Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe Elbląg, 03-05.11.2023 | |||||||||||||||||||
Kobiety | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
DUBROVA Uliana [Z] | 2002-04-03 |
Z/0337/22
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
MYCHALCHUK Diana [Z] | 1993-07-05 |
Z/0100/22
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
LISEK Aleksandra | 2004-05-12 |
Z/0014/18
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
ALBAŃSKA Liliana | 2005-10-08 |
Z/0021/20
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
DRELICH Iwona | 2006-09-24 |
Z/0051/22
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
BIELICKA Natalia | 2006-10-03 |
Z/0217/19
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
GÓRKA Martyna | 2008-04-28 |
Z/0913/15
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
JAŻDŻYŃSKA Ada | 2005-07-21 |
Z/0146/15
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
NOWAKOWSKA Amelia | 2007-03-30 |
Z/0025/16
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
REINDL Katarzyna | 2004-11-28 |
Z/0150/15
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
ASTRAUSKAITE Gabija [Z] | 2006-06-19 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Litwa |
|
||||||||||||
13 | |
LEVICKYTE Valentina [Z] | 2007-07-23 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Litwa |
|
||||||||||||
14 | |
MAJEWSKA Ada | 2004-04-17 |
Z/0042/17
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
FALKOWSKA Anna | 2007-06-08 |
Z/0030/20
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
BOBIER Oliwia | 2005-10-04 |
Z/0036/17
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
BOGDANOWICZ Agnieszka | 2005-02-04 |
Z/0018/18
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
SYDORKO Yelyzaveta [Z] | 2004-08-10 |
Z/0104/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
19 | |
SELIUKOVA Myroslava [Z] | 2004-08-17 |
Z/0189/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
20 | |
DEMOCHKO Diana [Z] | 2007-12-26 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
21 | |
KREMER Veronika [Z] | 2006-11-22 |
Z/0194/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
22 | |
MANKOVSKA Daria [Z] | 2006-08-03 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
23 | |
REPETSKA Svitlana [Z] | 2004-03-24 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
24 | |
BOCHAROVA Zhanna [Z] | 2005-04-11 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
25 | |
MARKOWSKA Weronika | 2004-11-17 |
Z/0342/18
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
WYSZYŃSKA Krystyna | 2008-05-20 |
Z/0074/21
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
LESZKIEWICZ Michalina | 2006-09-22 |
Z/0644/20
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
KOGUT Julia | 2008-05-16 |
Z/0033/18
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
RĄPAŁA Karolina | 2008-04-02 |
Z/0284/21
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 |
Z/0024/19
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
31 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
WOŹNIAK Kornelia | 2007-11-21 |
Z/0052/15
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
33 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
34 | |
BILLER Weronika | 2006-05-28 |
Z/0072/17
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
35 | |
KISIELEWSKA Kaja | 2008-05-22 |
Z/0009/19
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
36 | |
WAWER Michalina | 2006-10-03 |
Z/0038/16
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
37 | |
JUŃCZYK Marta | 2007-03-19 |
Z/0601/20
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
38 | |
WIĘCEK Angelika | 2007-11-15 |
Z/0052/20
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
39 | |
KUCK Magdalena | 2006-02-27 |
Z/0790/20
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
Juniorki C | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
KHOKHELKO Mariia [Z] | 2008-07-01 |
Z/0096/22
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
YÜKSEK Zuzanna | 2010-06-23 |
Z/0214/19
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
GROCHOWSKA Bianka | 2009-03-13 |
Z/0217/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
JARMOC Natalia | 2009-07-17 |
Z/0021/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
KANIA Milena | 2009-01-28 |
Z/0033/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
MIEZIO Zofia | 2009-03-02 |
Z/0037/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
OSIPOWICZ Gabriela | 2009-12-24 |
Z/0026/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
SKARŻYŃSKA Maria | 2008-08-29 |
Z/0041/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
SZTABIŃSKA Gaja | 2009-09-17 |
Z/0043/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
DASZUTA Daria | 2009-06-25 |
Z/0030/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
STOROZHUK Amina [Z] | 2010-05-19 |
Z/0103/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
18 | |
ROCKA Maja | 2009-02-14 |
Z/0014/16
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
TARGOWSKA Martyna | 2009-07-18 |
Z/0640/20
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 |
Z/0009/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 |
Z/0609/20
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 |
Z/0006/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
SAKOWICZ Milena | 2009-05-27 |
Z/0226/17
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
WRONA Lena | 2010-04-10 |
Z/0322/18
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
Juniorki D | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
CZECH Dominika | 2010-11-02 |
Z/0104/21
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
FUŁAWKA Nela | 2010-10-08 |
Z/0126/21
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
KOBUS Agata | 2010-09-17 |
Z/0317/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
LUDWICKA Antonina | 2012-02-03 |
Z/0116/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
SOCHA Magdalena | 2010-11-21 |
Z/0069/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
STRZYŻ Liliana | 2011-09-09 |
Z/0114/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
VREULS Evi | 2012-03-05 |
Z/0196/21
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
RUMSZEWICZ Karolina | 2012-03-21 |
Z/0067/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
HAUPA Julia | 2010-08-24 |
Z/0060/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
PAJĄK Antonina | 2011-11-15 |
Z/0065/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
LEWICKA Maja | 2011-07-20 |
Z/0244/19
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
GRABOWSKA Eliza | 2011-12-14 |
Z/0115/21
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
GRODZKA Maja | 2010-12-27 |
Z/0170/20
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
KRUK Małgorzata | 2011-08-04 |
Z/0116/21
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
MANACHES Dominika | 2010-08-31 |
Z/0174/20
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
DRYL Pola | 2011-05-25 |
Z/0077/21
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
BIELONKO Marta | 2011-03-28 |
Z/0076/21
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
MOISIEIEVA Kateryna [Z] | 2010-11-02 |
Z/0184/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
19 | |
ANGIELCZYK Julia | 2010-09-30 |
Z/0152/20
|
UKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
DĄBROWSKA Daria | 2010-12-08 |
Z/0154/20
|
UKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
JAWORSKA Gabriella | 2011-04-01 |
Z/0134/21
|
UKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
MACIEJUK Lena | 2010-08-19 |
Z/0158/20
|
UKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
PIEŚLUK Julia | 2012-04-03 |
Z/0305/22
|
UKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
SKARŻYŃSKA Anna | 2010-07-14 |
Z/0161/20
|
UKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
WILCZYŃSKA Zuzanna | 2011-09-24 |
Z/0770/20
|
UKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
SZESZO Antonina | 2011-07-28 |
Z/0141/21
|
UKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
JAGNISZCZAK Aleksandra | 2012-03-30 |
Z/0071/21
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
PAŁĘCKA Martyna | 2011-01-28 |
Z/0079/23
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
SZAJNA Roksana | 2011-02-18 |
Z/0080/23
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
CHILARSKA Oliwia | 2010-08-14 |
Z/0608/20
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
31 | |
HARASIUK Amelia | 2012-02-03 |
Z/0610/20
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
MILNIKIEL Wiktoria | 2012-01-22 |
Z/0017/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
33 | |
OSTROWSKA Antonina | 2010-07-30 |
Z/0005/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
34 | |
TURCHAN Wiktoria | 2012-03-06 |
Z/0612/20
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
35 | |
MORAWSKA Iga | 2012-01-29 |
Z/0016/23
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
36 | |
PIĄTEK Zofia | 2011-06-04 |
Z/0225/17
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
37 | |
SAKOWICZ Judyta | 2011-11-12 |
Z/0011/19
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
38 | |
SŁOWIKOWSKA Anna | 2010-07-16 |
Z/0013/20
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
39 | |
WAWER Julia | 2011-02-17 |
Z/0228/17
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
40 | |
MOĆKUN Julia | 2011-10-05 |
Z/0036/21
|
UKS Szóstka Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
41 | |
RYDZEWSKA Julia | 2010-09-26 |
Z/0053/19
|
UKS Szóstka Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
42 | |
SIODMOK Michalina | 2011-10-26 |
Z/0039/21
|
UKS Szóstka Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
43 | |
SKRZYPKOWSKA Zofia | 2010-12-28 |
Z/0202/20
|
UKS Szóstka Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
44 | |
WOŹNIEWSKA Milena | 2011-07-11 |
Z/0041/21
|
UKS Szóstka Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
45 | |
KWAŚNY Pola | 2012-02-07 |
Z/0078/23
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
46 | |
ANEPSKA Anastasiia [Z] | 2012-02-26 |
Z/0072/23
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
47 | |
MENDALKA Katarzyna | 2010-10-27 |
Z/0366/22
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
48 | |
PRZYBYŁA Zuzanna | 2010-11-09 |
Z/0793/20
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
49 | |
USSOWICZ Anna | 2011-07-16 |
Z/0049/20
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
50 | |
WIĘCEK Anastazja | 2010-10-20 |
Z/0051/20
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
Juniorki E | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
CZECH Julianna | 2014-02-15 |
Z/0239/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
NOWAK Wiktoria | 2014-11-02 |
Z/0184/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
STRYJEWSKA Zuzanna | 2014-02-25 |
Z/0183/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
ZYCH Anastazja | 2012-10-31 |
Z/0076/23
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
URBAN Wiktoria | 2013-07-10 |
Z/0219/21
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
MAJDZIK Zuzanna | 2013-12-16 |
Z/0214/22
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
DZIWIS Paulina | 2013-06-12 |
Z/0202/21
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
STYŚ Hanna | 2014-11-18 |
Z/0086/23
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
GORAZDOWSKA Aleksandra | 2012-09-29 |
Z/0059/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
ABBA Michelle | 2013-03-18 |
Z/0057/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
IŁOWSKA Izabela | 2013-02-16 |
Z/0050/21
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
BERTULYTE Urte [Z] | 2012-09-21 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Litwa |
|
||||||||||||
13 | |
KERAMINAITE Ugne [Z] | 2013-03-03 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Litwa |
|
||||||||||||
14 | |
LUKOSIUNAITE Gabija [Z] | 2013-09-24 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Litwa |
|
||||||||||||
15 | |
PROKURAT Aurelia | 2012-08-28 |
Z/0306/22
|
UKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
ROSZKOWSKA Zuzanna | 2012-09-09 |
Z/0308/22
|
UKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
OPAR Kornelia | 2013-02-22 |
Z/0330/22
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
OCHAŁA Klara | 2015-01-29 |
Z/0028/22
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
STRZYŻOWSKA Lena | 2013-01-03 |
Z/0055/22
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
TOKARSKA Lena | 2012-11-22 |
Z/0815/20
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
ABAKO Wiktoria | 2012-08-28 |
Z/0641/20
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
HOTAŁA Wiktoria | 2014-02-06 |
Z/0065/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
LEWANDOWSKA Julia | 2014-07-16 |
Z/0611/20
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
MILNIKIEL Patrycja | 2014-01-26 |
Z/0016/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
MYLKA Helena | 2015-08-15 |
Z/0069/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
PAŃCZYSZYN Oliwia | 2014-12-24 |
Z/0052/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
USZYŁŁO Julia | 2013-04-16 |
Z/0072/20
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
CHROŚCIŃSKA Julia | 2012-10-01 |
Z/0076/22
|
UKS Szóstka Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
KĘPKO Paulina | 2012-08-10 |
Z/0083/22
|
UKS Szóstka Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
MARKIEWICZ Maria | 2012-09-20 |
Z/0086/22
|
UKS Szóstka Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
31 | |
RYDZEWSKA Wiktoria | 2012-10-08 |
Z/0088/22
|
UKS Szóstka Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
WÓJCIK Hanna | 2012-09-07 |
Z/0077/23
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
33 | |
BURAKOWSKA Antonina | 2014-08-28 |
Z/0267/19
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
Mężczyźni | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
VREULS Noel | 2005-12-15 |
Z/0594/20
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
DĘBIŃSKI Bartosz | 2007-01-01 |
Z/0923/15
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
GIERCZAK Marek | 2006-01-07 |
Z/0051/21
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
IOFIN Denys [Z] | 2000-10-06 |
Z/0338/22
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
DOŁKOWSKI Jakub | 2006-01-16 |
Z/0033/19
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
DOŁKOWSKI Mateusz | 2006-01-16 |
Z/0034/19
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | 2008-06-04 |
Z/0837/20
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
MUCHLADO Adam | 2004-07-30 |
Z/0012/15
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
HRYNIEWICZ Tymon | 2008-03-27 |
Z/0170/18
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
OLAK Jakub | 2006-12-20 |
Z/0148/15
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
SOKOŁOWSKI Oskar | 2008-03-24 |
Z/0071/20
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
STOSIK Jan | 2005-05-09 |
Z/0302/18
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
CECH Ernestas [Z] | 2007-05-29 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Litwa |
|
||||||||||||
14 | |
KUROWSKI Oskar | 2005-07-13 |
Z/0025/18
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
MAKUCH Adam | 2006-09-25 |
Z/0040/19
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
MĄDRY Krzysztof | 2007-02-19 |
Z/0023/20
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
PALENCEUSZ Dominik | 2006-07-05 |
Z/0025/19
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
PALENCEUSZ Patryk | 2007-09-25 |
Z/0014/21
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
BERGIN Daniil [Z] | 2004-12-20 |
Z/0174/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
20 | |
FEDORENKO Danylo [Z] | 2002-04-20 |
Z/0178/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
21 | |
LEONTENKO Rostyslav [Z] | 2004-09-14 |
Z/0182/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
22 | |
NEMIRO Vladyslav [Z] | 1997-01-08 |
Z/0186/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
23 | |
NEMIRO Nikita [Z] | 1999-09-01 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
24 | |
TOPCHII Maksym [Z] | 2005-09-02 |
Z/0191/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
25 | |
MOSHENSKYI Bohdan [Z] | 2004-05-03 |
Z/0185/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
26 | |
MELNYK Volodymyr [Z] | 2007-05-25 |
Z/0218/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
27 | |
HAHATYK Oleksandr [Z] | 2004-12-23 |
Z/0179/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
28 | |
ZIKUNOV Nikita [Z] | 2005-04-14 |
Z/0193/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
29 | |
SPORYSH Maksym [Z] | 2007-11-25 |
Z/0102/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
30 | |
MOROZOV Yaroslav [Z] | 2004-07-21 |
Z/0099/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
31 | |
SIEK Bartłomiej | 2005-04-22 |
Z/0279/19
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
FOKS Bartłomiej | 2007-07-17 |
Z/0220/19
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
33 | |
KLEJS Szymon | 2008-02-07 |
Z/0080/20
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
34 | |
KOPER Piotr | 2007-05-10 |
Z/0221/19
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
35 | |
SZTAMPKE Kacper | 2006-10-13 |
Z/0082/20
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
36 | |
NOWAK Jakub | 2008-03-14 |
Z/0154/18
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
37 | |
SAKOWICZ Aleksander | 2005-01-30 |
Z/0905/15
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
38 | |
SZTAFA Filip | 2008-01-25 |
Z/0012/19
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
39 | |
GÓRNICKI Piotr | 2007-08-04 |
Z/0008/17
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
40 | |
RICHTER Aleksander | 2008-05-22 |
Z/0007/17
|
WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||||
Juniorzy C | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
HYJEK Filip | 2009-07-27 |
Z/0926/15
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
STYŚ Wiktor | 2010-04-20 |
Z/0063/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
MELNIKAU Stepan [Z] | 2009-09-14 |
Z/0006/23
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
SOLTAU Oskar | 2008-09-24 |
Z/0085/20
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
OGULEVICIUS Adomas [Z] | 2008-12-27 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Litwa |
|
||||||||||||
7 | |
IZBICKI Franciszek | 2009-01-28 |
Z/0031/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
JARMOC Piotr | 2010-05-02 |
Z/0022/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
MOSKWA Nataniel | 2009-08-07 |
Z/0025/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
SIODMOK Norbert | 2010-03-16 |
Z/0041/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
SZTABIŃSKI Gniewosz | 2009-09-17 |
Z/0042/23
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
ETEL Szymon | 2008-08-01 |
Z/0045/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
PIĄTEK Łukasz | 2008-09-26 |
Z/0003/17
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
RUSINIAK Norbert | 2009-10-07 |
Z/0010/19
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
MORAWA Piotr | 2010-04-25 |
Z/0099/19
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
Juniorzy D | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
MADEJ Bartosz | 2011-03-05 |
Z/0123/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
JURKIEWICZ Franciszek | 2012-03-15 |
Z/0061/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
PRĄTNICKI Szymon | 2010-09-18 |
Z/0066/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
MROZIŃSKI Nikodem | 2011-06-20 |
Z/0171/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
KORZENIECKI Alexander | 2010-12-16 |
Z/0172/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
ŁUKASZEWICZ Kuba | 2011-07-01 |
Z/0118/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
SOŁOWICZ Maciej | 2011-02-11 |
Z/0122/21
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
KOVALENKO Kirill [Z] | 2011-03-24 |
Z/0180/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
9 | |
BIELEWICZ Ludwik | 2012-03-21 |
Z/0290/22
|
UKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
DE HAAN Konrad | 2011-08-17 |
Z/0133/21
|
UKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
FILIANOWICZ Fabian | 2011-08-27 |
Z/0753/20
|
UKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
KUNA Jakub | 2011-11-08 |
Z/0136/21
|
UKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
WOŁKOWYCKI Victor | 2011-12-16 |
Z/0143/21
|
UKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
ZALEWSKI Wiktor | 2011-05-10 |
Z/0772/20
|
UKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
BARTOSIK Szymon | 2011-11-20 |
Z/0059/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
HOTAŁA Szymon | 2012-01-27 |
Z/0064/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
MOTAŁA Marek | 2011-06-16 |
Z/0002/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
MOTAŁA Wojciech | 2011-06-16 |
Z/0068/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
ORZOŁ Bartosz | 2011-12-04 |
Z/0199/22
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
BEZUBIK Aleksander | 2011-09-15 |
Z/0021/21
|
UKS Szóstka Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
CICHOCKI Adam | 2011-09-08 |
Z/0025/21
|
UKS Szóstka Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
KOZLENKO Artur | 2011-10-16 |
Z/0031/21
|
UKS Szóstka Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
TYNIECKI Kacper | 2010-10-25 |
Z/0820/20
|
UKS Szóstka Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
SKIMINA Wojciech | 2011-03-10 |
Z/0241/19
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
Juniorzy E | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
SKONECZNY Antoni | 2013-04-23 |
Z/0212/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
SZCZEPAŃSKI Antoni | 2013-04-11 |
Z/0113/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
GRZEŚKOWIAK Mateusz | 2013-11-30 |
Z/0216/21
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
KWAPULIŃSKI Michał | 2014-08-09 |
Z/0062/22
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
MARCINKOWSKI Filip | 2013-05-23 |
Z/0838/20
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
WOŹNICKI Igor | 2013-03-16 |
Z/0009/22
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
OGULEVICIUS Lukas [Z] | 2012-12-21 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Litwa |
|
||||||||||||
8 | |
MIKHNO Makar [Z] | 2012-08-30 |
Z/0183/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Ukraina |
|
||||||||||||
9 | |
HABERA Filip | 2015-06-19 |
Z/0001/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
KASPRZYK Jerzy | 2015-05-05 |
Z/0018/23
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
BARSZCZ Stanisław | 2013-08-26 |
Z/0010/23
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
MAMRYK Szymon | 2013-11-04 |
Z/0015/23
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
PIĄTEK Stanisław | 2015-03-20 |
Z/0058/21
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
DAWIEC Piotr | 2013-09-12 |
Z/0187/21
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
WILAŃSKI Ksawery | 2012-07-16 |
Z/0278/21
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
HYTEL Tymoteusz | 2013-03-04 |
Z/0188/21
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|