Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Młodzików Białystok, 09-10.03.2024 | |||||||||||||||||||
Juniorki C | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
CZAJKA Oliwia | 2009-03-03 |
Z/0307/23
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
DASZUTA Daria | 2009-06-25 |
Z/0030/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
DOMEJKO Alicja | 2008-09-12 |
Z/0007/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
DYBIEC Kinga | 2009-02-10 |
Z/0044/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 |
Z/0009/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
GAWROŃSKA Magdalena | 2009-05-06 |
Z/0323/22
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
GROCHOWSKA Bianka | 2009-03-13 |
Z/0217/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 |
Z/0609/20
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
GWIAZDOWSKA Gabriela | 2009-02-18 |
Z/0175/23
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 |
Z/0006/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
JARMOC Natalia | 2009-07-17 |
Z/0021/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
KANIA Milena | 2009-01-28 |
Z/0033/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
KHOKHELKO Mariia [Z] | 2008-07-01 |
Z/0096/22
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
KOBIERECKA Zuzanna | 2008-09-24 |
Z/0367/22
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
KOSTRZEWA Hanna | 2008-11-04 |
Z/0324/22
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
ŁYCZKOWSKA Olga | 2009-08-23 |
Z/0031/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
MALEC Marta | 2008-08-07 |
Z/0369/22
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
MICHALSKA Martyna | 2009-02-07 |
Z/0303/23
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
MIEZIO Zofia | 2009-03-02 |
Z/0037/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
OSIPOWICZ Gabriela | 2009-12-24 |
Z/0026/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
ROCKA Maja | 2009-02-14 |
Z/0014/16
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
RUTKOWSKA Zuzanna | 2008-12-29 |
Z/0053/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
SAKOWICZ Milena | 2009-05-27 |
Z/0226/17
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
SKARŻYŃSKA Maria | 2008-08-29 |
Z/0041/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
SOBIESIAK Kornelia | 2009-09-04 |
Z/0044/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
31 | |
SZTABIŃSKA Gaja | 2009-09-17 |
Z/0043/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
SZTAMPKE Maja | 2009-01-23 |
Z/0370/22
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
33 | |
TARGOWSKA Martyna | 2009-07-18 |
Z/0640/20
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
34 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
35 | |
YÜKSEK Zuzanna | 2010-06-23 |
Z/0214/19
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
36 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
Juniorzy C | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BUJNO Filip | 2009-05-08 |
Z/0029/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
CHOLEWA Fabian | 2010-01-15 |
Z/0020/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
CIURA Jakub | 2010-03-19 |
Z/0071/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
ETEL Szymon | 2008-08-01 |
Z/0045/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
FOKS Gabriel | 2009-04-03 |
Z/0321/22
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
GAJKO Michał | 2009-12-30 |
Z/0176/23
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
GÓRSKI Bartosz | 2010-05-22 |
Z/0302/23
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
HYJEK Filip | 2009-07-27 |
Z/0926/15
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
IZBICKI Franciszek | 2009-01-28 |
Z/0031/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
JARMOC Piotr | 2010-05-02 |
Z/0022/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
KILIAN Jakub | 2009-10-28 |
Z/0039/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
KOSIOREK Piotr | 2008-09-09 |
Z/0368/22
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
MAŁUS Cyprian | 2009-09-07 |
Z/0023/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
MONACH Antoni | 2009-10-17 |
Z/0024/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
MOSKWA Nataniel | 2009-08-07 |
Z/0025/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
NITERA Łukasz | 2010-02-20 |
Z/0304/23
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
PAWLATA Oskar | 2009-11-10 |
Z/0322/22
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
PIĄTEK Łukasz | 2008-09-26 |
Z/0003/17
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
PRYK Jakub | 2010-04-06 |
Z/0306/23
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
RUSINIAK Norbert | 2009-10-07 |
Z/0010/19
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
SIEDLECKI Ksawery | 2009-09-16 |
Z/0035/23
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
SIODMOK Norbert | 2010-03-16 |
Z/0041/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
SOLTAU Oskar | 2008-09-24 |
Z/0085/20
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
STYŚ Wiktor | 2010-04-20 |
Z/0063/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
SZTABIŃSKI Gniewosz | 2009-09-17 |
Z/0042/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
SZYMBORSKI Mikołaj | 2010-02-26 |
Z/0036/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
TARASIUK Patryk | 2009-09-09 |
Z/0046/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
TKACZ Jakub | 2010-05-25 |
Z/0167/23
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
TODRYK Maciej | 2010-01-03 |
Z/0034/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
ZDZIARSKI Adam | 2009-10-04 |
Z/0168/23
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
33 | |
ZUCHORA Piotr | 2009-01-28 |
Z/0308/23
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|