Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski Masters Tomaszów Mazowiecki, 20-21.01.2024 | ||||||||||||||||||||||||
Osobostarty wszystkie: 99 ( 25 ) K-5 M-20 | ||||||||||||||||||||||||
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
IGNASZAK Michał | 1985-04-05 | M S |
Z/0248/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
NAPORA Jacek | 1974-10-18 | M S |
Z/0118/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
2 |
|
FLORCZYK Wojciech | 1982-04-16 | M S |
Z/0119/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
MAZOWIECKIE Osobostarty: 23 ( 6 ) K-3 M-3 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
GRUSZKA Jakub | 1984-05-26 | M S |
Z/0099/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
KONERA Roman | 1953-10-17 | M S |
Z/0551/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
2 |
|
JANKO-MIELCARSKA Ewa | 1958-11-05 | K S |
Z/0832/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
1000 m K Dzień 2 |
500 m K (2) Dzień 2 |
|
|||||||||||||
3 |
|
ADAMOWICZ Krzysztof | 1959-05-10 | M S |
Z/0537/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||||
4 |
|
WEŁNICKA Magdalena | 1980-06-24 | K S |
Z/0249/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
1000 m K Dzień 2 |
500 m K (2) Dzień 2 |
|
|||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
GAWRACZYŃSKA Anna | 1954-01-30 | K S |
Z/0893/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
1000 m K Dzień 2 |
500 m K (2) Dzień 2 |
|
|||||||||||||
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 12 ( 3 ) K-0 M-3 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
OSTAPIUK Zygmunt | 1950-05-15 | M S |
Z/0096/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
2 |
|
STEC Włodzimierz | 1953-11-14 | M S |
Z/0097/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
3 |
|
ZĘBALA Krzysztof | 1975-06-12 | M S |
Z/0597/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
PODKARPACKIE Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
CZYTAJŁO Jacek | 1969-04-07 | M S |
Z/0202/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
2 |
|
HUSAK Krzysztof | 1972-06-03 | M S |
Z/0163/17
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
POMORSKIE Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
WYSOKIŃSKI Piotr | 1970-01-12 | M S |
Z/0173/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 40 ( 10 ) K-2 M-8 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
GARBACIK Stanisław | 1956-05-08 | M S |
Z/0059/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
2 |
|
PIKCIUN Andrzej | 1957-02-04 | M S |
Z/0578/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
3 |
|
KOZAKIEWICZ Tadeusz | 1957-04-27 | M S |
Z/0074/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
4 |
|
STANKIEWICZ Anna | 1960-05-08 | K S |
Z/0583/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
1000 m K Dzień 2 |
500 m K (2) Dzień 2 |
|
|||||||||||||
5 |
|
CYWIŃSKI Leszek | 1961-01-01 | M S |
Z/0576/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
6 |
|
BARTOŃ Zbigniew | 1963-06-22 | M S |
Z/0201/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
7 |
|
GADOMSKA Anna | 1965-07-05 | K S |
Z/0574/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
1000 m K Dzień 2 |
500 m K (2) Dzień 2 |
|
|||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BIEDRZYCKI Zbigniew | 1957-02-23 | M S |
Z/0330/18
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
2 |
|
KORZENIEWSKI Andrzej | 1958-07-18 | M S |
Z/0258/18
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
3 |
|
ZIENTARA Przemysław | 1976-07-13 | M S |
Z/0305/18
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 1 |
1000 m M Dzień 2 |
3000 m M Dzień 2 |
|