Internetowe zg這szenia do imprezy: Og鏊nopolskie Zawody Rankingowe 2
Gda雟k, 04-05.11.2017
 
Kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBRE堲O Wiktoria 2001-08-05 Z/0117/15

TAK

WMKS Olsztyn 2017

2
DRUMSKA Marta 2002-04-07 Z/0289/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

3
FELCZY垶KA Julia 2000-12-30 Z/0841/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

4
GAJDA Agata 2000-02-23 Z/0169/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

5
GAJDA Maja 2001-02-14 Z/0749/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

6
HENKIEL Patrycja 2001-03-26 Z/0120/15

TAK

WMKS Olsztyn 2017

7
KONDRAK Joanna 2001-09-08 Z/0294/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

8
KOSIOREK Klaudia 1998-07-28 Z/0187/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

9
KOWALEWSKA Marcelina 2002-02-10 Z/0295/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

10
KRAJNIK Agata 2001-07-27 Z/0853/15

TAK

MKS B造skawica Toru 2017

11
KUBISZ Martyna 2001-09-14 Z/0214/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

12
KU危IEREK Ma貪orzata 1995-03-29 Z/0898/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

13
LISOWSKA Julia 2002-03-22 Z/0297/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

14
MAZUR Nikola 1995-11-05 Z/0929/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

15
MIΘOWSKA Karolina 1999-06-06 Z/0323/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

16
PAWΜWICZ Agata 2001-09-26 Z/0185/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

17
RUMAK Zuzanna 2001-07-28 Z/0154/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

18
STANKIEWICZ Kamila 1999-10-18 Z/0156/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

19
SUROWIEC Weronika 1999-06-14 Z/0160/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

20
SUT Dominika 1998-01-06 Z/0173/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

21
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 Z/0201/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

22
TOPOLSKA Gabriela 2001-03-15 Z/0304/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

23
WILGA Magdalena 2000-06-03 Z/0204/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

24
WITULSKA Magdalena 1999-07-01 Z/0326/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

25
ZAKIERSKA Julia 2001-07-16 Z/0862/15

TAK

MKS B造skawica Toru 2017

26
涉K Wiktoria 2001-09-26 Z/0311/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

 
Juniorki C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZESKA Milena 2003-05-19 Z/0156/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

2
CIE印I垶KA Julia 2004-06-01 Z/0328/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2017

3
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 Z/0157/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

4
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

5
DUNST Wiktoria 2003-04-21 Z/0016/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2017

6
DZIEDZIC Maria 2002-09-15 Z/0009/17

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

7
GIERCZAK Klaudia 2004-06-01 Z/0050/17

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

8
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

9
KAPALSKA Emilia 2002-12-10 Z/0059/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

10
KRUPI垶KA Zuzanna 2004-04-21 Z/0159/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

11
LUBAS Zuzanna 2002-12-20 Z/0041/16

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

12
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 Z/0042/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

13
MATUx Jagoda 2002-09-27 Z/0211/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

14
MAZUR Emma 2004-03-10 Z/0031/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

15
MICHALSKA Julia 2004-06-11 Z/0196/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

16
MIERONOWICZ Aleksandra 2003-09-22 Z/0903/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

17
MILLER Julia 2003-04-03 Z/0040/16

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

18
PERZY垶KA Julia 2003-05-19 Z/0019/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

19
PI紑ECKA Maria 2002-08-16 Z/0007/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2017

20
RADZISZEWSKA Aleksandra 2002-12-02 Z/0924/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

21
R艼AS Marta 2003-11-10 Z/0856/15

TAK

MKS B造skawica Toru 2017

22
ROUGIER Marta 2004-01-06 Z/0010/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2017

23
SAPIE玆垶KA Wiktoria 2002-10-19 Z/0300/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

24
SOKOΜWSKA Hanna 2003-06-03 Z/0167/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

25
SUTUx Paulina 2003-03-17 Z/0008/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2017

26
SZPUDA Maja 2003-11-09 Z/0168/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

27
SZUMSKA Sara 2004-06-07 Z/0046/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

28
印I浩WSKA Sara 2003-04-05 Z/0169/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

29
TEJER Martyna 2003-10-10 Z/0860/15

TAK

MKS B造skawica Toru 2017

30
TYLMAN Kamila 2003-10-30 Z/0170/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

31
ZALEWSKA Dominika 2004-01-19 Z/0048/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

32
ZYCH Magdalena 2004-02-18 Z/0206/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

33
浩MIEROWSKA Gabriela 2003-07-31 Z/0171/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

 
Juniorki D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBA垶KA Liliana 2005-10-08 Z/0178/16

TAK

UKS MOS Opole 2017

2
BANACH Urszula 2005-02-22 Z/0004/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

3
BIESIADA Oliwia 2005-04-04 Z/0230/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

4
BILLER Weronika 2006-05-28 Z/0072/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

5
BOBIER Oliwia 2005-10-04 Z/0036/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

6
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 Z/0090/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

7
CARBONE Adrianna 2004-12-07 Z/0027/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

8
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 Z/0052/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

9
D、ROWSKA Maja 2004-12-12 Z/0037/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

10
GOSK Olga 2005-12-10 Z/0608/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

11
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

12
JAROCKA Jagoda 2004-08-18 Z/0040/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

13
JA浴玆垶KA Ada 2005-07-21 Z/0146/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

14
KUCHTA Martyna 2005-02-15 Z/0909/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

15
MACIEJEWSKA Ewelina 2005-03-15 Z/0041/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

16
MACIEJEWSKA Gabriela 2005-02-02 Z/0221/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

17
MICHALSKA Laura 2005-07-27 Z/0268/16

TAK

MKS B造skawica Toru 2017

18
ORCIUCH Magdalena 2005-12-24 Z/0056/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

19
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 Z/0268/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

20
OZIEMKIEWICZ Magdalena 2006-01-10 Z/0024/16

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

21
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 Z/0043/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

22
REINDL Katarzyna 2004-11-28 Z/0150/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

23
SAGANEK Kamila 2005-01-30 Z/0054/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

24
SOBIESIAK Natalia 2006-05-30 Z/0173/16

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

25
SUHAK Karolina 2005-07-21 Z/0249/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

26
SYMONOWICZ Nela 2006-03-07 Z/0002/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

27
SZELER Oliwia 2005-07-12 Z/0198/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

28
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

29
ZIELENKIEWICZ Natalia 2004-07-02 Z/0055/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

 
Juniorki E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOWICZ Alicja 2009-11-16 Z/0082/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

2
ANTOWICZ Patrycja 2008-05-08 Z/0081/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

3
GΜWACKA Magdalena 2008-11-23 Z/0209/16

TAK

UKS MOS Opole 2017

4
GONTARSKA Aleksandra 2006-10-10 Z/0005/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

5
G紑KA Martyna 2008-04-28 Z/0913/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

6
JABΜ垶KA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

7
JAKUBOWSKA Nadia 2008-07-05 Z/0925/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

8
LORENZ Patrycja 2007-05-07 Z/0047/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

9
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

10
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 Z/0006/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

11
MUELLER Olga 2008-12-03 Z/0216/16

TAK

UIKΓ Piruette Opole 2017

12
MURSZEWSKA Julia 2007-07-21 Z/0026/16

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

13
PA哸ZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

14
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 Z/0080/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

15
WAWER Michalina 2006-10-03 Z/0038/16

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

16
WO昧IAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

17
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 Z/0172/16

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

 
M篹czy幡i
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Pawe 1999-04-21 Z/0280/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

2
ANIKIEJ Rafa 1999-08-13 Z/0281/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

3
BORYS Tomasz 2000-12-20 Z/0312/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

4
BRYSZEWSKI Micha 2000-10-20 Z/0177/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

5
D、ROWSKI Robert 2001-02-14 Z/0287/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

6
FABJA垶KI ㄆkasz 1985-08-27 Z/0190/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

7
FILIPOWICZ Adam 1987-02-21 Z/0191/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

8
GISZKA Krystian 2000-08-15 Z/0031/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

9
GRABOWICZ Kacper 2001-05-04 Z/0171/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

10
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 Z/0032/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

11
JAMIOΘOWSKI Szymon 2000-11-15 Z/0314/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

12
JASI垶KI Adrian 1993-03-12 Z/0137/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

13
KΣJSZO Ignacy 2002-04-09 Z/0293/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

14
KMIE Sebastian 2000-06-20 Z/0183/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

15
KORECKI Krystian 1996-09-20 Z/0316/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

16
KUCZY垶KI ㄆkasz 1999-06-23 Z/0296/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

17
MIKOxJUK Mateusz 2002-04-02 Z/0597/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

18
NIE列IER Karol 1996-10-22 Z/0324/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

19
PAWEΘOWICZ Artur 1998-08-05 Z/0180/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

20
PAWEΘOWICZ Kacper 2000-04-29 Z/0179/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

21
REINDL Krzysztof 2002-05-06 Z/0151/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

22
SZTAMPKE Dawid 2000-10-08 Z/0175/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

23
SZWATRO Jakub 2002-05-13 Z/0303/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

24
印﹖KI Piotr 1999-12-03 Z/0001/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

25
WANAGO Karol 1995-01-29 Z/0272/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

26
WASILEWSKI Jakub 2001-10-06 Z/0305/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

27
WILCZYK Szymon 1994-06-13 Z/0603/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

28
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

 
Juniorzy C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKI Jakub 2002-11-22 Z/0284/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

2
BOROWIECKI J璠rzej 2002-08-18 Z/0143/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

3
CABAN Jakub 2003-01-19 Z/0155/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

4
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 Z/0902/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

5
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 Z/0053/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

6
GΜWACKI Kacper 2004-02-21 Z/0158/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

7
HYJEK Szymon 2003-07-09 Z/0192/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

8
JABΜ垶KI Wiktor 2004-02-06 Z/0038/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

9
JANASZ Kacper 2002-12-21 Z/0018/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

10
KRZEMI垶KI Mateusz 2002-08-30 Z/0194/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

11
KUCI垶KI Bart這miej 2003-12-17 Z/0213/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

12
xJEWSKI Kacper 2003-03-31 Z/0298/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

13
MROCZKOWSKI Wiktor 2003-03-03 Z/0211/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

14
NAZARUK Tomasz 2003-05-28 Z/0161/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

15
NIEWI垶KI Micha 2003-07-12 Z/0160/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

16
PAJ… Bartosz 2004-05-06 Z/0010/17

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

17
RYBAK Arkadiusz 2003-06-03 Z/0157/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

18
SIEKIERKO Adrian 2003-01-19 Z/0163/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

19
SMALAK Micha 2004-02-16 Z/0165/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

20
SULIMA Jakub 2004-03-17 Z/0045/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

21
WI吉IEWSKI Karol 2004-04-05 Z/0162/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

22
WOΒK Adam 2004-03-31 Z/0174/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

23
ZGRZYWA Marek 2003-05-26 Z/0015/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2017

 
Juniorzy D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BA犴ZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

2
BIELAWIEC Bartosz 2005-08-24 Z/0229/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

3
BUCZKO Jakub 2005-01-08 Z/0228/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

4
CIURUK Kacper 2006-05-08 Z/0270/16

TAK

GK Olivia Gda雟k 2017

5
D、ROWSKI Filip 2004-12-12 Z/0039/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

6
D、ROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

7
FLIGIEL Daniel 2006-05-02 Z/0029/16

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

8
FLIGIEL Jakub 2004-09-29 Z/0907/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

9
GIERCZAK Marek 2006-01-07 Z/0139/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

10
GRODZKI Wojciech 2005-12-03 Z/0093/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

11
JAMIOΘOWSKI Adam 2004-07-11 Z/0049/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

12
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 Z/0224/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

13
KONIECKI Hubert 2005-08-03 Z/0140/16

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

14
KOWALSKI Kacper 2004-12-08 Z/0013/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2017

15
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 Z/0096/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

16
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 Z/0255/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

17
MUCHLADO Adam 2004-07-30 Z/0012/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2017

18
RADZIEJOWSKI Andrzej 2005-10-15 Z/0044/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

19
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 Z/0905/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

20
SAPIE玆垶KI Bart這miej 2006-01-19 Z/0836/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

21
WASZKIEWICZ Karol 2005-07-26 Z/0047/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

 
Juniorzy E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
D牞I垶KI Bartosz 2007-01-01 Z/0923/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

2
G紑NICKI Piotr 2007-08-04 Z/0008/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

3
HYJEK Filip 2009-07-27 Z/0926/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

4
KRAUSE Micha 2007-05-23 Z/0027/16

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

5
xMASZ Adam 2008-09-03 Z/0051/17

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

6
MAKUCH Adam 2006-09-25 Z/0176/16

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

7
MIRZAΒK Filip 2009-06-22 Z/0076/17

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

8
OLAK Jakub 2006-12-20 Z/0148/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

9
OSTROWSKI Jakub 2007-08-06 Z/0221/16

TAK

UKS Football Academy Opole 2017

10
PAKULSKI Mi這sz 2007-06-13 Z/0019/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2017

11
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 Z/0174/16

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

12
PI﹗EK ㄆkasz 2008-09-26 Z/0003/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

13
RICHTER Aleksander 2008-05-22 Z/0007/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

14
SO鬢O Ksawery 2009-10-19 Z/0269/16

TAK

GK Olivia Gda雟k 2017

15
VANEEV Maxim 2009-07-09 Z/0083/17

TAK

UKS Olivia 17 Gda雟k 2017