Internetowe zg這szenia do imprezy: Og鏊nopolskie Zawody Rankingowe 4
OPOLE, 21-22.01.2017
 
Kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJDA Agata 2000-02-23 Z/0169/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

2
GAJDA Maja 2001-02-14 Z/0749/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

3
GAWLICA Oliwia 1996-09-02 Z/0235/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

4
GRZ.KOWSKA Monika 1992-02-07 Z/0001/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2016

5
IWACH Katarzyna 1992-10-11 Z/0193/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

6
JASIK Anna 1998-07-10 Z/0030/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

7
KLIMKIEWICZ Dominika 2000-02-14 Z/0256/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

8
KOSIOREK Klaudia 1998-07-28 Z/0187/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

9
MALISZEWSKA Patrycja 1988-03-12 Z/0111/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

10
MARKIEWICZ Patrycja 2000-04-10 Z/0321/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

11
MAZUR Nikola 1995-11-05 Z/0929/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

12
MIΘOWSKA Karolina 1999-06-06 Z/0323/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

13
ROGACEWICZ Julia 1999-11-06 Z/0005/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2016

14
SEJDAK Agnieszka 1999-06-16 Z/0899/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

15
STANKIEWICZ Kamila 1999-10-18 Z/0156/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2016

16
STORMOWSKA Kamila 2000-04-12 Z/0158/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2016

17
SUROWIEC Marika 1998-01-22 Z/0159/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2016

18
SUROWIEC Weronika 1999-06-14 Z/0160/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2016

19
SUT Dominika 1998-01-06 Z/0173/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

20
WARAKOMSKA Magdalena 1997-03-27 Z/0177/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

21
WILGA Magdalena 2000-06-03 Z/0204/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

22
WITKOWSKA Greta 2001-06-15 Z/0604/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

23
WITULSKA Magdalena 1999-07-01 Z/0326/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

 
Juniorki C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZESKA Milena 2003-05-19 Z/0156/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

2
DOBRE堲O Wiktoria 2001-08-05 Z/0117/15

TAK

WMKS Olsztyn 2016

3
DRUMSKA Marta 2002-04-07 Z/0289/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

4
DUNST Wiktoria 2003-04-21 Z/0016/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2016

5
GAWRYΜW Klaudia 2002-02-11 Z/0291/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

6
GRZ犵ZIELEWSKA Patrycja 2001-09-26 Z/0021/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

7
KAPALSKA Emilia 2002-12-10 Z/0059/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

8
KLIMKIEWICZ Malwina 2001-12-30 Z/0184/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

9
KONDRAK Joanna 2001-09-08 Z/0294/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

10
KOWALEWSKA Marcelina 2002-02-10 Z/0295/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

11
LUBAS Zuzanna 2002-12-20 Z/0041/16

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

12
MATUx Jagoda 2002-09-27 Z/0211/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

13
MILLER Julia 2003-04-03 Z/0040/16

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

14
PAWΜWICZ Agata 2001-09-26 Z/0185/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

15
PI紑ECKA Maria 2002-08-16 Z/0007/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2016

16
RADZIKOWSKA Nikola 2002-03-18 Z/0210/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

17
RADZISZEWSKA Aleksandra 2002-12-02 Z/0924/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

18
SAWICKA Zuzanna 2002-05-05 Z/0128/15

TAK

WMKS Olsztyn 2016

19
SINIΜ Agata 2001-09-03 Z/0301/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

20
SMALAK Julia 2003-01-23 Z/0605/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

21
SOKOΜWSKA Hanna 2003-06-03 Z/0167/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

22
SUTUx Paulina 2003-03-17 Z/0008/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2016

23
SZEMBROWSKA Wiktoria 2003-05-01 Z/0166/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

24
印I浩WSKA Sara 2003-04-05 Z/0169/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

25
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 Z/0201/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

26
WAWRZOS Wiktoria 2002-10-15 Z/0306/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

27
涉K Wiktoria 2001-09-26 Z/0311/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

 
Juniorki D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIEWICZ Kamila 2004-10-08 Z/0025/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

2
BIESIADA Oliwia 2005-04-04 Z/0230/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

3
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 Z/0090/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

4
CARBONE Adrianna 2004-12-07 Z/0027/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

5
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 Z/0064/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

6
CIE印I垶KA Julia 2004-06-01 Z/0328/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2016

7
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 Z/0157/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

8
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 Z/0227/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

9
D、ROWSKA Maja 2004-02-12 Z/0273/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

10
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2016

11
DRUMSKA Dominika 2004-02-09 Z/0066/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

12
DYLEWSKA Martyna 2003-11-14 Z/0011/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2016

13
GRZ犵ZIELEWSKA Natalia 2003-11-06 Z/0020/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

14
JAROCKA Jagoda 2004-08-18 Z/0250/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

15
KUCHTA Martyna 2005-02-15 Z/0909/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2016

16
MACIEJEWSKA Ewelina 2005-03-15 Z/0067/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

17
MACIEJEWSKA Gabriela 2005-02-02 Z/0221/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

18
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 Z/0084/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

19
MAZUR Emma 2004-03-10 Z/0031/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

20
MIERONOWICZ Aleksandra 2003-09-22 Z/0903/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2016

21
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 Z/0086/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

22
POLI垶KA Weronika 2003-07-10 Z/0162/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

23
REINDL Katarzyna 2004-11-28 Z/0150/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2016

24
ROUGIER Marta 2004-01-06 Z/0010/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2016

25
SAGANEK Kamila 2005-01-30 Z/0087/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

26
SIENKIEWICZ Sandra 2004-07-14 Z/0032/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

27
SZUMSKA Sara 2004-06-07 Z/0274/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

28
TYLMAN Kamila 2003-10-30 Z/0170/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

29
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2016

30
WORONIEWSKA Maria 2005-05-30 Z/0215/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

31
ZALESKA Dominika 2004-01-19 Z/0164/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

32
ZIELENKIEWICZ Natalia 2004-07-02 Z/0070/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

33
ZYCH Magdalena 2004-02-18 Z/0206/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

 
Juniorki E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBA垶KA Liliana 2005-10-08 Z/0178/16

TAK

UKS MOS Opole 2016

2
BOBIER Oliwia 2005-10-04 Z/0075/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

3
GOSK Olga 2005-12-10 Z/0608/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

4
JA浴玆垶KA Ada 2005-07-21 Z/0146/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2016

5
LORENZ Patrycja 2007-05-07 Z/0047/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2016

6
MATOWICKA Oliwia, Ewa 2006-06-05 Z/0220/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

7
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 Z/0025/16

TAK

KS Orze Elbl庵 2016

8
ORCIUCH Magdalena 2005-12-24 Z/0085/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

9
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 Z/0268/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

10
OZIEMKIEWICZ Magdalena 2006-01-10 Z/0024/16

TAK

KS Orze Elbl庵 2016

11
SOBIESIAK Natalia 2006-05-30 Z/0173/16

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

12
SUHAK Karolina 2005-07-21 Z/0249/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

13
SUPRONIK Magda 2006-12-10 Z/0225/16

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

14
SZELER Oliwia 2005-07-12 Z/0198/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

15
名ISΜCKA Ewa 2007-05-25 Z/0153/16

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

16
名ISΜCKA Maja 2007-05-25 Z/0154/16

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

17
WAWER Michalina 2006-10-03 Z/0038/16

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2016

18
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 Z/0172/16

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

 
Juniorki F
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBA垶KA Amelia 2007-09-23 Z/0218/16

TAK

UKS Mortal Kombat Opole 2016

2
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2016

3
GΜGIEWICZ Paulina 2007-11-23 Z/0222/16

TAK

UKS Mortal Kombat Opole 2016

4
GΜWACKA Magdalena 2008-11-23 Z/0209/16

TAK

UKS MOS Opole 2016

5
G紑KA Martyna 2008-04-28 Z/0913/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2016

6
JAKUBOWSKA Nadia 2008-07-05 Z/0925/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

7
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2016

8
MUELLER Olga 2008-12-03 Z/0216/16

TAK

UIKΓ Piruette Opole 2016

9
MURSZEWSKA Julia 2007-07-21 Z/0026/16

TAK

KS Orze Elbl庵 2016

10
RUCI垶KA Anna 2009-03-25 Z/0921/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

11
SMOLAREK Maria 2008-10-05 Z/0217/16

TAK

UIKΓ Piruette Opole 2016

12
TRABU Hanna 2008-01-28 Z/0219/16

TAK

UKS Mortal Kombat Opole 2016

13
WO昧IAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2016

 
M篹czy幡i
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Pawe 1999-04-21 Z/0280/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

2
BAGNOWSKI Piotr 2000-11-22 Z/0166/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

3
BIELECKI Bartosz 1998-05-20 Z/0283/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

4
BOGDANOWICZ Jan 2001-04-12 Z/0286/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

5
DOMA垶KI Micha 1992-10-23 Z/0434/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2016

6
DRUMSKI Krzysztof 1999-11-10 Z/0313/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

7
EKSTOWICZ Hubert 1999-01-27 Z/0908/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2016

8
FILIPOWICZ Adam 1987-02-21 Z/0191/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

9
FRANASZCZUK Jan 1999-10-03 Z/0004/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2016

10
GISZKA Krystian 2000-08-15 Z/0031/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

11
GRABOWICZ Kacper 2001-05-04 Z/0171/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

12
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 Z/0032/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

13
KMIE Sebastian 2000-06-20 Z/0183/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

14
KUCZY垶KI ㄆkasz 1999-06-23 Z/0296/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

15
MALISZEWSKI Jakub 1998-12-14 Z/0320/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

16
MIKUCKI Kornel 1999-02-24 Z/0322/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

17
MOROZ Jakub 1998-02-26 Z/0126/15

TAK

WMKS Olsztyn 2016

18
NIE列IER Karol 1996-10-22 Z/0324/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

19
PAWEΘOWICZ Artur 1998-08-05 Z/0180/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

20
PI﹗KOWSKI Dawid 1997-04-09 Z/0598/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

21
印﹖KI Piotr 1999-12-03 Z/0900/15

TAK

GS Czarne Pantery Gi篡cko 2016

22
WERPACHOWSKI Krystian 2001-05-23 Z/0602/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

23
WILCZYK Szymon 1994-06-13 Z/0603/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

 
Juniorzy C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKI Jakub 2002-11-22 Z/0284/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

2
BIELECKI Krystian 2001-09-15 Z/0285/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

3
BOROWIECKI J璠rzej 2002-08-18 Z/0143/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2016

4
CABAN Jakub 2003-01-19 Z/0155/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

5
JANASZ Kacper 2002-12-21 Z/0018/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

6
KΣJSZO Ignacy 2002-04-09 Z/0293/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

7
KRZEMI垶KI Mateusz 2002-08-30 Z/0194/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

8
xJEWSKI Kacper 2003-03-31 Z/0298/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

9
MIKOxJUK Mateusz 2002-04-02 Z/0597/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

10
MROCZKOWSKI Wiktor 2003-03-03 Z/0211/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

11
NAZARUK Tomasz 2003-05-28 Z/0161/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

12
PAWΜWSKI Micha 2002-03-23 Z/0038/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2016

13
POPxWSKI Dawid 2003-04-17 Z/0179/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

14
REINDL Krzysztof 2002-05-06 Z/0151/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2016

15
RYBAK Arkadiusz 2003-06-03 Z/0157/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2016

16
SIEKIERKO Adrian 2003-01-19 Z/0163/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

17
SZKIL Piotr 2002-06-28 Z/0302/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

18
SZWATRO Jakub 2002-05-13 Z/0303/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

19
WASILEWSKI Jakub 2001-10-06 Z/0305/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

20
WERPACHOWSKI Patryk 2002-05-19 Z/0307/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

21
ZGRZYWA Marek 2003-05-26 Z/0015/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2016

 
Juniorzy D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BA犴ZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2016

2
BUCZKO Jakub 2005-01-08 Z/0228/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

3
D、ROWSKI Filip 2004-02-12 Z/0071/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

4
D牞OSKI Wojciech 2003-12-03 Z/0901/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2016

5
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 Z/0902/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2016

6
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 Z/0076/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

7
FLIGIEL Jakub 2004-09-29 Z/0907/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2016

8
GΜWACKI Kacper 2004-02-21 Z/0158/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

9
HYJEK Szymon 2003-07-09 Z/0192/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

10
JAKUBOWSKI Kamil 2005-05-16 Z/0225/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

11
JAMIOΘOWSKI Adam 2004-07-11 Z/0236/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

12
KAMI垶KI Micha 2004-04-16 Z/0072/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

13
KODA Mateusz 2004-04-28 Z/0079/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

14
KRYSTEK Maciej 2004-09-06 Z/0279/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

15
KUCI垶KI Bart這miej 2003-12-17 Z/0213/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2016

16
MAZURCZYK Mateusz 2003-09-30 Z/0226/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

17
M.RY Konrad 2005-06-13 Z/0795/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

18
MUCHLADO Adam 2004-07-30 Z/0012/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2016

19
NIEWI垶KI Micha 2003-07-12 Z/0160/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2016

20
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 Z/0905/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2016

21
SULIMA Jakub 2004-03-17 Z/0088/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

22
WI吉IEWSKI Karol 2004-04-05 Z/0162/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2016

 
Juniorzy E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWIEC Bartosz 2005-08-24 Z/0229/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

2
DANILUK Marcin 2005-07-11 Z/0237/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

3
D牞I垶KI Bartosz 2007-01-01 Z/0923/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

4
FLIGIEL Daniel 2006-05-02 Z/0029/16

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2016

5
GIERCZAK Marek 2006-01-07 Z/0139/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

6
GRODZKI Wojciech 2005-12-03 Z/0093/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

7
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 Z/0252/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

8
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 Z/0224/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

9
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 Z/0096/15

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2016

10
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 Z/0255/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

11
LATAWIEC Grzegorz 2005-11-03 Z/0220/16

TAK

UKS Football Academy Opole 2016

12
MAKUCH Adam 2006-09-25 Z/0176/16

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

13
MAZURCZYK ㄆkasz 2006-08-30 Z/0175/16

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

14
OLAK Jakub 2006-12-20 Z/0148/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2016

15
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 Z/0174/16

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

16
ROUGIER Dominik 2006-03-20 Z/0014/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2016

17
WASZKIEWICZ Karol 2005-07-26 Z/0238/15

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2016

 
Juniorzy F
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HYJEK Filip 2009-07-27 Z/0926/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2016

2
OSTROWSKI Jakub 2007-08-06 Z/0221/16

TAK

UKS Football Academy Opole 2016

3
SZYMA垶KI Miko豉j 2008-04-14 Z/0013/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2016