Internetowe zgłoszenia do imprezy: Grand Prix Polski
Sanok, 02-03.12.2017
Osobostarty wszystkie: 524 ( 108 ) K-52 M-56
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 80 ( 19 ) K-11 M-8
 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 64 ( 16 ) K-9 M-7
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Natalia 2004-06-09 K
C-1
kl.MłB
Z/0612/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

2
BANAŚ Jakub 2001-04-30 M
B-2
kl.MłZ
Z/0613/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
BUSSE Kacper 2001-05-16 M
B-2
kl.II
Z/0619/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

4
DUDZIAK Nikola 2001-04-19 K
B-2
kl.II
Z/0620/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

5
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 M
B-1
kl.III
Z/0621/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

6
GRAF Mateusz 2003-09-20 M
C-1
kl.MłZ
Z/0627/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

7
GRZYB Michał 1999-12-16 M
A-1
kl.II
Z/0628/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

8
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 M
C-1
kl.MłZ
Z/0629/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

9
JESION Wiktoria 2003-01-17 K
C-2
kl.BEZ
Z/0145/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

10
KLUK Adrianna 2003-07-01 K
C-1
kl.MłZ
Z/0633/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

11
KLUK Aleksandra 2001-04-22 K
B-2
kl.II
Z/0635/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

12
MILEWSKA Alicja 2001-10-03 K
B-1
kl.III
Z/0645/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

13
PIOTROWSKI Daniel 2004-03-31 M
C-1
Z/0068/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

14
SKRĘTKOWICZ Weronika 2003-11-17 K
C-1
kl.MłB
Z/0651/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

15
SOKOŁOWSKA Julia 2001-06-09 K
B-2
kl.MłZ
Z/0815/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

16
TRYBULEC Karolina 2001-01-12 K
B-2
kl.II
Z/0654/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 16 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 K
B-2
kl.I
Z/0042/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

2
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 M
C-1
kl.II
Z/0044/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
JASZTAL Alicja 2004-04-14 K
C-1
kl.II
Z/0045/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 142 ( 29 ) K-13 M-16
 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 19 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAS Klaudia 2004-04-19 K
C-1
kl.BEZ
Z/0339/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

2
FISZBAK Sandra 2004-05-31 K
C-1
kl.MłB
Z/0829/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

3
KORNELUK Artur 2004-02-20 M
C-1
kl.BEZ
Z/0114/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

4
KOZAR Kaja 2004-05-15 K
C-1
kl.MłB
Z/0105/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 102 ( 22 ) K-10 M-12
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 M
D-2
kl.III
Z/0394/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 K
C-1
kl.MłZ
Z/0371/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

3
BEDNARSKA Angelika 2001-01-25 K
B-2
kl.BEZ
Z/0896/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

4
DOMAGAŁA Wiktoria 2004-03-06 K
C-1
kl.BEZ
Z/0393/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

5
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 K
A-1
kl.M
Z/0094/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

6
GRZYBEK Wiktor 2000-09-19 M
B-2
kl.I
Z/0357/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

7
JABŁOŃSKI Karol 2001-01-03 M
B-2
kl.MłZ
Z/0396/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

8
JABRZYK Natalia 2001-03-03 K
B-2
kl.M
Z/0358/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

9
KACZMAREK Olga 1999-10-04 K
A-1
kl.I
Z/0359/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

10
KĘPA Jakub 2003-02-10 M
C-2
kl.MłZ
Z/0374/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

11
KOPACZ Daria 2002-07-22 K
C-2
kl.II
Z/0092/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

12
KOWALSKI Filip 2000-05-08 M
A-1
kl.II
Z/0360/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

13
KRÓL Sebastian 1994-08-08 M
M-4
Z/0081/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

14
MORMUS Patrycja 2000-01-11 K
A-1
kl.II
Z/0362/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

15
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 K
B-1
kl.MłZ
Z/0370/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

16
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 M
M-1
kl.M
Z/0395/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

17
PLUTA Zofia 2002-12-21 K
C-2
kl.III
Z/0091/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

18
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 M
B-1
kl.III
Z/0368/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

19
ŚLUSARSKI Oskar 2001-10-25 M
B-1
kl.II
Z/0088/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

20
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 M
D-2
kl.III
Z/0388/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

21
WULS Wiktor 2002-07-06 M
C-2
kl.MłZ
Z/0404/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

22
ŻUREK Damian 1999-09-17 M
A-1
kl.M
Z/0087/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 21 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANICKI Artur 1998-02-01 M
M-1
kl.M
Z/0784/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
JANICKI Sebastian 1998-02-01 M
M-1
kl.M
Z/0783/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
SUT Wojciech 1995-01-05 M
M-4
kl.M
Z/0785/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 184 ( 35 ) K-17 M-18
 
www.legialyzwy.com
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Osobostarty: 23 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIA Marek 1999-04-02 M
A-2
kl.M
Z/0796/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
KANIA Mateusz 1998-03-29 M
M-1
kl.I
Z/0800/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 M
B-2
Z/0071/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

4
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 M
A-2
kl.M
Z/0069/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

5
POLANOWSKA Hanna 2003-09-01 K
C-1
kl.III
Z/0133/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 31 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDNA Julia 2004-06-19 K
C-1
kl.MłS
Z/0066/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

2
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 M
B-2
kl.I
Z/0548/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
PILICH Karol 1999-06-30 M
A-2
kl.III
Z/0560/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

4
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 K
C-2
kl.II
Z/0564/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

5
ZIENTEK Bartłomiej 2002-02-09 M
B-1
kl.MłS
Z/0663/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 50 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 K
B-1
kl.II
Z/0496/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

2
HAJDUK Joanna 1999-04-08 K
A-2
kl.I
Z/0495/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

3
KAWA Zuzanna 2004-06-27 K
C-1
kl.MłS
Z/0493/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

4
KOPACZ Michał 2004-01-20 M
C-1
kl.III
Z/0492/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

5
MASALSKI Igor 2003-05-24 M
C-2
kl.II
Z/0490/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

6
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 M
E-2
kl.BEZ
Z/0488/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

7
SZYMAŃSKA Klaudia 1999-09-27 K
A-1
kl.I
Z/0494/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

8
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 M
D-1
kl.MłS
Z/0483/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

9
UZIAK Julia 2003-04-15 K
C-2
kl.II
Z/0484/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 27 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZYŃSKI Szymon 2002-10-29 M
C-2
kl.MłS
Z/0530/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 K
B-1
kl.I
Z/0532/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

3
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 M
C-2
kl.MłB
Z/0517/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

4
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 K
C-1
kl.BEZ
Z/0243/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

5
STEĆ Amelia 2005-05-09 K
D-2
kl.III
Z/0528/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw Słomczyn Osobostarty: 5 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 M
C-1
kl.MłB
Z/0768/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 48 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 K
B-2
kl.I
Z/0070/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

2
BOMBAŁA Zofia 2001-02-02 K
B-2
kl.III
Z/0740/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

3
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 K
S
kl.MłB
Z/0893/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

4
MARCJONIAK Julia 1998-10-30 K
A-2
kl.II
Z/0731/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

5
MIAHCHYLAU Raman 2000-08-08 M
B-2
kl.M
Z/0744/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

6
PISARSKA Julia 2001-03-18 K
B-2
kl.MłZ
Z/0714/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

7
PISARSKI Franciszek 2004-05-17 M
C-1
kl.BEZ
Z/0730/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

8
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 K
B-2
kl.I
Z/0729/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

9
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 M
C-1
kl.MłB
Z/0716/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

10
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 M
A-2
kl.M
Z/0794/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 22 ( 6 ) K-3 M-3
 
AZS Zakopane Osobostarty: 18 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBSKI Radosław 1997-03-07 M
M-2
kl.I
Z/0067/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 K
B-1
kl.II
Z/0067/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

3
TYLKA Daniel 1994-09-26 M
M-4
kl.I
Z/0753/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

4
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 K
C-2
kl.MłS
Z/0939/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIN Liwia 2004-09-11 K
D-2
kl.MłZ
Z/0698/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

2
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 M
C-1
kl.II
Z/0822/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 38 ( 8 ) K-3 M-5
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 38 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAGNISZCZAK Karolina 2000-07-10 K
B-2
kl.II
Z/0463/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

2
LORENC Klaudia 2001-03-10 K
B-2
kl.I
Z/0471/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

3
MAZUR Zuzanna 2000-01-05 K
A-1
kl.MłS
Z/0469/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

4
NALEPKA Adrian 2000-09-07 M
B-2
kl.III
Z/0473/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

5
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 M
B-2
kl.M
Z/0462/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

6
STAROŚCIAK Kacper 2000-03-08 M
A-1
kl.II
Z/0474/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

7
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 M
M-1
kl.III
Z/0198/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

8
ZEGAROWICZ Szymon 2002-02-27 M
B-1
kl.II
Z/0470/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
POMORSKIE Osobostarty: 21 ( 3 ) K-0 M-3
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 21 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 M
M-1
kl.M
Z/0010/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
PALKA Szymon 1997-03-14 M
M-2
kl.M
Z/0012/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
PUSZKARSKI Piotr 1985-12-31 M
S
kl.M
Z/0332/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 37 ( 8 ) K-5 M-3
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 6 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIUBA Olga 2004-06-01 K
C-1
kl.MłS
Z/0427/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

2
KOLPERT Wiktoria 2004-06-09 K
C-1
kl.MłB
Z/0430/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

 
https://www.facebook.com/panczenygizycko/
UKS Giżycko Osobostarty: 18 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: K/24/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Paweł 2003-04-09 M
C-2
kl.III
Z/0671/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
GORBACZ Zuzanna 2003-07-21 K
C-1
kl.MłZ
Z/0673/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

3
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 K
C-1
kl.MłZ
Z/0675/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

4
TULKIEWICZ Maciej 2003-04-06 M
C-2
kl.MłZ
Z/0678/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 13 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKI Paweł 2001-01-08 M
B-2
kl.II
Z/0449/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
WOJTASIK Iga 2000-06-28 K
A-1
kl.I
Z/0451/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2