Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskei Zawody Dzieci - FINAŁ
Sanok, 18-19.02.2017
 
100 m kobiet E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

13.58 13.58/17 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Polanica-Zdrój 2016

2
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

15.65 15.65/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2016

3
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

14.07 14.07/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2016

4
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

12.09 12.09/17 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

5
DOMEL Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

15.49 15.49/17 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

6
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

15.50 15.50/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2016

7
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

8
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

16.33 15.60/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2016

9
FIGURA Magdalena 2006-07-25 Z/0883/15

TAK

14.92 14.92/17 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 1 zakopane 2016

10
GRINKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

15.95 15.95/17 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

11
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

14.43 14.43/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

12
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

13.01 13.01/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2016

13
JANISZ Kinga 2006-09-23 Z/0762/15

TAK

14.28 14.28/17 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

14
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

14.51 14.51/17 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

15
KOGUT Julia 2008-05-16 Z/0195/16

TAK

15.59 15.59/16 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

16
KOPCZAK Jagoda 2007-11-15 Z/0818/15

TAK

14.44 14.44/16 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

17
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

16.92 16.92/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

18
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0520/15

TAK

13.84 13.84/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

19
LORENZ Patrycja 2007-05-07 Z/0047/15

TAK

13.38 13.38/17 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Kłodzko 2016

20
MARKOWSKA Gabriela 2006-08-16 Z/0771/15

TAK

13.63 13.63/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

21
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

15.31 15.31/17 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2016

22
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

12.73 12.54/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

23
NIERZWICKA Marika 2009-06-29 Z/0180/16

TAK

18.81 18.81/16 KS Orzeł Elbląg SP 1 Elbląg 2016

24
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

15.25 15.25/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

25
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0078/16

TAK

14.69 14.69/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

26
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

13.79 13.79/17 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

27
STAMA Julia 2009-08-19 Z/0002/16

TAK

16.27 16.27/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

28
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 Z/0727/15

TAK

17.12 16.30/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2016

29
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

15.03 15.03/17 UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2016

30
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

14.27 14.27/17 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

31
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

13.05 13.05/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Polanica-Zdrój 2016

32
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

14.12 14.12/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

33
ZDRALEWICZ Dominika 2008-10-26 Z/0110/16

TAK

16.02 16.02/17 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

 
100 m kobiet E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEJMERT Kornelia 2006-03-12 Z/0821/15

TAK

16.46/16 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2016

2
DOBOSZ Marta 2005-11-09 Z/0524/15

TAK

13.92/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2016

3
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

14.27/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

4
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

13.27/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Kłodzko 2016

5
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

13.50/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

6
JADCZYSZYN Amelia 2005-09-01 Z/0587/15

TAK

13.29/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

7
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

14.00/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2016

8
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

13.78/15 MKS Korona Wilanów SP 104 Warszawa 2016

9
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 Z/0873/15

TAK

14.82 14.54/16 AZS Zakopane SP 10 Zakopane 2016

10
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

12.76/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

11
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

15.83/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

12
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

14.80/15 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

13
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0481/15

TAK

13.06/15 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

14
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0827/15

TAK

14.01/15 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

15
SULIŃSKA Maria 2005-07-31 Z/0565/15

TAK

14.30/16 MKS Korona Wilanów SP 140 Warszawa 2016

16
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 Z/0076/16

TAK

13.95/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

17
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

14.76/16 WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2016

18
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

14.32/15 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

 
300 m kobiet E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

35.32 35.32/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Polanica-Zdrój 2016

2
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

41.93 41.93/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2016

3
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

36.58 36.58/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2016

4
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

30.04 30.04/17 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

5
DOMEL Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

44.03 44.03/17 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

6
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

41.64 41.64/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2016

7
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

8
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

45.07 45.07/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2016

9
FIGURA Magdalena 2006-07-25 Z/0883/15

TAK

41.33 41.33/17 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 1 zakopane 2016

10
GRINKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

44.34 44.34/17 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

11
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

38.70 38.70/17 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

12
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

32.31 32.31/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2016

13
JANISZ Kinga 2006-09-23 Z/0762/15

TAK

36.72 36.72/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

14
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

37.27 37.27/17 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

15
KOGUT Julia 2008-05-16 Z/0195/16

TAK

40.46 40.46/16 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

16
KOPCZAK Jagoda 2007-11-15 Z/0818/15

TAK

38.56 38.56/16 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

17
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

48.12 48.12/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

18
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0520/15

TAK

35.89 35.89/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

19
LORENZ Patrycja 2007-05-07 Z/0047/15

TAK

32.61 32.61/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Kłodzko 2016

20
MARKOWSKA Gabriela 2006-08-16 Z/0771/15

TAK

34.60 34.60/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

21
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

39.35 39.35/17 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2016

22
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

32.22 32.22/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

23
NIERZWICKA Marika 2009-06-29 Z/0180/16

TAK

55.94 55.94/16 KS Orzeł Elbląg SP 1 Elbląg 2016

24
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

39.64 39.64/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

25
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0078/16

TAK

40.21 40.21/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

26
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

36.25 36.25/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

27
STAMA Julia 2009-08-19 Z/0002/16

TAK

46.66 46.66/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

28
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 Z/0727/15

TAK

44.90 44.90/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2016

29
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

40.33 40.33/16 UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2016

30
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

36.37 36.37/17 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

31
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

33.68 33.68/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Polanica-Zdrój 2016

32
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

36.01 36.01/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

33
ZDRALEWICZ Dominika 2008-10-26 Z/0110/16

TAK

43.63 43.63/17 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

 
300 m kobiet E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEJMERT Kornelia 2006-03-12 Z/0821/15

TAK

40.34 40.34/16 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2016

2
DOBOSZ Marta 2005-11-09 Z/0524/15

TAK

37.04 37.04/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2016

3
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

35.25 35.25/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

4
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

33.56 33.56/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Kłodzko 2016

5
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

33.92 33.92/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

6
JADCZYSZYN Amelia 2005-09-01 Z/0587/15

TAK

34.72 34.64/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

7
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

33.71 33.71/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2016

8
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

32.07 32.07/17 MKS Korona Wilanów SP 104 Warszawa 2016

9
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 Z/0873/15

TAK

32.90 32.90/16 AZS Zakopane SP 10 Zakopane 2016

10
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

32.83 32.83/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

11
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

43.44/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

12
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

34.57 34.57/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

13
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0481/15

TAK

33.94 33.94/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

14
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0827/15

TAK

33.04 33.04/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

15
SULIŃSKA Maria 2005-07-31 Z/0565/15

TAK

36.99/15 MKS Korona Wilanów SP 140 Warszawa 2016

16
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 Z/0076/16

TAK

35.29 35.29/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

17
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

37.84 37.84/16 WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2016

18
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

36.63 36.63/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

 
500 m kobiet E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEJMERT Kornelia 2006-03-12 Z/0821/15

TAK

1:07.47 1:07.47/16 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2016

2
DOBOSZ Marta 2005-11-09 Z/0524/15

TAK

1:04.15 1:04.15/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2016

3
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

57.27 57.27/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

4
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

53.53 53.53/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Kłodzko 2016

5
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

54.32 54.32/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

6
JADCZYSZYN Amelia 2005-09-01 Z/0587/15

TAK

56.33 56.33/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

7
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

53.72 53.72/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2016

8
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

51.47 51.47/17 MKS Korona Wilanów SP 104 Warszawa 2016

9
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 Z/0873/15

TAK

1:00.72 1:00.72/16 AZS Zakopane SP 10 Zakopane 2016

10
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

53.25 53.25/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

11
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

1:11.62/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

12
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

55.38 55.38/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

13
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0481/15

TAK

55.11 55.11/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

14
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0827/15

TAK

52.80 52.80/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

15
SULIŃSKA Maria 2005-07-31 Z/0565/15

TAK

1:04.10 1:04.10/16 MKS Korona Wilanów SP 140 Warszawa 2016

16
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 Z/0076/16

TAK

57.96 57.96/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

17
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

1:00.56 1:00.56/16 WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2016

18
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

1:00.10 1:00.10/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

 
500 m kobiet (1) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 Z/0535/15

TAK

51.68 51.68/16 MKS Korona Wilanów SP 261 Warszawa 2016

2
BARTOSIEWICZ Alicja 2004-11-29 Z/0614/15

TAK

53.17 53.17/17 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

3
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

55.93 55.93/17 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

4
BOSIEK Milena 2004-09-16 Z/0406/15

TAK

55.67 55.67/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
BRACKA Zuzanna 2005-06-04 Z/0424/15

TAK

57.10 57.10/16 KS Orzeł Elbląg SP 19 ELBLĄG 2016

6
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

59.62 59.62/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2016

7
CHMAL Angelika 2004-12-13 Z/0392/15

TAK

55.63 55.63/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

8
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

1:16.57/16 KS SNPTT 1907 Zakopane SPMS Zakopane 2016

9
GRZEGORZEWSKA Wiktoria 2004-08-07 Z/0443/15

TAK

50.24 50.24/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

10
HADUCH Eliza 2005-02-14 Z/0585/15

TAK

1:03.13 1:03.13/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

11
KOMPA Małgorzata 2004-09-15 Z/0381/15

TAK

1:00.01 1:00.01/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

12
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

50.83 50.83/17 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2016

13
LATKO Natalia 2004-07-25 Z/0732/15

TAK

58.63 58.63/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 264 Warszawa 2016

14
LEWANDOWSKA Patrycja 2005-03-11 Z/0230/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 6 Grodzisk Mazowiecki 2016

15
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

53.16 53.16/16 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

16
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 Z/0811/15

TAK

1:00.26 1:00.26/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
NIEMIEC Zofia 2005-03-15 Z/0118/16

TAK

57.51 57.51/16 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2016

18
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

59.00 59.00/17 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

19
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

49.60 49.60/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Piastów 2016

20
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane SPMS Zakopane 2016

21
WARGALA Julia 2005-01-23 Z/0569/15

TAK

48.32 48.32/17 MKS Korona Wilanów SP 76 Warszawa 2016

22
WŁODARSKA Kornelia 2005-03-05 Z/0444/15

TAK

51.48 51.48/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

23
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

53.12 53.12/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

 
500 m kobiet (1) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 Z/0612/15

TAK

58.77 58.77/17 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

2
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 Z/0372/15

TAK

54.95 54.49/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

50.06 50.06/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

4
BRAJTKROIC Weronika 2004-04-13 Z/0373/15

TAK

53.17 53.17/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0672/15

TAK

52.17 52.17/16 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2016

6
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

47.88 47.41/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SMS Białystok 2016

7
DWORZYŃSKA Samanta 2004-03-14 Z/0622/15

TAK

51.80 51.80/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

8
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0427/15

TAK

52.19 52.19/16 KS Orzeł Elbląg SP 18 Elbląg 2016

9
FISZBAK Sandra 2004-05-31 Z/0829/15

TAK

54.93 54.93/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

10
GORBACZ Zuzanna 2003-07-21 Z/0673/15

TAK

50.89 50.89/16 UKS Giżycko Gim 2 Giżycko 2016

11
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

48.21 48.21/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

12
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

53.02 53.02/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

13
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

49.32 47.53/15 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

14
KOLPERT Wiktoria 2004-06-09 Z/0430/15

TAK

54.08 54.08/16 KS Orzeł Elbląg SP 18 Elbląg 2016

15
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0384/15

TAK

54.99 54.99/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

16
MAZIAK Karolina 2004-01-05 Z/0644/15

TAK

57.83 57.83/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
POLANOWSKA Hanna 2003-09-01 Z/0133/16

TAK

49.13 49.13/16 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Gim 117 Warszawa 2016

18
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 Z/0651/15

TAK

53.04 53.04/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

19
SŁOWIK Karolina 2003-12-18 Z/0121/16

TAK

1:06.13 1:06.13/17 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

20
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

50.55 50.55/16 UKS Giżycko Gim 1 Giżycko 2016

21
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 Z/0688/15

TAK

52.02 52.02/17 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

 
500 m kobiet (1) C1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CUDZICH Weronika 2003-03-24 Z/0709/15

TAK

55.80 55.80/17 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

2
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

56.43 56.43/17 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

3
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

51.41 51.41/16 SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

4
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

45.05 45.05/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
OSĘKOWSKA Oksana 2003-04-21 Z/0075/16

TAK

52.48 52.48/17 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2016

6
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

47.64 46.89/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

7
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

46.13 46.13/16 MKS Korona Wilanów Gim 117 Warszawa 2016

8
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

46.84 46.84/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

9
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 Z/0658/15

TAK

53.03 53.03/17 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

10
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

54.25 54.25/17 AZS Zakopane ZSMS Zakopane 2016

 
500 m kobiet (1) C2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DELA Katarzyna 2001-09-07 Z/0356/15

TAK

44.93 44.56/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gimnazjum Wiaderno 2016

2
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

42.99 42.99/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 3 Milanówek 2016

3
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

46.21 46.15/16 UKS 3 Milanówek ZSMS Zakopane 2016

4
GŁOWACKA Natalia 2001-11-13 Z/0093/16

TAK

47.33 47.33/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
KACZYŃSKA Julia 2002-06-11 Z/0051/16

TAK

1:12.75 1:12.75/17 MKS Korona Wilanów Gim 10 Warszawa 2016

6
MILEWSKA Alicja 2001-10-03 Z/0645/15

TAK

47.30 47.30/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

7
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

46.43 46.18/16 AZS Zakopane ZSMS Zakopane 2016

8
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

50.66 49.16/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

9
ROMAŃSKA Oliwia 2001-09-29 Z/0431/15

TAK

47.61 46.73/15 KS Orzeł Elbląg Gim 1 Elbląg 2016

10
SIL Marta 2002-03-20 Z/0080/16

TAK

51.08 51.08/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

11
SMOLIŃSKA Barbara 2001-08-25 Z/0531/15

TAK

47.86 47.86/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

12
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 Z/0074/16

TAK

1:02.99 1:02.99/17 SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

 
500 m kobiet (2) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 Z/0535/15

TAK

51.68 51.68/16 MKS Korona Wilanów SP 261 Warszawa 2016

2
BARTOSIEWICZ Alicja 2004-11-29 Z/0614/15

TAK

53.17 53.17/17 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

3
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

55.93 55.93/17 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

4
BOSIEK Milena 2004-09-16 Z/0406/15

TAK

55.67 55.67/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
BRACKA Zuzanna 2005-06-04 Z/0424/15

TAK

57.10 57.10/16 KS Orzeł Elbląg SP 19 ELBLĄG 2016

6
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

59.62 59.62/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2016

7
CHMAL Angelika 2004-12-13 Z/0392/15

TAK

55.63 55.63/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

8
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

1:16.57/16 KS SNPTT 1907 Zakopane SPMS Zakopane 2016

9
GRZEGORZEWSKA Wiktoria 2004-08-07 Z/0443/15

TAK

50.24 50.24/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

10
HADUCH Eliza 2005-02-14 Z/0585/15

TAK

1:03.13 1:03.13/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

11
KOMPA Małgorzata 2004-09-15 Z/0381/15

TAK

1:00.01 1:00.01/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

12
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

50.83 50.83/17 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2016

13
LATKO Natalia 2004-07-25 Z/0732/15

TAK

58.63 58.63/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 264 Warszawa 2016

14
LEWANDOWSKA Patrycja 2005-03-11 Z/0230/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 6 Grodzisk Mazowiecki 2016

15
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

53.16 53.16/16 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

16
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 Z/0811/15

TAK

1:00.26 1:00.26/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
NIEMIEC Zofia 2005-03-15 Z/0118/16

TAK

57.51 57.51/16 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2016

18
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

59.00 59.00/17 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

19
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

49.60 49.60/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Piastów 2016

20
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane SPMS Zakopane 2016

21
WARGALA Julia 2005-01-23 Z/0569/15

TAK

48.32 48.32/17 MKS Korona Wilanów SP 76 Warszawa 2016

22
WŁODARSKA Kornelia 2005-03-05 Z/0444/15

TAK

51.48 51.48/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

23
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

53.12 53.12/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

 
500 m kobiet (2) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 Z/0612/15

TAK

58.77 58.77/17 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

2
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 Z/0372/15

TAK

54.95 54.49/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

50.06 50.06/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

4
BRAJTKROIC Weronika 2004-04-13 Z/0373/15

TAK

53.17 53.17/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0672/15

TAK

52.17 52.17/16 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2016

6
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

47.88 47.41/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SMS Białystok 2016

7
DWORZYŃSKA Samanta 2004-03-14 Z/0622/15

TAK

51.80 51.80/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

8
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0427/15

TAK

52.19 52.19/16 KS Orzeł Elbląg SP 18 Elbląg 2016

9
FISZBAK Sandra 2004-05-31 Z/0829/15

TAK

54.93 54.93/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

10
GORBACZ Zuzanna 2003-07-21 Z/0673/15

TAK

50.89 50.89/16 UKS Giżycko Gim 2 Giżycko 2016

11
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

48.21 48.21/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

12
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

53.02 53.02/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

13
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

49.32 47.53/15 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

14
KOLPERT Wiktoria 2004-06-09 Z/0430/15

TAK

54.08 54.08/16 KS Orzeł Elbląg SP 18 Elbląg 2016

15
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0384/15

TAK

54.99 54.99/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

16
MAZIAK Karolina 2004-01-05 Z/0644/15

TAK

57.83 57.83/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
POLANOWSKA Hanna 2003-09-01 Z/0133/16

TAK

49.13 49.13/16 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Gim 117 Warszawa 2016

18
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 Z/0651/15

TAK

53.04 53.04/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

19
SŁOWIK Karolina 2003-12-18 Z/0121/16

TAK

1:06.13 1:06.13/17 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

20
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

50.55 50.55/16 UKS Giżycko Gim 1 Giżycko 2016

21
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 Z/0688/15

TAK

52.02 52.02/17 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

 
500 m kobiet (2) C1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CUDZICH Weronika 2003-03-24 Z/0709/15

TAK

55.80 55.80/17 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

2
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

56.43 56.43/17 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

3
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

51.41 51.41/16 SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

4
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

45.05 45.05/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
OSĘKOWSKA Oksana 2003-04-21 Z/0075/16

TAK

52.48 52.48/17 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2016

6
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

47.64 46.89/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

7
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

46.13 46.13/16 MKS Korona Wilanów Gim 117 Warszawa 2016

8
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

46.84 46.84/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

9
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 Z/0658/15

TAK

53.03 53.03/17 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

10
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

54.25 54.25/17 AZS Zakopane ZSMS Zakopane 2016

 
500 m kobiet (2) C2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DELA Katarzyna 2001-09-07 Z/0356/15

TAK

44.93 44.56/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gimnazjum Wiaderno 2016

2
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

42.99 42.99/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 3 Milanówek 2016

3
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

46.21 46.15/16 UKS 3 Milanówek ZSMS Zakopane 2016

4
GŁOWACKA Natalia 2001-11-13 Z/0093/16

TAK

47.33 47.33/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
KACZYŃSKA Julia 2002-06-11 Z/0051/16

TAK

1:12.75 1:12.75/17 MKS Korona Wilanów Gim 10 Warszawa 2016

6
MILEWSKA Alicja 2001-10-03 Z/0645/15

TAK

47.30 47.30/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

7
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

46.43 46.18/16 AZS Zakopane ZSMS Zakopane 2016

8
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

50.66 49.16/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

9
ROMAŃSKA Oliwia 2001-09-29 Z/0431/15

TAK

47.61 46.73/15 KS Orzeł Elbląg Gim 1 Elbląg 2016

10
SIL Marta 2002-03-20 Z/0080/16

TAK

51.08 51.08/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

11
SMOLIŃSKA Barbara 2001-08-25 Z/0531/15

TAK

47.86 47.86/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

12
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 Z/0074/16

TAK

1:02.99 1:02.99/17 SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

 
500 m kobiet (3) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 Z/0535/15

TAK

51.68 51.68/16 MKS Korona Wilanów SP 261 Warszawa 2016

2
BARTOSIEWICZ Alicja 2004-11-29 Z/0614/15

TAK

53.17 53.17/17 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

3
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

55.93 55.93/17 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

4
BOSIEK Milena 2004-09-16 Z/0406/15

TAK

55.67 55.67/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
BRACKA Zuzanna 2005-06-04 Z/0424/15

TAK

57.10 57.10/16 KS Orzeł Elbląg SP 19 ELBLĄG 2016

6
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

59.62 59.62/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2016

7
CHMAL Angelika 2004-12-13 Z/0392/15

TAK

55.63 55.63/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

8
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

1:16.57/16 KS SNPTT 1907 Zakopane SPMS Zakopane 2016

9
GRZEGORZEWSKA Wiktoria 2004-08-07 Z/0443/15

TAK

50.24 50.24/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

10
HADUCH Eliza 2005-02-14 Z/0585/15

TAK

1:03.13 1:03.13/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

11
KOMPA Małgorzata 2004-09-15 Z/0381/15

TAK

1:00.01 1:00.01/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

12
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

50.83 50.83/17 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2016

13
LATKO Natalia 2004-07-25 Z/0732/15

TAK

58.63 58.63/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 264 Warszawa 2016

14
LEWANDOWSKA Patrycja 2005-03-11 Z/0230/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 6 Grodzisk Mazowiecki 2016

15
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

53.16 53.16/16 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

16
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 Z/0811/15

TAK

1:00.26 1:00.26/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
NIEMIEC Zofia 2005-03-15 Z/0118/16

TAK

57.51 57.51/16 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2016

18
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

59.00 59.00/17 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

19
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

49.60 49.60/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Piastów 2016

20
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane SPMS Zakopane 2016

21
WARGALA Julia 2005-01-23 Z/0569/15

TAK

48.32 48.32/17 MKS Korona Wilanów SP 76 Warszawa 2016

22
WŁODARSKA Kornelia 2005-03-05 Z/0444/15

TAK

51.48 51.48/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

23
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

53.12 53.12/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

 
500 m kobiet (3) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 Z/0612/15

TAK

58.77 58.77/17 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

2
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 Z/0372/15

TAK

54.95 54.49/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

50.06 50.06/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

4
BRAJTKROIC Weronika 2004-04-13 Z/0373/15

TAK

53.17 53.17/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0672/15

TAK

52.17 52.17/16 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2016

6
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

47.88 47.41/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SMS Białystok 2016

7
DWORZYŃSKA Samanta 2004-03-14 Z/0622/15

TAK

51.80 51.80/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

8
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0427/15

TAK

52.19 52.19/16 KS Orzeł Elbląg SP 18 Elbląg 2016

9
FISZBAK Sandra 2004-05-31 Z/0829/15

TAK

54.93 54.93/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

10
GORBACZ Zuzanna 2003-07-21 Z/0673/15

TAK

50.89 50.89/16 UKS Giżycko Gim 2 Giżycko 2016

11
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

48.21 48.21/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

12
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

53.02 53.02/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

13
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

49.32 47.53/15 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

14
KOLPERT Wiktoria 2004-06-09 Z/0430/15

TAK

54.08 54.08/16 KS Orzeł Elbląg SP 18 Elbląg 2016

15
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0384/15

TAK

54.99 54.99/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

16
MAZIAK Karolina 2004-01-05 Z/0644/15

TAK

57.83 57.83/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
POLANOWSKA Hanna 2003-09-01 Z/0133/16

TAK

49.13 49.13/16 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Gim 117 Warszawa 2016

18
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 Z/0651/15

TAK

53.04 53.04/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

19
SŁOWIK Karolina 2003-12-18 Z/0121/16

TAK

1:06.13 1:06.13/17 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

20
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

50.55 50.55/16 UKS Giżycko Gim 1 Giżycko 2016

21
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 Z/0688/15

TAK

52.02 52.02/17 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

 
500 m kobiet (4) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 Z/0535/15

TAK

51.68 51.68/16 MKS Korona Wilanów SP 261 Warszawa 2016

2
BARTOSIEWICZ Alicja 2004-11-29 Z/0614/15

TAK

53.17 53.17/17 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

3
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

55.93 55.93/17 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

4
BOSIEK Milena 2004-09-16 Z/0406/15

TAK

55.67 55.67/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
BRACKA Zuzanna 2005-06-04 Z/0424/15

TAK

57.10 57.10/16 KS Orzeł Elbląg SP 19 ELBLĄG 2016

6
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

59.62 59.62/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2016

7
CHMAL Angelika 2004-12-13 Z/0392/15

TAK

55.63 55.63/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

8
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

1:16.57/16 KS SNPTT 1907 Zakopane SPMS Zakopane 2016

9
GRZEGORZEWSKA Wiktoria 2004-08-07 Z/0443/15

TAK

50.24 50.24/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

10
HADUCH Eliza 2005-02-14 Z/0585/15

TAK

1:03.13 1:03.13/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

11
KOMPA Małgorzata 2004-09-15 Z/0381/15

TAK

1:00.01 1:00.01/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

12
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

50.83 50.83/17 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2016

13
LATKO Natalia 2004-07-25 Z/0732/15

TAK

58.63 58.63/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 264 Warszawa 2016

14
LEWANDOWSKA Patrycja 2005-03-11 Z/0230/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 6 Grodzisk Mazowiecki 2016

15
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

53.16 53.16/16 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

16
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 Z/0811/15

TAK

1:00.26 1:00.26/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
NIEMIEC Zofia 2005-03-15 Z/0118/16

TAK

57.51 57.51/16 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2016

18
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

59.00 59.00/17 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

19
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

49.60 49.60/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Piastów 2016

20
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane SPMS Zakopane 2016

21
WARGALA Julia 2005-01-23 Z/0569/15

TAK

48.32 48.32/17 MKS Korona Wilanów SP 76 Warszawa 2016

22
WŁODARSKA Kornelia 2005-03-05 Z/0444/15

TAK

51.48 51.48/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

23
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

53.12 53.12/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

 
1000 m kobiet D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 Z/0612/15

TAK

2:03.40 2:03.40/17 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

2
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 Z/0372/15

TAK

1:53.77 1:53.77/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

1:43.33 1:43.33/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

4
BRAJTKROIC Weronika 2004-04-13 Z/0373/15

TAK

1:55.73 1:55.73/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0672/15

TAK

1:49.27 1:49.27/16 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2016

6
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

1:39.82 1:39.82/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SMS Białystok 2016

7
DWORZYŃSKA Samanta 2004-03-14 Z/0622/15

TAK

1:53.25 1:53.25/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

8
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0427/15

TAK

1:50.64 1:50.64/16 KS Orzeł Elbląg SP 18 Elbląg 2016

9
FISZBAK Sandra 2004-05-31 Z/0829/15

TAK

1:52.60 1:52.60/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

10
GORBACZ Zuzanna 2003-07-21 Z/0673/15

TAK

1:49.44 1:49.44/16 UKS Giżycko Gim 2 Giżycko 2016

11
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

1:37.00 1:37.00/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

12
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

1:51.42 1:51.42/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

13
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

1:40.94 1:40.94/17 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

14
KOLPERT Wiktoria 2004-06-09 Z/0430/15

TAK

1:52.38 1:52.38/16 KS Orzeł Elbląg SP 18 Elbląg 2016

15
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0384/15

TAK

1:52.76 1:52.76/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

16
MAZIAK Karolina 2004-01-05 Z/0644/15

TAK

1:57.17 1:57.17/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
POLANOWSKA Hanna 2003-09-01 Z/0133/16

TAK

1:48.68 1:48.68/17 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Gim 117 Warszawa 2016

18
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 Z/0651/15

TAK

1:51.34 1:51.34/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

19
SŁOWIK Karolina 2003-12-18 Z/0121/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

20
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

1:46.33 1:46.33/16 UKS Giżycko Gim 1 Giżycko 2016

21
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 Z/0688/15

TAK

1:45.68 1:45.68/17 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

 
1000 m kobiet (1) C1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CUDZICH Weronika 2003-03-24 Z/0709/15

TAK

1:55.61 1:55.61/16 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

2
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

1:53.74 1:53.74/17 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

3
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

1:50.52 1:50.52/16 SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

4
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

1:33.27 1:32.38/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
OSĘKOWSKA Oksana 2003-04-21 Z/0075/16

TAK

1:53.94 1:53.94/17 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2016

6
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

1:40.50 1:39.92/15 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

7
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

1:36.68 1:36.68/16 MKS Korona Wilanów Gim 117 Warszawa 2016

8
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

1:35.14 1:35.14/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

9
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 Z/0658/15

TAK

1:52.76 1:52.76/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

10
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

1:56.31 1:56.31/17 AZS Zakopane ZSMS Zakopane 2016

 
1000 m kobiet (1) C2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DELA Katarzyna 2001-09-07 Z/0356/15

TAK

1:33.09 1:31.17/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gimnazjum Wiaderno 2016

2
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

1:27.80 1:27.80/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 3 Milanówek 2016

3
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

1:32.94 1:32.49/16 UKS 3 Milanówek ZSMS Zakopane 2016

4
GŁOWACKA Natalia 2001-11-13 Z/0093/16

TAK

1:37.01 1:37.01/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
KACZYŃSKA Julia 2002-06-11 Z/0051/16

TAK

2:41.80 2:41.80/17 MKS Korona Wilanów Gim 10 Warszawa 2016

6
MILEWSKA Alicja 2001-10-03 Z/0645/15

TAK

1:36.85 1:36.85/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

7
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

1:34.36 1:33.65/16 AZS Zakopane ZSMS Zakopane 2016

8
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

1:41.78 1:41.78/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

9
ROMAŃSKA Oliwia 2001-09-29 Z/0431/15

TAK

1:44.43 1:35.99/15 KS Orzeł Elbląg Gim 1 Elbląg 2016

10
SIL Marta 2002-03-20 Z/0080/16

TAK

1:47.08 1:47.08/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

11
SMOLIŃSKA Barbara 2001-08-25 Z/0531/15

TAK

1:38.58 1:38.58/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

12
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 Z/0074/16

TAK

2:07.29 2:07.29/17 SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

 
1000 m kobiet (2 C1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CUDZICH Weronika 2003-03-24 Z/0709/15

TAK

1:55.61 1:55.61/16 KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

2
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

1:53.74 1:53.74/17 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

3
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

1:50.52 1:50.52/16 SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

4
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

1:33.27 1:32.38/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
OSĘKOWSKA Oksana 2003-04-21 Z/0075/16

TAK

1:53.94 1:53.94/17 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2016

6
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

1:40.50 1:39.92/15 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

7
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

1:36.68 1:36.68/16 MKS Korona Wilanów Gim 117 Warszawa 2016

8
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

1:35.14 1:35.14/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

9
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 Z/0658/15

TAK

1:52.76 1:52.76/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

10
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

1:56.31 1:56.31/17 AZS Zakopane ZSMS Zakopane 2016

 
1000 m kobiet (2) C2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DELA Katarzyna 2001-09-07 Z/0356/15

TAK

1:33.09 1:31.17/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gimnazjum Wiaderno 2016

2
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

1:27.80 1:27.80/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 3 Milanówek 2016

3
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

1:32.94 1:32.49/16 UKS 3 Milanówek ZSMS Zakopane 2016

4
GŁOWACKA Natalia 2001-11-13 Z/0093/16

TAK

1:37.01 1:37.01/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
KACZYŃSKA Julia 2002-06-11 Z/0051/16

TAK

2:41.80 2:41.80/17 MKS Korona Wilanów Gim 10 Warszawa 2016

6
MILEWSKA Alicja 2001-10-03 Z/0645/15

TAK

1:36.85 1:36.85/16 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

7
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

1:34.36 1:33.65/16 AZS Zakopane ZSMS Zakopane 2016

8
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

1:41.78 1:41.78/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

9
ROMAŃSKA Oliwia 2001-09-29 Z/0431/15

TAK

1:44.43 1:35.99/15 KS Orzeł Elbląg Gim 1 Elbląg 2016

10
SIL Marta 2002-03-20 Z/0080/16

TAK

1:47.08 1:47.08/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

11
SMOLIŃSKA Barbara 2001-08-25 Z/0531/15

TAK

1:38.58 1:38.58/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

12
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 Z/0074/16

TAK

2:07.29 2:07.29/17 SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

 
Bieg drużynowy kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DELA Katarzyna 2001-09-07 Z/0356/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gimnazjum Wiaderno 2016

2
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 3 Milanówek 2016

3
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

UKS 3 Milanówek ZSMS Zakopane 2016

4
GŁOWACKA Natalia 2001-11-13 Z/0093/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
MILEWSKA Alicja 2001-10-03 Z/0645/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

6
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

7
ROMAŃSKA Oliwia 2001-09-29 Z/0431/15

TAK

KS Orzeł Elbląg Gim 1 Elbląg 2016

8
SIL Marta 2002-03-20 Z/0080/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

9
SMOLIŃSKA Barbara 2001-08-25 Z/0531/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Gim 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

10
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 Z/0074/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

 
Sztafeta kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 Z/0535/15

TAK

MKS Korona Wilanów SP 261 Warszawa 2016

2
BARTOSIEWICZ Alicja 2004-11-29 Z/0614/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

3
BEJMERT Kornelia 2006-03-12 Z/0821/15

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2016

4
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

5
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Polanica-Zdrój 2016

6
BOSIEK Milena 2004-09-16 Z/0406/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

7
BRACKA Zuzanna 2005-06-04 Z/0424/15

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 ELBLĄG 2016

8
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2016

9
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2016

10
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 19 im. Tannego Halika 2016

11
CHMAL Angelika 2004-12-13 Z/0392/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

12
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

13
DOBOSZ Marta 2005-11-09 Z/0524/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2016

14
DOMEL Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

15
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2016

16
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

17
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2016

18
FIGURA Magdalena 2006-07-25 Z/0883/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane SP 1 zakopane 2016

19
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane SPMS Zakopane 2016

20
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

21
GRINKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

22
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Kłodzko 2016

23
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

24
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

25
GRZEGORZEWSKA Wiktoria 2004-08-07 Z/0443/15

TAK

UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

26
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2016

27
HADUCH Eliza 2005-02-14 Z/0585/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

28
JADCZYSZYN Amelia 2005-09-01 Z/0587/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

29
JANISZ Kinga 2006-09-23 Z/0762/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

30
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

31
KOGUT Julia 2008-05-16 Z/0195/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

32
KOMPA Małgorzata 2004-09-15 Z/0381/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

33
KOPCZAK Jagoda 2007-11-15 Z/0818/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

34
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2016

35
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

36
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

MKS Korona Wilanów SP 104 Warszawa 2016

37
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2016

38
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0520/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2016

39
LATKO Natalia 2004-07-25 Z/0732/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 264 Warszawa 2016

40
LEWANDOWSKA Patrycja 2005-03-11 Z/0230/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 6 Grodzisk Mazowiecki 2016

41
LORENZ Patrycja 2007-05-07 Z/0047/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Kłodzko 2016

42
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

43
MARKOWSKA Gabriela 2006-08-16 Z/0771/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

44
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2016

45
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2016

46
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

47
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

48
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 Z/0811/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

49
NIEMIEC Zofia 2005-03-15 Z/0118/16

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2016

50
NIERZWICKA Marika 2009-06-29 Z/0180/16

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 1 Elbląg 2016

51
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

52
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0078/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

53
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

54
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0481/15

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

55
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0827/15

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

56
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

57
STAMA Julia 2009-08-19 Z/0002/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

58
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

59
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Piastów 2016

60
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 Z/0727/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2016

61
SULIŃSKA Maria 2005-07-31 Z/0565/15

TAK

MKS Korona Wilanów SP 140 Warszawa 2016

62
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2016

63
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane SPMS Zakopane 2016

64
WARGALA Julia 2005-01-23 Z/0569/15

TAK

MKS Korona Wilanów SP 76 Warszawa 2016

65
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 Z/0076/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

66
WŁODARSKA Kornelia 2005-03-05 Z/0444/15

TAK

UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

67
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

68
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

69
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Polanica-Zdrój 2016

70
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2016

71
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

72
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

 
Sztafeta kobiet 2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 Z/0612/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

2
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 Z/0372/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

4
BRAJTKROIC Weronika 2004-04-13 Z/0373/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

5
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0672/15

TAK

UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2016

6
CUDZICH Weronika 2003-03-24 Z/0709/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

7
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SMS Białystok 2016

8
DWORZYŃSKA Samanta 2004-03-14 Z/0622/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

9
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0427/15

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 18 Elbląg 2016

10
FISZBAK Sandra 2004-05-31 Z/0829/15

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2016

11
GORBACZ Zuzanna 2003-07-21 Z/0673/15

TAK

UKS Giżycko Gim 2 Giżycko 2016

12
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2016

13
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

14
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok Gim 1 Sanok 2016

15
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

16
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

17
KOLPERT Wiktoria 2004-06-09 Z/0430/15

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 18 Elbląg 2016

18
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

19
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0384/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2016

20
MAZIAK Karolina 2004-01-05 Z/0644/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

21
OSĘKOWSKA Oksana 2003-04-21 Z/0075/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2016

22
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Gim 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

23
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 Z/0651/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

24
SŁOWIK Karolina 2003-12-18 Z/0121/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

25
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

UKS Giżycko Gim 1 Giżycko 2016

26
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 Z/0688/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane ZSMS Zakopane 2016

27
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

28
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 Z/0658/15

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2016

 
100 m mężczyzn E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZOWSKI Antoni 2007-10-16 Z/0235/16

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 212 2016

2
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

12.70 12.70/17 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2016

3
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0770/15

TAK

13.12 13.12/17 UKS Zryw Słomczyn ZS Józefosław 2016

4
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

14.53 14.44/16 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2016

5
MARKOWSKI Szymon 2008-07-27 Z/0772/15

TAK

14.57 14.57/17 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

6
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 Z/0043/16

TAK

14.51 14.51/17 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2016

7
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 Z/0488/15

TAK

13.92 13.92/17 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

8
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 Z/0119/16

TAK

13.74 13.74/17 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2016

9
SZCZEPANEK Bartosz 2007-09-27 Z/0107/16

TAK

21.36 21.36/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

10
SZWARC Paweł 2006-09-10 Z/0433/15

TAK

16.10/15 KS Orzeł Elbląg SP 6 Elblag 2016

11
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 Z/0194/16

TAK

14.71 14.71/17 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

 
100 m mężczyzn E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

14.00/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0340/15

TAK

13.56/16 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

3
BURCZ Kamil 2005-08-09 Z/0187/16

TAK

UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

4
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

17.07/15 WTŁ Stegny Warszawa SP 115 Warszawa 2016

5
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK

16.34/15 MKS Korona Wilanów SP 33 Warszawa 2016

6
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 Z/0452/15

TAK

13.89/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

7
KAWA Jakub 2005-12-12 Z/0479/15

TAK

13.32/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

8
KAWA Jan 2005-12-12 Z/0491/15

TAK

13.04/15 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

9
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 Z/0769/15

TAK

14.45/16 UKS Zryw Słomczyn SP 70 Warszawa 2016

10
KRÓLAK Tymoteusz 2006-05-01 Z/0500/15

TAK

13.92/15 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

11
PALUCH Wiktor 2006-06-30 Z/0001/16

TAK

UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

12
POLANOWSKI Adam 2006-02-19 Z/0132/16

TAK

13.81/16 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Szkoła Podstawowa nr 300 Warszawa 2016

13
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

12.50/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 46 Warszawa 2016

14
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

12.19/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

 
300 m mężczyzn E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZOWSKI Antoni 2007-10-16 Z/0235/16

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 212 2016

2
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

32.29 32.29/16 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2016

3
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0770/15

TAK

33.47 33.47/17 UKS Zryw Słomczyn ZS Józefosław 2016

4
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

35.38 35.38/16 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2016

5
MARKOWSKI Szymon 2008-07-27 Z/0772/15

TAK

41.29 41.29/16 UKS Zryw Słomczyn ZS 4 Słomczyn 2016

6
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 Z/0043/16

TAK

39.16 39.16/17 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2016

7
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 Z/0488/15

TAK

34.62 34.62/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

8
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 Z/0119/16

TAK

36.62 36.62/16 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2016

9
SZCZEPANEK Bartosz 2007-09-27 Z/0107/16

TAK

41.07 41.07/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

10
SZWARC Paweł 2006-09-10 Z/0433/15

TAK

43.13/15 KS Orzeł Elbląg SP 6 Elblag 2016

11
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 Z/0194/16

TAK

37.96 37.96/16 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2016

 
300 m mężczyzn E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

35.18 35.18/16 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0340/15

TAK

31.59 31.59/17 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2016

3
BURCZ Kamil 2005-08-09 Z/0187/16

TAK

41.16 41.16/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

4
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

40.62 40.62/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 115 Warszawa 2016

5
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK

36.72 36.72/17 MKS Korona Wilanów SP 33 Warszawa 2016

6
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 Z/0452/15

TAK

33.06 33.06/16 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2016

7
KAWA Jakub 2005-12-12 Z/0479/15

TAK

33.07 17.80/12 UKS 3 Milanówek ZSG 3 Milanówek 2016

8
KAWA Jan 2005-12-12 Z/0491/15

TAK

31.91 31.91/16 UKS 3 Mila