Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski w wieloboju sprinterskim
Sanok, 14-15.01.2017
Osobostarty wszystkie: 84 ( 48 ) K-18 M-30
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBSKI Radosław 1997-03-07 M
M-1
kl.I
Z/0630/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

2
ZIOMEK Kaja 1997-08-03 K
A-2
kl.M
Z/0610/15

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2

 
MKS Zagłębie Lubin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/22/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWONKA Natalia 1988-10-20 K
S
kl.M
Z/0805/15

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2

 
uks-orlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 K
B-1
kl.I
Z/0042/15

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2

2
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-01-03 K
M-1
kl.I
Z/0054/15

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 31 ( 16 ) K-6 M-10
 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 22 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOSIEK Karolina 2000-02-20 K
B-2
kl.M
Z/0095/16

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2

2
CIEŚLAK Roland 1988-01-21 M
S
Z/0082/16

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

3
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 K
B-2
kl.I
Z/0094/16

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2

4
JABRZYK Natalia 2001-03-03 K
B-1
kl.I
Z/0358/15

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2

5
KACZMAREK Olga 1999-10-04 K
B-2
kl.I
Z/0359/15

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2

6
KOWALSKI Filip 2000-05-08 M
B-2
kl.II
Z/0360/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

7
MORMUS Patrycja 2000-01-11 K
B-2
kl.II
Z/0362/15

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2

8
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 M
A-2
kl.M
Z/0395/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

9
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 M
B-2
kl.I
Z/0086/16

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

10
ŚWINOGA Karolina 2001-04-03 K
B-1
kl.I
Z/0090/16

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2

11
ŻUREK Damian 1999-09-17 M
B-2
kl.M
Z/0087/16

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 9 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRÓDKA Zbigniew 1984-10-08 M
S
kl.M
Z/0782/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

2
JANICKI Artur 1998-02-01 M
A-2
kl.M
Z/0784/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

3
JANICKI Sebastian 1998-02-01 M
A-2
kl.M
Z/0783/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

4
SUT Wojciech 1995-01-05 M
M-3
kl.M
Z/0785/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

5
SZTAMPKE Dawid 2000-10-08 M
B-1
kl.K
Z/0175/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 10 ( 6 ) K-1 M-5
 
www.legialyzwy.com
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Osobostarty: 6 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIA Marek 1999-04-02 M
A-1
kl.I
Z/0796/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

2
KANIA Mateusz 1998-03-29 M
A-2
kl.I
Z/0800/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

3
NOGAL Artur 1990-08-26 M
S
kl.M
Z/0798/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZŁOTKOWSKA Luiza 1986-05-25 K
S
kl.M
Z/0534/15

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIAHCHYLAU Raman 2000-08-08 M
B-1
kl.I
Z/0744/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

2
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 M
A-1
kl.M
Z/0794/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WSZOŁEK Kamil 1998-01-29 M
A-2
kl.I
Z/0682/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 6 ( 3 ) K-0 M-3
 
sklgornik.izeto.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 6 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DRWIĘGA Marcel 1997-02-03 M
M-1
kl.M
Z/0456/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

2
MICHALSKI Piotr 1994-07-27 M
M-3
kl.M
Z/0457/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

3
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 M
B-1
kl.I
Z/0462/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

 
POMORSKIE Osobostarty: 11 ( 6 ) K-1 M-5
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 11 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 M
M-2
kl.M
Z/0330/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

2
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 M
A-2
kl.M
Z/0010/16

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

3
GOSS Aleksandra 1989-08-30 K
S
kl.M
Z/0011/16

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2

4
PALKA Szymon 1997-03-14 M
M-1
kl.I
Z/0012/16

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

5
PUSZKARSKI Aleksander 1994-03-02 M
M-4
kl.M
Z/0331/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

6
PUSZKARSKI Piotr 1985-12-31 M
S
kl.M
Z/0332/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 10 ( 5 ) K-4 M-1
 
AZS AWF Katowice Osobostarty: 10 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: K/19/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FUDALEJ Angelika 1992-07-21 K
S
kl.M
Z/0756/15

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2

2
KAPRUZIAK Aleksandra 1996-01-22 K
M-2
kl.M
Z/0064/16

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2

3
OSTASZEWSKI Michał 1995-03-06 M
M-3
kl.M
Z/0791/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

4
WŁODARCZYK Urszula 1994-09-16 K
M-3
kl.M
Z/0786/15

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2

5
WÓJCIK Andżelika 1996-11-08 K
M-1
kl.M
Z/0065/16

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 10 ( 6 ) K-2 M-4
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 9 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOENIG Aleksandra 1999-01-26 K
A-1
kl.MłB
Z/0423/15

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2

2
CWALIŃSKI Jacek 1998-07-18 M
A-1
kl.MłS
Z/0425/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

3
DOMAŃSKI Michał 1992-10-23 M
S
kl.M
Z/0434/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

4
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 M
S
kl.M
Z/0435/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

5
WIELGAT Adrian 1993-02-10 M
S
kl.M
Z/0436/15

TAK

Wielobój sprinterski M
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint M
Dzień 2

 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJTASIK Iga 2000-06-28 K
B-2
kl.I
Z/0451/15

TAK

Wielobój sprinterski K
Dzień 1
Bieg drużynowy sprint K
Dzień 2