Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3
BIAŁYSTOK, 02-03 grudnia 2017
Osobostarty wszystkie: 209 ( 209 ) K-105 M-104
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 K
D-1
kl.K
Z/0043/15

TAK

Juniorki D

2
LORENZ Patrycja 2007-05-07 K
E-2
kl.K
Z/0047/15

TAK

Juniorki E

3
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
E-1
kl.K
Z/0048/15

TAK

Juniorki E

4
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
E-1
kl.K
Z/0052/15

TAK

Juniorki E

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 13 ( 13 ) K-4 M-9
 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 13 ( 13 ) K-4 M-9
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAGNOWSKI Piotr 2000-11-22 M
B-2
kl.K
Z/0166/15

TAK

Mężczyźni

2
GAJDA Agata 2000-02-23 K
A-1
kl.BEZ
Z/0169/15

TAK

Kobiety

3
GRABOWICZ Kacper 2001-05-04 M
B-2
kl.K
Z/0171/15

TAK

Mężczyźni

4
GRZĘDZIELEWSKA Patrycja 2001-09-26 K
B-1
kl.BEZ
Z/0021/16

TAK

Kobiety

5
JANASZ Kacper 2002-12-21 M
C-2
kl.BEZ
Z/0018/16

TAK

Juniorzy C

6
KMIEĆ Sebastian 2000-06-20 M
A-1
kl.BEZ
Z/0183/15

TAK

Mężczyźni

7
KOSIOREK Klaudia 1998-07-28 K
A-2
kl.BEZ
Z/0187/15

TAK

Kobiety

8
MROCZKOWSKI Wiktor 2003-03-03 M
C-2
kl.K
Z/0211/16

TAK

Juniorzy C

9
PAJĄK Bartosz 2004-05-06 M
C-1
Z/0010/17

TAK

Juniorzy C

10
PAWEŁKOWICZ Artur 1998-08-05 M
A-2
kl.K
Z/0180/15

TAK

Mężczyźni

11
PAWŁOWICZ Agata 2001-09-26 K
B-1
kl.BEZ
Z/0185/15

TAK

Kobiety

12
SZTAMPKE Dawid 2000-10-08 M
B-2
kl.II
Z/0175/15

TAK

Mężczyźni

13
WOŁEK Adam 2004-03-31 M
C-1
kl.BEZ
Z/0174/15

TAK

Juniorzy C

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBOSZ Maria 2003-07-30 K
C-1
kl.II
Z/0522/15

TAK

Juniorki C

 
OPOLSKIE Osobostarty: 19 ( 19 ) K-10 M-9
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 15 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 M
E-2
kl.BEZ
Z/0923/15

TAK

Juniorzy E

2
FILIPOWICZ Adam 1987-02-21 M
S
kl.M
Z/0191/15

TAK

Mężczyźni

3
GIERCZAK Klaudia 2004-06-01 K
C-1
Z/0050/17

TAK

Juniorki C

4
GIERCZAK Marek 2006-01-07 M
D-1
kl.K
Z/0139/16

TAK

Juniorzy D

5
GISZKA Krystian 2000-08-15 M
B-2
kl.I
Z/0031/16

TAK

Mężczyźni

6
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 M
M-2
kl.I
Z/0032/16

TAK

Mężczyźni

7
HYJEK Filip 2009-07-27 M
F-1
kl.BEZ
Z/0926/15

TAK

Juniorzy E

8
HYJEK Szymon 2003-07-09 M
C-1
kl.K
Z/0192/15

TAK

Juniorzy C

9
JAKUBOWSKA Nadia 2008-07-05 K
F-2
kl.BEZ
Z/0925/15

TAK

Juniorki E

10
KRZEMIŃSKI Mateusz 2002-08-30 M
C-2
kl.I
Z/0194/15

TAK

Juniorzy C

11
MICHALSKA Julia 2004-06-11 K
C-1
Z/0196/15

TAK

Juniorki C

12
RADZISZEWSKA Aleksandra 2002-12-02 K
C-2
kl.K
Z/0924/15

TAK

Juniorki C

13
SZELER Oliwia 2005-07-12 K
D-1
kl.K
Z/0198/15

TAK

Juniorki D

14
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 K
B-1
kl.II
Z/0201/15

TAK

Kobiety

15
WILGA Magdalena 2000-06-03 K
A-1
kl.II
Z/0204/15

TAK

Kobiety

 
UIKŁF Piruette Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/41/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MUELLER Olga 2008-12-03 K
F-2
kl.BEZ
Z/0216/16

TAK

Juniorki E

 
UKS Football Academy Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/42/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKI Jakub 2007-08-06 M
E-1
kl.BEZ
Z/0221/16

TAK

Juniorzy E

 
UKS MOS Opole Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/39/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 K
D-1
kl.BEZ
Z/0178/16

TAK

Juniorki D

2
GŁOWACKA Magdalena 2008-11-23 K
F-2
kl.BEZ
Z/0209/16

TAK

Juniorki E

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
 
UKS MOSiR Sanok Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: K/01/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CARBONE Adrianna 2004-12-07 K
D-2
kl.K
Z/0027/15

TAK

Juniorki D

2
KAPALSKA Emilia 2002-12-10 K
C-2
kl.III
Z/0059/15

TAK

Juniorki C

3
LUBAS Zuzanna 2002-12-20 K
C-2
kl.K
Z/0041/16

TAK

Juniorki C

4
ŁOSIAK Kacper 1993-10-14 M
S
kl.K
Z/0039/15

TAK

Mężczyźni

5
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 K
C-2
kl.K
Z/0211/15

TAK

Juniorki C

6
MAZUR Emma 2004-03-10 K
C-1
kl.K
Z/0031/15

TAK

Juniorki C

7
MAZUR Michał 2000-12-09 M
B-2
kl.K
Z/0033/15

TAK

Mężczyźni

8
MILLER Julia 2003-04-03 K
C-2
kl.BEZ
Z/0040/16

TAK

Juniorki C

9
PAWŁOWSKI Michał 2002-03-23 M
B-1
kl.III
Z/0038/15

TAK

Mężczyźni

 
PODLASKIE Osobostarty: 128 ( 128 ) K-61 M-67
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 73 ( 73 ) K-36 M-37
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Paweł 1999-04-21 M
A-2
kl.I
Z/0280/15

TAK

Mężczyźni

2
ANIKIEJ Rafał 1999-08-13 M
A-1
kl.M
Z/0281/15

TAK

Mężczyźni

3
BIELECKI Jakub 2002-11-22 M
C-2
kl.II
Z/0284/15

TAK

Juniorzy C

4
BOBIER Oliwia 2005-10-04 K
D-1
kl.K
Z/0036/17

TAK

Juniorki D

5
BORYS Tomasz 2000-12-20 M
B-2
Z/0312/15

TAK

Mężczyźni

6
BRZESKA Milena 2003-05-19 K
C-2
kl.III
Z/0156/16

TAK

Juniorki C

7
CABAN Jakub 2003-01-19 M
C-2
kl.K
Z/0155/16

TAK

Juniorzy C

8
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 K
D-2
kl.III
Z/0052/17

TAK

Juniorki D

9
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 K
C-1
kl.III
Z/0157/16

TAK

Juniorki C

10
DĄBROWSKA Maja 2004-02-12 K
C-1
kl.III
Z/0037/17

TAK

Juniorki C

11
DĄBROWSKI Andrzej 1999-09-04 M
A-1
kl.K
Z/0599/15

TAK

Mężczyźni

12
DĄBROWSKI Filip 2004-02-12 M
C-1
kl.K
Z/0039/17

TAK

Juniorzy C

13
DĄBROWSKI Robert 2001-02-14 M
B-2
kl.II
Z/0287/15

TAK

Mężczyźni

14
DĘBSKI Paweł 2002-12-28 M
C-2
kl.II
Z/0288/15

TAK

Juniorzy C

15
DRUMSKA Marta 2002-04-07 K
B-1
kl.II
Z/0289/15

TAK

Kobiety

16
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 M
C-1
kl.BEZ
Z/0053/17

TAK

Juniorzy C

17
GAWRYŁOW Klaudia 2002-02-11 K
B-1
kl.II
Z/0291/15

TAK

Kobiety

18
GŁOWACKI Kacper 2004-02-21 M
C-1
kl.III
Z/0158/16

TAK

Juniorzy C

19
JABŁOŃSKI Wiktor 2004-02-06 M
C-1
kl.BEZ
Z/0038/17

TAK

Juniorzy C

20
JAMIOŁKOWSKI Adam 2004-07-11 M
D-2
kl.K
Z/0049/17

TAK

Juniorzy D

21
JAMIOŁKOWSKI Szymon 2000-11-15 M
B-2
kl.III
Z/0314/15

TAK

Mężczyźni

22
JAROCKA Jagoda 2004-08-18 K
D-2
kl.K
Z/0040/17

TAK

Juniorki D

23
KAMIEŃSKI Wojciech 1995-07-27 M
M-3
kl.II
Z/0601/15

TAK

Mężczyźni

24
KŁUJSZO Ignacy 2002-04-09 M
B-1
kl.I
Z/0293/15

TAK

Mężczyźni

25
KONDRAK Joanna 2001-09-08 K
B-1
kl.II
Z/0294/15

TAK

Kobiety

26
KONOPKO Bartosz 1988-06-06 M
S
kl.M
Z/0112/15

TAK

Mężczyźni

27
KOWALEWSKA Marcelina 2002-02-10 K
B-1
kl.II
Z/0295/15

TAK

Kobiety

28
KRUPIŃSKA Zuzanna 2004-04-21 K
C-1
kl.III
Z/0159/16

TAK

Juniorki C

29
KUCZYŃSKI Łukasz 1999-06-23 M
A-2
kl.I
Z/0296/15

TAK

Mężczyźni

30
LISOWSKA Julia 2002-03-22 K
B-1
kl.II
Z/0297/15

TAK

Kobiety

31
ŁAJEWSKI Kacper 2003-03-31 M
C-2
kl.III
Z/0298/15

TAK

Juniorzy C

32
MACIEJEWSKA Ewelina 2005-03-15 K
D-2
kl.III
Z/0041/17

TAK

Juniorki D

33
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 K
C-1
kl.III
Z/0042/17

TAK

Juniorki C

34
MALISZEWSKI Jakub 1998-12-14 M
A-2
kl.II
Z/0320/15

TAK

Mężczyźni

35
MARKIEWICZ Patrycja 2000-04-10 K
A-1
kl.M
Z/0321/15

TAK

Kobiety

36
MAZUR Nikola 1995-11-05 K
M-3
kl.I
Z/0929/15

TAK

Kobiety

37
MIKOŁAJUK Mateusz 2002-04-02 M
B-1
kl.I
Z/0597/15

TAK

Mężczyźni

38
MIŁKOWSKA Karolina 1999-06-06 K
A-2
kl.I
Z/0323/15

TAK

Kobiety

39
NAZARUK Tomasz 2003-05-28 M
C-2
kl.K
Z/0161/16

TAK

Juniorzy C

40
NIEŚCIER Karol 1996-10-22 M
M-2
kl.I
Z/0324/15

TAK

Mężczyźni

41
NIEWIŃSKI Michał 2003-07-12 M
C-1
kl.III
Z/0160/16

TAK

Juniorzy C

42
ORCIUCH Magdalena 2005-12-24 K
D-1
kl.K
Z/0056/17

TAK

Juniorki D

43
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 K
D-2
kl.III
Z/0043/17

TAK

Juniorki D

44
POPŁAWSKI Dawid 2003-04-17 M
C-2
kl.III
Z/0179/16

TAK

Juniorzy C

45
RADZIEJOWSKA Wiktoria 2000-04-01 K
A-1
Z/0089/17

TAK

Kobiety

46
RADZIEJOWSKI Andrzej 2005-10-15 M
D-1
kl.BEZ
Z/0044/17

TAK

Juniorzy D

47
SAGANEK Kamila 2005-01-30 K
D-2
kl.K
Z/0054/17

TAK

Juniorki D

48
SAPIEŻYŃSKA Wiktoria 2002-10-19 K
C-2
kl.II
Z/0300/15

TAK

Juniorki C

49
SIEKIERKO Adrian 2003-01-19 M
C-2
kl.III
Z/0163/16

TAK

Juniorzy C

50
SMALAK Julia 2003-01-23 K
C-2
kl.III
Z/0605/15

TAK

Juniorki C

51
SMALAK Michał 2004-02-16 M
C-1
kl.K
Z/0165/16

TAK

Juniorzy C

52
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03 K
C-2
kl.II
Z/0167/16

TAK

Juniorki C

53
SULIMA Jakub 2004-03-17 M
C-1
kl.III
Z/0045/17

TAK

Juniorzy C

54
SZEMBROWSKA Wiktoria 2003-05-01 K
C-2
kl.K
Z/0166/16

TAK

Juniorki C

55
SZKIL Piotr 2002-06-28 M
B-1
kl.K
Z/0302/15

TAK

Mężczyźni

56
SZPUDA Maja 2003-11-09 K
C-1
kl.III
Z/0168/16

TAK

Juniorki C

57
SZUMSKA Sara 2004-06-07 K
C-1
kl.K
Z/0046/17

TAK

Juniorki C

58
SZWATRO Jakub 2002-05-13 M
B-1
kl.II
Z/0303/15

TAK

Mężczyźni

59
ŚLIŻEWSKA Sara 2003-04-05 K
C-2
kl.III
Z/0169/16

TAK

Juniorki C

60
TOPOLSKA Gabriela 2001-03-15 K
B-2
kl.II
Z/0304/15

TAK

Kobiety

61
TYLMAN Kamila 2003-10-30 K
C-1
kl.III
Z/0170/16

TAK

Juniorki C

62
WANAGO Karol 1995-01-29 M
M-4
kl.II
Z/0272/16

TAK

Mężczyźni

63
WASILEWSKI Jakub 2001-10-06 M
B-1
kl.II
Z/0305/15

TAK

Mężczyźni

64
WAWRZOS Wiktoria 2002-10-15 K
C-2
kl.II
Z/0306/15

TAK

Juniorki C

65
WERPACHOWSKI Krystian 2001-05-23 M
B-2
kl.III
Z/0602/15

TAK

Mężczyźni

66
WERPACHOWSKI Patryk 2002-05-19 M
B-1
kl.III
Z/0307/15

TAK

Mężczyźni

67
WILCZYK Szymon 1994-06-13 M
S
kl.M
Z/0603/15

TAK

Mężczyźni

68
WITULSKA Magdalena 1999-07-01 K
A-1
kl.II
Z/0326/15

TAK

Kobiety

69
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 M
B-1
kl.II
Z/0309/15

TAK

Mężczyźni

70
ZALEWSKA Dominika 2004-01-19 K
C-1
kl.BEZ
Z/0048/17

TAK

Juniorki C

71
ZIELENKIEWICZ Natalia 2004-07-02 K
D-2
kl.III
Z/0055/17

TAK

Juniorki D

72
ŻAK Wiktoria 2001-09-26 K
B-1
kl.II
Z/0311/15

TAK

Kobiety

73
ŻEMIEROWSKA Gabriela 2003-07-31 K
C-1
kl.III
Z/0171/16

TAK

Juniorki C

 
UKS Juvenia Białystok Osobostarty: 30 ( 30 ) K-15 M-15
NrLicencji: K/06/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWIEC Bartosz 2005-08-24 M
D-1
kl.BEZ
Z/0229/15

TAK

Juniorzy D

2
BIESIADA Oliwia 2005-04-04 K
D-2
kl.K
Z/0230/15

TAK

Juniorki D

3
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 K
D-2
kl.III
Z/0090/15

TAK

Juniorki D

4
BUCZKO Jakub 2005-01-08 M
D-2
kl.BEZ
Z/0228/15

TAK

Juniorzy D

5
CHRABOŁ Hubert 2006-12-15 M
E-2
Z/0155/17

TAK

Juniorzy E

6
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 K
D-2
kl.K
Z/0227/15

TAK

Juniorki D

7
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 K
E-2
Z/0157/17

TAK

Juniorki E

8
FALKOWSKI Kacper 2005-08-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0231/15

TAK

Juniorzy D

9
GRODZKI Wojciech 2005-12-03 M
D-1
kl.K
Z/0093/15

TAK

Juniorzy D

10
GRYGORUK Magda 2006-04-12 K
D-1
kl.K
Z/0152/16

TAK

Juniorki D

11
JARMOC Gabriela 2007-05-05 K
E-2
Z/0143/17

TAK

Juniorki E

12
KALINOWSKI Aleksander 2006-03-08 M
D-1
kl.BEZ
Z/0266/16

TAK

Juniorzy D

13
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 M
D-1
kl.K
Z/0224/15

TAK

Juniorzy D

14
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 M
D-1
kl.K
Z/0096/15

TAK

Juniorzy D

15
ŁOKIĆ Pola 2006-05-30 K
D-1
kl.BEZ
Z/0265/16

TAK

Juniorki D

16
MACEWICZ Jerzy 2007-05-11 M
E-2
Z/0158/17

TAK

Juniorzy E

17
MACIEJEWSKA Gabriela 2005-02-02 K
D-2
kl.K
Z/0221/15

TAK

Juniorki D

18
MATOWICKA Oliwia 2006-06-05 K
D-1
kl.BEZ
Z/0220/15

TAK

Juniorki D

19
MAZIARZ Szymon 2007-05-25 M
E-2
Z/0138/17

TAK

Juniorzy E

20
MĄDRY Krzysztof 2007-02-19 M
E-2
Z/0139/17

TAK

Juniorzy E

21
MĄDRY Wojciech 2007-02-19 M
E-2
Z/0140/17

TAK

Juniorzy E

22
POGORZELSKI Jakub 2005-07-18 M
D-1
kl.BEZ
Z/0218/15

TAK

Juniorzy D

23
POPŁAWSKI Oskar 2006-02-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0217/15

TAK

Juniorzy D

24
SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej 2006-01-19 M
D-1
kl.K
Z/0836/15

TAK

Juniorzy D

25
SKARŻYŃSKA Julia 2006-09-21 K
E-2
kl.BEZ
Z/0264/16

TAK

Juniorki E

26
SZCZERBICKA Kamila 2006-07-26 K
E-2
kl.BEZ
Z/0260/16

TAK

Juniorki E

27
SZYMCZUK Emilia 2007-06-18 K
E-2
kl.BEZ
Z/0261/16

TAK

Juniorki E

28
ŚWISŁOCKA Ewa 2007-05-25 K
E-2
kl.BEZ
Z/0153/16

TAK

Juniorki E

29
ŚWISŁOCKA Maja 2007-05-25 K
E-2
kl.BEZ
Z/0154/16

TAK

Juniorki E

30
WORONIEWSKA Maria 2005-05-30 K
D-2
kl.BEZ
Z/0215/15

TAK

Juniorki D

 
UKS Szóstka Białystok Osobostarty: 25 ( 25 ) K-10 M-15
NrLicencji: K/07/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZELUSTA Julian 2008-01-10 M
E-1
Z/0025/17

TAK

Juniorzy E

2
DAWIDIWICZ Kamil 2006-06-28 M
D-1
kl.BEZ
Z/0244/16

TAK

Juniorzy D

3
GIWER Maja 2007-08-20 K
E-1
Z/0033/17

TAK

Juniorki E

4
GOSK Olga 2005-12-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0608/15

TAK

Juniorki D

5
GRABIŃSKI Patryk 2006-08-31 M
E-2
kl.BEZ
Z/0247/16

TAK

Juniorzy E

6
GROCHOWSKA Magdalena 2007-08-10 K
E-1
Z/0032/17

TAK

Juniorki E

7
JABŁOŃSKI Bartłomiej 2007-04-17 M
E-2
Z/0021/17

TAK

Juniorzy E

8
JABŁOŃSKI Maciej 2005-06-03 M
D-2
kl.BEZ
Z/0264/15

TAK

Juniorzy D

9
JEDYNASTY Konrad 2005-01-12 M
D-2
kl.BEZ
Z/0277/15

TAK

Juniorzy D

10
KALINOWSKA Paulina 2007-06-06 K
E-2
Z/0031/17

TAK

Juniorki E

11
KONIECKI Hubert 2005-08-03 M
D-1
kl.BEZ
Z/0140/16

TAK

Juniorzy D

12
KORZYŃSKA Lena 2008-03-11 K
E-1
Z/0030/17

TAK

Juniorki E

13
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 M
D-1
kl.BEZ
Z/0255/15

TAK

Juniorzy D

14
MAKUCH Adam 2006-09-25 M
E-2
kl.BEZ
Z/0176/16

TAK

Juniorzy E

15
MAZURCZYK Łukasz 2006-08-30 M
E-2
kl.BEZ
Z/0175/16

TAK

Juniorzy E

16
MĄDRY Konrad 2005-06-13 M
D-2
kl.BEZ
Z/0795/15

TAK

Juniorzy D

17
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 K
D-1
kl.K
Z/0268/15

TAK

Juniorki D

18
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
E-2
kl.BEZ
Z/0174/16

TAK

Juniorzy E

19
POPŁAWSKI-TABORDA Flavio 2007-07-13 M
E-1
Z/0016/17

TAK

Juniorzy E

20
SAWICKI Albert 2007-07-03 M
E-1
Z/0014/17

TAK

Juniorzy E

21
SKRZYPKOWSKA Hanna 2008-04-26 K
E-1
Z/0024/17

TAK

Juniorki E

22
SOBIESIAK Natalia 2006-05-30 K
D-1
kl.BEZ
Z/0173/16

TAK

Juniorki D

23
SUHAK Karolina 2005-07-21 K
D-1
kl.K
Z/0249/15

TAK

Juniorki D

24
ŚWIATEK Mikołaj 2006-09-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0255/16

TAK

Juniorzy E

25
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 K
E-2
kl.BEZ
Z/0172/16

TAK

Juniorki E

 
POMORSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLIŃSKA Julia 2004-06-01 K
C-1
kl.II
Z/0328/15

TAK

Juniorki C

2
MUCHLADO Adam 2004-07-30 M
D-2
kl.K
Z/0012/15

TAK

Juniorzy D

3
SUTUŁA Paulina 2003-03-17 K
C-2
kl.K
Z/0008/15

TAK

Juniorki C

4
ZGRZYWA Marek 2003-05-26 M
C-2
kl.K
Z/0015/15

TAK

Juniorzy C

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 31 ( 31 ) K-17 M-14
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 14 ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 M
C-2
kl.II
Z/0143/15

TAK

Juniorzy C

2
GÓRKA Martyna 2008-04-28 K
E-1
kl.BEZ
Z/0913/15

TAK

Juniorki E

3
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 K
D-1
kl.III
Z/0146/15

TAK

Juniorki D

4
KRAUSE Michał 2007-05-23 M
E-2
kl.BEZ
Z/0027/16

TAK

Juniorzy E

5
MURSZEWSKA Julia 2007-07-21 K
E-1
kl.BEZ
Z/0026/16

TAK

Juniorki E

6
OLAK Jakub 2006-12-20 M
E-2
kl.BEZ
Z/0148/15

TAK

Juniorzy E

7
OZIEMKIEWICZ Magdalena 2006-01-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0024/16

TAK

Juniorki D

8
REINDL Katarzyna 2004-11-28 K
D-2
kl.III
Z/0150/15

TAK

Juniorki D

9
REINDL Krzysztof 2002-05-06 M
B-1
kl.III
Z/0151/15

TAK

Mężczyźni

10
RYBAK Arkadiusz 2003-06-03 M
C-2
kl.K
Z/0157/15

TAK

Juniorzy C

11
STANKIEWICZ Kamila 1999-10-18 K
A-1
kl.II
Z/0156/15

TAK

Kobiety

12
STORMOWSKA Kamila 2000-04-12 K
A-1
kl.M
Z/0158/15

TAK

Kobiety

13
SUROWIEC Weronika 1999-06-14 K
A-2
kl.II
Z/0160/15

TAK

Kobiety

14
WIŚNIEWSKI Karol 2004-04-05 M
C-1
kl.BEZ
Z/0162/15

TAK

Juniorzy C

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 11 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BILLER Weronika 2006-05-28 K
D-1
Z/0072/17

TAK

Juniorki D

2
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 M
C-1
kl.III
Z/0902/15

TAK

Juniorzy C

3
FLIGIEL Jakub 2004-09-29 M
D-2
kl.BEZ
Z/0907/15

TAK

Juniorzy D

4
KUCHTA Martyna 2005-02-15 K
D-2
kl.K
Z/0909/15

TAK

Juniorki D

5
MIERONOWICZ Aleksandra 2003-09-22 K
C-1
kl.K
Z/0903/15

TAK

Juniorki C

6
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26 M
F-2
Z/0003/17

TAK

Juniorzy E

7
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 M
D-2
kl.BEZ
Z/0905/15

TAK

Juniorzy D

8
SOBCZAK Bartłomiej 2008-04-26 M
E-1
Z/0084/17

TAK

Juniorzy E

9
SYMONOWICZ Nela 2006-03-07 K
D-1
Z/0002/17

TAK

Juniorki D

10
ŚLĄSKI Piotr 1999-12-03 M
A-1
kl.III
Z/0001/17

TAK

Mężczyźni

11
WAWER Michalina 2006-10-03 K
E-2
kl.K
Z/0038/16

TAK

Juniorki E

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Urszula 2005-02-22 K
D-2
Z/0004/17

TAK

Juniorki D

2
DOBREŃKO Wiktoria 2001-08-05 K
B-1
kl.III
Z/0117/15

TAK

Kobiety

3
GONTARSKA Aleksandra 2006-10-10 K
E-2
Z/0005/17

TAK

Juniorki E

4
GÓRNICKI Piotr 2007-08-04 M
E-1
kl.BEZ
Z/0008/17

TAK

Juniorzy E

5
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 K
E-1
Z/0006/17

TAK

Juniorki E

6
RICHTER Aleksander 2008-05-22 M
E-1
Z/0007/17

TAK

Juniorzy E