Internetowe zg這szenia do imprezy: Og鏊nopolskie Zawody Rankingowe 1
Sanok, 16-17 wrze郾ia 2017
 
Kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBRE堲O Wiktoria 2001-08-05 Z/0117/15

TAK

WMKS Olsztyn 2017

2
DRUMSKA Marta 2002-04-07 Z/0289/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

3
GAJDA Maja 2001-02-14 Z/0749/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

4
GAWRYΜW Klaudia 2002-02-11 Z/0291/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

5
GRZ.KOWSKA Monika 1992-02-07 Z/0001/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2017

6
HENKIEL Patrycja 2001-03-26 Z/0120/15

TAK

WMKS Olsztyn 2017

7
HYMP篾OV Alexandra 2000-12-27

S這wacja

8
KLIMKIEWICZ Dominika 2000-02-14 Z/0256/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

9
KLIMKIEWICZ Malwina 2001-12-30 Z/0184/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

10
KONDRAK Joanna 2001-09-08 Z/0294/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

11
LISOWSKA Julia 2002-03-22 Z/0297/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

12
MAZUR Nikola 1995-11-05 Z/0929/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

13
MIΘOWSKA Karolina 1999-06-06 Z/0323/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

14
PAVLIKOVA Simona 2002-05-16

S這wacja

15
RUMAK Zuzanna 2001-07-28 Z/0154/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

16
STANKIEWICZ Kamila 1999-10-18 Z/0156/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

17
SUROWIEC Marika 1998-01-22 Z/0159/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

18
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 Z/0201/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

19
TOPOLSKA Gabriela 2001-03-15 Z/0304/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

20
WILGA Magdalena 2000-06-03 Z/0204/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

21
WITULSKA Magdalena 1999-07-01 Z/0326/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

22
涉K Wiktoria 2001-09-26 Z/0311/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

 
Juniorki C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZESKA Milena 2003-05-19 Z/0156/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

2
CIE印I垶KA Julia 2004-06-01 Z/0328/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2017

3
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 Z/0157/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

4
D、ROWSKA Maja 2004-12-12 Z/0037/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

5
DUNST Wiktoria 2003-04-21 Z/0016/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2017

6
DZIEDZIC Maria 2002-09-15 Z/0009/17

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

7
GIERCZAK Klaudia 2004-06-01 Z/0050/17

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

8
HYMP篾OV Emma 2003-12-08

S這wacja

9
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

10
KAPALSKA Emilia 2002-12-10 Z/0059/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

11
KRUPI垶KA Zuzanna 2004-04-21 Z/0159/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

12
KUCHAROVA Monika 2002-10-05

S這wacja

13
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 Z/0042/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

14
MATUx Jagoda 2002-09-27 Z/0211/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

15
MAZUR Emma 2004-03-10 Z/0031/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

16
MICHALSKA Julia 2004-06-11 Z/0196/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

17
MIERONOWICZ Aleksandra 2003-09-22 Z/0903/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

18
MILLER Julia 2003-04-03 Z/0040/16

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

19
PERZY垶KA Julia 2003-05-19 Z/0019/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

20
POLI垶KA Weronika 2003-07-10 Z/0162/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

21
RADZISZEWSKA Aleksandra 2002-12-02 Z/0924/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

22
SAPIE玆垶KA Wiktoria 2002-10-19 Z/0300/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

23
SMALAK Julia 2003-01-23 Z/0605/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

24
SOKOΜWSKA Hanna 2003-06-03 Z/0167/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

25
SUTUx Paulina 2003-03-17 Z/0008/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2017

26
SZEMBROWSKA Wiktoria 2003-05-01 Z/0166/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

27
SZPUDA Maja 2003-11-09 Z/0168/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

28
SZUMSKA Sara 2004-06-07 Z/0046/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

29
印I浩WSKA Sara 2003-04-05 Z/0169/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

30
TYLMAN Kamila 2003-10-30 Z/0170/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

31
ZALEWSKA Dominika 2004-01-19 Z/0048/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

32
ZYCH Magdalena 2004-02-18 Z/0206/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

33
浩MIEROWSKA Gabriela 2003-07-31 Z/0171/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

 
Juniorki D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBA垶KA Liliana 2005-10-08 Z/0178/16

TAK

UKS MOS Opole 2017

2
BANACH Urszula 2005-02-22 Z/0004/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

3
BOBIER Oliwia 2005-10-04 Z/0036/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

4
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 Z/0090/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

5
CARBONE Adrianna 2004-12-07 Z/0027/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

6
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 Z/0227/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

7
GOSK Olga 2005-12-10 Z/0608/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

8
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

9
GRYGORUK Magda 2006-04-12 Z/0152/16

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

10
JA浴玆垶KA Ada 2005-07-21 Z/0146/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

11
KUBIKOVA Ivana 2005-01-01

S這wacja

12
KUCHTA Martyna 2005-02-15 Z/0909/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

13
LESKOVA Radovana 2005-08-28

S這wacja

14
ΜKI Pola 2006-05-30 Z/0265/16

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

15
MACIEJEWSKA Ewelina 2005-03-15 Z/0041/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

16
MACIEJEWSKA Gabriela 2005-02-02 Z/0221/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

17
MATOWICKA Oliwia 2006-06-05 Z/0220/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

18
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 Z/0268/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

19
OZIEMKIEWICZ Magdalena 2006-01-10 Z/0024/16

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

20
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 Z/0043/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

21
REINDL Katarzyna 2004-11-28 Z/0150/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

22
SIENKIEWICZ Sandra 2004-07-14 Z/0032/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

23
SUHAK Karolina 2005-07-21 Z/0249/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

24
SYMONOWICZ Nela 2006-03-07 Z/0002/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

25
SZELER Oliwia 2005-07-12 Z/0198/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

26
TOKAROVA Tamara 2006-06-28

S這wacja

27
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

28
WORONIEWSKA Maria 2005-05-30 Z/0215/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

29
ZACHOWICZ Aleksandra 2006-04-15 Z/0251/16

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

 
Juniorki E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARICOVA Ema 2006-10-02

S這wacja

2
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

3
GONTARSKA Aleksandra 2006-10-10 Z/0005/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

4
G紑KA Martyna 2008-04-28 Z/0913/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

5
LORENZ Patrycja 2007-05-07 Z/0047/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

6
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

7
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 Z/0006/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

8
MILLER Alicja 2007-01-23 Z/0039/16

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

9
MURSZEWSKA Julia 2007-07-21 Z/0026/16

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

10
POPOVIOV Lea 2007-12-23

S這wacja

11
SUPRONIK Magda 2006-12-10 Z/0225/16

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

12
TOKAROV Aneta 2007-08-31

S這wacja

13
WAWER Michalina 2006-10-03 Z/0038/16

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

14
WO昧IAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

15
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 Z/0172/16

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

 
Juniorki F
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURDEL窿OV Krist璯a 2010-05-06

S這wacja

2
DOMEL Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

3
JABΜ垶KA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

4
PA哸ZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

5
POPLOVA Michaela 2006-04-03

Czechy

6
ROCKA Maja 2009-02-14 Z/0014/16

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

 
M篹czy幡i
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Pawe 1999-04-21 Z/0280/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

2
BAGNOWSKI Piotr 2000-11-22 Z/0166/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

3
BOGDANOWICZ Jan 2001-04-12 Z/0286/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

4
BRYSZEWSKI Micha 2000-10-20 Z/0177/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

5
D、ROWSKI Andrzej 1999-09-04 Z/0599/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

6
D、ROWSKI Robert 2001-02-14 Z/0287/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

7
DRUMSKI Krzysztof 1999-11-10 Z/0313/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

8
GISZKA Krystian 2000-08-15 Z/0031/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

9
GRABOWICZ Kacper 2001-05-04 Z/0171/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

10
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 Z/0032/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

11
KΣJSZO Ignacy 2002-04-09 Z/0293/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

12
KMIE Sebastian 2000-06-20 Z/0183/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

13
KORECKI Krystian 1996-09-20 Z/0316/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

14
KUCZY垶KI ㄆkasz 1999-06-23 Z/0296/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

15
MIKOxJUK Mateusz 2002-04-02 Z/0597/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

16
MIKUCKI Kornel 1999-02-24 Z/0322/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

17
NIE列IER Karol 1996-10-22 Z/0324/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

18
PAWΜWSKI Micha 2002-03-23 Z/0038/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

19
REINDL Krzysztof 2002-05-06 Z/0151/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

20
SZKIL Piotr 2002-06-28 Z/0302/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

21
SZTAMPKE Dawid 2000-10-08 Z/0175/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

22
SZWATRO Jakub 2002-05-13 Z/0303/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

23
印﹖KI Piotr 1999-12-03 Z/0001/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

24
WANAGO Karol 1995-01-29 Z/0272/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

25
WASILEWSKI Jakub 2001-10-06 Z/0305/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

26
WERPACHOWSKI Krystian 2001-05-23 Z/0602/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

27
WERPACHOWSKI Patryk 2002-05-19 Z/0307/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

28
WILCZYK Szymon 1994-06-13 Z/0603/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

29
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

 
Juniorzy C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKI Jakub 2002-11-22 Z/0284/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

2
BOROWIECKI J璠rzej 2002-08-18 Z/0143/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

3
CABAN Jakub 2003-01-19 Z/0155/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

4
CUS Jakub 2003-01-23

S這wacja

5
D、ROWSKI Filip 2004-12-12 Z/0039/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

6
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 Z/0902/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

7
FE浞 Jakub 2004-04-22

S這wacja

8
GΜWACKI Kacper 2004-02-21 Z/0158/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

9
HYJEK Szymon 2003-07-09 Z/0192/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

10
JABΜ垶KI Wiktor 2004-02-06 Z/0038/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

11
JANASZ Kacper 2002-12-21 Z/0018/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

12
KRZEMI垶KI Mateusz 2002-08-30 Z/0194/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

13
MAZURCZYK Mateusz 2003-09-30 Z/0226/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

14
MROCZKOWSKI Wiktor 2003-03-03 Z/0211/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

15
NAZARUK Tomasz 2003-05-28 Z/0161/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

16
NIEWI垶KI Micha 2003-07-12 Z/0160/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

17
PAJ… Bartosz 2004-05-06 Z/0010/17

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

18
POPxWSKI Dawid 2003-04-17 Z/0179/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

19
SAFKO Jakub 2003-11-09

S這wacja

20
SIEKIERKO Adrian 2003-01-19 Z/0163/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

21
SMALAK Micha 2004-02-16 Z/0165/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

22
SULIMA Jakub 2004-03-17 Z/0045/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

23
VARGOSKO Jan 2002-11-04

S這wacja

24
WINIARSKI Patryk 2003-10-10 Z/0016/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

25
WI吉IEWSKI Karol 2004-04-05 Z/0162/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

26
WOΒK Adam 2004-03-31 Z/0174/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

27
ZGRZYWA Marek 2003-05-26 Z/0015/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2017

 
Juniorzy D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BA犴ZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2017

2
BARTKO Patrick 2005-03-30

S這wacja

3
BUCZKO Jakub 2005-01-08 Z/0228/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

4
D、ROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2017

5
FLIGIEL Daniel 2006-05-02 Z/0029/16

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

6
FLIGIEL Jakub 2004-09-29 Z/0907/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

7
GIERCZAK Marek 2006-01-07 Z/0139/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

8
GRODZKI Wojciech 2005-12-03 Z/0093/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

9
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 Z/0252/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

10
JAKUBOWSKI Kamil 2005-05-16 Z/0225/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

11
JAMIOΘOWSKI Adam 2004-07-11 Z/0049/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

12
KALINOWSKI Aleksander 2006-03-08 Z/0266/16

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

13
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 Z/0224/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

14
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 Z/0096/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

15
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 Z/0255/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

16
MUCHLADO Adam 2004-07-30 Z/0012/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2017

17
ONUFER David 2004-08-10

S這wacja

18
POGORZELSKI Jakub 2005-07-18 Z/0218/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

19
RADZIEJOWSKI Andrzej 2005-10-15 Z/0044/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

20
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 Z/0905/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017

21
SAPIE玆垶KI Bart這miej 2006-01-19 Z/0836/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

22
WASZKIEWICZ Karol 2005-07-26 Z/0047/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2017

 
Juniorzy E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
D牞I垶KI Bartosz 2007-01-01 Z/0923/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

2
G紑NICKI Piotr 2007-08-04 Z/0008/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

3
HASARA Max 2007-07-27

S這wacja

4
KORECKI Krzysztof 2006-09-29 Z/0834/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2017

5
MAKUCH Adam 2006-09-25 Z/0176/16

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

6
MARCIN Damjan 2007-02-18

S這wacja

7
MAZURCZYK ㄆkasz 2006-08-30 Z/0175/16

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

8
OLAK Jakub 2006-12-20 Z/0148/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2017

9
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 Z/0174/16

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2017

10
RICHTER Aleksander 2008-05-22 Z/0007/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

 
Juniorzy F
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUBA Adam 2010-03-30

S這wacja

2
HARKABUS Marek 2010-01-01

S這wacja

3
HASARA Alex 2009-11-13

S這wacja

4
ONUFER Olivier 2008-01-28

S這wacja

5
PI﹗EK ㄆkasz 2008-09-26 Z/0003/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2017