Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4
OPOLE, 21-22.01.2017
Osobostarty wszystkie: 200 ( 200 ) K-114 M-86
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
 
uks-orlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 M
D-1
kl.BEZ
Z/0040/15

TAK

Juniorzy D

2
BOOS Amelia 2007-07-19 K
F-2
kl.BEZ
Z/0041/15

TAK

Juniorki F

3
LORENZ Patrycja 2007-05-07 K
E-1
kl.BEZ
Z/0047/15

TAK

Juniorki E

4
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
F-2
kl.K
Z/0048/15

TAK

Juniorki F

5
WOJNAR Kinga 2005-05-29 K
D-1
kl.K
Z/0051/15

TAK

Juniorki D

6
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
F-2
kl.BEZ
Z/0052/15

TAK

Juniorki F

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 18 ( 18 ) K-11 M-7
 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 18 ( 18 ) K-11 M-7
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAGNOWSKI Piotr 2000-11-22 M
B-1
kl.BEZ
Z/0166/15

TAK

Mężczyźni

2
GAJDA Agata 2000-02-23 K
B-2
kl.BEZ
Z/0169/15

TAK

Kobiety

3
GAJDA Maja 2001-02-14 K
B-1
Z/0749/15

TAK

Kobiety

4
GRABOWICZ Kacper 2001-05-04 M
B-1
kl.K
Z/0171/15

TAK

Mężczyźni

5
GRZĘDZIELEWSKA Natalia 2003-11-06 K
D-2
Z/0020/16

TAK

Juniorki D

6
GRZĘDZIELEWSKA Patrycja 2001-09-26 K
C-2
Z/0021/16

TAK

Juniorki C

7
JANASZ Kacper 2002-12-21 M
C-1
Z/0018/16

TAK

Juniorzy C

8
KLIMKIEWICZ Dominika 2000-02-14 K
B-2
kl.BEZ
Z/0256/15

TAK

Kobiety

9
KLIMKIEWICZ Malwina 2001-12-30 K
C-2
kl.BEZ
Z/0184/15

TAK

Juniorki C

10
KMIEĆ Sebastian 2000-06-20 M
B-2
kl.BEZ
Z/0183/15

TAK

Mężczyźni

11
KOSIOREK Klaudia 1998-07-28 K
A-1
kl.BEZ
Z/0187/15

TAK

Kobiety

12
KUCIŃSKI Bartłomiej 2003-12-17 M
D-2
Z/0213/16

TAK

Juniorzy D

13
MROCZKOWSKI Wiktor 2003-03-03 M
C-1
Z/0211/16

TAK

Juniorzy C

14
PAWEŁKOWICZ Artur 1998-08-05 M
A-1
kl.K
Z/0180/15

TAK

Mężczyźni

15
PAWŁOWICZ Agata 2001-09-26 K
C-2
kl.BEZ
Z/0185/15

TAK

Juniorki C

16
RADZIKOWSKA Nikola 2002-03-18 K
C-2
Z/0210/16

TAK

Juniorki C

17
SEJDAK Agnieszka 1999-06-16 K
A-1
Z/0899/15

TAK

Kobiety

18
SUT Dominika 1998-01-06 K
A-2
kl.BEZ
Z/0173/15

TAK

Kobiety

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBOSZ Maria 2003-07-30 K
D-2
kl.III
Z/0522/15

TAK

Juniorki D

 
OPOLSKIE Osobostarty: 27 ( 27 ) K-17 M-10
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 18 ( 18 ) K-10 M-8
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 M
E-1
kl.BEZ
Z/0923/15

TAK

Juniorzy E

2
FILIPOWICZ Adam 1987-02-21 M
S
kl.I
Z/0191/15

TAK

Mężczyźni

3
GAWLICA Oliwia 1996-09-02 K
M-1
kl.M
Z/0235/15

TAK

Kobiety

4
GIERCZAK Marek 2006-01-07 M
E-2
Z/0139/16

TAK

Juniorzy E

5
GISZKA Krystian 2000-08-15 M
B-1
kl.I
Z/0031/16

TAK

Mężczyźni

6
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 M
M-1
kl.II
Z/0032/16

TAK

Mężczyźni

7
HYJEK Filip 2009-07-27 M
F-1
kl.BEZ
Z/0926/15

TAK

Juniorzy F

8
HYJEK Szymon 2003-07-09 M
D-2
kl.K
Z/0192/15

TAK

Juniorzy D

9
IWACH Katarzyna 1992-10-11 K
S
kl.II
Z/0193/15

TAK

Kobiety

10
JAKUBOWSKA Nadia 2008-07-05 K
F-1
kl.BEZ
Z/0925/15

TAK

Juniorki F

11
KRZEMIŃSKI Mateusz 2002-08-30 M
C-1
kl.II
Z/0194/15

TAK

Juniorzy C

12
RADZISZEWSKA Aleksandra 2002-12-02 K
C-1
kl.BEZ
Z/0924/15

TAK

Juniorki C

13
RUCIŃSKA Anna 2009-03-25 K
F-1
kl.BEZ
Z/0921/15

TAK

Juniorki F

14
SZELER Oliwia 2005-07-12 K
E-2
kl.K
Z/0198/15

TAK

Juniorki E

15
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 K
C-2
kl.II
Z/0201/15

TAK

Juniorki C

16
WARAKOMSKA Magdalena 1997-03-27 K
M-1
kl.M
Z/0177/16

TAK

Kobiety

17
WILGA Magdalena 2000-06-03 K
B-2
kl.II
Z/0204/15

TAK

Kobiety

18
ZYCH Magdalena 2004-02-18 K
D-2
kl.III
Z/0206/15

TAK

Juniorki D

 
UIKŁF Piruette Opole Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/41/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MUELLER Olga 2008-12-03 K
F-1
Z/0216/16

TAK

Juniorki F

2
SMOLAREK Maria 2008-10-05 K
F-1
Z/0217/16

TAK

Juniorki F

 
UKS Football Academy Opole Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/42/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LATAWIEC Grzegorz 2005-11-03 M
E-2
Z/0220/16

TAK

Juniorzy E

2
OSTROWSKI Jakub 2007-08-06 M
F-2
Z/0221/16

TAK

Juniorzy F

 
UKS Mortal Kombat Opole Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: K/37/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Amelia 2007-09-23 K
F-2
Z/0218/16

TAK

Juniorki F

2
GŁOGIEWICZ Paulina 2007-11-23 K
F-2
kl.BEZ
Z/0222/16

TAK

Juniorki F

3
TRABUĆ Hanna 2008-01-28 K
F-2
Z/0219/16

TAK

Juniorki F

 
UKS MOS Opole Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/39/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 K
E-2
kl.BEZ
Z/0178/16

TAK

Juniorki E

2
GŁOWACKA Magdalena 2008-11-23 K
F-1
Z/0209/16

TAK

Juniorki F

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 10 ( 10 ) K-9 M-1
 
UKS MOSiR Sanok Osobostarty: 10 ( 10 ) K-9 M-1
NrLicencji: K/01/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIEWICZ Kamila 2004-10-08 K
D-1
kl.BEZ
Z/0025/15

TAK

Juniorki D

2
CARBONE Adrianna 2004-12-07 K
D-1
kl.BEZ
Z/0027/15

TAK

Juniorki D

3
JASIK Anna 1998-07-10 K
A-1
kl.II
Z/0030/15

TAK

Kobiety

4
KAPALSKA Emilia 2002-12-10 K
C-1
kl.K
Z/0059/15

TAK

Juniorki C

5
LUBAS Zuzanna 2002-12-20 K
C-1
Z/0041/16

TAK

Juniorki C

6
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 K
C-1
kl.BEZ
Z/0211/15

TAK

Juniorki C

7
MAZUR Emma 2004-03-10 K
D-2
Z/0031/15

TAK

Juniorki D

8
MILLER Julia 2003-04-03 K
C-1
Z/0040/16

TAK

Juniorki C

9
PAWŁOWSKI Michał 2002-03-23 M
C-2
kl.K
Z/0038/15

TAK

Juniorzy C

10
SIENKIEWICZ Sandra 2004-07-14 K
D-1
kl.K
Z/0032/15

TAK

Juniorki D

 
PODLASKIE Osobostarty: 96 ( 96 ) K-48 M-48
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 48 ( 48 ) K-21 M-27
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Paweł 1999-04-21 M
A-1
kl.I
Z/0280/15

TAK

Mężczyźni

2
BIELECKI Bartosz 1998-05-20 M
A-2
kl.I
Z/0283/15

TAK

Mężczyźni

3
BIELECKI Jakub 2002-11-22 M
C-1
kl.III
Z/0284/15

TAK

Juniorzy C

4
BIELECKI Krystian 2001-09-15 M
C-2
kl.K
Z/0285/15

TAK

Juniorzy C

5
BOGDANOWICZ Jan 2001-04-12 M
B-1
kl.II
Z/0286/15

TAK

Mężczyźni

6
BRZESKA Milena 2003-05-19 K
C-1
kl.III
Z/0156/16

TAK

Juniorki C

7
CABAN Jakub 2003-01-19 M
C-1
Z/0155/16

TAK

Juniorzy C

8
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 K
D-2
kl.K
Z/0157/16

TAK

Juniorki D

9
DRUMSKA Marta 2002-04-07 K
C-2
kl.III
Z/0289/15

TAK

Juniorki C

10
DRUMSKI Krzysztof 1999-11-10 M
B-2
kl.I
Z/0313/15

TAK

Mężczyźni

11
GAWRYŁOW Klaudia 2002-02-11 K
C-2
kl.III
Z/0291/15

TAK

Juniorki C

12
GŁOWACKI Kacper 2004-02-21 M
D-2
kl.K
Z/0158/16

TAK

Juniorzy D

13
KŁUJSZO Ignacy 2002-04-09 M
C-2
kl.II
Z/0293/15

TAK

Juniorzy C

14
KONDRAK Joanna 2001-09-08 K
C-2
kl.II
Z/0294/15

TAK

Juniorki C

15
KOWALEWSKA Marcelina 2002-02-10 K
C-2
kl.II
Z/0295/15

TAK

Juniorki C

16
KUCZYŃSKI Łukasz 1999-06-23 M
A-1
kl.I
Z/0296/15

TAK

Mężczyźni

17
ŁAJEWSKI Kacper 2003-03-31 M
C-1
kl.K
Z/0298/15

TAK

Juniorzy C

18
MALISZEWSKA Patrycja 1988-03-12 K
S
kl.M
Z/0111/15

TAK

Kobiety

19
MALISZEWSKI Jakub 1998-12-14 M
A-1
kl.I
Z/0320/15

TAK

Mężczyźni

20
MARKIEWICZ Patrycja 2000-04-10 K
B-2
kl.I
Z/0321/15

TAK

Kobiety

21
MAZUR Nikola 1995-11-05 K
M-2
kl.II
Z/0929/15

TAK

Kobiety

22
MAZURCZYK Mateusz 2003-09-30 M
D-2
kl.K
Z/0226/16

TAK

Juniorzy D

23
MIKOŁAJUK Mateusz 2002-04-02 M
C-2
kl.II
Z/0597/15

TAK

Juniorzy C

24
MIKUCKI Kornel 1999-02-24 M
A-1
kl.II
Z/0322/15

TAK

Mężczyźni

25
MIŁKOWSKA Karolina 1999-06-06 K
A-1
kl.II
Z/0323/15

TAK

Kobiety

26
NAZARUK Tomasz 2003-05-28 M
C-1
kl.K
Z/0161/16

TAK

Juniorzy C

27
NIEŚCIER Karol 1996-10-22 M
M-1
kl.I
Z/0324/15

TAK

Mężczyźni

28
NIEWIŃSKI Michał 2003-07-12 M
D-2
kl.III
Z/0160/16

TAK

Juniorzy D

29
PIĄTKOWSKI Dawid 1997-04-09 M
M-1
kl.III
Z/0598/15

TAK

Mężczyźni

30
POLIŃSKA Weronika 2003-07-10 K
D-2
Z/0162/16

TAK

Juniorki D

31
POPŁAWSKI Dawid 2003-04-17 M
C-1
kl.K
Z/0179/16

TAK

Juniorzy C

32
SIEKIERKO Adrian 2003-01-19 M
C-1
kl.III
Z/0163/16

TAK

Juniorzy C

33
SINIŁO Agata 2001-09-03 K
C-2
kl.III
Z/0301/15

TAK

Juniorki C

34
SMALAK Julia 2003-01-23 K
C-1
kl.III
Z/0605/15

TAK

Juniorki C

35
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03 K
C-1
kl.II
Z/0167/16

TAK

Juniorki C

36
SZEMBROWSKA Wiktoria 2003-05-01 K
C-1
Z/0166/16

TAK

Juniorki C

37
SZKIL Piotr 2002-06-28 M
C-2
kl.K
Z/0302/15

TAK

Juniorzy C

38
SZWATRO Jakub 2002-05-13 M
C-2
kl.III
Z/0303/15

TAK

Juniorzy C

39
ŚLIŻEWSKA Sara 2003-04-05 K
C-1
kl.III
Z/0169/16

TAK

Juniorki C

40
TYLMAN Kamila 2003-10-30 K
D-2
kl.K
Z/0170/16

TAK

Juniorki D

41
WASILEWSKI Jakub 2001-10-06 M
C-2
kl.II
Z/0305/15

TAK

Juniorzy C

42
WAWRZOS Wiktoria 2002-10-15 K
C-1
kl.III
Z/0306/15

TAK

Juniorki C

43
WERPACHOWSKI Krystian 2001-05-23 M
B-1
kl.II
Z/0602/15

TAK

Mężczyźni

44
WERPACHOWSKI Patryk 2002-05-19 M
C-2
kl.III
Z/0307/15

TAK

Juniorzy C

45
WILCZYK Szymon 1994-06-13 M
M-4
kl.II
Z/0603/15

TAK

Mężczyźni

46
WITKOWSKA Greta 2001-06-15 K
B-1
kl.III
Z/0604/15

TAK

Kobiety

47
WITULSKA Magdalena 1999-07-01 K
B-2
kl.II
Z/0326/15

TAK

Kobiety

48
ŻAK Wiktoria 2001-09-26 K
C-2
kl.II
Z/0311/15

TAK

Juniorki C

 
UKS Juvenia Białystok Osobostarty: 24 ( 24 ) K-15 M-9
NrLicencji: K/06/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWIEC Bartosz 2005-08-24 M
E-2
kl.BEZ
Z/0229/15

TAK

Juniorzy E

2
BIESIADA Oliwia 2005-04-04 K
D-1
kl.BEZ
Z/0230/15

TAK

Juniorki D

3
BOBIER Oliwia 2005-10-04 K
E-2
kl.K
Z/0075/15

TAK

Juniorki E

4
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 K
D-1
kl.BEZ
Z/0090/15

TAK

Juniorki D

5
BUCZKO Jakub 2005-01-08 M
D-1
kl.BEZ
Z/0228/15

TAK

Juniorzy D

6
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 K
D-1
kl.BEZ
Z/0227/15

TAK

Juniorki D

7
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 M
D-2
kl.BEZ
Z/0076/15

TAK

Juniorzy D

8
GRODZKI Wojciech 2005-12-03 M
E-2
kl.BEZ
Z/0093/15

TAK

Juniorzy E

9
JAKUBOWSKI Kamil 2005-05-16 M
D-1
kl.BEZ
Z/0225/15

TAK

Juniorzy D

10
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 M
E-2
kl.BEZ
Z/0224/15

TAK

Juniorzy E

11
KODA Mateusz 2004-04-28 M
D-2
kl.BEZ
Z/0079/15

TAK

Juniorzy D

12
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 M
E-2
kl.BEZ
Z/0096/15

TAK

Juniorzy E

13
MACIEJEWSKA Gabriela 2005-02-02 K
D-1
kl.BEZ
Z/0221/15

TAK

Juniorki D

14
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 K
D-2
kl.K
Z/0084/15

TAK

Juniorki D

15
MATOWICKA Oliwia, Ewa 2006-06-05 K
E-2
kl.BEZ
Z/0220/15

TAK

Juniorki E

16
ORCIUCH Magdalena 2005-12-24 K
E-2
kl.BEZ
Z/0085/15

TAK

Juniorki E

17
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 K
D-1
kl.K
Z/0086/15

TAK

Juniorki D

18
SAGANEK Kamila 2005-01-30 K
D-1
kl.BEZ
Z/0087/15

TAK

Juniorki D

19
SULIMA Jakub 2004-03-17 M
D-2
kl.K
Z/0088/15

TAK

Juniorzy D

20
SUPRONIK Magda 2006-12-10 K
E-1
Z/0225/16

TAK

Juniorki E

21
ŚWISŁOCKA Ewa 2007-05-25 K
E-1
Z/0153/16

TAK

Juniorki E

22
ŚWISŁOCKA Maja 2007-05-25 K
E-1
Z/0154/16

TAK

Juniorki E

23
WORONIEWSKA Maria 2005-05-30 K
D-1
kl.BEZ
Z/0215/15

TAK

Juniorki D

24
ZALESKA Dominika 2004-01-19 K
D-2
kl.BEZ
Z/0164/15

TAK

Juniorki D

 
UKS Szóstka Białystok Osobostarty: 24 ( 24 ) K-12 M-12
NrLicencji: K/07/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 K
D-1
kl.K
Z/0064/15

TAK

Juniorki D

2
DANILUK Marcin 2005-07-11 M
E-2
kl.BEZ
Z/0237/15

TAK

Juniorzy E

3
DĄBROWSKA Maja 2004-02-12 K
D-2
kl.K
Z/0273/15

TAK

Juniorki D

4
DĄBROWSKI Filip 2004-02-12 M
D-2
kl.K
Z/0071/15

TAK

Juniorzy D

5
DRUMSKA Dominika 2004-02-09 K
D-2
kl.K
Z/0066/15

TAK

Juniorki D

6
GOSK Olga 2005-12-10 K
E-2
kl.BEZ
Z/0608/15

TAK

Juniorki E

7
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 M
E-2
kl.BEZ
Z/0252/15

TAK

Juniorzy E

8
JAMIOŁKOWSKI Adam 2004-07-11 M
D-1
kl.BEZ
Z/0236/15

TAK

Juniorzy D

9
JAROCKA Jagoda 2004-08-18 K
D-1
kl.K
Z/0250/15

TAK

Juniorki D

10
KAMIŃSKI Michał 2004-04-16 M
D-2
kl.BEZ
Z/0072/15

TAK

Juniorzy D

11
KRYSTEK Maciej 2004-09-06 M
D-1
kl.BEZ
Z/0279/15

TAK

Juniorzy D

12
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 M
E-2
kl.BEZ
Z/0255/15

TAK

Juniorzy E

13
MACIEJEWSKA Ewelina 2005-03-15 K
D-1
kl.K
Z/0067/15

TAK

Juniorki D

14
MAKUCH Adam 2006-09-25 M
E-1
Z/0176/16

TAK

Juniorzy E

15
MAZURCZYK Łukasz 2006-08-30 M
E-1
Z/0175/16

TAK

Juniorzy E

16
MĄDRY Konrad 2005-06-13 M
D-1
kl.BEZ
Z/0795/15

TAK

Juniorzy D

17
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0268/15

TAK

Juniorki E

18
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
E-1
Z/0174/16

TAK

Juniorzy E

19
SOBIESIAK Natalia 2006-05-30 K
E-2
Z/0173/16

TAK

Juniorki E

20
SUHAK Karolina 2005-07-21 K
E-2
kl.K
Z/0249/15

TAK

Juniorki E

21
SZUMSKA Sara 2004-06-07 K
D-2
kl.BEZ
Z/0274/15

TAK

Juniorki D

22
WASZKIEWICZ Karol 2005-07-26 M
E-2
kl.BEZ
Z/0238/15

TAK

Juniorzy E

23
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 K
E-1
Z/0172/16

TAK

Juniorki E

24
ZIELENKIEWICZ Natalia 2004-07-02 K
D-1
kl.K
Z/0070/15

TAK

Juniorki D

 
POMORSKIE Osobostarty: 13 ( 13 ) K-8 M-5
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 13 ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLIŃSKA Julia 2004-06-01 K
D-2
kl.K
Z/0328/15

TAK

Juniorki D

2
DUNST Wiktoria 2003-04-21 K
C-1
kl.K
Z/0016/15

TAK

Juniorki C

3
DYLEWSKA Martyna 2003-11-14 K
D-2
kl.K
Z/0011/15

TAK

Juniorki D

4
FRANASZCZUK Jan 1999-10-03 M
B-2
kl.II
Z/0004/15

TAK

Mężczyźni

5
GRZĄDKOWSKA Monika 1992-02-07 K
S
kl.M
Z/0001/15

TAK

Kobiety

6
MUCHLADO Adam 2004-07-30 M
D-1
kl.K
Z/0012/15

TAK

Juniorzy D

7
PIÓRECKA Maria 2002-08-16 K
C-1
kl.II
Z/0007/15

TAK

Juniorki C

8
ROGACEWICZ Julia 1999-11-06 K
B-2
kl.II
Z/0005/15

TAK

Kobiety

9
ROUGIER Dominik 2006-03-20 M
E-2
kl.BEZ
Z/0014/15

TAK

Juniorzy E

10
ROUGIER Marta 2004-01-06 K
D-2
kl.K
Z/0010/15

TAK

Juniorki D

11
SUTUŁA Paulina 2003-03-17 K
C-1
kl.K
Z/0008/15

TAK

Juniorki C

12
SZYMAŃSKI Mikołaj 2008-04-14 M
F-2
kl.BEZ
Z/0013/16

TAK

Juniorzy F

13
ZGRZYWA Marek 2003-05-26 M
C-1
kl.K
Z/0015/15

TAK

Juniorzy C

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 29 ( 29 ) K-15 M-14
 
gslczarnepantery.pl
GSŁ Czarne Pantery Giżycko Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/18/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLĄSKI Piotr 1999-12-03 M
B-2
Z/0900/15

TAK

Mężczyźni

 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 16 ( 16 ) K-10 M-6
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 M
C-1
kl.II
Z/0143/15

TAK

Juniorzy C

2
DOMAŃSKI Michał 1992-10-23 M
S
kl.M
Z/0434/15

TAK

Mężczyźni

3
GÓRKA Martyna 2008-04-28 K
F-2
kl.BEZ
Z/0913/15

TAK

Juniorki F

4
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 K
E-2
kl.K
Z/0146/15

TAK

Juniorki E

5
MURSZEWSKA Julia 2007-07-21 K
F-2
Z/0026/16

TAK

Juniorki F

6
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 K
E-1
Z/0025/16

TAK

Juniorki E

7
OLAK Jakub 2006-12-20 M
E-1
kl.BEZ
Z/0148/15

TAK

Juniorzy E

8
OZIEMKIEWICZ Magdalena 2006-01-10 K
E-2
Z/0024/16

TAK

Juniorki E

9
REINDL Katarzyna 2004-11-28 K
D-1
kl.K
Z/0150/15

TAK

Juniorki D

10
REINDL Krzysztof 2002-05-06 M
C-2
kl.K
Z/0151/15

TAK

Juniorzy C

11
RYBAK Arkadiusz 2003-06-03 M
C-1
kl.K
Z/0157/15

TAK

Juniorzy C

12
STANKIEWICZ Kamila 1999-10-18 K
B-2
kl.II
Z/0156/15

TAK

Kobiety

13
STORMOWSKA Kamila 2000-04-12 K
B-2
kl.M
Z/0158/15

TAK

Kobiety

14
SUROWIEC Marika 1998-01-22 K
A-2
kl.II
Z/0159/15

TAK

Kobiety

15
SUROWIEC Weronika 1999-06-14 K
A-1
kl.I
Z/0160/15

TAK

Kobiety

16
WIŚNIEWSKI Karol 2004-04-05 M
D-2
kl.BEZ
Z/0162/15

TAK

Juniorzy D

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBOSKI Wojciech 2003-12-03 M
D-2
kl.K
Z/0901/15

TAK

Juniorzy D

2
EKSTOWICZ Hubert 1999-01-27 M
A-1
kl.BEZ
Z/0908/15

TAK

Mężczyźni

3
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 M
D-2
kl.K
Z/0902/15

TAK

Juniorzy D

4
FLIGIEL Daniel 2006-05-02 M
E-2
Z/0029/16

TAK

Juniorzy E

5
FLIGIEL Jakub 2004-09-29 M
D-1
kl.BEZ
Z/0907/15

TAK

Juniorzy D

6
KUCHTA Martyna 2005-02-15 K
D-1
kl.BEZ
Z/0909/15

TAK

Juniorki D

7
MIERONOWICZ Aleksandra 2003-09-22 K
D-2
kl.BEZ
Z/0903/15

TAK

Juniorki D

8
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 M
D-1
kl.BEZ
Z/0905/15

TAK

Juniorzy D

9
WAWER Michalina 2006-10-03 K
E-1
Z/0038/16

TAK

Juniorki E

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBREŃKO Wiktoria 2001-08-05 K
C-2
kl.II
Z/0117/15

TAK

Juniorki C

2
MOROZ Jakub 1998-02-26 M
A-2
kl.I
Z/0126/15

TAK

Mężczyźni

3
SAWICKA Zuzanna 2002-05-05 K
C-2
kl.K
Z/0128/15

TAK

Juniorki C