Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci
Warszawa, 24-25.11.2018
 
100 m kobiet (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

14.03/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2018

2
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki mte Milanówek 2018

3
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

14.25/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2018

4
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

14.93/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Około 215 000 wyników (0,32 s) Wyniki wyszukiwania Wyniki wyszukiwania w sieci Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach 2018

5
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

14.24/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

6
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 1 Grodzisk Mazowiecki 2018

7
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

16.10 16.10/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk maz 2018

8
SMĘDZIK Milena 2008-11-06 Z/0174/18

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

9
SULIŃSKA Maria 2010-04-19 Z/0717/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2018

 
100 m kobiet E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

14.03/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2018

2
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki mte Milanówek 2018

3
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

14.25/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2018

4
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

14.93/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Około 215 000 wyników (0,32 s) Wyniki wyszukiwania Wyniki wyszukiwania w sieci Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach 2018

5
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

14.24/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

6
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 1 Grodzisk Mazowiecki 2018

7
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

16.10 16.10/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk maz 2018

8
SMĘDZIK Milena 2008-11-06 Z/0174/18

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

9
SULIŃSKA Maria 2010-04-19 Z/0717/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2018

 
300 m kobiet (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

36.84/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2018

2
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki mte Milanówek 2018

3
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

35.26/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2018

4
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

40.40/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Około 215 000 wyników (0,32 s) Wyniki wyszukiwania Wyniki wyszukiwania w sieci Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach 2018

5
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

36.52/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

6
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 1 Grodzisk Mazowiecki 2018

7
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

41.09 41.09/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk maz 2018

8
SMĘDZIK Milena 2008-11-06 Z/0174/18

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

9
SULIŃSKA Maria 2010-04-19 Z/0717/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2018

 
300 m kobiet E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

36.84/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2018

2
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki mte Milanówek 2018

3
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

35.26/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2018

4
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

40.40/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Około 215 000 wyników (0,32 s) Wyniki wyszukiwania Wyniki wyszukiwania w sieci Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach 2018

5
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

36.52/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

6
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 1 Grodzisk Mazowiecki 2018

7
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

41.09 41.09/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk maz 2018

8
SMĘDZIK Milena 2008-11-06 Z/0174/18

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

9
SULIŃSKA Maria 2010-04-19 Z/0717/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2018

 
300 m kobiet (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 Z/0162/17

TAK

37.54/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 364 Warszawa 2018

2
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

37.43/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

3
LEJBA Kinga 2007-09-21 Z/0060/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

4
OLSZUK Otylia 2007-09-24 Z/0053/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk maz 2018

5
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 Z/0727/15

TAK

41.21/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2018

 
300 m kobiet E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 Z/0162/17

TAK

37.54/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 364 Warszawa 2018

2
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

37.43/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

3
LEJBA Kinga 2007-09-21 Z/0060/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

4
OLSZUK Otylia 2007-09-24 Z/0053/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk maz 2018

5
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 Z/0727/15

TAK

41.21/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2018

 
500 m kobiet (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 Z/0162/17

TAK

1:02.39/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 364 Warszawa 2018

2
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

1:02.40/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

3
LEJBA Kinga 2007-09-21 Z/0060/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

4
OLSZUK Otylia 2007-09-24 Z/0053/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk maz 2018

5
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 Z/0727/15

TAK

1:10.57/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2018

 
500 m kobiet (1) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 Z/0162/17

TAK

1:02.39/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 364 Warszawa 2018

2
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

1:02.40/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

3
LEJBA Kinga 2007-09-21 Z/0060/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

4
OLSZUK Otylia 2007-09-24 Z/0053/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk maz 2018

5
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 Z/0727/15

TAK

1:10.57/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2018

 
500 m kobiet (1) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

50.26/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2018

2
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

3
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

4
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

50.63/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

5
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

6
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

UKS Giżycko SP Pozezdrze 2018

7
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

52.10/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

 
500 m kobiet (1) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

1:01.18/17 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

2
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

56.45/18 WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2018

 
500 m kobiet (2) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

50.26/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2018

2
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

3
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

4
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

50.63/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

5
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

6
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

UKS Giżycko SP Pozezdrze 2018

7
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

52.10/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

 
500 m kobiet (2) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

1:01.18/17 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

2
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

56.45/18 WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2018

 
500 m kobiet (3) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

50.26/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2018

2
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

3
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

4
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

50.63/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

5
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

6
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

UKS Giżycko SP Pozezdrze 2018

7
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

52.10/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

 
500 m kobiet (3) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

1:01.18/17 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

2
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

56.45/18 WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2018

 
500 m kobiet (4) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

50.26/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2018

2
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

3
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

4
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

50.63/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

5
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

6
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

UKS Giżycko SP Pozezdrze 2018

7
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

52.10/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

 
1000 m kobiet D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

2
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2018

 
Sztafeta kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 Z/0162/17

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 364 Warszawa 2018

2
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2018

3
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2018

4
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Około 215 000 wyników (0,32 s) Wyniki wyszukiwania Wyniki wyszukiwania w sieci Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach 2018

5
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

6
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

7
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 1 Grodzisk Mazowiecki 2018

8
LEJBA Kinga 2007-09-21 Z/0060/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

9
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk maz 2018

10
OLSZUK Otylia 2007-09-24 Z/0053/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk maz 2018

11
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 Z/0727/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2018

12
SULIŃSKA Maria 2010-04-19 Z/0717/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2018

 
Sztafeta kobiet 2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2018

2
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

3
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

4
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

5
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

6
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

7
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

UKS Giżycko SP Pozezdrze 2018

8
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

9
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2018

 
100 m mężczyzn (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUZA Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Brwinów 2018

2
KOCAN Przemysław 2009-12-28 Z/0061/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Milanówek 2018

3
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 Z/0181/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

4
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 Z/0057/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

5
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

6
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 Z/0178/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk maz 2018

 
100 m mężczyzn E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUZA Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Brwinów 2018

2
KOCAN Przemysław 2009-12-28 Z/0061/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Milanówek 2018

3
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 Z/0181/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

4
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 Z/0057/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

5
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

6
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 Z/0178/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk maz 2018

 
300 m mężczyzn (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUZA Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Brwinów 2018

2
KOCAN Przemysław 2009-12-28 Z/0061/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Milanówek 2018

3
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 Z/0181/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

4
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 Z/0057/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

5
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

6
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 Z/0178/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk maz 2018

 
300 m mężczyzn E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUZA Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Brwinów 2018

2
KOCAN Przemysław 2009-12-28 Z/0061/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Milanówek 2018

3
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 Z/0181/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

4
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 Z/0057/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

5
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

6
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 Z/0178/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk maz 2018

 
300 m mężczyzn (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

37.46/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Społeczna Szkoła Podstawowa nr 23 2018

2
GUZOWSKI Antoni 2007-10-16 Z/0235/16

TAK

39.62/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

3
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK

47.41/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Szkoła Podstawowa im. doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie 2018

4
LIPIŃSKI Jakub 2008-04-04 Z/0179/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2018

 
300 m mężczyzn E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

37.46/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Społeczna Szkoła Podstawowa nr 23 2018

2
GUZOWSKI Antoni 2007-10-16 Z/0235/16

TAK

39.62/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

3
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK

47.41/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Szkoła Podstawowa im. doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie 2018

4
LIPIŃSKI Jakub 2008-04-04 Z/0179/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2018

 
500 m mężczyzn (1) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Społeczna Szkoła Podstawowa nr 23 2018

2
GUZOWSKI Antoni 2007-10-16 Z/0235/16

TAK

1:10.18/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

3
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Szkoła Podstawowa im. doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie 2018

4
LIPIŃSKI Jakub 2008-04-04 Z/0179/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2018

 
500 m mężczyzn (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Społeczna Szkoła Podstawowa nr 23 2018

2
GUZOWSKI Antoni 2007-10-16 Z/0235/16

TAK

1:10.18/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

3
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Szkoła Podstawowa im. doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie 2018

4
LIPIŃSKI Jakub 2008-04-04 Z/0179/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2018

 
500 m mężczyzn (1) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PODBIELSKI Antoni 2006-09-26 Z/0728/15

TAK

52.74/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 29 Warszawa 2018

2
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 Z/0119/16

TAK

52.75/18 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2018

 
500 m mężczyzn (1) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

1:00.96/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 115 Warszawa 2018

2
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 3 Grodzisk Mazowiecki 2018

3
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

46.96/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 46 Warszawa 2018

 
500 m mężczyzn (2) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PODBIELSKI Antoni 2006-09-26 Z/0728/15

TAK

52.74/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 29 Warszawa 2018

2
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 Z/0119/16

TAK

52.75/18 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2018

 
500 m mężczyzn (2) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

1:00.96/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 115 Warszawa 2018

2
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 3 Grodzisk Mazowiecki 2018

3
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

46.96/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 46 Warszawa 2018

 
500 m mężczyzn (3) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PODBIELSKI Antoni 2006-09-26 Z/0728/15

TAK

52.74/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 29 Warszawa 2018

2
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 Z/0119/16

TAK

52.75/18 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2018

 
500 m mężczyzn (3) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

1:00.96/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 115 Warszawa 2018

2
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 3 Grodzisk Mazowiecki 2018

3
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

46.96/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 46 Warszawa 2018

 
500 m mężczyzn (4) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PODBIELSKI Antoni 2006-09-26 Z/0728/15

TAK

52.74/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 29 Warszawa 2018

2
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 Z/0119/16

TAK

52.75/18 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2018

 
1000 m mężczyzn D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 115 Warszawa 2018

2
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 3 Grodzisk Mazowiecki 2018

3
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

1:46.37/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 46 Warszawa 2018

 
Sztafeta mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Społeczna Szkoła Podstawowa nr 23 2018

2
GUZOWSKI Antoni 2007-10-16 Z/0235/16

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

3
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Szkoła Podstawowa im. doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie 2018

4
KOCAN Przemysław 2009-12-28 Z/0061/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Milanówek 2018

5
LIPIŃSKI Jakub 2008-04-04 Z/0179/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2018

6
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 Z/0181/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

7
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 Z/0057/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

8
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

9
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 Z/0178/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk maz 2018

 
Sztafeta mężczyzn 2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 115 Warszawa 2018

2
PODBIELSKI Antoni 2006-09-26 Z/0728/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 29 Warszawa 2018

3
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 46 Warszawa 2018