Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski w wieloboju sprinterskim
Sanok, 14-15.01.2017
 
Wielobój sprinterski kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOENIG Aleksandra 1999-01-26 Z/0423/15

TAK

223.310/15 KS Orzeł Elbląg 2016

2
BOSIEK Karolina 2000-02-20 Z/0095/16

TAK

165.455/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

3
CZERWONKA Natalia 1988-10-20 Z/0805/15

TAK

160.455/16 MKS Zagłębie Lubin 2016

4
FUDALEJ Angelika 1992-07-21 Z/0756/15

TAK

169.515/15 AZS AWF Katowice 2016

5
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

178.985/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2016

6
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 Z/0094/16

TAK

172.710/15 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

7
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-01-03 Z/0054/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2016

8
GOSS Aleksandra 1989-08-30 Z/0011/16

TAK

170.390/15 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

9
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

177.790/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

10
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0359/15

TAK

193.530/15 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

11
KAPRUZIAK Aleksandra 1996-01-22 Z/0064/16

TAK

165.910/15 AZS AWF Katowice 2016

12
MORMUS Patrycja 2000-01-11 Z/0362/15

TAK

225.700/15 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

13
ŚWINOGA Karolina 2001-04-03 Z/0090/16

TAK

179.245/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

14
WŁODARCZYK Urszula 1994-09-16 Z/0786/15

TAK

172.560/13 AZS AWF Katowice 2016

15
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0451/15

TAK

195.470/14 UKS Viking Elbląg 2016

16
WÓJCIK Andżelika 1996-11-08 Z/0065/16

TAK

168.235/16 AZS AWF Katowice 2016

17
ZIOMEK Kaja 1997-08-03 Z/0610/15

TAK

164.320/16 MKS Cuprum Lubin 2016

18
ZŁOTKOWSKA Luiza 1986-05-25 Z/0534/15

TAK

160.500/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2016

 
Bieg drużynowy sprint kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOSIEK Karolina 2000-02-20 Z/0095/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

2
FUDALEJ Angelika 1992-07-21 Z/0756/15

TAK

AZS AWF Katowice 2016

3
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 Z/0094/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

4
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

5
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0359/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

6
KAPRUZIAK Aleksandra 1996-01-22 Z/0064/16

TAK

AZS AWF Katowice 2016

7
MORMUS Patrycja 2000-01-11 Z/0362/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

8
ŚWINOGA Karolina 2001-04-03 Z/0090/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

9
WŁODARCZYK Urszula 1994-09-16 Z/0786/15

TAK

AZS AWF Katowice 2016

10
WÓJCIK Andżelika 1996-11-08 Z/0065/16

TAK

AZS AWF Katowice 2016

11
ZŁOTKOWSKA Luiza 1986-05-25 Z/0534/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2016

 
Wielobój sprinterski mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

149.745/16 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

2
BRÓDKA Zbigniew 1984-10-08 Z/0782/15

TAK

144.915/13 UKS Błyskawica Domaniewice 2016

3
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

156.715/15 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

4
CIEŚLAK Roland 1988-01-21 Z/0082/16

TAK

150.420/13 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

5
CWALIŃSKI Jacek 1998-07-18 Z/0425/15

TAK

195.855/15 KS Orzeł Elbląg 2016

6
DOMAŃSKI Michał 1992-10-23 Z/0434/15

TAK

151.225/16 KS Orzeł Elbląg 2016

7
DRWIĘGA Marcel 1997-02-03 Z/0456/15

TAK

155.150/15 SKŁ Górnik Sanok 2016

8
JAKUBSKI Radosław 1997-03-07 Z/0630/15

TAK

168.020/14 MKS Cuprum Lubin 2016

9
JANICKI Artur 1998-02-01 Z/0784/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2016

10
JANICKI Sebastian 1998-02-01 Z/0783/15

TAK

154.935/16 UKS Błyskawica Domaniewice 2016

11
KANIA Marek 1999-04-02 Z/0796/15

TAK

158.865/16 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2016

12
KANIA Mateusz 1998-03-29 Z/0800/15

TAK

157.775/16 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2016

13
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 Z/0435/15

TAK

149.550/15 KS Orzeł Elbląg 2016

14
KOWALSKI Filip 2000-05-08 Z/0360/15

TAK

194.453/15 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

15
MIAHCHYLAU Raman 2000-08-08 Z/0744/15

TAK

166.575/15 WTŁ Stegny Warszawa 2016

16
MICHALSKI Piotr 1994-07-27 Z/0457/15

TAK

141.090/16 SKŁ Górnik Sanok 2016

17
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0462/15

TAK

163.820/15 SKŁ Górnik Sanok 2016

18
NOGAL Artur 1990-08-26 Z/0798/15

TAK

140.690/10 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2016

19
OSTASZEWSKI Michał 1995-03-06 Z/0791/15

TAK

172.925/11 AZS AWF Katowice 2016

20
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 Z/0395/15

TAK

153.955/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

21
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

158.130/16 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

22
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

161.775/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

23
PUSZKARSKI Aleksander 1994-03-02 Z/0331/15

TAK

149.995/16 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

24
PUSZKARSKI Piotr 1985-12-31 Z/0332/15

TAK

148.710/13 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

25
SUT Wojciech 1995-01-05 Z/0785/15

TAK

159.045/13 UKS Błyskawica Domaniewice 2016

26
SZTAMPKE Dawid 2000-10-08 Z/0175/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2016

27
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0794/15

TAK

153.285/16 WTŁ Stegny Warszawa 2016

28
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0436/15

TAK

155.160/13 KS Orzeł Elbląg 2016

29
WSZOŁEK Kamil 1998-01-29 Z/0682/15

TAK

154.895/16 KS SNPTT 1907 Zakopane 2016

30
ŻUREK Damian 1999-09-17 Z/0087/16

TAK

155.475/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

 
Bieg drużynowy sprint mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

2
BRÓDKA Zbigniew 1984-10-08 Z/0782/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2016

3
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

4
CIEŚLAK Roland 1988-01-21 Z/0082/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

5
CWALIŃSKI Jacek 1998-07-18 Z/0425/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

6
DOMAŃSKI Michał 1992-10-23 Z/0434/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

7
DRWIĘGA Marcel 1997-02-03 Z/0456/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2016

8
JANICKI Artur 1998-02-01 Z/0784/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2016

9
JANICKI Sebastian 1998-02-01 Z/0783/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2016

10
KANIA Marek 1999-04-02 Z/0796/15

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2016

11
KANIA Mateusz 1998-03-29 Z/0800/15

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2016

12
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 Z/0435/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

13
KOWALSKI Filip 2000-05-08 Z/0360/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

14
MICHALSKI Piotr 1994-07-27 Z/0457/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2016

15
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0462/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2016

16
NOGAL Artur 1990-08-26 Z/0798/15

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2016

17
OSTASZEWSKI Michał 1995-03-06 Z/0791/15

TAK

AZS AWF Katowice 2016

18
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 Z/0395/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

19
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

20
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016

21
PUSZKARSKI Aleksander 1994-03-02 Z/0331/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

22
PUSZKARSKI Piotr 1985-12-31 Z/0332/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2016

23
SUT Wojciech 1995-01-05 Z/0785/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2016

24
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0436/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2016

25
ŻUREK Damian 1999-09-17 Z/0087/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2016