Internetowe zgłoszenia do imprezy: PGE Puchar Polski Tomaszów Mazowiecki, 20-21.01.2024 | |||||||||||||||||||||
500 m kobiet (1) | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 (C-1) |
Z/0249/22
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 (B-2) |
Z/0118/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 (B-1) |
Z/0101/23
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 (M-1) |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 (C-2) |
Z/0045/21
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 (C-1) |
Z/0270/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 (A-2) |
Z/0081/21
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
DĄBROWSKA Wiktoria | 2006-08-13 (B-2) |
Z/0092/21
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 (C-1) |
Z/0058/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 (C-2) |
Z/0151/16
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 (C-1) |
Z/0284/20
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 (C-2) |
Z/0174/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 (B-1) |
Z/0136/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 (C-1) |
Z/0231/16
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 (B-1) |
Z/0712/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 (B-1) |
Z/0149/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 (C-2) |
Z/0009/16
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 (C-1) |
Z/0253/19
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 (A-2) |
Z/0884/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 (C-2) |
Z/0078/21
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
GOWOREK Michalina | 2010-03-18 (C-1) |
Z/0197/20
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
GRAD Kalina | 2006-09-22 (B-2) |
Z/0097/20
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 (C-2) |
Z/0095/21
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 (C-2) |
Z/0609/20
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 (B-2) |
Z/0734/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 (C-1) |
Z/0063/21
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 (B-2) |
Z/0121/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
HERBUT Agnieszka | 2008-01-31 (B-1) |
Z/0172/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
29 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 (B-1) |
Z/0098/21
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 (C-1) |
Z/0006/16
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 (C-2) |
Z/0106/22
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
32 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 (C-2) |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 (C-1) |
Z/0063/20
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
KACZMARCZYK Zofia | 2007-06-07 (B-2) |
Z/0122/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
35 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 (C-1) |
Z/0114/22
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 (C-1) |
Z/0115/22
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
37 | |
KAŁKA Nikola | 2010-04-22 (C-1) |
Z/0235/18
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
38 | |
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 (A-1) |
Z/0024/19
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
39 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 (B-2) |
Z/0127/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
42 | |
KONDASZEWSKA Lena | 2008-08-16 (C-2) |
Z/0149/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 (B-1) |
Z/0818/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
44 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 (C-2) |
Z/0056/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
45 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 (C-2) |
Z/0063/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
46 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 (C-2) |
Z/0063/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
47 | |
KRÓLIKOWSKA Aleksandra | 2006-05-29 (A-1) |
Z/0552/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 (A-2) |
Z/0698/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
49 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 (C-2) |
Z/0044/19
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
50 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 (B-2) |
Z/0178/19
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
51 | |
LASKA Maja | 2010-06-29 (C-1) |
Z/0214/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
52 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 (C-1) |
Z/0151/21
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
53 | |
LECHOWSKA Zofia | 2009-02-08 (C-2) |
Z/0110/20
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
54 | |
LISICZKO Hanna | 2009-05-07 (C-2) |
Z/0143/22
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
55 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 (C-2) |
Z/0193/20
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
56 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 (A-2) |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 (A-2) |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 (C-1) |
Z/0161/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 (A-2) |
Z/0819/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
60 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 (B-1) |
Z/0158/22
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
61 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 (C-1) |
Z/0098/23
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
62 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 (A-1) |
Z/0070/23
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
63 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 (C-2) |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
64 | |
MILCZAREK Karolina | 2006-08-29 (B-2) |
Z/0170/23
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
65 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 (C-2) |
Z/0124/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
66 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 (C-2) |
Z/0314/18
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
67 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 (C-1) |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
68 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 (A-1) |
Z/0820/15
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
69 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 (C-1) |
Z/0004/16
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
70 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 (C-2) |
Z/0316/18
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
71 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 (C-2) |
Z/0316/18
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
72 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 (C-1) |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
73 | |
PIETRAK Julia | 2009-04-07 (C-2) |
Z/0146/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
74 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 (B-1) |
Z/0082/21
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
75 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 (B-2) |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
76 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 (B-2) |
Z/0090/21
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
77 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 (C-1) |
Z/0095/23
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
78 | |
RUTKOWSKA Natalia | 2008-04-24 (B-1) |
Z/0414/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
79 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 (C-1) |
Z/0179/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
80 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 (A-1) |
Z/0042/19
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
81 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 (M-1) |
Z/0209/23
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
82 | |
SOŁTYSIAK Nikola | 2008-07-11 (C-2) |
Z/0145/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
83 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 (C-2) |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
84 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 (B-1) |
Z/0249/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
85 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 (A-2) |
Z/0528/15
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
86 | |
STRZELCZYK Patrycja | 2008-12-05 (C-2) |
Z/0114/21
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
87 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 (B-2) |
Z/0266/18
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
88 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 (C-1) |
Z/0143/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
89 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 (C-1) |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
90 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 (C-1) |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
91 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 (C-1) |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
92 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 (B-1) |
Z/0143/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
93 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 (C-2) |
Z/0144/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
94 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 (A-2) |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
95 | |
TELATYŃSKA Hanna | 2009-02-05 (C-2) |
Z/0177/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
96 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 (A-1) |
Z/0315/18
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
97 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 (C-2) |
Z/0151/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
98 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 (C-2) |
Z/0151/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
99 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 (B-2) |
Z/0197/22
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
100 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 (C-2) |
Z/0110/19
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
101 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 (C-2) |
Z/0140/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
102 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 (C-2) |
Z/0140/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
103 | |
WÓJCIK Maja | 2008-12-27 (C-2) |
Z/0321/18
|
() | () | () | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
104 | |
WRONA Lena | 2010-04-10 (C-1) |
Z/0322/18
|
() | () | () | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
105 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 (C-2) |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
106 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 (B-1) |
Z/0018/21
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
107 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 (C-2) |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
108 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 (B-2) |
Z/0106/16
|
() | () | () | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
109 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 (C-1) |
Z/0231/18
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
110 | |
ZIOMEK Kaja | 1997-08-03 (S) |
Z/0610/15
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
111 | |
ZYGADŁO Zofia | 2010-03-21 (C-1) |
Z/0097/19
|
() | () | () | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
112 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 (B-1) |
Z/0871/15
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
500 m kobiet (2) | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 (C-1) |
Z/0249/22
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 (B-2) |
Z/0118/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 (B-1) |
Z/0101/23
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 (M-1) |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 (C-2) |
Z/0045/21
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 (C-1) |
Z/0270/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 (A-2) |
Z/0081/21
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
DĄBROWSKA Wiktoria | 2006-08-13 (B-2) |
Z/0092/21
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 (C-1) |
Z/0058/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 (C-2) |
Z/0151/16
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 (C-1) |
Z/0284/20
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 (C-2) |
Z/0174/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 (B-1) |
Z/0136/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 (C-1) |
Z/0231/16
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 (B-1) |
Z/0712/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 (B-1) |
Z/0149/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 (C-2) |
Z/0009/16
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 (C-1) |
Z/0253/19
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 (A-2) |
Z/0884/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 (C-2) |
Z/0078/21
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
GOWOREK Michalina | 2010-03-18 (C-1) |
Z/0197/20
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
GRAD Kalina | 2006-09-22 (B-2) |
Z/0097/20
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 (C-2) |
Z/0095/21
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 (C-2) |
Z/0609/20
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 (B-2) |
Z/0734/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 (C-1) |
Z/0063/21
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 (B-2) |
Z/0121/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
HERBUT Agnieszka | 2008-01-31 (B-1) |
Z/0172/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
29 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 (B-1) |
Z/0098/21
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 (C-1) |
Z/0006/16
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 (C-2) |
Z/0106/22
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
32 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 (C-2) |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
KACZMARCZYK Zofia | 2007-06-07 (B-2) |
Z/0122/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
KAŁKA Nikola | 2010-04-22 (C-1) |
Z/0235/18
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
35 | |
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 (A-1) |
Z/0024/19
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 (B-2) |
Z/0127/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
39 | |
KONDASZEWSKA Lena | 2008-08-16 (C-2) |
Z/0149/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 (B-1) |
Z/0818/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
41 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 (C-2) |
Z/0056/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
42 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 (C-2) |
Z/0063/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
43 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 (C-2) |
Z/0063/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
44 | |
KRÓLIKOWSKA Aleksandra | 2006-05-29 (A-1) |
Z/0552/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 (C-2) |
Z/0044/19
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
46 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 (B-2) |
Z/0178/19
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
47 | |
LASKA Maja | 2010-06-29 (C-1) |
Z/0214/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
48 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 (C-1) |
Z/0151/21
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
49 | |
LECHOWSKA Zofia | 2009-02-08 (C-2) |
Z/0110/20
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
50 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 (C-1) |
Z/0239/19
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
51 | |
LISICZKO Hanna | 2009-05-07 (C-2) |
Z/0143/22
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
52 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 (C-2) |
Z/0193/20
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
53 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 (A-2) |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
54 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 (A-2) |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 (C-1) |
Z/0161/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 (A-2) |
Z/0819/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
57 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 (B-1) |
Z/0158/22
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
58 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 (C-1) |
Z/0098/23
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
59 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 (A-1) |
Z/0070/23
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
60 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 (C-2) |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
MILCZAREK Karolina | 2006-08-29 (B-2) |
Z/0170/23
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
62 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 (C-2) |
Z/0124/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
63 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 (C-2) |
Z/0314/18
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
64 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 (A-1) |
Z/0820/15
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
65 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 (C-1) |
Z/0004/16
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
66 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 (C-2) |
Z/0316/18
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
67 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 (C-2) |
Z/0316/18
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
68 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 (C-1) |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
69 | |
PIETRAK Julia | 2009-04-07 (C-2) |
Z/0146/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
70 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 (B-1) |
Z/0082/21
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
71 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 (B-2) |
Z/0090/21
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
72 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 (C-1) |
Z/0095/23
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
73 | |
RUTKOWSKA Natalia | 2008-04-24 (B-1) |
Z/0414/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
74 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 (C-1) |
Z/0179/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
75 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 (A-1) |
Z/0042/19
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
76 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 (M-1) |
Z/0209/23
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
77 | |
SOŁTYSIAK Nikola | 2008-07-11 (C-2) |
Z/0145/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
78 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 (C-2) |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
79 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 (B-1) |
Z/0249/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
80 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 (A-2) |
Z/0528/15
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
81 | |
STRZELCZYK Patrycja | 2008-12-05 (C-2) |
Z/0114/21
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
82 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 (B-2) |
Z/0266/18
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
83 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 (C-1) |
Z/0143/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
84 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 (C-1) |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
85 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 (C-1) |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
86 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 (C-1) |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
87 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 (B-1) |
Z/0143/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
88 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 (C-2) |
Z/0144/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
89 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 (A-2) |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
90 | |
TELATYŃSKA Hanna | 2009-02-05 (C-2) |
Z/0177/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
91 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 (A-1) |
Z/0315/18
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
92 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 (C-2) |
Z/0151/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
93 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 (C-2) |
Z/0151/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
94 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 (B-2) |
Z/0197/22
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
95 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 (C-2) |
Z/0110/19
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
96 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 (C-2) |
Z/0140/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
97 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 (C-2) |
Z/0140/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
98 | |
WÓJCIK Maja | 2008-12-27 (C-2) |
Z/0321/18
|
() | () | () | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
99 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 (C-2) |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
100 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 (B-1) |
Z/0018/21
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
101 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 (B-2) |
Z/0106/16
|
() | () | () | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
102 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 (C-1) |
Z/0231/18
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
103 | |
ZIOMEK Kaja | 1997-08-03 (S) |
Z/0610/15
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
104 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 (B-1) |
Z/0871/15
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
1000 m kobiet | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 (C-1) |
Z/0249/22
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 (B-2) |
Z/0118/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 (B-1) |
Z/0101/23
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 (M-1) |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 (C-2) |
Z/0045/21
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 (C-1) |
Z/0270/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 (A-2) |
Z/0081/21
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
DĄBROWSKA Wiktoria | 2006-08-13 (B-2) |
Z/0092/21
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 (C-1) |
Z/0058/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 (C-2) |
Z/0151/16
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 (C-1) |
Z/0284/20
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 (C-2) |
Z/0174/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 (B-1) |
Z/0136/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 (C-1) |
Z/0231/16
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 (B-1) |
Z/0712/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 (B-1) |
Z/0149/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 (C-2) |
Z/0009/16
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 (C-1) |
Z/0253/19
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 (A-2) |
Z/0884/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 (C-2) |
Z/0078/21
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
GOWOREK Michalina | 2010-03-18 (C-1) |
Z/0197/20
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
GRAD Kalina | 2006-09-22 (B-2) |
Z/0097/20
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 (C-2) |
Z/0095/21
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 (C-2) |
Z/0609/20
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 (B-2) |
Z/0734/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 (C-1) |
Z/0063/21
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 (B-2) |
Z/0121/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
HERBUT Agnieszka | 2008-01-31 (B-1) |
Z/0172/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
29 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 (B-1) |
Z/0098/21
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 (C-1) |
Z/0006/16
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 (C-2) |
Z/0106/22
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
32 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 (C-2) |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 (C-1) |
Z/0063/20
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
KACZMARCZYK Zofia | 2007-06-07 (B-2) |
Z/0122/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
35 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 (C-1) |
Z/0114/22
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 (C-1) |
Z/0115/22
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
37 | |
KAŁKA Nikola | 2010-04-22 (C-1) |
Z/0235/18
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
38 | |
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 (A-1) |
Z/0024/19
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
39 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 (B-2) |
Z/0127/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
42 | |
KONDASZEWSKA Lena | 2008-08-16 (C-2) |
Z/0149/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 (B-1) |
Z/0818/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
44 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 (C-2) |
Z/0056/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
45 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 (C-2) |
Z/0063/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
46 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 (C-2) |
Z/0063/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
47 | |
KRÓLIKOWSKA Aleksandra | 2006-05-29 (A-1) |
Z/0552/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 (A-2) |
Z/0698/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
49 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 (C-2) |
Z/0044/19
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
50 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 (B-2) |
Z/0178/19
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
51 | |
LASKA Maja | 2010-06-29 (C-1) |
Z/0214/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
52 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 (C-1) |
Z/0151/21
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
53 | |
LECHOWSKA Zofia | 2009-02-08 (C-2) |
Z/0110/20
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
54 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 (C-1) |
Z/0239/19
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
55 | |
LISICZKO Hanna | 2009-05-07 (C-2) |
Z/0143/22
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
56 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 (C-2) |
Z/0193/20
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
57 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 (A-2) |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 (A-2) |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 (A-2) |
Z/0819/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
60 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 (B-1) |
Z/0158/22
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
61 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 (C-1) |
Z/0098/23
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
62 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 (A-1) |
Z/0070/23
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
63 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 (C-2) |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
64 | |
MILCZAREK Karolina | 2006-08-29 (B-2) |
Z/0170/23
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
65 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 (C-2) |
Z/0124/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
66 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 (C-2) |
Z/0314/18
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
67 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 (C-1) |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
68 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 (A-1) |
Z/0820/15
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
69 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 (C-2) |
Z/0316/18
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
70 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 (C-2) |
Z/0316/18
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
71 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 (C-1) |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
72 | |
PIETRAK Julia | 2009-04-07 (C-2) |
Z/0146/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
73 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 (B-1) |
Z/0082/21
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
74 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 (B-2) |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
75 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 (B-2) |
Z/0090/21
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
76 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 (C-1) |
Z/0095/23
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
77 | |
RUTKOWSKA Natalia | 2008-04-24 (B-1) |
Z/0414/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
78 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 (C-1) |
Z/0179/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
79 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 (A-1) |
Z/0042/19
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
80 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 (M-1) |
Z/0209/23
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
81 | |
SOŁTYSIAK Nikola | 2008-07-11 (C-2) |
Z/0145/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
82 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 (C-2) |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
83 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 (B-1) |
Z/0249/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
84 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 (A-2) |
Z/0528/15
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
85 | |
STRZELCZYK Patrycja | 2008-12-05 (C-2) |
Z/0114/21
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
86 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 (B-2) |
Z/0266/18
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
87 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 (C-1) |
Z/0143/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
88 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 (C-1) |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
89 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 (C-1) |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
90 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 (C-1) |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
91 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 (B-1) |
Z/0143/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
92 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 (C-2) |
Z/0144/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
93 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 (A-2) |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
94 | |
TELATYŃSKA Hanna | 2009-02-05 (C-2) |
Z/0177/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
95 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 (A-1) |
Z/0315/18
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
96 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 (C-2) |
Z/0151/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
97 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 (C-2) |
Z/0151/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
98 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 (C-2) |
Z/0140/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
99 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 (C-2) |
Z/0140/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
100 | |
WÓJCIK Maja | 2008-12-27 (C-2) |
Z/0321/18
|
() | () | () | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
101 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 (C-2) |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
102 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 (C-2) |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
103 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 (B-2) |
Z/0106/16
|
() | () | () | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
104 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 (B-1) |
Z/0871/15
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
1500 m kobiet | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 (C-1) |
Z/0249/22
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 (C-2) |
Z/0045/21
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 (A-2) |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 (C-1) |
Z/0270/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 (A-2) |
Z/0081/21
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 (C-1) |
Z/0058/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 (C-2) |
Z/0151/16
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 (C-1) |
Z/0284/20
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 (C-2) |
Z/0174/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 (B-1) |
Z/0136/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 (C-1) |
Z/0231/16
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 (B-1) |
Z/0712/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 (C-2) |
Z/0009/16
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 (C-1) |
Z/0253/19
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 (A-2) |
Z/0884/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 (C-2) |
Z/0078/21
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
GOWOREK Michalina | 2010-03-18 (C-1) |
Z/0197/20
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
GRAD Kalina | 2006-09-22 (B-2) |
Z/0097/20
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 (C-2) |
Z/0095/21
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 (C-2) |
Z/0609/20
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 (B-2) |
Z/0734/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 (C-1) |
Z/0063/21
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 (B-2) |
Z/0121/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
HERBUT Agnieszka | 2008-01-31 (B-1) |
Z/0172/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 (B-1) |
Z/0098/21
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 (C-1) |
Z/0006/16
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 (C-2) |
Z/0106/22
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 (C-2) |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 (C-1) |
Z/0063/20
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 (C-1) |
Z/0114/22
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 (C-1) |
Z/0115/22
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
32 | |
KAŁKA Nikola | 2010-04-22 (C-1) |
Z/0235/18
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 (A-1) |
Z/0024/19
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 (B-1) |
Z/0818/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
37 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 (C-2) |
Z/0056/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
38 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 (C-2) |
Z/0063/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
39 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 (C-2) |
Z/0063/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
40 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 (A-2) |
Z/0698/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
41 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 (C-2) |
Z/0044/19
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
42 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 (B-2) |
Z/0178/19
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
43 | |
LASKA Maja | 2010-06-29 (C-1) |
Z/0214/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
44 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 (C-1) |
Z/0151/21
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
45 | |
LECHOWSKA Zofia | 2009-02-08 (C-2) |
Z/0110/20
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
46 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 (C-1) |
Z/0239/19
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
47 | |
LISICZKO Hanna | 2009-05-07 (C-2) |
Z/0143/22
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
48 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 (C-2) |
Z/0193/20
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
49 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 (A-2) |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 (A-2) |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 (C-1) |
Z/0161/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 (A-2) |
Z/0819/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
53 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 (C-1) |
Z/0098/23
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
54 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 (A-1) |
Z/0070/23
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
55 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 (C-2) |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
MILCZAREK Karolina | 2006-08-29 (B-2) |
Z/0170/23
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
57 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 (C-2) |
Z/0314/18
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
58 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 (C-1) |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 (A-1) |
Z/0820/15
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
60 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 (C-1) |
Z/0004/16
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
61 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 (C-2) |
Z/0316/18
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
62 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 (C-2) |
Z/0316/18
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
63 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 (C-1) |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
64 | |
PIETRAK Julia | 2009-04-07 (C-2) |
Z/0146/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
65 | |
PŁOŃCZYK Maja | 2001-06-21 (M-4) |
Z/0107/22
|
() | () | () | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||||
66 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 (B-2) |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
67 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 (B-2) |
Z/0090/21
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
68 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 (C-1) |
Z/0095/23
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
69 | |
RUTKOWSKA Natalia | 2008-04-24 (B-1) |
Z/0414/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
70 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 (C-1) |
Z/0179/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
71 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 (A-1) |
Z/0042/19
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
72 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 (M-1) |
Z/0209/23
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
73 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 (C-2) |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
74 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 (B-1) |
Z/0249/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
75 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 (A-2) |
Z/0528/15
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
76 | |
STRZELCZYK Patrycja | 2008-12-05 (C-2) |
Z/0114/21
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
77 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 (B-2) |
Z/0266/18
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
78 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 (C-1) |
Z/0143/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
79 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 (C-1) |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
80 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 (C-1) |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
81 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 (C-1) |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
82 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 (B-1) |
Z/0143/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
83 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 (C-2) |
Z/0144/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
84 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 (A-2) |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
85 | |
TELATYŃSKA Hanna | 2009-02-05 (C-2) |
Z/0177/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
86 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 (A-1) |
Z/0315/18
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
87 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 (C-2) |
Z/0151/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
88 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 (C-2) |
Z/0151/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
89 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 (B-2) |
Z/0197/22
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
90 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 (C-2) |
Z/0110/19
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
91 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 (C-2) |
Z/0140/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
92 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 (C-2) |
Z/0140/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
93 | |
WÓJCIK Maja | 2008-12-27 (C-2) |
Z/0321/18
|
() | () | () | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
94 | |
WRONA Lena | 2010-04-10 (C-1) |
Z/0322/18
|
() | () | () | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
95 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 (C-2) |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
96 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 (B-1) |
Z/0018/21
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
97 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 (C-2) |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
98 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 (B-2) |
Z/0106/16
|
() | () | () | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
99 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 (C-1) |
Z/0231/18
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
100 | |
ZYGADŁO Zofia | 2010-03-21 (C-1) |
Z/0097/19
|
() | () | () | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
101 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 (B-1) |
Z/0871/15
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
3000 m kobiet | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 (A-2) |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 (C-2) |
Z/0151/16
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 (C-2) |
Z/0174/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 (B-1) |
Z/0136/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 (B-1) |
Z/0712/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 (C-1) |
Z/0253/19
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 (A-2) |
Z/0884/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 (C-2) |
Z/0095/21
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 (B-2) |
Z/0734/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 (B-2) |
Z/0121/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
HERBUT Agnieszka | 2008-01-31 (B-1) |
Z/0172/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 (B-1) |
Z/0098/21
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 (C-2) |
Z/0106/22
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 (C-2) |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 (C-1) |
Z/0063/20
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 (C-1) |
Z/0114/22
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 (C-1) |
Z/0115/22
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 (C-2) |
Z/0063/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 (C-2) |
Z/0063/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 (A-2) |
Z/0698/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 (C-2) |
Z/0044/19
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 (C-1) |
Z/0151/21
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 (C-1) |
Z/0239/19
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 (C-1) |
Z/0161/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 (A-2) |
Z/0819/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 (C-2) |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 (C-1) |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 (A-1) |
Z/0820/15
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 (C-1) |
Z/0004/16
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
32 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 (C-1) |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
PŁOŃCZYK Maja | 2001-06-21 (M-4) |
Z/0107/22
|
() | () | () | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 (B-2) |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 (B-2) |
Z/0090/21
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 (C-1) |
Z/0095/23
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
37 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 (C-1) |
Z/0179/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
38 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 (A-1) |
Z/0042/19
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
39 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 (C-2) |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 (B-1) |
Z/0249/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
41 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 (B-2) |
Z/0266/18
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
42 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 (C-1) |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 (B-1) |
Z/0143/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
44 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 (C-2) |
Z/0144/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
45 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 (B-2) |
Z/0197/22
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
46 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 (C-2) |
Z/0110/19
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
47 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 (C-2) |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 (B-1) |
Z/0018/21
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
49 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 (C-2) |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 (B-2) |
Z/0106/16
|
() | () | () | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
51 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 (C-1) |
Z/0231/18
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
52 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 (B-1) |
Z/0871/15
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
Bieg drużynowy kobiet | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 (C-1) |
Z/0249/22
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 (B-2) |
Z/0118/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 (B-1) |
Z/0101/23
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 (C-2) |
Z/0045/21
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 (A-2) |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 (C-1) |
Z/0058/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 (C-1) |
Z/0284/20
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 (C-2) |
Z/0174/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 (B-1) |
Z/0136/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 (C-1) |
Z/0231/16
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 (B-1) |
Z/0149/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 (C-1) |
Z/0253/19
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 (C-2) |
Z/0078/21
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 (C-2) |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 (C-1) |
Z/0063/20
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 (C-1) |
Z/0114/22
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 (C-1) |
Z/0115/22
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 (B-2) |
Z/0127/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 (C-2) |
Z/0056/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 (C-2) |
Z/0044/19
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 (B-2) |
Z/0178/19
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
LASKA Maja | 2010-06-29 (C-1) |
Z/0214/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 (C-1) |
Z/0239/19
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 (B-1) |
Z/0158/22
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 (C-2) |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 (C-2) |
Z/0124/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
29 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 (C-2) |
Z/0314/18
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 (C-1) |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 (C-1) |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 (B-1) |
Z/0082/21
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 (B-2) |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 (C-1) |
Z/0095/23
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
35 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 (C-1) |
Z/0179/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 (A-1) |
Z/0042/19
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
37 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 (C-2) |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 (A-2) |
Z/0528/15
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
39 | |
SULEJ Julia | 2007-09-19 (B-1) |
Z/0150/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 (C-1) |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 (C-1) |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 (C-1) |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 (B-1) |
Z/0143/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
44 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 (C-2) |
Z/0144/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
45 | |
TELATYŃSKA Hanna | 2009-02-05 (C-2) |
Z/0177/17
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
46 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 (C-2) |
Z/0151/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
47 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 (C-2) |
Z/0151/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
48 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 (C-2) |
Z/0110/19
|
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
49 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 (C-2) |
Z/0140/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
50 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 (C-2) |
Z/0140/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
51 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 (C-2) |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 (C-2) |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 (B-2) |
Z/0106/16
|
() | () | () | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
54 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 (B-1) |
Z/0871/15
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
500 m mężczyzn (1) | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
ABRATKIEWICZ Kacper | 2005-04-02 (A-2) |
Z/0394/15
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
AMBROZIK Oliwier | 2008-03-16 (B-1) |
Z/0124/17
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
BACHANEK Marcin | 1996-06-17 (S) |
Z/0140/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 (A-2) |
Z/0128/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 (A-1) |
Z/0130/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
BRZOZOWSKI Kacper | 2001-08-25 (M-3) |
Z/0108/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 (C-1) |
Z/0256/18
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 (S) |
Z/0023/22
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 (C-2) |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 (C-1) |
Z/0148/22
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 (C-2) |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 (A-2) |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 (A-1) |
Z/0736/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 (A-1) |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 (A-1) |
Z/0452/15
|
() | () | () | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 (B-1) |
Z/0185/21
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 (C-2) |
Z/0423/20
|
() | () | () | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 (C-2) |
Z/0423/20
|
() | () | () | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 (B-1) |
Z/0213/17
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
GRZYB Mateusz | 2009-09-14 (C-1) |
Z/0578/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 (M-1) |
Z/0629/15
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 (C-1) |
Z/0191/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
KAMIŃSKI Aleksander | 2010-04-04 (C-1) |
Z/0579/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 (B-1) |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 (C-1) |
Z/0061/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 (M-1) |
Z/0035/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 (B-2) |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 (B-1) |
Z/0553/15
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
29 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 (B-2) |
Z/0679/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 (A-1) |
Z/0123/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 (C-1) |
Z/0181/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
32 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 (A-1) |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
MELNIKAU Stepan [Z] | 2009-09-14 (C-1) |
Z/0006/23
|
() | () | () | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
|||||||||||
35 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 (C-2) |
Z/0076/17
|
() | () | () | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
MORAWA Piotr | 2010-04-25 (C-1) |
Z/0099/19
|
() | () | () | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
37 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 (B-2) |
Z/0150/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
38 | |
PALKA Szymon | 1997-03-14 (S) |
Z/0139/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 (B-1) |
Z/0159/22
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
40 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0310/18
|
() | () | () | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
41 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 (S) |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 (C-1) |
Z/0276/22
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
43 | |
PLUTA Antoni | 2005-02-07 (A-2) |
Z/0147/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 (A-2) |
Z/0591/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
45 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 (B-1) |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 (C-1) |
Z/0184/19
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
47 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 (C-2) |
Z/0059/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
48 | |
ROL Oleh [Z] | 2009-07-19 (C-1) |
Z/0093/22
|
() | () | () | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
49 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 (C-1) |
Z/0427/20
|
() | () | () | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
|||||||||||
50 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 (M-1) |
Z/0822/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
51 | |
SEKULA Gabriel | 2010-01-22 (C-1) |
Z/0209/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
52 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 (A-2) |
Z/0176/19
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
53 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 (B-2) |
Z/0263/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
54 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 (A-1) |
Z/0746/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
55 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 (B-1) |
Z/0083/18
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
56 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 (C-1) |
Z/0002/22
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
57 | |
SZCZEPANIEC Jakub | 2007-01-11 (B-2) |
Z/0094/22
|
() | () | () | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
58 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 (M-1) |
Z/0716/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
59 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 (A-1) |
Z/0483/15
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
60 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 (C-2) |
Z/0142/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
61 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 (C-2) |
Z/0052/18
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
62 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 (C-1) |
Z/0040/18
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
63 | |
WCISŁO Oliwier | 2009-01-03 (C-2) |
Z/0323/18
|
() | () | () | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
64 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 (C-2) |
Z/0054/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
65 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 (B-2) |
Z/0260/18
|
() | () | () | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
66 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 (S) |
Z/0206/16
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
67 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 (C-1) |
Z/0025/22
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
68 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 (B-1) |
Z/0147/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
69 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 (A-2) |
Z/0172/15
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
500 m mężczyzn (2) | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
ABRATKIEWICZ Kacper | 2005-04-02 (A-2) |
Z/0394/15
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
AMBROZIK Oliwier | 2008-03-16 (B-1) |
Z/0124/17
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
BACHANEK Marcin | 1996-06-17 (S) |
Z/0140/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 (A-1) |
Z/0130/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
BRZOZOWSKI Kacper | 2001-08-25 (M-3) |
Z/0108/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 (C-1) |
Z/0256/18
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 (S) |
Z/0023/22
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 (C-2) |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 (C-1) |
Z/0148/22
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 (C-2) |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 (A-2) |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 (A-1) |
Z/0736/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 (A-1) |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 (A-1) |
Z/0452/15
|
() | () | () | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 (B-1) |
Z/0185/21
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 (C-2) |
Z/0423/20
|
() | () | () | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 (C-2) |
Z/0423/20
|
() | () | () | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 (B-1) |
Z/0213/17
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
GRZYB Mateusz | 2009-09-14 (C-1) |
Z/0578/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 (M-1) |
Z/0629/15
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 (C-1) |
Z/0191/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
KAMIŃSKI Aleksander | 2010-04-04 (C-1) |
Z/0579/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 (B-1) |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 (C-1) |
Z/0061/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 (M-1) |
Z/0035/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 (B-2) |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 (B-1) |
Z/0553/15
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 (B-2) |
Z/0679/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
29 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 (A-1) |
Z/0293/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 (A-1) |
Z/0123/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 (C-1) |
Z/0181/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
32 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
MELNIKAU Stepan [Z] | 2009-09-14 (C-1) |
Z/0006/23
|
() | () | () | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 (C-2) |
Z/0076/17
|
() | () | () | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
35 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 (B-2) |
Z/0150/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 (B-1) |
Z/0159/22
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
37 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0310/18
|
() | () | () | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
38 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 (C-1) |
Z/0276/22
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
39 | |
PLUTA Antoni | 2005-02-07 (A-2) |
Z/0147/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 (A-2) |
Z/0591/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
41 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 (B-1) |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 (C-1) |
Z/0184/19
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
43 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 (C-2) |
Z/0059/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
44 | |
ROL Oleh [Z] | 2009-07-19 (C-1) |
Z/0093/22
|
() | () | () | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
45 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 (C-1) |
Z/0427/20
|
() | () | () | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
|||||||||||
46 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 (M-1) |
Z/0822/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
47 | |
SEKULA Gabriel | 2010-01-22 (C-1) |
Z/0209/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
48 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 (A-2) |
Z/0176/19
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
49 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 (B-2) |
Z/0263/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
50 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 (A-1) |
Z/0746/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
51 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 (C-1) |
Z/0002/22
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
52 | |
SZCZEPANIEC Jakub | 2007-01-11 (B-2) |
Z/0094/22
|
() | () | () | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
53 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 (M-1) |
Z/0716/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
54 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 (A-1) |
Z/0483/15
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
55 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 (C-2) |
Z/0142/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
56 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 (C-2) |
Z/0052/18
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
57 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 (C-1) |
Z/0040/18
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
58 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 (C-2) |
Z/0054/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
59 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 (M-3) |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
60 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 (B-2) |
Z/0260/18
|
() | () | () | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
61 | |
WOJTAKOWSKI Szymon | 2005-03-22 (A-2) |
Z/0388/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
62 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 (C-1) |
Z/0025/22
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
63 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 (B-1) |
Z/0147/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
64 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 (A-2) |
Z/0172/15
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
1000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
ABRATKIEWICZ Kacper | 2005-04-02 (A-2) |
Z/0394/15
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
AMBROZIK Oliwier | 2008-03-16 (B-1) |
Z/0124/17
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
BACHANEK Marcin | 1996-06-17 (S) |
Z/0140/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 (A-1) |
Z/0130/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
BRZOZOWSKI Kacper | 2001-08-25 (M-3) |
Z/0108/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 (S) |
Z/0023/22
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 (C-2) |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 (C-1) |
Z/0148/22
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 (C-2) |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 (A-2) |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 (A-1) |
Z/0736/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 (A-1) |
Z/0452/15
|
() | () | () | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 (B-1) |
Z/0185/21
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 (C-2) |
Z/0423/20
|
() | () | () | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 (C-2) |
Z/0423/20
|
() | () | () | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 (C-1) |
Z/0191/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 (M-4) |
Z/0071/17
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 (B-1) |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 (C-1) |
Z/0061/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 (M-1) |
Z/0035/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 (B-2) |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 (B-1) |
Z/0553/15
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 (B-2) |
Z/0679/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 (A-1) |
Z/0293/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 (A-1) |
Z/0123/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 (C-1) |
Z/0181/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
MELNIKAU Stepan [Z] | 2009-09-14 (C-1) |
Z/0006/23
|
() | () | () | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
|||||||||||
29 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 (C-2) |
Z/0076/17
|
() | () | () | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
MORAWA Piotr | 2010-04-25 (C-1) |
Z/0099/19
|
() | () | () | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 (B-2) |
Z/0150/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
32 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0310/18
|
() | () | () | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 (C-1) |
Z/0276/22
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
PLUTA Antoni | 2005-02-07 (A-2) |
Z/0147/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 (A-2) |
Z/0591/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 (B-1) |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 (C-2) |
Z/0059/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
38 | |
ROL Oleh [Z] | 2009-07-19 (C-1) |
Z/0093/22
|
() | () | () | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
39 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 (C-1) |
Z/0427/20
|
() | () | () | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
|||||||||||
40 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 (M-1) |
Z/0822/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
41 | |
SEKULA Gabriel | 2010-01-22 (C-1) |
Z/0209/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
42 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 (A-2) |
Z/0176/19
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
43 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 (B-2) |
Z/0263/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
44 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 (A-1) |
Z/0746/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
45 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 (B-1) |
Z/0083/18
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
46 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 (C-1) |
Z/0002/22
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
47 | |
SZCZEPANIEC Jakub | 2007-01-11 (B-2) |
Z/0094/22
|
() | () | () | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
48 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 (M-1) |
Z/0716/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
49 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 (A-1) |
Z/0483/15
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
50 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 (C-2) |
Z/0142/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
51 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 (C-2) |
Z/0052/18
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
52 | |
WCISŁO Oliwier | 2009-01-03 (C-2) |
Z/0323/18
|
() | () | () | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
53 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 (C-2) |
Z/0054/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
54 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 (B-2) |
Z/0260/18
|
() | () | () | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
55 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 (S) |
Z/0206/16
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
56 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 (C-1) |
Z/0025/22
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
57 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 (B-1) |
Z/0147/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 (A-2) |
Z/0172/15
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
1500 m mężczyzn | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
AMBROZIK Oliwier | 2008-03-16 (B-1) |
Z/0124/17
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
BACHANEK Marcin | 1996-06-17 (S) |
Z/0140/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 (A-2) |
Z/0128/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 (A-1) |
Z/0130/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 (C-1) |
Z/0256/18
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 (S) |
Z/0023/22
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 (C-2) |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 (C-1) |
Z/0148/22
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 (C-2) |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 (A-2) |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 (A-1) |
Z/0736/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 (A-1) |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 (A-1) |
Z/0452/15
|
() | () | () | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 (B-1) |
Z/0185/21
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 (C-2) |
Z/0423/20
|
() | () | () | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 (C-2) |
Z/0423/20
|
() | () | () | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 (B-1) |
Z/0213/17
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
GRZYB Mateusz | 2009-09-14 (C-1) |
Z/0578/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 (M-1) |
Z/0629/15
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
KAMIŃSKI Aleksander | 2010-04-04 (C-1) |
Z/0579/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 (M-4) |
Z/0071/17
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 (B-1) |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 (C-1) |
Z/0061/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 (M-1) |
Z/0035/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 (B-2) |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 (B-1) |
Z/0553/15
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 (B-2) |
Z/0679/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 (A-1) |
Z/0293/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
29 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 (A-1) |
Z/0123/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 (C-1) |
Z/0181/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
32 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 (A-1) |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
MELNIKAU Stepan [Z] | 2009-09-14 (C-1) |
Z/0006/23
|
() | () | () | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 (C-2) |
Z/0076/17
|
() | () | () | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
35 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 (B-2) |
Z/0150/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
PALKA Szymon | 1997-03-14 (S) |
Z/0139/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 (B-1) |
Z/0159/22
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
38 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0310/18
|
() | () | () | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
39 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 (S) |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 (C-1) |
Z/0276/22
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
41 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 (A-2) |
Z/0591/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
42 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 (B-1) |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 (C-1) |
Z/0184/19
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
44 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 (C-2) |
Z/0059/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
45 | |
ROL Oleh [Z] | 2009-07-19 (C-1) |
Z/0093/22
|
() | () | () | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
46 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 (C-1) |
Z/0427/20
|
() | () | () | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
|||||||||||
47 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 (M-1) |
Z/0822/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
48 | |
SEKULA Gabriel | 2010-01-22 (C-1) |
Z/0209/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
49 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 (A-2) |
Z/0176/19
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
50 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 (B-2) |
Z/0263/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
51 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 (A-1) |
Z/0746/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
52 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 (B-1) |
Z/0083/18
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
53 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 (C-1) |
Z/0002/22
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
54 | |
SZCZEPANIEC Jakub | 2007-01-11 (B-2) |
Z/0094/22
|
() | () | () | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
55 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 (M-1) |
Z/0716/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
56 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 (A-1) |
Z/0483/15
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
57 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 (C-2) |
Z/0052/18
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
58 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 (C-1) |
Z/0040/18
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
59 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 (C-2) |
Z/0054/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
60 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 (M-3) |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 (B-2) |
Z/0260/18
|
() | () | () | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
62 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 (S) |
Z/0206/16
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
63 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 (C-1) |
Z/0025/22
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
64 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 (B-1) |
Z/0147/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
65 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 (A-2) |
Z/0172/15
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
3000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 (A-2) |
Z/0128/18
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 (C-1) |
Z/0256/18
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 (C-2) |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 (A-2) |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 (A-1) |
Z/0736/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 (A-1) |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 (A-1) |
Z/0452/15
|
() | () | () | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 (B-1) |
Z/0185/21
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 (B-1) |
Z/0213/17
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
GRZYB Mateusz | 2009-09-14 (C-1) |
Z/0578/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 (M-1) |
Z/0629/15
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
KAMIŃSKI Aleksander | 2010-04-04 (C-1) |
Z/0579/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 (M-4) |
Z/0071/17
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 (B-1) |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 (C-1) |
Z/0061/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 (M-1) |
Z/0035/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 (B-2) |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 (B-1) |
Z/0553/15
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 (B-2) |
Z/0679/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 (A-1) |
Z/0123/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 (C-1) |
Z/0181/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 (A-1) |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
PALKA Szymon | 1997-03-14 (S) |
Z/0139/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 (B-1) |
Z/0159/22
|
() | () | () | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0310/18
|
() | () | () | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 (S) |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 (C-1) |
Z/0276/22
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
29 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 (B-1) |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 (C-1) |
Z/0184/19
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 (C-2) |
Z/0059/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
32 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 (C-1) |
Z/0427/20
|
() | () | () | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 (M-1) |
Z/0822/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 (A-2) |
Z/0176/19
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
35 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 (B-2) |
Z/0263/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 (A-1) |
Z/0746/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
37 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 (B-1) |
Z/0083/18
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
38 | |
SZCZEPANIEC Jakub | 2007-01-11 (B-2) |
Z/0094/22
|
() | () | () | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
39 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 (A-1) |
Z/0483/15
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
40 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 (C-2) |
Z/0052/18
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
41 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 (C-1) |
Z/0040/18
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
42 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 (C-2) |
Z/0054/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
43 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 (B-2) |
Z/0260/18
|
() | () | () | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
44 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 (S) |
Z/0206/16
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
45 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 (A-2) |
Z/0172/15
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
5000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 (A-1) |
Z/0736/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 (A-1) |
Z/0452/15
|
() | () | () | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 (B-1) |
Z/0185/21
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 (M-1) |
Z/0629/15
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 (M-4) |
Z/0071/17
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 (B-1) |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 (A-1) |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
PALKA Szymon | 1997-03-14 (S) |
Z/0139/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 (S) |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 (B-1) |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 (A-2) |
Z/0176/19
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 (A-1) |
Z/0746/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 (B-1) |
Z/0083/18
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 (A-1) |
Z/0483/15
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 (C-2) |
Z/0052/18
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 (M-3) |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 (S) |
Z/0206/16
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 (A-2) |
Z/0172/15
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
Bieg drużynowy mężczyzn | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
BACHANEK Marcin | 1996-06-17 (S) |
Z/0140/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 (C-1) |
Z/0256/18
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 (S) |
Z/0023/22
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 (C-2) |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 (A-1) |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 (A-1) |
Z/0452/15
|
() | () | () | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 (B-1) |
Z/0213/17
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
GRZYB Mateusz | 2009-09-14 (C-1) |
Z/0578/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 (C-1) |
Z/0191/19
|
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
KAMIŃSKI Aleksander | 2010-04-04 (C-1) |
Z/0579/20
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 (B-1) |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 (C-1) |
Z/0061/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 (B-2) |
Z/0679/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 (A-1) |
Z/0123/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 (C-1) |
Z/0181/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
PALKA Szymon | 1997-03-14 (S) |
Z/0139/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 (S) |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 (C-1) |
Z/0276/22
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 (A-2) |
Z/0591/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 (B-1) |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 (C-1) |
Z/0184/19
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 (C-2) |
Z/0059/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 (B-2) |
Z/0263/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 (B-1) |
Z/0083/18
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 (C-1) |
Z/0040/18
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 (C-2) |
Z/0054/18
|
() | () | () | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
WOJTAKOWSKI Szymon | 2005-03-22 (A-2) |
Z/0388/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 (S) |
Z/0206/16
|
() | () | () | AZS Zakopane | 2023 |
|