Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Młodzików
Tomaszow Maz. 10-11.02.2018
 
500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 Z/0612/15

TAK

52.37 52.37/18 MKS Cuprum Lubin 2017

2
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 Z/0372/15

TAK

54.48 54.48/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

46.78 46.78/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

4
BIELAS Klaudia 2004-04-19 Z/0339/15

TAK

50.08 50.08/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

5
BRZOZOWSKA Anastazja 2004-02-27 Z/0539/15

TAK

47.61 47.61/17 MKS Korona Wilanów 2017

6
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

49.05 49.05/17 MKS Korona Wilanów 2017

7
CUDZICH Weronika 2003-03-24 Z/0709/15

TAK

52.40/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

8
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

47.05 45.23/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

9
DOMAGAŁA Wiktoria 2004-03-06 Z/0393/15

TAK

54.64 54.64/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

10
DRABIK Maria 2003-08-25 Z/0050/16

TAK

1:01.46/16 MKS Korona Wilanów 2017

11
FISZBAK Sandra 2004-05-31 Z/0829/15

TAK

56.13 54.93/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

12
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

67.09 67.09/18 SKŁ Górnik Sanok 2017

13
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

44.64 44.64/17 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2017

14
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

52.74 52.74/18 MKS Cuprum Lubin 2017

15
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

52.28 51.41/16 SKŁ Górnik Sanok 2017

16
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

49.18 49.18/17 UKS 3 Milanówek 2017

17
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

47.17 47.17/18 MKS Cuprum Lubin 2017

18
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

42.99 42.99/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

19
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

55.04 55.04/18 MKS Korona Wilanów 2017

20
KOWALCZYK Olivia 2003-06-05 Z/0184/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

21
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0105/17

TAK

48.13 48.13/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

22
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

50.67 50.67/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

23
KROŚNIA Karolina 2003-11-27 Z/0201/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

24
MAZIAK Karolina 2004-01-05 Z/0644/15

TAK

54.23 54.23/18 MKS Cuprum Lubin 2017

25
MICHALSKA Maja 2003-07-11 Z/0185/17

TAK

61.55 61.55/18 MKS Korona Wilanów 2017

26
PANKIEWICZ Żaneta 2002-07-07 Z/0559/15

TAK

55.57/15 MKS Korona Wilanów 2017

27
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

45.94 45.94/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

28
POLANOWSKA Hanna 2003-09-01 Z/0133/16

TAK

48.30 48.30/17 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2017

29
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

44.59 44.59/17 MKS Korona Wilanów 2017

30
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 Z/0651/15

TAK

59.71 53.04/16 MKS Cuprum Lubin 2017

31
SŁOWIK Karolina 2003-12-18 Z/0121/16

TAK

59.97 59.97/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

32
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

46.93 46.93/17 UKS Giżycko 2017

33
ŚMIAŁKOWSKA Martyna 2002-08-08 Z/0186/17

TAK

61.48 61.48/18 MKS Korona Wilanów 2017

34
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 Z/0688/15

TAK

48.96 48.96/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

35
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

45.67 45.03/17 UKS 3 Milanówek 2017

36
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 Z/0658/15

TAK

53.39 53.03/17 MKS Cuprum Lubin 2017

37
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

50.07 50.07/18 AZS Zakopane 2017

 
500 m kobiet (2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 Z/0612/15

TAK

52.37 52.37/18 MKS Cuprum Lubin 2017

2
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 Z/0372/15

TAK

54.48 54.48/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

46.78 46.78/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

4
BIELAS Klaudia 2004-04-19 Z/0339/15

TAK

50.08 50.08/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

5
BRZOZOWSKA Anastazja 2004-02-27 Z/0539/15

TAK

47.61 47.61/17 MKS Korona Wilanów 2017

6
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

49.05 49.05/17 MKS Korona Wilanów 2017

7
CUDZICH Weronika 2003-03-24 Z/0709/15

TAK

52.40/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

8
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

47.05 45.23/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

9
DOMAGAŁA Wiktoria 2004-03-06 Z/0393/15

TAK

54.64 54.64/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

10
DRABIK Maria 2003-08-25 Z/0050/16

TAK

1:01.46/16 MKS Korona Wilanów 2017

11
FISZBAK Sandra 2004-05-31 Z/0829/15

TAK

56.13 54.93/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

12
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

67.09 67.09/18 SKŁ Górnik Sanok 2017

13
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

44.64 44.64/17 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2017

14
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

52.74 52.74/18 MKS Cuprum Lubin 2017

15
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

52.28 51.41/16 SKŁ Górnik Sanok 2017

16
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

49.18 49.18/17 UKS 3 Milanówek 2017

17
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

47.17 47.17/18 MKS Cuprum Lubin 2017

18
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

42.99 42.99/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

19
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

55.04 55.04/18 MKS Korona Wilanów 2017

20
KOWALCZYK Olivia 2003-06-05 Z/0184/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

21
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0105/17

TAK

48.13 48.13/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

22
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

50.67 50.67/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

23
KROŚNIA Karolina 2003-11-27 Z/0201/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

24
MAZIAK Karolina 2004-01-05 Z/0644/15

TAK

54.23 54.23/18 MKS Cuprum Lubin 2017

25
MICHALSKA Maja 2003-07-11 Z/0185/17

TAK

61.55 61.55/18 MKS Korona Wilanów 2017

26
PANKIEWICZ Żaneta 2002-07-07 Z/0559/15

TAK

55.57/15 MKS Korona Wilanów 2017

27
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

45.94 45.94/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

28
POLANOWSKA Hanna 2003-09-01 Z/0133/16

TAK

48.30 48.30/17 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2017

29
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

44.59 44.59/17 MKS Korona Wilanów 2017

30
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 Z/0651/15

TAK

59.71 53.04/16 MKS Cuprum Lubin 2017

31
SŁOWIK Karolina 2003-12-18 Z/0121/16

TAK

59.97 59.97/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

32
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

46.93 46.93/17 UKS Giżycko 2017

33
ŚMIAŁKOWSKA Martyna 2002-08-08 Z/0186/17

TAK

61.48 61.48/18 MKS Korona Wilanów 2017

34
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 Z/0688/15

TAK

48.96 48.96/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

35
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

45.67 45.03/17 UKS 3 Milanówek 2017

36
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 Z/0658/15

TAK

53.39 53.03/17 MKS Cuprum Lubin 2017

37
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

50.07 50.07/18 AZS Zakopane 2017

 
1000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 Z/0612/15

TAK

1:57.50 1:52.03/17 MKS Cuprum Lubin 2017

2
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 Z/0372/15

TAK

1:55.81 1:53.77/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

1:35.50 1:35.50/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

4
BIELAS Klaudia 2004-04-19 Z/0339/15

TAK

1:48.05 1:48.05/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

5
BRZOZOWSKA Anastazja 2004-02-27 Z/0539/15

TAK

1:39.26 1:39.26/17 MKS Korona Wilanów 2017

6
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

1:44.45 1:44.45/17 MKS Korona Wilanów 2017

7
CUDZICH Weronika 2003-03-24 Z/0709/15

TAK

1:51.29/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

8
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

1:36.86 1:33.16/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

9
DOMAGAŁA Wiktoria 2004-03-06 Z/0393/15

TAK

1:53.16 1:53.16/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

10
DRABIK Maria 2003-08-25 Z/0050/16

TAK

2:04.39/17 MKS Korona Wilanów 2017

11
FISZBAK Sandra 2004-05-31 Z/0829/15

TAK

1:59.14 1:52.60/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

12
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

2:23.21 2:23.21/18 SKŁ Górnik Sanok 2017

13
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

1:29.02 1:29.02/17 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2017

14
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

1:47.57 1:47.57/18 MKS Cuprum Lubin 2017

15
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

1:50.53 1:50.49/17 SKŁ Górnik Sanok 2017

16
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

1:40.67 1:40.67/18 UKS 3 Milanówek 2017

17
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

1:36.53 1:36.53/17 MKS Cuprum Lubin 2017

18
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

1:28.52 1:28.52/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

19
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

20
KOWALCZYK Olivia 2003-06-05 Z/0184/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

21
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0105/17

TAK

1:38.17 1:38.17/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

22
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

1:44.10 1:44.10/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

23
KROŚNIA Karolina 2003-11-27 Z/0201/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

24
MAZIAK Karolina 2004-01-05 Z/0644/15

TAK

2:02.53 1:55.13/17 MKS Cuprum Lubin 2017

25
MICHALSKA Maja 2003-07-11 Z/0185/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

26
PANKIEWICZ Żaneta 2002-07-07 Z/0559/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

27
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

1:34.34 1:34.34/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

28
POLANOWSKA Hanna 2003-09-01 Z/0133/16

TAK

1:40.14 1:40.14/17 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2017

29
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

1:32.90 1:32.90/17 MKS Korona Wilanów 2017

30
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 Z/0651/15

TAK

2:01.22 1:51.34/16 MKS Cuprum Lubin 2017

31
SŁOWIK Karolina 2003-12-18 Z/0121/16

TAK

2:13.62 2:13.62/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

32
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

1:36.29 1:36.29/17 UKS Giżycko 2017

33
ŚMIAŁKOWSKA Martyna 2002-08-08 Z/0186/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

34
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 Z/0688/15

TAK

1:42.49 1:42.49/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

35
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

1:32.15 1:29.05/17 UKS 3 Milanówek 2017

36
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 Z/0658/15

TAK

1:55.24 1:52.76/16 MKS Cuprum Lubin 2017

37
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

1:43.48 1:43.48/17 AZS Zakopane 2017

 
1500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 Z/0612/15

TAK

3:09.99 3:09.99/17 MKS Cuprum Lubin 2017

2
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 Z/0372/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

2:41.62 2:41.62/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

4
BIELAS Klaudia 2004-04-19 Z/0339/15

TAK

2:51.61 2:51.61/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

5
BRZOZOWSKA Anastazja 2004-02-27 Z/0539/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

6
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

2:52.33 2:52.33/17 MKS Korona Wilanów 2017

7
CUDZICH Weronika 2003-03-24 Z/0709/15

TAK

3:05.11/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

8
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

2:30.35/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

9
DOMAGAŁA Wiktoria 2004-03-06 Z/0393/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

10
DRABIK Maria 2003-08-25 Z/0050/16

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

11
FISZBAK Sandra 2004-05-31 Z/0829/15

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

12
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2017

13
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

2:17.81 2:17.81/17 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2017

14
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

2:48.57 2:48.57/18 MKS Cuprum Lubin 2017

15
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

3:15.91/17 SKŁ Górnik Sanok 2017

16
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

2:37.84 2:37.84/18 UKS 3 Milanówek 2017

17
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

2:31.50 2:31.50/17 MKS Cuprum Lubin 2017

18
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

2:22.92 2:22.92/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

19
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

20
KOWALCZYK Olivia 2003-06-05 Z/0184/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

21
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0105/17

TAK

2:34.47 2:34.47/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

22
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

23
KROŚNIA Karolina 2003-11-27 Z/0201/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

24
MAZIAK Karolina 2004-01-05 Z/0644/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2017

25
MICHALSKA Maja 2003-07-11 Z/0185/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

26
PANKIEWICZ Żaneta 2002-07-07 Z/0559/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

27
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

2:28.15 2:28.15/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

28
POLANOWSKA Hanna 2003-09-01 Z/0133/16

TAK

2:47.44 2:47.44/17 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2017

29
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

2:26.32 2:26.32/17 MKS Korona Wilanów 2017

30
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 Z/0651/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2017

31
SŁOWIK Karolina 2003-12-18 Z/0121/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

32
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

2:31.38 2:31.38/17 UKS Giżycko 2017

33
ŚMIAŁKOWSKA Martyna 2002-08-08 Z/0186/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

34
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 Z/0688/15

TAK

2:50.30 2:50.30/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

35
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

2:28.00 2:19.59/17 UKS 3 Milanówek 2017

36
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 Z/0658/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2017

37
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

2:45.91 2:45.91/17 AZS Zakopane 2017

 
Bieg drużynowy kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 Z/0612/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2017

2
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 Z/0372/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

4
BIELAS Klaudia 2004-04-19 Z/0339/15

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

5
BRZOZOWSKA Anastazja 2004-02-27 Z/0539/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

6
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

7
CUDZICH Weronika 2003-03-24 Z/0709/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

8
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

9
DOMAGAŁA Wiktoria 2004-03-06 Z/0393/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

10
DRABIK Maria 2003-08-25 Z/0050/16

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

11
FISZBAK Sandra 2004-05-31 Z/0829/15

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

12
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2017

13
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

MKS Cuprum Lubin 2017

14
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2017

15
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2017

16
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2017

17
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

18
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

19
KOWALCZYK Olivia 2003-06-05 Z/0184/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

20
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0105/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

21
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

22
KROŚNIA Karolina 2003-11-27 Z/0201/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

23
MAZIAK Karolina 2004-01-05 Z/0644/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2017

24
MICHALSKA Maja 2003-07-11 Z/0185/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

25
PANKIEWICZ Żaneta 2002-07-07 Z/0559/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

26
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

27
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

28
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 Z/0651/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2017

29
SŁOWIK Karolina 2003-12-18 Z/0121/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

30
ŚMIAŁKOWSKA Martyna 2002-08-08 Z/0186/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

31
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 Z/0688/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

32
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2017

33
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 Z/0658/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2017

 
500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZYŃSKI Szymon 2002-10-29 Z/0530/15

TAK

45.93 45.93/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

2
BARTCZAK Paweł 2003-04-09 Z/0671/15

TAK

41.82 41.82/18 UKS Giżycko 2017

3
CYBULSKI Filip 2004-02-29 Z/0071/16

TAK

47.39 47.39/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

4
FIGURA Marek 2002-12-18 Z/0708/15

TAK

51.69/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

5
FLORKO Krystian 2004-03-03 Z/0065/17

TAK

49.83 49.83/17 SKŁ Górnik Sanok 2017

6
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0517/15

TAK

44.83 44.83/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

7
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

57.69 57.69/18 SKŁ Górnik Sanok 2017

8
GRAF Mateusz 2003-09-20 Z/0627/15

TAK

42.71 42.71/17 MKS Cuprum Lubin 2017

9
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

42.06 42.06/18 MKS Cuprum Lubin 2017

10
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

40.57 40.57/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2017

11
KĘPA Jakub 2003-02-10 Z/0374/15

TAK

41.55 41.55/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

12
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

44.42 44.42/17 MKS Korona Wilanów 2017

13
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

44.42 44.42/17 MKS Korona Wilanów 2017

14
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 Z/0634/15

TAK

45.39 45.39/18 MKS Cuprum Lubin 2017

15
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0492/15

TAK

41.03 41.03/17 UKS 3 Milanówek 2017

16
KORNELUK Artur 2004-02-20 Z/0114/16

TAK

47.36 47.36/17 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

17
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

45.51 45.51/17 UKS Zryw Słomczyn 2017

18
KWIECIEŃ Maciej 2004-01-08 Z/0480/15

TAK

51.60/16 UKS 3 Milanówek 2017

19
MALICKI Kacper 2003-01-07 Z/0120/16

TAK

49.25 48.80/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

20
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

40.39 40.39/18 UKS 3 Milanówek 2017

21
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

42.29 42.29/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

22
PIOTROWSKI Daniel 2004-03-31 Z/0068/17

TAK

42.03 42.03/17 MKS Cuprum Lubin 2017

23
PYKA Dominik 2004-06-27 Z/0236/16

TAK

54.42/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

24
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

41.10 41.10/18 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

25
SĄCZEK Jan 2004-05-11 Z/0563/15

TAK

1:04.03 1:04.03/18 MKS Korona Wilanów 2017

26
SZAJGIN Adam 2002-08-11 Z/0566/15

TAK

45.50 45.50/18 MKS Korona Wilanów 2017

27
SZAJGIN Krzysztof 2004-05-11 Z/0680/15

TAK

47.20 47.20/17 MKS Korona Wilanów 2017

28
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

46.35 46.35/17 WTŁ Stegny Warszawa 2017

29
ŚLIWIAK Jakub 2004-02-16 Z/0592/15

TAK

46.37 46.37/17 SKŁ Górnik Sanok 2017

30
TULKIEWICZ Maciej 2003-04-06 Z/0678/15

TAK

45.43 45.43/18 UKS Giżycko 2017

31
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

42.90 42.90/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

 
1000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZYŃSKI Szymon 2002-10-29 Z/0530/15

TAK

1:32.22 1:32.22/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

2
BARTCZAK Paweł 2003-04-09 Z/0671/15

TAK

1:26.63 1:26.63/18 UKS Giżycko 2017

3
CYBULSKI Filip 2004-02-29 Z/0071/16

TAK

1:38.81 1:38.81/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

4
FIGURA Marek 2002-12-18 Z/0708/15

TAK

1:52.07/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

5
FLORKO Krystian 2004-03-03 Z/0065/17

TAK

1:43.12 1:43.12/17 SKŁ Górnik Sanok 2017

6
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0517/15

TAK

1:31.50 1:31.50/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

7
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

1:59.79 1:59.79/18 SKŁ Górnik Sanok 2017

8
GRAF Mateusz 2003-09-20 Z/0627/15

TAK

1:26.10 1:26.10/17 MKS Cuprum Lubin 2017

9
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

1:23.12 1:23.12/18 MKS Cuprum Lubin 2017

10
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

1:21.18 1:21.18/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2017

11
KĘPA Jakub 2003-02-10 Z/0374/15

TAK

1:25.60 1:25.60/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

12
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

1:35.79 1:35.79/17 MKS Korona Wilanów 2017

13
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

1:35.79 1:35.79/17 MKS Korona Wilanów 2017

14
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 Z/0634/15

TAK

1:32.61 1:32.61/18 MKS Cuprum Lubin 2017

15
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0492/15

TAK

1:23.78 1:23.78/17 UKS 3 Milanówek 2017

16
KORNELUK Artur 2004-02-20 Z/0114/16

TAK

1:39.61 1:39.61/17 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

17
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

1:30.93 1:30.93/18 UKS Zryw Słomczyn 2017

18
KWIECIEŃ Maciej 2004-01-08 Z/0480/15

TAK

1:46.87/16 UKS 3 Milanówek 2017

19
MALICKI Kacper 2003-01-07 Z/0120/16

TAK

1:43.66 1:43.66/18 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

20
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

1:20.64 1:20.64/18 UKS 3 Milanówek 2017

21
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

1:30.60 1:30.60/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

22
PIOTROWSKI Daniel 2004-03-31 Z/0068/17

TAK

1:26.50 1:26.50/17 MKS Cuprum Lubin 2017

23
PYKA Dominik 2004-06-27 Z/0236/16

TAK

2:06.92/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

24
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

1:21.66 1:21.66/18 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

25
SĄCZEK Jan 2004-05-11 Z/0563/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

26
SZAJGIN Adam 2002-08-11 Z/0566/15

TAK

1:35.22/17 MKS Korona Wilanów 2017

27
SZAJGIN Krzysztof 2004-05-11 Z/0680/15

TAK

1:38.68 1:38.68/17 MKS Korona Wilanów 2017

28
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

1:37.82 1:37.82/17 WTŁ Stegny Warszawa 2017

29
ŚLIWIAK Jakub 2004-02-16 Z/0592/15

TAK

1:34.69 1:34.69/17 SKŁ Górnik Sanok 2017

30
TULKIEWICZ Maciej 2003-04-06 Z/0678/15

TAK

1:34.21 1:34.21/17 UKS Giżycko 2017

31
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

1:27.30 1:27.30/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

 
1500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZYŃSKI Szymon 2002-10-29 Z/0530/15

TAK

2:40.53 2:40.53/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

2
BARTCZAK Paweł 2003-04-09 Z/0671/15

TAK

2:12.50 2:12.50/18 UKS Giżycko 2017

3
CYBULSKI Filip 2004-02-29 Z/0071/16

TAK

2:30.91 2:30.91/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

4
FIGURA Marek 2002-12-18 Z/0708/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

5
FLORKO Krystian 2004-03-03 Z/0065/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2017

6
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0517/15

TAK

2:37.92 2:37.92/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

7
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

2:55.70 2:55.70/18 SKŁ Górnik Sanok 2017

8
GRAF Mateusz 2003-09-20 Z/0627/15

TAK

2:17.63 2:17.63/18 MKS Cuprum Lubin 2017

9
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

2:08.46 2:08.46/17 MKS Cuprum Lubin 2017

10
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

2:04.82 2:04.82/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2017

11
KĘPA Jakub 2003-02-10 Z/0374/15

TAK

2:16.27 2:16.27/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

12
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

2:48.46 2:48.46/18 MKS Korona Wilanów 2017

13
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

2:48.46 2:48.46/18 MKS Korona Wilanów 2017

14
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 Z/0634/15

TAK

2:38.79/17 MKS Cuprum Lubin 2017

15
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0492/15

TAK

2:10.75 2:10.75/18 UKS 3 Milanówek 2017

16
KORNELUK Artur 2004-02-20 Z/0114/16

TAK

2:54.07 2:54.07/17 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

17
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

2:23.73 2:23.73/18 UKS Zryw Słomczyn 2017

18
KWIECIEŃ Maciej 2004-01-08 Z/0480/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2017

19
MALICKI Kacper 2003-01-07 Z/0120/16

TAK

2:51.16 2:51.16/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

20
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

2:06.69 2:06.69/18 UKS 3 Milanówek 2017

21
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

2:23.10 2:23.10/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

22
PIOTROWSKI Daniel 2004-03-31 Z/0068/17

TAK

2:19.82 2:19.82/17 MKS Cuprum Lubin 2017

23
PYKA Dominik 2004-06-27 Z/0236/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

24
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

2:12.15 2:12.15/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

25
SĄCZEK Jan 2004-05-11 Z/0563/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

26
SZAJGIN Adam 2002-08-11 Z/0566/15

TAK

2:27.89 2:27.89/18 MKS Korona Wilanów 2017

27
SZAJGIN Krzysztof 2004-05-11 Z/0680/15

TAK

2:42.00 2:42.00/18 MKS Korona Wilanów 2017

28
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2017

29
ŚLIWIAK Jakub 2004-02-16 Z/0592/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2017

30
TULKIEWICZ Maciej 2003-04-06 Z/0678/15

TAK

2:25.79 2:25.79/18 UKS Giżycko 2017

31
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

2:20.10 2:20.10/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

 
3000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZYŃSKI Szymon 2002-10-29 Z/0530/15

TAK

5:27.00 5:27.00/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

2
BARTCZAK Paweł 2003-04-09 Z/0671/15

TAK

5:14.25/17 UKS Giżycko 2017

3
CYBULSKI Filip 2004-02-29 Z/0071/16

TAK

5:41.49 5:41.49/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

4
FIGURA Marek 2002-12-18 Z/0708/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

5
FLORKO Krystian 2004-03-03 Z/0065/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2017

6
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0517/15

TAK

5:21.28 5:21.28/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

7
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2017

8
GRAF Mateusz 2003-09-20 Z/0627/15

TAK

4:50.86 4:50.86/17 MKS Cuprum Lubin 2017

9
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

4:25.44 4:25.44/18 MKS Cuprum Lubin 2017

10
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

4:29.98 4:29.98/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2017

11
KĘPA Jakub 2003-02-10 Z/0374/15

TAK

5:24.51/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

12
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

6:45.59/17 MKS Korona Wilanów 2017

13
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

6:45.59/17 MKS Korona Wilanów 2017

14
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 Z/0634/15

TAK

5:37.24/17 MKS Cuprum Lubin 2017

15
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0492/15

TAK

4:40.11 4:40.11/18 UKS 3 Milanówek 2017

16
KORNELUK Artur 2004-02-20 Z/0114/16

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

17
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

5:12.36 5:12.36/18 UKS Zryw Słomczyn 2017

18
KWIECIEŃ Maciej 2004-01-08 Z/0480/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2017

19
MALICKI Kacper 2003-01-07 Z/0120/16

TAK

6:06.73/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

20
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

4:34.03 4:34.03/18 UKS 3 Milanówek 2017

21
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

5:27.12 5:27.12/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

22
PIOTROWSKI Daniel 2004-03-31 Z/0068/17

TAK

MKS Cuprum Lubin 2017

23
PYKA Dominik 2004-06-27 Z/0236/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

24
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

4:45.10 4:45.10/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

25
SĄCZEK Jan 2004-05-11 Z/0563/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

26
SZAJGIN Adam 2002-08-11 Z/0566/15

TAK

5:40.33/17 MKS Korona Wilanów 2017

27
SZAJGIN Krzysztof 2004-05-11 Z/0680/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

28
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2017

29
ŚLIWIAK Jakub 2004-02-16 Z/0592/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2017

30
TULKIEWICZ Maciej 2003-04-06 Z/0678/15

TAK

5:22.31/17 UKS Giżycko 2017

31
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

5:39.92/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

 
Bieg drużynowy mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYBULSKI Filip 2004-02-29 Z/0071/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

2
FIGURA Marek 2002-12-18 Z/0708/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

3
FLORKO Krystian 2004-03-03 Z/0065/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2017

4
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0517/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

5
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2017

6
GRAF Mateusz 2003-09-20 Z/0627/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2017

7
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2017

8
KĘPA Jakub 2003-02-10 Z/0374/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

9
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

10
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

11
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 Z/0634/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2017

12
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0492/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2017

13
KORNELUK Artur 2004-02-20 Z/0114/16

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2017

14
KWIECIEŃ Maciej 2004-01-08 Z/0480/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2017

15
MALICKI Kacper 2003-01-07 Z/0120/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

16
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2017

17
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017

18
PIOTROWSKI Daniel 2004-03-31 Z/0068/17

TAK

MKS Cuprum Lubin 2017

19
PYKA Dominik 2004-06-27 Z/0236/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

20
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2017

21
SĄCZEK Jan 2004-05-11 Z/0563/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

22
SZAJGIN Adam 2002-08-11 Z/0566/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

23
SZAJGIN Krzysztof 2004-05-11 Z/0680/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2017

24
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2017

25
ŚLIWIAK Jakub 2004-02-16 Z/0592/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2017

26
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2017