Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskei Zawody Dzieci - FINAŁ
Sanok, 18-19.02.2017
Osobostarty wszystkie: 825 ( 193 ) K-117 M-76
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 118 ( 27 ) K-20 M-7
 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 75 ( 15 ) K-10 M-5
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 K
C-1
kl.BEZ
Z/0612/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

2
BARTOSIEWICZ Alicja 2004-11-29 K
D-2
kl.BEZ
Z/0614/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 M
B-1
kl.III
Z/0621/15

TAK

ZSS Lubin          

4
DWORZYŃSKA Samanta 2004-03-14 K
C-1
kl.MłB
Z/0622/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

5
GRAF Mateusz 2003-09-20 M
C-1
kl.MłB
Z/0627/15

TAK

ZSS Lubin
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

6
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 M
C-1
kl.BEZ
Z/0629/15

TAK

ZSS Lubin
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

7
JESION Wiktoria 2003-01-17 K
C-2
Z/0145/16

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

8
KLUK Adrianna 2003-07-01 K
C-1
kl.III
Z/0633/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

9
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 M
C-2
kl.BEZ
Z/0634/15

TAK

ZSS Lubin
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

10
MAZIAK Karolina 2004-01-05 K
C-1
kl.BEZ
Z/0644/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

11
MILEWSKA Alicja 2001-10-03 K
B-1
kl.III
Z/0645/15

TAK

ZSS Lubin          

12
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 K
D-2
kl.BEZ
Z/0811/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

13
SKIBIK Damian 2001-07-08 M
B-1
kl.MłS
Z/0650/15

TAK

ZSS Lubin          

14
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 K
C-1
kl.BEZ
Z/0651/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

15
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 K
C-2
kl.BEZ
Z/0658/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

 
uks-orlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 43 ( 12 ) K-10 M-2
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 M
D-2
kl.BEZ
Z/0040/15

TAK

SP Duszniki-Zdrój
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

2
BOOS Amelia 2007-07-19 K
E-1
kl.BEZ
Z/0041/15

TAK

SP Polanica-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

3
DOMEL Natalia 2008-10-27 K
F-2
Z/0009/16

TAK

SP Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

4
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 K
D-1
kl.K
Z/0043/15

TAK

SP Kłodzko
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 M
C-1
kl.III
Z/0044/15

TAK

Gim Duszniki-Zdrój
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

6
JASZTAL Alicja 2004-04-14 K
C-1
kl.K
Z/0045/15

TAK

SP Duszniki-Zdrój
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

7
LORENZ Patrycja 2007-05-07 K
E-2
kl.BEZ
Z/0047/15

TAK

SP Kłodzko
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

8
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
E-1
kl.K
Z/0048/15

TAK

SP Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

9
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
F-1
Z/0004/16

TAK

SP Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

10
STAMA Julia 2009-08-19 K
F-1
Z/0002/16

TAK

SP Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

11
WOJNAR Kinga 2005-05-29 K
D-2
kl.K
Z/0051/15

TAK

SP Duszniki-Zdrój
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

12
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
E-1
kl.BEZ
Z/0052/15

TAK

SP Polanica-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 155 ( 33 ) K-20 M-13
 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 33 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 M
D-2
kl.BEZ
Z/0344/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 M
D-1
kl.BEZ
Z/0340/15

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

3
CIESIELSKI Tobiasz 2004-07-22 M
D-2
kl.BEZ
Z/0666/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

4
FISZBAK Sandra 2004-05-31 K
C-1
kl.BEZ
Z/0829/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

5
KORNELUK Artur 2004-02-20 M
C-1
Z/0114/16

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

6
PLUTA Antoni 2005-02-07 M
D-2
kl.BEZ
Z/0347/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

7
SMEJDA Iga 2006-01-05 K
D-1
kl.BEZ
Z/0827/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 120 ( 25 ) K-17 M-8
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 M
D-2
kl.MłZ
Z/0394/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

2
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 K
C-1
kl.MłB
Z/0372/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 K
C-1
kl.MłZ
Z/0371/15

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

4
BOSIEK Milena 2004-09-16 K
D-2
kl.BEZ
Z/0406/15

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

5
BRAJTKROIC Weronika 2004-04-13 K
C-1
kl.BEZ
Z/0373/15

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

6
CHMAL Angelika 2004-12-13 K
D-2
kl.BEZ
Z/0392/15

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

7
DELA Katarzyna 2001-09-07 K
B-1
kl.II
Z/0356/15

TAK

Gimnazjum Wiaderno          

8
DYMKOWSKI Jakub 2001-10-29 M
B-1
kl.II
Z/0083/16

TAK

Gim Tomaszów Mazowiecki          

9
GŁOWACKA Natalia 2001-11-13 K
B-1
kl.III
Z/0093/16

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki          

10
KĘPA Jakub 2003-02-10 M
C-2
kl.MłB
Z/0374/15

TAK

Gim Smardzewice
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

11
KOMPA Małgorzata 2004-09-15 K
D-2
kl.BEZ
Z/0381/15

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

12
KOPACZ Daria 2002-07-22 K
C-2
kl.II
Z/0092/16

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

13
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 K
D-1
kl.BEZ
Z/0387/15

TAK

SP 2 Rawa Mazowiecka
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

14
KOZAR Kaja 2004-05-15 K
C-1
Z/0384/15

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

15
NOWAK Jakub 2003-08-21 M
C-1
kl.MłB
Z/0405/15

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

16
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 K
B-1
kl.MłZ
Z/0370/15

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki          

17
PLUTA Zofia 2002-12-21 K
C-2
kl.II
Z/0091/16

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

18
POLAK Julia 2007-12-02 K
E-1
Z/0078/16

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

19
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 K
D-1
kl.BEZ
Z/0377/15

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

20
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 M
B-1
kl.MłZ
Z/0368/15

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki          

21
SIL Marta 2002-03-20 K
B-1
Z/0080/16

TAK

Gim 6 Tomaszów Mazowiecki          

22
ŚLUSARSKI Oskar 2001-10-25 M
B-1
kl.II
Z/0088/16

TAK

Gim 3 Tomaszów Mazowiecki          

23
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 M
D-2
kl.MłB
Z/0388/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

24
WULS Kornelia 2006-05-23 K
D-1
kl.BEZ
Z/0380/15

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

25
WULS Wiktor 2002-07-06 M
C-2
kl.MłB
Z/0404/15

TAK

Gim 8 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
UKS Jedynka Tomaszów Maz. Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/35/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZDRALEWICZ Dominika 2008-10-26 K
F-2
Z/0110/16

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 278 ( 70 ) K-41 M-29
 
www.legialyzwy.com
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Osobostarty: 7 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POLANOWSKA Hanna 2003-09-01 K
C-1
kl.MłS
Z/0133/16

TAK

Gim 117 Warszawa
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

2
POLANOWSKI Adam 2006-02-19 M
D-1
kl.BEZ
Z/0132/16

TAK

Szkoła Podstawowa nr 300 Warszawa
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 48 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 K
D-2
kl.BEZ
Z/0535/15

TAK

SP 261 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0541/15

TAK

SP 33 Warszawa
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

3
KACZYŃSKA Julia 2002-06-11 K
B-1
Z/0051/16

TAK

Gim 10 Warszawa          

4
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 M
C-2
kl.BEZ
Z/0830/15

TAK

Gim 10 Warszawa
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

5
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 K
D-1
kl.BEZ
Z/0552/15

TAK

SP 104 Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

6
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 K
C-2
kl.III
Z/0564/15

TAK

Gim 117 Warszawa
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

7
SULIŃSKA Maria 2005-07-31 K
D-1
kl.BEZ
Z/0565/15

TAK

SP 140 Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

8
SZAJGIN Adam 2002-08-11 M
C-2
kl.BEZ
Z/0566/15

TAK

Gim Kat.15 Warszawa
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

9
SZAJGIN Krzysztof 2004-05-11 M
C-1
kl.BEZ
Z/0680/15

TAK

Gim Kat.15 Warszawa
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

10
WARGALA Julia 2005-01-23 K
D-2
kl.MłB
Z/0569/15

TAK

SP 76 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

11
ZIENTEK Bartłomiej 2002-02-09 M
B-1
kl.BEZ
Z/0663/15

TAK

Gim 112 Warszawa          

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 81 ( 20 ) K-9 M-11
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 M
D-1
kl.BEZ
Z/0498/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

2
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 K
B-1
kl.II
Z/0496/15

TAK

ZSMS Zakopane          

3
GRINKOW Aleksandra 2008-08-17 K
F-2
Z/0097/16

TAK

ZSG 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

4
KAWA Jakub 2005-12-12 M
D-1
kl.BEZ
Z/0479/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

5
KAWA Jan 2005-12-12 M
D-1
kl.BEZ
Z/0491/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

6
KAWA Zuzanna 2004-06-27 K
C-1
kl.MłB
Z/0493/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

7
KOPACZ Michał 2004-01-20 M
C-1
kl.III
Z/0492/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

8
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 K
F-2
Z/0104/16

TAK

ZSG 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

9
KRÓLAK Tymoteusz 2006-05-01 M
D-1
kl.BEZ
Z/0500/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

10
KWIECIEŃ Maciej 2004-01-08 M
C-1
kl.BEZ
Z/0480/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

11
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 K
E-2
Z/0042/16

TAK

SP 2 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

12
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 M
E-1
Z/0043/16

TAK

SP 2 Milanówek
100 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 2
   

13
MASALSKI Igor 2003-05-24 M
C-2
kl.III
Z/0490/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

14
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 K
D-1
kl.BEZ
Z/0502/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

15
SAWICKA Lidia 2006-01-13 K
D-1
kl.BEZ
Z/0481/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

16
SKRZYDLEWSKI Grzegorz 2004-07-19 M
D-2
kl.BEZ
Z/0505/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

17
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 M
E-2
kl.BEZ
Z/0488/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

18
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 K
E-2
kl.BEZ
Z/0506/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

19
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 M
D-1
kl.MłS
Z/0483/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

20
UZIAK Julia 2003-04-15 K
C-2
kl.II
Z/0484/15

TAK

ZSG 3 Milanówek
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 44 ( 10 ) K-8 M-2
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZYŃSKI Szymon 2002-10-29 M
C-2
kl.BEZ
Z/0530/15

TAK

Gim 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
DOBOSZ Maria 2003-07-30 K
C-1
kl.III
Z/0522/15

TAK

SMS Białystok
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

3
DOBOSZ Marta 2005-11-09 K
D-1
kl.BEZ
Z/0524/15

TAK

SP 6 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 K
B-1
kl.II
Z/0532/15

TAK

Gim 3 Milanówek          

5
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 K
F-1
Z/0231/16

TAK

sp 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

6
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 M
C-2
kl.BEZ
Z/0517/15

TAK

Gim 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

7
KULA Magdalena 2006-07-01 K
E-2
kl.BEZ
Z/0520/15

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

8
LEWANDOWSKA Patrycja 2005-03-11 K
D-2
Z/0230/16

TAK

sp 6 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

9
SMOLIŃSKA Barbara 2001-08-25 K
B-1
kl.MłZ
Z/0531/15

TAK

Gim 2 Grodzisk Mazowiecki          

10
STEĆ Amelia 2005-05-09 K
D-2
kl.MłB
Z/0528/15

TAK

SP 2 Piastów
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw Słomczyn Osobostarty: 45 ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0759/15

TAK

ZS 4 Słomczyn
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

2
GRZANECKA Maja 2006-03-30 K
D-1
kl.BEZ
Z/0760/15

TAK

ZS 4 Słomczyn
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 K
F-2
kl.BEZ
Z/0761/15

TAK

ZS 4 Słomczyn
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

4
JANISZ Kinga 2006-09-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0762/15

TAK

ZS 4 Słomczyn
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

5
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 K
F-2
kl.BEZ
Z/0763/15

TAK

ZS 4 Słomczyn
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

6
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 M
C-1
kl.BEZ
Z/0768/15

TAK

SP 70 Warszawa
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

7
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 M
D-1
kl.BEZ
Z/0769/15

TAK

SP 70 Warszawa
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

8
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 M
E-2
kl.BEZ
Z/0770/15

TAK

ZS Józefosław
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

9
MARKOWSKA Gabriela 2006-08-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0771/15

TAK

ZS 4 Słomczyn
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

10
MARKOWSKI Szymon 2008-07-27 M
F-2
kl.BEZ
Z/0772/15

TAK

ZS 4 Słomczyn
100 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 2
   

11
SITNIK Kamil 2005-06-06 M
D-2
kl.BEZ
Z/0778/15

TAK

SP 1 Piaseczno
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

12
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 K
E-1
kl.BEZ
Z/0780/15

TAK

SP Czersk
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

13
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 K
E-1
kl.BEZ
Z/0779/15

TAK

ZS 4 Słomczyn
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 53 ( 14 ) K-9 M-5
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Antonina 2009-04-21 K
F-2
kl.BEZ
Z/0722/15

TAK

SP 19 im. Tannego Halika
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

2
BRAUN Helena 2005-03-12 K
D-2
kl.BEZ
Z/0739/15

TAK

SP 340 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
BRAUN Zofia 2007-02-15 K
E-2
kl.BEZ
Z/0738/15

TAK

SP 19 im. Tannego Halika
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

4
DOMITRZ Helena 2008-10-28 K
F-2
Z/0151/16

TAK

SP 103 Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

5
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 M
D-1
kl.BEZ
Z/0736/15

TAK

SP 115 Warszawa
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

6
FALSKA Malwina 2007-10-29 K
E-1
kl.BEZ
Z/0712/15

TAK

SP 212 Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

7
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 K
E-2
kl.MłB
Z/0734/15

TAK

SP 185 UNICEF Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

8
GUZOWSKI Antoni 2007-10-16 M
E-1
Z/0235/16

TAK

SP 212
100 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 2
   

9
LATKO Natalia 2004-07-25 K
D-2
kl.BEZ
Z/0732/15

TAK

SP 264 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

10
PISARSKI Franciszek 2004-05-17 M
C-1
kl.BEZ
Z/0730/15

TAK

SP Kol.O. Pijarów
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

11
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 M
D-1
kl.BEZ
Z/0746/15

TAK

SP 46 Warszawa
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

12
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 K
E-1
kl.BEZ
Z/0727/15

TAK

SP 307 Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

13
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 M
C-1
kl.BEZ
Z/0716/15

TAK

SP 212 Warszawa
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

14
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 K
D-1
kl.BEZ
Z/0726/15

TAK

SP STO
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 91 ( 20 ) K-10 M-10
 
AZS Zakopane Osobostarty: 15 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 M
D-2
Z/0030/16

TAK

SP 10 Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

2
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 K
D-1
kl.BEZ
Z/0873/15

TAK

SP 10 Zakopane
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 K
B-1
kl.II
Z/0067/16

TAK

ZSMS Zakopane          

4
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 K
C-2
Z/0939/15

TAK

ZSMS Zakopane
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 68 ( 14 ) K-7 M-7
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CUDZICH Weronika 2003-03-24 K
C-2
kl.BEZ
Z/0709/15

TAK

ZSMS Zakopane
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

2
CYBULSKI Filip 2004-02-29 M
C-1
Z/0071/16

TAK

SP 3 Zakopane
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

3
FIGURA Magdalena 2006-07-25 K
E-2
kl.BEZ
Z/0883/15

TAK

SP 1 zakopane
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

4
FIGURA Marek 2002-12-18 M
C-2
kl.BEZ
Z/0708/15

TAK

Gim ZSO Zakopane
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

5
GAWLAK-SOCKA Kacper 2004-11-16 M
D-2
Z/0237/16

TAK

KSP Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

6
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 K
D-2
kl.BEZ
Z/0884/15

TAK

SPMS Zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

7
KUBIN Liwia 2004-09-11 K
D-2
kl.MłB
Z/0698/15

TAK

SP 3 Zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

8
MALICKI Kacper 2003-01-07 M
C-2
Z/0120/16

TAK

ZSMS Zakopane
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

9
PYKA Dominik 2004-06-27 M
C-1
Z/0236/16

TAK

KSP Zakopane
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

10
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 M
C-1
kl.MłS
Z/0822/15

TAK

POSA Zakopane
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

11
SŁOWIK Karolina 2003-12-18 K
C-1
Z/0121/16

TAK

ZSMS Zakopane
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

12
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 K
D-2
Z/0069/16

TAK

SPMS Zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

13
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 K
C-1
kl.BEZ
Z/0688/15

TAK

ZSMS Zakopane
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

14
WALKOSZ Bartłomiej 2002-06-20 M
B-1
kl.BEZ
Z/0686/15

TAK

Gim ZSO Zakopane          

 
uksorly.pl
UKS Orły Zakopane Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/40/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KNESZ Kamil 2004-12-25 M
D-2
Z/0223/16

TAK

SP 1 Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

 
UKS przy ZSMS Zakopane Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/43/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARPIEL Dawid 2005-01-16 M
D-2
Z/0228/16

TAK

SP 10 Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 87 ( 20 ) K-12 M-8
 
sklgornik.izeto.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 87 ( 20 ) K-12 M-8
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 K
D-2
kl.BEZ
Z/0137/16

TAK

SP 2 Sanok
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
DOMAŃSKI Przemysław 2002-10-31 M
C-2
kl.BEZ
Z/0472/15

TAK

Gim 1 Sanok
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
HADUCH Eliza 2005-02-14 K
D-2
kl.BEZ
Z/0585/15

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 M
E-2
kl.BEZ
Z/0589/15

TAK

SP 3 Sanok
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

5
JADCZYSZYN Amelia 2005-09-01 K
D-1
kl.BEZ
Z/0587/15

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

6
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 K
C-2
kl.MłB
Z/0136/16

TAK

Gim 1 Sanok
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

7
KOGUT Julia 2008-05-16 K
E-1
kl.BEZ
Z/0195/16

TAK

SP 2 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

8
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 K
E-1
kl.BEZ
Z/0818/15

TAK

SP 2 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

9
KUDŁA Patryk 2007-04-17 M
E-2
kl.BEZ
Z/0679/15

TAK

SP 4 Sanok
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

10
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 K
D-1
kl.BEZ
Z/0586/15

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

11
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 K
D-2
kl.BEZ
Z/0819/15

TAK

SP 2 Sanok
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

12
OSĘKOWSKA Oksana 2003-04-21 K
C-2
kl.BEZ
Z/0075/16

TAK

SP 4 Sanok
500 m K (1) C2
Dzień 1
1000 m K (1) C2
Dzień 1
500 m K (2) C2
Dzień 2
1000 m K (2) C2
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

13
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 M
D-2
kl.BEZ
Z/0591/15

TAK

SP 2 Zagórz
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

14
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 K
D-2
kl.BEZ
Z/0595/15

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

15
SUDYKA Jakub 2004-06-30 M
C-1
kl.BEZ
Z/0590/15

TAK

SP 1 Sanok
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

16
ŚLIWIAK Jakub 2004-02-16 M
C-1
kl.BEZ
Z/0592/15

TAK

SP 1 Sanok
500 m M (1) C1
Dzień 1
1000 m M (1) C1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (2) C1
Dzień 2
1000 m M (2) C1
Dzień 2

17
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 K
B-1
kl.BEZ
Z/0074/16

TAK

Gim 1 Sanok          

18
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 K
D-1
kl.BEZ
Z/0076/16

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

19
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0194/16

TAK

SP 1 Sanok
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

20
ZEGAROWICZ Szymon 2002-02-27 M
B-1
kl.MłZ
Z/0470/15

TAK

Gim 1 Sanok          

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 96 ( 23 ) K-14 M-9
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 29 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEJMERT Kornelia 2006-03-12 K
D-1
kl.BEZ
Z/0821/15

TAK

SP 19 Elbląg
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

2
BRACKA Zuzanna 2005-06-04 K
D-2
kl.BEZ
Z/0424/15

TAK

SP 19 ELBLĄG
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
DZIUBA Olga 2004-06-01 K
C-1
kl.MłB
Z/0427/15

TAK

SP 18 Elbląg
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

4
KOLPERT Wiktoria 2004-06-09 K
C-1
kl.MłB
Z/0430/15

TAK

SP 18 Elbląg
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

5
NIERZWICKA Marika 2009-06-29 K
F-2
Z/0180/16

TAK

SP 1 Elbląg
100 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 2
   

6
ROMAŃSKA Oliwia 2001-09-29 K
B-1
kl.II
Z/0431/15

TAK

Gim 1 Elbląg          

7
SZWARC Paweł 2006-09-10 M
E-2
kl.BEZ
Z/0433/15

TAK

SP 6 Elblag
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

 
UKS Giżycko Osobostarty: 30 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: K/24/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Paweł 2003-04-09 M
C-2
kl.MłZ
Z/0671/15

TAK

Gim Bystry
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
BUDNA Julia 2004-06-19 K
C-1
kl.BEZ
Z/0672/15

TAK

SP 4 Giżycko
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

3
GORBACZ Zuzanna 2003-07-21 K
C-1
kl.MłS
Z/0673/15

TAK

Gim 2 Giżycko
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

4
NIEMIEC Zofia 2005-03-15 K
D-2
Z/0118/16

TAK

SP 7 Giżycko
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

5
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 K
C-1
kl.MłB
Z/0675/15

TAK

Gim 1 Giżycko
500 m K (1) C1
Dzień 1
1000 m K (1) C1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (2) C1
Dzień 2
1000 m K (2) C1
Dzień 2

6
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 M
E-2
kl.BEZ
Z/0119/16

TAK

SP 4 Giżycko
300 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M E2
Dzień 2
500 m M E2
Dzień 2
 

7
TULKIEWICZ Maciej 2003-04-06 M
C-2
kl.MłS
Z/0678/15

TAK

Gim 2 Giżycko
500 m M (1) C2
Dzień 1
1000 m M C2
Dzień 1
500 m M (2) C2
Dzień 2
1500 m M C2
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 37 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURCZ Kamil 2005-08-09 M
D-1
Z/0187/16

TAK

SP 12 Elbląg
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

2
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 M
D-1
kl.BEZ
Z/0452/15

TAK

SP 12 Elbląg
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

3
GIBAS Kornelia 2006-05-04 K
D-1
kl.BEZ
Z/0863/15

TAK

SP 12 Elbląg
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
GRZEGORZEWSKA Wiktoria 2004-08-07 K
D-2
kl.BEZ
Z/0443/15

TAK

SP 12 Elbląg
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

5
PALUCH Wiktor 2006-06-30 M
D-1
Z/0001/16

TAK

SP 12 Elbląg
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

6
SZCZEPANEK Bartosz 2007-09-27 M
E-1
Z/0107/16

TAK

SP 12 Elbląg
100 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 2
   

7
WŁODARSKA Kornelia 2005-03-05 K
D-2
kl.BEZ
Z/0444/15

TAK

SP 12 Elbląg
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

8
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 K
E-2
Z/0106/16

TAK

SP 12 Elbląg
300 m K E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2
 

9
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 M
D-2
kl.BEZ
Z/0445/15

TAK

SP 12 Elbląg
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2