Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci - Finał
Sanok, 17-18.02.2018
Osobostarty wszystkie: 817 ( 167 ) K-114 M-53
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 92 ( 19 ) K-15 M-4
 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 40 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIEWICZ Alicja 2004-11-29 K
D-2
kl.MłS
Z/0614/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
HALBRYT Dominika 2006-07-24 K
E-2
kl.BEZ
Z/0121/17

TAK

ZS Gromadka
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

3
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 M
D-1
Z/0209/17

TAK

SP 14 Lubin
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

4
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 K
D-2
kl.BEZ
Z/0811/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

5
PALUCH Martyna 2006-06-07 K
D-1
kl.BEZ
Z/0820/15

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

6
PAWLIK Adrian 2005-12-19 M
D-1
kl.BEZ
Z/0814/15

TAK

ZSS Lubin
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

7
RATUSZ Kornelia 2006-05-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0035/16

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

8
SKROBAK Patrycja 2004-07-21 K
D-2
kl.BEZ
Z/0146/16

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 52 ( 11 ) K-9 M-2
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 M
D-2
kl.K
Z/0040/15

TAK

SP Duszniki-Zdrój
500 m M (1) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M C2
Dzień 2
 

2
BOOS Amelia 2007-07-19 K
E-1
kl.BEZ
Z/0041/15

TAK

SP Polanica-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

3
DOMEL Natalia 2008-10-27 K
F-2
kl.BEZ
Z/0009/16

TAK

SP Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 K
D-1
kl.K
Z/0043/15

TAK

SP Kłodzko
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 K
F-1
kl.BEZ
Z/0006/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

6
LORENZ Patrycja 2007-05-07 K
E-2
kl.K
Z/0047/15

TAK

SP Kłodzko
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

7
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 M
F-2
Z/0051/17

TAK

SP KŁODZKO
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

8
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
E-1
kl.K
Z/0048/15

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

9
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
F-1
kl.BEZ
Z/0004/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

10
WOJNAR Kinga 2005-05-29 K
D-2
kl.K
Z/0051/15

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

11
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
E-1
kl.K
Z/0052/15

TAK

SP Polanica-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 226 ( 48 ) K-32 M-16
 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 113 ( 23 ) K-16 M-7
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 M
D-2
kl.MłB
Z/0344/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M C2
Dzień 2
 

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 M
D-1
kl.BEZ
Z/0340/15

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

3
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 K
F-1
Z/0211/17

TAK

SP 8 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 K
E-2
Z/0161/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 K
E-1
Z/0212/17

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

6
CHACHUŁA Wiktor 2008-02-27 M
E-1
Z/0210/17

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

7
DANIELIK Paula 2005-06-21 K
D-2
kl.BEZ
Z/0101/17

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

8
DĘBOWSKI Hubert 2007-07-15 M
E-1
Z/0160/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

9
GASYNA Maria 2005-03-16 K
D-2
Z/0102/17

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

10
GOWOREK Martyna 2005-12-04 K
D-1
Z/0146/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

11
JABŁOŃSKI Franek 2009-11-23 M
F-1
Z/0149/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

12
KOMPA Małgorzata 2004-09-15 K
D-2
kl.BEZ
Z/0104/17

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

13
MATERA Pola 2007-10-02 K
E-1
kl.BEZ
Z/0115/16

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

14
MAZUREK Mateusz 2009-10-06 M
F-1
Z/0148/17

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

15
PLUTA Antoni 2005-02-07 M
D-2
kl.MłB
Z/0347/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M C2
Dzień 2
 

16
POLAK Julia 2007-12-02 K
E-1
kl.BEZ
Z/0106/17

TAK

SP Ujazd
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

17
POLAK Kinga 2008-07-21 K
F-2
Z/0107/17

TAK

SP Komorów
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

18
POLAK Roksana 2010-07-23 K
F-1
Z/0109/17

TAK

SP Ujazd
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

19
RUSEK Amelia 2007-08-10 K
E-1
Z/0129/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

20
SULEJ Julia 2007-09-19 K
E-1
Z/0150/17

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

21
WALASIK Weronika 2007-01-07 K
E-2
Z/0147/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

22
WOŹNIAK Hania 2008-01-18 K
E-1
Z/0151/17

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

23
WULS Ismena 2005-05-09 K
D-2
Z/0112/17

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 73 ( 15 ) K-9 M-6
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 M
D-2
kl.III
Z/0394/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M C2
Dzień 2
 

2
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 M
E-1
Z/0124/17

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

3
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 K
D-2
Z/0128/17

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 M
D-1
Z/0125/17

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

5
BOSIEK Milena 2004-09-16 K
D-2
kl.BEZ
Z/0406/15

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

6
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 K
D-2
Z/0126/17

TAK

SP Wiaderno
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

7
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 M
D-1
kl.BEZ
Z/0375/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

8
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 K
D-1
kl.MłB
Z/0387/15

TAK

SP 2 Rawa Mazowiecka
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

9
KRZYŻAŃSKA Joanna 2005-02-03 K
D-2
kl.BEZ
Z/0117/17

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

10
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 M
D-1
Z/0114/17

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

11
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 K
D-1
kl.BEZ
Z/0377/15

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

12
SMEJDA Iga 2006-01-05 K
D-1
kl.MłS
Z/0116/17

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

13
ŚWINOGA Aniela 2007-04-07 K
E-2
kl.BEZ
Z/0410/15

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

14
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 M
D-2
kl.III
Z/0388/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M C2
Dzień 2
 

15
WULS Kornelia 2006-05-23 K
D-1
kl.BEZ
Z/0380/15

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
UKS Jedynka Tomaszów Maz. Osobostarty: 40 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: K/35/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOKSZA Martyna 2006-12-26 K
E-2
kl.BEZ
Z/0113/16

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

2
JANAS Amelia 2006-02-12 K
D-1
kl.BEZ
Z/0116/16

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 K
E-2
kl.BEZ
Z/0112/16

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

4
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 M
D-1
Z/0087/17

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

5
LIS Maja 2006-03-26 K
D-1
kl.BEZ
Z/0111/16

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

6
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 M
E-2
Z/0088/17

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

7
NOWAKOWSKA Martyna 2007-03-13 K
E-2
kl.BEZ
Z/0109/16

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

8
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 K
F-2
Z/0086/17

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

9
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 M
F-2
Z/0085/17

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

10
ZDRALEWICZ Dominika 2008-10-26 K
F-2
kl.BEZ
Z/0110/16

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 281 ( 54 ) K-38 M-16
 
www.legialyzwy.com
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Osobostarty: 16 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Zuzanna 2006-07-14 K
E-2
kl.BEZ
Z/0123/16

TAK

NSP Gaudeamus Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

2
POLANOWSKI Adam 2006-02-19 M
D-1
kl.BEZ
Z/0132/16

TAK

SP 49 Warszawa
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

3
PUCZEN Gabriela 2006-07-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0128/16

TAK

SP 98 Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

4
WEŁNICKI Mateusz 2008-12-14 M
F-2
Z/0130/17

TAK

SP 79 Warszawa
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 40 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 K
D-2
kl.MłS
Z/0535/15

TAK

SP 261 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0541/15

TAK

SP 33 Warszawa
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

3
Kafarska Adrianna 2004-09-16 K
D-2
Z/0203/17

TAK

SP Zwoleń
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 K
D-1
kl.MłS
Z/0552/15

TAK

SP 104 Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
KRÓLIKOWSKI Stanisław 2008-01-24 M
E-1
kl.BEZ
Z/0553/15

TAK

SP 104 Warszawa
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

6
Tyszkiewicz Klaudia 2006-08-08 K
E-2
Z/0204/17

TAK

SP Zwoleń
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

7
WARGALA Julia 2005-01-23 K
D-2
kl.III
Z/0569/15

TAK

SMS Zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 90 ( 17 ) K-12 M-5
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 M
D-1
kl.BEZ
Z/0498/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

2
BYLINA Olivia 2009-01-26 K
F-2
kl.BEZ
Z/0103/16

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

3
GRINKOW Aleksandra 2008-08-17 K
F-2
kl.BEZ
Z/0097/16

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 K
F-1
Z/0099/17

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

5
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 M
E-2
kl.BEZ
Z/0499/15

TAK

SP 3 Milanówek
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

6
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 K
F-2
kl.BEZ
Z/0104/16

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

7
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 K
E-2
kl.BEZ
Z/0042/16

TAK

SP 2 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

8
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 K
F-1
Z/0098/17

TAK

SP 2 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

9
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 M
E-1
kl.BEZ
Z/0043/16

TAK

SP 2 Milanówek
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

10
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 K
D-1
kl.BEZ
Z/0502/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

11
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 K
F-1
kl.BEZ
Z/0099/16

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

12
SAWICKA Lidia 2006-01-13 K
D-1
kl.BEZ
Z/0481/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

13
SCHODNIK Gabriela 2007-03-23 K
E-2
Z/0096/17

TAK

SP 3 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

14
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 M
E-2
kl.BEZ
Z/0488/15

TAK

SP 3 Milanówek
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

15
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 K
F-2
kl.BEZ
Z/0101/16

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

16
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 K
E-2
kl.BEZ
Z/0506/15

TAK

SP 3 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

17
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 M
D-1
kl.MłS
Z/0483/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 16 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 K
F-1
kl.BEZ
Z/0231/16

TAK

sp 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
GRZELAK Andrzej 2009-01-07 M
F-2
Z/0213/17

TAK

sp 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

3
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 M
E-1
Z/0214/17

TAK

sp 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

4
STEĆ Amelia 2005-05-09 K
D-2
kl.III
Z/0528/15

TAK

SP 2 Piastów
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw Słomczyn Osobostarty: 64 ( 11 ) K-8 M-3
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 K
E-2
kl.MłZ
Z/0759/15

TAK

SP 4 Słomczyn
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

2
GRZANECKA Maja 2006-03-30 K
D-1
kl.MłB
Z/0760/15

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 K
F-2
kl.BEZ
Z/0761/15

TAK

SP 4 Słomczyn
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
JANISZ Kinga 2006-09-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0762/15

TAK

SP 4 Słomczyn
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 K
F-2
kl.BEZ
Z/0763/15

TAK

SP 4 Słomczyn
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

6
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 M
D-1
kl.BEZ
Z/0769/15

TAK

SP 70 Warszawa
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

7
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 M
E-2
kl.BEZ
Z/0770/15

TAK

ZS Józefosław
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

8
MARKOWSKA Gabriela 2006-08-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0771/15

TAK

SP 4 Słomczyn
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

9
SITNIK Kamil 2005-06-06 M
D-2
kl.BEZ
Z/0778/15

TAK

SP 1 Piaseczno
500 m M (1) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M C2
Dzień 2
 

10
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 K
E-1
kl.BEZ
Z/0780/15

TAK

SP Czersk
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

11
ZAJĄC Matylda 2006-09-12 K
E-2
kl.BEZ
Z/0134/16

TAK

SP Przymierza Rodzin Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 55 ( 11 ) K-9 M-2
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 K
E-1
Z/0162/17

TAK

SP 364 Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
BRAUN Antonina 2009-04-21 K
F-2
kl.BEZ
Z/0722/15

TAK

SP 19 im. Tannego Halika
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

3
BRAUN Helena 2005-03-12 K
D-2
kl.BEZ
Z/0739/15

TAK

SP 340 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
BRAUN Zofia 2007-02-15 K
E-2
kl.BEZ
Z/0738/15

TAK

SP 19 im. Tannego Halika
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
DOMITRZ Helena 2008-10-28 K
F-2
kl.BEZ
Z/0151/16

TAK

SP 103 Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

6
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 K
E-2
kl.MłZ
Z/0734/15

TAK

SP 185 UNICEF Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

7
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 K
F-2
kl.BEZ
Z/0733/15

TAK

SP 185 UNICEF Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

8
GUZOWSKI Antoni 2007-10-16 M
E-1
kl.BEZ
Z/0235/16

TAK

SP 212 Warszawa
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

9
LATKO Natalia 2004-07-25 K
D-2
kl.BEZ
Z/0732/15

TAK

SP 264 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

10
PODBIELSKI Antoni 2006-09-26 M
E-2
kl.BEZ
Z/0728/15

TAK

SP 29 Warszawa
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

11
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 K
D-1
kl.BEZ
Z/0726/15

TAK

SP STO
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 111 ( 24 ) K-13 M-11
 
AZS Zakopane Osobostarty: 29 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 M
D-2
kl.BEZ
Z/0030/16

TAK

SP 10 Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M C2
Dzień 2
 

2
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 K
D-1
kl.MłB
Z/0873/15

TAK

SP 10 Zakopane
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
SŁOWAKIEWICZ Nikodem 2007-11-17 M
E-1
kl.BEZ
Z/0188/16

TAK

SP 1 Zakopane
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

4
SYGUŁA Kacper 2007-02-21 M
E-2
kl.BEZ
Z/0869/15

TAK

SP 5 Zakopane
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

5
ŚWIECZAK Karolina 2008-12-25 K
F-2
kl.BEZ
Z/0870/15

TAK

SP 3 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

6
ŻYTKO Małgosia 2008-06-26 K
E-1
Z/0871/15

TAK

SP 1 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 49 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FIGURA Magdalena 2006-07-25 K
E-2
kl.BEZ
Z/0883/15

TAK

SP 1 zakopane
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

2
GAWLAK-SOCKA Jan 2008-08-18 M
F-2
Z/0196/17

TAK

KSP Zakopane
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

3
GAWLAK-SOCKA Kacper 2004-11-16 M
D-2
kl.BEZ
Z/0237/16

TAK

KSP Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M C2
Dzień 2
 

4
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 K
D-2
kl.BEZ
Z/0884/15

TAK

SPMS Zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

5
GRABSKA Karolina 2007-08-05 K
E-1
Z/0192/16

TAK

SP 3 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

6
KACICZAK Bartłomiej 2006-07-12 M
E-2
kl.BEZ
Z/0703/15

TAK

SP 10 Zakopane
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

7
KACICZAK Martyna 2008-05-20 K
E-1
kl.BEZ
Z/0191/16

TAK

SP 2 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

8
KUBIN Liwia 2004-09-11 K
D-2
kl.MłZ
Z/0698/15

TAK

SP 10 Zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

9
MIECHURSKI Piotr 2005-12-24 M
D-1
Z/0075/17

TAK

SP 10 Zakopane
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

10
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 K
D-2
kl.BEZ
Z/0069/16

TAK

SPMS Zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

 
UKS Dwójka Zakopane Osobostarty: 8 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/44/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORYCKA Barbara 2007-03-02 K
E-2
kl.BEZ
Z/0229/16

TAK

SP 2 Zakopane
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

2
DAUKSZ Emilia 2009-04-16 K
F-2
kl.BEZ
Z/0188/17

TAK

SP 2 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

 
uksorly.pl
UKS Orły Zakopane Osobostarty: 8 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/40/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GĄSIENICA Wiktoria 2008-03-09 K
E-1
kl.BEZ
Z/0196/16

TAK

SP 1 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
WYDRA Patryk 2008-01-13 M
E-1
kl.BEZ
Z/0233/16

TAK

SP 10 Zakopane
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

 
UKS przy ZSMS Zakopane Osobostarty: 17 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: K/43/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JELONEK Kamil 2007-01-05 M
E-2
Z/0191/17

TAK

SP 10 Zakopane
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

2
ŁOJAS Daniel 2005-09-24 M
D-1
Z/0165/17

TAK

SP 10 Zakopane
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

3
SOWA Natan 2007-06-13 M
E-2
Z/0190/17

TAK

SP 10 Zakopane
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

4
STOPKA Martyna 2005-04-06 K
D-2
Z/0167/17

TAK

SP 10 Zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 99 ( 20 ) K-15 M-5
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 99 ( 20 ) K-15 M-5
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIŃCZAK Milena 2008-07-11 K
F-2
kl.BEZ
Z/0192/17

TAK

SP 9 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
BODNAR Maja 2005-05-11 K
D-2
kl.MłB
Z/0137/16

TAK

SP 2 Sanok
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
HADUCH Eliza 2005-02-14 K
D-2
kl.BEZ
Z/0585/15

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 M
E-2
kl.BEZ
Z/0589/15

TAK

SP 3 Sanok
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

5
KOGUT Julia 2008-05-16 K
E-1
kl.BEZ
Z/0195/16

TAK

SP 2 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

6
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 K
E-1
kl.BEZ
Z/0818/15

TAK

SP 8 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

7
KRAWIEC Julita 2008-07-31 K
F-2
kl.BEZ
Z/0063/17

TAK

SP 4 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

8
KUDŁA Patryk 2007-04-17 M
E-2
kl.BEZ
Z/0679/15

TAK

SP 4 Sanok
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

9
MALICZOWSKA Milena 2004-10-30 K
D-2
Z/0059/17

TAK

SP 8 Sanok
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

10
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 M
D-1
kl.BEZ
Z/0123/17

TAK

SP 2 Sanok
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

11
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 K
D-1
kl.MłS
Z/0586/15

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

12
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 K
D-2
kl.MłS
Z/0819/15

TAK

SP 2 Sanok
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

13
PIECUCH Maria 2009-01-04 K
F-2
Z/0193/17

TAK

SP 1 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

14
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 M
D-2
kl.MłB
Z/0591/15

TAK

SP 2 Zagórz
500 m M (1) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M C2
Dzień 2
 

15
RYSZ Maja 2008-05-15 K
E-1
kl.BEZ
Z/0061/17

TAK

SP 4 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

16
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 K
D-2
kl.BEZ
Z/0595/15

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

17
SZAŁAJKO Patrycja 2007-07-18 K
E-1
kl.BEZ
Z/0060/17

TAK

SP 2 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

18
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 K
D-1
kl.BEZ
Z/0076/16

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

19
ZAJ,ĄC Emilia 2008-07-30 K
F-2
Z/0194/17

TAK

SP 1 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

20
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0194/16

TAK

SP 1 Sanok
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 8 ( 2 ) K-1 M-1
 
https://www.facebook.com/panczenygizycko/
UKS Giżycko Osobostarty: 8 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/24/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 M
E-2
kl.BEZ
Z/0119/16

TAK

SP 4 Giżycko
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

2
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 K
E-2
kl.BEZ
Z/0677/15

TAK

SP 7 Giżycko
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2