Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5
GDAŃSK, 18-19 marca 2017
Osobostarty wszystkie: 173 ( 173 ) K-97 M-76
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
 
uks-orlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOOS Amelia 2007-07-19 K
F-2
kl.BEZ
Z/0041/15

TAK

Juniorki F

2
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 K
E-2
kl.K
Z/0043/15

TAK

Juniorki E

3
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
F-2
kl.K
Z/0048/15

TAK

Juniorki F

4
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
F-2
kl.BEZ
Z/0052/15

TAK

Juniorki F

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-6 M-0
 
MKS Błyskawica Toruń Osobostarty: 6 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: K/30/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GULA Kamila 2005-01-23 K
D-1
kl.BEZ
Z/0911/15

TAK

Juniorki D

2
KRAJNIK Agata 2001-07-27 K
C-2
kl.K
Z/0853/15

TAK

Juniorki C

3
MICHALSKA Laura 2005-07-27 K
E-2
Z/0268/16

TAK

Juniorki E

4
RĘKAS Marta 2003-11-10 K
D-2
kl.BEZ
Z/0856/15

TAK

Juniorki D

5
TEJER Martyna 2003-10-10 K
D-2
kl.BEZ
Z/0860/15

TAK

Juniorki D

6
ZAKIERSKA Julia 2001-07-16 K
C-2
kl.BEZ
Z/0862/15

TAK

Juniorki C

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBOSZ Maria 2003-07-30 K
D-2
kl.III
Z/0522/15

TAK

Juniorki D

 
OPOLSKIE Osobostarty: 16 ( 16 ) K-8 M-8
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 13 ( 13 ) K-6 M-7
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 M
E-1
kl.BEZ
Z/0923/15

TAK

Juniorzy E

2
GIERCZAK Marek 2006-01-07 M
E-2
Z/0139/16

TAK

Juniorzy E

3
GISZKA Krystian 2000-08-15 M
B-1
kl.I
Z/0031/16

TAK

Mężczyźni

4
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 M
M-1
kl.II
Z/0032/16

TAK

Mężczyźni

5
HYJEK Filip 2009-07-27 M
F-1
kl.BEZ
Z/0926/15

TAK

Juniorzy F

6
HYJEK Szymon 2003-07-09 M
D-2
kl.K
Z/0192/15

TAK

Juniorzy D

7
KRZEMIŃSKI Mateusz 2002-08-30 M
C-1
kl.II
Z/0194/15

TAK

Juniorzy C

8
RADZISZEWSKA Aleksandra 2002-12-02 K
C-1
kl.BEZ
Z/0924/15

TAK

Juniorki C

9
RUCIŃSKA Anna 2009-03-25 K
F-1
kl.BEZ
Z/0921/15

TAK

Juniorki F

10
SZELER Oliwia 2005-07-12 K
E-2
kl.K
Z/0198/15

TAK

Juniorki E

11
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 K
C-2
kl.II
Z/0201/15

TAK

Juniorki C

12
WILGA Magdalena 2000-06-03 K
B-2
kl.II
Z/0204/15

TAK

Kobiety

13
ZYCH Magdalena 2004-02-18 K
D-2
kl.III
Z/0206/15

TAK

Juniorki D

 
UKS Football Academy Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/42/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKI Jakub 2007-08-06 M
F-2
Z/0221/16

TAK

Juniorzy F

 
UKS MOS Opole Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/39/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 K
E-2
kl.BEZ
Z/0178/16

TAK

Juniorki E

2
GŁOWACKA Magdalena 2008-11-23 K
F-1
Z/0209/16

TAK

Juniorki F

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-7 M-1
 
UKS MOSiR Sanok Osobostarty: 8 ( 8 ) K-7 M-1
NrLicencji: K/01/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CARBONE Adrianna 2004-12-07 K
D-1
kl.BEZ
Z/0027/15

TAK

Juniorki D

2
KAPALSKA Emilia 2002-12-10 K
C-1
kl.K
Z/0059/15

TAK

Juniorki C

3
LUBAS Zuzanna 2002-12-20 K
C-1
Z/0041/16

TAK

Juniorki C

4
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 K
C-1
kl.BEZ
Z/0211/15

TAK

Juniorki C

5
MAZUR Emma 2004-03-10 K
D-2
Z/0031/15

TAK

Juniorki D

6
MILLER Julia 2003-04-03 K
C-1
Z/0040/16

TAK

Juniorki C

7
PAWŁOWSKI Michał 2002-03-23 M
C-2
kl.K
Z/0038/15

TAK

Juniorzy C

8
SIENKIEWICZ Sandra 2004-07-14 K
D-1
kl.K
Z/0032/15

TAK

Juniorki D

 
PODLASKIE Osobostarty: 91 ( 91 ) K-47 M-44
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 42 ( 42 ) K-20 M-22
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKI Jakub 2002-11-22 M
C-1
kl.III
Z/0284/15

TAK

Juniorzy C

2
BOGDANOWICZ Jan 2001-04-12 M
B-1
kl.II
Z/0286/15

TAK

Mężczyźni

3
BOROWSKA Patrycja 1999-11-25 K
B-2
kl.II
Z/0600/15

TAK

Kobiety

4
CABAN Jakub 2003-01-19 M
C-1
Z/0155/16

TAK

Juniorzy C

5
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 K
D-2
kl.K
Z/0157/16

TAK

Juniorki D

6
DĄBROWSKI Andrzej 1999-09-04 M
B-2
kl.K
Z/0599/15

TAK

Mężczyźni

7
DĄBROWSKI Robert 2001-02-14 M
B-1
kl.II
Z/0287/15

TAK

Mężczyźni

8
DĘBSKI Paweł 2002-12-28 M
C-1
kl.III
Z/0288/15

TAK

Juniorzy C

9
DRUMSKA Marta 2002-04-07 K
C-2
kl.III
Z/0289/15

TAK

Juniorki C

10
DRUMSKI Krzysztof 1999-11-10 M
B-2
kl.I
Z/0313/15

TAK

Mężczyźni

11
GAWRYŁOW Klaudia 2002-02-11 K
C-2
kl.III
Z/0291/15

TAK

Juniorki C

12
GŁOWACKI Kacper 2004-02-21 M
D-2
kl.K
Z/0158/16

TAK

Juniorzy D

13
JAMIOŁKOWSKI Szymon 2000-11-15 M
B-1
kl.III
Z/0314/15

TAK

Mężczyźni

14
KONDRAK Joanna 2001-09-08 K
C-2
kl.II
Z/0294/15

TAK

Juniorki C

15
KOWALEWSKA Marcelina 2002-02-10 K
C-2
kl.II
Z/0295/15

TAK

Juniorki C

16
KRUPIŃSKA Zuzanna 1999-11-03 K
B-2
kl.III
Z/0318/15

TAK

Kobiety

17
LISOWSKA Julia 2002-03-22 K
C-2
kl.II
Z/0297/15

TAK

Juniorki C

18
ŁAJEWSKI Kacper 2003-03-31 M
C-1
kl.K
Z/0298/15

TAK

Juniorzy C

19
MAZURCZYK Mateusz 2003-09-30 M
D-2
kl.K
Z/0226/16

TAK

Juniorzy D

20
MIKOŁAJUK Mateusz 2002-04-02 M
C-2
kl.II
Z/0597/15

TAK

Juniorzy C

21
MIKUCKI Kornel 1999-02-24 M
A-1
kl.II
Z/0322/15

TAK

Mężczyźni

22
NAZARUK Tomasz 2003-05-28 M
C-1
kl.K
Z/0161/16

TAK

Juniorzy C

23
NIEWIŃSKI Michał 2003-07-12 M
D-2
kl.III
Z/0160/16

TAK

Juniorzy D

24
POLIŃSKA Weronika 2003-07-10 K
D-2
Z/0162/16

TAK

Juniorki D

25
POPŁAWSKI Dawid 2003-04-17 M
C-1
kl.K
Z/0179/16

TAK

Juniorzy C

26
SAPIEŻYŃSKA Wiktoria 2002-10-19 K
C-1
kl.II
Z/0300/15

TAK

Juniorki C

27
SIEKIERKO Adrian 2003-01-19 M
C-1
kl.III
Z/0163/16

TAK

Juniorzy C

28
SMALAK Julia 2003-01-23 K
C-1
kl.III
Z/0605/15

TAK

Juniorki C

29
SMALAK Michał 2004-02-16 M
D-2
Z/0165/16

TAK

Juniorzy D

30
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03 K
C-1
kl.II
Z/0167/16

TAK

Juniorki C

31
SZEMBROWSKA Wiktoria 2003-05-01 K
C-1
Z/0166/16

TAK

Juniorki C

32
SZKIL Piotr 2002-06-28 M
C-2
kl.K
Z/0302/15

TAK

Juniorzy C

33
SZPUDA Maja 2003-11-09 K
D-2
kl.III
Z/0168/16

TAK

Juniorki D

34
SZWATRO Jakub 2002-05-13 M
C-2
kl.III
Z/0303/15

TAK

Juniorzy C

35
ŚLIŻEWSKA Sara 2003-04-05 K
C-1
kl.III
Z/0169/16

TAK

Juniorki C

36
TOPOLSKA Gabriela 2001-03-15 K
B-1
kl.II
Z/0304/15

TAK

Kobiety

37
WASILEWSKI Jakub 2001-10-06 M
C-2
kl.II
Z/0305/15

TAK

Juniorzy C

38
WAWRZOS Wiktoria 2002-10-15 K
C-1
kl.III
Z/0306/15

TAK

Juniorki C

39
WERPACHOWSKI Patryk 2002-05-19 M
C-2
kl.III
Z/0307/15

TAK

Juniorzy C

40
WITKOWSKA Greta 2001-06-15 K
B-1
kl.III
Z/0604/15

TAK

Kobiety

41
ŻAK Wiktoria 2001-09-26 K
C-2
kl.II
Z/0311/15

TAK

Juniorki C

42
ŻEMIEROWSKA Gabriela 2003-07-31 K
D-2
kl.K
Z/0171/16

TAK

Juniorki D

 
UKS Juvenia Białystok Osobostarty: 31 ( 31 ) K-18 M-13
NrLicencji: K/06/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWIEC Bartosz 2005-08-24 M
E-2
kl.BEZ
Z/0229/15

TAK

Juniorzy E

2
BIESIADA Oliwia 2005-04-04 K
D-1
kl.BEZ
Z/0230/15

TAK

Juniorki D

3
BOBIER Oliwia 2005-10-04 K
E-2
kl.K
Z/0075/15

TAK

Juniorki E

4
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 K
D-1
kl.BEZ
Z/0090/15

TAK

Juniorki D

5
BUCZKO Jakub 2005-01-08 M
D-1
kl.BEZ
Z/0228/15

TAK

Juniorzy D

6
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 K
D-1
kl.BEZ
Z/0227/15

TAK

Juniorki D

7
FALKOWSKI Kacper 2005-08-22 M
E-2
kl.BEZ
Z/0231/15

TAK

Juniorzy E

8
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 M
D-2
kl.BEZ
Z/0076/15

TAK

Juniorzy D

9
GRODZKI Wojciech 2005-12-03 M
E-2
kl.BEZ
Z/0093/15

TAK

Juniorzy E

10
GRYGORUK Magda 2006-04-12 K
E-2
Z/0152/16

TAK

Juniorki E

11
KALINOWSKI Aleksander 2006-03-08 M
E-2
Z/0266/16

TAK

Juniorzy E

12
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 M
E-2
kl.BEZ
Z/0224/15

TAK

Juniorzy E

13
KODA Mateusz 2004-04-28 M
D-2
kl.BEZ
Z/0079/15

TAK

Juniorzy D

14
KORECKI Krzysztof 2006-09-29 M
E-1
kl.BEZ
Z/0834/15

TAK

Juniorzy E

15
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 M
E-2
kl.BEZ
Z/0096/15

TAK

Juniorzy E

16
ŁOKIĆ Pola 2006-05-30 K
E-2
Z/0265/16

TAK

Juniorki E

17
MACIEJEWSKA Gabriela 2005-02-02 K
D-1
kl.BEZ
Z/0221/15

TAK

Juniorki D

18
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 K
D-2
kl.K
Z/0084/15

TAK

Juniorki D

19
MATOWICKA Oliwia 2006-06-05 K
E-2
kl.BEZ
Z/0220/15

TAK

Juniorki E

20
NOWAK Oliwia 2005-01-01 K
D-1
kl.BEZ
Z/0219/15

TAK

Juniorki D

21
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 K
D-1
kl.K
Z/0086/15

TAK

Juniorki D

22
POPŁAWSKI Oskar 2006-02-22 M
E-2
kl.BEZ
Z/0217/15

TAK

Juniorzy E

23
SAGANEK Kamila 2005-01-30 K
D-1
kl.BEZ
Z/0087/15

TAK

Juniorki D

24
SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej 2006-01-19 M
E-2
kl.BEZ
Z/0836/15

TAK

Juniorzy E

25
SULIMA Jakub 2004-03-17 M
D-2
kl.K
Z/0088/15

TAK

Juniorzy D

26
SUPRONIK Magda 2006-12-10 K
E-1
Z/0225/16

TAK

Juniorki E

27
SZCZERBICKA Kamila 2006-07-26 K
E-1
Z/0260/16

TAK

Juniorki E

28
ŚWISŁOCKA Ewa 2007-05-25 K
E-1
Z/0153/16

TAK

Juniorki E

29
ŚWISŁOCKA Maja 2007-05-25 K
E-1
Z/0154/16

TAK

Juniorki E

30
WORONIEWSKA Maria 2005-05-30 K
D-1
kl.BEZ
Z/0215/15

TAK

Juniorki D

31
ZALESKA Dominika 2004-01-19 K
D-2
kl.BEZ
Z/0164/15

TAK

Juniorki D

 
UKS Szóstka Białystok Osobostarty: 18 ( 18 ) K-9 M-9
NrLicencji: K/07/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 K
D-1
kl.K
Z/0064/15

TAK

Juniorki D

2
DĄBROWSKA Maja 2004-02-12 K
D-2
kl.K
Z/0273/15

TAK

Juniorki D

3
GOSK Olga 2005-12-10 K
E-2
kl.BEZ
Z/0608/15

TAK

Juniorki E

4
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 M
E-2
kl.BEZ
Z/0252/15

TAK

Juniorzy E

5
JAMIOŁKOWSKI Adam 2004-07-11 M
D-1
kl.BEZ
Z/0236/15

TAK

Juniorzy D

6
JAROCKA Jagoda 2004-08-18 K
D-1
kl.K
Z/0250/15

TAK

Juniorki D

7
JEDYNASTY Konrad, Hubert 2005-01-12 M
D-1
kl.BEZ
Z/0277/15

TAK

Juniorzy D

8
KONIECKI Hubert 2005-08-03 M
E-2
Z/0140/16

TAK

Juniorzy E

9
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 M
E-2
kl.BEZ
Z/0255/15

TAK

Juniorzy E

10
MACIEJEWSKA Ewelina 2005-03-15 K
D-1
kl.K
Z/0067/15

TAK

Juniorki D

11
MAZURCZYK Łukasz 2006-08-30 M
E-1
Z/0175/16

TAK

Juniorzy E

12
MĄDRY Konrad 2005-06-13 M
D-1
kl.BEZ
Z/0795/15

TAK

Juniorzy D

13
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0268/15

TAK

Juniorki E

14
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
E-1
Z/0174/16

TAK

Juniorzy E

15
SUHAK Karolina 2005-07-21 K
E-2
kl.K
Z/0249/15

TAK

Juniorki E

16
SZUMSKA Sara 2004-06-07 K
D-2
kl.BEZ
Z/0274/15

TAK

Juniorki D

17
WASZKIEWICZ Karol 2005-07-26 M
E-2
kl.BEZ
Z/0238/15

TAK

Juniorzy E

18
ZIELENKIEWICZ Natalia 2004-07-02 K
D-1
kl.K
Z/0070/15

TAK

Juniorki D

 
POMORSKIE Osobostarty: 18 ( 18 ) K-9 M-9
 
GKŁ Olivia Gdańsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/33/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIURUK Kacper 2006-05-08 M
E-2
Z/0270/16

TAK

Juniorzy E

2
SOĆKO Ksawery 2009-10-19 M
F-1
Z/0269/16

TAK

Juniorzy F

 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 15 ( 15 ) K-9 M-6
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLIŃSKA Aleksandra 2002-08-16 K
C-1
kl.K
Z/0240/16

TAK

Juniorki C

2
CIEŚLIŃSKA Julia 2004-06-01 K
D-2
kl.K
Z/0328/15

TAK

Juniorki D

3
DUNST Wiktoria 2003-04-21 K
C-1
kl.K
Z/0016/15

TAK

Juniorki C

4
DYLEWSKA Martyna 2003-11-14 K
D-2
kl.K
Z/0011/15

TAK

Juniorki D

5
GRZĄDKOWSKA Monika 1992-02-07 K
S
kl.M
Z/0001/15

TAK

Kobiety

6
KOWALSKI Kacper 2004-12-08 M
D-1
kl.BEZ
Z/0013/15

TAK

Juniorzy D

7
MUCHLADO Adam 2004-07-30 M
D-1
kl.K
Z/0012/15

TAK

Juniorzy D

8
PAKULSKI Miłosz 2007-06-13 M
E-1
kl.BEZ
Z/0019/15

TAK

Juniorzy E

9
PIÓRECKA Maria 2002-08-16 K
C-1
kl.II
Z/0007/15

TAK

Juniorki C

10
ROGACEWICZ Julia 1999-11-06 K
B-2
kl.II
Z/0005/15

TAK

Kobiety

11
ROUGIER Dominik 2006-03-20 M
E-2
kl.BEZ
Z/0014/15

TAK

Juniorzy E

12
ROUGIER Marta 2004-01-06 K
D-2
kl.K
Z/0010/15

TAK

Juniorki D

13
SUTUŁA Paulina 2003-03-17 K
C-1
kl.K
Z/0008/15

TAK

Juniorki C

14
SZYMAŃSKI Mikołaj 2008-04-14 M
F-2
kl.BEZ
Z/0013/16

TAK

Juniorzy F

15
ZGRZYWA Marek 2003-05-26 M
C-1
kl.K
Z/0015/15

TAK

Juniorzy C

 
UKS Olivia 17 Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/34/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAJEWSKI Adam 2008-10-10 M
F-1
Z/0271/16

TAK

Juniorzy F

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 29 ( 29 ) K-15 M-14
 
gslczarnepantery.pl
GSŁ Czarne Pantery Giżycko Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/18/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLĄSKI Piotr 1999-12-03 M
B-2
Z/0900/15

TAK

Mężczyźni

 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 15 ( 15 ) K-9 M-6
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 M
C-1
kl.II
Z/0143/15

TAK

Juniorzy C

2
GÓRKA Martyna 2008-04-28 K
F-2
kl.BEZ
Z/0913/15

TAK

Juniorki F

3
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 K
E-2
kl.K
Z/0146/15

TAK

Juniorki E

4
KRAUSE Michał 2007-05-23 M
E-1
Z/0027/16

TAK

Juniorzy E

5
MURSZEWSKA Julia 2007-07-21 K
F-2
Z/0026/16

TAK

Juniorki F

6
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 K
E-1
Z/0025/16

TAK

Juniorki E

7
OLAK Jakub 2006-12-20 M
E-1
kl.BEZ
Z/0148/15

TAK

Juniorzy E

8
OZIEMKIEWICZ Magdalena 2006-01-10 K
E-2
Z/0024/16

TAK

Juniorki E

9
REINDL Katarzyna 2004-11-28 K
D-1
kl.K
Z/0150/15

TAK

Juniorki D

10
REINDL Krzysztof 2002-05-06 M
C-2
kl.K
Z/0151/15

TAK

Juniorzy C

11
RUMAK Zuzanna 2001-07-28 K
C-2
kl.III
Z/0154/15

TAK

Juniorki C

12
RYBAK Arkadiusz 2003-06-03 M
C-1
kl.K
Z/0157/15

TAK

Juniorzy C

13
STANKIEWICZ Kamila 1999-10-18 K
B-2
kl.II
Z/0156/15

TAK

Kobiety

14
SUROWIEC Marika 1998-01-22 K
A-2
kl.II
Z/0159/15

TAK

Kobiety

15
WIŚNIEWSKI Karol 2004-04-05 M
D-2
kl.BEZ
Z/0162/15

TAK

Juniorzy D

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBOSKI Wojciech 2003-12-03 M
D-2
kl.K
Z/0901/15

TAK

Juniorzy D

2
EKSTOWICZ Hubert 1999-01-27 M
A-1
kl.BEZ
Z/0908/15

TAK

Mężczyźni

3
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 M
D-2
kl.K
Z/0902/15

TAK

Juniorzy D

4
FLIGIEL Daniel 2006-05-02 M
E-2
Z/0029/16

TAK

Juniorzy E

5
FLIGIEL Jakub 2004-09-29 M
D-1
kl.BEZ
Z/0907/15

TAK

Juniorzy D

6
KUCHTA Martyna 2005-02-15 K
D-1
kl.BEZ
Z/0909/15

TAK

Juniorki D

7
MIERONOWICZ Aleksandra 2003-09-22 K
D-2
kl.BEZ
Z/0903/15

TAK

Juniorki D

8
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 M
D-1
kl.BEZ
Z/0905/15

TAK

Juniorzy D

9
WAWER Michalina 2006-10-03 K
E-1
Z/0038/16

TAK

Juniorki E

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBREŃKO Wiktoria 2001-08-05 K
C-2
kl.II
Z/0117/15

TAK

Juniorki C

2
HENKIEL Patrycja 2001-03-26 K
B-1
kl.II
Z/0120/15

TAK

Kobiety

3
MÓWIŃSKI Krzysztof 2004-08-30 M
D-1
Z/0131/15

TAK

Juniorzy D

4
SAWICKA Zuzanna 2002-05-05 K
C-2
kl.K
Z/0128/15

TAK

Juniorki C