Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3
BIAŁYSTOK, 02-03 grudnia 2017
 
Kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBREŃKO Wiktoria 2001-08-05 Z/0117/15

TAK

WMKS Olsztyn 2017

2
HENKIEL Patrycja 2001-03-26 Z/0120/15

TAK

WMKS Olsztyn 2017

3
SAWICKA Zuzanna 2002-05-05 Z/0128/15

TAK

WMKS Olsztyn 2017

4
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 Z/0201/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

5
WILGA Magdalena 2000-06-03 Z/0204/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

 
Juniorki C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLIŃSKA Julia 2004-06-01 Z/0328/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2017

2
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2017

3
DUNST Wiktoria 2003-04-21 Z/0016/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2017

4
GIERCZAK Klaudia 2004-06-01 Z/0050/17

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

5
KAPALSKA Emilia 2002-12-10 Z/0059/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

6
LUBAS Zuzanna 2002-12-20 Z/0041/16

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

7
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 Z/0211/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

8
MAZUR Emma 2004-03-10 Z/0031/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

9
MICHALSKA Julia 2004-06-11 Z/0196/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

10
MILLER Julia 2003-04-03 Z/0040/16

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

11
RADZISZEWSKA Aleksandra 2002-12-02 Z/0924/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

12
SUTUŁA Paulina 2003-03-17 Z/0008/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2017

 
Juniorki D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 Z/0178/16

TAK

UKS MOS Opole 2017

2
BANACH Urszula 2005-02-22 Z/0004/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

3
BUSŁAWSKA Julia 2006-03-20 Z/0258/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

4
BUTURLA Oliwia 2005-05-26 Z/0269/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

5
CARBONE Adrianna 2004-12-07 Z/0027/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

6
GOSK Olga 2005-12-10 Z/0608/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

7
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2017

8
HAMANOWICZ Kamila 2005-12-08 Z/0251/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

9
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 Z/0268/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

10
SIENKIEWICZ Sandra 2004-07-14 Z/0032/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

11
SOBIESIAK Natalia 2006-05-30 Z/0173/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

12
SUHAK Karolina 2005-07-21 Z/0249/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

13
SZELER Oliwia 2005-07-12 Z/0198/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

14
TARASIUK Gabriela 2005-05-01 Z/0248/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

 
Juniorki E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOWICZ Alicja 2009-11-16 Z/0082/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

2
ANTOWICZ Patrycja 2008-05-08 Z/0081/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

3
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2017

4
GŁOWACKA Magdalena 2008-11-23 Z/0209/16

TAK

UKS MOS Opole 2017

5
GONTARSKA Aleksandra 2006-10-10 Z/0005/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

6
JAKUBOWSKA Nadia 2008-07-05 Z/0925/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

7
LORENZ Patrycja 2007-05-07 Z/0047/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2017

8
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2017

9
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 Z/0006/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

10
MUELLER Olga 2008-12-03 Z/0216/16

TAK

UIKŁF Piruette Opole 2017

11
ŚWIDERSKA Gabriela 2006-10-31 Z/0254/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

12
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 Z/0080/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

13
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2017

14
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 Z/0172/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

 
Mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FILIPOWICZ Adam 1987-02-21 Z/0191/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

2
GISZKA Krystian 2000-08-15 Z/0031/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

3
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 Z/0032/16

TAK

31.163/08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

4
ŁOSIAK Kacper 1993-10-14 Z/0039/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

5
MAZUR Michał 2000-12-09 Z/0033/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

6
PAWŁOWSKI Michał 2002-03-23 Z/0038/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2017

 
Juniorzy C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HYJEK Szymon 2003-07-09 Z/0192/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

2
KRZEMIŃSKI Mateusz 2002-08-30 Z/0194/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

3
ZGRZYWA Marek 2003-05-26 Z/0015/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2017

 
Juniorzy D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWIDIWICZ Kamil 2006-06-28 Z/0244/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

2
GIERCZAK Marek 2006-01-07 Z/0139/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

3
JABŁOŃSKI Maciej 2005-06-03 Z/0264/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

4
KONIECKI Hubert 2005-08-03 Z/0140/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

5
KOWALSKI Kacper 2004-12-08 Z/0013/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2017

6
MĄDRY Konrad 2005-06-13 Z/0795/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

7
MUCHLADO Adam 2004-07-30 Z/0012/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2017

8
ONIŚKO Maciej 2005-11-16 Z/0276/15

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

 
Juniorzy E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 Z/0923/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

2
GÓRNICKI Piotr 2007-08-04 Z/0008/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

3
HYJEK Filip 2009-07-27 Z/0926/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

4
JABŁOŃSKI Bartłomiej 2007-04-17 Z/0021/17

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

5
MAKUCH Adam 2006-09-25 Z/0176/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

6
MAZURCZYK Łukasz 2006-08-30 Z/0175/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

7
OSTROWSKI Jakub 2007-08-06 Z/0221/16

TAK

UKS Football Academy Opole 2017

8
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 Z/0174/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017

9
RICHTER Aleksander 2008-05-22 Z/0007/17

TAK

WMKS Olsztyn 2017

10
ŚWIATEK Mikołaj 2006-09-07 Z/0255/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2017