Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Białegostoku
BIAŁYSTOK, 10-11 marca 2017
Osobostarty wszystkie: 129 ( 129 ) K-68 M-61
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBOSZ Maria 2003-07-30 K
C-1
kl.III
Z/0522/15

TAK

Juniorki C

 
PODLASKIE Osobostarty: 128 ( 128 ) K-67 M-61
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 39 ( 39 ) K-21 M-18
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKI Jakub 2002-11-22 M
C-2
kl.III
Z/0284/15

TAK

Juniorzy C

2
BIELECKI Krystian 2001-09-15 M
B-1
kl.K
Z/0285/15

TAK

 

3
BRZESKA Milena 2003-05-19 K
C-2
kl.III
Z/0156/16

TAK

Juniorki C

4
CABAN Jakub 2003-01-19 M
C-2
Z/0155/16

TAK

Juniorzy C

5
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 K
C-1
kl.K
Z/0157/16

TAK

Juniorki C

6
DĘBSKI Paweł 2002-12-28 M
C-2
kl.III
Z/0288/15

TAK

Juniorzy C

7
DRUMSKA Marta 2002-04-07 K
B-1
kl.III
Z/0289/15

TAK

 

8
GAWRYŁOW Klaudia 2002-02-11 K
B-1
kl.III
Z/0291/15

TAK

 

9
GŁOWACKI Kacper 2004-02-21 M
C-1
kl.K
Z/0158/16

TAK

Juniorzy C

10
KONDRAK Joanna 2001-09-08 K
B-1
kl.II
Z/0294/15

TAK

 

11
KOWALEWSKA Marcelina 2002-02-10 K
B-1
kl.II
Z/0295/15

TAK

 

12
KRUPIŃSKA Zuzanna 2004-04-21 K
C-1
kl.K
Z/0159/16

TAK

Juniorki C

13
LISOWSKA Julia 2002-03-22 K
B-1
kl.II
Z/0297/15

TAK

 

14
ŁAJEWSKI Kacper 2003-03-31 M
C-2
kl.K
Z/0298/15

TAK

Juniorzy C

15
MAZURCZYK Mateusz 2003-09-30 M
C-1
kl.K
Z/0226/16

TAK

Juniorzy C

16
MIKOŁAJUK Mateusz 2002-04-02 M
B-1
kl.II
Z/0597/15

TAK

 

17
NAZARUK Tomasz 2003-05-28 M
C-2
kl.K
Z/0161/16

TAK

Juniorzy C

18
NIEWIŃSKI Michał 2003-07-12 M
C-1
kl.III
Z/0160/16

TAK

Juniorzy C

19
POLIŃSKA Weronika 2003-07-10 K
C-1
Z/0162/16

TAK

Juniorki C

20
POPŁAWSKI Dawid 2003-04-17 M
C-2
kl.K
Z/0179/16

TAK

Juniorzy C

21
SAPIEŻYŃSKA Wiktoria 2002-10-19 K
C-2
kl.II
Z/0300/15

TAK

Juniorki C

22
SIEKIERKO Adrian 2003-01-19 M
C-2
kl.III
Z/0163/16

TAK

Juniorzy C

23
SINIŁO Agata 2001-09-03 K
B-1
kl.III
Z/0301/15

TAK

 

24
SMALAK Julia 2003-01-23 K
C-2
kl.III
Z/0605/15

TAK

Juniorki C

25
SMALAK Michał 2004-02-16 M
C-1
Z/0165/16

TAK

Juniorzy C

26
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03 K
C-2
kl.II
Z/0167/16

TAK

Juniorki C

27
SZEMBROWSKA Wiktoria 2003-05-01 K
C-2
Z/0166/16

TAK

Juniorki C

28
SZKIL Piotr 2002-06-28 M
B-1
kl.K
Z/0302/15

TAK

 

29
SZPUDA Maja 2003-11-09 K
C-1
kl.III
Z/0168/16

TAK

Juniorki C

30
SZWATRO Jakub 2002-05-13 M
B-1
kl.III
Z/0303/15

TAK

 

31
¦LIŻEWSKA Sara 2003-04-05 K
C-2
kl.III
Z/0169/16

TAK

Juniorki C

32
TYLMAN Kamila 2003-10-30 K
C-1
kl.K
Z/0170/16

TAK

Juniorki C

33
WASILEWSKI Jakub 2001-10-06 M
B-1
kl.II
Z/0305/15

TAK

 

34
WAWRZOS Wiktoria 2002-10-15 K
C-2
kl.III
Z/0306/15

TAK

Juniorki C

35
WERPACHOWSKI Patryk 2002-05-19 M
B-1
kl.III
Z/0307/15

TAK

 

36
ZAJKOWSKA Gabriela 2001-09-26 K
B-1
kl.II
Z/0308/15

TAK

 

37
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 M
B-1
kl.II
Z/0309/15

TAK

 

38
ŻAK Wiktoria 2001-09-26 K
B-1
kl.II
Z/0311/15

TAK

 

39
ŻEMIEROWSKA Gabriela 2003-07-31 K
C-1
kl.K
Z/0171/16

TAK

Juniorki C

 
UKS Juvenia Białystok Osobostarty: 44 ( 44 ) K-24 M-20
NrLicencji: K/06/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWIEC Bartosz 2005-08-24 M
D-1
kl.BEZ
Z/0229/15

TAK

Juniorzy D

2
BIESIADA Oliwia 2005-04-04 K
D-2
kl.BEZ
Z/0230/15

TAK

Juniorki D

3
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 K
D-2
kl.BEZ
Z/0090/15

TAK

Juniorki D

4
BUCZKO Jakub 2005-01-08 M
D-2
kl.BEZ
Z/0228/15

TAK

Juniorzy D

5
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 K
D-2
kl.BEZ
Z/0227/15

TAK

Juniorki D

6
DANILUK Oliwia 2006-06-03 K
D-1
Z/0262/16

TAK

Juniorki D

7
DASZUTA Patrycja 2005-07-09 K
D-1
Z/0226/15

TAK

Juniorki D

8
FAJST Magdalena 2006-02-19 K
D-1
Z/0267/16

TAK

Juniorki D

9
FALKOWSKI Kacper 2005-08-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0231/15

TAK

Juniorzy D

10
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 M
C-1
kl.BEZ
Z/0076/15

TAK

Juniorzy C

11
GÓLCZ Maciej 2004-06-30 M
C-1
kl.BEZ
Z/0078/15

TAK

Juniorzy C

12
GRODZKI Wojciech 2005-12-03 M
D-1
kl.BEZ
Z/0093/15

TAK

Juniorzy D

13
GRYGORUK Magda 2006-04-12 K
D-1
Z/0152/16

TAK

Juniorki D

14
JAKUBOWSKI Kamil 2005-05-16 M
D-2
kl.BEZ
Z/0225/15

TAK

Juniorzy D

15
KALINOWSKI Aleksander 2006-03-08 M
D-1
Z/0266/16

TAK

Juniorzy D

16
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 M
D-1
kl.BEZ
Z/0224/15

TAK

Juniorzy D

17
KODA Mateusz 2004-04-28 M
C-1
kl.BEZ
Z/0079/15

TAK

Juniorzy C

18
KORECKI Krzysztof 2006-09-29 M
E-2
kl.BEZ
Z/0834/15

TAK

Juniorzy E

19
KORECKI Maciej 2004-05-19 M
C-1
kl.BEZ
Z/0080/15

TAK

Juniorzy C

20
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 M
D-1
kl.BEZ
Z/0096/15

TAK

Juniorzy D

21
LEWICKI Marcin 2006-06-14 M
D-1
kl.BEZ
Z/0222/15

TAK

Juniorzy D

22
ŁOKIĆ Pola 2006-05-30 K
D-1
Z/0265/16

TAK

Juniorki D

23
MACIEJEWSKA Gabriela 2005-02-02 K
D-2
kl.BEZ
Z/0221/15

TAK

Juniorki D

24
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 K
C-1
kl.K
Z/0084/15

TAK

Juniorki C

25
MATOWICKA Oliwia 2006-06-05 K
D-1
kl.BEZ
Z/0220/15

TAK

Juniorki D

26
MAZIARZ Damian 2004-08-05 M
D-2
kl.BEZ
Z/0089/15

TAK

Juniorzy D

27
NOWAK Oliwia 2005-01-01 K
D-2
kl.BEZ
Z/0219/15

TAK

Juniorki D

28
ORCIUCH Magdalena 2005-12-24 K
D-1
kl.BEZ
Z/0085/15

TAK

Juniorki D

29
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 K
D-2
kl.K
Z/0086/15

TAK

Juniorki D

30
POGORZELSKI Jakub 2005-07-18 M
D-1
kl.BEZ
Z/0218/15

TAK

Juniorzy D

31
POPŁAWSKI Oskar 2006-02-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0217/15

TAK

Juniorzy D

32
SAGANEK Kamila 2005-01-30 K
D-2
kl.BEZ
Z/0087/15

TAK

Juniorki D

33
SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej 2006-01-19 M
D-1
kl.BEZ
Z/0836/15

TAK

Juniorzy D

34
SKARŻYŃSKA Julia 2006-09-21 K
E-2
Z/0264/16

TAK

Juniorki E

35
STADNICKI-KOLENDO Konrad 2005-04-07 M
D-2
Z/0216/15

TAK

Juniorzy D

36
SULIMA Jakub 2004-03-17 M
C-1
kl.K
Z/0088/15

TAK

Juniorzy C

37
SUPRONIK Magda 2006-12-10 K
E-2
Z/0225/16

TAK

Juniorki E

38
SZCZERBICKA Kamila 2006-07-26 K
E-2
Z/0260/16

TAK

Juniorki E

39
SZYMCZUK Emilia 2007-06-18 K
E-2
Z/0261/16

TAK

Juniorki E

40
¦WISŁOCKA Ewa 2007-05-25 K
E-2
Z/0153/16

TAK

Juniorki E

41
¦WISŁOCKA Maja 2007-05-25 K
E-2
Z/0154/16

TAK

Juniorki E

42
WORONIEWSKA Maria 2005-05-30 K
D-2
kl.BEZ
Z/0215/15

TAK

Juniorki D

43
ZALESKA Dominika 2004-01-19 K
C-1
kl.BEZ
Z/0164/15

TAK

Juniorki C

44
ZAWADZKA Kornelia 2006-01-05 K
D-1
Z/0263/16

TAK

Juniorki D

 
UKS Szóstka Białystok Osobostarty: 45 ( 45 ) K-22 M-23
NrLicencji: K/07/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUSŁAWSKA Julia 2006-03-20 K
D-1
Z/0258/16

TAK

Juniorki D

2
BUTURLA Oliwia 2005-05-26 K
D-2
Z/0269/15

TAK

Juniorki D

3
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 K
D-2
kl.K
Z/0064/15

TAK

Juniorki D

4
DANILUK Marcin 2005-07-11 M
D-1
kl.BEZ
Z/0237/15

TAK

Juniorzy D

5
DAWIDIWICZ Kamil 2006-06-28 M
D-1
Z/0244/16

TAK

Juniorzy D

6
DˇBROWSKA Maja 2004-02-12 K
C-1
kl.K
Z/0273/15

TAK

Juniorki C

7
DˇBROWSKI Filip 2004-02-12 M
C-1
kl.K
Z/0071/15

TAK

Juniorzy C

8
DRUMSKA Dominika 2004-02-09 K
C-1
kl.K
Z/0066/15

TAK

Juniorki C

9
FIŁON Mateusz 2006-03-18 M
D-1
Z/0245/16

TAK

Juniorzy D

10
GODLEWSKA Klaudia, Wiktoria 2004-02-25 K
C-1
kl.BEZ
Z/0239/15

TAK

Juniorki C

11
GOSK Olga 2005-12-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0608/15

TAK

Juniorki D

12
GRABIŃSKI Patryk 2006-08-31 M
E-2
Z/0247/16

TAK

Juniorzy E

13
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 M
D-1
kl.BEZ
Z/0252/15

TAK

Juniorzy D

14
HAMANOWICZ Kamila 2005-12-08 K
D-1
Z/0251/15

TAK

Juniorki D

15
IGNACIUK Mateusz 2004-02-05 M
C-1
kl.BEZ
Z/0259/15

TAK

Juniorzy C

16
JABŁOŃSKI Maciej 2005-06-03 M
D-2
kl.BEZ
Z/0264/15

TAK

Juniorzy D

17
JABŁOŃSKI Wiktor 2004-02-06 M
C-1
kl.BEZ
Z/0241/15

TAK

Juniorzy C

18
JAMIOŁKOWSKI Adam 2004-07-11 M
D-2
kl.BEZ
Z/0236/15

TAK

Juniorzy D

19
JAROCKA Jagoda 2004-08-18 K
D-2
kl.K
Z/0250/15

TAK

Juniorki D

20
KONIECKI Hubert 2005-08-03 M
D-1
Z/0140/16

TAK

Juniorzy D

21
KRYSTEK Maciej 2004-09-06 M
D-2
kl.BEZ
Z/0279/15

TAK

Juniorzy D

22
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 M
D-1
kl.BEZ
Z/0255/15

TAK

Juniorzy D

23
KU¬MICKI Igor 2004-06-07 M
C-1
kl.BEZ
Z/0607/15

TAK

Juniorzy C

24
MACIEJEWSKA Ewelina 2005-03-15 K
D-2
kl.K
Z/0067/15

TAK

Juniorki D

25
MAKUCH Adam 2006-09-25 M
E-2
Z/0176/16

TAK

Juniorzy E

26
MAZURCZYK Łukasz 2006-08-30 M
E-2
Z/0175/16

TAK

Juniorzy E

27
MˇDRY Konrad 2005-06-13 M
D-2
kl.BEZ
Z/0795/15

TAK

Juniorzy D

28
MĘDRYCKA Julia 2006-10-09 K
E-2
Z/0250/16

TAK

Juniorki E

29
ONI¦KO Maciej 2005-11-16 M
D-1
kl.BEZ
Z/0276/15

TAK

Juniorzy D

30
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 K
D-1
kl.BEZ
Z/0268/15

TAK

Juniorki D

31
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
E-2
Z/0174/16

TAK

Juniorzy E

32
PIEKUT Martyna 2006-01-04 K
D-1
kl.BEZ
Z/0246/15

TAK

Juniorki D

33
PIENSKUS Gabriela 2006-12-23 K
E-2
Z/0259/16

TAK

Juniorki E

34
POPŁAWSKA Aleksandra 2004-07-20 K
D-2
kl.BEZ
Z/0263/15

TAK

Juniorki D

35
RUSAK Natalia 2006-06-24 K
D-1
Z/0257/16

TAK

Juniorki D

36
SKRĘTOWSKI Jakub 2006-03-28 M
D-1
Z/0256/16

TAK

Juniorzy D

37
SUHAK Karolina 2005-07-21 K
D-1
kl.K
Z/0249/15

TAK

Juniorki D

38
SZUMSKA Sara 2004-06-07 K
C-1
kl.BEZ
Z/0274/15

TAK

Juniorki C

39
¦WIATEK Mikołaj 2006-09-07 M
E-2
Z/0255/16

TAK

Juniorzy E

40
¦WIDERSKA Gabriela 2006-10-31 K
E-2
Z/0254/16

TAK

Juniorki E

41
TARASIUK Gabriela 2005-05-01 K
D-2
kl.BEZ
Z/0248/15

TAK

Juniorki D

42
WASZKIEWICZ Karol 2005-07-26 M
D-1
kl.BEZ
Z/0238/15

TAK

Juniorzy D

43
WEREMIJEWICZ Filip 2006-07-03 M
E-2
Z/0252/16

TAK

Juniorzy E

44
ZACHOWICZ Aleksandra 2006-04-15 K
D-1
Z/0251/16

TAK

Juniorki D

45
ZIELENKIEWICZ Natalia 2004-07-02 K
D-2
kl.K
Z/0070/15

TAK

Juniorki D