Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski Masters Tomaszów Mazowiecki, 20-21.01.2024 | |||||||||||||||||||
500 m kobiet (1) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
GADOMSKA Anna | 1965-07-05 |
Z/0574/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
57.10 | 54.76/22 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
2 | |
GAWRACZYŃSKA Anna | 1954-01-30 |
Z/0893/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
55.92 | 49.19/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
3 | |
JANKO-MIELCARSKA Ewa | 1958-11-05 |
Z/0832/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:03.36 | 1:00.33/19 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
STANKIEWICZ Anna | 1960-05-08 |
Z/0583/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:01.55 | 56.32/19 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
5 | |
WEŁNICKA Magdalena | 1980-06-24 |
Z/0249/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
500 m kobiet (2) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
GADOMSKA Anna | 1965-07-05 |
Z/0574/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
57.10 | 54.76/22 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
2 | |
GAWRACZYŃSKA Anna | 1954-01-30 |
Z/0893/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
55.92 | 49.19/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
3 | |
JANKO-MIELCARSKA Ewa | 1958-11-05 |
Z/0832/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:03.36 | 1:00.33/19 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
STANKIEWICZ Anna | 1960-05-08 |
Z/0583/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:01.55 | 56.32/19 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
5 | |
WEŁNICKA Magdalena | 1980-06-24 |
Z/0249/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
1000 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
GADOMSKA Anna | 1965-07-05 |
Z/0574/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:59.29 | 1:50.66/22 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
2 | |
GAWRACZYŃSKA Anna | 1954-01-30 |
Z/0893/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:55.16 | 1:48.33/19 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
3 | |
JANKO-MIELCARSKA Ewa | 1958-11-05 |
Z/0832/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:08.14 | 2:03.20/18 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
STANKIEWICZ Anna | 1960-05-08 |
Z/0583/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:04.09 | 1:54.01/17 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
5 | |
WEŁNICKA Magdalena | 1980-06-24 |
Z/0249/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
1500 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
GADOMSKA Anna | 1965-07-05 |
Z/0574/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
3:09.90 | 2:48.15/21 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
2 | |
GAWRACZYŃSKA Anna | 1954-01-30 |
Z/0893/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
3:01.52 | 2:40.22/19 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
3 | |
JANKO-MIELCARSKA Ewa | 1958-11-05 |
Z/0832/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
3:23.04 | 3:10.78/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
STANKIEWICZ Anna | 1960-05-08 |
Z/0583/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
3:19.90 | 2:54.28/17 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
5 | |
WEŁNICKA Magdalena | 1980-06-24 |
Z/0249/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
500 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
ADAMOWICZ Krzysztof | 1959-05-10 |
Z/0537/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
51.66 | 49.12/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
2 | |
BARTOŃ Zbigniew | 1963-06-22 |
Z/0201/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
52.92 | 52.44/22 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
3 | |
BIEDRZYCKI Zbigniew | 1957-02-23 |
Z/0330/18
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
55.12 | 53.25/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
CYWIŃSKI Leszek | 1961-01-01 |
Z/0576/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
52.09 | 48.98/19 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
5 | |
CZYTAJŁO Jacek | 1969-04-07 |
Z/0202/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
49.41 | 45.25/17 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
6 | |
FLORCZYK Wojciech | 1982-04-16 |
Z/0119/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
47.55/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
GARBACIK Stanisław | 1956-05-08 |
Z/0059/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
51.32/18 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
GRUSZKA Jakub | 1984-05-26 |
Z/0099/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
54.40 | 51.52/23 | Masters | 2023 |
|
|||||||||
9 | |
HUSAK Krzysztof | 1972-06-03 |
Z/0163/17
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
44.65 | 42.34/20 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
10 | |
IGNASZAK Michał | 1985-04-05 |
Z/0248/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
49.58/23 | niezrzeszony | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
KONERA Roman | 1953-10-17 |
Z/0551/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:10.84 | 54.63/17 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
12 | |
KORZENIEWSKI Andrzej | 1958-07-18 |
Z/0258/18
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:01.41 | 50.89/10 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||
13 | |
KOZAKIEWICZ Tadeusz | 1957-04-27 |
Z/0074/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:02.82 | 1:02.82/23 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
NAPORA Jacek | 1974-10-18 |
Z/0118/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
45.45/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
OSTAPIUK Zygmunt | 1950-05-15 |
Z/0096/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
55.81 | 51.23/19 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
16 | |
PIKCIUN Andrzej | 1957-02-04 |
Z/0578/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
59.48 | 52.98/17 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
17 | |
STEC Włodzimierz | 1953-11-14 |
Z/0097/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
59.84 | 55.33/19 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
18 | |
WYSOKIŃSKI Piotr | 1970-01-12 |
Z/0173/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:03.84 | 1:03.84/23 | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
|||||||||
19 | |
ZĘBALA Krzysztof | 1975-06-12 |
Z/0597/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
52.42 | 51.06/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
20 | |
ZIENTARA Przemysław | 1976-07-13 |
Z/0305/18
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
47.59 | 44.72/21 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||
1000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
ADAMOWICZ Krzysztof | 1959-05-10 |
Z/0537/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:52.37 | 1:42.78/17 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
2 | |
BARTOŃ Zbigniew | 1963-06-22 |
Z/0201/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:48.69 | 1:45.69/21 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
3 | |
BIEDRZYCKI Zbigniew | 1957-02-23 |
Z/0330/18
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:53.86 | 1:52.39/22 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
CYWIŃSKI Leszek | 1961-01-01 |
Z/0576/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:52.91 | 1:44.46/19 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
5 | |
CZYTAJŁO Jacek | 1969-04-07 |
Z/0202/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:37.39 | 1:30.22/18 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
6 | |
FLORCZYK Wojciech | 1982-04-16 |
Z/0119/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:38.02/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
GARBACIK Stanisław | 1956-05-08 |
Z/0059/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:42.76/17 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
GRUSZKA Jakub | 1984-05-26 |
Z/0099/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:50.26 | 1:50.26/23 | Masters | 2023 |
|
|||||||||
9 | |
HUSAK Krzysztof | 1972-06-03 |
Z/0163/17
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:29.45 | 1:24.16/20 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
10 | |
IGNASZAK Michał | 1985-04-05 |
Z/0248/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
niezrzeszony | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
KONERA Roman | 1953-10-17 |
Z/0551/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:22.08 | 2:14.49/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
12 | |
KORZENIEWSKI Andrzej | 1958-07-18 |
Z/0258/18
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:11.73 | 1:45.60/10 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||
13 | |
KOZAKIEWICZ Tadeusz | 1957-04-27 |
Z/0074/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:00.75 | 2:00.75/23 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
NAPORA Jacek | 1974-10-18 |
Z/0118/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:36.98/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
OSTAPIUK Zygmunt | 1950-05-15 |
Z/0096/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:54.49 | 1:46.26/19 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
16 | |
PIKCIUN Andrzej | 1957-02-04 |
Z/0578/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:03.36 | 1:58.34/19 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
17 | |
STEC Włodzimierz | 1953-11-14 |
Z/0097/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:03.52 | 1:53.59/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
18 | |
WYSOKIŃSKI Piotr | 1970-01-12 |
Z/0173/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:03.40 | 2:03.40/23 | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
|||||||||
19 | |
ZĘBALA Krzysztof | 1975-06-12 |
Z/0597/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:48.36 | 1:43.16/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
20 | |
ZIENTARA Przemysław | 1976-07-13 |
Z/0305/18
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:35.84 | 1:30.08/22 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||
1500 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
ADAMOWICZ Krzysztof | 1959-05-10 |
Z/0537/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:57.97 | 2:44.41/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
2 | |
BARTOŃ Zbigniew | 1963-06-22 |
Z/0201/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
3:00.27 | 2:36.31/17 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
3 | |
BIEDRZYCKI Zbigniew | 1957-02-23 |
Z/0330/18
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:57.74 | 2:49.33/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
CYWIŃSKI Leszek | 1961-01-01 |
Z/0576/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:58.77 | 2:39.44/19 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
5 | |
CZYTAJŁO Jacek | 1969-04-07 |
Z/0202/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:29.41 | 2:15.61/19 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
6 | |
FLORCZYK Wojciech | 1982-04-16 |
Z/0119/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:22.78/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
GARBACIK Stanisław | 1956-05-08 |
Z/0059/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:38.73/18 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
GRUSZKA Jakub | 1984-05-26 |
Z/0099/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:53.01 | 2:53.01/23 | Masters | 2023 |
|
|||||||||
9 | |
HUSAK Krzysztof | 1972-06-03 |
Z/0163/17
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:18.62 | 2:08.45/20 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
10 | |
IGNASZAK Michał | 1985-04-05 |
Z/0248/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:26.96/23 | niezrzeszony | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
KONERA Roman | 1953-10-17 |
Z/0551/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
3:37.94 | 2:29.45/16 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
12 | |
KORZENIEWSKI Andrzej | 1958-07-18 |
Z/0258/18
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
3:31.15 | 2:50.49/19 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||
13 | |
KOZAKIEWICZ Tadeusz | 1957-04-27 |
Z/0074/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
3:12.77 | 3:12.77/23 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
NAPORA Jacek | 1974-10-18 |
Z/0118/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:20.19/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
OSTAPIUK Zygmunt | 1950-05-15 |
Z/0096/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
3:01.24 | 2:44.69/19 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
16 | |
PIKCIUN Andrzej | 1957-02-04 |
Z/0578/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
3:01.25 | 2:45.51/17 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
17 | |
STEC Włodzimierz | 1953-11-14 |
Z/0097/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
3:11.72 | 2:48.23/20 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
18 | |
WYSOKIŃSKI Piotr | 1970-01-12 |
Z/0173/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
3:05.51 | 3:05.51/23 | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
|||||||||
19 | |
ZĘBALA Krzysztof | 1975-06-12 |
Z/0597/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:43.34 | 2:33.46/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
20 | |
ZIENTARA Przemysław | 1976-07-13 |
Z/0305/18
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:28.37 | 2:16.85/21 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||
3000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BARTOŃ Zbigniew | 1963-06-22 |
Z/0201/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
6:03.79 | 5:33.54/17 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
2 | |
BIEDRZYCKI Zbigniew | 1957-02-23 |
Z/0330/18
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
6:24.60 | 6:01.30/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||
3 | |
CYWIŃSKI Leszek | 1961-01-01 |
Z/0576/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
6:53.93 | 5:49.97/19 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
CZYTAJŁO Jacek | 1969-04-07 |
Z/0202/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
5:16.45 | 4:44.09/19 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
5 | |
FLORCZYK Wojciech | 1982-04-16 |
Z/0119/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
4:53.27/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
GARBACIK Stanisław | 1956-05-08 |
Z/0059/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
5:45.34/17 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
GRUSZKA Jakub | 1984-05-26 |
Z/0099/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
6:01.90 | 6:01.90/23 | Masters | 2023 |
|
|||||||||
8 | |
HUSAK Krzysztof | 1972-06-03 |
Z/0163/17
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
4:58.17 | 4:36.60/22 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
9 | |
IGNASZAK Michał | 1985-04-05 |
Z/0248/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
5:36.07/23 | niezrzeszony | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
KONERA Roman | 1953-10-17 |
Z/0551/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
7:07.16 | 5:09.90/10 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
11 | |
KORZENIEWSKI Andrzej | 1958-07-18 |
Z/0258/18
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
7:54.06 | 6:18.47/19 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||
12 | |
KOZAKIEWICZ Tadeusz | 1957-04-27 |
Z/0074/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
6:34.65 | 6:34.65/23 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
13 | |
NAPORA Jacek | 1974-10-18 |
Z/0118/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
5:09.15/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
OSTAPIUK Zygmunt | 1950-05-15 |
Z/0096/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
6:21.39 | 5:57.81/17 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
15 | |
PIKCIUN Andrzej | 1957-02-04 |
Z/0578/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
6:50.68 | 6:01.40/17 | GSŁ Czarne Pantery Giżycko | 2023 |
|
|||||||||
16 | |
STEC Włodzimierz | 1953-11-14 |
Z/0097/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
6:40.31 | 5:51.34/17 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
17 | |
WYSOKIŃSKI Piotr | 1970-01-12 |
Z/0173/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
6:44.38 | 6:44.38/23 | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
|||||||||
18 | |
ZĘBALA Krzysztof | 1975-06-12 |
Z/0597/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
5:53.97 | 5:32.03/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
19 | |
ZIENTARA Przemysław | 1976-07-13 |
Z/0305/18
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
5:30.67 | 4:57.32/20 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|