Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Młodzików
Tomaszow Maz. 10-11.02.2018
Osobostarty wszystkie: 331 ( 67 ) K-37 M-30
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 58 ( 12 ) K-7 M-5
 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 50 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 K
C-1
kl.MłB
Z/0612/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

2
GRAF Mateusz 2003-09-20 M
C-1
kl.MłZ
Z/0627/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

3
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 M
C-1
kl.MłZ
Z/0629/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

4
JESION Wiktoria 2003-01-17 K
C-2
kl.BEZ
Z/0145/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

5
KLUK Adrianna 2003-07-01 K
C-1
kl.MłZ
Z/0633/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

6
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 M
C-2
kl.MłS
Z/0634/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

7
MAZIAK Karolina 2004-01-05 K
C-1
kl.BEZ
Z/0644/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

8
PIOTROWSKI Daniel 2004-03-31 M
C-1
Z/0068/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

9
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 K
C-1
kl.MłB
Z/0651/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

10
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 K
C-2
kl.MłB
Z/0658/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 8 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 M
C-1
kl.II
Z/0044/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

2
JASZTAL Alicja 2004-04-14 K
C-1
kl.II
Z/0045/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 60 ( 12 ) K-8 M-4
 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 20 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAS Klaudia 2004-04-19 K
C-1
kl.BEZ
Z/0339/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

2
FISZBAK Sandra 2004-05-31 K
C-1
kl.MłB
Z/0829/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

3
KORNELUK Artur 2004-02-20 M
C-1
kl.BEZ
Z/0114/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

4
KOZAR Kaja 2004-05-15 K
C-1
kl.MłB
Z/0105/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 40 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 K
C-1
kl.MłB
Z/0372/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

2
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 K
C-1
kl.MłZ
Z/0371/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

3
DOMAGAŁA Wiktoria 2004-03-06 K
C-1
kl.BEZ
Z/0393/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

4
KĘPA Jakub 2003-02-10 M
C-2
kl.MłZ
Z/0374/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

5
KOPACZ Daria 2002-07-22 K
C-2
kl.II
Z/0092/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

6
NOWAK Jakub 2003-08-21 M
C-1
kl.MłZ
Z/0405/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

7
PLUTA Zofia 2002-12-21 K
C-2
kl.III
Z/0091/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

8
WULS Wiktor 2002-07-06 M
C-2
kl.MłZ
Z/0404/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 132 ( 26 ) K-15 M-11
 
www.legialyzwy.com
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Osobostarty: 4 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POLANOWSKA Hanna 2003-09-01 K
C-1
kl.III
Z/0133/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 70 ( 13 ) K-9 M-4
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWSKA Anastazja 2004-02-27 K
C-1
kl.MłS
Z/0539/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

2
BUDNA Julia 2004-06-19 K
C-1
kl.MłS
Z/0066/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

3
DRABIK Maria 2003-08-25 K
C-1
kl.BEZ
Z/0050/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

4
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 M
C-2
kl.MłS
Z/0830/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

5
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 K
C-1
Z/0183/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

6
KOWALCZYK Olivia 2003-06-05 K
C-2
Z/0184/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

7
MICHALSKA Maja 2003-07-11 K
C-1
Z/0185/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

8
PANKIEWICZ Żaneta 2002-07-07 K
C-2
Z/0559/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

9
SĄCZEK Jan 2004-05-11 M
C-1
Z/0563/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

10
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 K
C-2
kl.II
Z/0564/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

11
SZAJGIN Adam 2002-08-11 M
C-2
kl.MłZ
Z/0566/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

12
SZAJGIN Krzysztof 2004-05-11 M
C-1
kl.BEZ
Z/0680/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

13
ŚMIAŁKOWSKA Martyna 2002-08-08 K
C-2
Z/0186/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 25 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAWA Zuzanna 2004-06-27 K
C-1
kl.MłS
Z/0493/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

2
KOPACZ Michał 2004-01-20 M
C-1
kl.III
Z/0492/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

3
KWIECIEŃ Maciej 2004-01-08 M
C-1
kl.BEZ
Z/0480/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

4
MASALSKI Igor 2003-05-24 M
C-2
kl.II
Z/0490/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

5
UZIAK Julia 2003-04-15 K
C-2
kl.II
Z/0484/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 24 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZYŃSKI Szymon 2002-10-29 M
C-2
kl.MłS
Z/0530/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

2
DOBOSZ Maria 2003-07-30 K
C-1
kl.II
Z/0522/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

3
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 M
C-2
kl.MłB
Z/0517/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

4
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 K
C-1
kl.BEZ
Z/0243/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

5
KROŚNIA Karolina 2003-11-27 K
C-1
Z/0201/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw Słomczyn Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 M
C-1
kl.MłB
Z/0768/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 5 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 M
C-1
kl.MłB
Z/0716/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 44 ( 9 ) K-4 M-5
 
AZS Zakopane Osobostarty: 4 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 K
C-2
kl.MłS
Z/0939/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 40 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CUDZICH Weronika 2003-03-24 K
C-2
kl.MłS
Z/0709/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

2
CYBULSKI Filip 2004-02-29 M
C-1
kl.MłS
Z/0071/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

3
FIGURA Marek 2002-12-18 M
C-2
kl.BEZ
Z/0708/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

4
MALICKI Kacper 2003-01-07 M
C-2
kl.MłS
Z/0120/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

5
PYKA Dominik 2004-06-27 M
C-1
kl.BEZ
Z/0236/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

6
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 M
C-1
kl.II
Z/0822/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

7
SŁOWIK Karolina 2003-12-18 K
C-1
kl.BEZ
Z/0121/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

8
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 K
C-1
kl.MłZ
Z/0688/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 25 ( 5 ) K-2 M-3
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 25 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORKO Krystian 2004-03-03 M
C-1
kl.BEZ
Z/0065/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

2
GONTEK Martyna 2003-09-02 K
C-1
kl.BEZ
Z/0064/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

3
GONTEK Tomasz 2003-09-02 M
C-1
kl.BEZ
Z/0062/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

4
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 K
C-2
kl.MłS
Z/0136/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

5
ŚLIWIAK Jakub 2004-02-16 M
C-1
kl.MłB
Z/0592/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 12 ( 3 ) K-1 M-2
 
https://www.facebook.com/panczenygizycko/
UKS Giżycko Osobostarty: 12 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: K/24/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Paweł 2003-04-09 M
C-2
kl.III
Z/0671/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

2
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 K
C-1
kl.MłZ
Z/0675/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2

3
TULKIEWICZ Maciej 2003-04-06 M
C-2
kl.MłZ
Z/0678/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2