Internetowe zg這szenia do imprezy: M這dziezowe Mistrzostwa Polski
Bia造stok, 18-19.02.2017
Osobostarty wszystkie: 17 ( 17 ) K-8 M-9
 
笈ZKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
 
UKS B造skawica Domaniewice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P貫
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIAK Mateusz 1996-09-09 M
M-1
kl.BEZ
Z/0167/15

TAK

M這dzie穎wcy
Sztafeta M

2
K犵ZIORA ㄆkasz 1996-08-22 M
M-1
kl.K
Z/0188/15

TAK

M這dzie穎wcy
Sztafeta M

3
KU危IEREK Ma貪orzata 1995-03-29 K
M-3
kl.BEZ
Z/0898/15

TAK

M這dzie穎wcy
Sztafeta K

 
OPOLSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P貫
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWLICA Oliwia 1996-09-02 K
M-1
kl.M
Z/0235/15

TAK

M這dzie穎wcy
Sztafeta K

2
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 M
M-1
kl.II
Z/0032/16

TAK

M這dzie穎wcy
Sztafeta M

3
WARAKOMSKA Magdalena 1997-03-27 K
M-1
kl.M
Z/0177/16

TAK

M這dzie穎wcy
Sztafeta K

 
PODLASKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
 
ΘS Juvenia Bia造stok Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P貫
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIWONIUK Adrianna 1994-06-22 K
M-4
Z/0239/16

TAK

M這dzie穎wcy
Sztafeta K

2
KAMIE垶KI Wojciech 1995-07-27 M
M-2
kl.II
Z/0601/15

TAK

M這dzie穎wcy
Sztafeta M

3
KILUK Rafa 1995-10-10 M
M-2
kl.II
Z/0928/15

TAK

M這dzie穎wcy
Sztafeta M

4
KORECKI Krystian 1996-09-20 M
M-1
kl.M
Z/0316/15

TAK

M這dzie穎wcy
Sztafeta M

5
MALISZEWSKA Natalia 1995-09-16 K
M-2
kl.M
Z/0319/15

TAK

M這dzie穎wcy
Sztafeta K

6
MAZUR Nikola 1995-11-05 K
M-2
kl.II
Z/0929/15

TAK

M這dzie穎wcy
Sztafeta K

7
NIE列IER Karol 1996-10-22 M
M-1
kl.I
Z/0324/15

TAK

M這dzie穎wcy
Sztafeta M

8
PI﹗KOWSKI Dawid 1997-04-09 M
M-1
kl.III
Z/0598/15

TAK

M這dzie穎wcy
Sztafeta M

9
WILCZYK Szymon 1994-06-13 M
M-4
kl.II
Z/0603/15

TAK

M這dzie穎wcy
Sztafeta M

 
WARMI垶KO-MAZURSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P貫
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DRZYMAx Aleksandra 1994-01-08 K
M-4
kl.K
Z/0056/15

TAK

M這dzie穎wcy
Sztafeta K

2
JANOWIAK Paulina 1996-11-15 K
M-1
kl.K
Z/0060/15

TAK

M這dzie穎wcy
Sztafeta K