Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci
Warszawa, 14-15.01.2017
Osobostarty wszystkie: 836 ( 205 ) K-136 M-69
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 154 ( 34 ) K-23 M-11
 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 117 ( 24 ) K-15 M-9
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 K
D-2
kl.BEZ
Z/0612/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
ANDRZEJEWSKI Dawid 2003-11-12 M
D-2
kl.BEZ
Z/0806/15

TAK

ZSS Lubin
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

3
BARTOSIEWICZ Alicja 2004-11-29 K
D-1
kl.BEZ
Z/0614/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
BLACHA Julia 2001-10-29 K
C-2
kl.BEZ
Z/0615/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

5
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 M
C-2
kl.III
Z/0621/15

TAK

ZSS Lubin
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

6
DWORZYŃSKA Samanta 2004-03-14 K
D-2
kl.MłB
Z/0622/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

7
GRAF Mateusz 2003-09-20 M
D-2
kl.MłB
Z/0627/15

TAK

ZSS Lubin
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

8
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 M
D-2
kl.BEZ
Z/0629/15

TAK

ZSS Lubin
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

9
JESION Wiktoria 2003-01-17 K
C-1
Z/0145/16

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

10
KLUK Adrianna 2003-07-01 K
D-2
kl.III
Z/0633/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

11
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 M
C-1
kl.BEZ
Z/0634/15

TAK

ZSS Lubin
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

12
MAĆKÓW Mateusz 2003-09-24 M
D-2
Z/0643/15

TAK

ZSS Lubin
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

13
MAZIAK Karolina 2004-01-05 K
D-2
kl.BEZ
Z/0644/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

14
MILEWSKA Alicja 2001-10-03 K
C-2
kl.III
Z/0645/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

15
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 K
D-1
kl.BEZ
Z/0811/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

16
PALUCH Martyna 2006-06-07 K
E-2
kl.BEZ
Z/0820/15

TAK

ZSS Lubin
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

17
PARKASIEWICZ Kamil 2004-10-28 M
D-1
Z/0037/16

TAK

SP 3 Ścinawa
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

18
PAWLIK Adrian 2005-12-17 M
E-2
kl.BEZ
Z/0814/15

TAK

ZSS Lubin
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

19
RATUSZ Kornelia 2006-05-10 K
E-2
Z/0035/16

TAK

ZSS Lubin
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

20
SKIBIK Damian 2001-07-08 M
C-2
kl.MłS
Z/0650/15

TAK

ZSS Lubin
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

21
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 K
D-2
kl.BEZ
Z/0651/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

22
SKROBAK Patrycja 2004-07-21 K
D-1
Z/0146/16

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

23
WOŁOSZYN Zofia 2004-09-01 K
D-1
kl.BEZ
Z/0149/16

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

24
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 K
C-1
kl.BEZ
Z/0658/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

 
uks-orlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 37 ( 10 ) K-8 M-2
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 M
D-1
kl.BEZ
Z/0040/15

TAK

SP Duszniki-Zdrój
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

2
BOOS Amelia 2007-07-19 K
F-2
kl.BEZ
Z/0041/15

TAK

SP Polanica-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

3
DOMEL Natalia 2008-10-27 K
F-1
Z/0009/16

TAK

SP Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

4
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 K
E-2
kl.K
Z/0043/15

TAK

SP Kłodzko
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

5
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 M
D-2
kl.III
Z/0044/15

TAK

Gim Duszniki-Zdrój
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

6
JASZTAL Alicja 2004-04-14 K
D-2
kl.K
Z/0045/15

TAK

SP Duszniki-Zdrój
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

7
LORENZ Patrycja 2007-05-07 K
E-1
kl.BEZ
Z/0047/15

TAK

SP Kłodzko
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

8
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
F-2
kl.K
Z/0048/15

TAK

SP Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

9
WOJNAR Kinga 2005-05-29 K
D-1
kl.K
Z/0051/15

TAK

SP Duszniki-Zdrój
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

10
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
F-2
kl.BEZ
Z/0052/15

TAK

SP Polanica-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 201 ( 46 ) K-33 M-13
 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 59 ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 M
D-1
kl.BEZ
Z/0344/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

2
BIELAS Klaudia 2004-04-19 K
D-2
kl.BEZ
Z/0339/15

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 M
E-2
kl.BEZ
Z/0340/15

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

4
CIESIELSKI Tobiasz 2004-07-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0666/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

5
FISZBAK Sandra 2004-05-31 K
D-2
kl.BEZ
Z/0829/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

6
GLISZCZYŃSKA Patrycja 2005-04-26 K
D-1
kl.BEZ
Z/0345/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
KLUF Nadia 2006-09-05 K
E-1
kl.BEZ
Z/0828/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

8
KORNELUK Artur 2004-02-20 M
D-2
Z/0114/16

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

9
KRZYŻAŃSKA Joanna 2005-02-03 K
D-1
kl.BEZ
Z/0885/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

10
MATERA Pola 2007-10-02 K
F-2
Z/0115/16

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

11
PLUTA Antoni 2005-02-07 M
D-1
kl.BEZ
Z/0347/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

12
SMEJDA Iga 2006-01-05 K
E-2
kl.BEZ
Z/0827/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

13
WOJCIECHOWSKA Liwia 2005-01-31 K
D-1
kl.BEZ
Z/0667/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 130 ( 28 ) K-20 M-8
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 K
D-2
kl.MłB
Z/0372/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 K
D-2
kl.MłZ
Z/0371/15

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
BOSIEK Milena 2004-09-16 K
D-1
kl.BEZ
Z/0406/15

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
BRAJTKROIC Weronika 2004-04-13 K
D-2
kl.BEZ
Z/0373/15

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

5
BRZOSTOWICZ Jakub 2002-09-23 M
C-1
kl.BEZ
Z/0367/15

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

6
CHMAL Angelika 2004-12-13 K
D-1
kl.BEZ
Z/0392/15

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
DELA Katarzyna 2001-09-07 K
C-2
kl.II
Z/0356/15

TAK

Gimnazjum Wiaderno
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

8
DOMAGAŁA Wiktoria 2004-03-06 K
D-2
kl.BEZ
Z/0393/15

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

9
DYMKOWSKI Jakub 2001-10-29 M
C-2
kl.II
Z/0083/16

TAK

Gim Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

10
GŁOWACKA Natalia 2001-11-13 K
C-2
kl.III
Z/0093/16

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

11
KĘPA Jakub 2003-02-10 M
C-1
kl.MłB
Z/0374/15

TAK

Gim Smardzewice
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

12
KOCIUCKA Nina 2007-06-06 K
E-1
kl.BEZ
Z/0399/15

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

13
KOPACZ Daria 2002-07-22 K
C-1
kl.II
Z/0092/16

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

14
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0387/15

TAK

SP 2 Rawa Mazowiecka
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

15
KOZAR Kaja 2004-05-15 K
D-2
Z/0384/15

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

16
MIELOWSKI Kacper 2002-06-18 M
C-2
kl.BEZ
Z/0408/15

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

17
NOWAK Jakub 2003-08-21 M
D-2
kl.MłB
Z/0405/15

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

18
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 K
C-2
kl.MłZ
Z/0370/15

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

19
PLUTA Zofia 2002-12-21 K
C-1
kl.II
Z/0091/16

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

20
POLAK Julia 2007-12-02 K
F-2
Z/0078/16

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

21
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 K
E-2
kl.BEZ
Z/0377/15

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

22
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 M
C-2
kl.MłZ
Z/0368/15

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

23
SIL Marta 2002-03-20 K
C-2
Z/0080/16

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

24
ŚWINOGA Aniela 2007-04-07 K
E-1
kl.BEZ
Z/0410/15

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

25
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 M
D-1
kl.MłB
Z/0388/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

26
WULS Kornelia 2006-05-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0380/15

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

27
WULS Wiktor 2002-07-06 M
C-1
kl.MłB
Z/0404/15

TAK

Gim 8 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

28
ZDONEK Julia 2005-08-03 K
E-2
Z/0420/15

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

 
UKS Jedynka Tomaszów Maz. Osobostarty: 12 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: K/35/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANAS Amelia 2006-02-12 K
E-2
kl.BEZ
Z/0116/16

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

2
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 K
E-1
Z/0112/16

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

3
LIS Maja 2006-03-26 K
E-2
Z/0111/16

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

4
NOWAKOWSKA Martyna 2007-03-13 K
E-1
Z/0109/16

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

5
ZDRALEWICZ Dominika 2008-10-26 K
F-1
Z/0110/16

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 353 ( 94 ) K-61 M-33
 
www.legialyzwy.com
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Osobostarty: 20 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Zuzanna 2006-07-14 K
E-1
Z/0123/16

TAK

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

2
MILENCKI Piotr 2004-05-27 M
D-2
Z/0127/16

TAK

Gimnazjum nr 34 Warszawa
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

3
POLANOWSKA Hanna 2003-09-01 K
D-2
kl.MłS
Z/0133/16

TAK

Gim 117 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
POLANOWSKI Adam 2006-02-19 M
E-2
kl.BEZ
Z/0132/16

TAK

Szkoła Podstawowa nr 300 Warszawa
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

5
PUCZEN Gabriela 2006-07-16 K
E-1
Z/0128/16

TAK

SP
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

6
SAPIJASZKO Mikołaj 2004-10-27 M
D-1
Z/0129/16

TAK

Gim
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 79 ( 20 ) K-13 M-7
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 K
D-1
kl.BEZ
Z/0535/15

TAK

SP 261 Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

2
BRZOZOWSKA Anastazja 2004-02-27 K
D-2
Z/0539/15

TAK

ZS 115 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 M
E-1
kl.BEZ
Z/0540/15

TAK

SP 371 w Warszawie
100 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 2
   

4
DRABIK Maria 2003-08-25 K
D-2
Z/0050/16

TAK

SP Sióstr Niepokalanek 6
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

5
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 M
E-2
kl.BEZ
Z/0541/15

TAK

SP 33 Warszawa
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

6
IMIOŁEK Iga 2007-05-09 K
E-1
Z/0049/16

TAK

SP 115 Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

7
JAROCKA Maja 2005-03-04 K
D-1
kl.BEZ
Z/0057/16

TAK

SP 2 Piastów
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

8
KACZYŃSKA Julia 2002-06-11 K
C-2
Z/0051/16

TAK

Gim 10 Warszawa
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

9
KARCZEWSKA Julia 2008-01-26 K
F-2
kl.BEZ
Z/0549/15

TAK

SP 41 Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

10
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 M
C-1
kl.BEZ
Z/0830/15

TAK

Gim 10 Warszawa
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

11
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 K
E-2
kl.BEZ
Z/0552/15

TAK

SP 104 Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

12
KRÓLIKOWSKI Stanisław 2008-01-24 M
F-2
kl.BEZ
Z/0553/15

TAK

SP 104 Warszawa
100 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 2
   

13
KRZĘTOWSKA Marianna 2007-04-23 K
E-1
Z/0052/16

TAK

SP 115 Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

14
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 K
C-1
kl.III
Z/0564/15

TAK

Gim 117 Warszawa
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

15
SULIŃSKA Maria 2005-07-31 K
E-2
kl.BEZ
Z/0565/15

TAK

SP 140 Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

16
SZAJGIN Adam 2002-08-11 M
C-1
kl.BEZ
Z/0566/15

TAK

Gim Kat.15 Warszawa
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

17
SZAJGIN Krzysztof 2004-05-11 M
D-2
kl.BEZ
Z/0680/15

TAK

Gim Kat.15 Warszawa
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

18
SZYMAŃSKA Zofia 2004-05-18 K
D-2
kl.BEZ
Z/0567/15

TAK

SMS Zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

19
WARGALA Julia 2005-01-23 K
D-1
kl.MłB
Z/0569/15

TAK

SP 76 Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

20
ZIENTEK Bartłomiej 2002-02-09 M
C-2
kl.BEZ
Z/0663/15

TAK

Gim 112 Warszawa
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 94 ( 24 ) K-12 M-12
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 M
E-2
kl.BEZ
Z/0498/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

2
BYLINA Olivia 2009-01-26 K
F-1
Z/0103/16

TAK

ZSG 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

3
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 K
C-2
kl.II
Z/0496/15

TAK

ZSMS Zakopane
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

4
GRINKOW Aleksandra 2008-08-17 K
F-1
Z/0097/16

TAK

ZSG 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

5
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 M
E-1
kl.BEZ
Z/0499/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
100 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 2
   

6
KAWA Jakub 2005-12-12 M
E-2
kl.BEZ
Z/0479/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

7
KAWA Jan 2005-12-12 M
E-2
kl.BEZ
Z/0491/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

8
KAWA Zuzanna 2004-06-27 K
D-2
kl.MłB
Z/0493/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

9
KOPACZ Michał 2004-01-20 M
D-2
kl.III
Z/0492/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

10
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 K
F-1
Z/0104/16

TAK

ZSG 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

11
KRÓLAK Tymoteusz 2006-05-01 M
E-2
kl.BEZ
Z/0500/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

12
KUPIEC Pola 2007-06-07 K
E-1
Z/0098/16

TAK

ZSG 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

13
KWIECIEŃ Maciej 2004-01-08 M
D-2
kl.BEZ
Z/0480/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

14
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 K
E-1
Z/0042/16

TAK

SP 2 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

15
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 M
F-2
Z/0043/16

TAK

SP 2 Milanówek
100 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 2
   

16
MASALSKI Igor 2003-05-24 M
C-1
kl.III
Z/0490/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

17
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 K
F-1
Z/0099/16

TAK

ZSG 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

18
SAWICKA Lidia 2006-01-13 K
E-2
kl.BEZ
Z/0481/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

19
SKRZYDLEWSKI Grzegorz 2004-07-19 M
D-1
kl.BEZ
Z/0505/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

20
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 M
E-1
kl.BEZ
Z/0488/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
100 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 2
   

21
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 K
F-1
Z/0101/16

TAK

ZSG 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

22
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 K
E-1
kl.BEZ
Z/0506/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

23
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 M
E-2
kl.MłS
Z/0483/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

24
UZIAK Julia 2003-04-15 K
C-1
kl.II
Z/0484/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 23 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZYŃSKI Szymon 2002-10-29 M
C-1
kl.BEZ
Z/0530/15

TAK

Gim 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

2
DOBOSZ Maria 2003-07-30 K
D-2
kl.III
Z/0522/15

TAK

SMS Białystok
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 K
C-2
kl.II
Z/0532/15

TAK

Gim 3 Milanówek
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

4
KULA Magdalena 2006-07-01 K
E-1
kl.BEZ
Z/0520/15

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

5
SMOLIŃSKA Barbara 2001-08-25 K
C-2
kl.MłZ
Z/0531/15

TAK

Gim 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

6
STEĆ Amelia 2005-05-09 K
D-1
kl.MłB
Z/0528/15

TAK

SP 2 Piastów
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw Słomczyn Osobostarty: 51 ( 15 ) K-10 M-5
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Barbara 2007-04-20 K
E-1
Z/0757/15

TAK

ZS 4 Słomczyn
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

2
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 K
E-1
kl.BEZ
Z/0759/15

TAK

ZS 4 Słomczyn
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

3
GRZANECKA Maja 2006-03-30 K
E-2
kl.BEZ
Z/0760/15

TAK

ZS 4 Słomczyn
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

4
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 K
F-1
kl.BEZ
Z/0761/15

TAK

ZS 4 Słomczyn
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

5
JANISZ Kinga 2006-09-23 K
E-1
kl.BEZ
Z/0762/15

TAK

ZS 4 Słomczyn
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

6
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 K
F-1
kl.BEZ
Z/0763/15

TAK

ZS 4 Słomczyn
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

7
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 M
D-2
kl.BEZ
Z/0768/15

TAK

SP 70 Warszawa
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

8
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 M
E-2
kl.BEZ
Z/0769/15

TAK

SP 70 Warszawa
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

9
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 M
E-1
kl.BEZ
Z/0770/15

TAK

ZS Józefosław
100 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 2
   

10
MARKOWSKA Gabriela 2006-08-16 K
E-1
kl.BEZ
Z/0771/15

TAK

ZS 4 Słomczyn
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

11
MARKOWSKI Szymon 2008-07-27 M
F-1
kl.BEZ
Z/0772/15

TAK

ZS 4 Słomczyn
100 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 2
   

12
SITNIK Kamil 2005-06-06 M
D-1
kl.BEZ
Z/0778/15

TAK

SP 1 Piaseczno
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

13
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 K
F-2
kl.BEZ
Z/0780/15

TAK

SP Czersk
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

14
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 K
F-2
kl.BEZ
Z/0779/15

TAK

ZS 4 Słomczyn
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

15
ZAJĄC Matylda 2006-09-12 K
E-1
Z/0134/16

TAK

SP Przymierza Rodzin Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 86 ( 23 ) K-18 M-5
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAUKE Zofia 2008-07-24 K
F-1
Z/0207/16

TAK

sp
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

2
BRAUN Antonina 2009-04-21 K
F-1
kl.BEZ
Z/0722/15

TAK

SP 19 im. Tannego Halika
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

3
BRAUN Helena 2005-03-12 K
D-1
kl.BEZ
Z/0739/15

TAK

SP 340 Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
BRAUN Zofia 2007-02-15 K
E-1
kl.BEZ
Z/0738/15

TAK

SP 19 im. Tannego Halika
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

5
DOMITRZ Helena 2008-10-28 K
F-1
Z/0151/16

TAK

SP 103 Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

6
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 M
E-2
kl.BEZ
Z/0736/15

TAK

SP 115 Warszawa
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

7
FALSKA Malwina 2007-10-29 K
F-2
kl.BEZ
Z/0712/15

TAK

SP 212 Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

8
GAISINA Elina 2006-10-03 K
E-1
kl.BEZ
Z/0735/15

TAK

SP Rosyjska przy ambasadzie
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

9
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 K
E-1
kl.MłB
Z/0734/15

TAK

SP 185 UNICEF Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

10
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 K
F-1
kl.BEZ
Z/0733/15

TAK

SP 185 UNICEF Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

11
GUTOWSKA Maja 2007-05-13 K
E-1
kl.BEZ
Z/0741/15

TAK

SP 212 Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

12
KAŁCZEWSKA Maria 2007-02-20 K
E-1
kl.BEZ
Z/0713/15

TAK

SP 260 Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

13
LATKO Natalia 2004-07-25 K
D-1
kl.BEZ
Z/0732/15

TAK

SP 264 Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

14
OKOŃ -BETCHER Weronika 2008-04-10 K
F-2
Z/0208/16

TAK

SP nr. 212 w Warszawie
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

15
PISARSKA Aniela 2007-02-12 K
E-1
Z/0135/16

TAK

SP.Kol.O. Pijarów
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

16
PISARSKI Franciszek 2004-05-17 M
D-2
kl.BEZ
Z/0730/15

TAK

SP Kol.O. Pijarów
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

17
PODBIELSKI Antoni 2006-09-26 M
E-1
kl.BEZ
Z/0728/15

TAK

SP 29 Warszawa
100 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 2
   

18
ROGOZIŃSKA Wiktoria 2008-03-06 K
F-2
Z/0718/15

TAK

SP nr. 212 w Warszawie
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

19
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 M
E-2
kl.BEZ
Z/0746/15

TAK

SP 46 Warszawa
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

20
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 K
F-2
kl.BEZ
Z/0727/15

TAK

SP 307 Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

21
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 M
D-2
kl.BEZ
Z/0716/15

TAK

SP 212 Warszawa
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

22
SZMAJDOWICZ Julia 2008-04-01 K
F-2
kl.BEZ
Z/0715/15

TAK

SP nr. 212 w Warszawie
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

23
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 K
E-2
kl.BEZ
Z/0726/15

TAK

SP STO
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 36 ( 9 ) K-5 M-4
 
AZS Zakopane Osobostarty: 4 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 K
C-2
kl.II
Z/0067/16

TAK

ZSMS Zakopane
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 32 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CUDZICH Weronika 2003-03-24 K
C-1
kl.BEZ
Z/0709/15

TAK

ZSMS Zakopane
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

2
CYBULSKI Filip 2004-02-29 M
D-2
Z/0071/16

TAK

SP 3 Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

3
FIGURA Marek 2002-12-18 M
C-1
kl.BEZ
Z/0708/15

TAK

Gim ZSO Zakopane
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

4
KACICZAK Olga 2004-12-04 K
D-1
kl.BEZ
Z/0702/15

TAK

SP 2 Zakopane
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
KUBIN Liwia 2004-09-11 K
D-1
kl.MłB
Z/0698/15

TAK

SP 3 Zakopane
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

6
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 M
D-2
kl.MłS
Z/0822/15

TAK

POSA Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

7
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 K
D-2
kl.BEZ
Z/0688/15

TAK

ZSMS Zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

8
WALKOSZ Bartłomiej 2002-06-20 M
C-2
kl.BEZ
Z/0686/15

TAK

Gim ZSO Zakopane
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 57 ( 13 ) K-8 M-5
 
sklgornik.izeto.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 57 ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 M
E-1
kl.BEZ
Z/0589/15

TAK

SP 3 Sanok
100 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 2
   

2
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 K
C-1
kl.MłB
Z/0136/16

TAK

Gim 1 Sanok
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

3
KOPCZAK Jagoda 2007-11-15 K
F-2
kl.BEZ
Z/0818/15

TAK

SP 2 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

4
KUDŁA Patryk 2007-04-17 M
E-1
kl.BEZ
Z/0679/15

TAK

SP 4 Sanok
100 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 2
   

5
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 K
E-2
kl.BEZ
Z/0586/15

TAK

SP 1 Sanok
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

6
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 K
D-1
kl.BEZ
Z/0819/15

TAK

SP 2 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
OSĘKOWSKA Oksana 2003-04-21 K
C-1
kl.BEZ
Z/0075/16

TAK

SP 4 Sanok
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

8
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 M
D-1
kl.BEZ
Z/0591/15

TAK

SP 2 Zagórz
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

9
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 K
D-1
kl.BEZ
Z/0595/15

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

10
SUDYKA Jakub 2004-06-30 M
D-2
kl.BEZ
Z/0590/15

TAK

SP 1 Sanok
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

11
ŚLIWIAK Jakub 2004-02-16 M
D-2
kl.BEZ
Z/0592/15

TAK

SP 1 Sanok
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

12
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 K
C-2
kl.BEZ
Z/0074/16

TAK

Gim 1 Sanok
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

13
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 K
E-2
kl.BEZ
Z/0076/16

TAK

SP 1 Sanok
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 35 ( 9 ) K-6 M-3
 
UKS Giżycko Osobostarty: 35 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: K/24/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Paweł 2003-04-09 M
C-1
kl.MłZ
Z/0671/15

TAK

Gim Bystry
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

2
BUDNA Julia 2004-06-19 K
D-2
kl.BEZ
Z/0672/15

TAK

SP 4 Giżycko
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
GORBACZ Zuzanna 2003-07-21 K
D-2
kl.MłS
Z/0673/15

TAK

Gim 2 Giżycko
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 K
E-2
Z/0117/16

TAK

SP 7 Giżycko
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

5
NIEMIEC Zofia 2005-03-15 K
D-1
Z/0118/16

TAK

SP 7 Giżycko
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

6
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 K
D-2
kl.MłB
Z/0675/15

TAK

Gim 1 Giżycko
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

7
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 M
E-1
kl.BEZ
Z/0119/16

TAK

SP 4 Giżycko
100 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 2
   

8
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 K
E-1
kl.BEZ
Z/0677/15

TAK

SP 7 Giżycko
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

9
TULKIEWICZ Maciej 2003-04-06 M
C-1
kl.MłS
Z/0678/15

TAK

Gim 2 Giżycko
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2