Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Seniorów
Opole, 24-26 lutego 2017
Osobostarty wszystkie: 49 ( 49 ) K-25 M-24
 
OPOLSKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FABJAŃSKI Łukasz 1985-08-27 M
S
Z/0190/15

TAK

Mężczyźni

2
FILIPOWICZ Adam 1987-02-21 M
S
kl.I
Z/0191/15

TAK

Mężczyźni

3
GAWLICA Oliwia 1996-09-02 K
M-2
kl.M
Z/0235/15

TAK

Kobiety

4
GISZKA Krystian 2000-08-15 M
B-2
kl.I
Z/0031/16

TAK

Mężczyźni

5
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 M
M-2
kl.II
Z/0032/16

TAK

Mężczyźni

6
IWACH Katarzyna 1992-10-11 K
S
kl.II
Z/0193/15

TAK

Kobiety

7
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 K
B-1
kl.II
Z/0201/15

TAK

Kobiety

8
WARAKOMSKA Magdalena 1997-03-27 K
M-2
kl.M
Z/0177/16

TAK

Kobiety

9
WILGA Magdalena 2000-06-03 K
A-1
kl.II
Z/0204/15

TAK

Kobiety

 
PODLASKIE Osobostarty: 27 ( 27 ) K-12 M-15
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 27 ( 27 ) K-12 M-15
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Paweł 1999-04-21 M
A-2
kl.I
Z/0280/15

TAK

Mężczyźni

2
ANIKIEJ Rafał 1999-08-13 M
A-1
kl.M
Z/0281/15

TAK

Mężczyźni

3
BIELECKI Bartosz 1998-05-20 M
M-1
kl.I
Z/0283/15

TAK

Mężczyźni

4
BOGDANOWICZ Jan 2001-04-12 M
B-2
kl.II
Z/0286/15

TAK

Mężczyźni

5
DĄBROWSKI Robert 2001-02-14 M
B-2
kl.II
Z/0287/15

TAK

Mężczyźni

6
DRUMSKA Marta 2002-04-07 K
B-1
kl.III
Z/0289/15

TAK

Kobiety

7
DRUMSKI Krzysztof 1999-11-10 M
A-1
kl.I
Z/0313/15

TAK

Mężczyźni

8
GAWRYŁOW Klaudia 2002-02-11 K
B-1
kl.III
Z/0291/15

TAK

Kobiety

9
KONDRAK Joanna 2001-09-08 K
B-1
kl.II
Z/0294/15

TAK

Kobiety

10
KONOPKO Bartosz 1988-06-06 M
S
kl.MM
Z/0112/15

TAK

Mężczyźni

11
KUCZYŃSKI Łukasz 1999-06-23 M
A-2
kl.I
Z/0296/15

TAK

Mężczyźni

12
LISOWSKA Julia 2002-03-22 K
B-1
kl.II
Z/0297/15

TAK

Kobiety

13
MALISZEWSKA Natalia 1995-09-16 K
M-3
kl.M
Z/0319/15

TAK

Kobiety

14
MALISZEWSKA Patrycja 1988-03-12 K
S
kl.M
Z/0111/15

TAK

Kobiety

15
MARKIEWICZ Patrycja 2000-04-10 K
A-1
kl.I
Z/0321/15

TAK

Kobiety

16
MAZUR Nikola 1995-11-05 K
M-3
kl.II
Z/0929/15

TAK

Kobiety

17
MIKOŁAJUK Mateusz 2002-04-02 M
B-1
kl.II
Z/0597/15

TAK

Mężczyźni

18
MIKUCKI Kornel 1999-02-24 M
A-2
kl.II
Z/0322/15

TAK

Mężczyźni

19
MIŁKOWSKA Karolina 1999-06-06 K
A-2
kl.II
Z/0323/15

TAK

Kobiety

20
NIEŚCIER Karol 1996-10-22 M
M-2
kl.I
Z/0324/15

TAK

Mężczyźni

21
SZWATRO Jakub 2002-05-13 M
B-1
kl.III
Z/0303/15

TAK

Mężczyźni

22
TOPOLSKA Gabriela 2001-03-15 K
B-2
kl.II
Z/0304/15

TAK

Kobiety

23
WASILEWSKI Jakub 2001-10-06 M
B-1
kl.II
Z/0305/15

TAK

Mężczyźni

24
WILCZYK Szymon 1994-06-13 M
S
kl.II
Z/0603/15

TAK

Mężczyźni

25
WITULSKA Magdalena 1999-07-01 K
A-1
kl.II
Z/0326/15

TAK

Kobiety

26
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 M
B-1
kl.II
Z/0309/15

TAK

Mężczyźni

27
ŻAK Wiktoria 2001-09-26 K
B-1
kl.II
Z/0311/15

TAK

Kobiety

 
POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZĄDKOWSKA Monika 1992-02-07 K
S
kl.M
Z/0001/15

TAK

Kobiety

2
ROGACEWICZ Julia 1999-11-06 K
A-1
kl.II
Z/0005/15

TAK

Kobiety

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAŃSKI Michał 1992-10-23 M
S
kl.M
Z/0434/15

TAK

Mężczyźni

2
JASIŃSKI Adrian 1993-03-12 M
S
kl.II
Z/0137/15

TAK

Mężczyźni

3
POPOV Michael 1997-10-02 M
M-1
kl.I
Z/0149/15

TAK

Mężczyźni

4
RUMAK Beniamin 1997-12-09 M
M-1
kl.I
Z/0153/15

TAK

Mężczyźni

5
RUMAK Zuzanna 2001-07-28 K
B-1
kl.III
Z/0154/15

TAK

Kobiety

6
STANKIEWICZ Kamila 1999-10-18 K
A-1
kl.II
Z/0156/15

TAK

Kobiety

7
STORMOWSKA Kamila 2000-04-12 K
A-1
kl.M
Z/0158/15

TAK

Kobiety

8
SUROWIEC Marika 1998-01-22 K
M-1
kl.II
Z/0159/15

TAK

Kobiety

9
SUROWIEC Weronika 1999-06-14 K
A-2
kl.I
Z/0160/15

TAK

Kobiety

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HENKIEL Patrycja 2001-03-26 K
B-2
kl.II
Z/0120/15

TAK

Kobiety

2
MOROZ Jakub 1998-02-26 M
M-1
kl.I
Z/0126/15

TAK

Mężczyźni