Internetowe zg這szenia do imprezy: Og鏊nopolskie Zawody Rankingowe 1
Sanok, 29-30 wrze郾ia 2018
 
Kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBRE堲O Wiktoria 2001-08-05 Z/0117/15

TAK

WMKS Olsztyn 2018

2
DRUMSKA Marta 2002-04-07 Z/0289/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

3
HENKIEL Patrycja 2001-03-26 Z/0120/15

TAK

WMKS Olsztyn 2018

4
KONDRAK Joanna 2001-09-08 Z/0294/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

5
KOWALEWSKA Marcelina 2002-02-10 Z/0295/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

6
MALISZEWSKA Natalia 1995-09-16 Z/0319/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

7
MALISZEWSKA Patrycja 1988-03-12 Z/0111/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

8
MARKIEWICZ Patrycja 2000-04-10 Z/0321/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

9
MAZUR Nikola 1995-11-05 Z/0929/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

10
MIΘOWSKA Karolina 1999-06-06 Z/0323/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

11
RADZIEJOWSKA Wiktoria 2000-04-01 Z/0089/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

12
RUMAK Zuzanna 2001-07-28 Z/0154/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2018

13
SOKOΜWSKA Hanna 2003-06-03 Z/0167/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

14
STORMOWSKA Kamila 2000-04-12 Z/0158/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2018

15
SZEMBROWSKA Wiktoria 2003-05-01 Z/0166/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

16
印I浩WSKA Sara 2003-04-05 Z/0169/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

17
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 Z/0201/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

18
TOPOLSKA Gabriela 2001-03-15 Z/0304/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

19
TOPOLSKA Gabriela 2001-03-15 Z/0304/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

20
WARAKOMSKA Magdalena 1997-03-27 Z/0177/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

21
WILGA Magdalena 2000-06-03 Z/0204/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

22
涉K Wiktoria 2001-09-26 Z/0311/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

 
Juniorki C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Urszula 2005-02-22 Z/0004/17

TAK

WMKS Olsztyn 2018

2
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 Z/0018/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

3
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 Z/0064/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

4
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 Z/0157/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

5
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 Z/0019/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

6
D、ROWSKA Maja 2004-02-12 Z/0037/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

7
GIERCZAK Klaudia 2004-06-01 Z/0050/17

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

8
HYMP篾OV Emma 2003-12-08

S這wacja

9
KRUPI垶KA Zuzanna 2004-04-21 Z/0159/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

10
KUCHTA Martyna 2005-02-15 Z/0909/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2018

11
LISEK Aleksandra 2004-05-12 Z/0014/18

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

12
MACIEJEWSKA Ewelina 2005-03-15 Z/0041/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

13
MACIEJEWSKA Gabriela 2005-02-02 Z/0026/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

14
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 Z/0042/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

15
MICHALSKA Julia 2004-06-11 Z/0196/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

16
MIERONOWICZ Aleksandra 2003-09-22 Z/0903/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2018

17
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 Z/0043/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

18
REINDL Katarzyna 2004-11-28 Z/0150/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2018

19
SAGANEK Kamila 2005-01-30 Z/0054/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

20
SZPUDA Maja 2003-11-09 Z/0168/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

21
TYLMAN Kamila 2003-10-30 Z/0170/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

22
WORONIEWSKA Maria 2005-05-30 Z/0030/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

23
ZALEWSKA Dominika 2004-01-19 Z/0048/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

24
ZYCH Magdalena 2004-02-18 Z/0206/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

25
浩MIEROWSKA Gabriela 2003-07-31 Z/0171/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

 
Juniorki D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBA垶KA Liliana 2005-10-08 Z/0178/16

TAK

UKS MOS Opole 2018

2
BARICOVA Ema 2006-10-02

S這wacja

3
BILLER Weronika 2006-05-28 Z/0072/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2018

4
BOBIER Oliwia 2005-10-04 Z/0036/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

5
DA涒OV L癉ia 2006-12-05

S這wacja

6
GAJDAMOWICZ Julia 2005-09-13 Z/0206/17

TAK

WMKS Olsztyn 2018

7
G﹗ARSKA Aleksandra 2006-10-10 Z/0005/17

TAK

WMKS Olsztyn 2018

8
GOSK Olga 2005-12-10 Z/0020/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

9
I唧ROV Michaela 2006-07-03

S這wacja

10
JA浴玆垶KA Ada 2005-07-21 Z/0146/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2018

11
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0224/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2018

12
LE呱OV Radovana 2005-08-28

S這wacja

13
MATOWICKA Oliwia 2006-06-05 Z/0027/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

14
ORCIUCH Magdalena 2005-12-24 Z/0056/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

15
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 Z/0028/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

16
OZIEMKIEWICZ Magdalena 2006-01-10 Z/0024/16

TAK

KS Orze Elbl庵 2018

17
PASZKOWSKA Magdalena 2006-01-12 Z/0208/17

TAK

WMKS Olsztyn 2018

18
SUHAK Karolina 2005-07-21 Z/0029/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

19
TOK糠OV Tamara 2006-06-28

S這wacja

20
WAWER Michalina 2006-10-03 Z/0038/16

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2018

 
Juniorki E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GΜWACKA Magdalena 2008-11-23 Z/0209/16

TAK

UKS MOS Opole 2018

2
G紑KA Martyna 2008-04-28 Z/0913/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2018

3
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 Z/0006/17

TAK

WMKS Olsztyn 2018

4
ONDREJ窿OV Katar璯a 2008-08-07

S這wacja

5
POPOVIOV Lea 2007-12-23

S這wacja

6
RUCI垶KA Anna 2009-03-25 Z/0921/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

7
TOK糠OV Aneta 2007-08-31

S這wacja

 
M篹czy幡i
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Pawe 1999-04-21 Z/0280/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

2
ANIKIEJ Rafa 1999-08-13 Z/0281/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

3
BIELECKI Jakub 2002-11-22 Z/0284/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

4
BOGDANOWICZ Jan 2001-04-12 Z/0013/18

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

5
BOROWIECKI J璠rzej 2002-08-18 Z/0143/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2018

6
BORYS Tomasz 2000-12-20 Z/0312/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

7
D、ROWSKI Robert 2001-02-14 Z/0287/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

8
FILIPOWICZ Adam 1987-02-21 Z/0191/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

9
GISZKA Krystian 2000-08-15 Z/0031/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

10
HRIC Franti鈹k 2001-02-20

S這wacja

11
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 Z/0032/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

12
JAMIOΘOWSKI Szymon 2000-11-15 Z/0314/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

13
KΣJSZO Ignacy 2002-04-09 Z/0293/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

14
KRZEMI垶KI Mateusz 2002-08-30 Z/0194/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

15
KUCZY垶KI ㄆkasz 1999-06-23 Z/0296/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

16
MIKOxJUK Mateusz 2002-04-02 Z/0597/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

17
NAZARUK Tomasz 2003-05-28 Z/0161/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

18
NIE列IER Karol 1996-10-22 Z/0324/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

19
REINDL Krzysztof 2002-05-06 Z/0151/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2018

20
RYBAK Arkadiusz 2003-06-03 Z/0157/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2018

21
SIEKIERKO Adrian 2003-01-19 Z/0163/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

22
SZKIL Piotr 2002-06-28 Z/0302/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

23
VARGOSKO Jan 2002-11-04

S這wacja

24
WASILEWSKI Jakub 2001-10-06 Z/0305/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

25
WERPACHOWSKI Krystian 2001-05-23 Z/0602/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

26
WERPACHOWSKI Patryk 2002-05-19 Z/0307/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

27
WILCZYK Szymon 1994-06-13 Z/0603/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

 
Juniorzy C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTKO Patrick 2005-03-30

S這wacja

2
D牞OSKI Wojciech 2003-12-03 Z/0901/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2018

3
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 Z/0902/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2018

4
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 Z/0053/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

5
GΜWACKI Kacper 2004-02-21 Z/0158/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

6
HYJEK Szymon 2003-07-09 Z/0192/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

7
JABΜ垶KI Wiktor 2004-02-06 Z/0038/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

8
JAMIOΘOWSKI Adam 2004-07-11 Z/0049/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

9
NIEWI垶KI Micha 2003-07-12 Z/0160/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

10
SAFKO Jakub 2003-11-09

S這wacja

11
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 Z/0905/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2018

12
SULIMA Jakub 2004-03-17 Z/0045/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

13
WI吉IEWSKI Karol 2004-04-05 Z/0162/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2018

 
Juniorzy D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWIEC Bartosz 2005-08-24 Z/0017/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

2
D牞I垶KI Bartosz 2007-01-01 Z/0923/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

3
FALKOWSKI Kacper 2005-08-22 Z/0031/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

4
GIERCZAK Marek 2006-01-07 Z/0139/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

5
GRODZKI Wojciech 2005-12-03 Z/0021/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

6
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 Z/0022/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

7
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 Z/0023/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

8
KRAUSE Micha 2007-05-23 Z/0027/16

TAK

KS Orze Elbl庵 2018

9
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-08-13 Z/0024/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

10
KUROWSKI Oscar 2005-07-13 Z/0025/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

11
OLAK Jakub 2006-12-20 Z/0148/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2018

12
RADZIEJOWSKI Andrzej 2005-10-15 Z/0044/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2018

 
Juniorzy E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
G紑NICKI Piotr 2007-08-04 Z/0008/17

TAK

WMKS Olsztyn 2018

2
GUBA Adam 2010-03-30

S這wacja

3
MEDVE Andrej 2010-01-24

S這wacja

4
M埋GOD Peter 2011-02-13

S這wacja

5
OSTROWSKI Jakub 2007-08-06 Z/0221/16

TAK

UKS Football Academy Opole 2018

6
PI﹗EK ㄆkasz 2008-09-26 Z/0003/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2018

7
RICHTER Aleksander 2008-05-22 Z/0007/17

TAK

WMKS Olsztyn 2018

8
SOBCZAK Bart這miej 2008-04-26 Z/0084/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2018