Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1
Sanok, 16-17 września 2017
Osobostarty wszystkie: 198 ( 198 ) K-105 M-93
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-10 M-1
 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 11 ( 11 ) K-10 M-1
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 M
D-2
kl.K
Z/0040/15

TAK

Juniorzy D

2
BOOS Amelia 2007-07-19 K
E-1
kl.BEZ
Z/0041/15

TAK

Juniorki E

3
DOMEL Natalia 2008-10-27 K
F-2
kl.BEZ
Z/0009/16

TAK

Juniorki F

4
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 K
D-1
kl.K
Z/0043/15

TAK

Juniorki D

5
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 K
F-1
kl.BEZ
Z/0006/16

TAK

Juniorki F

6
JASZTAL Alicja 2004-04-14 K
C-1
kl.II
Z/0045/15

TAK

Juniorki C

7
LORENZ Patrycja 2007-05-07 K
E-2
kl.K
Z/0047/15

TAK

Juniorki E

8
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
E-1
kl.K
Z/0048/15

TAK

Juniorki E

9
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
F-1
kl.BEZ
Z/0004/16

TAK

Juniorki F

10
WOJNAR Kinga 2005-05-29 K
D-2
kl.K
Z/0051/15

TAK

Juniorki D

11
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
E-1
kl.K
Z/0052/15

TAK

Juniorki E

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 16 ( 16 ) K-5 M-11
 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 16 ( 16 ) K-5 M-11
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAGNOWSKI Piotr 2000-11-22 M
B-2
kl.K
Z/0166/15

TAK

Mężczyźni

2
BRYSZEWSKI Michał 2000-10-20 M
B-2
kl.BEZ
Z/0177/15

TAK

Mężczyźni

3
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 M
D-2
kl.BEZ
Z/0168/15

TAK

Juniorzy D

4
DZIEDZIC Maria 2002-09-15 K
C-2
Z/0009/17

TAK

Juniorki C

5
GAJDA Maja 2001-02-14 K
B-2
kl.BEZ
Z/0749/15

TAK

Kobiety

6
GRABOWICZ Kacper 2001-05-04 M
B-2
kl.K
Z/0171/15

TAK

Mężczyźni

7
JANASZ Kacper 2002-12-21 M
C-2
kl.BEZ
Z/0018/16

TAK

Juniorzy C

8
KLIMKIEWICZ Dominika 2000-02-14 K
A-1
kl.K
Z/0256/15

TAK

Kobiety

9
KLIMKIEWICZ Malwina 2001-12-30 K
B-1
kl.BEZ
Z/0184/15

TAK

Kobiety

10
KMIEĆ Sebastian 2000-06-20 M
A-1
kl.BEZ
Z/0183/15

TAK

Mężczyźni

11
MROCZKOWSKI Wiktor 2003-03-03 M
C-2
kl.K
Z/0211/16

TAK

Juniorzy C

12
PAJĄK Bartosz 2004-05-06 M
C-1
Z/0010/17

TAK

Juniorzy C

13
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 K
C-2
kl.BEZ
Z/0019/16

TAK

Juniorki C

14
SZTAMPKE Dawid 2000-10-08 M
B-2
kl.II
Z/0175/15

TAK

Mężczyźni

15
WINIARSKI Patryk 2003-10-10 M
C-1
Z/0016/16

TAK

Juniorzy C

16
WOŁEK Adam 2004-03-31 M
C-1
kl.BEZ
Z/0174/15

TAK

Juniorzy C

 
OPOLSKIE Osobostarty: 14 ( 14 ) K-8 M-6
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 13 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 M
E-2
kl.BEZ
Z/0923/15

TAK

Juniorzy E

2
GIERCZAK Klaudia 2004-06-01 K
C-1
Z/0050/17

TAK

Juniorki C

3
GIERCZAK Marek 2006-01-07 M
D-1
kl.K
Z/0139/16

TAK

Juniorzy D

4
GISZKA Krystian 2000-08-15 M
B-2
kl.I
Z/0031/16

TAK

Mężczyźni

5
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 M
M-2
kl.I
Z/0032/16

TAK

Mężczyźni

6
HYJEK Szymon 2003-07-09 M
C-1
kl.K
Z/0192/15

TAK

Juniorzy C

7
KRZEMIŃSKI Mateusz 2002-08-30 M
C-2
kl.I
Z/0194/15

TAK

Juniorzy C

8
MICHALSKA Julia 2004-06-11 K
C-1
Z/0196/15

TAK

Juniorki C

9
RADZISZEWSKA Aleksandra 2002-12-02 K
C-2
kl.K
Z/0924/15

TAK

Juniorki C

10
SZELER Oliwia 2005-07-12 K
D-1
kl.K
Z/0198/15

TAK

Juniorki D

11
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 K
B-1
kl.II
Z/0201/15

TAK

Kobiety

12
WILGA Magdalena 2000-06-03 K
A-1
kl.II
Z/0204/15

TAK

Kobiety

13
ZYCH Magdalena 2004-02-18 K
C-1
kl.II
Z/0206/15

TAK

Juniorki C

 
UKS MOS Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/39/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 K
D-1
kl.BEZ
Z/0178/16

TAK

Juniorki D

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-8 M-1
 
UKS MOSiR Sanok Osobostarty: 9 ( 9 ) K-8 M-1
NrLicencji: K/01/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CARBONE Adrianna 2004-12-07 K
D-2
kl.K
Z/0027/15

TAK

Juniorki D

2
KAPALSKA Emilia 2002-12-10 K
C-2
kl.III
Z/0059/15

TAK

Juniorki C

3
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 K
C-2
kl.K
Z/0211/15

TAK

Juniorki C

4
MAZUR Emma 2004-03-10 K
C-1
kl.K
Z/0031/15

TAK

Juniorki C

5
MILLER Alicja 2007-01-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0039/16

TAK

Juniorki E

6
MILLER Julia 2003-04-03 K
C-2
kl.BEZ
Z/0040/16

TAK

Juniorki C

7
PAWŁOWSKI Michał 2002-03-23 M
B-1
kl.III
Z/0038/15

TAK

Mężczyźni

8
ROCKA Maja 2009-02-14 K
F-2
kl.BEZ
Z/0014/16

TAK

Juniorki F

9
SIENKIEWICZ Sandra 2004-07-14 K
D-2
kl.III
Z/0032/15

TAK

Juniorki D

 
PODLASKIE Osobostarty: 89 ( 89 ) K-41 M-48
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 62 ( 62 ) K-28 M-34
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Paweł 1999-04-21 M
A-2
kl.I
Z/0280/15

TAK

Mężczyźni

2
BIELECKI Jakub 2002-11-22 M
C-2
kl.II
Z/0284/15

TAK

Juniorzy C

3
BOBIER Oliwia 2005-10-04 K
D-1
kl.K
Z/0036/17

TAK

Juniorki D

4
BOGDANOWICZ Jan 2001-04-12 M
B-2
kl.II
Z/0286/15

TAK

Mężczyźni

5
BRZESKA Milena 2003-05-19 K
C-2
kl.III
Z/0156/16

TAK

Juniorki C

6
CABAN Jakub 2003-01-19 M
C-2
kl.K
Z/0155/16

TAK

Juniorzy C

7
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 K
C-1
kl.III
Z/0157/16

TAK

Juniorki C

8
DĄBROWSKA Maja 2004-12-12 K
D-2
kl.III
Z/0037/17

TAK

Juniorki D

9
DĄBROWSKI Andrzej 1999-09-04 M
A-1
kl.K
Z/0599/15

TAK

Mężczyźni

10
DĄBROWSKI Filip 2004-12-12 M
D-2
kl.K
Z/0039/17

TAK

Juniorzy D

11
DĄBROWSKI Robert 2001-02-14 M
B-2
kl.II
Z/0287/15

TAK

Mężczyźni

12
DRUMSKA Marta 2002-04-07 K
B-1
kl.II
Z/0289/15

TAK

Kobiety

13
DRUMSKI Krzysztof 1999-11-10 M
A-1
kl.II
Z/0313/15

TAK

Mężczyźni

14
GAWRYŁOW Klaudia 2002-02-11 K
B-1
kl.II
Z/0291/15

TAK

Kobiety

15
GŁOWACKI Kacper 2004-02-21 M
C-1
kl.III
Z/0158/16

TAK

Juniorzy C

16
JABŁOŃSKI Wiktor 2004-02-06 M
C-1
kl.BEZ
Z/0038/17

TAK

Juniorzy C

17
JAMIOŁKOWSKI Adam 2004-07-11 M
D-2
kl.K
Z/0049/17

TAK

Juniorzy D

18
KŁUJSZO Ignacy 2002-04-09 M
B-1
kl.I
Z/0293/15

TAK

Mężczyźni

19
KONDRAK Joanna 2001-09-08 K
B-1
kl.II
Z/0294/15

TAK

Kobiety

20
KORECKI Krystian 1996-09-20 M
M-2
kl.II
Z/0316/15

TAK

Mężczyźni

21
KRUPIŃSKA Zuzanna 2004-04-21 K
C-1
kl.III
Z/0159/16

TAK

Juniorki C

22
KUCZYŃSKI Łukasz 1999-06-23 M
A-2
kl.I
Z/0296/15

TAK

Mężczyźni

23
LISOWSKA Julia 2002-03-22 K
B-1
kl.II
Z/0297/15

TAK

Kobiety

24
MACIEJEWSKA Ewelina 2005-03-15 K
D-2
kl.III
Z/0041/17

TAK

Juniorki D

25
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 K
C-1
kl.III
Z/0042/17

TAK

Juniorki C

26
MAZUR Nikola 1995-11-05 K
M-3
kl.I
Z/0929/15

TAK

Kobiety

27
MAZURCZYK Mateusz 2003-09-30 M
C-1
kl.K
Z/0226/16

TAK

Juniorzy C

28
MIKOŁAJUK Mateusz 2002-04-02 M
B-1
kl.I
Z/0597/15

TAK

Mężczyźni

29
MIKUCKI Kornel 1999-02-24 M
A-2
kl.II
Z/0322/15

TAK

Mężczyźni

30
MIŁKOWSKA Karolina 1999-06-06 K
A-2
kl.I
Z/0323/15

TAK

Kobiety

31
NAZARUK Tomasz 2003-05-28 M
C-2
kl.K
Z/0161/16

TAK

Juniorzy C

32
NIEŚCIER Karol 1996-10-22 M
M-2
kl.I
Z/0324/15

TAK

Mężczyźni

33
NIEWIŃSKI Michał 2003-07-12 M
C-1
kl.III
Z/0160/16

TAK

Juniorzy C

34
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 K
D-2
kl.III
Z/0043/17

TAK

Juniorki D

35
POLIŃSKA Weronika 2003-07-10 K
C-1
kl.BEZ
Z/0162/16

TAK

Juniorki C

36
POPŁAWSKI Dawid 2003-04-17 M
C-2
kl.III
Z/0179/16

TAK

Juniorzy C

37
RADZIEJOWSKI Andrzej 2005-10-15 M
D-1
kl.BEZ
Z/0044/17

TAK

Juniorzy D

38
SAPIEŻYŃSKA Wiktoria 2002-10-19 K
C-2
kl.II
Z/0300/15

TAK

Juniorki C

39
SIEKIERKO Adrian 2003-01-19 M
C-2
kl.III
Z/0163/16

TAK

Juniorzy C

40
SMALAK Julia 2003-01-23 K
C-2
kl.III
Z/0605/15

TAK

Juniorki C

41
SMALAK Michał 2004-02-16 M
C-1
kl.K
Z/0165/16

TAK

Juniorzy C

42
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03 K
C-2
kl.II
Z/0167/16

TAK

Juniorki C

43
SULIMA Jakub 2004-03-17 M
C-1
kl.III
Z/0045/17

TAK

Juniorzy C

44
SZEMBROWSKA Wiktoria 2003-05-01 K
C-2
kl.K
Z/0166/16

TAK

Juniorki C

45
SZKIL Piotr 2002-06-28 M
B-1
kl.K
Z/0302/15

TAK

Mężczyźni

46
SZPUDA Maja 2003-11-09 K
C-1
kl.III
Z/0168/16

TAK

Juniorki C

47
SZUMSKA Sara 2004-06-07 K
C-1
kl.K
Z/0046/17

TAK

Juniorki C

48
SZWATRO Jakub 2002-05-13 M
B-1
kl.II
Z/0303/15

TAK

Mężczyźni

49
ŚLIŻEWSKA Sara 2003-04-05 K
C-2
kl.III
Z/0169/16

TAK

Juniorki C

50
TOPOLSKA Gabriela 2001-03-15 K
B-2
kl.II
Z/0304/15

TAK

Kobiety

51
TYLMAN Kamila 2003-10-30 K
C-1
kl.III
Z/0170/16

TAK

Juniorki C

52
WANAGO Karol 1995-01-29 M
M-4
kl.II
Z/0272/16

TAK

Mężczyźni

53
WASILEWSKI Jakub 2001-10-06 M
B-1
kl.II
Z/0305/15

TAK

Mężczyźni

54
WASZKIEWICZ Karol 2005-07-26 M
D-1
kl.K
Z/0047/17

TAK

Juniorzy D

55
WERPACHOWSKI Krystian 2001-05-23 M
B-2
kl.III
Z/0602/15

TAK

Mężczyźni

56
WERPACHOWSKI Patryk 2002-05-19 M
B-1
kl.III
Z/0307/15

TAK

Mężczyźni

57
WILCZYK Szymon 1994-06-13 M
S
kl.M
Z/0603/15

TAK

Mężczyźni

58
WITULSKA Magdalena 1999-07-01 K
A-1
kl.II
Z/0326/15

TAK

Kobiety

59
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 M
B-1
kl.II
Z/0309/15

TAK

Mężczyźni

60
ZALEWSKA Dominika 2004-01-19 K
C-1
kl.BEZ
Z/0048/17

TAK

Juniorki C

61
ŻAK Wiktoria 2001-09-26 K
B-1
kl.II
Z/0311/15

TAK

Kobiety

62
ŻEMIEROWSKA Gabriela 2003-07-31 K
C-1
kl.III
Z/0171/16

TAK

Juniorki C

 
UKS Juvenia Białystok Osobostarty: 17 ( 17 ) K-8 M-9
NrLicencji: K/06/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 K
D-2
kl.III
Z/0090/15

TAK

Juniorki D

2
BUCZKO Jakub 2005-01-08 M
D-2
kl.BEZ
Z/0228/15

TAK

Juniorzy D

3
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 K
D-2
kl.K
Z/0227/15

TAK

Juniorki D

4
GRODZKI Wojciech 2005-12-03 M
D-1
kl.K
Z/0093/15

TAK

Juniorzy D

5
GRYGORUK Magda 2006-04-12 K
D-1
kl.K
Z/0152/16

TAK

Juniorki D

6
JAKUBOWSKI Kamil 2005-05-16 M
D-2
kl.BEZ
Z/0225/15

TAK

Juniorzy D

7
KALINOWSKI Aleksander 2006-03-08 M
D-1
kl.BEZ
Z/0266/16

TAK

Juniorzy D

8
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 M
D-1
kl.K
Z/0224/15

TAK

Juniorzy D

9
KORECKI Krzysztof 2006-09-29 M
E-2
kl.BEZ
Z/0834/15

TAK

Juniorzy E

10
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 M
D-1
kl.K
Z/0096/15

TAK

Juniorzy D

11
ŁOKIĆ Pola 2006-05-30 K
D-1
kl.BEZ
Z/0265/16

TAK

Juniorki D

12
MACIEJEWSKA Gabriela 2005-02-02 K
D-2
kl.K
Z/0221/15

TAK

Juniorki D

13
MATOWICKA Oliwia 2006-06-05 K
D-1
kl.BEZ
Z/0220/15

TAK

Juniorki D

14
POGORZELSKI Jakub 2005-07-18 M
D-1
kl.BEZ
Z/0218/15

TAK

Juniorzy D

15
SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej 2006-01-19 M
D-1
kl.K
Z/0836/15

TAK

Juniorzy D

16
SUPRONIK Magda 2006-12-10 K
E-2
kl.BEZ
Z/0225/16

TAK

Juniorki E

17
WORONIEWSKA Maria 2005-05-30 K
D-2
kl.BEZ
Z/0215/15

TAK

Juniorki D

 
UKS Szóstka Białystok Osobostarty: 10 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: K/07/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSK Olga 2005-12-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0608/15

TAK

Juniorki D

2
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 M
D-1
kl.BEZ
Z/0252/15

TAK

Juniorzy D

3
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 M
D-1
kl.BEZ
Z/0255/15

TAK

Juniorzy D

4
MAKUCH Adam 2006-09-25 M
E-2
kl.BEZ
Z/0176/16

TAK

Juniorzy E

5
MAZURCZYK Łukasz 2006-08-30 M
E-2
kl.BEZ
Z/0175/16

TAK

Juniorzy E

6
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 K
D-1
kl.K
Z/0268/15

TAK

Juniorki D

7
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
E-2
kl.BEZ
Z/0174/16

TAK

Juniorzy E

8
SUHAK Karolina 2005-07-21 K
D-1
kl.K
Z/0249/15

TAK

Juniorki D

9
ZACHOWICZ Aleksandra 2006-04-15 K
D-1
kl.BEZ
Z/0251/16

TAK

Juniorki D

10
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 K
E-2
kl.BEZ
Z/0172/16

TAK

Juniorki E

 
POMORSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLIŃSKA Julia 2004-06-01 K
C-1
kl.II
Z/0328/15

TAK

Juniorki C

2
DUNST Wiktoria 2003-04-21 K
C-2
kl.III
Z/0016/15

TAK

Juniorki C

3
GRZĄDKOWSKA Monika 1992-02-07 K
S
kl.M
Z/0001/15

TAK

Kobiety

4
MUCHLADO Adam 2004-07-30 M
D-2
kl.K
Z/0012/15

TAK

Juniorzy D

5
SUTUŁA Paulina 2003-03-17 K
C-2
kl.K
Z/0008/15

TAK

Juniorki C

6
ZGRZYWA Marek 2003-05-26 M
C-2
kl.K
Z/0015/15

TAK

Juniorzy C

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 29 ( 29 ) K-17 M-12
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 12 ( 12 ) K-8 M-4
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 M
C-2
kl.II
Z/0143/15

TAK

Juniorzy C

2
GÓRKA Martyna 2008-04-28 K
E-1
kl.BEZ
Z/0913/15

TAK

Juniorki E

3
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 K
D-1
kl.III
Z/0146/15

TAK

Juniorki D

4
MURSZEWSKA Julia 2007-07-21 K
E-1
kl.BEZ
Z/0026/16

TAK

Juniorki E

5
OLAK Jakub 2006-12-20 M
E-2
kl.BEZ
Z/0148/15

TAK

Juniorzy E

6
OZIEMKIEWICZ Magdalena 2006-01-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0024/16

TAK

Juniorki D

7
REINDL Katarzyna 2004-11-28 K
D-2
kl.III
Z/0150/15

TAK

Juniorki D

8
REINDL Krzysztof 2002-05-06 M
B-1
kl.III
Z/0151/15

TAK

Mężczyźni

9
RUMAK Zuzanna 2001-07-28 K
B-1
kl.II
Z/0154/15

TAK

Kobiety

10
STANKIEWICZ Kamila 1999-10-18 K
A-1
kl.II
Z/0156/15

TAK

Kobiety

11
SUROWIEC Marika 1998-01-22 K
M-1
kl.I
Z/0159/15

TAK

Kobiety

12
WIŚNIEWSKI Karol 2004-04-05 M
C-1
kl.BEZ
Z/0162/15

TAK

Juniorzy C

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 M
C-1
kl.III
Z/0902/15

TAK

Juniorzy C

2
FLIGIEL Daniel 2006-05-02 M
D-1
kl.K
Z/0029/16

TAK

Juniorzy D

3
FLIGIEL Jakub 2004-09-29 M
D-2
kl.BEZ
Z/0907/15

TAK

Juniorzy D

4
KUCHTA Martyna 2005-02-15 K
D-2
kl.K
Z/0909/15

TAK

Juniorki D

5
MIERONOWICZ Aleksandra 2003-09-22 K
C-1
kl.K
Z/0903/15

TAK

Juniorki C

6
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26 M
F-2
Z/0003/17

TAK

Juniorzy F

7
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 M
D-2
kl.BEZ
Z/0905/15

TAK

Juniorzy D

8
SYMONOWICZ Nela 2006-03-07 K
D-1
Z/0002/17

TAK

Juniorki D

9
ŚLĄSKI Piotr 1999-12-03 M
A-1
kl.III
Z/0001/17

TAK

Mężczyźni

10
WAWER Michalina 2006-10-03 K
E-2
kl.K
Z/0038/16

TAK

Juniorki E

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Urszula 2005-02-22 K
D-2
Z/0004/17

TAK

Juniorki D

2
DOBREŃKO Wiktoria 2001-08-05 K
B-1
kl.III
Z/0117/15

TAK

Kobiety

3
GONTARSKA Aleksandra 2006-10-10 K
E-2
Z/0005/17

TAK

Juniorki E

4
GÓRNICKI Piotr 2007-08-04 M
E-1
kl.BEZ
Z/0008/17

TAK

Juniorzy E

5
HENKIEL Patrycja 2001-03-26 K
B-2
kl.II
Z/0120/15

TAK

Kobiety

6
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 K
E-1
Z/0006/17

TAK

Juniorki E

7
RICHTER Aleksander 2008-05-22 M
E-1
Z/0007/17

TAK

Juniorzy E

 
ZAGRANICZNI Osobostarty: 24 ( 24 ) K-12 M-12
 
Czechy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POPLOVA Michaela 2006-04-03 K
D-1

Juniorki D

 
Słowacja Osobostarty: 23 ( 23 ) K-11 M-12
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARICOVA Ema 2006-10-02 K
E-2

Juniorki E

2
BARTKO Patrick 2005-03-30 M
D-2

Juniorzy D

3
BURDELÁKOVÁ Kristína 2010-05-06 K
F-1

Juniorki F

4
CUS Jakub 2003-01-23 M
C-2

Juniorzy C

5
FEŇUŠ Jakub 2004-04-22 M
C-1

Juniorzy C

6
GUBAČ Adam 2010-03-30 M
F-1

Juniorzy F

7
HARKABUS Marek 2010-01-01 M
F-1

Juniorzy F

8
HASARA Alex 2009-11-13 M
F-1

Juniorzy F

9
HASARA Max 2007-07-27 M
E-1

Juniorzy E

10
HYMPÁNOVÁ Alexandra 2000-12-27 K
B-2

Kobiety

11
HYMPÁNOVÁ Emma 2003-12-08 K
C-1

Juniorki C

12
KUBIKOVA Ivana 2005-01-01 K
D-2

Juniorki D

13
KUCHAROVA Monika 2002-10-05 K
C-2

Juniorki C

14
LESKOVA Radovana 2005-08-28 K
D-1

Juniorki D

15
MARCIN Damjan 2007-02-18 M
E-2

Juniorzy E

16
ONUFER David 2004-08-10 M
D-2

Juniorzy D

17
ONUFER Olivier 2008-01-28 M
E-1

Juniorzy E

18
PAVLIKOVA Simona 2002-05-16 K
B-1

Kobiety

19
POPOVIČOVÁ Lea 2007-12-23 K
E-1

Juniorki E

20
SAFKO Jakub 2003-11-09 M
C-1

Juniorzy C

21
TOKAROVA Tamara 2006-06-28 K
D-1

Juniorki D

22
TOKAROVÁ Aneta 2007-08-31 K
E-1

Juniorki E

23
VARGOSKO Jan 2002-11-04 M
C-2

Juniorzy C