Sp 319 Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
32 | |
SHTEFAN Maja [Z] | 2010-10-28 |
Z/0108/22
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
SOCHA Magdalena | 2010-11-21 |
Z/0069/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP Biskupice | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
STEC Julia | 2011-01-16 |
Z/0105/20
|
SKŁ Górnik Sanok | SP Trepcza | 2023 |
|
|||||||||||
35 | |
SWARBUŁA Maja | 2011-03-31 |
Z/0104/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
TREBUNIA Zuzanna | 2011-03-25 |
Z/0199/19
|
UKS Olczanka Zakopane | SP 4 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
37 | |
UKCHACH Sofija | 2010-10-06 |
Z/0155/21
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | SP1 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
38 | |
VERESHCHAHINA Renata [Z] | 2010-09-14 |
Z/0098/20
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 6 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
39 | |
WARYCH Helena | 2011-03-30 |
Z/0103/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
40 | |
WODZYŃSKA Maria | 2011-06-20 |
Z/0180/19
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
Mass start kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | Uczelnia / Szkoła | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||
1 | |
ADAMSKA Julia | 2011-03-16 |
Z/0111/22
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP Katolicka Tomaszów Maz | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
BANASIK Aleksandra | 2012-04-26 |
Z/0129/21
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
BIERNACKA Anna | 2011-03-01 |
Z/0175/19
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
BŁASZCZYK Maja | 2011-04-09 |
Z/0242/20
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
BORKOWSKA Alicja | 2011-07-21 |
Z/0156/23
|
MKS Cuprum Lubin | NSP SMS Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
BUBEL Aleksandra | 2012-01-21 |
Z/0106/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
CYMERMAN Nela | 2011-05-19 |
Z/0147/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
CZECH Dominika | 2010-11-02 |
Z/0104/21
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP Poznan | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
DOROCKA JACH Ashley | 2010-07-27 |
Z/0272/18
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 1 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
DYDEK Oliwia | 2010-08-08 |
Z/0247/18
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 4 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
DYLĄG Kornelia | 2011-07-20 |
Z/0178/21
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 2 Zagórz | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
FAŁEK Antonina | 2011-01-04 |
Z/0260/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 12 Piotrków Trybunalski | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
FRANKIEWICZ Zofia | 2011-12-13 |
Z/0424/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | Archidiecezjlna Katolicka Szkoła Podstawowa Tomaszów Maz | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
FUŁAWKA Nela | 2010-10-08 |
Z/0126/21
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 8 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
GAWLAK Maria | 2011-05-13 |
Z/0200/19
|
UKS Olczanka Zakopane | SP 4 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
GAWORECKA Maja | 2010-07-12 |
Z/0006/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
SKŁ Górnik Sanok | SP 1 Sanok | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
GUT Zuzanna | 2011-02-16 |
Z/0150/21
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | SP3 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
IWANEK Alicja | 2011-08-26 |
Z/0181/19
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
JABRZYK Antonina | 2011-10-16 |
Z/0187/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
JABRZYK Antonina | 2011-10-16 |
Z/0187/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
JASIŃSKA Lena | 2011-03-04 |
Z/0066/20
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
JAWORSKA Antonina | 2012-06-05 |
Z/0229/19
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 12 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
JESKE Zofia | 2011-05-05 |
Z/0132/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
KACZOROWSKA Hanna | 2011-04-07 |
Z/0069/20
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 6 Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
KOBUS Agata | 2010-09-17 |
Z/0317/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 1 Góra | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
KOCAN Zuzanna | 2011-11-25 |
Z/0179/19
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
KRACZKOWSKA Lena | 2012-04-30 |
Z/0004/22
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 6 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
KRÓL Maja | 2011-01-02 |
Z/0331/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
KUTA Natalia | 2011-07-22 |
Z/0170/21
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 14 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
LEWANDOWSKA Zuzanna | 2011-01-15 |
Z/0008/18
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
LEWICKA Maja | 2011-07-20 |
Z/0244/19
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
32 | |
LITWITZ Małgorzata | 2011-05-19 |
Z/0430/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
LUCHSHEVA Maiia [Z] | 2011-09-29 |
Z/0146/23
|
KS Orzeł Elbląg | SP 8 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
LUDWICKA Antonina | 2012-02-03 |
Z/0116/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 5 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
35 | |
MACHNICKA Małgorzata | 2010-09-11 |
Z/0196/20
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 6 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
MACHNICKA Oliwia | 2011-07-18 |
Z/0253/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 11 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
MAJCHRZAK Klaudia | 2012-06-13 |
Z/0162/23
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP SZKLARY GÓRNE | 2023 |
|
|||||||||||
38 | |
MALESZA Nadia | 2011-06-05 |
Z/0271/21
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP 11 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
39 | |
MARSZAŁEK Weronika | 2012-05-15 |
Z/0065/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
40 | |
MARZYŃSKA Gloria | 2010-07-27 |
Z/0098/17
|
UKS 3 Milanówek | SP 2 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
41 | |
MAŚLAK Julia | 2012-05-11 |
Z/0109/21
|
MKS Cuprum Lubin | SP 14 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
42 | |
MICHALSKA Aleksandra | 2012-03-14 |
Z/0331/22
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 1 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
43 | |
MORAWETZ Amelia | 2011-05-20 |
Z/0216/20
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | SP 2 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
44 | |
MOSKWA Maria | 2012-01-25 |
Z/0425/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP Wolbórz | 2023 |
|
|||||||||||
45 | |
NIEŚMIAŁEK Blanka | 2011-05-19 |
Z/0268/21
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 10 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
NOWACKA Anna | 2010-09-09 |
Z/0146/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
47 | |
NOWICKA Paulina | 2011-10-08 |
Z/0100/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
OSTROWSKA Maja | 2010-11-20 |
Z/0133/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
PALUCH Marlena | 2011-09-22 |
Z/0219/22
|
MKS Cuprum Lubin | SP Szklary Górne | 2023 |
|
|||||||||||
50 | |
PERZYŃSKA Anna | 2011-01-29 |
Z/0194/19
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
51 | |
PODSKARBI Alicja | 2012-06-27 |
Z/0314/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
POLAK Roksana | 2010-07-23 |
Z/0083/21
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP Ujazd | 2023 |
|
|||||||||||
53 | |
PUŁAWSKA Beata | 2011-12-31 |
Z/0604/20
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Brwinów | 2023 |
|
|||||||||||
54 | |
SHTEFAN Maja [Z] | 2010-10-28 |
Z/0108/22
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
55 | |
SKŁADOWSKA Julia | 2011-12-26 |
Z/0349/22
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
56 | |
SOCHA Magdalena | 2010-11-21 |
Z/0069/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP Biskupice | 2023 |
|
|||||||||||
57 | |
STEC Julia | 2011-01-16 |
Z/0105/20
|
SKŁ Górnik Sanok | SP Trepcza | 2023 |
|
|||||||||||
58 | |
STOJEK Gabriela | 2011-12-22 |
Z/0266/22
|
UKS Olczanka Zakopane | SP 5 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
59 | |
STRZYŻ Liliana | 2011-09-09 |
Z/0114/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP Ścinawa | 2023 |
|
|||||||||||
60 | |
SWARBUŁA Maja | 2011-03-31 |
Z/0104/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
61 | |
SZCZĘSNA Zofia | 2012-05-28 |
Z/0137/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
62 | |
SZWAJKA Helena | 2012-03-12 |
Z/0232/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | Społeczna SP w Lubinie | 2023 |
|
|||||||||||
63 | |
TREBUNIA Zuzanna | 2011-03-25 |
Z/0199/19
|
UKS Olczanka Zakopane | SP 4 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
64 | |
UKCHACH Sofija | 2010-10-06 |
Z/0155/21
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | SP1 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
65 | |
VERESHCHAHINA Renata [Z] | 2010-09-14 |
Z/0098/20
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 6 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
66 | |
WARYCH Helena | 2011-03-30 |
Z/0103/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
67 | |
WITKOWSKA Zuzanna | 2011-09-11 |
Z/0405/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP 11 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
68 | |
WODZYŃSKA Maria | 2011-06-20 |
Z/0180/19
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
69 | |
WOJCIECHOWSKA Maja | 2012-06-06 |
Z/0230/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 10 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
70 | |
ŻMUDZIŃSKA Iga | 2012-02-16 |
Z/0419/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
Sztafeta kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | Uczelnia / Szkoła | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||
1 | |
ABRATKIEWICZ Laura | 2012-07-06 |
Z/0584/20
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
ADAMCZYK Tatiana | 2013-08-27 |
Z/0194/21
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 2 Piotrków Trybunalski | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
ADAMSKA Zofia | 2014-08-14 |
Z/0153/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP KATOLICKA TOMASZÓW MAZ | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
BEREZOWSKA Lena | 2013-01-11 |
Z/0228/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | Salezjańska SP Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
BIEŃKOWSKA Alicja | 2013-08-19 |
Z/0242/22
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
BIEŃKOWSKA Liliana | 2014-12-13 |
Z/0346/22
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
BOCZKIVSKA Anastazja | 2014-07-04 |
Z/0230/21
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
BRODAWSKA Alicja | 2013-06-29 |
Z/0218/23
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Grodzisk mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
CHMIELEWSKA Zuzanna | 2013-05-09 |
Z/0648/20
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 3 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
CIAGADLAK Zuzanna | 2013-04-06 |
Z/0264/20
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
CZAPSKA Maja | 2015-03-15 |
Z/0145/23
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
CZECH Julianna | 2014-02-15 |
Z/0239/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
CZEREPIŃSKA Antonina | 2012-12-09 |
Z/0232/21
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
CZUKIEWSKA Weronika | 2013-10-21 |
Z/0229/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | Salezjańska SP Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
CZWERENKO Celina | 2012-11-29 |
Z/0650/20
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 1 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
DOBERSTEIN Iga | 2013-03-31 |
Z/0236/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
DZIADAK Zofia | 2013-01-03 |
Z/0652/20
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 3 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
FEDAK Gaja | 2013-12-12 |
Z/0655/20
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 2 Zagórz | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
FIŁKA Milena | 2014-06-26 |
Z/0155/23
|
MKS Cuprum Lubin | SP 14 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
FIRLIT Amelia | 2013-06-27 |
Z/0004/23
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 1 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
GAWLAK Katarzyna | 2013-07-11 |
Z/0121/20
|
UKS Olczanka Zakopane | SP 4 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
GAWRON Hanna | 2012-09-26 |
Z/0053/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
GIERAS Martyna | 2014-11-23 |
Z/0211/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | Sp 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
GIERAS Weronika | 2012-07-24 |
Z/0312/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | Sp 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
GONTARZ Hanna | 2014-07-12 |
Z/0217/23
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Grodzisk mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
IŁOWSKA Izabela | 2013-02-16 |
Z/0050/21
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
JAROSZYŃSKA Izabela | 2013-09-02 |
Z/0251/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 8 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
KLATKA Amelia | 2013-10-22 |
Z/0532/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
KLIMECKA Aleksandra | 2013-10-21 |
Z/0210/23
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | SP SMS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
KOROTYSZEWSKA Lena | 2014-07-16 |
Z/0580/20
|
MKS Cuprum Lubin | Przedszkole nr. 8 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
KRAWCZYK Natalka | 2015-03-17 |
Z/0255/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
KRUL Amelia | 2012-08-19 |
Z/0587/20
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 6 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
KRYSZCZUK Hanna | 2013-04-06 |
Z/0227/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 3 Chojnów | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
KUBICKA Hanna | 2013-07-06 |
Z/0216/23
|
UKS Olczanka Zakopane | SP 4 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
35 | |
KUTA Klaudia | 2014-07-15 |
Z/0154/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 14 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
LASOCKA Amelia | 2013-09-19 |
Z/0344/22
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
37 | |
LEJMAN Tola | 2014-06-25 |
Z/0361/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 11 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
38 | |
LENART Maja | 2012-12-08 |
Z/0328/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
LESZCZYŃSKA Natalia | 2014-02-17 |
Z/0015/22
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
40 | |
ŁAPETA Maria | 2013-10-22 |
Z/0354/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 3 Tomaszów Maz | 2023 |
|
|||||||||||
41 | |
ŁUKASZCZYK Gloria | 2012-08-25 |
Z/0260/19
|
UKS Olczanka Zakopane | SP 4 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
42 | |
MACHNIJ Rozalia | 2014-02-04 |
Z/0014/22
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
43 | |
MAGDZIARZ Veronika | 2014-03-11 |
Z/0316/22
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP Wolbórz | 2023 |
|
|||||||||||
44 | |
MALINOWSKA Dagmara | 2013-09-09 |
Z/0237/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 14 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
45 | |
MOKROGULSKA Martyna | 2013-08-15 |
Z/0362/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 10 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
46 | |
MORDAKA Laura | 2014-09-02 |
Z/0318/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
NEROJ Alicja | 2014-02-20 |
Z/0196/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 12 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
NOWAK Wiktoria | 2014-11-02 |
Z/0184/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | Przedszkole w Wołowie | 2023 |
|
|||||||||||
49 | |
NOWAKOWSKA Marcelina | 2014-01-14 |
Z/0211/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
50 | |
PABON Anna | 2012-09-10 |
Z/0152/21
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | SP1 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
51 | |
PARCHAN Pola | 2013-08-28 |
Z/0241/21
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
52 | |
POLAKOWSKA Julia | 2014-11-04 |
Z/0258/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 12 Piotrków Trybunalski | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
POTOCKA Izabela | 2013-02-24 |
Z/0662/20
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 9 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
54 | |
PULIKOWSKA Inez | 2015-06-02 |
Z/0220/22
|
MKS Cuprum Lubin | SP 1 LUBIN | 2023 |
|
|||||||||||
55 | |
RADZIKOWSKA Maja | 2012-10-01 |
Z/0422/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP Wolbórz | 2023 |
|
|||||||||||
56 | |
ROZUMETZ Ivanna [Z] | 2012-07-11 |
Z/0207/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
57 | |
SAMBORSKA Helena | 2014-01-21 |
Z/0248/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP | 2023 |
|
|||||||||||
58 | |
SŁABOSZ Lena | 2013-02-14 |
Z/0222/23
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Grodzisk mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
59 | |
SOBCZAK Agata | 2014-08-18 |
Z/0172/21
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
60 | |
SOBCZAK Alicja | 2013-12-28 |
Z/0212/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | Sp 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
STAWIANA Lidia | 2014-05-15 |
Z/0256/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 6 | 2023 |
|
||||||||||
62 | |
STĘPNIAKOWSKA Zofia | 2012-08-08 |
Z/0221/21
|
KS Orzeł Elbląg | Regent | 2023 |
|
|||||||||||
63 | |
STRYJEWSKA Zuzanna | 2014-02-25 |
Z/0183/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
64 | |
SUCHOWIAN Małgorzata | 2013-11-19 |
Z/0516/20
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | SP 9 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
65 | |
SZCZEPAŃSKA Ewa | 2013-04-25 |
Z/0049/21
|
KS Orzeł Elbląg | SP 19 Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
66 | |
TOMICZAK Anna | 2014-07-06 |
Z/0073/23
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Grodzisk mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
67 | |
TUREK-PARYLAK Laura | 2012-11-20 |
Z/0003/22
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 3 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
68 | |
WARYCH Pola | 2012-08-10 |
Z/0102/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
69 | |
WASIAK Urszula | 2013-10-24 |
Z/0231/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
70 | |
WĘGRZYNOWSKA Amelia | 2012-07-09 |
Z/0137/23
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP Kamień | 2023 |
|
|||||||||||
71 | |
ZIÓŁKOWSKA Martyna | 2013-12-17 |
Z/0369/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 10 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
Wielobój M (F2) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | Uczelnia / Szkoła | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||
1 | |
GODZIK Michał | 2015-01-13 |
Z/0412/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP 13 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
GRUSZKA Tadeusz | 2015-04-11 |
Z/0271/22
|
WTŁ Stegny Warszawa | SP 310 Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
IWANEK Miłosz | 2015-01-19 |
Z/0100/21
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
ŁUKASZCZYK Maciej | 2014-10-04 |
Z/0613/20
|
UKS Olczanka Zakopane | SP 4 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
PARCHAN Dawid | 2015-06-14 |
Z/0240/21
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
SOSNOWSKI Filip | 2014-11-12 |
Z/0132/22
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP 11 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
WIATRZYK Miłosz | 2015-03-09 |
Z/0144/23
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
ZĄZEL Jakub | 2014-07-05 |
Z/0143/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
Wielobój M (E1) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | Uczelnia / Szkoła | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||
1 | |
DOAN Minh Khang | 2013-10-16 |
Z/0470/20
|
UKS Jedynka Tomaszów Maz. | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
LASOCKI Michał | 2013-09-19 |
Z/0343/22
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
LEPIK Artsiom [Z] | 2014-02-13 |
Z/0206/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
ŁUKASZEWICZ Wojciech | 2014-05-01 |
Z/0260/21
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
NIEMYJSKI Kacper | 2013-10-26 |
Z/0236/21
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
NIEMYJSKI Kuba | 2013-10-26 |
Z/0237/21
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
PERZYŃSKI Jan | 2014-06-22 |
Z/0242/21
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
PUŁAWSKI Paweł | 2013-12-16 |
Z/0219/23
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 4 Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
Wielobój M (E2) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | Uczelnia / Szkoła | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||
1 | |
BOGUSZEWSKI Karol | 2013-02-10 |
Z/0231/21
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
CIEŚLAK Gromosław | 2012-09-06 |
Z/0099/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP Wiaderno | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
GODZIK Łukasz | 2013-06-12 |
Z/0410/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP 13 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
GOLEWSKI Mikołaj | 2012-08-18 |
Z/0339/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | Sp 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
JASIŃSKI Tymon | 2012-07-23 |
Z/0067/20
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
OBREMBALSKA Miłosz | 2013-03-19 |
Z/0234/23
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Grodzisk mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
ORŁOWSKI Oskar | 2013-02-01 |
Z/0151/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
OWCZAREK Bartosz | 2012-09-25 |
Z/0091/23
|
UKS Jedynka Tomaszów Maz. | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
PIOTROWSKI Tymoteusz | 2012-09-14 |
Z/0166/23
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | MTE Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
SKONECZNY Antoni | 2013-04-23 |
Z/0212/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP Kielce | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
STEPANIUK Jura [Z] | 2013-05-02 |
Z/0152/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
SZCZEPAŃSKI Antoni | 2013-04-11 |
Z/0113/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 9 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
ŚMIGIEL Artur | 2012-07-22 |
Z/0267/22
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 1 Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
ZALEWSKI Igor | 2012-12-29 |
Z/0235/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | SP 12 w Otwocku | 2023 |
|
||||||||||
Wielobój M (D1) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | Uczelnia / Szkoła | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||
1 | |
CHMURA Stanisław | 2012-01-06 |
Z/0183/19
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
GĄSIOROWSKI Sebastian | 2012-06-13 |
Z/0212/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 13 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
GRUSZKA Grzegorz | 2012-04-23 |
Z/0087/21
|
WTŁ Stegny Warszawa | SP 310 Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
HORODEŃSKI Adam | 2012-02-07 |
Z/0195/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 12 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
JAROSZYŃSKI Szymon | 2011-09-27 |
Z/0252/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 8 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
LEGĘNCKI Wiktor | 2011-10-15 |
Z/0165/19
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 3 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
MARCINOWSKI Kamil | 2011-07-13 |
Z/0233/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP SZKLARY GÓRNE | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
MŁYNARCZYK Ryszard | 2012-04-30 |
Z/0090/23
|
UKS Jedynka Tomaszów Maz. | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
PAWLIK Józef | 2012-01-18 |
Z/0160/21
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
PODCZERWIŃSKI Olaf | 2012-02-11 |
Z/0280/18
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 2 Zagórz | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
SHTEFAN Mark | 2011-10-29 |
Z/0313/22
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
STENERMARK Jakub | 2012-04-28 |
Z/0095/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | SP 371 Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
STEPANIUK Jaroslaw [Z] | 2012-02-02 |
Z/0209/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
STUDNIAREK Szymon | 2012-04-16 |
Z/0297/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 10 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
ZAGULSKI Igor | 2011-12-23 |
Z/0315/22
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie | 2023 |
|
|||||||||||
Wielobój M (D2) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | Uczelnia / Szkoła | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||
1 | |
BYLINKA Mateusz | 2010-10-20 |
Z/0126/19
|
UKS Orły Zakopane | SP SMS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
KONEWKA Aleksy | 2011-01-05 |
Z/0105/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
MADEJ Bartosz | 2011-03-05 |
Z/0123/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 3 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
MAJERCZYK Michał | 2011-04-04 |
Z/0043/19
|
AZS Zakopane | SP 3 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
MILEWSKI Mikołaj | 2010-12-10 |
Z/0099/21
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 350 Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
MODZELEWSKI Jan | 2010-09-24 |
Z/0089/18
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
PALUCH Maciej | 2011-06-02 |
Z/0168/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | SP 293 Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
POKRYWA Kacper | 2010-10-23 |
Z/0237/19
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
SUCHOWIAN Rafał | 2011-02-26 |
Z/0515/20
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | SP 9 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
SUPEŁ Hubert | 2011-06-18 |
Z/0208/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
WARDA Tymoteusz | 2011-06-22 |
Z/0145/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
WÓJCIK Adam | 2011-03-02 |
Z/0387/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP 11 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
ŻYTKO Michał | 2011-04-07 |
Z/0107/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
AZS Zakopane | SP SMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
Mass start mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | Uczelnia / Szkoła | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||
1 | |
BYLINKA Mateusz | 2010-10-20 |
Z/0126/19
|
UKS Orły Zakopane | SP SMS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
CHMURA Stanisław | 2012-01-06 |
Z/0183/19
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
GĄSIOROWSKI Sebastian | 2012-06-13 |
Z/0212/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 13 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
HORODEŃSKI Adam | 2012-02-07 |
Z/0195/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 12 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
JAROSZYŃSKI Szymon | 2011-09-27 |
Z/0252/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 8 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
KONEWKA Aleksy | 2011-01-05 |
Z/0105/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
LEGĘNCKI Wiktor | 2011-10-15 |
Z/0165/19
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 3 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
MADEJ Bartosz | 2011-03-05 |
Z/0123/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 3 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
MAJERCZYK Michał | 2011-04-04 |
Z/0043/19
|
AZS Zakopane | SP 3 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
MARCINOWSKI Kamil | 2011-07-13 |
Z/0233/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP SZKLARY GÓRNE | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
MILEWSKI Mikołaj | 2010-12-10 |
Z/0099/21
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 350 Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
MODZELEWSKI Jan | 2010-09-24 |
Z/0089/18
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
PAWLIK Józef | 2012-01-18 |
Z/0160/21
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
PODCZERWIŃSKI Olaf | 2012-02-11 |
Z/0280/18
|
SKŁ Górnik Sanok | SP 2 Zagórz | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
POKRYWA Kacper | 2010-10-23 |
Z/0237/19
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
SHTEFAN Mark | 2011-10-29 |
Z/0313/22
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
STEPANIUK Jaroslaw [Z] | 2012-02-02 |
Z/0209/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
STUDNIAREK Szymon | 2012-04-16 |
Z/0297/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | SP 10 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
SUCHOWIAN Rafał | 2011-02-26 |
Z/0515/20
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | SP 9 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
SUPEŁ Hubert | 2011-06-18 |
Z/0208/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
WARDA Tymoteusz | 2011-06-22 |
Z/0145/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
ZAGULSKI Igor | 2011-12-23 |
Z/0315/22
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
ŻYTKO Michał | 2011-04-07 |
Z/0107/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
AZS Zakopane | SP SMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
Sztafeta mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | Uczelnia / Szkoła | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||
1 | |
BOGUSZEWSKI Karol | 2013-02-10 |
Z/0231/21
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
CIEŚLAK Gromosław | 2012-09-06 |
Z/0099/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP Wiaderno | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
GODZIK Łukasz | 2013-06-12 |
Z/0410/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP 13 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
GODZIK Michał | 2015-01-13 |
Z/0412/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP 13 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
GOLEWSKI Mikołaj | 2012-08-18 |
Z/0339/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | Sp 1 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
IWANEK Miłosz | 2015-01-19 |
Z/0100/21
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
JASIŃSKI Tymon | 2012-07-23 |
Z/0067/20
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
LASOCKI Michał | 2013-09-19 |
Z/0343/22
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
LEPIK Artsiom [Z] | 2014-02-13 |
Z/0206/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
ŁUKASZEWICZ Wojciech | 2014-05-01 |
Z/0260/21
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
NIEMYJSKI Kacper | 2013-10-26 |
Z/0236/21
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
NIEMYJSKI Kuba | 2013-10-26 |
Z/0237/21
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
OBREMBALSKA Miłosz | 2013-03-19 |
Z/0234/23
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 2 Grodzisk mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
ORŁOWSKI Oskar | 2013-02-01 |
Z/0151/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
PARCHAN Dawid | 2015-06-14 |
Z/0240/21
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
PERZYŃSKI Jan | 2014-06-22 |
Z/0242/21
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
PIOTROWSKI Tymoteusz | 2012-09-14 |
Z/0166/23
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | MTE Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
PUŁAWSKI Paweł | 2013-12-16 |
Z/0219/23
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | SP 4 Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
SKONECZNY Antoni | 2013-04-23 |
Z/0212/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP Kielce | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
SOSNOWSKI Filip | 2014-11-12 |
Z/0132/22
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | SP 11 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
STEPANIUK Jura [Z] | 2013-05-02 |
Z/0152/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | SP 9 Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
SZCZEPAŃSKI Antoni | 2013-04-11 |
Z/0113/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | SP 9 Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
WIATRZYK Miłosz | 2015-03-09 |
Z/0144/23
|
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
ZĄZEL Jakub | 2014-07-05 |
Z/0143/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
UKS 3 Milanówek | SP 3 Milanówek | 2023 |
|