Panel administracyjny
PL | EN
Dwie wieże

CHOCZEWO, 10.06.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-01-20 16:22:25



15 km | Zgłoszonych: 56 | Limit: 300 | Opłaconych: 10
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BARANOWSKA Alina Nidzica Biega (POL)
1976
2017-01-20 16:22:25  
2.
BARANOWSKI Grzegorz Nidzica Biega (POL)
1974
2017-01-20 16:18:48  
3.
BOROWIEC Marta Wierzchucino (POL)
1986
2017-01-01 11:44:55  
4.
CYDZIK Mirosław UrWis Olsztyn (POL)
1976
2017-01-02 16:31:46 Tak
5.
DROŻDŻ Mariusz UrWis Olsztyn (POL)
1969
2017-01-06 19:27:49  
6.
DUDZIAK Piotr Koszalin (POL)
1975
2017-01-02 10:07:06  
7.
DZIEŃKOWSKI Paweł UrWis Olsztyn (POL)
1981
2017-01-04 09:35:01  
8.
FLEMING Adam Kierzkowo (POL)
1988
C C 2017-01-02 08:33:55  
9.
FRYC Szymon Ciekocinko (POL)
1994
C 2017-01-04 16:45:13  
10.
GˇSIOROWSKI Tomasz UrWis Olsztyn (POL)
1974
2017-01-04 08:04:52  
11.
GAZARKIEWICZ Michał Motointegrator Running Team (POL)
1977
2017-01-12 19:50:22  
12.
GESSLER Łukasz BIESY (POL)
1986
2017-01-18 19:58:32 Tak
13.
GIERZ Dorota TBN / KW Olsztyn (POL)
1960
2017-01-09 20:29:13 Tak
14.
GOŁˇB Dorota UrWiS (POL)
1981
2017-01-18 13:43:50  
15.
HERRMANN Zbigniew Luzino (POL)
1955
2017-01-05 22:29:50 Tak
16.
HYP¦ Waldemar Olsztyn (POL)
1958
2017-01-03 16:11:40  
17.
JABŁONKA Krystian UrWis Olsztyn (POL)
1981
2017-01-04 08:19:46  
18.
JANKOWSKI Karol Lubiatowo (POL)
1986
C L 2017-01-03 09:48:44  
19.
JĘDRUCH ANNA STUDIO BEAUTY (POL)
1983
2017-01-02 16:21:03  
20.
KŁOS Jan UrWis Olsztyn (POL)
1964
2017-01-04 09:17:59  
21.
KORWIN-PIOTROWSKA Ewa UrWis Olsztyn (POL)
1973
2017-01-03 21:12:45 Tak
22.
KRAWCZYK Natalia Run Natka (POL)
1980
2017-01-02 08:40:19  
23.
KRAWIEC Agnieszka UrWis Olsztyn (POL)
1977
2017-01-03 20:08:27  
24.
KRÓL Błażej KĘBŁOWO (POL)
1987
2017-01-02 18:19:04  
25.
LANKOWSKA-KLEMT Agnieszka UrWis Olsztyn (POL)
1981
2017-01-03 13:50:36  
26.
LASKO Łukasz Biesy (POL)
1985
2017-01-19 19:28:36  
27.
LEPA-ROMAN Magdalena bolszewo (POL)
1978
2017-01-01 16:12:09  
28.
LEWNA Adam Lightbox (POL)
1989
2017-01-02 13:43:48 Tak
29.
MACIEJEWSKI Ireneusz Gdańsk (POL)
1969
2017-01-14 23:43:15 Tak
30.
MACULEWICZ Marek UrWis Olsztyn (POL)
1970
2017-01-03 12:53:58  
31.
MARCZAK Andrzej armator (POL)
1958
2016-12-15 10:31:28  
32.
MARCZAK Małgorzata armator (POL)
1960
2016-12-15 09:59:40  
33.
MELZER Arkadiusz UKS Siódemka Rumia (POL)
1973
2017-01-11 18:59:59  
34.
MENZIŃSKI Przemysław UrWis Olsztyn (POL)
1987
2017-01-17 14:54:50  
35.
MENZIŃSKI Przemysław UrWis Asics FrontRunner (POL)
1987
2017-01-17 14:55:58  
36.
MICHALCZUK Sławomir UrWis Olsztyn (POL)
1961
2017-01-09 14:51:05  
37.
NIKLAS Agata Wejherowo (POL)
1976
2017-01-05 18:37:19  
38.
NOWICKI Jacek goReda (POL)
1960
2017-01-08 11:52:30  
39.
OSTROMECKA Anna UrWis Olsztyn (POL)
1987
2017-01-03 20:48:16  
40.
POSAŃSKI Patryk Parkrun Rumia (POL)
1996
C 2017-01-07 16:05:52  
41.
RAKIEĆ Marzena Lightbox (POL)
1988
2017-01-03 22:06:37 Tak
42.
RATUSZYŃSKA Kasia UrWis Olsztyn (POL)
1975
2017-01-03 19:52:23 Tak
43.
RĘKAWIECKI Robert UrWis Olsztyn (POL)
1974
2017-01-03 21:18:06  
44.
ROLNICZAK Karol Kwidzyn (POL)
1983
L 2017-01-02 21:11:47  
45.
SKONECZNY Dariusz UrWis Olsztyn (POL)
1962
2017-01-04 11:27:00  
46.
SKRZELOWSKI Leszek Juszkowo (POL)
1984
2017-01-02 09:20:58 Tak
47.
SŁOWIKOWSKA Magdalena UrWis Olsztyn (POL)
1975
2017-01-04 08:09:17  
48.
STRAUSS Darek UrWiS Olsztyn (POL)
1970
2017-01-04 20:41:23  
49.
STRAUSS Karolina Olsztyn (POL)
1995
2017-01-04 20:52:25  
50.
STRUK Adam Słuchowo (POL)
1990
2017-01-18 21:25:41  
51.
SZCZYPIOR Artur GKS KASZUBI LUZINO (POL)
1984
2017-01-01 22:17:13  
52.
SZEWCZYK Rafał UrWis Olsztyn (POL)
1974
2017-01-03 12:51:02  
53.
TOMCZYK Dawid Szaraki (POL)
1984
2017-01-01 12:36:30  
54.
URYNIUK Wiesław UrWis Olsztyn (POL)
1959
2017-01-02 15:01:12  
55.
WALASZKOWSKA Dominika BIESY (POL)
1984
2017-01-03 12:00:23  
56.
WOJCIECHOWSKI Paweł Choczewo (POL)
1994
2017-01-03 14:05:02  
Klasyfikacje
C Najszybszy mieszkaniec i mieszkanka Gminy Choczewo
L Najszybszy le¶nik i le¶niczka
N Najszybszy pracownik Nadle¶nictwa Choczewo
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.021947145462036 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl