Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5
GDAŃSK, 18-19 marca 2017
 
Kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKA Patrycja 1999-11-25 Z/0600/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

2
GRZĄDKOWSKA Monika 1992-02-07 Z/0001/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

3
HENKIEL Patrycja 2001-03-26 Z/0120/15

TAK

WMKS Olsztyn 2016

4
KRUPIŃSKA Zuzanna 1999-11-03 Z/0318/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

5
ROGACEWICZ Julia 1999-11-06 Z/0005/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

6
STANKIEWICZ Kamila 1999-10-18 Z/0156/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

7
SUROWIEC Marika 1998-01-22 Z/0159/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

8
TOPOLSKA Gabriela 2001-03-15 Z/0304/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

9
WILGA Magdalena 2000-06-03 Z/0204/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

10
WITKOWSKA Greta 2001-06-15 Z/0604/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

 
Juniorki C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLIŃSKA Aleksandra 2002-08-16 Z/0240/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

2
DOBREŃKO Wiktoria 2001-08-05 Z/0117/15

TAK

WMKS Olsztyn 2016

3
DRUMSKA Marta 2002-04-07 Z/0289/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

4
DUNST Wiktoria 2003-04-21 Z/0016/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

5
GAWRYŁOW Klaudia 2002-02-11 Z/0291/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

6
KAPALSKA Emilia 2002-12-10 Z/0059/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

7
KONDRAK Joanna 2001-09-08 Z/0294/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

8
KOWALEWSKA Marcelina 2002-02-10 Z/0295/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

9
KRAJNIK Agata 2001-07-27 Z/0853/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2016

10
LISOWSKA Julia 2002-03-22 Z/0297/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

11
LUBAS Zuzanna 2002-12-20 Z/0041/16

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

12
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 Z/0211/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

13
MILLER Julia 2003-04-03 Z/0040/16

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

14
PIÓRECKA Maria 2002-08-16 Z/0007/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

15
RADZISZEWSKA Aleksandra 2002-12-02 Z/0924/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

16
RUMAK Zuzanna 2001-07-28 Z/0154/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

17
SAPIEŻYŃSKA Wiktoria 2002-10-19 Z/0300/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

18
SAWICKA Zuzanna 2002-05-05 Z/0128/15

TAK

WMKS Olsztyn 2016

19
SMALAK Julia 2003-01-23 Z/0605/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

20
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03 Z/0167/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

21
SUTUŁA Paulina 2003-03-17 Z/0008/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

22
SZEMBROWSKA Wiktoria 2003-05-01 Z/0166/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

23
ŚLIŻEWSKA Sara 2003-04-05 Z/0169/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

24
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 Z/0201/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

25
WAWRZOS Wiktoria 2002-10-15 Z/0306/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

26
ZAKIERSKA Julia 2001-07-16 Z/0862/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2016

27
ŻAK Wiktoria 2001-09-26 Z/0311/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

 
Juniorki D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESIADA Oliwia 2005-04-04 Z/0230/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

2
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 Z/0090/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

3
CARBONE Adrianna 2004-12-07 Z/0027/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

4
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 Z/0064/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

5
CIEŚLIŃSKA Julia 2004-06-01 Z/0328/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

6
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 Z/0157/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

7
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 Z/0227/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

8
DĄBROWSKA Maja 2004-02-12 Z/0273/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

9
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2016

10
DYLEWSKA Martyna 2003-11-14 Z/0011/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

11
GULA Kamila 2005-01-23 Z/0911/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2016

12
JAROCKA Jagoda 2004-08-18 Z/0250/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

13
KUCHTA Martyna 2005-02-15 Z/0909/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2016

14
MACIEJEWSKA Ewelina 2005-03-15 Z/0067/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

15
MACIEJEWSKA Gabriela 2005-02-02 Z/0221/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

16
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 Z/0084/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

17
MAZUR Emma 2004-03-10 Z/0031/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

18
MIERONOWICZ Aleksandra 2003-09-22 Z/0903/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2016

19
NOWAK Oliwia 2005-01-01 Z/0219/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

20
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 Z/0086/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

21
POLIŃSKA Weronika 2003-07-10 Z/0162/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

22
REINDL Katarzyna 2004-11-28 Z/0150/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

23
RĘKAS Marta 2003-11-10 Z/0856/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2016

24
ROUGIER Marta 2004-01-06 Z/0010/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

25
SAGANEK Kamila 2005-01-30 Z/0087/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

26
SIENKIEWICZ Sandra 2004-07-14 Z/0032/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

27
SZPUDA Maja 2003-11-09 Z/0168/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

28
SZUMSKA Sara 2004-06-07 Z/0274/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

29
TEJER Martyna 2003-10-10 Z/0860/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2016

30
WORONIEWSKA Maria 2005-05-30 Z/0215/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

31
ZALESKA Dominika 2004-01-19 Z/0164/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

32
ZIELENKIEWICZ Natalia 2004-07-02 Z/0070/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

33
ZYCH Magdalena 2004-02-18 Z/0206/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

34
ŻEMIEROWSKA Gabriela 2003-07-31 Z/0171/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

 
Juniorki E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 Z/0178/16

TAK

UKS MOS Opole 2016

2
BOBIER Oliwia 2005-10-04 Z/0075/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

3
GOSK Olga 2005-12-10 Z/0608/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

4
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2016

5
GRYGORUK Magda 2006-04-12 Z/0152/16

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

6
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 Z/0146/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

7
ŁOKIĆ Pola 2006-05-30 Z/0265/16

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

8
MATOWICKA Oliwia 2006-06-05 Z/0220/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

9
MICHALSKA Laura 2005-07-27 Z/0268/16

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2016

10
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 Z/0025/16

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

11
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 Z/0268/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

12
OZIEMKIEWICZ Magdalena 2006-01-10 Z/0024/16

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

13
SUHAK Karolina 2005-07-21 Z/0249/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

14
SUPRONIK Magda 2006-12-10 Z/0225/16

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

15
SZCZERBICKA Kamila 2006-07-26 Z/0260/16

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

16
SZELER Oliwia 2005-07-12 Z/0198/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

17
ŚWISŁOCKA Ewa 2007-05-25 Z/0153/16

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

18
ŚWISŁOCKA Maja 2007-05-25 Z/0154/16

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

19
WAWER Michalina 2006-10-03 Z/0038/16

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2016

 
Juniorki F
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2016

2
GŁOWACKA Magdalena 2008-11-23 Z/0209/16

TAK

UKS MOS Opole 2016

3
GÓRKA Martyna 2008-04-28 Z/0913/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

4
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2016

5
MURSZEWSKA Julia 2007-07-21 Z/0026/16

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

6
RUCIŃSKA Anna 2009-03-25 Z/0921/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

7
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2016

 
Mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGDANOWICZ Jan 2001-04-12 Z/0286/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

2
DĄBROWSKI Andrzej 1999-09-04 Z/0599/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

3
DĄBROWSKI Robert 2001-02-14 Z/0287/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

4
DRUMSKI Krzysztof 1999-11-10 Z/0313/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

5
EKSTOWICZ Hubert 1999-01-27 Z/0908/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2016

6
GISZKA Krystian 2000-08-15 Z/0031/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

7
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 Z/0032/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

8
JAMIOŁKOWSKI Szymon 2000-11-15 Z/0314/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

9
MIKUCKI Kornel 1999-02-24 Z/0322/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

10
ŚLĄSKI Piotr 1999-12-03 Z/0900/15

TAK

GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2016

 
Juniorzy C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKI Jakub 2002-11-22 Z/0284/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

2
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 Z/0143/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

3
CABAN Jakub 2003-01-19 Z/0155/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

4
DĘBSKI Paweł 2002-12-28 Z/0288/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

5
KRZEMIŃSKI Mateusz 2002-08-30 Z/0194/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

6
ŁAJEWSKI Kacper 2003-03-31 Z/0298/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

7
MIKOŁAJUK Mateusz 2002-04-02 Z/0597/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

8
NAZARUK Tomasz 2003-05-28 Z/0161/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

9
PAWŁOWSKI Michał 2002-03-23 Z/0038/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

10
POPŁAWSKI Dawid 2003-04-17 Z/0179/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

11
REINDL Krzysztof 2002-05-06 Z/0151/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

12
RYBAK Arkadiusz 2003-06-03 Z/0157/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

13
SIEKIERKO Adrian 2003-01-19 Z/0163/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

14
SZKIL Piotr 2002-06-28 Z/0302/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

15
SZWATRO Jakub 2002-05-13 Z/0303/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

16
WASILEWSKI Jakub 2001-10-06 Z/0305/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

17
WERPACHOWSKI Patryk 2002-05-19 Z/0307/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

18
ZGRZYWA Marek 2003-05-26 Z/0015/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

 
Juniorzy D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZKO Jakub 2005-01-08 Z/0228/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

2
DĘBOSKI Wojciech 2003-12-03 Z/0901/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2016

3
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 Z/0902/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2016

4
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 Z/0076/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

5
FLIGIEL Jakub 2004-09-29 Z/0907/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2016

6
GŁOWACKI Kacper 2004-02-21 Z/0158/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

7
HYJEK Szymon 2003-07-09 Z/0192/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

8
JAMIOŁKOWSKI Adam 2004-07-11 Z/0236/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

9
JEDYNASTY Konrad, Hubert 2005-01-12 Z/0277/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

10
KODA Mateusz 2004-04-28 Z/0079/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

11
KOWALSKI Kacper 2004-12-08 Z/0013/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

12
MAZURCZYK Mateusz 2003-09-30 Z/0226/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

13
MĄDRY Konrad 2005-06-13 Z/0795/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

14
MÓWIŃSKI Krzysztof 2004-08-30 Z/0131/15

TAK

WMKS Olsztyn 2016

15
MUCHLADO Adam 2004-07-30 Z/0012/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

16
NIEWIŃSKI Michał 2003-07-12 Z/0160/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

17
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 Z/0905/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2016

18
SMALAK Michał 2004-02-16 Z/0165/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2016

19
SULIMA Jakub 2004-03-17 Z/0088/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

20
WIŚNIEWSKI Karol 2004-04-05 Z/0162/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

 
Juniorzy E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWIEC Bartosz 2005-08-24 Z/0229/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

2
CIURUK Kacper 2006-05-08 Z/0270/16

TAK

GKŁ Olivia Gdańsk 2016

3
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 Z/0923/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

4
FALKOWSKI Kacper 2005-08-22 Z/0231/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

5
FLIGIEL Daniel 2006-05-02 Z/0029/16

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2016

6
GIERCZAK Marek 2006-01-07 Z/0139/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

7
GRODZKI Wojciech 2005-12-03 Z/0093/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

8
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 Z/0252/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

9
KALINOWSKI Aleksander 2006-03-08 Z/0266/16

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

10
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 Z/0224/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

11
KONIECKI Hubert 2005-08-03 Z/0140/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

12
KORECKI Krzysztof 2006-09-29 Z/0834/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

13
KRAUSE Michał 2007-05-23 Z/0027/16

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

14
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 Z/0096/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

15
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 Z/0255/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

16
MAZURCZYK Łukasz 2006-08-30 Z/0175/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

17
OLAK Jakub 2006-12-20 Z/0148/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

18
PAKULSKI Miłosz 2007-06-13 Z/0019/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

19
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 Z/0174/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

20
POPŁAWSKI Oskar 2006-02-22 Z/0217/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

21
ROUGIER Dominik 2006-03-20 Z/0014/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

22
SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej 2006-01-19 Z/0836/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2016

23
WASZKIEWICZ Karol 2005-07-26 Z/0238/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2016

 
Juniorzy F
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HYJEK Filip 2009-07-27 Z/0926/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

2
KRAJEWSKI Adam 2008-10-10 Z/0271/16

TAK

UKS Olivia 17 Gdańsk 2016

3
OSTROWSKI Jakub 2007-08-06 Z/0221/16

TAK

UKS Football Academy Opole 2016

4
SOĆKO Ksawery 2009-10-19 Z/0269/16

TAK

GKŁ Olivia Gdańsk 2016

5
SZYMAŃSKI Mikołaj 2008-04-14 Z/0013/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016