Panel administracyjny
PL | EN
Lublin Triathlon 2017

LUBLIN, 28.05.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-03 16:30:16



Sprint (0.75mx20kmx5km) | Zgłoszonych: 88 | Limit: 100 | Opłaconych: 20
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
0
ANTONIUK Artur Baran Cycling Team (POL)
1980
2016-12-05 19:04:50  
2.
ARASZKIEWICZ Maciej Lublin (POL)
1983
L 2017-02-14 18:05:00 Tak
3.
BABICZ Karol Lublin (POL)
1990
2017-04-02 23:32:48  
4.
13
BERECKI Rafał Continental Opony Polska (POL)
1990
L 2016-12-12 17:45:19 Tak
5.
BERNAT Wojtek Lublin (POL)
1997
2016-12-11 23:23:51  
6.
BIELECKI Andrzej Chełmska Grupa Triathlonu (POL)
1981
2016-12-05 22:03:52  
7.
BRÓDKA PAWEŁ BIEGIEM RADOM! (POL)
1974
2016-12-12 07:58:47  
8.
BUDZYŃSKI Bogdan Lubelska Grupa Triathlonu (POL)
1976
L 2016-12-05 15:18:31  
9.
BUKSA Andrzej SKB Stalowa Wola (POL)
1974
2017-03-20 11:27:20  
10.
CEBERAK Maciej Physiotherapist (POL)
1990
2017-04-03 16:30:16  
11.
CEBETAK Bartosz Lubartów (POL)
1988
2016-12-30 00:12:09  
12.
CYBULSKA Domka Lublin (POL)
1975
L 2016-12-10 22:32:04  
13.
DĄBROWSKI Michał Kielce (POL)
1984
2016-12-13 20:22:52  
14.
DOBOSZ Tomasz STREFA X (POL)
1974
2016-12-12 11:04:59 Tak
15.
DOBROWOLSKI Bartłomiej Ludzka Stonoga (POL)
1982
2016-12-06 13:19:50  
16.
DYŚ Łukasz Lublin (POL)
1993
L 2016-12-12 00:19:45  
17.
FELEDYN Michał ERKADO Team Kraśnik (POL)
1990
2016-12-05 17:52:22  
18.
21
FIJAŁKOWSKI Mateusz AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź (POL)
1990
2016-12-18 13:05:25 Tak
19.
FILIN Łukasz TRIAMIGOS (POL)
1975
L 2016-12-05 14:08:20  
20.
GALIŃSKI Maciej Tirbuszon (POL)
1974
2017-01-21 15:33:45 Tak
21.
GANCARCZYK Konrad Warszawa (POL)
1987
2017-01-30 10:55:06  
22.
GARBACIK JACEK SKB Stalowa Wola (POL)
1967
2017-03-07 11:24:50  
23.
GAWLINSKI Paweł Świdnik (POL)
1980
2017-01-29 09:43:29 Tak
24.
GNATIUK Krzysztof Lubelska Grupa Triathlonu (POL)
1965
2017-02-08 23:24:32  
25.
GOLEC Artur Warszawa (POL)
1988
2016-12-12 21:26:57 Tak
26.
GRĄDEK Dariusz STREFATRIATHLONU KRAŚNIK (POL)
1967
2016-12-05 14:54:43  
27.
18
GUSTAW Krzysztof Lublin (POL)
1959
2016-12-23 11:35:15 Tak
28.
HABA Grzegorz hwear.pl (POL)
1992
2016-12-18 13:06:35  
29.
HILLER Jerzy Lubelska Grupa Triathlonu (POL)
1947
2016-12-10 17:22:29  
30.
10
ILLEK Arkadiusz Świdnik Triathlon Team (POL)
1967
2016-12-12 05:22:14 Tak
31.
JÓŹWIK Paweł Lublin (POL)
1983
L 2016-12-12 23:06:07  
32.
KĄDZIELEWSKI Damian Fundacja Studecka "MŁODZI MŁ0DYM" 4336 (POL)
1993
2017-02-24 19:50:42 Tak
33.
KIEŁBASA Mieczysław Szkoła Pływania WODNIK (POL)
1962
2016-12-06 00:04:19  
34.
KIEŁBASA Robert Szkoła Pływania WODNIK (POL)
1987
L 2016-12-05 23:48:31  
35.
KIETURAKIS Wiktoria Warszawa (POL)
1992
2016-12-17 10:24:07  
36.
KOCHANIEC-MATUSZAK Karolina Lubelska Grupa Triathlonu (POL)
1988
L 2016-12-07 22:48:09  
37.
KOCIUBA Michał Świdnik Triathlon Team (POL)
1990
2016-12-15 00:58:37  
38.
KOPYTOWSKA Anna Warszawa (POL)
1987
2017-03-24 21:45:51  
39.
KORGUL Marcin Wodniacki Uczniowski Klub Sportowy SP30 (POL)
1990
L 2016-12-25 02:07:42  
40.
20
KOSIOR Michał KS CelIronMan S.A. / AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź (POL)
1992
2016-12-12 18:38:18 Tak
41.
KRUCZKOWSKI Jakub MKS EMDEK Bydgoszcz/ KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ (POL)
1997
2016-12-11 23:36:29  
42.
19
KURKIEWICZ Andrzej Świdnik Triathlon Team (POL)
1972
2016-12-18 21:29:22 Tak
43.
ŁAZUR Sylwester Łada (POL)
1996
L 2016-12-12 10:36:31  
44.
LESNIAK Grzegorz KCKL Wlodawa (POL)
1975
2017-02-22 22:25:25  
45.
MACH Tomasz Lubelska Grupa Triathlonu (POL)
1976
L 2017-02-05 19:29:31  
46.
MAKOWSKI Mariusz Lublin (POL)
1970
2016-12-12 11:18:45  
47.
MARGULA Przemyslaw Lublin (POL)
1974
2016-12-13 12:25:53  
48.
MASŁOWSKI Marcin TRIAMIGOS (POL)
1976
2016-12-05 14:17:51  
49.
MAZUREK Marcin TriAmigos (POL)
1980
L 2016-12-05 22:05:15  
50.
14
MIKULSKI Tomasz Lublin (POL)
1968
2016-12-12 16:40:09 Tak
51.
MIŚKIEWICZ Marek TriAmigos (POL)
1965
L 2016-12-05 14:02:40  
52.
MITRUS Marcin TRIAMIGOS (POL)
1980
L 2016-12-06 20:03:01  
53.
NIEDZIÓŁKA Tomasz Siedlce (POL)
1975
2016-12-12 12:02:17  
54.
OLESIEJUK Antoni Lubartów (POL)
1954
2017-01-12 13:07:26 Tak
55.
OLSZEWSKI Łukasz koszulkisportowe.com (POL)
1976
2016-12-11 22:09:37  
56.
OŚWIT Bartłomiej HARD BOYS LUBLIN (POL)
1985
L 2016-12-06 12:21:23  
57.
PIĄTKOWSKI Szymon AQUA RYKI (POL)
1993
2016-12-06 13:25:00  
58.
PIEKARZ mariusz SKB Stalowa Wola (POL)
1975
2017-03-16 22:15:45  
59.
PIWOWAR Kamil Kielce (POL)
1985
2016-12-11 23:07:04  
60.
POGODA Marcin Lublin (POL)
1973
2016-12-12 13:44:04  
61.
POGORZELEC Wojciech Chełm (POL)
1995
2016-12-11 23:19:54  
62.
PONIKOWSKA Jagoda Warszawa (POL)
1993
2017-04-02 11:10:05  
63.
PRÓSZYŃSKI ROMUALD Puławianin Puławy (POL)
1969
2017-03-12 19:45:04  
64.
RUTKOWSKI Jaroslaw TriAmigos (POL)
1970
2016-12-05 14:02:17  
65.
SANIAWA Piotr TRIAMIGOS (POL)
1983
L 2016-12-05 13:50:52  
66.
SKARŻYŃSKI Marek TRI AMIGOS (POL)
1971
L 2016-12-05 14:35:32  
67.
SKOCZ TOMASZ Puławska grupa triathlonowa (POL)
1986
2017-03-13 16:35:21  
68.
SŁUPSKI Tomasz DRUżYNA CZARNEGO ALIBABY (POL)
1985
L 2016-12-31 15:23:06  
69.
SOCHACKI DANIEL Lubelska Grupa Triathlonu (POL)
1975
2017-01-02 10:34:46  
70.
SONDEJ Wiesław Sokołów Małopolski (POL)
1962
2017-03-07 13:39:21  
71.
STATEK Mateusz Opole Lubelskie/Kraków (POL)
1991
2017-01-31 07:23:36  
72.
TOKARZ Tomasz SKB Stalowa Wola (POL)
1976
2017-03-17 10:48:03  
73.
17
TROJANOWSKI Piotr Lublin (POL)
1971
L 2016-12-23 19:53:32 Tak
74.
USIDUS Piotr Świdnik Triathlon Team (POL)
1990
2016-12-13 15:41:28  
75.
WACŁAWSKI Bartosz OrkaMasters Iława (POL)
1989
2017-02-19 10:08:00  
76.
WALEWSKI Lukasz dentistoo (POL)
1976
2016-12-12 10:44:53  
77.
WALUSINSKI Jaroslaw Puławy (POL)
1991
2017-03-13 16:17:31  
78.
WAŚKOWICZ Waldemar Lublin (POL)
1969
L 2017-01-30 22:15:10 Tak
79.
15
WRONA Aleksandra Lublin (POL)
1982
L 2016-12-14 11:11:14 Tak
80.
16
WRONA Jakub Lublin (POL)
1980
L 2016-12-14 10:52:53 Tak
81.
ZATOŃSKI Zbigniew Lubelska Grupa Triathlonu (POL)
1977
L 2016-12-05 17:01:13  
82.
ZIELIŃSKI Kamil Apple Marines Polska (POL)
1989
2016-12-14 23:10:33  
83.
ZIENTAL Darek Sitkòwka-Nowiny (POL)
1967
2017-02-11 14:03:52  
84.
11
ZINCZUK Kamil Lublin (POL)
1978
L 2016-12-13 13:18:33 Tak
85.
ZMYSLOWSKI Jacek Lublin (POL)
1957
2016-12-21 08:16:09  
86.
12
ZYCH Zbigniew Lubelska Grupa Triathlonu (POL)
1972
L 2016-12-11 07:28:43 Tak
87.
ŻUKOWSKA Basia Wydolnosc.pl Lublin (POL)
1968
2016-12-05 16:56:36  
88.
ŻUKOWSKI Arkadiusz Świdnik (POL)
1976
2016-12-14 08:15:03  
Klasyfikacje
L najlepsza Lublinianka i najlepszy Lublinianin
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.045510053634644 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl