Internetowe zgłoszenia do imprezy: XXII Mistrzostwa Polski Seniorów w Wieloboju
Tomaszów Mazowiecki, 19-21 stycznia 2018
Osobostarty wszystkie: 52 ( 52 ) K-24 M-28
 
OPOLSKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FABJAŃSKI Łukasz 1985-08-27 M
S
kl.III
Z/0190/15

TAK

Mężczyźni

2
FILIPOWICZ Adam 1987-02-21 M
S
kl.M
Z/0191/15

TAK

Mężczyźni

3
GISZKA Krystian 2000-08-15 M
B-2
kl.I
Z/0031/16

TAK

Mężczyźni

4
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 M
M-2
kl.I
Z/0032/16

TAK

Mężczyźni

5
IWACH Katarzyna 1992-10-11 K
S
kl.I
Z/0193/15

TAK

Kobiety

6
KRZEMIŃSKI Mateusz 2002-08-30 M
C-2
kl.I
Z/0194/15

TAK

Mężczyźni

7
ŁAZAR Nina 2000-12-12 K
B-2
Z/0195/15

TAK

Kobiety

8
RADZISZEWSKA Aleksandra 2002-12-02 K
C-2
kl.K
Z/0924/15

TAK

Kobiety

9
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 K
B-1
kl.II
Z/0201/15

TAK

Kobiety

10
WARAKOMSKA Magdalena 1997-03-27 K
M-2
kl.M
Z/0177/16

TAK

Kobiety

11
WILGA Magdalena 2000-06-03 K
A-1
kl.II
Z/0204/15

TAK

Kobiety

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
UKS MOSiR Sanok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/01/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Michał 2002-03-23 M
B-1
kl.III
Z/0038/15

TAK

Mężczyźni

 
PODLASKIE Osobostarty: 32 ( 32 ) K-14 M-18
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 32 ( 32 ) K-14 M-18
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Paweł 1999-04-21 M
A-2
kl.I
Z/0280/15

TAK

Mężczyźni

2
ANIKIEJ Rafał 1999-08-13 M
A-1
kl.M
Z/0281/15

TAK

Mężczyźni

3
BIELECKI Jakub 2002-11-22 M
C-2
kl.II
Z/0284/15

TAK

Mężczyźni

4
BORYS Tomasz 2000-12-20 M
B-2
Z/0312/15

TAK

Mężczyźni

5
DĄBROWSKI Robert 2001-02-14 M
B-2
kl.II
Z/0287/15

TAK

Mężczyźni

6
DĘBSKI Paweł 2002-12-28 M
C-2
kl.II
Z/0288/15

TAK

Mężczyźni

7
DRUMSKA Marta 2002-04-07 K
B-1
kl.II
Z/0289/15

TAK

Kobiety

8
JAMIOŁKOWSKI Szymon 2000-11-15 M
B-2
kl.III
Z/0314/15

TAK

Mężczyźni

9
KŁUJSZO Ignacy 2002-04-09 M
B-1
kl.I
Z/0293/15

TAK

Mężczyźni

10
KONOPKO Bartosz 1988-06-06 M
S
kl.M
Z/0112/15

TAK

Mężczyźni

11
KOWALEWSKA Marcelina 2002-02-10 K
B-1
kl.II
Z/0295/15

TAK

Kobiety

12
KUCZYŃSKI Łukasz 1999-06-23 M
A-2
kl.I
Z/0296/15

TAK

Mężczyźni

13
LISOWSKA Julia 2002-03-22 K
B-1
kl.II
Z/0297/15

TAK

Kobiety

14
MALISZEWSKA Natalia 1995-09-16 K
M-3
kl.M
Z/0319/15

TAK

Kobiety

15
MALISZEWSKA Patrycja 1988-03-12 K
S
kl.I
Z/0111/15

TAK

Kobiety

16
MARKIEWICZ Patrycja 2000-04-10 K
A-1
kl.M
Z/0321/15

TAK

Kobiety

17
MAZUR Nikola 1995-11-05 K
M-3
kl.I
Z/0929/15

TAK

Kobiety

18
MIKOŁAJUK Mateusz 2002-04-02 M
B-1
kl.I
Z/0597/15

TAK

Mężczyźni

19
MIŁKOWSKA Karolina 1999-06-06 K
A-2
kl.I
Z/0323/15

TAK

Kobiety

20
NIEŚCIER Karol 1996-10-22 M
M-2
kl.I
Z/0324/15

TAK

Mężczyźni

21
SAPIEŻYŃSKA Wiktoria 2002-10-19 K
C-2
kl.II
Z/0300/15

TAK

Kobiety

22
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03 K
C-2
kl.II
Z/0167/16

TAK

Kobiety

23
SZWATRO Jakub 2002-05-13 M
B-1
kl.II
Z/0303/15

TAK

Mężczyźni

24
ŚLIŻEWSKA Sara 2003-04-05 K
C-2
kl.III
Z/0169/16

TAK

Kobiety

25
TOPOLSKA Gabriela 2001-03-15 K
B-2
kl.II
Z/0304/15

TAK

Kobiety

26
WANAGO Karol 1995-01-29 M
M-4
kl.II
Z/0272/16

TAK

Mężczyźni

27
WASILEWSKI Jakub 2001-10-06 M
B-1
kl.II
Z/0305/15

TAK

Mężczyźni

28
WERPACHOWSKI Krystian 2001-05-23 M
B-2
kl.III
Z/0602/15

TAK

Mężczyźni

29
WILCZYK Szymon 1994-06-13 M
S
kl.M
Z/0603/15

TAK

Mężczyźni

30
WITULSKA Magdalena 1999-07-01 K
A-1
kl.II
Z/0326/15

TAK

Kobiety

31
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 M
B-1
kl.II
Z/0309/15

TAK

Mężczyźni

32
ŻAK Wiktoria 2001-09-26 K
B-1
kl.II
Z/0311/15

TAK

Kobiety

 
POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYCNER Rafał 1994-09-18 M
M-4
Z/0003/15

TAK

Mężczyźni

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 M
C-2
kl.II
Z/0143/15

TAK

Mężczyźni

2
REINDL Krzysztof 2002-05-06 M
B-1
kl.III
Z/0151/15

TAK

Mężczyźni

3
STANKIEWICZ Kamila 1999-10-18 K
A-1
kl.II
Z/0156/15

TAK

Kobiety

4
STORMOWSKA Kamila 2000-04-12 K
A-1
kl.M
Z/0158/15

TAK

Kobiety

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLĄSKI Piotr 1999-12-03 M
A-1
kl.III
Z/0001/17

TAK

Mężczyźni

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBREŃKO Wiktoria 2001-08-05 K
B-1
kl.III
Z/0117/15

TAK

Kobiety

2
HENKIEL Patrycja 2001-03-26 K
B-2
kl.II
Z/0120/15

TAK

Kobiety