Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe Opole, 2-4.02.2024 | |||||||||||||||||||
Kobiety | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
ALBANSKA Amelia | 2007-09-23 |
Z/0272/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
DUBROVA Uliana [Z] | 2002-04-03 |
Z/0337/22
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
MYCHALCHUK Diana [Z] | 1993-07-05 |
Z/0100/22
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
LISEK Aleksandra | 2004-05-12 |
Z/0014/18
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
DRELICH Iwona | 2006-09-24 |
Z/0051/22
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
ALBAŃSKA Liliana | 2005-10-08 |
Z/0021/20
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
HLUSKOVA Sara [Z] | 2007-08-07 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Czechy |
|
||||||||||||
10 | |
NOWAKOWSKA Amelia | 2007-03-30 |
Z/0025/16
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
GÓRKA Martyna | 2008-04-28 |
Z/0913/15
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
ASTRAUSKAITE Gabija [Z] | 2006-06-19 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Litwa |
|
||||||||||||
13 | |
LEVICKYTE Valentina [Z] | 2007-07-23 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Litwa |
|
||||||||||||
14 | |
IGOSINA Veronika [Z] | 2007-05-08 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Łotwa |
|
||||||||||||
15 | |
MILCZAREK Karolina | 2006-08-29 |
Z/0170/23
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
WYSZYŃSKA Krystyna | 2008-05-20 |
Z/0074/21
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
SUMIŃSKA Oliwia | 2007-03-26 |
Z/0839/20
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
GRABOWICZ Aleksandra | 2007-03-11 |
Z/0639/20
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
KOZA Ola | 2007-04-16 |
Z/0079/20
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
TADEUSIAK Julia | 2008-06-10 |
Z/0171/23
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
WOJCIECHOWSKA Patrycja | 2007-10-24 |
Z/0172/23
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
LESZKIEWICZ Michalina | 2006-09-22 |
Z/0644/20
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
RĄPAŁA Karolina | 2008-04-02 |
Z/0284/21
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
BODNAR Maja | 2005-05-11 |
Z/0056/22
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
WOŹNIAK Kornelia | 2007-11-21 |
Z/0052/15
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 |
Z/0024/19
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
SULEWSKA Milena | 2006-12-17 |
Z/0070/22
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
KISIELEWSKA Kaja | 2008-05-22 |
Z/0009/19
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
WIĘCEK Angelika | 2007-11-15 |
Z/0052/20
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
31 | |
KUCK Magdalena | 2006-02-27 |
Z/0790/20
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
JUŃCZYK Marta | 2007-03-19 |
Z/0601/20
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
33 | |
ANTONOWICZ Patrycja | 2008-05-09 |
Z/0081/17
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
Juniorki C | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
KHOKHELKO Mariia [Z] | 2008-07-01 |
Z/0096/22
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
PADJASEK Zuzanna | 2009-03-13 |
Z/0616/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
YÜKSEK Zuzanna | 2010-06-23 |
Z/0214/19
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
SELEZNOVA Sofija [Z] | 2009-10-03 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Łotwa |
|
||||||||||||
10 | |
SZTAMPKE Maja | 2009-01-23 |
Z/0370/22
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
KOSTRZEWA Hanna | 2008-11-04 |
Z/0324/22
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
TARGOWSKA Martyna | 2009-07-18 |
Z/0640/20
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
ROCKA Maja | 2009-02-14 |
Z/0014/16
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 |
Z/0006/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 |
Z/0609/20
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 |
Z/0009/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
SAKOWICZ Milena | 2009-05-27 |
Z/0226/17
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
ZYGADŁO Zofia | 2010-03-21 |
Z/0097/19
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
WRONA Lena | 2010-04-10 |
Z/0322/18
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
Juniorki D | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
FUŁAWKA Nela | 2010-10-08 |
Z/0126/21
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
KOBUS Agata | 2010-09-17 |
Z/0317/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
LUDWICKA Antonina | 2012-02-03 |
Z/0116/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
CZECH Dominika | 2010-11-02 |
Z/0104/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
SOCHA Magdalena | 2010-11-21 |
Z/0069/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
VREULS Evi | 2012-03-05 |
Z/0196/21
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
PAJĄK Antonina | 2011-11-15 |
Z/0065/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
WARYCH Helena | 2011-03-30 |
Z/0103/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
POLAK Roksana | 2010-07-23 |
Z/0083/21
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
VERESHCHAHINA Renata [Z] | 2010-09-14 |
Z/0098/20
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
SWARBUŁA Maja | 2011-03-31 |
Z/0104/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
CYMERMAN Nela | 2011-05-19 |
Z/0147/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
JABRZYK Antonina | 2011-10-16 |
Z/0187/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
MACHNICKA Małgorzata | 2010-09-11 |
Z/0196/20
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
NOWACKA Anna | 2010-09-09 |
Z/0146/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
GRABOWSKA Eliza | 2011-12-14 |
Z/0115/21
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
KRUK Małgorzata | 2011-08-04 |
Z/0116/21
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
SALMINA Agata [Z] | 2012-06-11 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Łotwa |
|
||||||||||||
19 | |
DZUROVA Juliana [Z] | 2011-07-31 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
20 | |
PACAKOVA Margareta [Z] | 2011-10-30 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
21 | |
MARCINOVA Sofia [Z] | 2011-06-23 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
22 | |
KUSNIROVA Sofia [Z] | 2012-04-25 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
23 | |
PAULIKOVA Olivia [Z] | 2011-12-11 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
24 | |
MARCINOVA Sara [Z] | 2011-06-23 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
25 | |
GUMANOVA Olivia [Z] | 2011-06-16 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
26 | |
HLAVATA Karolina [Z] | 2010-08-31 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
27 | |
BULAVKA Mariia [Z] | 2010-10-15 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
28 | |
BILASH Milana [Z] | 2012-05-26 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
29 | |
GRISHKO Mariia [Z] | 2012-01-31 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
30 | |
PAŁĘCKA Martyna | 2011-01-28 |
Z/0079/23
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
31 | |
JAGNISZCZAK Aleksandra | 2012-03-30 |
Z/0071/21
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
TURCHAN Wiktoria | 2012-03-06 |
Z/0612/20
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
33 | |
OSTROWSKA Antonina | 2010-07-30 |
Z/0005/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
34 | |
MILNIKIEL Wiktoria | 2012-01-22 |
Z/0017/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
35 | |
HARASIUK Amelia | 2012-02-03 |
Z/0610/20
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
36 | |
CHILARSKA Oliwia | 2010-08-14 |
Z/0608/20
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
37 | |
WAWER Julia | 2011-02-17 |
Z/0228/17
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
38 | |
SŁOWIKOWSKA Anna | 2010-07-16 |
Z/0013/20
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
39 | |
SAKOWICZ Judyta | 2011-11-12 |
Z/0011/19
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
40 | |
PIĄTEK Zofia | 2011-06-04 |
Z/0225/17
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
41 | |
MORAWSKA Iga | 2012-01-29 |
Z/0016/23
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
42 | |
CHORZEMPA Hanna | 2012-05-08 |
Z/0191/21
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
43 | |
KWAŚNY Pola | 2012-02-07 |
Z/0078/23
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
44 | |
USSOWICZ Anna | 2011-07-16 |
Z/0049/20
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
45 | |
WIĘCEK Anastazja | 2010-10-20 |
Z/0051/20
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
46 | |
PRZYBYŁA Zuzanna | 2010-11-09 |
Z/0793/20
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
47 | |
MENDALKA Katarzyna | 2010-10-27 |
Z/0366/22
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
Juniorki E | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
STRYJEWSKA Zuzanna | 2014-02-25 |
Z/0183/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
SAMBORSKA Helena | 2014-01-21 |
Z/0248/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
NOWAK Wiktoria | 2014-11-02 |
Z/0184/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
BURDA Anhelina [Z] | 2014-07-25 |
Z/0267/23
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
LILIEN Nadia | 2015-09-30 |
Z/0263/23
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
SZKUDLARSKA Gabriela | 2013-12-04 |
Z/0266/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
URBAN Wiktoria | 2013-07-10 |
Z/0219/21
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
ZYCH Anastazja | 2012-10-31 |
Z/0076/23
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
RUT Oliwia | 2015-08-27 |
Z/0215/22
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
MAJDZIK Zuzanna | 2013-12-16 |
Z/0214/22
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
KANIA Nela | 2015-06-13 |
Z/0047/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
DZIWIS Paulina | 2013-06-12 |
Z/0202/21
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
WÓJCICKA Anna | 2015-10-12 |
Z/0258/23
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
GORAZDOWSKA Aleksandra | 2012-09-29 |
Z/0059/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
ABBA Michelle | 2013-03-18 |
Z/0057/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
WARYCH Pola | 2012-08-10 |
Z/0102/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
ROZUMETZ Ivanna [Z] | 2012-07-11 |
Z/0207/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
ABRATKIEWICZ Laura | 2012-07-06 |
Z/0584/20
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
NOWAKOWSKA Marcelina | 2014-01-14 |
Z/0211/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
BERTULYTE Urte [Z] | 2012-09-21 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Litwa |
|
||||||||||||
21 | |
KERAMINAITE Ugne [Z] | 2013-03-03 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Litwa |
|
||||||||||||
22 | |
LUKOSIUNAITE Gabija [Z] | 2013-09-24 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Litwa |
|
||||||||||||
23 | |
BELTE Vanesa [Z] | 2015-02-03 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Łotwa |
|
||||||||||||
24 | |
BORODOVSKA Anna [Z] | 2012-12-23 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Łotwa |
|
||||||||||||
25 | |
PALKOVICOVA Eva [Z] | 2014-10-27 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
26 | |
WAGNEROVA Emma [Z] | 2015-03-29 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
27 | |
SPODNIKOVA Tatiana [Z] | 2015-08-15 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
28 | |
URBANOVA Lea [Z] | 2013-02-13 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
29 | |
FEDOROVA Radka [Z] | 2013-10-04 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
30 | |
LESKOVA Lenka [Z] | 2013-10-20 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
31 | |
MINDASOVA Tilly [Z] | 2015-05-22 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
32 | |
MICHALČIK Darja [Z] | 2014-04-29 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
33 | |
MARCINOVA Annamaria [Z] | 2013-12-03 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
34 | |
VEREŠPEJOVÁ Vanesa [Z] | 2013-10-17 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
35 | |
HRICOVA Nikola [Z] | 2012-11-22 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
36 | |
ORŠUĽÁKOVÁ Natália [Z] | 2012-11-04 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
37 | |
CERVA Lea [Z] | 2012-11-04 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
38 | |
OCHLANOVA Barbora [Z] | 2012-09-24 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
39 | |
SKLADANA Michaela [Z] | 2012-08-05 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
40 | |
TOKARSKA Lena | 2012-11-22 |
Z/0815/20
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
41 | |
STRZYŻOWSKA Lena | 2013-01-03 |
Z/0055/22
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
42 | |
OCHAŁA Klara | 2015-01-29 |
Z/0028/22
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
43 | |
ABAKO Wiktoria | 2012-08-28 |
Z/0641/20
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
44 | |
PAŃCZYSZYN Oliwia | 2014-12-24 |
Z/0052/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
45 | |
MYLKA Helena | 2015-08-15 |
Z/0069/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
46 | |
MILNIKIEL Patrycja | 2014-01-26 |
Z/0016/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
47 | |
LEWANDOWSKA Julia | 2014-07-16 |
Z/0611/20
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
48 | |
HOTAŁA Wiktoria | 2014-02-06 |
Z/0065/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
49 | |
WARMBIER Patrycja | 2014-01-03 |
Z/0150/23
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
50 | |
USZYŁŁO Julia | 2013-04-16 |
Z/0072/20
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
51 | |
OZIMEK Lena | 2012-11-29 |
Z/0193/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
52 | |
LISIECKA Aleksandra | 2012-08-15 |
Z/0192/21
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
53 | |
BURAKOWSKA Antonina | 2014-08-28 |
Z/0267/19
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
Mężczyźni | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
YEO QI JUN Sean [Z] | 2003-07-30 |
Z/0049/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
KHOKHELKO Tymofii [Z] | 2005-04-13 |
Z/0097/22
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
IOFIN Denys [Z] | 2000-10-06 |
Z/0338/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
SKRZYPIEC Brajan | 2005-07-08 |
Z/0336/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
VREULS Noel | 2005-12-15 |
Z/0594/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
GIERCZAK Marek | 2006-01-07 |
Z/0051/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
DĘBIŃSKI Bartosz | 2007-01-01 |
Z/0923/15
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | 2008-06-04 |
Z/0837/20
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
DOŁKOWSKI Jakub | 2006-01-16 |
Z/0033/19
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
SOKOŁOWSKI Oskar | 2008-03-24 |
Z/0071/20
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
CECH Ernestas [Z] | 2007-05-29 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Litwa |
|
||||||||||||
12 | |
MOROZOV Yaroslav [Z] | 2004-07-21 |
Z/0099/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
13 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
ZAKRZEWICZ Bartłomiej | 2007-07-14 |
Z/0041/20
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
SZTAMPKE Kacper | 2006-10-13 |
Z/0082/20
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
SUT Jakub | 2004-09-16 |
Z/0032/18
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
SIEK Bartłomiej | 2005-04-22 |
Z/0279/19
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
BIAŁEK Jakub | 2008-04-11 |
Z/0320/22
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
KLEJS Szymon | 2008-02-07 |
Z/0080/20
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
KOPER Piotr | 2007-05-10 |
Z/0221/19
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
CZUBIAK Wiktor | 2004-04-09 |
Z/0337/18
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
PAWŁOWICZ Mateusz | 2005-04-14 |
Z/0343/18
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
PAWŁOWICZ Kacper | 2006-02-14 |
Z/0277/19
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
PAWŁOWICZ Artur | 2002-08-23 |
Z/0176/15
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
SZTAFA Filip | 2008-01-25 |
Z/0012/19
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
NOWAK Jakub | 2008-03-14 |
Z/0154/18
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
RICHTER Aleksander | 2008-05-22 |
Z/0007/17
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
GÓRNICKI Piotr | 2007-08-04 |
Z/0008/17
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
Juniorzy C | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
HYJEK Filip | 2009-07-27 |
Z/0926/15
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
MELNIKAU Stepan [Z] | 2009-09-14 |
Z/0006/23
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
SOLTAU Oskar | 2008-09-24 |
Z/0085/20
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
OGULEVICIUS Adomas [Z] | 2008-12-27 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Litwa |
|
||||||||||||
6 | |
VINNINS Toms matiss [Z] | 2009-06-10 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Łotwa |
|
||||||||||||
7 | |
KITOKS Antons [Z] | 2010-01-09 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Łotwa |
|
||||||||||||
8 | |
DIRIV Dmytro [Z] | 2009-07-05 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
9 | |
ZDZIARSKI Adam | 2009-10-04 |
Z/0168/23
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
TKACZ Jakub | 2010-05-25 |
Z/0167/23
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
RUSINIAK Norbert | 2009-10-07 |
Z/0010/19
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
PIĄTEK Łukasz | 2008-09-26 |
Z/0003/17
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
MORAWA Piotr | 2010-04-25 |
Z/0099/19
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
Juniorzy D | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
MADEJ Bartosz | 2011-03-05 |
Z/0123/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
JAROSZYŃSKI Szymon | 2011-09-27 |
Z/0252/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
SHYLOV Mykyta [Z] | 2011-06-02 |
Z/0270/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
MROZIŃSKI Nikodem | 2011-06-20 |
Z/0171/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
WYSOKIŃSKI Paweł | 2011-03-04 |
Z/0064/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
PRĄTNICKI Szymon | 2010-09-18 |
Z/0066/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
JURKIEWICZ Franciszek | 2012-03-15 |
Z/0061/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
WARDA Tymoteusz | 2011-06-22 |
Z/0145/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
SUPEŁ Hubert | 2011-06-18 |
Z/0208/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
STEPANIUK Jaroslaw [Z] | 2012-02-02 |
Z/0209/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
PAWLIK Józef | 2012-01-18 |
Z/0160/21
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
KONEWKA Aleksy | 2011-01-05 |
Z/0105/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
FEDOR Richard [Z] | 2010-11-14 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
14 | |
SYLOV Mykyta [Z] | 2011-06-02 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
15 | |
PODSADNYI Lev [Z] | 2012-03-30 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
16 | |
VOLOSOVSKYI Tymur [Z] | 2011-03-18 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
17 | |
KURSENKO Oleksandr [Z] | 2010-08-31 |
Z/0048/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
18 | |
HOTAŁA Szymon | 2012-01-27 |
Z/0064/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
BARTOSIK Szymon | 2011-11-20 |
Z/0059/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
ORZOŁ Bartosz | 2011-12-04 |
Z/0199/22
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
SKIMINA Wojciech | 2011-03-10 |
Z/0241/19
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
Juniorzy E | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
SZCZEPAŃSKI Antoni | 2013-04-11 |
Z/0113/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
SKONECZNY Antoni | 2013-04-23 |
Z/0212/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
NOSHCHENKO Vladyslaw [Z] | 2013-01-03 |
Z/0275/23
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
RUT Kacper | 2017-05-05 |
Z/0265/23
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
RUT Oscar | 2017-05-05 |
Z/0264/23
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
GRZEŚKOWIAK Mateusz | 2013-11-30 |
Z/0216/21
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
JAŚNIEWICZ Aleksander | 2014-11-22 |
Z/0201/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
KWAPULIŃSKI Michał | 2014-08-09 |
Z/0062/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
WOŹNICKI Igor | 2013-03-16 |
Z/0009/22
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
STEPANIUK Jura [Z] | 2013-05-02 |
Z/0152/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
ORŁOWSKI Oskar | 2013-02-01 |
Z/0151/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
CIEŚLAK Gromosław | 2012-09-06 |
Z/0099/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
LEPIK Artsiom [Z] | 2014-02-13 |
Z/0206/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
OGULEVICIUS Lukas [Z] | 2012-12-21 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Litwa |
|
||||||||||||
15 | |
MARCENKOVS Damirs [Z] | 2014-07-10 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Łotwa |
|
||||||||||||
16 | |
GUSEVS Jegors [Z] | 2013-04-01 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Łotwa |
|
||||||||||||
17 | |
KORNEJEVA Alise [Z] | 2014-02-12 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Łotwa |
|
||||||||||||
18 | |
SPODNIK Samuel [Z] | 2013-02-26 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
19 | |
SASARAK David [Z] | 2014-07-07 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
20 | |
MIŠČÍK Adam [Z] | 2013-05-16 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Słowacja |
|
||||||||||||
21 | |
TATARCHUK Artem [Z] | 2015-09-26 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
22 | |
KRAVCHUK Ivan [Z] | 2014-10-30 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
23 | |
KRYVOSHEIA Bohdan [Z] | 2014-05-15 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
24 | |
KASPRZYK Jerzy | 2015-05-05 |
Z/0018/23
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
HABERA Filip | 2015-06-19 |
Z/0001/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
SOTS Ivan | 2014-10-09 |
Z/0200/22
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
MAMRYK Szymon | 2013-11-04 |
Z/0015/23
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
BARSZCZ Stanisław | 2013-08-26 |
Z/0010/23
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
WILAŃSKI Ksawery | 2012-07-16 |
Z/0278/21
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
HYTEL Tymoteusz | 2013-03-04 |
Z/0188/21
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
31 | |
DAWIEC Piotr | 2013-09-12 |
Z/0187/21
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|