Panel administracyjny
PL | EN
V Słupski Bieg Orkiestrowy

SŁUPSK, 15.01.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-01-12 23:03:53



5 km | Zgłoszonych: 123
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Potwierdzenie
udziału
1.
BAŁASZ Paweł BBL Słupsk (POL)
1977
2017-01-05 12:58:45
2.
BANCEWICZ Tomasz Swochowo (POL)
1980
2017-01-10 12:49:21
3.
BARYŁA Weronika Gim4 (POL)
2001
2017-01-11 18:14:47
4.
BEDNARCZYK Arkadiusz STOPA Słupsk (POL)
1973
2016-12-29 12:25:15
5.
BIELEC Wiktoria Gim4 (POL)
2003
2017-01-11 18:16:35
6.
BIELEWICZ Anna STOPA Słupsk (POL)
1977
2016-12-29 18:44:34
7.
BORK Karolina Słupsk (POL)
1980
2017-01-12 21:26:53
8.
BORODZIUK Aneta Słupsk (POL)
1981
2017-01-11 23:20:41
9.
BRULIŃSKI Adam Słupsk (POL)
1968
2017-01-12 22:43:48
10.
BUKOWSKA Amelia Gim4 (POL)
2003
2017-01-02 11:57:22
11.
CERAPIŃSKI Maciek Słupsk (POL)
1982
2017-01-01 19:10:30
12.
CHILOŃSKI Tomasz NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1974
2017-01-12 22:14:01
13.
CHUDY HENRYK K S Olszewski i synowie (POL)
1955
2017-01-10 18:44:31
14.
CHYBA Bartek Morska Jednostka Rakietowa (POL)
1976
2016-12-28 18:51:07
15.
CZARNIAK Marta Przedszkole Integracyjne nr 8 (POL)
1980
2017-01-12 15:04:36
16.
CZERNICHOWSKA Teresa dwa kije słupsk (POL)
1961
2017-01-12 21:45:04
17.
DˇBROWKSA-BAŁASZ Joanna BBL Słupsk (POL)
1977
2017-01-05 12:56:45
18.
DAMPS Julita NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1981
2017-01-03 12:37:39
19.
DRUŻBA Agnieszka Przedszkole Integracyjne nr 8 (POL)
1980
2017-01-12 15:01:13
20.
DRUŻBA Olimpia Przedszkole Integracyjne nr 8 (POL)
2003
2017-01-12 15:02:09
21.
DUDEK Tomasz Słupsk (POL)
1971
2017-01-10 16:26:28
22.
DUDEK Wojciech Słupsk (POL)
1989
2017-01-11 18:58:10
23.
FIRLONG Kasia NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1987
2017-01-04 16:55:02
24.
FRUBA Andrzej BBL Słupsk (POL)
1958
2017-01-09 18:28:14
25.
FRUBA Karina STOPA Słupsk (POL)
1983
2017-01-06 20:22:40
26.
FURMAN Tomasz AML Słupsk (POL)
1979
2016-12-30 00:10:57
27.
GIERCZAK Piotr Jednostka Wojskowa 1872 Słupsk (POL)
1983
2017-01-11 18:10:19
28.
GIERLACH Jacek STOPA Słupsk (POL)
1989
2017-01-09 20:46:20
29.
GREBIENIK Andrzej Słupsk (POL)
1974
2017-01-12 19:39:15
30.
GUZOWSKI Dariusz Carry Petfood Trzebielino/Talex Borysław Borzytuchom (POL)
1969
2017-01-08 11:08:19
31.
HOLAK Kamila BBL Słupsk (POL)
1982
2017-01-12 20:03:58
32.
HOLAK Monika BBL Słupsk (POL)
1983
2017-01-12 18:09:24
33.
JANIK Julia Gim4 (POL)
2003
2017-01-11 18:24:20
34.
JEDLECKA Magdalena Słupsk (POL)
1974
2017-01-10 23:13:39
35.
KARGUL Jacek NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1979
2017-01-12 19:51:29
36.
KASPROWICZ Aron AML Słupsk (POL)
2007
2017-01-01 14:02:15
37.
KASPROWICZ Dobrosław Słupsk (POL)
1980
2017-01-01 14:03:12
38.
KASPROWICZ Małgorzata StopaSłupsk/Gim4 (POL)
1981
2017-01-01 14:04:49
39.
KAWAŁEK Piotr Gryf24.pl (POL)
1977
2016-12-29 16:55:40
40.
KAZIÓW Ryszard STOPA Słupsk (POL)
1953
2017-01-05 14:01:27
41.
KĘPIŃSKI Marcin Słupsk (POL)
1984
2017-01-09 22:31:13
42.
KISIEL Paweł AZS AP Słupsk (POL)
1987
2017-01-05 10:42:56
43.
KLEJDYSZ Beata Słupsk (POL)
1974
2017-01-02 18:17:58
44.
KOBIEROWSKI Sławomir K. B. GOCH BYTÓW (POL)
1981
2017-01-11 13:16:51
45.
KOŁODYŃSKA Anna BBL Słupsk (POL)
1954
2017-01-02 14:27:57
46.
KOŁODZIEJCZYK Danuta Pro Running Promotion (POL)
1964
2017-01-12 22:02:05
47.
KOŁODZIEJCZYK Maja Zespół szkół w Biesowicach (POL)
2006
2017-01-12 22:04:10
48.
KOŁTUN Łukasz Rezerwowe Psy (POL)
1986
2017-01-03 21:59:18
49.
KONOBRODZKI Piotr Słupsk (POL)
1965
2017-01-11 13:19:44
50.
KOSICKA Iwona STOPA Słupsk (POL)
1979
2016-12-29 17:21:21
51.
KOSICKA Zofia AML Słupsk (POL)
2007
2016-12-29 17:27:32
52.
KOSICKI Kajetan AML Słupsk (POL)
2007
2016-12-29 17:28:46
53.
KOSICKI Tomasz STOPA Słupsk (POL)
1979
2016-12-29 17:25:48
54.
KOWALSKI Krzysztof STOPA Słupsk (POL)
1957
2016-12-29 09:10:27
55.
KRUMPLEWSKI Jarosław NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1976
2017-01-12 21:34:04
56.
KRZACZEK Agnieszka Słupsk (POL)
1979
2017-01-09 09:40:19
57.
KSIˇŻEK Joanna Gim4 (POL)
2002
2017-01-02 12:13:07
58.
KUBIŃSKI Rafał NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1965
2017-01-09 20:54:02
59.
KUBI¦ Natalia Gim4 (POL)
2002
2017-01-02 12:14:30
60.
KULCZYCKA Liliana Przedszkole Integracyjne nr 8 (POL)
1980
2017-01-12 15:03:46
61.
KULPA Roksana Gim4 (POL)
2002
2017-01-02 12:10:42
62.
KURKUL Janek Pałówko (POL)
1999
2017-01-07 12:17:26
63.
KUZIO Waldemar Słupsk (POL)
1978
2016-12-29 13:14:07
64.
KWAPIS Wojciech Słupsk (POL)
1979
2017-01-11 08:46:49
65.
KWIATKOWSKI Piotr Słupsk (POL)
1977
2017-01-04 11:09:19
66.
LESZCZYŃSKI Tomasz Słupsk (POL)
1983
2017-01-11 10:12:42
67.
LIPIEC Barbara Przedszkole Integracyjne nr 8 (POL)
1983
2017-01-12 15:05:44
68.
ŁO¦ Liliana Gim4 (POL)
2002
2017-01-02 12:00:22
69.
LUBIŃSKA Liliana NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1967
2017-01-09 21:04:58
70.
LUBKIEWICZ Magdalena Słupsk (POL)
1973
2017-01-08 10:58:31
71.
MARCZAK Małgorzata Żelkowo (POL)
1960
2017-01-01 13:24:49
72.
MA¶LANKA Tomasz Aktywna Fabryka (POL)
1978
2017-01-06 15:28:46
73.
MEGGER Agata Siemianice (POL)
1974
2017-01-03 23:25:30
74.
MOCKALO Iza gryfice (POL)
1913
2016-12-27 19:37:22
75.
MULARCZYK Anna Słupsk (POL)
1981
2017-01-12 19:24:43
76.
MURAWSKA Katarzyna Słupsk (HUN)
1980
2016-12-31 15:29:05
77.
MYSZKOWSKA Grażyna NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1965
2017-01-09 20:32:25
78.
NACHYŁA Piotr STOPA Słupsk (POL)
1971
2017-01-11 12:02:21
79.
NAGÓREK Kamil STOPA Słupsk (POL)
1983
2016-12-28 14:40:18
80.
NAGÓREK Krzysztof Tupot Ustka (POL)
1957
2017-01-07 09:51:52
81.
NAZARKO Małgorzata BBL Słupsk (POL)
1976
2016-12-28 14:21:48
82.
NOWOCIŃSKA Wiktoria Gim4 (POL)
2002
2017-01-02 12:07:34
83.
OLECHNOWICZ Slawomir Stopa Słupsk (POL)
1975
2017-01-06 20:47:38
84.
OLECHNOWICZ Zbigniew Tupot Ustka (POL)
1948
2017-01-06 20:49:36
85.
PACEK Gabrysia Słupsk (POL)
2001
2017-01-11 18:13:10
86.
PĘPKO Joanna Słupsk (POL)
1981
2016-12-30 15:39:01
87.
PIŁCZYŃSKI Paweł Słupsk (POL)
1989
2017-01-06 20:18:47
88.
PIŁCZYŃSKI Zbigniew Słupsk (POL)
1963
2017-01-06 20:17:29
89.
PIOTRKOWSKI Tomasz STOPA Słupsk (POL)
1980
2017-01-08 18:40:05
90.
PÓŁTORZYCKI Piotr STOPA SŁUPSK (POL)
1971
2016-12-29 18:21:13
91.
PORĘBSKA Monika Słupsk (POL)
1983
2017-01-12 23:03:53
92.
POTASINSKI Roman Jednostka Wojskowa 1872 Słupsk (POL)
1983
2017-01-11 18:25:04
93.
PYTLARCZYK Dorota Przedszkole Integracyjne nr 8 (POL)
1977
2017-01-12 15:00:04
94.
RATAJCZYK Grazyna Słupsk (POL)
1952
2016-12-29 17:27:26
95.
ROGOZA Mateusz Zielin (POL)
1991
2017-01-10 14:38:10
96.
ROMBASA Julia Słupsk (POL)
1997
2017-01-03 17:01:06
97.
RUTECKA SYLWIA TUPOT USTKA (POL)
1982
2017-01-08 16:50:39
98.
RYBAK Beata Przedszkole Integracyjne nr 8 (POL)
1962
2017-01-12 14:58:37
99.
SCHMIDTKE Piotr dwa kije słupsk (POL)
1972
2017-01-10 21:42:46
100.
SKORUPSKA Aleksandra STOPA Słupsk (POL)
2004
2017-01-10 20:59:19
101.
SKORUPSKA Anna STOPA Słupsk (POL)
1977
2017-01-10 08:22:18
102.
SKORUPSKI Robert STOPA Słupsk (POL)
1978
2017-01-10 20:58:00
103.
SMUTEK Mariusz Słupsk (POL)
1989
2017-01-06 20:20:00
104.
STRZELECKA-DRAGUN Halina Słupsk (POL)
1955
2016-12-29 17:23:38
105.
SULL Agnieszka NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1973
2017-01-04 11:29:17
106.
SULL Kacper NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1998
2017-01-04 11:32:00
107.
SZEWCZUK Andrzej STOPA Słupsk (POL)
1953
2016-12-28 15:16:06
108.
SZUDARSKI Edward dwa kije słupsk (POL)
1958
2017-01-12 20:37:08
109.
SZWEDA Ewelina Słupsk (POL)
1993
2016-12-29 20:31:52
110.
SZYCKO Oliwia dwa kije słupsk (POL)
2006
2016-12-28 17:52:34
111.
SZYCKO Radosław dwa kije słupsk (POL)
1975
2016-12-28 17:51:16
112.
TÓRZ Andrzej Ustka (POL)
1955
2017-01-11 15:52:44
113.
TWITCHET Iain Lone Badger (POL)
1971
2016-12-29 16:55:15
114.
WˇSICKA Wiktoria AML Słupsk (POL)
2005
2017-01-10 18:23:57
115.
WˇSICKI Jacek STOPA Słupsk (POL)
1973
2017-01-10 18:22:12
116.
WENCŁAWSKI Michał AragorTeam\Night Runners Słupsk (POL)
1993
2017-01-12 18:05:57
117.
WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina dwa kije słupsk (POL)
1959
2017-01-12 20:35:20
118.
WOJDASIEWICZ Tadeusz Kepice (POL)
1986
2017-01-01 11:14:33
119.
WYBRANIEC Karolina Słupsk (POL)
1989
2017-01-09 10:01:16
120.
ZABIELSKI Sebastian STOPA Słupsk (POL)
1980
2017-01-11 17:51:27
121.
ZARZYCKA Izabela Ustka (POL)
1978
2017-01-10 11:25:47
122.
ZARZYCKI Dariusz Ustka (POL)
1979
2017-01-10 11:28:30
123.
ŻYŁA Robert Słupsk (POL)
1977
2017-01-03 19:56:33
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.022928953170776 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl