Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski na Dystansach Tomaszów Mazowiecki, 21-23.12.2023 | |||||||||||||||||||
500 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
MAŃKOWSKA Julia | 2003-03-05 |
Z/0113/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.62/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
SĄCZEK Zuzanna | 2002-09-05 |
Z/0564/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
41.96/19 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
44.91/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
42.72/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
45.17/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
46.08/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
WÓJCIK Andżelika | 1996-11-08 |
Z/0169/22
|
38.16 | 36.77/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
BOSIEK Karolina | 2000-02-20 |
Z/0095/16
|
38.37 | 37.92/21 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
BARAN Martyna | 2001-02-19 |
Z/0070/17
|
38.98 | 38.98/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
WOJTASIK Iga | 2000-06-28 |
Z/0160/19
|
39.31 | 39.30/22 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
39.35 | 39.35/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
DĄBROWSKA Wiktoria | 2006-08-13 |
Z/0092/21
|
39.66 | 39.14/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
ZIOMEK Kaja | 1997-08-03 |
Z/0610/15
|
40.25 | 37.08/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
40.62 | 40.33/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
41.00 | 40.86/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
41.25 | 41.25/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
SMEJDA Iga | 2006-01-05 |
Z/0116/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
41.94 | 41.94/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
18 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
41.95 | 41.95/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
42.23 | 41.35/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
42.39 | 42.39/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
42.58 | 42.53/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
42.75 | 42.13/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
43.00 | 43.00/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 |
Z/0101/23
|
43.17 | 42.32/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
43.44 | 43.14/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
43.47 | 43.47/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
43.55 | 43.55/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
43.55 | 43.15/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
43.57 | 43.57/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
43.66 | 43.66/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
KLUK Adrianna | 2003-07-01 |
Z/0633/15
|
43.88 | 42.53/20 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.99 | 42.72/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
33 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
44.00 | 44.00/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.05 | 44.05/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
35 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
44.08 | 44.08/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.18 | 42.85/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
37 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.18 | 42.85/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
38 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
44.23 | 43.23/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 |
Z/0082/21
|
44.38 | 43.11/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
44.42 | 43.16/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
44.57 | 44.57/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
44.61 | 44.61/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 |
Z/0114/22
|
44.61 | 44.61/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
44.62 | 43.02/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
44.68 | 43.91/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
45.05 | 45.05/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 |
Z/0118/18
|
45.06 | 44.66/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
45.10 | 42.95/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 |
Z/0174/17
|
45.21 | 45.21/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
45.34 | 45.14/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
45.36 | 45.36/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
45.42 | 44.08/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 |
Z/0124/18
|
45.43 | 44.69/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
54 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 |
Z/0115/22
|
45.50 | 45.50/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
45.58 | 44.00/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
45.81 | 45.81/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
45.83 | 45.83/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
45.89 | 44.96/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
59 | |
KACZMARCZYK Zofia | 2007-06-07 |
Z/0122/18
|
46.00 | 45.29/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
60 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
46.16 | 41.82/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
61 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
46.16 | 41.82/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
62 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
46.37 | 44.92/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
63 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
46.73 | 45.20/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
64 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
46.73 | 45.20/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
65 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
46.95 | 45.80/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
66 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
47.77 | 46.30/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
67 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
49.29 | 48.25/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
68 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
50.85 | 49.29/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
69 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
51.50 | 47.59/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
1000 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:33.89/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
MAŃKOWSKA Julia | 2003-03-05 |
Z/0113/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:29.08/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
SĄCZEK Zuzanna | 2002-09-05 |
Z/0564/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:25.23/20 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
1:25.33/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
1:33.37/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
1:29.93/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
1:31.97/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
1:34.77/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
BOSIEK Karolina | 2000-02-20 |
Z/0095/16
|
1:15.94 | 1:14.56/21 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
JABRZYK Natalia | 2001-03-03 |
Z/0358/15
|
1:17.34 | 1:16.63/21 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
WÓJCIK Andżelika | 1996-11-08 |
Z/0169/22
|
1:17.48 | 1:14.09/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
WOJTASIK Iga | 2000-06-28 |
Z/0160/19
|
1:18.36 | 1:17.86/22 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
BARAN Martyna | 2001-02-19 |
Z/0070/17
|
1:18.62 | 1:18.62/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
DĄBROWSKA Wiktoria | 2006-08-13 |
Z/0092/21
|
1:18.88 | 1:18.21/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
1:19.24 | 1:19.24/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
1:20.21 | 1:20.21/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
1:21.25 | 1:21.25/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
SMEJDA Iga | 2006-01-05 |
Z/0116/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:22.05 | 1:22.05/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
19 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
1:23.17 | 1:22.36/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
1:24.23 | 1:20.73/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
1:24.24 | 1:24.08/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
1:26.69 | 1:25.75/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
1:26.93 | 1:26.93/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
1:27.23 | 1:26.29/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
1:27.46 | 1:27.46/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
1:27.94 | 1:27.94/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
1:28.15 | 1:27.02/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:28.16 | 1:28.16/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
29 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
1:28.30 | 1:26.11/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:28.82 | 1:27.25/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
31 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
1:29.89 | 1:28.32/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
1:29.92 | 1:28.15/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
1:30.01 | 1:29.39/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
1:30.31 | 1:27.37/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 |
Z/0101/23
|
1:30.36 | 1:30.00/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:30.79 | 1:29.60/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
37 | |
KLUK Adrianna | 2003-07-01 |
Z/0633/15
|
1:30.79 | 1:24.70/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:30.79 | 1:29.60/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
39 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 |
Z/0114/22
|
1:30.82 | 1:30.82/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
1:30.83 | 1:30.83/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
1:30.86 | 1:30.86/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
1:31.30 | 1:28.65/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
1:31.34 | 1:26.44/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
1:31.48 | 1:30.72/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
1:31.74 | 1:31.74/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
1:32.70 | 1:31.28/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 |
Z/0174/17
|
1:32.88 | 1:32.88/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
1:32.89 | 1:31.58/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
1:32.92 | 1:32.60/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
1:32.93 | 1:31.86/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 |
Z/0115/22
|
1:33.09 | 1:33.09/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 |
Z/0082/21
|
1:33.16 | 1:28.98/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
1:33.40 | 1:30.49/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
54 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
1:33.40 | 1:30.49/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
1:33.45 | 1:30.05/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 |
Z/0118/18
|
1:33.75 | 1:29.68/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
1:34.35 | 1:34.35/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 |
Z/0124/18
|
1:34.44 | 1:32.61/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:34.45 | 1:33.82/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
60 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
1:34.95 | 1:30.97/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
KACZMARCZYK Zofia | 2007-06-07 |
Z/0122/18
|
1:35.38 | 1:33.56/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
62 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
1:38.46 | 1:36.25/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
63 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:39.86 | 1:36.42/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
64 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:41.87 | 1:24.67/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
65 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:41.87 | 1:24.67/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
66 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
1:43.53 | 1:39.22/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
67 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:45.64 | 1:41.11/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
1500 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 |
Z/0082/21
|
2:24.72/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
2:21.35/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
2:19.65/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:23.51/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
MAŃKOWSKA Julia | 2003-03-05 |
Z/0113/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:21.03/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
SĄCZEK Zuzanna | 2002-09-05 |
Z/0564/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:15.20/20 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 |
Z/0118/18
|
2:19.75/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
KLUK Adrianna | 2003-07-01 |
Z/0633/15
|
2:13.37/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
2:27.02/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:45.01/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
BOSIEK Karolina | 2000-02-20 |
Z/0095/16
|
1:59.91 | 1:55.02/20 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
JABRZYK Natalia | 2001-03-03 |
Z/0358/15
|
2:01.79 | 2:00.86/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
CZYSZCZOŃ Magdalena | 1995-03-04 |
Z/0790/15
|
2:02.78 | 1:58.90/21 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
WOJTASIK Iga | 2000-06-28 |
Z/0160/19
|
2:03.40 | 2:01.63/21 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
2:04.21 | 2:04.21/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
PIOTROWSKA Olga | 1999-10-04 |
Z/0095/19
|
2:04.85 | 2:00.94/21 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
2:05.39 | 2:05.39/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
BARAN Martyna | 2001-02-19 |
Z/0070/17
|
2:05.71 | 2:05.71/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
PŁOŃCZYK Maja | 2001-06-21 |
Z/0107/22
|
2:08.43 | 2:04.55/21 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
DĄBROWSKA Wiktoria | 2006-08-13 |
Z/0092/21
|
2:09.02 | 2:04.22/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
2:09.16 | 2:07.36/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
2:09.23 | 2:06.39/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
2:10.16 | 2:09.84/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
SMEJDA Iga | 2006-01-05 |
Z/0116/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:11.42 | 2:09.56/21 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
28 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
2:12.91 | 2:03.05/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
2:15.52 | 2:14.05/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
2:16.38 | 2:16.38/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
2:16.80 | 2:12.55/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
2:17.92 | 2:15.29/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
2:19.20 | 2:19.20/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:19.22 | 2:19.22/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
35 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
2:19.78 | 2:16.35/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
2:19.83 | 2:19.83/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:20.70 | 2:20.70/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
38 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:21.40 | 2:21.40/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
39 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:21.40 | 2:21.40/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
40 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
2:21.55 | 2:19.53/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
2:22.87 | 2:17.50/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
2:22.88 | 2:16.66/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
2:23.11 | 2:16.67/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 |
Z/0101/23
|
2:23.26 | 2:23.26/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
2:24.36 | 2:20.52/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
2:27.88 | 2:20.74/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
2:27.88 | 2:20.74/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
2:29.83 | 2:20.04/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
2:29.97 | 2:26.56/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:30.66 | 2:30.66/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
51 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
2:31.28 | 2:25.76/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
2:33.91 | 2:29.61/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:40.37 | 2:12.92/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
54 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:40.37 | 2:12.92/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
55 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:44.67 | 2:34.32/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
56 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
2:48.10 | 2:41.08/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
3000 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
4:45.11/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:47.76/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:47.76/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
MAŃKOWSKA Julia | 2003-03-05 |
Z/0113/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:12.50/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
SĄCZEK Zuzanna | 2002-09-05 |
Z/0564/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:55.49/20 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
4:54.16/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
4:48.84/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
KLUK Adrianna | 2003-07-01 |
Z/0633/15
|
4:51.08/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
5:54.36/22 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
5:01.31/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
5:01.31/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
BARAN Martyna | 2001-02-19 |
Z/0070/17
|
4:41.16/20 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
5:17.57/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
5:46.34/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
CZYSZCZOŃ Magdalena | 1995-03-04 |
Z/0790/15
|
4:11.32 | 4:05.32/21 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
PIOTROWSKA Olga | 1999-10-04 |
Z/0095/19
|
4:22.85 | 4:16.88/22 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
JABRZYK Natalia | 2001-03-03 |
Z/0358/15
|
4:25.22 | 4:21.74/18 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
PŁOŃCZYK Maja | 2001-06-21 |
Z/0107/22
|
4:26.02 | 4:26.02/23 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
4:28.38 | 4:28.38/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
4:33.31 | 4:33.31/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
4:33.41 | 4:33.41/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
4:45.07 | 4:43.87/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
4:51.91 | 4:19.86/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
SMEJDA Iga | 2006-01-05 |
Z/0116/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:52.33 | 4:46.36/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
28 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:53.49 | 4:53.49/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
29 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:03.90 | 5:03.90/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
30 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:03.90 | 5:03.90/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
31 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
5:15.24 | 5:15.24/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
5:16.51 | 5:07.14/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
5:16.97 | 5:16.97/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:20.26 | 5:20.26/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
35 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
5:21.28 | 5:21.28/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
5:22.96 | 4:56.89/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
Bieg drużynowy kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 |
Z/0082/21
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
JABRZYK Natalia | 2001-03-03 |
Z/0358/15
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
SMEJDA Iga | 2006-01-05 |
Z/0116/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
DĄBROWSKA Wiktoria | 2006-08-13 |
Z/0092/21
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
MAŃKOWSKA Julia | 2003-03-05 |
Z/0113/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
SĄCZEK Zuzanna | 2002-09-05 |
Z/0564/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 |
Z/0118/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 |
Z/0101/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
BOSIEK Karolina | 2000-02-20 |
Z/0095/16
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
31 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
33 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 |
Z/0114/22
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
34 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 |
Z/0115/22
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
35 | |
CZYSZCZOŃ Magdalena | 1995-03-04 |
Z/0790/15
|
AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||||
36 | |
PIOTROWSKA Olga | 1999-10-04 |
Z/0095/19
|
AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||||
37 | |
PŁOŃCZYK Maja | 2001-06-21 |
Z/0107/22
|
AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||||
38 | |
WOJTASIK Iga | 2000-06-28 |
Z/0160/19
|
AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||||
39 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
40 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
41 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
42 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
43 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
44 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 |
Z/0174/17
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
45 | |
KLUK Adrianna | 2003-07-01 |
Z/0633/15
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
46 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
47 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
48 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
49 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
50 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
51 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
52 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
53 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
54 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
55 | |
BARAN Martyna | 2001-02-19 |
Z/0070/17
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
56 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
57 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
58 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
59 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
60 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
61 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 |
Z/0124/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
Mass start kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
7:54.27/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
JABRZYK Natalia | 2001-03-03 |
Z/0358/15
|
5:52.52/19 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
11:25.18/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
6:42.31/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
6:21.52/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
6:25.02/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
6:44.02/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
6:44.02/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
DĄBROWSKA Wiktoria | 2006-08-13 |
Z/0092/21
|
6:29.58/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
MAŃKOWSKA Julia | 2003-03-05 |
Z/0113/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
7:13.21/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
SĄCZEK Zuzanna | 2002-09-05 |
Z/0564/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
7:05.41/20 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
BOSIEK Karolina | 2000-02-20 |
Z/0095/16
|
8:16.21/21 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
6:26.78/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
PŁOŃCZYK Maja | 2001-06-21 |
Z/0107/22
|
10:30.77/22 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
7:18.31/22 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
KLUK Adrianna | 2003-07-01 |
Z/0633/15
|
7:05.61/20 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
6:38.46/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
7:06.76/22 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
10:24.88/21 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
6:32.17/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
11:14.26/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
35 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
36 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
37 | |
BARAN Martyna | 2001-02-19 |
Z/0070/17
|
6:23.70/20 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
38 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
6:31.81/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
39 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
40 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
41 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
42 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
43 | |
PIOTROWSKA Olga | 1999-10-04 |
Z/0095/19
|
6:37.93 | 6:20.27/19 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
CZYSZCZOŃ Magdalena | 1995-03-04 |
Z/0790/15
|
8:30.25 | 6:47.28/22 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
500 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BRZOZOWSKI Kacper | 2001-08-25 |
Z/0108/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
38.64/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.99/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
36.42/21 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
37.75/13 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
46.64/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
ŻUREK Damian | 1999-09-17 |
Z/0087/16
|
34.87 | 34.29/21 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
KANIA Marek | 1999-04-02 |
Z/0796/15
|
35.03 | 34.46/21 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
MICHALSKI Piotr | 1994-07-27 |
Z/0078/20
|
35.16 | 34.18/21 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
PIOTROWSKI Jakub | 2000-02-27 |
Z/0086/16
|
35.79 | 35.79/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
WOJTAKOWSKI Szymon | 2005-03-22 |
Z/0388/15
|
36.04 | 35.98/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
ABRATKIEWICZ Kacper | 2005-04-02 |
Z/0394/15
|
36.12 | 36.12/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
BACHANEK Marcin | 1996-06-17 |
Z/0140/22
|
36.65 | 35.76/19 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
KANIA Mateusz | 1998-03-29 |
Z/0800/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
36.75 | 36.48/21 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 |
Z/0035/19
|
36.78 | 36.78/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
36.88 | 36.88/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
16 | |
PLUTA Antoni | 2005-02-07 |
Z/0147/18
|
36.98 | 36.98/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 |
Z/0130/18
|
37.10 | 37.10/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
37.10 | 36.74/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
37.45 | 37.34/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
37.65 | 37.65/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
PALKA Szymon | 1997-03-14 |
Z/0139/22
|
37.70 | 37.26/21 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
37.93 | 37.48/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
38.02 | 38.02/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
JANICKI Artur | 1998-02-01 |
Z/0784/15
|
38.04 | 37.64/21 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
38.23 | 37.99/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
38.38 | 38.24/21 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
38.99 | 38.99/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
39.06 | 39.06/23 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||
29 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
39.37 | 39.16/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
39.56 | 39.56/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
39.81 | 39.81/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
39.89 | 39.89/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
GALACH Krzysztof | 2007-03-19 |
Z/0108/20
|
39.91 | 39.90/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
39.93 | 39.16/22 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
40.01 | 39.01/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
40.07 | 40.07/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
40.28 | 40.28/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 |
Z/0716/15
|
40.28 | 38.01/21 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
40.35 | 40.35/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
40.51 | 40.02/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
40.51 | 40.02/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
41.19 | 40.19/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
41.19 | 40.19/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
41.23 | 40.72/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 |
Z/0142/19
|
41.30 | 41.30/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
41.51 | 40.58/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
47 | |
BUSSE Kacper | 2001-05-16 |
Z/0619/15
|
41.53 | 39.45/20 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
41.54 | 41.54/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
41.57 | 41.57/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
41.72 | 41.72/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 |
Z/0256/18
|
41.75 | 41.75/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
41.77 | 41.77/23 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 |
Z/0076/17
|
42.19 | 42.04/23 | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
54 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.48 | 42.48/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
55 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
42.67 | 42.44/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
43.03 | 42.49/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
CZECHOSKI Kacper | 2006-07-13 |
Z/0211/19
|
43.57 | 38.88/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
43.88 | 41.84/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
59 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.96 | 43.96/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
1000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 |
Z/0142/19
|
1:22.06/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
1:15.96/21 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
JANICKI Artur | 1998-02-01 |
Z/0784/15
|
1:13.37/19 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:26.93/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
1:26.30/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
BRZOZOWSKI Kacper | 2001-08-25 |
Z/0108/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:19.47/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 |
Z/0128/18
|
1:16.44/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:21.19/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
PALKA Szymon | 1997-03-14 |
Z/0139/22
|
1:12.86/20 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
1:11.17/21 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
1:12.91/12 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
1:20.82/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
1:20.82/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 |
Z/0716/15
|
1:17.89/21 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
1:39.11/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 |
Z/0256/18
|
1:25.13/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
ŻUREK Damian | 1999-09-17 |
Z/0087/16
|
1:09.16 | 1:08.07/21 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
MICHALSKI Piotr | 1994-07-27 |
Z/0078/20
|
1:09.96 | 1:07.13/21 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
PIOTROWSKI Jakub | 2000-02-27 |
Z/0086/16
|
1:10.11 | 1:10.11/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
KANIA Marek | 1999-04-02 |
Z/0796/15
|
1:10.63 | 1:08.28/21 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
BACHANEK Marcin | 1996-06-17 |
Z/0140/22
|
1:11.15 | 1:09.55/20 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
1:12.06 | 1:11.78/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
PLUTA Antoni | 2005-02-07 |
Z/0147/18
|
1:12.97 | 1:12.97/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
KANIA Mateusz | 1998-03-29 |
Z/0800/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:13.08 | 1:13.08/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
25 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
1:13.14 | 1:13.14/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 |
Z/0130/18
|
1:13.42 | 1:13.42/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
ABRATKIEWICZ Kacper | 2005-04-02 |
Z/0394/15
|
1:13.69 | 1:13.69/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 |
Z/0035/19
|
1:13.95 | 1:12.79/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
1:14.06 | 1:14.06/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
1:14.19 | 1:14.19/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
1:14.29 | 1:13.58/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
1:14.46 | 1:13.29/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
WOJTAKOWSKI Szymon | 2005-03-22 |
Z/0388/15
|
1:14.53 | 1:11.46/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:15.90 | 1:15.18/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
35 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 |
Z/0293/18
|
1:16.05 | 1:16.05/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:17.43 | 1:17.43/23 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||
37 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:17.94 | 1:17.12/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
38 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
1:19.31 | 1:17.43/22 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
GALACH Krzysztof | 2007-03-19 |
Z/0108/20
|
1:19.98 | 1:18.88/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
1:20.10 | 1:19.92/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
1:20.15 | 1:20.15/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
1:20.81 | 1:18.26/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
1:21.34 | 1:20.55/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
1:21.51 | 1:19.59/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
1:21.54 | 1:21.54/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
BUSSE Kacper | 2001-05-16 |
Z/0619/15
|
1:21.54 | 1:17.93/20 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
1:21.95 | 1:21.95/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
1:22.23 | 1:22.23/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
1:22.51 | 1:22.51/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
1:22.80 | 1:22.80/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
1:23.75 | 1:22.02/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
1:23.87 | 1:21.23/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
1:23.87 | 1:21.23/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
54 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
1:24.24 | 1:24.24/23 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
1:24.39 | 1:19.20/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:25.78 | 1:19.81/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
57 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:25.86 | 1:25.34/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
58 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 |
Z/0076/17
|
1:26.71 | 1:25.17/23 | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
1:27.49 | 1:27.49/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
60 | |
CZECHOSKI Kacper | 2006-07-13 |
Z/0211/19
|
1:27.60 | 1:19.12/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
1:27.90 | 1:27.10/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
62 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:32.48 | 1:27.58/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
1500 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
JANICKI Artur | 1998-02-01 |
Z/0784/15
|
1:47.18/20 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
BRZOZOWSKI Kacper | 2001-08-25 |
Z/0108/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:05.81/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 |
Z/0130/18
|
1:57.14/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
1:49.51/20 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
1:51.67/17 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 |
Z/0716/15
|
2:02.80/21 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
CZECHOSKI Kacper | 2006-07-13 |
Z/0211/19
|
2:02.76/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
BACHANEK Marcin | 1996-06-17 |
Z/0140/22
|
1:47.61 | 1:45.61/20 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
ŻUREK Damian | 1999-09-17 |
Z/0087/16
|
1:47.93 | 1:47.93/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
PIOTROWSKI Jakub | 2000-02-27 |
Z/0086/16
|
1:48.99 | 1:45.57/21 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
WOJTAKOWSKI Szymon | 2005-03-22 |
Z/0388/15
|
1:50.02 | 1:49.40/21 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
PALKA Szymon | 1997-03-14 |
Z/0139/22
|
1:50.28 | 1:47.10/22 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
1:50.51 | 1:50.51/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
1:52.77 | 1:51.02/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 |
Z/0035/19
|
1:52.99 | 1:52.21/21 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
1:53.24 | 1:51.59/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
1:54.44 | 1:54.44/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
KANIA Mateusz | 1998-03-29 |
Z/0800/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:54.59 | 1:54.56/18 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
20 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
1:54.98 | 1:54.98/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
1:55.52 | 1:55.52/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 |
Z/0128/18
|
1:55.54 | 1:55.54/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
1:56.39 | 1:54.64/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 |
Z/0293/18
|
1:56.60 | 1:56.60/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:57.95 | 1:57.95/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
26 | |
PLUTA Antoni | 2005-02-07 |
Z/0147/18
|
1:58.23 | 1:57.04/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:58.64 | 1:58.23/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
28 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:59.77 | 1:59.37/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
29 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:59.84 | 1:59.84/23 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||
30 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
2:01.64 | 2:01.64/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
2:02.47 | 2:02.47/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
GALACH Krzysztof | 2007-03-19 |
Z/0108/20
|
2:03.84 | 2:01.77/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
2:05.65 | 2:01.23/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 |
Z/0142/19
|
2:06.61 | 2:06.61/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
2:06.79 | 2:00.65/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
2:06.88 | 2:04.34/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
2:07.55 | 2:03.86/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
2:07.55 | 2:03.86/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
2:07.84 | 2:07.43/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:07.84 | 2:03.73/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
41 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:09.08 | 2:09.08/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
42 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
2:09.98 | 2:09.98/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
2:10.98 | 2:10.98/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
2:11.89 | 2:10.51/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
2:12.89 | 2:12.89/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
2:13.56 | 2:13.56/23 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
2:15.94 | 2:14.60/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
2:16.03 | 2:16.03/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:16.44 | 2:16.44/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
50 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
2:17.38 | 2:17.38/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
BUSSE Kacper | 2001-05-16 |
Z/0619/15
|
2:17.53 | 2:01.66/20 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
2:17.79 | 2:14.71/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:26.78 | 2:17.72/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
5000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 |
Z/0293/18
|
7:20.27/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
7:09.99/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
JANICKI Artur | 1998-02-01 |
Z/0784/15
|
6:28.30/20 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
8:27.24/21 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
8:11.77/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
9:24.12/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
BRZOZOWSKI Kacper | 2001-08-25 |
Z/0108/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
8:08.93/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
7:59.50/21 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
BUSSE Kacper | 2001-05-16 |
Z/0619/15
|
8:13.93/19 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
6:41.31/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
7:36.92/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
6:32.25/17 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
BACHANEK Marcin | 1996-06-17 |
Z/0140/22
|
6:40.77/16 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 |
Z/0716/15
|
7:52.45/21 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
CZECHOSKI Kacper | 2006-07-13 |
Z/0211/19
|
8:16.98/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
8:23.87/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
PALKA Szymon | 1997-03-14 |
Z/0139/22
|
6:34.87 | 6:22.29/20 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
7:06.03 | 7:06.03/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 |
Z/0128/18
|
7:11.79 | 7:07.02/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
7:19.11 | 7:00.11/22 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
7:19.43 | 7:09.35/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
7:20.31 | 7:17.98/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
7:36.15 | 7:13.27/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
7:38.82 | 7:37.62/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
7:40.74 | 6:59.82/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
7:40.80 | 7:36.40/20 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
7:53.81 | 7:34.39/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
7:53.81 | 7:34.39/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
Bieg drużynowy mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 |
Z/0142/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
PIOTROWSKI Jakub | 2000-02-27 |
Z/0086/16
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
GALACH Krzysztof | 2007-03-19 |
Z/0108/20
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 |
Z/0035/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 |
Z/0293/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
PLUTA Antoni | 2005-02-07 |
Z/0147/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
WOJTAKOWSKI Szymon | 2005-03-22 |
Z/0388/15
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
ŻUREK Damian | 1999-09-17 |
Z/0087/16
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
KANIA Mateusz | 1998-03-29 |
Z/0800/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
KANIA Marek | 1999-04-02 |
Z/0796/15
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
JANICKI Artur | 1998-02-01 |
Z/0784/15
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
BRZOZOWSKI Kacper | 2001-08-25 |
Z/0108/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 |
Z/0130/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 |
Z/0128/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
31 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
33 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
35 | |
PALKA Szymon | 1997-03-14 |
Z/0139/22
|
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
36 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
37 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
38 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
39 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
40 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
41 | |
BACHANEK Marcin | 1996-06-17 |
Z/0140/22
|
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
42 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
43 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 |
Z/0716/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
44 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
45 | |
CZECHOSKI Kacper | 2006-07-13 |
Z/0211/19
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
46 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
47 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
48 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
49 | |
BUSSE Kacper | 2001-05-16 |
Z/0619/15
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
50 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
51 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 |
Z/0256/18
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
Mass start mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 |
Z/0035/19
|
4:57.98/20 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 |
Z/0293/18
|
5:31.79/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:33.17/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
WOJTAKOWSKI Szymon | 2005-03-22 |
Z/0388/15
|
4:31.77/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
KANIA Mateusz | 1998-03-29 |
Z/0800/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
8:59.15/20 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
5:46.39/20 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
KANIA Marek | 1999-04-02 |
Z/0796/15
|
9:99.99/20 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
5:31.28/22 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
5:46.98/20 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
5:27.40/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
6:05.73/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
BRZOZOWSKI Kacper | 2001-08-25 |
Z/0108/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:56.82/20 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 |
Z/0128/18
|
5:48.72/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
5:24.93/22 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
5:10.58/20 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
9:26.85/21 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
29 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
6:05.83/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
BACHANEK Marcin | 1996-06-17 |
Z/0140/22
|
7:41.76/19 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
5:26.13/22 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
32 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
33 | |
CZECHOSKI Kacper | 2006-07-13 |
Z/0211/19
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
34 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
5:35.43/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
35 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
4:53.10/20 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
JANICKI Artur | 1998-02-01 |
Z/0784/15
|
7:58.94 | 2:54.65/22 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
PALKA Szymon | 1997-03-14 |
Z/0139/22
|
8:09.67 | 8:00.07/22 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|