Panel administracyjny
PL | EN
Dwie wieże

CHOCZEWO, 10.06.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-27 19:20:54



15 km | Zgłoszonych: 97 | Limit: 300 | Opłaconych: 37
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ALBECKI Tomasz Wejherowo (POL)
1984
2017-03-27 18:56:14  
2.
AUGUSTYNIAK Piotr Chorzów (POL)
1969
2017-02-25 11:03:26  
3.
BARANOWSKA Alina Nidzica Biega (POL)
1976
2017-01-20 16:22:25 Tak
4.
BARANOWSKI Grzegorz Nidzica Biega (POL)
1974
2017-01-20 16:18:48 Tak
5.
BECKER Wioletta Lębork (POL)
1972
2017-04-12 08:37:37 Tak
6.
BOLIN Józef Władysławowo (POL)
1959
2017-03-18 21:04:02  
7.
BOROWIEC Marta Wierzchucino (POL)
1986
2017-01-01 11:44:55 Tak
8.
BUDZYŃSKA Elżbieta Słupsk (POL)
1966
2017-03-02 11:20:53  
9.
CYDZIK Mirosław UrWis Olsztyn (POL)
1976
2017-01-02 16:31:46 Tak
10.
DOERING Irek Run Natka (POL)
1975
2017-04-18 19:59:13  
11.
DROŻDŻ Mariusz UrWis Olsztyn (POL)
1969
2017-01-06 19:27:49  
12.
DUDZIAK Piotr Koszalin (POL)
1975
2017-01-02 10:07:06  
13.
DYRCZ Marika Vege Runners Sławno (POL)
1981
2017-03-12 18:56:53 Tak
14.
DZIEŃKOWSKI Paweł UrWis Olsztyn (POL)
1981
2017-01-04 09:35:01  
15.
FLEMING Adam Kierzkowo (POL)
1988
C C 2017-01-02 08:33:55  
16.
FRYC Szymon Ciekocinko (POL)
1994
C 2017-01-04 16:45:13  
17.
GĄSIOROWSKI Tomasz UrWis Olsztyn (POL)
1974
2017-01-04 08:04:52  
18.
GAZARKIEWICZ Michał Motointegrator Running Team (POL)
1977
2017-01-12 19:50:22 Tak
19.
GESSLER Łukasz BIESY (POL)
1986
2017-01-18 19:58:32 Tak
20.
GIERZ Dorota TBN / KW Olsztyn (POL)
1960
2017-01-09 20:29:13 Tak
21.
GOŁĄB Dorota UrWiS (POL)
1981
2017-01-18 13:43:50  
22.
HERRMANN Zbigniew Luzino (POL)
1955
2017-01-05 22:29:50 Tak
23.
HYPŚ Waldemar Olsztyn (POL)
1958
2017-01-03 16:11:40  
24.
JABŁONKA Krystian UrWis Olsztyn (POL)
1981
2017-01-04 08:19:46  
25.
JANKOWSKI Karol Lubiatowo (POL)
1986
C L 2017-01-03 09:48:44  
26.
JĘDRUCH ANNA STUDIO BEAUTY (POL)
1983
2017-01-02 16:21:03 Tak
27.
KŁOS Jan UrWis Olsztyn (POL)
1964
2017-01-04 09:17:59 Tak
28.
KNAPSKI Radomir Nadleśnictwo Potrzebowice / Klub Biegających Leśników (POL)
1991
L 2017-04-26 22:25:50  
29.
KOŃCZYK Grzegorz Warszawa (POL)
1980
2017-04-18 09:57:07  
30.
KORWIN-PIOTROWSKA Ewa UrWis Olsztyn (POL)
1973
2017-01-03 21:12:45 Tak
31.
KOWALSKI ROBERT SEBASTIAN NIE MARNUJ TLENU (POL)
1975
2017-04-26 11:48:13 Tak
32.
KRAUSE Grzegorz Sztafeta Nadziei (POL)
1976
2017-04-04 19:59:14  
33.
KRAWCZYK Natalia Run Natka (POL)
1980
2017-01-02 08:40:19  
34.
KRAWIEC Agnieszka UrWis Olsztyn (POL)
1977
2017-01-03 20:08:27  
35.
KRÓL Błażej KĘBŁOWO (POL)
1987
2017-01-02 18:19:04  
36.
KROPIDŁOWSKI Grzegorz Lovelasy (POL)
1982
2017-01-31 13:58:37  
37.
KWARTA Maciej JW 4846 (POL)
1988
2017-04-27 14:46:14  
38.
KWIATKOWSKA-OBRZUD Katarzyna Bożepole Wielkie (POL)
1976
2017-02-10 23:06:46 Tak
39.
LANKOWSKA-KLEMT Agnieszka UrWis Olsztyn (POL)
1981
2017-01-03 13:50:36  
40.
LASKO Łukasz Biesy (POL)
1985
2017-01-19 19:28:36 Tak
41.
ŁĘGOWSKI Maciej Run Natka (POL)
1964
2017-03-02 21:15:30  
42.
LEPA-ROMAN Magdalena bolszewo (POL)
1978
2017-01-01 16:12:09  
43.
LEWANDOWSKI TOMASZ golub-dobrzyń (POL)
1973
2017-02-19 21:25:08  
44.
LEWNA Adam Lightbox (POL)
1989
2017-01-02 13:43:48 Tak
45.
MACIEJEWSKI Ireneusz Gdańsk (POL)
1969
2017-01-14 23:43:15 Tak
46.
MACULEWICZ Marek UrWis Olsztyn (POL)
1970
2017-01-03 12:53:58  
47.
MARCZAK Andrzej armator (POL)
1958
2016-12-15 10:31:28  
48.
MARCZAK Małgorzata armator (POL)
1960
2016-12-15 09:59:40  
49.
MELZER Arkadiusz UKS Siódemka Rumia (POL)
1973
2017-01-11 18:59:59  
50.
MENZIŃSKI Przemysław UrWis Olsztyn (POL)
1987
2017-01-17 14:54:50  
51.
MENZIŃSKI Przemysław UrWis Asics FrontRunner (POL)
1987
2017-01-17 14:55:58  
52.
MICHALCZUK Sławomir UrWis Olsztyn (POL)
1961
2017-01-09 14:51:05 Tak
53.
NIKLAS Agata Wejherowo (POL)
1976
2017-01-05 18:37:19  
54.
NOWICKI Jacek goReda (POL)
1960
2017-01-08 11:52:30  
55.
OBRZUD Krzysztof Bożepole Wielkie (POL)
1977
2017-02-10 22:57:45 Tak
56.
OKRÓJ Grzegorz Gdynia (POL)
1982
2017-02-06 09:58:21 Tak
57.
OKRÓJ Monika Gdynia (POL)
1986
2017-03-02 14:32:51 Tak
58.
OSTROMECKA Anna UrWis Olsztyn (POL)
1987
2017-01-03 20:48:16  
59.
OTLEWSKA Justyna Bydgoszcz (POL)
1991
2017-04-25 08:54:09  
60.
PAWLIKOWSKA Elżbieta MORE ACTIVE TEAM (POL)
1955
2017-04-02 21:48:28  
61.
POSAŃSKI Patryk Parkrun Rumia (POL)
1996
C 2017-01-07 16:05:52  
62.
PRZYBYLSKA Karolina Klinika Triathlonu Bydgoszcz (POL)
1988
2017-02-27 15:16:10 Tak
63.
RAKIEĆ Marzena Lightbox (POL)
1988
2017-01-03 22:06:37 Tak
64.
RATUSZYŃSKA Kasia UrWis Olsztyn (POL)
1975
2017-01-03 19:52:23 Tak
65.
RĘKAWIECKI Robert UrWis Olsztyn (POL)
1974
2017-01-03 21:18:06  
66.
ROLNICZAK Karol Kwidzyn (POL)
1983
L 2017-01-02 21:11:47  
67.
ROMPCA Dariusz GKS Kaszubi Luzino (POL)
1964
2017-04-04 20:30:11  
68.
ROSZMAN Henryk Orle (POL)
1954
2017-04-02 13:56:24 Tak
69.
ROZMARYNOWICZ Anna Lovelasy (POL)
1979
2017-01-31 15:39:24  
70.
RUCZKO Sławomir Gdynia (POL)
1977
2017-03-12 23:37:00  
71.
SKIERKA Grzegorz MKS Święc Sławno (POL)
1984
2017-03-15 15:58:57  
72.
SKONECZNY Dariusz UrWis Olsztyn (POL)
1962
2017-01-04 11:27:00  
73.
SKRZELOWSKI Leszek Juszkowo (POL)
1984
2017-01-02 09:20:58 Tak
74.
SŁOWIKOWSKA Magdalena UrWis Olsztyn (POL)
1975
2017-01-04 08:09:17  
75.
SMYK Kamil bolszewo (POL)
1986
2017-03-23 16:50:47 Tak
76.
STAWICKI Marek Smołdzino (POL)
1970
2017-02-18 21:15:16  
77.
STRĄCZEK MICHAŁ JW 4846 (POL)
1976
2017-04-27 19:20:54  
78.
STRAUSS Darek UrWiS Olsztyn (POL)
1970
2017-01-04 20:41:23 Tak
79.
STRAUSS Karolina Olsztyn (POL)
1995
2017-01-04 20:52:25 Tak
80.
STRUK Adam Słuchowo (POL)
1990
2017-01-18 21:25:41  
81.
SYBILSKI Zbyszek Poznań (POL)
1988
2017-02-27 15:22:40 Tak
82.
SZCZĘSNA Emilia Warszawa (POL)
1986
L 2017-04-24 14:09:50 Tak
83.
SZCZĘSNY Maksymilian Warszawa (POL)
1981
L 2017-04-24 14:09:51 Tak
84.
SZCZYPIOR Artur GKS KASZUBI LUZINO (POL)
1984
2017-01-01 22:17:13  
85.
SZEWCZYK Rafał UrWis Olsztyn (POL)
1974
2017-01-03 12:51:02  
86.
SZMIGIERO Sebastian W.P.K SŁOŃ TEAM SŁUPSK (POL)
1977
2017-03-26 17:58:49  
87.
SZYMAŃSKI Adam Profarm Lębork (POL)
1970
2017-02-06 16:47:06  
88.
ŚLEDŹ Maciej Tuchola (POL)
1985
2017-04-23 12:18:01  
89.
TOMCZYK Dawid Szaraki (POL)
1984
2017-01-01 12:36:30 Tak
90.
URBANOWICZ Błażej MEGA COFFEE TEAM (POL)
1958
2017-04-07 14:53:14  
91.
URYNIUK Wiesław UrWis Olsztyn (POL)
1959
2017-01-02 15:01:12 Tak
92.
WALASZKOWSKA Dominika BIESY (POL)
1984
2017-01-03 12:00:23 Tak
93.
WASZAK Iza Gdańsk (POL)
1970
L 2017-04-25 08:36:50  
94.
WOJCIECHOWSKI Paweł Choczewo (POL)
1994
2017-01-03 14:05:02  
95.
ZAWORSKI Daniel Żelistrzewo (POL)
1974
2017-03-19 23:20:36 Tak
96.
ZYGADŁO PIOTR Warszawa Bielany (POL)
1982
2017-03-22 12:05:34  
97.
ŻÓŁCIŃSKI Waldemar GRUPA BIEGOWA UM W-wa (POL)
1956
2017-02-27 14:29:39  
Klasyfikacje
C Najszybszy mieszkaniec i mieszkanka Gminy Choczewo
L Najszybszy leśnik i leśniczka
N Najszybszy pracownik Nadleśnictwa Choczewo
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.070726156234741 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl