Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski na dystansach
Tomaszów Mazowiecki, 26-28.10.2018
Osobostarty wszystkie: 69 ( 13 ) K-7 M-6
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 15 ( 3 ) K-3 M-0
 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 15 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 K
A-1
kl.M
Z/0042/15

TAK

Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K
Dzień 1
3000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
1000 m K
Dzień 3
5000 m K
Dzień 3

2
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-01-03 K
M-3
kl.I
Z/0054/15

TAK

Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K
Dzień 1
3000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
1000 m K
Dzień 3
5000 m K
Dzień 3

3
JASZTAL Alicja 2004-04-14 K
C-2
kl.II
Z/0045/15

TAK

Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K
Dzień 1
3000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
1000 m K
Dzień 3
5000 m K
Dzień 3

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 12 ( 2 ) K-2 M-0
 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 12 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 K
B-2
kl.I
Z/0532/15

TAK

Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K
Dzień 1
3000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
1000 m K
Dzień 3
5000 m K
Dzień 3

2
ZŁOTKOWSKA Luiza 1986-05-25 K
S
kl.M
Z/0534/15

TAK

Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K
Dzień 1
3000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
1000 m K
Dzień 3
5000 m K
Dzień 3

 
POMORSKIE Osobostarty: 33 ( 6 ) K-0 M-6
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 33 ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 M
M-4
kl.M
Z/0330/15

TAK

Bieg drużynowy M
Dzień 1
500 m M
Dzień 1
5000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
10000 m M
Dzień 3

2
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 M
M-2
kl.M
Z/0010/16

TAK

Bieg drużynowy M
Dzień 1
500 m M
Dzień 1
5000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
10000 m M
Dzień 3

3
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 M
S
kl.M
Z/0037/18

TAK

Bieg drużynowy M
Dzień 1
500 m M
Dzień 1
5000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
10000 m M
Dzień 3

4
PALKA Szymon 1997-03-14 M
M-3
kl.M
Z/0012/16

TAK

Bieg drużynowy M
Dzień 1
500 m M
Dzień 1
5000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
10000 m M
Dzień 3

5
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 M
M-1
kl.M
Z/0039/18

TAK

Bieg drużynowy M
Dzień 1
500 m M
Dzień 1
5000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
10000 m M
Dzień 3

6
WIELGAT Adrian 1993-02-10 M
S
kl.M
Z/0038/18

TAK

Bieg drużynowy M
Dzień 1
500 m M
Dzień 1
5000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
10000 m M
Dzień 3

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 9 ( 2 ) K-2 M-0
 
UKS Prolube Elbląg Osobostarty: 3 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/36/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYMISZKIEWICZ Aniela 1997-11-18 K
M-2
kl.II
Z/0068/16

TAK

Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K
Dzień 1
3000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
1000 m K
Dzień 3
5000 m K
Dzień 3

 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 6 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJTASIK Iga 2000-06-28 K
A-2
kl.I
Z/0451/15

TAK

Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K
Dzień 1
3000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
1000 m K
Dzień 3
5000 m K
Dzień 3