Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci
Warszawa, 24-25.11.2018
Osobostarty wszystkie: 185 ( 38 ) K-23 M-15
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 157 ( 32 ) K-18 M-14
 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 87 ( 18 ) K-8 M-10
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUZA Jakub 2008-12-22 M
E-1
Z/0059/18

TAK

sp 2 Brwinów
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

2
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 K
F-2
Z/0058/18

TAK

mte Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

3
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 K
F-2
kl.BEZ
Z/0231/16

TAK

Około 215 000 wyników (0,32 s) Wyniki wyszukiwania Wyniki wyszukiwania w sieci Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
FIDLER Jakub 2006-02-07 M
D-2
kl.BEZ
Z/0055/18

TAK

sp 3 Grodzisk Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

5
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 K
D-1
Z/0526/15

TAK

sp 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

6
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 K
D-1
Z/0525/15

TAK

sp 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0213/17

TAK

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 23
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

8
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 M
E-2
kl.BEZ
Z/0214/17

TAK

Szkoła Podstawowa im. doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

9
KOCAN Przemysław 2009-12-28 M
F-2
Z/0061/18

TAK

sp 2 Milanówek
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

10
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 K
E-1
kl.BEZ
Z/0056/18

TAK

sp 1 Grodzisk Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

11
LEJBA Kinga 2007-09-21 K
E-2
kl.BEZ
Z/0060/18

TAK

sp 2 Grodzisk Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

12
LIPIŃSKI Jakub 2008-04-04 M
E-2
Z/0179/18

TAK

SP 2 Milanówek
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

13
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 K
F-2
Z/0180/18

TAK

sp 2 Grodzisk maz
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

14
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 M
F-2
Z/0181/18

TAK

sp 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

15
OLSZUK Otylia 2007-09-24 K
E-2
kl.BEZ
Z/0053/18

TAK

sp 2 Grodzisk maz
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

16
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 M
E-1
Z/0057/18

TAK

sp 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

17
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 M
E-1
Z/0054/18

TAK

sp 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

18
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 M
F-2
Z/0178/18

TAK

sp 2 Grodzisk maz
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 70 ( 14 ) K-10 M-4
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 K
E-2
kl.BEZ
Z/0162/17

TAK

SP 364 Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

2
BRAUN Antonina 2009-04-21 K
E-1
kl.BEZ
Z/0722/15

TAK

SP 19 im. Tannego Halika
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

3
BRAUN Zofia 2007-02-15 K
D-1
kl.MłZ
Z/0738/15

TAK

SP 19 im. Tannego Halika
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
DOMITRZ Helena 2008-10-28 K
E-1
kl.BEZ
Z/0151/16

TAK

SP 103 Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

5
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 M
D-2
kl.BEZ
Z/0736/15

TAK

SP 115 Warszawa
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

6
FALSKA Malwina 2007-10-29 K
E-2
kl.BEZ
Z/0712/15

TAK

SP 212 Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

7
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 K
D-1
kl.MłS
Z/0734/15

TAK

SP 185 UNICEF Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

8
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 K
E-1
kl.BEZ
Z/0733/15

TAK

SP 185 UNICEF Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

9
GUZOWSKI Antoni 2007-10-16 M
E-2
kl.BEZ
Z/0235/16

TAK

SP 212 Warszawa
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

10
PODBIELSKI Antoni 2006-09-26 M
D-1
kl.BEZ
Z/0728/15

TAK

SP 29 Warszawa
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

11
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 M
D-2
kl.MłZ
Z/0746/15

TAK

SP 46 Warszawa
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

12
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 K
E-2
kl.BEZ
Z/0727/15

TAK

SP 307 Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

13
SULIŃSKA Maria 2010-04-19 K
F-2
Z/0717/15

TAK

SP 307 Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

14
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 K
D-2
kl.BEZ
Z/0726/15

TAK

SP STO
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 28 ( 6 ) K-5 M-1
 
https://www.facebook.com/panczenygizycko/
UKS Giżycko Osobostarty: 28 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: K/24/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 K
D-2
kl.BEZ
Z/0117/16

TAK

SP 7 Giżycko
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 K
D-1
Z/0175/18

TAK

SP 7 Giżycko
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 K
D-1
Z/0172/18

TAK

SP Pozezdrze
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
SMĘDZIK Milena 2008-11-06 K
E-1
Z/0174/18

TAK

SP 7 Giżycko
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

5
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0119/16

TAK

SP 4 Giżycko
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

6
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 K
D-1
kl.MłS
Z/0677/15

TAK

SP 7 Giżycko
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2