Panel administracyjny
PL | EN
3. Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy

GRYFINO, 3.05.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-27 21:23:53



10 km | Zgłoszonych: 259 | Opłaconych: 223
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ADAMCZYK Adam Szczecin (POL)
1955
M60 2017-03-27 14:33:46  
2.
ADAMOWICZ Daniel Szczecin (POL)
1984
M30 2017-01-15 19:11:40 Tak
3.
AŁASZEWSKI Dominik Gryfino (POL)
1974
M40 2017-01-17 09:33:06 Tak
4.
ANDRZEJCZAK Dariusz Stargard (POL)
1992
M20 2017-01-31 18:37:31 Tak
5.
ANDRZEJCZAK Jan Moryn (POL)
1949
M60 2017-02-26 18:17:06 Tak
6.
ANDRZEJCZAK Jessica Gartz (POL)
1997
K20 2017-02-08 17:11:45 Tak
7.
ANDRZEJCZAK Michał Bridgestone Stargard Runners (POL)
1977
M40 2017-02-24 07:18:33 Tak
8.
BABIJ Krzysztof Invest in the West PL (POL)
1981
M30 2017-02-22 08:02:43 Tak
9.
BˇCZYK Adam MONIA TEAM (POL)
1977
M40 2017-03-01 19:31:07 Tak
10.
BˇCZYK Monika MONIA TEAM (POL)
1978
K30 2017-03-01 19:32:29 Tak
11.
BˇK Tomasz Goleniów (POL)
1984
M30 2017-01-23 11:50:02 Tak
12.
BARTNIK Jarosław NordicAnia Team (POL)
1975
M40 2017-01-29 07:06:00 Tak
13.
BARTNIK Paweł Szczecin (POL)
1959
M50 2017-03-21 11:05:16 Tak
14.
BARTOSIŃSKI Piotr RAZ Szczecin (POL)
1964
M50 2017-03-09 16:12:10 Tak
15.
BIELAN Artur Szczecin (POL)
1980
M30 2017-03-27 15:13:33  
16.
BIELAŃSKA Paulina Drużyna Szpiku (POL)
1994
K20 2017-03-07 17:00:56 Tak
17.
BIENIEWICZ Mariusz Mam na to wybiegane :) (POL)
1991
M20 2017-01-18 17:45:49 Tak
18.
BILIŃSKA Magdalena Gorzów Wielkopolski (POL)
1976
K40 2017-03-15 14:36:33  
19.
BÖRNINCK Friederike 1. RC Talsand (DEU)
1990
K20 2017-02-15 11:14:35 Tak
20.
BRONICKA Małgorzta Wieczorne Bieganie w Gryfinie (POL)
1970
K40 2017-01-21 13:34:38 Tak
21.
BUDNY Tomasz Warszawa (POL)
1973
M40 2017-03-18 22:05:10 Tak
22.
BUJNOWSKA Anita Police (POL)
1990
K20 2017-03-08 18:29:05 Tak
23.
BZDAWKA Joanna ¦winouj¶cie (POL)
1976
K40 2017-01-19 09:22:52 Tak
24.
BZDAWKA Rafał ¦winouj¶cie (POL)
1975
M40 2017-01-19 09:19:55 Tak
25.
CEBEŃKO Maria Wieczorne Bieganie w Gryfinie (POL)
1968
K40 2017-01-19 07:46:49 Tak
26.
CEL Edyta OSTOJA (POL)
1970
K40 2017-02-13 00:01:45 Tak
27.
CHARĘZA Marcin ZAWADZKIEGO Szczecin (POL)
1980
M30 2017-03-21 22:17:01 Tak
28.
CHARLEJ Ireneusz Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
1972
M40 2017-03-01 18:50:01 Tak
29.
CHAWZIUK Magdalena Puszczyk Bukowy (POL)
1969
K40 2017-01-24 20:44:11 Tak
30.
CHLUDZIŃSKA Weronika Gryfino (POL)
2000
K16 2017-03-19 21:58:45 Tak
31.
CHLUDZIŃSKI Adam Gryfino (POL)
1975
M40 2017-03-19 21:54:36 Tak
32.
CHROBOCIŃSKA Elżbieta Szczecin (POL)
1966
K50 2017-01-18 20:45:10 Tak
33.
CHROBOCIŃSKI Daniel Szczecin (POL)
1993
M20 2017-01-18 20:57:39 Tak
34.
CHWEDCZUK Tomasz Szczecin (POL)
1995
M20 2017-03-24 21:37:29 Tak
35.
CIERPISZEWSKI Tomasz Szczecin (POL)
1983
M30 2017-03-27 13:24:28  
36.
CIESZYŃSKA Emilia Pniewo (POL)
1983
K30 2017-03-20 13:03:21  
37.
CIESZYŃSKI Wojtek Pniewo (POL)
1978
M30 2017-03-20 13:05:29 Tak
38.
CIE¦LAK Adam Gryfino (POL)
1962
M50 2017-01-15 22:49:34 Tak
39.
CIE¦LAK Helena Gryfino (POL)
1964
K50 2017-01-15 22:55:53 Tak
40.
CIE¦LUKOWSKI Wojciech TTSzczecin (POL)
1974
M40 2017-03-07 17:20:20 Tak
41.
CYWIŃSKA Ewa Pyrzyce (POL)
1976
K40 2017-03-22 13:37:45 Tak
42.
CYWIŃSKI Paweł Pyrzyce (POL)
1972
M40 2017-03-22 13:42:43 Tak
43.
CZAPIEWSKA Małgorzata Szczecin (POL)
1987
K30 2017-03-24 00:12:30 Tak
44.
CZEPIEL Jadwiga Banie (POL)
1969
K40 2017-01-29 19:13:13 Tak
45.
CZERNIACHOWSKA Ewelina Gryfino (POL)
1979
K30 2017-03-13 09:42:56 Tak
46.
DˇBROWSKI Jerzy Szczecin (POL)
1950
M60 2017-03-16 12:26:26 Tak
47.
DENISIUK Krzysztof Szczecin (POL)
1957
M60 2017-01-18 08:17:08 Tak
48.
DEPA Bogusława Szczecin (POL)
1975
K40 2017-03-06 21:57:50 Tak
49.
DETMER Łukasz Dominikanie (POL)
1986
M30 2017-03-19 10:21:50 Tak
50.
DUBROWSKI Konrad Wieczorne Bieganie w Gryfinie (POL)
1984
M30 2017-01-15 23:22:30 Tak
51.
DUL Magdalena Wieczorne Bieganie w Gryfinie (POL)
1977
K40 2017-01-15 20:23:19 Tak
52.
FIGOŁUSZKA Katarzyna Aktywne Choszczno (POL)
1990
K20 2017-01-30 18:47:50 Tak
53.
FLORKOWSKI Adam Szczecin (POL)
1989
M20 2017-03-16 20:55:30  
54.
FRYCZ Szymon Szczecin (POL)
1988
M20 2017-03-24 11:56:25 Tak
55.
FUHRMANN Anna 1. RC Talsand (DEU)
1999
K16 2017-02-13 14:02:12 Tak
56.
GAŁEK Paweł KP PSP Gryfino (POL)
1980
M30 2017-02-16 09:13:42 Tak
57.
GIERASIMCZYK Ernest Lesniczowka Weltyn (POL)
1967
M50 2017-03-27 20:21:28 Tak
58.
GIERASIMCZYK Katarzyna Lesniczowka Weltyn (POL)
1980
K30 2017-03-27 20:19:51 Tak
59.
GIERS-ROMEK Monika Puszczyk Bukowy (POL)
1984
K30 2017-01-18 21:17:50 Tak
60.
GOŁĘBIEWSKA Monika SZWLA Stargard (POL)
1983
K30 2017-03-11 11:29:52 Tak
61.
GÓRALSKI Piotr Szczecin (POL)
1980
M30 2017-03-19 20:04:17 Tak
62.
GRABOWSKA Alicja Gryfino (POL)
1977
K40 2017-01-16 13:06:35 Tak
63.
GRABOWSKA Paulina Szczecin (POL)
1988
K20 2017-03-13 08:23:12 Tak
64.
GREGULA Wojciech KP PSP Gryfino (POL)
1986
M30 2017-03-18 10:02:31  
65.
GRONEK Weronika Szczecin (POL)
1990
K20 2017-03-21 12:04:06 Tak
66.
HANKE Mareike 1. RC Talsand (DEU)
1998
K16 2017-03-13 09:28:49 Tak
67.
HATŁAS Edward biegacz Pniewo (POL)
1953
M60 2017-02-18 20:54:04 Tak
68.
HAWRYLAK Marcin SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach (POL)
1969
M40 2017-03-24 06:43:11  
69.
HEIDEMANN Artur HEIDEMANN POLSKA (POL)
1970
M40 2017-03-27 12:17:07  
70.
HEIDEMANN Lucas HEIDEMANN POLSKA (POL)
1999
M16 2017-03-27 12:23:36  
71.
HEIDEMANN Vivien HEIDEMANN POLSKA (POL)
1998
K16 2017-03-27 12:21:00  
72.
HENKELMAN Marcin Szczecin (POL)
1979
M30 2017-03-20 23:59:58 Tak
73.
HERM Willi 1. RC Talsand (DEU)
1999
M16 2017-02-13 14:02:16 Tak
74.
HLUSHENKA Zhana 1. RC Talsand (BLR)
1998
K16 2017-02-13 14:02:12 Tak
75.
HOC Dariusz Kołobrzeg (POL)
1973
M40 2017-03-21 09:31:44  
76.
HOŁYŃSKI Leszek Mam na to wybiegane :) (POL)
1987
M30 2017-01-18 17:48:58 Tak
77.
HOLZE Ann-Justine Gartz (DEU)
1998
K16 2017-02-19 20:11:32 Tak
78.
HOWIL Waldemar Kaizen (POL)
1976
M40 2017-01-20 12:51:25 Tak
79.
JABŁOŃSKA Agnieszka ACTIVE Chojna (POL)
1974
K40 2017-03-24 13:09:08 Tak
80.
JAKUBIK Sławomir Chojna (POL)
1998
M16 2017-03-18 14:13:47 Tak
81.
JAKUBOWSKI Lesław Gryfino (POL)
1959
M50 2017-03-11 14:28:06 Tak
82.
JAMROŻY Elżbieta Szczecin (POL)
1997
K20 2017-03-19 23:16:59  
83.
JANAS Ilona Szczecin (POL)
1990
K20 2017-03-22 20:31:10 Tak
84.
JANASZKIEWICZ Mateusz Delf Gryfino (POL)
2001
M16 2017-03-19 20:55:33  
85.
JANKA Joanna Tanowo (POL)
1974
K40 2017-03-20 13:33:15 Tak
86.
JANKOWSKI Marcin Szczecin/championpolice.pl (POL)
1974
M40 2017-03-26 11:47:24  
87.
JANKOWSKI Zbigniew ACTIVE Chojna (POL)
1989
M20 2017-03-01 22:36:40 Tak
88.
JANßEN Detlev Gartz (DEU)
1950
M60 2017-02-20 12:25:49 Tak
89.
JANUSZEWSKA Magdalena Wieczorne Bieganie w Gryfinie (POL)
1982
K30 2017-01-16 09:28:03 Tak
90.
JAROSZ Artur Szczecin (POL)
1982
M30 2017-03-23 13:41:29  
91.
JASAREVIC Medin 1. RC Talsand (DEU)
1998
M16 2017-02-13 14:02:19 Tak
92.
JASIŃSKI Arkadiusz Szczecin (POL)
1977
M40 2017-02-23 20:39:26 Tak
93.
JAZ Aneta ACTIVE Chojna (POL)
1999
K16 2017-03-25 19:28:56  
94.
JAZ Justyna ACTIVE Chojna (POL)
1999
K16 2017-03-25 19:26:18  
95.
JAZ Paulina ACTIVE Chojna (POL)
1997
K20 2017-03-25 19:31:44  
96.
JÓ¬WICKA Aneta Szczecin (POL)
1973
K40 2017-03-14 12:50:17  
97.
JUDEK Krzysztof Mierzyn (POL)
1953
M60 2017-02-24 22:33:20 Tak
98.
JUSTYŃSKI Andrzej 1. RC Talsand (POL)
1984
M30 2017-03-05 09:48:17 Tak
99.
KACZOR Przemysław Gryfino (POL)
1979
M30 2017-03-01 17:50:26 Tak
100.
KACZYŃSKI Artur Pilchowo (POL)
1970
M40 2017-03-08 20:24:56 Tak
101.
KALICIAK Marta Wieczorne Bieganie w Gryfinie (POL)
1982
K30 2017-02-01 20:38:29 Tak
102.
KAMIŃSKA Agnieszka Gryfino (POL)
1980
K30 2017-01-16 20:32:54 Tak
103.
KAMIŃSKA Magdalena PUM Szczecin (POL)
1982
M30 2017-03-16 11:52:25 Tak
104.
KAMIŃSKI Adam Gryfino (POL)
1980
M30 2017-01-16 20:27:28 Tak
105.
KANTOR Łukasz Szczecin (POL)
1981
M30 2017-02-13 18:10:40 Tak
106.
KARPICKA Marta Gryfino (POL)
1981
K30 2017-01-20 14:28:07 Tak
107.
KA¦NICKA Małgorzata Szczecin (POL)
1980
K30 2017-03-18 14:12:14 Tak
108.
KAWCZYŃSKA Lidia Wieczorne Bieganie w Gryfinie (POL)
1973
K40 2017-03-27 16:35:35  
109.
KIELISZEK Anna Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
1982
K30 2017-03-07 12:33:13 Tak
110.
KLUZA-HOWIL Lila Kaizen (POL)
1976
K40 2017-01-20 12:54:47 Tak
111.
KOLENDA Krzysztof Szczecin (POL)
1977
M40 2017-02-27 10:51:20 Tak
112.
KONDELA Paweł Choszczno (POL)
1975
M40 2017-03-27 11:17:18 Tak
113.
KOPCEWICZ Henryk Crown Goleniow (POL)
1954
M60 2017-02-23 00:05:42 Tak
114.
KOPCEWICZ Robert Rozbiegany Goleniów (POL)
1966
M50 2017-03-27 20:40:28  
115.
KORNEL Grzegorz Gryfino (POL)
1977
M40 2017-02-20 08:22:17 Tak
116.
KORNEL Maja Szczecin (POL)
1980
K30 2017-02-05 16:53:51 Tak
117.
KOSIŃSKI Mateusz Drużyna Szpiku (POL)
1990
M20 2017-01-15 21:38:15 Tak
118.
KOWALSKA Roksana Wieczorne Bieganie w Gryfinie (POL)
1988
K20 2017-01-15 20:44:08 Tak
119.
KRAUßER Nancy Jamikower Raketen (DEU)
1978
K30 2017-03-06 16:24:31 Tak
120.
KROPIDŁOWSKI Florian Police UKL Ósemka (POL)
1935
M70 2017-02-26 13:21:24 Tak
121.
KRUMMHOLZ Vivien 1. RC Talsand (DEU)
1999
K16 2017-02-13 14:02:13 Tak
122.
KRYGIER Monika Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
1986
K30 2017-03-18 11:19:41 Tak
123.
KRYSIAK Tomasz Amatorskie Bieganie w Szczecinie (POL)
1983
M30 2017-01-17 14:17:09 Tak
124.
KRYSZKOWSKI Czarek Zadyszka Team Gryfino (POL)
1966
M50 2017-01-31 13:03:51 Tak
125.
KRZEMIEŃ Ireneusz ¦winouj¶cie (POL)
1966
M50 2017-02-11 17:32:04 Tak
126.
KUCHTA Piotr KB Pionier Szczecin (POL)
1988
M20 2017-03-23 18:17:35 Tak
127.
KULIG Krzysztof Modlitwa Biegania Gryfino (POL)
1977
M40 2017-02-02 17:20:21 Tak
128.
KULIŃSKA Emilia Szczecin (POL)
1990
K20 2017-03-10 20:59:45 Tak
129.
KU¬MICZ Katarzyna Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus (POL)
1979
K30 2017-03-20 13:27:45 Tak
130.
KWIECIEŃ Piotr AVRIL-Międzyzdroje (POL)
1973
M40 2017-01-23 14:15:50 Tak
131.
KWINTAL Jan Krępsko (POL)
1973
M40 2017-03-20 08:53:08 Tak
132.
LANGNER Ariel Stargard (POL)
1977
M40 2017-01-18 09:00:56 Tak
133.
LATUSZEK Sebastian Szczecin (POL)
1988
M20 2017-03-10 22:36:58 Tak
134.
ŁĘTOWSKI Mariusz KM TEAM (POL)
1974
M40 2017-03-26 20:09:59 Tak
135.
LOMANOWSKA Wioleta Schwedt (POL)
1983
K30 2017-03-12 17:13:25 Tak
136.
LOOK Elisa 1. RC Talsand (DEU)
1999
K16 2017-02-13 14:03:04 Tak
137.
LORENT Agnieszka Gryfino (POL)
1984
K30 2017-02-16 11:21:59 Tak
138.
LUBAS Rafał Gryfino (POL)
1977
M40 2017-03-19 21:55:31 Tak
139.
MACHOWSKA Anna VOCALIS Szczecin (POL)
1964
K50 2017-03-14 09:45:56 Tak
140.
MACIEJEWSKA Grażyna SZWLA Stargard (POL)
1959
K50 2017-03-11 11:47:28 Tak
141.
MACIEJUK Mateusz Gryfino (POL)
1986
M30 2017-01-25 23:03:12 Tak
142.
MAILY Mayelin Schwedt (CUB)
1972
K40 2017-03-12 17:25:31 Tak
143.
MAJDAN Helena Szczecin (POL)
1952
K60 2017-02-10 12:01:03 Tak
144.
MAKOWSKI Dariusz KB HERMES Gryfino (POL)
1968
M40 2017-02-04 11:50:09 Tak
145.
MAŁECKA Anna Szczecin (POL)
1978
K30 2017-01-21 10:28:29 Tak
146.
MAŁECKI Sebastian Szczecin (POL)
1981
M30 2017-01-21 10:26:42 Tak
147.
MANDELKOW Maximilian 1. RC Talsand (DEU)
1999
M16 2017-02-13 14:02:20 Tak
148.
MARGGRAF Claudia 1. RC Talsand (DEU)
1999
K16 2017-02-13 14:02:17 Tak
149.
MASŁOWSKA Barbara Stargard (POL)
1973
K40 2017-03-21 15:08:53  
150.
MASŁOWSKI Artur Stargard (POL)
1975
M40 2017-03-22 10:18:49  
151.
MATUSZKIEWICZ Marcin Gryfino (POL)
1977
M40 2017-02-06 07:52:38 Tak
152.
MICHALEK Tomasz Modlitwa Biegania Gryfino (POL)
1987
M30 2017-03-27 11:40:06 Tak
153.
MICHALIK Andrzej Szczecin (POL)
1970
M40 2017-03-19 20:07:25 Tak
154.
MINKO Arkadiusz Szczecin (POL)
1988
M20 2017-03-09 17:59:15 Tak
155.
MÜLLER Niclas 1 .RC Talsand (DEU)
1999
M16 2017-02-13 14:02:54 Tak
156.
MURAWSKA Monika ¦winouj¶cie (POL)
1978
K30 2017-01-17 09:28:00 Tak
157.
MUSKAŁA Beata Gryfino (POL)
1969
K40 2017-03-05 20:26:20 Tak
158.
NARZEKALAK Jacek Szczecin (POL)
1986
M30 2017-03-22 22:27:49 Tak
159.
NASIADEK Arkadiusz Szczecin (POL)
1972
M40 2017-03-27 11:13:02 Tak
160.
NIEWIADOMSKA Izabela Pyrzyce (POL)
1975
K40 2017-03-22 18:47:17  
161.
NOWACKA Roksana SZWLA Stargard (POL)
1992
K20 2017-03-11 11:44:07 Tak
162.
NOWICKA Wioleta Wieczorne Bieganie w Gryfinie (POL)
1980
K30 2017-01-16 12:11:08 Tak
163.
PAJˇK Karolina Szczecin (POL)
1978
K30 2017-01-18 21:31:58 Tak
164.
PALJAK Tiit MNC NE Szczecin (EST)
1973
M40 2017-03-24 11:33:11  
165.
PEJSKA-BABIŃSKA Justyna Gryfino (POL)
1981
K30 2017-01-26 22:44:58 Tak
166.
PELC Marek 12 BZ Ku czci pamięci (POL) (POL)
1983
M30 2017-03-03 15:28:47 Tak
167.
PIETROWICZ Dariusz Puszczyk Bukowy (POL)
1987
M30 2017-03-26 23:20:20 Tak
168.
PLATA Tadeusz Maratończyk Team Szczecin (POL)
1951
M60 2017-03-20 09:29:39  
169.
PODOLAK Izabela Gryfino (POL)
1975
K40 2017-03-14 21:19:10  
170.
PODOLAK Mirosław KP PSP Gryfino (POL)
1974
M40 2017-03-14 21:15:05  
171.
POPIÓŁ Izabela Szczecin (POL)
1971
K40 2017-03-25 20:01:11 Tak
172.
POTASZNIK Artur Maratończyk Team Szczecin (POL)
1972
M40 2017-03-06 19:52:44 Tak
173.
POTRZEBOWSKA Iwona Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
1969
K40 2017-02-23 18:08:01 Tak
174.
POZDROWICZ Paweł Ińsko (POL)
1955
M60 2017-02-17 18:43:52 Tak
175.
PO¬NIAK Katarzyna Wieczorne Bieganie w Gryfinie (POL)
1984
K30 2017-03-05 21:33:50 Tak
176.
PRELLWITZ Paul 1. RC Talsand (DEU)
1999
M16 2017-02-16 12:23:10 Tak
177.
PRUSEK Mateusz Aktywne Choszczno (POL)
1989
M20 2017-01-30 16:46:41 Tak
178.
PRZYBYLAK Małgorzata Stargard. Ja się nie ¶cigam (POL)
1977
K40 2017-03-15 10:36:44 Tak
179.
PRZYGODA Pia 1. RC Talsand (DEU)
1998
K16 2017-02-13 14:04:01 Tak
180.
PRZYSTUPA Edyta Szczecin (POL)
1980
K30 2017-03-06 22:15:27 Tak
181.
RACINOWSKI Paweł Gryfino (POL)
1963
M50 2017-03-20 19:33:58 Tak
182.
RAGAN Stefan Gryfino (POL)
1973
M40 2017-02-16 13:13:56 Tak
183.
RAWA Donata Mango Gatki Team (POL)
1974
K40 2017-03-14 21:48:59 Tak
184.
RĘCŁAWOWICZ Artur Szczecin (POL)
1980
M30 2017-01-17 21:25:20 Tak
185.
REINHOLZ Elżbieta Szczecin (POL)
1979
K30 2017-01-18 21:05:29 Tak
186.
REJER Robert Szczecin (POL)
1975
M40 2017-03-20 15:01:34 Tak
187.
REKOWSKA Danuta Bezrzecze (POL)
1961
K50 2017-01-22 23:30:21 Tak
188.
ROEDIGER Lea 1. RC Talsand (DEU)
1998
K16 2017-02-13 14:04:17 Tak
189.
ROGIEN Arkadiusz Szczecin (POL)
1971
M40 2017-02-20 22:01:47 Tak
190.
ROJEWSKI Mateusz Szczecin (POL)
1987
M30 2017-03-27 21:19:19  
191.
RUDZIŃSKI Grzegorz Delf Gryfino (POL)
1999
M16 2017-03-16 21:40:56  
192.
RUDZIŃSKI Jakub IRONMAN CS Szcczecin (POL)
1999
M16 2017-02-16 13:04:31 Tak
193.
RÜLKE Theresa 1. RC Talsand (DEU)
1999
K16 2017-02-13 14:04:56 Tak
194.
RYMER Wojtek Klub własny jednoosobowy (POL)
1972
M40 2017-02-26 17:31:00 Tak
195.
RZEPKOWSKI Piotr 1. RC Talsand (POL)
1998
M16 2017-02-13 14:06:38 Tak
196.
SADOWSKI Artur Gryfino (POL)
1971
M40 2017-01-18 15:53:46 Tak
197.
SAKOWSKA Magdalena Chojna (POL)
1970
K40 2017-03-27 16:51:43  
198.
SAWIŃSKA Anna NordicAnia Team (POL)
1980
K30 2017-01-28 08:07:14 Tak
199.
SCHABLACK Michele 1. RC Talsand (DEU)
1999
K16 2017-03-15 20:21:06 Tak
200.
SCHAWE Jacqueline 1. RC Talsand (DEU)
1998
K16 2017-02-13 14:02:58 Tak
201.
SCHLINKE Sophie 1. RC Talsand (DEU)
1998
K16 2017-02-14 12:35:43 Tak
202.
SCHOKNECHT Theresa 1 .RC Talsand (DEU)
1998
K16 2017-03-27 11:21:35  
203.
SENGSTOCK Alina 1. RC Talsand (DEU)
1998
K16 2017-02-13 14:02:32 Tak
204.
SERAFIN Piotr Wołów (POL)
1978
M30 2017-01-17 13:59:21 Tak
205.
SIELICKI Mateusz KPP W Policach (POL)
1987
M30 2017-03-19 23:01:56 Tak
206.
SKˇPSKI Ryszard SZWLA Stargard (POL)
1946
M70 2017-03-24 20:49:29 Tak
207.
SKWARZYŃSKA Katarzyna Home Made Cookies Gryfino (POL)
1983
K30 2017-03-23 12:53:41 Tak
208.
SKWARZYŃSKI Artur Home Made Cookies Gryfino (POL)
1984
M30 2017-03-23 12:59:07 Tak
209.
SOBCZAK Robert Stargard (POL)
1978
M30 2017-01-18 08:28:07 Tak
210.
SOBECKI Filip IRONMAN CS Szcczecin (POL)
1976
M40 2017-03-20 12:28:10 Tak
211.
SOHN Gina 1.RC Talsand (DEU)
1999
K16 2017-02-13 21:29:35 Tak
212.
SOWA Krzysztof Hot-Point.pl (POL)
1984
M30 2017-01-20 19:01:45 Tak
213.
STADNIK Maciej Szczecin (POL)
1995
M20 2017-03-24 17:38:06 Tak
214.
STANEK Małgorzata Dzwonowo (POL)
2000
K16 2017-03-18 11:58:25 Tak
215.
STANISZEWSKI Sławomir Przecław (POL)
1971
M40 2017-03-23 13:58:23 Tak
216.
STELMASZYK Ewa Warzymice (POL)
1964
K50 2017-01-16 19:44:43 Tak
217.
STERNKIKER Heike Schwedt (DEU)
1968
K40 2017-03-12 19:53:08 Tak
218.
STERNKIKER Mario Schwedt (DEU)
1968
M40 2017-03-12 19:54:55 Tak
219.
STACHOWSKI Andrzej Szczecin (POL)
1968
M40 2017-03-07 20:35:19 Tak
220.
STUDENNA Joanna Gryfino (POL)
1978
K30 2017-03-27 10:33:40  
221.
SYLWESTRZAK Piotr Warzymice (POL)
1974
M40 2017-01-30 11:49:01 Tak
222.
SYNAK Lubomir Szczecin (POL)
1976
M40 2017-02-19 19:27:25 Tak
223.
SZALEWICZ Małgorzata Szybciej Nie Mogę (POL)
1966
K50 2017-01-16 10:12:37 Tak
224.
SZCZĘK Klaudia 1. RC Talsand (POL)
1997
K20 2017-02-13 14:02:07 Tak
225.
SZULC Anna Schwedt (POL)
1983
K30 2017-03-12 17:11:01 Tak
226.
SZURGOCINSKA Nikolina KB HERMES Gryfino (POL)
1993
K20 2017-03-27 21:14:09  
227.
SZYMAŃSKA Anna Rozbiegany Goleniów (POL)
1958
K50 2017-01-16 19:04:14 Tak
228.
SZYMAŃSKI Marek Gryfino (POL)
1968
M40 2017-02-10 15:41:46 Tak
229.
SZYMAŃSKI Sławomir RAZ Szczecin (POL)
1981
M30 2017-02-13 16:49:24 Tak
230.
¦LUBOWSKI Dariusz RAZ Szczecin (POL)
1976
M40 2017-03-26 20:46:23 Tak
231.
TARKA Marta Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
1992
K20 2017-03-06 07:29:35 Tak
232.
TARNOWSKA-PELC Marta 12 BZ Ku czci pamięci (POL) (POL)
1985
K30 2017-03-03 15:36:10 Tak
233.
TOŁEK Michał Szczecin (POL)
1988
M20 2017-03-21 10:13:20 Tak
234.
TOMCZYK Adam KP PSP Gryfino (POL)
1991
M20 2017-02-04 23:13:08 Tak
235.
URBAŃCZYK Marcin MNC NE Szczecin (POL)
1974
M40 2017-03-24 08:58:55 Tak
236.
VARK Marek MNC NE Szczecin (EST)
1977
M40 2017-03-24 11:31:37 Tak
237.
VOß Franziska 1. RC Talsand (DEU)
1983
K30 2017-02-20 12:23:01 Tak
238.
WAGNER Robert 1. RC Talsand (DEU)
1997
M20 2017-02-25 13:33:18 Tak
239.
WALTER Wiebke 1. RC Talsand (DEU)
1998
K16 2017-02-13 14:02:16 Tak
240.
WASILUK Małgorzata Gryfino-Tu serce bije szybciej (POL)
1981
K30 2017-03-12 12:05:35 Tak
241.
WIERZBICKA Anna Gryfino (POL)
1990
K20 2017-01-31 17:49:27 Tak
242.
WIERZBICKI Radosław Gryfino (POL)
1991
M20 2017-01-31 17:52:49 Tak
243.
WIETRZYŃSKA Agnieszka Szczecin (POL)
1989
K20 2017-03-21 12:14:41 Tak
244.
WILKLISZ Wojciech Szczecin Biega (POL)
1970
M40 2017-02-08 18:15:20 Tak
245.
WINKEL Arkadiusz 100% EKIPA Gryfino (POL)
1972
M40 2017-02-23 14:04:14 Tak
246.
WITKO¦ Tomasz Pniewo (POL)
1975
M40 2017-02-07 06:06:07 Tak
247.
WOJCIECHOWSKA Gabriela Gryfino (POL)
1985
K30 2017-01-16 14:27:46 Tak
248.
WOJTALEWICZ Michał Szczecin (POL)
1990
M20 2017-03-21 04:38:39 Tak
249.
WONDOŁOWSKI Stanisław Szczecin wieczorrne bieganie (POL)
1946
M70 2017-01-25 22:20:10 Tak
250.
WOSZCZYK Renata Szczecin (POL)
1978
K30 2017-03-14 12:45:46  
251.
WRZOSEK Krzysztof Rurzyca (POL)
1984
M30 2017-03-27 11:21:17 Tak
252.
ZADURSKA Małgorzata Warzymice (POL)
1974
K40 2017-03-22 18:21:45 Tak
253.
ZADURSKI Robert Warzymice (POL)
1972
M40 2017-03-22 18:23:29 Tak
254.
ZALESKA Beata Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
1967
K50 2017-02-23 17:43:51 Tak
255.
ZARĘBSKA Agnieszka Mielenko (POL)
1975
K40 2017-02-07 11:09:24 Tak
256.
ZASTAWA Adam Kliniska (POL)
1973
M40 2017-03-14 16:01:03 Tak
257.
ZIELIŃSKI Marcin Nowogard (POL)
1984
M30 2017-03-05 18:57:57 Tak
258.
ZIENIUK Aneta Szczecin (POL)
1991
K20 2017-03-07 22:16:33 Tak
259.
ZIENIUK Beata Szczecin (POL)
1985
K30 2017-03-08 09:21:42 Tak


21.097 km | Zgłoszonych: 146 | Opłaconych: 121
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ADAMCZUK Feliks Szczecin (POL)
1971
M40 2017-01-17 23:06:38 Tak
2.
ADRIAN CZABORYK Monika Mango Gatki Team (POL)
1973
K40 2017-03-27 21:23:53  
3.
ANDRYCH Kamil Wieczorne Bieganie w Gryfinie (POL)
1985
M30 2017-03-23 14:37:06 Tak
4.
ANDRYCH Magdalena Wieczorne Bieganie w Gryfinie (POL)
1987
M30 2017-03-23 14:30:20 Tak
5.
ANTONOWICZ Wojciech Szczecin (POL)
1964
M50 2017-03-13 09:58:18 Tak
6.
BABIŃSKI Robert RUNNING SAPPERS TEAM (POL)
1978
M30 2017-01-26 22:41:20 Tak
7.
BˇK Mariusz Police (POL)
1973
M40 2017-03-27 18:14:43  
8.
BAWANKIEWICZ Sebastian Szczecin (POL)
1970
M40 2017-03-21 14:12:30  
9.
BIAŁKOWSKA Katarzyna Szczecin (POL)
1977
K40 2017-03-27 09:55:21  
10.
BIELAŃSKI Mirek Drużyna Szpiku (POL)
1960
M50 2017-01-20 19:55:25 Tak
11.
BRZˇKAŁA Waldemar Klub Biegacza Kamień Pomorski (POL)
1970
M40 2017-03-10 09:03:27 Tak
12.
BUJAK Justyna Run Pro Sport (POL)
1984
K30 2017-03-08 20:51:41 Tak
13.
BURZYŃSKI Przemysław ORANGE POLSKA (POL)
1973
M40 2017-03-07 15:40:41 Tak
14.
CHLEBOWSKI Adam WYSOCKI-SKI TEAM Szczecin (POL)
1948
M60 2017-03-01 11:47:10 Tak
15.
CHMIELOWIEC Władysław Szczecin (POL)
1960
M50 2017-03-17 09:47:11 Tak
16.
CHRZˇSZCZ Andrzej Kostrzyn nad Odr± (POL)
1975
M40 2017-03-26 18:12:16  
17.
CHRZˇSZCZ Katarzyna Kostrzyn nad Odr± (POL)
1973
K40 2017-03-26 18:15:28  
18.
CZEKALSKI Tomasz A G B NYGUS Chojna (POL)
1980
M30 2017-01-29 17:13:35 Tak
19.
CZOSNOWSKI Krzysztof KB HERMES Gryfino (POL)
1978
M30 2017-03-22 08:19:25  
20.
CZYLKOWSKI Patryk Banie (POL)
1985
M30 2017-01-15 21:18:12 Tak
21.
CZYRNY Łukasz Karnice (POL)
1981
M30 2017-02-05 20:01:49 Tak
22.
DˇBROWSKI Mateusz Szczecin (POL)
1986
M30 2017-03-24 00:22:53 Tak
23.
DOBIECKI Robert TTSzczecin (POL)
1970
M40 2017-01-26 19:51:31 Tak
24.
DRO¬DZIEL Janusz KB Hermes Gryfino (POL)
1958
M50 2017-01-20 13:27:57 Tak
25.
DRO¬DZIEL Magdalena KB HERMES Gryfino (POL)
1986
K30 2017-02-02 10:06:19 Tak
26.
DRÓŻDŻ Ireneusz Gryfino (POL)
1967
M50 2017-03-27 10:52:20  
27.
DRÓŻDŻ Tomasz Szerszeń Bogatynia (POL)
1971
M40 2017-03-24 21:48:13  
28.
DUCHOWSKI Robert 100% EKIPA Gryfino (POL)
1973
M40 2017-03-27 12:53:54 Tak
29.
DYMOWSKI Paweł Szczecin Biega (POL)
1984
M30 2017-01-18 08:36:52 Tak
30.
FIRLIK Mirosław Klub Biegacza Kamień Pomorski (POL)
1966
M50 2017-03-15 13:37:38 Tak
31.
GˇCIARSKI Krystian Fizjobiegacze Szczecin (POL)
1990
M20 2017-03-23 20:07:14 Tak
32.
GRABARSKI Karol ŁódĽ (POL)
1990
M20 2017-03-23 10:51:25  
33.
GRUSZKA Adam METRO-SERVICES Szczecin (POL)
1966
M50 2017-03-26 15:44:03  
34.
GRZELAK Barbara Stargard (POL)
1977
K40 2017-01-17 11:55:27 Tak
35.
GUZIKOWSKI Tomasz GUZIK Team (POL)
1979
M30 2017-03-16 11:50:07 Tak
36.
HARASZCZUK Jerzy Załom (POL)
1965
M50 2017-02-20 12:08:19 Tak
37.
HARASZCZUK Joanna Fizjobiegacze Szczecin (POL)
1988
K20 2017-02-20 12:04:46 Tak
38.
HARASZCZUK Krystian Fizjobiegacze Szczecin (POL)
1987
M30 2017-02-20 12:07:00 Tak
39.
HARNER Jacek Police (POL)
1986
M30 2017-03-27 20:15:26  
40.
JABLKO Leszek 5pinż (POL)
1972
M40 2017-03-18 16:59:15  
41.
JABŁOŃSKI Tomasz Sepulka Racing (POL)
1963
M50 2017-03-02 21:34:46 Tak
42.
JAKOWIENKO Grzegorz ¦widwin (POL)
1984
M30 2017-03-18 12:20:50 Tak
43.
JAKUBOWSKI Jan Grupa Szczecin-Bukowo (POL)
1955
M60 2017-03-23 19:54:31  
44.
JAMROZIAK Grzegorz Klub Biegacza Kamień Pomorski (POL)
1981
M30 2017-01-27 19:43:40 Tak
45.
JAWORSKI Jakub Syberian Husky Team (POL)
1990
M20 2017-03-21 16:40:11 Tak
46.
JÖRG Gerber Jamikower Raketen (DEU)
1968
M40 2017-03-06 16:17:35 Tak
47.
KACA Jarosław SKB Dzik (POL)
1990
M20 2017-01-25 16:22:03 Tak
48.
KALINOWSKA Karolina Szczecin (POL)
1987
K30 2017-01-23 15:16:49 Tak
49.
KAMIŃSKI Łukasz PARKRUN Szczecin (POL)
1980
M30 2017-03-21 00:15:51 Tak
50.
KASIERSKA Ewa Katarzyna WKB META Lubliniec (POL)
1948
K60 2017-01-27 08:46:18 Tak
51.
KLUCZYŃSKI Zbigniew Kostrzyn nad Odr± (POL)
1964
M50 2017-01-19 08:52:57 Tak
52.
KORELL Klaus MTP Hersbruck (DEU)
1959
M50 2017-01-17 11:12:03  
53.
KORZENIEWSKI Jarosław KW PSP Gorzów Wlkp. (POL)
1975
M40 2017-03-10 10:22:11 Tak
54.
KRAWCZYK Katarzyna KB HERMES Gryfino (POL)
1980
K30 2017-02-10 11:00:15 Tak
55.
KUJATT Wojciech Run Pro Sport (POL)
1977
M40 2017-03-08 20:47:44 Tak
56.
KUPIŃSKI Mieczysław Modlitwa Biegania Gryfino (POL)
1977
M40 2017-02-27 08:36:08 Tak
57.
KURLEJ Mariusz KB HERMES Gryfino (POL)
1968
M40 2017-01-15 23:28:45 Tak
58.
KUROWSKA Ewa Szczecin (POL)
1973
K40 2017-03-17 21:03:22 Tak
59.
KU¬MICZ Tomasz Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus (POL)
1979
M30 2017-03-20 13:29:26 Tak
60.
KWIATKOWSKI Leszek Gryfino (POL)
1961
M50 2017-03-03 13:13:10 Tak
61.
ŁADA Piotr 5pinż (POL)
1987
M30 2017-01-24 20:07:30 Tak
62.
LECH Stanisław Szczecin (POL)
1946
M70 2017-03-13 08:15:43 Tak
63.
LESZCZYŃSKI Michał Syberian Husky Team (POL)
1978
M30 2017-02-10 18:49:23 Tak
64.
LEW Piotr Atak Logistik (POL)
1976
M40 2017-01-15 20:38:17 Tak
65.
LEWANDOWSKI Mirosław Goleniów (POL)
1960
M50 2017-01-24 19:36:42 Tak
66.
LEWANDOWSKI Piotr Police (POL)
1980
M30 2017-03-19 21:21:59 Tak
67.
LIPIŃSKA Sylwia Szczecin (POL)
1990
K20 2017-01-17 15:55:57 Tak
68.
LIS Jan Goleniów (POL)
1966
M50 2017-03-27 21:08:13  
69.
ŁOCMAN Daniel Szczecin (POL)
1976
M40 2017-01-30 21:21:37 Tak
70.
LUBECKI Michał Szczecin (POL)
1975
M40 2017-03-21 17:17:09  
71.
MACIEJEWSKI Henryk SZWLA (POL)
1940
M70 2017-02-05 17:51:11 Tak
72.
MADERA Krzysztof ACTIVE Chojna (POL)
1984
M30 2017-01-17 22:54:20 Tak
73.
MˇDROWSKA Renata Rozbiegany Goleniów (POL)
1973
K40 2017-01-20 09:44:22 Tak
74.
MAGALSKI Tomasz Klub Biegacza Kamień Pomorski (POL)
1988
M20 2017-02-17 11:50:56 Tak
75.
MAGIELNICKI Rafał Czepino (POL)
1982
M30 2017-01-29 21:26:54 Tak
76.
MARTYNOWICZ Andrzej Z1 JINKS (POL)
1977
M40 2017-02-04 01:39:09 Tak
77.
MATAJ Maciej 100%Ekipa Gryfino (POL)
1978
M30 2017-03-27 12:11:24  
78.
MENDYKA Paweł Szczecin (POL)
1987
M30 2017-03-02 22:04:59 Tak
79.
MIELNICZUK Marcin Szczecin (POL)
1986
M30 2017-02-04 18:18:34 Tak
80.
MORDASZEWSKI Jarosław Szczecin (POL)
1975
M40 2017-02-14 17:27:38 Tak
81.
MURAWICZ Paweł Szczecin (POL)
1970
M40 2017-01-22 20:41:42 Tak
82.
MYSLISZ Barbara Chojna (POL)
1971
K40 2017-03-19 16:08:18 Tak
83.
NOWAK Magdalena Szczecin (POL)
1987
K30 2017-01-18 21:46:05 Tak
84.
OGRODOWICZ Kasia KLUB BIEGACZA Kamień Pomorski (POL)
1984
K30 2017-03-22 10:56:43 Tak
85.
OLEJNIK Marzena Szczecin (POL)
1968
K40 2017-03-15 09:31:26 Tak
86.
OLEJNIK Przemek Szczecin (POL)
1969
M40 2017-03-15 09:33:44 Tak
87.
OLESZEK Tomasz Goleniów (POL)
1970
M40 2017-03-01 05:36:46 Tak
88.
OSOWSKI Tomek Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno (POL)
1988
M20 2017-03-20 18:06:51 Tak
89.
OTOKA Kasia MONIA TEAM (POL)
1977
K40 2017-02-01 09:07:38 Tak
90.
PACHNOWSKI Sławomir Szczecin (POL)
1985
M30 2017-03-12 12:34:06 Tak
91.
PAŃKO Andrzej biegam bo lubię (POL)
1993
M20 2017-03-27 18:37:08  
92.
PAPIERSKA Iwona Szczecin (POL)
1986
K30 2017-02-10 15:00:07 Tak
93.
PASTERNAK Rafał Team Odra Gryfino (POL)
1982
M30 2017-03-21 19:10:32 Tak
94.
PAWLEWSKI Krzysztof A G B NYGUS Chojna (POL)
1975
M40 2017-01-29 17:08:28 Tak
95.
PLUTA Grzegorz KB HERMES Gryfino (POL)
1963
M50 2017-03-23 14:41:22 Tak
96.
PRUSS Katarzyna Szczecin (POL)
1977
K40 2017-02-17 09:17:04 Tak
97.
PRUSZANOW Marcin KB HERMES Gryfino (POL)
1976
M40 2017-01-22 19:28:24 Tak
98.
RACIBORSKI Marek TRUCHTowo 42.195 / Drużyna Szpiku (POL)
1971
M40 2017-02-27 20:18:16 Tak
99.
RADOMIŃSKI Piotr Tanowo (POL)
1972
M40 2017-02-08 16:08:12 Tak
100.
RICHERT Jeniffer 1. RC Talsand (DEU)
1999
K18 2017-02-13 13:58:09 Tak
101.
RITTER Beate MTP Hersbruck (DEU)
1961
K50 2017-01-17 11:05:49  
102.
ROGALSKI Marcin Gryfino/Szczecin/Poznań (POL)
1983
M30 2017-03-09 22:49:32 Tak
103.
ROGALSKI Marcin VOCALIS Szczecin (POL)
1965
M50 2017-03-14 09:48:34 Tak
104.
ROGOWSKI Robert Szczecin (POL)
1969
M40 2017-02-10 11:29:50 Tak
105.
ROMAŃSKI Wojciech Szczecin (POL)
1977
M40 2017-03-12 06:35:52 Tak
106.
ROSTRYGIN Katarzyna Szczecin (POL)
1981
K30 2017-01-17 14:05:29 Tak
107.
ROŻKO Sebastian OSiR Gryfino (POL)
1983
M30 2017-01-15 22:16:40 Tak
108.
RUDZIŃSKI Jacek KB HERMES Gryfino (POL)
1969
M40 2017-02-25 22:26:24 Tak
109.
RUSINEK Radosław Szczecin (POL)
1978
M30 2017-02-01 23:01:19 Tak
110.
RYDELEK Mariusz Szczecin (POL)
1997
M20 2017-01-29 00:33:30 Tak
111.
SˇDEL Krzysztof Szczecin (POL)
1970
M40 2017-01-15 23:17:35 Tak
112.
SAKOWSKI Grzegorz Chojna (POL)
1966
M50 2017-03-27 16:47:11  
113.
SENIUK Tomasz Szczecin (POL)
1979
M30 2017-01-19 09:14:30 Tak
114.
SIDORKIEWICZ Anna Klub Biegacza Kamień Pomorski (POL)
1971
K40 2017-03-14 12:43:12 Tak
115.
SIECZKOWSKI Michał Szczecin (POL)
1983
M30 2017-03-20 14:55:59 Tak
116.
SKWARZYŃSKI Jacenty KB HERMES Gryfino (POL)
1953
M60 2017-01-16 12:52:32 Tak
117.
SPŁAWSKI Daniel Szczecin (POL)
1986
M30 2017-01-17 14:02:54 Tak
118.
STAŃCZYK Sławomir Stargard. Ja się nie ¶cigam (POL)
1988
M20 2017-02-09 12:00:50 Tak
119.
STRONIKOWSKI Kamil Szczecin Biega (POL)
1979
M30 2017-03-27 14:50:26  
120.
STRZELEC Tomasz Wieczorne Bieganie w Gryfinie (POL)
1975
M40 2017-02-17 12:34:13 Tak
121.
SURDACKI Piotr MONIA TEAM (POL)
1976
M40 2017-02-01 10:37:31 Tak
122.
SZARMACH Dariusz Maratończyk Team Szczecin (POL)
1974
M40 2017-03-27 17:36:07  
123.
SZYMANSKA Iwona Gryfino (POL)
1978
K30 2017-01-17 11:36:37 Tak
124.
SZYMAŃSKI Marek Klub Biegacza Kamień Pomorski (POL)
1984
M30 2017-01-15 20:37:32 Tak
125.
SZYMOŃSKI Marek Szczecin Biega (POL)
1979
M30 2017-01-22 12:33:52 Tak
126.
¦LIPSKI Bartłomej Szczecin (POL)
1986
M30 2017-01-17 14:01:34 Tak
127.
¦WIST Joanna Wieczorne Bieganie w Gryfinie (POL)
1985
K30 2017-03-02 12:17:26 Tak
128.
TOMCZAK Marek Koszalin (POL)
1978
M30 2017-03-04 19:14:34 Tak
129.
TOMCZYK Ferdynand Modlitwa Biegania Gryfino (POL)
1963
M50 2017-02-20 13:44:59 Tak
130.
WASIELEWSKA Paulina Police (POL)
1997
K20 2017-03-26 14:19:33 Tak
131.
WASILEWSKI Krzysztof Modlitwa Biegania Gryfino (POL)
1981
M30 2017-02-28 14:55:42 Tak
132.
WASZKIEWICZ Tomasz TTSzczecin (POL)
1982
M30 2017-03-07 21:14:01 Tak
133.
WAWRUSZCZAK Zdzisław Mieszkowice (POL)
1956
M60 2017-01-16 17:17:11 Tak
134.
WIELIŃSKI Krzysztof KB HERMES Gryfino (POL)
1950
M60 2017-02-03 14:30:06 Tak
135.
WI¦NIEWSKI Czesław Maratończyk Szczecin (POL)
1951
M60 2017-01-16 18:23:45 Tak
136.
WITKOWSKI Mateusz Szczecin (POL)
1995
M20 2017-02-21 11:13:45 Tak
137.
WOJTKUN Daniel Warzymice (POL)
1985
M30 2017-03-13 17:49:55 Tak
138.
WOŁYŃSKI Artur Atak Logistik (POL)
1990
M20 2017-03-23 21:42:43  
139.
WOROPAJ Beniamin Szczecin (POL)
1986
M30 2017-03-14 18:32:02 Tak
140.
WRZESZCZ Tomasz Szczecin (POL)
1981
M30 2017-03-27 13:32:17  
141.
WRZOSEK Alicja Parkrun Gdynia (POL)
1958
K50 2017-03-20 20:44:42 Tak
142.
WUJDA Mirosław Erni Rulez (POL)
1975
M40 2017-02-09 22:07:11 Tak
143.
WYSOCKI Bronisław Stargard (POL)
1963
M50 2017-03-18 12:23:18 Tak
144.
ZAJˇC Tomasz #rusz4litery (POL)
1993
M20 2017-03-18 12:55:35 Tak
145.
ZAJˇCZKOWSKI Piotr Syberian Husky Team (POL)
1972
M40 2017-03-01 12:09:09 Tak
146.
ZAZULAK Andrzej Chojna (POL)
1963
M50 2017-03-11 20:43:12 Tak
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.19687604904175 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl