Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1
Sanok, 29-30 września 2018
Osobostarty wszystkie: 215 ( 213 ) K-118 M-95
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 10 ( 10 ) K-8 M-2
 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 10 ( 10 ) K-8 M-2
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 M
C-1
kl.K
Z/0040/15

TAK

Juniorzy C

2
BOOS Amelia 2007-07-19 K
E-2
kl.K
Z/0041/15

TAK

Juniorki E

3
DOMEL Natalia 2008-10-27 K
E-1
kl.BEZ
Z/0009/16

TAK

Juniorki E

4
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 K
D-2
kl.III
Z/0043/15

TAK

Juniorki D

5
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 K
F-2
kl.BEZ
Z/0006/16

TAK

Juniorki E

6
JASZTAL Alicja 2004-04-14 K
C-2
kl.II
Z/0045/15

TAK

Juniorki C

7
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 M
E-1
kl.BEZ
Z/0051/17

TAK

Juniorzy E

8
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 K
F-1
kl.BEZ
Z/0005/16

TAK

Juniorki E

9
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
F-2
kl.BEZ
Z/0004/16

TAK

Juniorki E

10
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
E-2
kl.III
Z/0052/15

TAK

Juniorki E

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 14 ( 13 ) K-2 M-11
 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 14 ( 13 ) K-2 M-11
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIAK Mateusz 1996-09-09 M
M-3
kl.K
Z/0167/15

TAK

Mężczyźni

2
DZIEDZIC Maria 2002-09-15 K
B-1
kl.BEZ
Z/0009/17

TAK

Kobiety

3
GRABOWICZ Kacper 2001-05-04 M
A-1
kl.K
Z/0171/15

TAK

Mężczyźni

4
JANASZ Kacper 2002-12-21 M
B-1
kl.BEZ
Z/0018/16

TAK

Mężczyźni

5
KMIEĆ Sebastian 2000-06-20 M
A-2
kl.BEZ
Z/0183/15

TAK

Mężczyźni

6
KUCIŃSKI Bartłomiej 2003-12-17 M
C-2
kl.BEZ
Z/0213/16

TAK

Juniorzy C

7
MROCZKOWSKI Wiktor 2003-03-03 M
B-1
kl.BEZ
Z/0211/16

TAK

Mężczyźni

8
PAJĄK Bartosz 2004-05-06 M
C-2
kl.BEZ
Z/0010/17

TAK

Juniorzy C

9
PAJĄK Jakub 2001-03-18 M
A-1
kl.BEZ
Z/0182/15

TAK

Mężczyźni

10
PAWEŁKOWICZ Artur 1998-08-05 M
M-1
kl.K
Z/0180/15

TAK

Mężczyźni

11
RADZIKOWSKA Nikola 2002-03-18 K
B-2
kl.BEZ
Z/0210/16

TAK

Kobiety

12
SUT Jakub 2004-09-27 M
C-1
Z/0032/18

TAK

Juniorzy C

13
WOŁEK Adam 2004-03-31 M
C-2
kl.BEZ
Z/0174/15

TAK

Juniorzy C

 
OPOLSKIE Osobostarty: 20 ( 20 ) K-10 M-10
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 17 ( 17 ) K-8 M-9
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGDANOWICZ Jan 2001-04-12 M
A-1
kl.II
Z/0013/18

TAK

Mężczyźni

2
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 M
D-1
kl.K
Z/0923/15

TAK

Juniorzy D

3
FILIPOWICZ Adam 1987-02-21 M
S
kl.M
Z/0191/15

TAK

Mężczyźni

4
GIERCZAK Klaudia 2004-06-01 K
C-2
kl.III
Z/0050/17

TAK

Juniorki C

5
GIERCZAK Marek 2006-01-07 M
D-2
kl.K
Z/0139/16

TAK

Juniorzy D

6
GISZKA Krystian 2000-08-15 M
A-1
kl.I
Z/0031/16

TAK

Mężczyźni

7
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 M
M-3
kl.I
Z/0032/16

TAK

Mężczyźni

8
HYJEK Filip 2009-07-27 M
F-2
kl.BEZ
Z/0926/15

TAK

Juniorzy E

9
HYJEK Szymon 2003-07-09 M
C-2
kl.K
Z/0192/15

TAK

Juniorzy C

10
KRZEMIŃSKI Mateusz 2002-08-30 M
B-1
kl.M
Z/0194/15

TAK

Mężczyźni

11
LISEK Aleksandra 2004-05-12 K
C-2
Z/0014/18

TAK

Juniorki C

12
MICHALSKA Julia 2004-06-11 K
C-2
kl.III
Z/0196/15

TAK

Juniorki C

13
RUCIŃSKA Anna 2009-03-25 K
E-1
kl.BEZ
Z/0921/15

TAK

Juniorki E

14
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 K
B-2
kl.I
Z/0201/15

TAK

Kobiety

15
WARAKOMSKA Magdalena 1997-03-27 K
M-3
kl.M
Z/0177/16

TAK

Kobiety

16
WILGA Magdalena 2000-06-03 K
A-2
kl.II
Z/0204/15

TAK

Kobiety

17
ZYCH Magdalena 2004-02-18 K
C-2
kl.I
Z/0206/15

TAK

Juniorki C

 
UKS Football Academy Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/42/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKI Jakub 2007-08-06 M
E-2
kl.BEZ
Z/0221/16

TAK

Juniorzy E

 
UKS MOS Opole Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/39/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 K
D-2
kl.III
Z/0178/16

TAK

Juniorki D

2
GŁOWACKA Magdalena 2008-11-23 K
E-1
kl.BEZ
Z/0209/16

TAK

Juniorki E

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-7 M-1
 
UKS MOSiR Sanok Osobostarty: 8 ( 8 ) K-7 M-1
NrLicencji: K/01/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CARBONE Adrianna 2004-12-07 K
C-1
kl.III
Z/0027/15

TAK

Juniorki C

2
KAPALSKA Emilia 2002-12-10 K
B-1
kl.III
Z/0059/15

TAK

Kobiety

3
KOGUT Julia 2008-05-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0033/18

TAK

Juniorki E

4
LUBAS Zuzanna 2002-12-20 K
B-1
kl.III
Z/0041/16

TAK

Kobiety

5
MAZUR Emma 2004-03-10 K
C-2
kl.III
Z/0031/15

TAK

Juniorki C

6
PAWŁOWSKI Michał 2002-03-23 M
B-2
kl.II
Z/0038/15

TAK

Mężczyźni

7
ROCKA Maja 2009-02-14 K
E-1
kl.BEZ
Z/0014/16

TAK

Juniorki E

8
SIENKIEWICZ Sandra 2004-07-14 K
C-1
kl.III
Z/0032/15

TAK

Juniorki C

 
PODLASKIE Osobostarty: 104 ( 103 ) K-60 M-43
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 69 ( 68 ) K-37 M-31
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Paweł 1999-04-21 M
M-1
kl.M
Z/0280/15

TAK

Mężczyźni

2
ANIKIEJ Rafał 1999-08-13 M
A-2
kl.M
Z/0281/15

TAK

Mężczyźni

3
BIELAWIEC Bartosz 2005-08-24 M
D-2
kl.K
Z/0017/18

TAK

Juniorzy D

4
BIELECKI Jakub 2002-11-22 M
B-1
kl.I
Z/0284/15

TAK

Mężczyźni

5
BOBIER Oliwia 2005-10-04 K
D-2
kl.III
Z/0036/17

TAK

Juniorki D

6
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 K
C-1
kl.III
Z/0018/18

TAK

Juniorki C

7
BORYS Tomasz 2000-12-20 M
A-1
kl.I
Z/0312/15

TAK

Mężczyźni

8
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 K
C-1
kl.III
Z/0064/15

TAK

Juniorki C

9
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 K
C-2
kl.III
Z/0157/16

TAK

Juniorki C

10
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 K
C-1
kl.K
Z/0019/18

TAK

Juniorki C

11
DĄBROWSKA Maja 2004-02-12 K
C-2
kl.III
Z/0037/17

TAK

Juniorki C

12
DĄBROWSKI Filip 2004-02-12 M
C-2
kl.III
Z/0039/17

TAK

Juniorzy C

13
DĄBROWSKI Robert 2001-02-14 M
A-1
kl.II
Z/0287/15

TAK

Mężczyźni

14
DRUMSKA Marta 2002-04-07 K
B-2
kl.II
Z/0289/15

TAK

Kobiety

15
FALKOWSKI Kacper 2005-08-22 M
D-2
kl.BEZ
Z/0031/18

TAK

Juniorzy D

16
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 M
C-2
kl.K
Z/0053/17

TAK

Juniorzy C

17
GŁOWACKI Kacper 2004-02-21 M
C-2
kl.III
Z/0158/16

TAK

Juniorzy C

18
GOSK Olga 2005-12-10 K
D-2
kl.K
Z/0020/18

TAK

Juniorki D

19
GRODZKI Wojciech 2005-12-03 M
D-2
kl.K
Z/0021/18

TAK

Juniorzy D

20
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 M
D-2
kl.BEZ
Z/0022/18

TAK

Juniorzy D

21
JABŁOŃSKI Wiktor 2004-02-06 M
C-2
kl.K
Z/0038/17

TAK

Juniorzy C

22
JAMIOŁKOWSKI Adam 2004-07-11 M
C-1
kl.K
Z/0049/17

TAK

Juniorzy C

23
JAMIOŁKOWSKI Szymon 2000-11-15 M
A-1
kl.II
Z/0314/15

TAK

Mężczyźni

24
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 M
D-2
kl.K
Z/0023/18

TAK

Juniorzy D

25
KŁUJSZO Ignacy 2002-04-09 M
B-2
kl.I
Z/0293/15

TAK

Mężczyźni

26
KONDRAK Joanna 2001-09-08 K
B-2
kl.II
Z/0294/15

TAK

Kobiety

27
KOWALEWSKA Marcelina 2002-02-10 K
B-2
kl.II
Z/0295/15

TAK

Kobiety

28
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-08-13 M
D-2
Z/0024/18

TAK

Juniorzy D

29
KRUPIŃSKA Zuzanna 2004-04-21 K
C-2
kl.II
Z/0159/16

TAK

Juniorki C

30
KUCZYŃSKI Łukasz 1999-06-23 M
M-1
kl.M
Z/0296/15

TAK

Mężczyźni

31
KUROWSKI Oscar 2005-07-13 M
D-2
Z/0025/18

TAK

Juniorzy D

32
MACIEJEWSKA Ewelina 2005-03-15 K
C-1
kl.K
Z/0041/17

TAK

Juniorki C

33
MACIEJEWSKA Gabriela 2005-02-02 K
C-1
kl.K
Z/0026/18

TAK

Juniorki C

34
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 K
C-2
kl.III
Z/0042/17

TAK

Juniorki C

35
MALISZEWSKA Natalia 1995-09-16 K
M-4
kl.M
Z/0319/15

TAK

Kobiety

36
MALISZEWSKA Patrycja 1988-03-12 K
S
kl.M
Z/0111/15

TAK

Kobiety

37
MARKIEWICZ Patrycja 2000-04-10 K
A-2
kl.M
Z/0321/15

TAK

Kobiety

38
MATOWICKA Oliwia 2006-06-05 K
D-2
kl.K
Z/0027/18

TAK

Juniorki D

39
MAZUR Nikola 1995-11-05 K
M-4
kl.I
Z/0929/15

TAK

Kobiety

40
MIKOŁAJUK Mateusz 2002-04-02 M
B-2
kl.M
Z/0597/15

TAK

Mężczyźni

41
MIŁKOWSKA Karolina 1999-06-06 K
M-1
kl.I
Z/0323/15

TAK

Kobiety

42
NAZARUK Tomasz 2003-05-28 M
B-1
kl.III
Z/0161/16

TAK

Mężczyźni

43
NIEŚCIER Karol 1996-10-22 M
M-3
kl.M
Z/0324/15

TAK

Mężczyźni

44
NIEWIŃSKI Michał 2003-07-12 M
C-2
kl.II
Z/0160/16

TAK

Juniorzy C

45
ORCIUCH Magdalena 2005-12-24 K
D-2
kl.III
Z/0056/17

TAK

Juniorki D

46
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 K
D-2
kl.III
Z/0028/18

TAK

Juniorki D

47
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 K
C-1
kl.III
Z/0043/17

TAK

Juniorki C

48
RADZIEJOWSKI Andrzej 2005-10-15 M
D-2
kl.III
Z/0044/17

TAK

Juniorzy D

49
SAGANEK Kamila 2005-01-30 K
C-1
kl.III
Z/0054/17

TAK

Juniorki C

50
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03 K
B-1
kl.I
Z/0167/16

TAK

Kobiety

51
SUHAK Karolina 2005-07-21 K
D-2
kl.III
Z/0029/18

TAK

Juniorki D

52
SULIMA Jakub 2004-03-17 M
C-2
kl.II
Z/0045/17

TAK

Juniorzy C

53
SZEMBROWSKA Wiktoria 2003-05-01 K
B-1
kl.III
Z/0166/16

TAK

Kobiety

54
SZKIL Piotr 2002-06-28 M
B-2
kl.II
Z/0302/15

TAK

Mężczyźni

55
SZPUDA Maja 2003-11-09 K
C-2
kl.II
Z/0168/16

TAK

Juniorki C

56
SZUMSKA Sara 2004-06-07 K
C-2
kl.III
Z/0046/17

TAK

Juniorki C

57
ŚLIŻEWSKA Sara 2003-04-05 K
B-1
kl.II
Z/0169/16

TAK

Kobiety

58
TOPOLSKA Gabriela 2001-03-15 K
A-1
kl.I
Z/0304/15

TAK

Kobiety

59
TYLMAN Kamila 2003-10-30 K
C-2
kl.II
Z/0170/16

TAK

Juniorki C

60
WASILEWSKI Jakub 2001-10-06 M
B-2
kl.II
Z/0305/15

TAK

Mężczyźni

61
WERPACHOWSKI Krystian 2001-05-23 M
A-1
kl.II
Z/0602/15

TAK

Mężczyźni

62
WERPACHOWSKI Patryk 2002-05-19 M
B-2
kl.III
Z/0307/15

TAK

Mężczyźni

63
WILCZYK Szymon 1994-06-13 M
S
kl.M
Z/0603/15

TAK

Mężczyźni

64
WORONIEWSKA Maria 2005-05-30 K
C-1
kl.BEZ
Z/0030/18

TAK

Juniorki C

65
ZALEWSKA Dominika 2004-01-19 K
C-2
kl.K
Z/0048/17

TAK

Juniorki C

66
ZIELENKIEWICZ Natalia 2004-07-02 K
C-1
kl.III
Z/0055/17

TAK

Juniorki C

67
ŻAK Wiktoria 2001-09-26 K
B-2
kl.I
Z/0311/15

TAK

Kobiety

68
ŻEMIEROWSKA Gabriela 2003-07-31 K
C-2
kl.III
Z/0171/16

TAK

Juniorki C

 
UKS Juvenia Białystok Osobostarty: 17 ( 17 ) K-14 M-3
NrLicencji: K/06/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUZUN Anna 2008-02-25 K
E-2
kl.BEZ
Z/0145/17

TAK

Juniorki E

2
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 K
D-1
kl.BEZ
Z/0157/17

TAK

Juniorki D

3
GRABOWICZ Emilia 2007-03-23 K
D-1
kl.BEZ
Z/0215/17

TAK

Juniorki D

4
GRYGORUK Magda 2006-04-12 K
D-2
kl.K
Z/0152/16

TAK

Juniorki D

5
KORECKI Krzysztof 2006-09-29 M
D-1
kl.BEZ
Z/0834/15

TAK

Juniorzy D

6
ŁOKIĆ Pola 2006-05-30 K
D-2
kl.K
Z/0265/16

TAK

Juniorki D

7
MACEWICZ Jerzy 2007-05-11 M
D-1
kl.BEZ
Z/0158/17

TAK

Juniorzy D

8
MAJEWSKA Laura 2008-06-18 K
E-2
kl.BEZ
Z/0141/17

TAK

Juniorki E

9
MAZIARZ Szymon 2007-05-25 M
D-1
kl.BEZ
Z/0138/17

TAK

Juniorzy D

10
POLAK Izabela 2006-05-29 K
D-2
kl.BEZ
Z/0011/17

TAK

Juniorki D

11
RUTKOWSKA Gabriela 2007-03-28 K
D-1
kl.BEZ
Z/0137/17

TAK

Juniorki D

12
SEREDYŃSKA Anika 2006-02-23 K
D-2
kl.BEZ
Z/0159/17

TAK

Juniorki D

13
SKARŻYŃSKA Julia 2006-09-21 K
D-1
kl.BEZ
Z/0264/16

TAK

Juniorki D

14
SUPRONIK Magda 2006-12-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0225/16

TAK

Juniorki D

15
SZCZERBICKA Kamila 2006-07-26 K
D-1
kl.K
Z/0260/16

TAK

Juniorki D

16
ŚWISŁOCKA Maja 2007-05-25 K
D-1
kl.K
Z/0154/16

TAK

Juniorki D

17
ZAJCZYK Wiktoria 2008-07-24 K
E-1
kl.BEZ
Z/0136/17

TAK

Juniorki E

 
UKS Szóstka Białystok Osobostarty: 18 ( 18 ) K-9 M-9
NrLicencji: K/07/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZELUSTA Julian 2008-01-10 M
E-2
kl.BEZ
Z/0025/17

TAK

Juniorzy E

2
DAWIDIWICZ Kamil 2006-06-28 M
D-2
kl.BEZ
Z/0244/16

TAK

Juniorzy D

3
GIWER Maja 2007-08-20 K
E-2
kl.BEZ
Z/0033/17

TAK

Juniorki E

4
KALINOWSKA Paulina 2007-06-06 K
D-1
kl.BEZ
Z/0031/17

TAK

Juniorki D

5
KONDRATOWICZ Oskar 2007-01-18 M
D-1
kl.BEZ
Z/0022/17

TAK

Juniorzy D

6
KORZYŃSKA Lena 2008-03-11 K
E-2
kl.BEZ
Z/0030/17

TAK

Juniorki E

7
MAKUCH Adam 2006-09-25 M
D-1
kl.K
Z/0176/16

TAK

Juniorzy D

8
MAZURCZYK Łukasz 2006-08-30 M
D-1
kl.BEZ
Z/0175/16

TAK

Juniorzy D

9
MIKOŁAJUK Magdalena 2008-04-29 K
E-2
kl.BEZ
Z/0029/17

TAK

Juniorki E

10
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
D-1
kl.K
Z/0174/16

TAK

Juniorzy D

11
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 M
E-2
kl.BEZ
Z/0017/17

TAK

Juniorzy E

12
PERKOWSKA Dominika 2008-01-31 K
E-2
kl.BEZ
Z/0028/17

TAK

Juniorki E

13
POPŁAWSKI-TABORDA Flavio 2007-07-13 M
E-2
kl.BEZ
Z/0016/17

TAK

Juniorzy E

14
SAWICKI Albert 2007-07-03 M
E-2
kl.BEZ
Z/0014/17

TAK

Juniorzy E

15
SIDOROWICZ Zuzanna 2007-10-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0026/17

TAK

Juniorki E

16
SKRZYPKOWSKA Hanna 2008-04-26 K
E-2
kl.BEZ
Z/0024/17

TAK

Juniorki E

17
ZACHOWICZ Aleksandra 2006-04-15 K
D-2
kl.K
Z/0251/16

TAK

Juniorki D

18
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 K
D-1
kl.K
Z/0172/16

TAK

Juniorki D

 
POMORSKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
 
GKŁ Olivia Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/33/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTOWSKA Marta 2006-06-28 K
D-2
Z/0036/18

TAK

Juniorki D

 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYCNER Rafał 1994-09-18 M
S
kl.M
Z/0003/15

TAK

Mężczyźni

2
KRUTYSZA Julia 2004-06-01 K
C-2
kl.II
Z/0328/15

TAK

Juniorki C

3
MUCHLADO Adam 2004-07-30 M
C-1
kl.K
Z/0012/15

TAK

Juniorzy C

4
SUTUŁA Paulina 2003-03-17 K
B-1
kl.K
Z/0008/15

TAK

Kobiety

5
ZGRZYWA Marek 2003-05-26 M
B-1
kl.K
Z/0015/15

TAK

Mężczyźni

 
UKS Olivia 17 Gdańsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/34/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOŁKOWSKI Jakub 2006-01-16 M
D-2
kl.BEZ
Z/0237/17

TAK

Juniorzy D

2
DOŁKOWSKI Mateusz 2006-01-16 M
D-2
kl.BEZ
Z/0238/17

TAK

Juniorzy D

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 31 ( 31 ) K-18 M-13
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 12 ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 M
B-1
kl.II
Z/0143/15

TAK

Mężczyźni

2
GÓRKA Martyna 2008-04-28 K
E-2
kl.K
Z/0913/15

TAK

Juniorki E

3
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 K
D-2
kl.II
Z/0146/15

TAK

Juniorki D

4
KRAUSE Michał 2007-05-23 M
D-1
kl.BEZ
Z/0027/16

TAK

Juniorzy D

5
OLAK Jakub 2006-12-20 M
D-1
kl.BEZ
Z/0148/15

TAK

Juniorzy D

6
OZIEMKIEWICZ Magdalena 2006-01-10 K
D-2
kl.K
Z/0024/16

TAK

Juniorki D

7
REINDL Katarzyna 2004-11-28 K
C-1
kl.III
Z/0150/15

TAK

Juniorki C

8
REINDL Krzysztof 2002-05-06 M
B-2
kl.II
Z/0151/15

TAK

Mężczyźni

9
RUMAK Zuzanna 2001-07-28 K
B-2
kl.II
Z/0154/15

TAK

Kobiety

10
RYBAK Arkadiusz 2003-06-03 M
B-1
kl.III
Z/0157/15

TAK

Mężczyźni

11
STORMOWSKA Kamila 2000-04-12 K
A-2
kl.M
Z/0158/15

TAK

Kobiety

12
WIŚNIEWSKI Karol 2004-04-05 M
C-2
kl.K
Z/0162/15

TAK

Juniorzy C

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 10 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BILLER Weronika 2006-05-28 K
D-2
kl.BEZ
Z/0072/17

TAK

Juniorki D

2
DĘBOSKI Wojciech 2003-12-03 M
C-2
Z/0901/15

TAK

Juniorzy C

3
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 M
C-2
kl.III
Z/0902/15

TAK

Juniorzy C

4
KUCHTA Martyna 2005-02-15 K
C-1
kl.III
Z/0909/15

TAK

Juniorki C

5
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 K
D-1
Z/0224/17

TAK

Juniorki D

6
MIERONOWICZ Aleksandra 2003-09-22 K
C-2
kl.III
Z/0903/15

TAK

Juniorki C

7
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26 M
E-1
kl.BEZ
Z/0003/17

TAK

Juniorzy E

8
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 M
C-1
kl.K
Z/0905/15

TAK

Juniorzy C

9
SOBCZAK Bartłomiej 2008-04-26 M
E-2
kl.BEZ
Z/0084/17

TAK

Juniorzy E

10
WAWER Michalina 2006-10-03 K
D-1
kl.K
Z/0038/16

TAK

Juniorki D

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 9 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Urszula 2005-02-22 K
C-1
kl.BEZ
Z/0004/17

TAK

Juniorki C

2
DOBREŃKO Wiktoria 2001-08-05 K
B-2
kl.II
Z/0117/15

TAK

Kobiety

3
GAJDAMOWICZ Julia 2005-09-13 K
D-2
kl.BEZ
Z/0206/17

TAK

Juniorki D

4
GĄTARSKA Aleksandra 2006-10-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0005/17

TAK

Juniorki D

5
GÓRNICKI Piotr 2007-08-04 M
E-2
kl.BEZ
Z/0008/17

TAK

Juniorzy E

6
HENKIEL Patrycja 2001-03-26 K
A-1
kl.II
Z/0120/15

TAK

Kobiety

7
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 K
E-2
kl.BEZ
Z/0006/17

TAK

Juniorki E

8
PASZKOWSKA Magdalena 2006-01-12 K
D-2
kl.BEZ
Z/0208/17

TAK

Juniorki D

9
RICHTER Aleksander 2008-05-22 M
E-2
kl.BEZ
Z/0007/17

TAK

Juniorzy E

 
ZAGRANICZNI Osobostarty: 20 ( 20 ) K-10 M-10
 
Słowacja Osobostarty: 20 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARICOVA Ema 2006-10-02 K
D-1

Juniorki D

2
BARTKO Patrick 2005-03-30 M
C-1

Juniorzy C

3
BURDELÁKOVÁ Kristína 2010-05-06 K
F-2

Juniorki E

4
DAŇKOVÁ Lívia 2006-12-05 K
D-1

Juniorki D

5
GUBAČ Adam 2010-03-30 M
F-2

Juniorzy E

6
HARKABUS Marek 2010-01-01 M
F-2

Juniorzy E

7
HRIC František 2001-02-20 M
A-1

Mężczyźni

8
HUŇADY Jakub 2003-03-15 M
B-1

Mężczyźni

9
HYMPÁNOVÁ Emma 2003-12-08 K
C-2

Juniorki C

10
IŽAROVÁ Michaela 2006-07-03 K
D-1

Juniorki D

11
LEŠKOVÁ Radovana 2005-08-28 K
D-2

Juniorki D

12
MARCIN Damjan 2007-02-18 M
D-1

Juniorzy D

13
MEDVEĎ Andrej 2010-01-24 M
F-2

Juniorzy E

14
MŽIGOD Peter 2011-02-13 M
F-1

Juniorzy E

15
ONDREJČÁKOVÁ Katarína 2008-08-07 K
E-1

Juniorki E

16
POPOVIČOVÁ Lea 2007-12-23 K
E-2

Juniorki E

17
SAFKO Jakub 2003-11-09 M
C-2

Juniorzy C

18
TOKÁROVÁ Aneta 2007-08-31 K
E-2

Juniorki E

19
TOKÁROVÁ Tamara 2006-06-28 K
D-2

Juniorki D

20
VARGOSKO Jan 2002-11-04 M
B-1

Mężczyźni