Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski na dystansach
Tomaszów Mazowiecki, 26-28.10.2018
 
500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

41.36/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

2
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

41.70/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

3
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-01-03 Z/0054/15

TAK

42.80/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

4
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0451/15

TAK

41.94/18 UKS Viking Elbląg 2018

5
ZŁOTKOWSKA Luiza 1986-05-25 Z/0534/15

TAK

39.13/16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

 
1000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

1:24.38/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

2
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

1:24.16 1:21.02/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

3
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-01-03 Z/0054/15

TAK

1:27.00/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

4
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0451/15

TAK

1:24.12/17 UKS Viking Elbląg 2018

5
ZŁOTKOWSKA Luiza 1986-05-25 Z/0534/15

TAK

1:15.46/13 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

 
1500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

2:11.04/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

2
DYMISZKIEWICZ Aniela 1997-11-18 Z/0068/16

TAK

2:15.20/17 UKS Prolube Elbląg 2018

3
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

2:04.75/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

4
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-01-03 Z/0054/15

TAK

2:13.91/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

5
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0451/15

TAK

2:12.54/17 UKS Viking Elbląg 2018

6
ZŁOTKOWSKA Luiza 1986-05-25 Z/0534/15

TAK

1:54.77/13 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

 
3000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

4:59.95/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

2
DYMISZKIEWICZ Aniela 1997-11-18 Z/0068/16

TAK

4:41.25/17 UKS Prolube Elbląg 2018

3
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

4:45.33 4:41.60/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

4
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-01-03 Z/0054/15

TAK

4:44.52/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

5
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0451/15

TAK

4:44.42/16 UKS Viking Elbląg 2018

6
ZŁOTKOWSKA Luiza 1986-05-25 Z/0534/15

TAK

4:02.37/13 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

 
5000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

2
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-01-03 Z/0054/15

TAK

8:42.75/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

3
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0451/15

TAK

UKS Viking Elbląg 2018

 
Bieg drużynowy kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

2
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

3
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-01-03 Z/0054/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

4
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

5
ZŁOTKOWSKA Luiza 1986-05-25 Z/0534/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

 
Mass start kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

2
DYMISZKIEWICZ Aniela 1997-11-18 Z/0068/16

TAK

UKS Prolube Elbląg 2018

3
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

4
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-01-03 Z/0054/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

5
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0451/15

TAK

UKS Viking Elbląg 2018

6
ZŁOTKOWSKA Luiza 1986-05-25 Z/0534/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

 
500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

36.51/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

2
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

37.27/16 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

3
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 Z/0037/18

TAK

34.94/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

4
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

36.53/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

 
1000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

1:10.87/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

2
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

1:13.07/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

3
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 Z/0037/18

TAK

1:08.48/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

4
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

1:14.45/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

5
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

1:10.87/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

6
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0038/18

TAK

1:11.15/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

 
1500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

1:49.02/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

2
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

1:52.25/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

3
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 Z/0037/18

TAK

1:44.96/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

4
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

1:51.84/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

5
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

1:49.13/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

6
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0038/18

TAK

1:48.07/16 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

 
5000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

6:40.77/16 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

2
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

7:11.15/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

3
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

6:47.21/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

4
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0038/18

TAK

6:19.10/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

 
10000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

13:59.64/16 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

2
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

14:51.18/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

3
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0038/18

TAK

13:40.22/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

 
Bieg drużynowy mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

2
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

3
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

4
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

5
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0038/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

 
Mass start mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

2
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

3
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

4
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

5
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0038/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018