Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Białegostoku
BIAŁYSTOK, 16-17 marca 2018
Osobostarty wszystkie: 113 ( 113 ) K-68 M-45
 
PODLASKIE Osobostarty: 113 ( 113 ) K-68 M-45
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 23 ( 23 ) K-21 M-2
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBIER Oliwia 2005-10-04 K
D-1
kl.K
Z/0036/17

TAK

Juniorki D

2
BRZESKA Milena 2003-05-19 K
C-2
kl.III
Z/0156/16

TAK

Juniorki C

3
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 K
D-2
kl.III
Z/0052/17

TAK

Juniorki D

4
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 K
C-1
kl.III
Z/0157/16

TAK

Juniorki C

5
DˇBROWSKA Maja 2004-02-12 K
C-1
kl.III
Z/0037/17

TAK

Juniorki C

6
JAMIOŁKOWSKI Adam 2004-07-11 M
D-2
kl.K
Z/0049/17

TAK

Juniorzy D

7
KRUPIŃSKA Zuzanna 2004-04-21 K
C-1
kl.III
Z/0159/16

TAK

Juniorki C

8
MACIEJEWSKA Ewelina 2005-03-15 K
D-2
kl.III
Z/0041/17

TAK

Juniorki D

9
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 K
C-1
kl.III
Z/0042/17

TAK

Juniorki C

10
ORCIUCH Magdalena 2005-12-24 K
D-1
kl.K
Z/0056/17

TAK

Juniorki D

11
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 K
D-2
kl.III
Z/0043/17

TAK

Juniorki D

12
SAGANEK Kamila 2005-01-30 K
D-2
kl.K
Z/0054/17

TAK

Juniorki D

13
SAPIEŻYŃSKA Wiktoria 2002-10-19 K
C-2
kl.II
Z/0300/15

TAK

Juniorki C

14
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03 K
C-2
kl.II
Z/0167/16

TAK

Juniorki C

15
SZEMBROWSKA Wiktoria 2003-05-01 K
C-2
kl.K
Z/0166/16

TAK

Juniorki C

16
SZPUDA Maja 2003-11-09 K
C-1
kl.III
Z/0168/16

TAK

Juniorki C

17
SZUMSKA Sara 2004-06-07 K
C-1
kl.K
Z/0046/17

TAK

Juniorki C

18
¦LIŻEWSKA Sara 2003-04-05 K
C-2
kl.III
Z/0169/16

TAK

Juniorki C

19
TYLMAN Kamila 2003-10-30 K
C-1
kl.III
Z/0170/16

TAK

Juniorki C

20
WASZKIEWICZ Karol 2005-07-26 M
D-1
kl.K
Z/0047/17

TAK

Juniorzy D

21
ZALEWSKA Dominika 2004-01-19 K
C-1
kl.BEZ
Z/0048/17

TAK

Juniorki C

22
ZIELENKIEWICZ Natalia 2004-07-02 K
D-2
kl.III
Z/0055/17

TAK

Juniorki D

23
ŻEMIEROWSKA Gabriela 2003-07-31 K
C-1
kl.III
Z/0171/16

TAK

Juniorki C

 
UKS Juvenia Białystok Osobostarty: 43 ( 43 ) K-24 M-19
NrLicencji: K/06/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWIEC Bartosz 2005-08-24 M
D-1
kl.BEZ
Z/0229/15

TAK

Juniorzy D

2
BIESIADA Oliwia 2005-04-04 K
D-2
kl.K
Z/0230/15

TAK

Juniorki D

3
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 K
D-2
kl.III
Z/0090/15

TAK

Juniorki D

4
BUCZKO Jakub 2005-01-08 M
D-2
kl.BEZ
Z/0228/15

TAK

Juniorzy D

5
BUZUN Anna 2008-02-25 K
E-1
Z/0145/17

TAK

Juniorki E

6
CHRABOŁ Hubert 2006-12-15 M
E-2
Z/0155/17

TAK

Juniorzy E

7
CHRABOŁ Kornek 2006-12-15 M
E-2
Z/0156/17

TAK

Juniorzy E

8
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 K
D-2
kl.K
Z/0227/15

TAK

Juniorki D

9
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 K
E-2
Z/0157/17

TAK

Juniorki E

10
FALKOWSKI Kacper 2005-08-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0231/15

TAK

Juniorzy D

11
GIERSBERG Oliwia 2007-12-24 K
E-1
Z/0154/17

TAK

Juniorki E

12
GŁOWACKI Karol 2007-10-09 M
E-1
Z/0144/17

TAK

Juniorzy E

13
GRABOWICZ Emilia 2007-03-23 K
E-2
Z/0215/17

TAK

Juniorki E

14
GRYGORUK Magda 2006-04-12 K
D-1
kl.K
Z/0152/16

TAK

Juniorki D

15
JAKUBOWSKI Kamil 2005-05-16 M
D-2
kl.BEZ
Z/0225/15

TAK

Juniorzy D

16
JARMOC Gabriela 2007-05-05 K
E-2
Z/0143/17

TAK

Juniorki E

17
JARMOC Jakub 2007-05-05 M
E-2
Z/0142/17

TAK

Juniorzy E

18
KALINOWSKI Aleksander 2006-03-08 M
D-1
kl.BEZ
Z/0266/16

TAK

Juniorzy D

19
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 M
D-1
kl.K
Z/0224/15

TAK

Juniorzy D

20
KORECKI Krzysztof 2006-09-29 M
E-2
kl.BEZ
Z/0834/15

TAK

Juniorzy E

21
KRY¦ Weronika 2008-01-12 K
E-1
Z/0233/17

TAK

Juniorki E

22
ŁOKIĆ Pola 2006-05-30 K
D-1
kl.BEZ
Z/0265/16

TAK

Juniorki D

23
MACEWICZ Jerzy 2007-05-11 M
E-2
Z/0158/17

TAK

Juniorzy E

24
MACIEJEWSKA Gabriela 2005-02-02 K
D-2
kl.K
Z/0221/15

TAK

Juniorki D

25
MAJEWSKA Laura 2008-06-18 K
E-1
Z/0141/17

TAK

Juniorki E

26
MATOWICKA Oliwia 2006-06-05 K
D-1
kl.BEZ
Z/0220/15

TAK

Juniorki D

27
MAZIARZ Szymon 2007-05-25 M
E-2
Z/0138/17

TAK

Juniorzy E

28
MˇDRY Krzysztof 2007-02-19 M
E-2
Z/0139/17

TAK

Juniorzy E

29
MˇDRY Wojciech 2007-02-19 M
E-2
Z/0140/17

TAK

Juniorzy E

30
NOWAK Bartosz 2007-07-07 M
E-1
Z/0234/17

TAK

Juniorzy E

31
POGORZELSKI Jakub 2005-07-18 M
D-1
kl.BEZ
Z/0218/15

TAK

Juniorzy D

32
POLAK Izabela 2006-05-29 K
D-1
Z/0011/17

TAK

Juniorki D

33
POPŁAWSKI Oskar 2006-02-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0217/15

TAK

Juniorzy D

34
RUTKOWSKA Gabriela 2007-03-28 K
E-2
Z/0137/17

TAK

Juniorki E

35
SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej 2006-01-19 M
D-1
kl.K
Z/0836/15

TAK

Juniorzy D

36
SKARŻYŃSKA Julia 2006-09-21 K
E-2
kl.BEZ
Z/0264/16

TAK

Juniorki E

37
SUPRONIK Magda 2006-12-10 K
E-2
kl.BEZ
Z/0225/16

TAK

Juniorki E

38
SZCZERBICKA Kamila 2006-07-26 K
E-2
kl.BEZ
Z/0260/16

TAK

Juniorki E

39
SZYMCZUK Emilia 2007-06-18 K
E-2
kl.BEZ
Z/0261/16

TAK

Juniorki E

40
¦WISŁOCKA Ewa 2007-05-25 K
E-2
kl.BEZ
Z/0153/16

TAK

Juniorki E

41
¦WISŁOCKA Maja 2007-05-25 K
E-2
kl.BEZ
Z/0154/16

TAK

Juniorki E

42
WORONIEWSKA Maria 2005-05-30 K
D-2
kl.BEZ
Z/0215/15

TAK

Juniorki D

43
ZAJCZYK Wiktoria 2008-07-24 K
F-2
Z/0136/17

TAK

Juniorki F

 
UKS Szóstka Białystok Osobostarty: 47 ( 47 ) K-23 M-24
NrLicencji: K/07/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHILIMONIUK Kacper 2007-03-20 M
E-2
Z/0027/17

TAK

Juniorzy E

2
CIULKIN Marcelina 2007-06-24 K
E-2
Z/0035/17

TAK

Juniorki E

3
CZELUSTA Julian 2008-01-10 M
E-1
Z/0025/17

TAK

Juniorzy E

4
DAWIDIWICZ Kamil 2006-06-28 M
D-1
kl.BEZ
Z/0244/16

TAK

Juniorzy D

5
DEPUTAT Dominika 2007-07-15 K
E-1
Z/0034/17

TAK

Juniorki E

6
FIŁON Mateusz 2006-03-18 M
D-1
Z/0245/16

TAK

Juniorzy D

7
GIWER Maja 2007-08-20 K
E-1
Z/0033/17

TAK

Juniorki E

8
GOSK Olga 2005-12-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0608/15

TAK

Juniorki D

9
GRABIŃSKI Patryk 2006-08-31 M
E-2
kl.BEZ
Z/0247/16

TAK

Juniorzy E

10
GROCHOWSKA Magdalena 2007-08-10 K
E-1
Z/0032/17

TAK

Juniorki E

11
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 M
D-1
kl.BEZ
Z/0252/15

TAK

Juniorzy D

12
HAMANOWICZ Kamila 2005-12-08 K
D-1
kl.BEZ
Z/0251/15

TAK

Juniorki D

13
JABŁOŃSKI Bartłomiej 2007-04-17 M
E-2
Z/0021/17

TAK

Juniorzy E

14
JABŁOŃSKI Maciej 2005-06-03 M
D-2
kl.BEZ
Z/0264/15

TAK

Juniorzy D

15
JEDYNASTY Konrad 2005-01-12 M
D-2
kl.BEZ
Z/0277/15

TAK

Juniorzy D

16
JEWSIEJENKO Maksim 2005-09-10 M
D-1
Z/0266/15

TAK

Juniorzy D

17
KALINOWSKA Paulina 2007-06-06 K
E-2
Z/0031/17

TAK

Juniorki E

18
KONDRATOWICZ Oskar 2007-01-18 M
E-2
Z/0022/17

TAK

Juniorzy E

19
KONIECKI Hubert 2005-08-03 M
D-1
kl.BEZ
Z/0140/16

TAK

Juniorzy D

20
KORZYŃSKA Lena 2008-03-11 K
E-1
Z/0030/17

TAK

Juniorki E

21
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 M
D-1
kl.BEZ
Z/0255/15

TAK

Juniorzy D

22
ŁASZCZ Michał 2007-09-24 M
E-1
Z/0019/17

TAK

Juniorzy E

23
MAKUCH Adam 2006-09-25 M
E-2
kl.BEZ
Z/0176/16

TAK

Juniorzy E

24
MAZURCZYK Łukasz 2006-08-30 M
E-2
kl.BEZ
Z/0175/16

TAK

Juniorzy E

25
MˇDRY Konrad 2005-06-13 M
D-2
kl.BEZ
Z/0795/15

TAK

Juniorzy D

26
MĘDRYCKA Julia 2006-10-09 K
E-2
kl.BEZ
Z/0250/16

TAK

Juniorki E

27
MIKOŁAJUK Magdalena 2008-04-29 K
E-1
Z/0029/17

TAK

Juniorki E

28
NIESPODZIEWAŃSKI Kacper 2005-09-27 M
D-1
Z/0258/15

TAK

Juniorzy D

29
NOS Dawid 2007-04-30 M
E-2
Z/0248/16

TAK

Juniorzy E

30
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 K
D-1
kl.K
Z/0268/15

TAK

Juniorki D

31
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
E-2
kl.BEZ
Z/0174/16

TAK

Juniorzy E

32
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 M
E-1
Z/0017/17

TAK

Juniorzy E

33
PERKOWSKA Dominika 2008-01-31 K
E-1
Z/0028/17

TAK

Juniorki E

34
PIENSKUS Gabriela 2006-12-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0259/16

TAK

Juniorki E

35
ROGOWSKI Tymoteusz 2007-05-11 M
E-2
Z/0015/17

TAK

Juniorzy E

36
RUSAK Natalia 2006-06-24 K
D-1
kl.BEZ
Z/0257/16

TAK

Juniorki D

37
SAWICKI Albert 2007-07-03 M
E-1
Z/0014/17

TAK

Juniorzy E

38
SIDOROWICZ Zuzanna 2007-10-23 K
E-1
Z/0026/17

TAK

Juniorki E

39
SKRZYPKOWSKA Hanna 2008-04-26 K
E-1
Z/0024/17

TAK

Juniorki E

40
SOBIESIAK Natalia 2006-05-30 K
D-1
kl.BEZ
Z/0173/16

TAK

Juniorki D

41
SUHAK Karolina 2005-07-21 K
D-1
kl.K
Z/0249/15

TAK

Juniorki D

42
SUJETA Maria 2007-03-18 K
E-2
Z/0023/17

TAK

Juniorki E

43
¦WIATEK Mikołaj 2006-09-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0255/16

TAK

Juniorzy E

44
¦WIDERSKA Gabriela 2006-10-31 K
E-2
kl.BEZ
Z/0254/16

TAK

Juniorki E

45
TARASIUK Gabriela 2005-05-01 K
D-2
kl.BEZ
Z/0248/15

TAK

Juniorki D

46
ZACHOWICZ Aleksandra 2006-04-15 K
D-1
kl.BEZ
Z/0251/16

TAK

Juniorki D

47
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 K
E-2
kl.BEZ
Z/0172/16

TAK

Juniorki E