Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski - Grand Prix
Tomaszów Maz. ,20-21.01.2018
Osobostarty wszystkie: 344 ( 68 ) K-33 M-35
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 18 ( 3 ) K-2 M-1
 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 18 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 K
B-2
kl.I
Z/0042/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 M
C-1
kl.II
Z/0044/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
JASZTAL Alicja 2004-04-14 K
C-1
kl.II
Z/0045/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 145 ( 30 ) K-14 M-16
 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 15 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAS Klaudia 2004-04-19 K
C-1
kl.BEZ
Z/0339/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
FISZBAK Sandra 2004-05-31 K
C-1
kl.MłB
Z/0829/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
KORNELUK Artur 2004-02-20 M
C-1
kl.BEZ
Z/0114/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

4
KOZAR Kaja 2004-05-15 K
C-1
kl.MłB
Z/0105/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 107 ( 22 ) K-11 M-11
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 K
C-1
kl.MłB
Z/0372/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 K
C-1
kl.MłZ
Z/0371/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
BEDNARSKA Angelika 2001-01-25 K
B-2
kl.BEZ
Z/0896/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
DOMAGAŁA Wiktoria 2004-03-06 K
C-1
kl.BEZ
Z/0393/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

5
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 K
A-1
kl.M
Z/0094/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
GRZYBEK Wiktor 2000-09-19 M
B-2
kl.I
Z/0357/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

7
JABŁOŃSKI Karol 2001-01-03 M
B-2
kl.MłZ
Z/0396/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

8
JABRZYK Natalia 2001-03-03 K
B-2
kl.M
Z/0358/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

9
KACZMAREK Olga 1999-10-04 K
A-1
kl.I
Z/0359/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

10
KĘPA Jakub 2003-02-10 M
C-2
kl.MłZ
Z/0374/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

11
KOPACZ Daria 2002-07-22 K
C-2
kl.II
Z/0092/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

12
KOWALSKI Filip 2000-05-08 M
A-1
kl.II
Z/0360/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

13
MORMUS Patrycja 2000-01-11 K
A-1
kl.II
Z/0362/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

14
NOWAK Jakub 2003-08-21 M
C-1
kl.MłZ
Z/0405/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

15
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 K
B-1
kl.MłZ
Z/0370/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

16
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 M
M-1
kl.M
Z/0395/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

17
PASTERCZYK Damian 1992-02-01 M
S
Z/0187/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

18
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 M
A-1
kl.M
Z/0086/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

19
PLUTA Zofia 2002-12-21 K
C-2
kl.III
Z/0091/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

20
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 M
B-1
kl.III
Z/0368/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

21
ŚLUSARSKI Oskar 2001-10-25 M
B-1
kl.II
Z/0088/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

22
WULS Wiktor 2002-07-06 M
C-2
kl.MłZ
Z/0404/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 23 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANICKI Artur 1998-02-01 M
M-1
kl.M
Z/0784/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
JANICKI Sebastian 1998-02-01 M
M-1
kl.M
Z/0783/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
SUT Wojciech 1995-01-05 M
M-4
kl.M
Z/0785/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

4
SZTAMPKE Dawid 2000-10-08 M
B-2
kl.II
Z/0175/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 90 ( 18 ) K-13 M-5
 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 31 ( 8 ) K-7 M-1
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 M
B-2
kl.I
Z/0548/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
KAPRUZIAK Iga 1999-07-14 K
A-1
Z/0180/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 K
C-1
Z/0183/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
KOWALCZYK Olivia 2003-06-05 K
C-2
Z/0184/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

5
MICHALSKA Maja 2003-07-11 K
C-1
Z/0185/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
ŚMIAŁKOWSKA Martyna 2002-08-08 K
C-2
Z/0186/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

7
ULKOWSKA Katarzyna 1999-05-10 K
A-2
Z/0181/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

8
URIZAR-ROJAS Victoria 1999-02-08 K
A-2
kl.II
Z/0568/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 44 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 K
B-1
kl.II
Z/0496/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
HAJDUK Joanna 1999-04-08 K
A-2
kl.I
Z/0495/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
KAWA Zuzanna 2004-06-27 K
C-1
kl.MłS
Z/0493/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
KOPACZ Michał 2004-01-20 M
C-1
kl.III
Z/0492/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
MASALSKI Igor 2003-05-24 M
C-2
kl.II
Z/0490/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

6
SZYMAŃSKA Klaudia 1999-09-27 K
A-1
kl.I
Z/0494/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

7
UZIAK Julia 2003-04-15 K
C-2
kl.II
Z/0484/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw Słomczyn Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 M
C-1
kl.MłB
Z/0768/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 11 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 K
B-2
kl.I
Z/0729/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 M
A-2
kl.M
Z/0794/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
 
AZS Zakopane Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBSKI Radosław 1997-03-07 M
M-2
kl.I
Z/0067/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 46 ( 9 ) K-3 M-6
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 46 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAGNISZCZAK Karolina 2000-07-10 K
B-2
kl.II
Z/0463/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 K
C-2
kl.MłS
Z/0136/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
MAZUR Zuzanna 2000-01-05 K
A-1
kl.MłS
Z/0469/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
NALEPKA Adrian 2000-09-07 M
B-2
kl.III
Z/0473/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 M
B-2
kl.M
Z/0462/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

6
STAROŚCIAK Kacper 2000-03-08 M
A-1
kl.II
Z/0474/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

7
ŚLIWIAK Jakub 2004-02-16 M
C-1
kl.MłB
Z/0592/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

8
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 M
M-1
kl.III
Z/0198/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

9
ZEGAROWICZ Szymon 2002-02-27 M
B-1
kl.II
Z/0470/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
POMORSKIE Osobostarty: 14 ( 2 ) K-0 M-2
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 14 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 M
M-1
kl.M
Z/0010/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
PALKA Szymon 1997-03-14 M
M-2
kl.M
Z/0012/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
 
AZS AWF Katowice Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/19/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DRWIĘGA Marcel 1997-02-03 M
M-2
kl.M
Z/0073/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 23 ( 4 ) K-1 M-3
 
https://www.facebook.com/panczenygizycko/
UKS Giżycko Osobostarty: 10 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/24/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Paweł 2003-04-09 M
C-2
kl.III
Z/0671/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
TULKIEWICZ Maciej 2003-04-06 M
C-2
kl.MłZ
Z/0678/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 13 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKI Paweł 2001-01-08 M
B-2
kl.II
Z/0449/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
WOJTASIK Iga 2000-06-28 K
A-1
kl.I
Z/0451/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2