Internetowe zgłoszenia do imprezy: Grand Prix Polski - Fnał
Tomaszów Maz., 24-25.02.2018
Osobostarty wszystkie: 628 ( 124 ) K-57 M-67
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 76 ( 18 ) K-9 M-9
 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 61 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Jakub 2001-04-30 M
B-2
kl.MłZ
Z/0613/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
BUSSE Kacper 2001-05-16 M
B-2
kl.II
Z/0619/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
DUDZIAK Nikola 2001-04-19 K
B-2
kl.II
Z/0620/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

4
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 M
B-1
kl.III
Z/0621/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

5
GRAF Mateusz 2003-09-20 M
C-1
kl.MłZ
Z/0627/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

6
GRZYB Michał 1999-12-16 M
A-1
kl.II
Z/0628/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

7
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 M
C-1
kl.MłZ
Z/0629/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

8
KLUK Adrianna 2003-07-01 K
C-1
kl.MłZ
Z/0633/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

9
KLUK Aleksandra 2001-04-22 K
B-2
kl.II
Z/0635/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

10
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 M
C-2
kl.MłS
Z/0634/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

11
KOZŁOWSKA Nikola 2001-02-22 K
B-2
kl.III
Z/0033/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

12
MILEWSKA Alicja 2001-10-03 K
B-1
kl.III
Z/0645/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

13
PIOTROWSKI Daniel 2004-03-31 M
C-1
Z/0068/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

14
SOKOŁOWSKA Julia 2001-06-09 K
B-2
kl.MłZ
Z/0815/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

15
TRYBULEC Karolina 2001-01-12 K
B-2
kl.II
Z/0654/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 15 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 K
B-2
kl.I
Z/0042/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

2
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 M
C-1
kl.II
Z/0044/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
JASZTAL Alicja 2004-04-14 K
C-1
kl.II
Z/0045/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 126 ( 28 ) K-14 M-14
 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 16 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAS Klaudia 2004-04-19 K
C-1
kl.BEZ
Z/0339/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

2
FISZBAK Sandra 2004-05-31 K
C-1
kl.MłB
Z/0829/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

3
KORNELUK Artur 2004-02-20 M
C-1
kl.BEZ
Z/0114/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

4
KOZAR Kaja 2004-05-15 K
C-1
kl.MłB
Z/0105/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 100 ( 22 ) K-11 M-11
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Olimpia 2004-04-27 K
C-1
kl.MłB
Z/0372/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

2
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 K
C-1
kl.MłZ
Z/0371/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

3
BEDNARSKA Angelika 2001-01-25 K
B-2
kl.BEZ
Z/0896/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

4
DOMAGAŁA Wiktoria 2004-03-06 K
C-1
kl.BEZ
Z/0393/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

5
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 K
A-1
kl.M
Z/0094/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

6
GRZYBEK Wiktor 2000-09-19 M
B-2
kl.I
Z/0357/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

7
JABŁOŃSKI Karol 2001-01-03 M
B-2
kl.MłZ
Z/0396/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

8
JABRZYK Natalia 2001-03-03 K
B-2
kl.M
Z/0358/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

9
KACZMAREK Olga 1999-10-04 K
A-1
kl.I
Z/0359/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

10
KĘPA Jakub 2003-02-10 M
C-2
kl.MłZ
Z/0374/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

11
KOPACZ Daria 2002-07-22 K
C-2
kl.II
Z/0092/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

12
KOWALSKI Filip 2000-05-08 M
A-1
kl.II
Z/0360/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

13
MORMUS Patrycja 2000-01-11 K
A-1
kl.II
Z/0362/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

14
NOWAK Jakub 2003-08-21 M
C-1
kl.MłZ
Z/0405/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

15
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 K
B-1
kl.MłZ
Z/0370/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

16
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 M
M-1
kl.M
Z/0395/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

17
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 M
A-1
kl.M
Z/0086/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

18
PLUTA Zofia 2002-12-21 K
C-2
kl.III
Z/0091/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

19
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 M
B-1
kl.III
Z/0368/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

20
ŚLUSARSKI Oskar 2001-10-25 M
B-1
kl.II
Z/0088/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

21
WULS Wiktor 2002-07-06 M
C-2
kl.MłZ
Z/0404/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

22
ŻUREK Damian 1999-09-17 M
A-1
kl.M
Z/0087/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 10 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANICKI Artur 1998-02-01 M
M-1
kl.M
Z/0784/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
JANICKI Sebastian 1998-02-01 M
M-1
kl.M
Z/0783/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 212 ( 40 ) K-20 M-20
 
www.legialyzwy.com
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Osobostarty: 26 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIA Marek 1999-04-02 M
A-2
kl.M
Z/0796/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
KANIA Maria 2000-08-13 K
B-2
kl.MłS
Z/0804/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

3
KANIA Mateusz 1998-03-29 M
M-1
kl.I
Z/0800/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

4
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 M
B-2
Z/0071/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

5
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 M
A-2
kl.M
Z/0069/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

6
PODSIADŁO Krzysztof 1999-08-21 M
A-1
kl.I
Z/0797/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 81 ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWSKA Anastazja 2004-02-27 K
C-1
kl.MłS
Z/0539/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

2
BUDNA Julia 2004-06-19 K
C-1
kl.MłS
Z/0066/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

3
DRABIK Maria 2003-08-25 K
C-1
kl.BEZ
Z/0050/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

4
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 M
B-2
kl.I
Z/0548/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

5
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 M
C-2
kl.MłS
Z/0830/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

6
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 K
C-1
Z/0183/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

7
MICHALSKA Maja 2003-07-11 K
C-1
Z/0185/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

8
PILICH Karol 1999-06-30 M
A-2
kl.III
Z/0560/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

9
SĄCZEK Jan 2004-05-11 M
C-1
Z/0563/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

10
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 K
C-2
kl.II
Z/0564/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

11
SZAJGIN Krzysztof 2004-05-11 M
C-1
kl.BEZ
Z/0680/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

12
ULKOWSKA Katarzyna 1999-05-10 K
A-2
Z/0181/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

13
URIZAR-ROJAS Victoria 1999-02-08 K
A-2
kl.II
Z/0568/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

14
ZIENTEK Bartłomiej 2002-02-09 M
B-1
kl.MłS
Z/0663/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 55 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRYCIUK Urszula 2001-01-12 K
B-2
Z/0489/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

2
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 K
B-1
kl.II
Z/0496/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

3
HAJDUK Joanna 1999-04-08 K
A-2
kl.I
Z/0495/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

4
KAWA Zuzanna 2004-06-27 K
C-1
kl.MłS
Z/0493/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

5
KOPACZ Michał 2004-01-20 M
C-1
kl.III
Z/0492/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

6
KWIECIEŃ Maciej 2004-01-08 M
C-1
kl.BEZ
Z/0480/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

7
MASALSKI Igor 2003-05-24 M
C-2
kl.II
Z/0490/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

8
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 M
B-1
Z/0138/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

9
SZYMAŃSKA Klaudia 1999-09-27 K
A-1
kl.I
Z/0494/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

10
UZIAK Julia 2003-04-15 K
C-2
kl.II
Z/0484/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 22 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 K
B-1
kl.I
Z/0532/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

2
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 M
C-2
kl.MłB
Z/0517/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 K
C-1
kl.BEZ
Z/0243/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

4
KROŚNIA Karolina 2003-11-27 K
C-1
Z/0201/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw Słomczyn Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 M
C-1
kl.MłB
Z/0768/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 24 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 K
B-2
kl.I
Z/0070/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

2
MIAHCHYLAU Raman 2000-08-08 M
B-2
kl.M
Z/0744/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 K
B-2
kl.I
Z/0729/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

4
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 M
C-1
kl.MłB
Z/0716/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

5
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 M
A-2
kl.M
Z/0794/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 27 ( 6 ) K-3 M-3
 
AZS Zakopane Osobostarty: 13 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBSKI Radosław 1997-03-07 M
M-2
kl.I
Z/0067/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 K
B-1
kl.II
Z/0067/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

3
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 K
C-2
kl.MłS
Z/0939/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 14 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYBULSKI Filip 2004-02-29 M
C-1
kl.MłS
Z/0071/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 M
C-1
kl.II
Z/0822/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
TARCHAŁA Amelia 2003-12-16 K
C-1
kl.MłZ
Z/0688/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 80 ( 15 ) K-6 M-9
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 80 ( 15 ) K-6 M-9
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORKO Krystian 2004-03-03 M
C-1
kl.BEZ
Z/0065/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
GONTEK Martyna 2003-09-02 K
C-1
kl.BEZ
Z/0064/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

3
GONTEK Tomasz 2003-09-02 M
C-1
kl.BEZ
Z/0062/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

4
HUSAK Krzysztof 1972-06-03 M
S
kl.MłZ
Z/0163/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

5
JAGNISZCZAK Karolina 2000-07-10 K
B-2
kl.II
Z/0463/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

6
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 K
C-2
kl.MłS
Z/0136/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

7
LORENC Klaudia 2001-03-10 K
B-2
kl.I
Z/0471/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

8
MAZUR Zuzanna 2000-01-05 K
A-1
kl.MłS
Z/0469/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

9
NALEPKA Adrian 2000-09-07 M
B-2
kl.III
Z/0473/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

10
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 M
B-2
kl.M
Z/0462/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

11
STAROŚCIAK Kacper 2000-03-08 M
A-1
kl.II
Z/0474/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

12
ŚLIWIAK Jakub 2004-02-16 M
C-1
kl.MłB
Z/0592/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

13
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 K
B-1
kl.BEZ
Z/0074/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

14
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 M
M-1
kl.III
Z/0198/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

15
ZEGAROWICZ Szymon 2002-02-27 M
B-1
kl.II
Z/0470/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
POMORSKIE Osobostarty: 28 ( 4 ) K-0 M-4
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 28 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 M
M-3
kl.M
Z/0330/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 M
M-1
kl.M
Z/0010/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
GRYCNER Rafał 1994-09-18 M
M-4
Z/0003/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

4
PALKA Szymon 1997-03-14 M
M-2
kl.M
Z/0012/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 15 ( 3 ) K-2 M-1
 
AZS AWF Katowice Osobostarty: 15 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/19/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DRWIĘGA Marcel 1997-02-03 M
M-2
kl.M
Z/0073/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
WOŹNIAK Katarzyna 1989-10-05 K
S
kl.M
Z/0788/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

3
WÓJCIK Andżelika 1996-11-08 K
M-2
kl.M
Z/0065/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 64 ( 10 ) K-3 M-7
 
https://www.facebook.com/panczenygizycko/
UKS Giżycko Osobostarty: 20 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: K/24/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Paweł 2003-04-09 M
C-2
kl.III
Z/0671/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 K
C-1
kl.MłZ
Z/0675/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

3
TULKIEWICZ Maciej 2003-04-06 M
C-2
kl.MłZ
Z/0678/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
UKS Prolube Elbląg Osobostarty: 5 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/36/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYMISZKIEWICZ Aniela 1997-11-18 K
M-1
kl.I
Z/0068/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 39 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LUSINSKI Wojciech 1979-05-16 M
S
Z/0216/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
OSTROWSKI Paweł 2001-01-08 M
B-2
kl.II
Z/0449/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 M
S
Z/0152/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

4
RUCZYŃSKI Arkadiusz 1972-03-02 M
S
Z/0153/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

5
ŚWIATKOWSKI Robert 1974-07-06 M
S
kl.MłZ
Z/0108/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

6
WOJTASIK Iga 2000-06-28 K
A-1
kl.I
Z/0451/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2