Panel administracyjny
PL | EN
XIII Półmaraton Węgorza

WĘGORZEWO, 02.05.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-27 20:08:57



21.097 km | Zgłoszonych: 127 | Opłaconych: 50
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ADAMCZAK Andrzej Triathlon Koszalin Labo Sport (POL)
1961
2017-02-07 09:53:00  
2.
ADAMSKI Jacek 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1975
S 2017-02-03 11:53:23  
3.
AMBROZIAK Marcin 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1985
S 2017-01-23 20:18:11  
4.
ANDRZEJEWSKI Slawomir Karczew (POL)
1976
2017-03-02 19:44:40  
5.
BARTKOWSKI Zbigniew DZIAŁDOWO (POL)
1964
2017-03-19 20:02:44 Tak
6.
BARTNIK Jolanta MKB Dreptak (POL)
1971
2017-03-19 20:37:41 Tak
7.
BIELENICA Beata Tri NEGU (POL)
1982
2017-02-13 13:52:03  
8.
BIELSKI Bartłomiej 11 MPA Węgorzewo (POL)
1985
2017-02-04 18:06:12 Tak
9.
BIELSKI Tomasz Gołdap/Straż Graniczna (POL)
1973
S 2017-02-08 11:56:08 Tak
10.
BOGUSZEWSKA Katarzyna Olsztyn (POL)
1980
2017-03-19 21:42:58  
11.
BORAWSKI Piotr Gentlemenels Płock (POL)
1992
2017-01-24 20:44:03 Tak
12.
BOROWSKI Andrzej DZIAŁDOWO (POL)
1956
2017-03-19 20:05:05 Tak
13.
BRYL Mirosław 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana (Bartoszyce) (POL)
1977
2017-03-19 13:58:15  
14.
BUDNIK Petr BIEG I ZDROWIE (RUS)
1949
2017-02-12 16:16:04 Tak
15.
BUJAK Lucjan Ełk (POL)
1951
2017-03-21 14:58:37  
16.
BULAK Mateusz Oborniki (POL)
1991
2017-03-27 09:37:37  
17.
BURDYN MATEUSZ Suwałki (POL)
1986
S 2017-02-02 21:28:27  
18.
CHMIELEWSKI Piotr Giżycko (POL)
1982
S 2017-03-02 17:36:39  
19.
CIEPŁAK Marcin RYBNIK (POL)
1991
2017-03-18 09:41:51  
20.
CZYŻ Marek Węgorzewo (POL)
1980
2017-03-05 17:04:53  
21.
DĄBKOWSKI Roman Szczytno (POL)
1982
2017-02-26 20:05:08  
22.
DIMITROW Marcin D7 Triathlon Team (POL)
1976
W 2017-01-21 23:22:02 Tak
23.
DOMAŃSKI Jacek expedy WKB META Lubliniec (POL)
1941
2017-02-24 11:36:05  
24.
DRĘŻEK Krzysztof Maratonka Grajewo (POL)
1965
2017-03-11 17:59:34 Tak
25.
DUSZAK Michał DZIKIE DZIKI (POL)
1975
2017-02-08 13:20:12 Tak
26.
DUSZAK Sylwia DZIKIE DZIKI (POL)
1978
2017-02-08 13:15:54 Tak
27.
DYNISZUK Tomasz Węgorzewo (POL)
1978
W S 2017-01-21 19:07:33 Tak
28.
DZIECHCIŃSKA Maja BESTIA i BESTIA (POL)
1994
2017-01-22 19:59:32 Tak
29.
FIEDORCZYK Janusz Ełk Klub Maratonka Grajewo (POL)
1957
2017-03-12 15:22:48  
30.
GICZEWSKA- WARCHOŁ Edyta Karolewo (POL)
1981
2017-02-27 16:58:17  
31.
GICZEWSKI Artur Węgorzewo (POL)
1984
2017-03-17 09:23:51  
32.
GROCHOWSKI Jan Olsztyn (POL)
1951
2017-03-07 22:04:52  
33.
GUZY Bartłomiej Rawicz (POL)
1989
2017-03-20 12:53:20  
34.
HAŁAT Zuzanna Vege Runners Wrocław (POL)
1985
2017-02-26 16:36:00  
35.
IŻOWSKI Mateusz Warszawa (POL)
1986
2017-02-15 13:29:09 Tak
36.
JAKACKI Sylwester Bartoszyce (POL)
1984
2017-03-16 21:21:46  
37.
JAKUBIAK Krzysztof BESTIA i BESTIA (POL)
1991
2017-01-22 19:59:35 Tak
38.
JAROSZ Wojciech Kętrzyn (POL)
1975
2017-03-16 00:29:07  
39.
JĘDRZEJCZYK Łukasz KLUB BIEGACZA MRĄGOWO (POL)
1981
2017-03-23 20:46:48  
40.
KALETA Jan jw 2771 rząska kraków (POL)
1970
S 2017-02-10 14:05:01  
41.
KARANOS Tadeusz RKB Hajnówka (POL)
1959
2017-02-20 21:08:34 Tak
42.
KAWCZYŃSKI Jacek ADAMS CROSSFIT 11mpa (POL)
1978
2017-03-20 20:16:14 Tak
43.
KILIARSKA Valentyna Nikolaev (UKR)
1990
2017-02-10 15:25:12 Tak
44.
KISZŁA Wojciech 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1989
S 2017-02-03 12:02:04 Tak
45.
KŁOSIŃSKI Rafał MKB Dreptak (POL)
1972
2017-02-12 16:28:05 Tak
46.
KONIARSKI Janusz Tuchola (POL)
1967
2017-03-27 20:08:57  
47.
KOPYTOWSKA Anna TriClub (POL)
1987
2017-01-19 12:57:44  
48.
KOSZ Paweł Karolewo (POL)
1981
2017-03-23 12:46:53  
49.
KOŚCIŃSKI Patryk Pozezdrze (POL)
1996
W 2017-01-26 23:53:30  
50.
KOZIKOWSKA Anna Giżycko (POL)
1987
2017-01-25 19:26:50  
51.
KOZIKOWSKA Maria Giżycko (POL)
1983
2017-01-25 22:48:05  
52.
KROCZEWSKI Piotr Płock (POL)
1988
2017-03-22 17:39:19 Tak
53.
KRÓL Krzysztof Wolno lecz z klasą (POL)
1976
2017-02-07 13:44:41 Tak
54.
KRÓLAK Przemysław TEAM KOPEĆ (15giżycka brygada zmechanizowana) (POL)
1978
S W 2017-02-01 18:51:33  
55.
KRZYŻANOWSKI Karol Maratonka Grajewo (POL)
1972
2017-03-11 18:02:15 Tak
56.
KUCHARSKI Ireneusz ADAMS CROSSFIT 11MPA (POL)
1975
2017-03-19 15:12:48 Tak
57.
KUCHARSKI Robert Bartoszyce (POL)
1973
2017-02-26 15:54:22  
58.
KUCZKOWSKI Jerzy Ożarów Mazowiecki Biega (POL)
1956
2017-02-07 10:43:59  
59.
KUKLA-KOWALSKA Alicja Lusówko (POL)
1978
2017-02-12 21:40:01 Tak
60.
KULIK Tomasz Kętrzyn (POL)
1982
S 2017-03-13 18:00:38  
61.
KUSZPA Andrzej szczytno straz pozarna (POL)
1965
S 2017-03-11 06:44:33  
62.
KWARCIŃSKI Paweł Rynhaki Rolnik Team (Pozezdrze) (POL)
1990
2017-03-25 18:29:18 Tak
63.
ŁASAK Piotr Niedźwiedzi Róg (POL)
1976
2017-03-26 20:39:54  
64.
LASKOWSKI Leszek team SZARY WILK Giżycko (POL)
1957
2017-03-25 20:53:23  
65.
LASZCZAK Jerzy Olsztyn (POL)
1961
2017-01-21 19:27:42  
66.
LENART MIŁOSZ Runners Team Kętrzyn (POL)
1965
S 2017-03-10 09:31:22  
67.
LEŚNY Marcin Gniezno (POL)
1979
2017-03-19 13:21:59  
68.
LEŚNY Piotr Wolny strzelec z Rawicza (POL)
1990
2017-02-07 21:29:09  
69.
LEWCZUK Justyna Górkło (POL)
1992
2017-03-26 10:08:46  
70.
LIPIAK Sandra Elbląg (POL)
1988
2017-03-22 08:12:06  
71.
LISZEWSKA MARCELINA MAMY BIEGAMY (POL)
1984
2017-03-02 21:32:27  
72.
MACEWICZ Ewelina Warszawa (POL)
1989
2017-02-15 13:24:25 Tak
73.
MADANY Krzysztof Giżycko (POL)
1964
2017-03-24 20:39:40  
74.
MADEYSKI Michał Kraków (POL)
1977
2017-03-22 19:12:50 Tak
75.
MAJDAK Bartłomiej Warszawa (POL)
1977
2017-02-20 15:35:17  
76.
MAJEWSKI Jan Mrągowo (POL)
1947
2017-02-06 19:38:51 Tak
77.
MAKOWSKI Marek Vęgoria Węgorzewo (POL)
1960
W S 2017-01-28 14:49:24 Tak
78.
MATYLA Krzysztof Pępowo (POL)
1991
2017-03-24 20:23:54  
79.
MICHNIEWICZ Barbara SÓL W BUTACH (POL)
1983
2017-03-15 14:17:48 Tak
80.
MISZKIEL Rafał 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (Węgorzewo) (POL)
1975
W S 2017-03-27 18:56:53  
81.
MOYS Tomasz Kolincz (POL)
1963
2017-03-24 07:39:28  
82.
MURAVEV Viktor Ozersk VELOSPLAV.RU (RUS)
1957
2017-03-13 15:50:09  
83.
NESTOROWICZ Monika VRC Kętrzyn (POL)
1973
2017-01-20 13:46:40  
84.
NIEDŹWIECKI Tomasz Giżycko (POL)
1977
2017-03-21 17:40:43  
85.
NIEDŹWIECKI Zbigniew WĘGORZEWO (POL)
1974
W 2017-02-19 19:24:49  
86.
NOWAK Edyta Allianz Running Team (POL)
1980
2017-02-12 19:04:19 Tak
87.
OLSZEWSKI Robert Hajnówka Biega (POL)
1974
2017-03-23 20:45:28 Tak
88.
ORESHKO vladimir BIEG I ZDROWIE (RUS)
1960
2017-02-08 20:30:26 Tak
89.
ORŁOWSKI Piotr TRI-Dunajek (POL)
1978
2017-01-22 12:19:34  
90.
ORZOŁ Kamil Wild Roe Deer Wilimy (POL)
1983
2017-03-13 22:29:36 Tak
91.
PĘKALA Karolina Mrągowo (POL)
1990
2017-03-10 09:15:39 Tak
92.
RADZYMIN ANDRZEJ-JAN www.parkwodny.hajnowka.pl (POL)
1953
2017-01-23 16:48:31 Tak
93.
SEMENOVYCH Natalija Kiyov (UKR)
1995
2017-02-22 15:44:15  
94.
SKAWSKI Jan Vegas Węgorzewo Running (POL)
1977
S 2017-01-19 11:59:10 Tak
95.
SŁUŻAŁA Grzegorz Biegam dla Mikołaja Tymona (POL)
1979
S 2017-01-27 15:34:57  
96.
SOBORSKI Grzegorz 11 MPA Węgorzewo (POL)
1984
W S 2017-02-26 19:54:46  
97.
SOLIWODA Jacek 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1974
S 2017-02-21 17:08:25  
98.
STANKIEWICZ Seweryn Hotel ZAMEK RYN**** (POL)
1986
2017-03-27 08:26:11  
99.
STASIŃSKI Stanisław KB MANIAC PoznańWęgorzewo (POL)
1957
2017-01-23 13:26:58  
100.
STEĆ Paweł Orzysz (POL)
1970
2017-03-08 18:45:26 Tak
101.
STRUKOV EVGENII ŻUK-BIEGACZ GUSEV GUMBINNEN (RUS)
1979
2017-02-15 17:50:01 Tak
102.
STRZEŚNIEWSKI Marek IMPACT Team (POL)
1957
2017-03-18 13:38:59  
103.
STYPUŁKOWSKI Radosław Olsztyn (POL)
1974
2017-01-20 09:35:53  
104.
SUJAK Małgorzata MKB Dreptak (POL)
1966
2017-03-01 20:22:02  
105.
SUJAK Mirosław MKB Dreptak (POL)
1965
2017-03-01 20:24:42  
106.
SVIB EVGENY GUSEV (RUS)
1983
2017-02-08 20:24:58 Tak
107.
ŚLIWA Alicja Ełk Klub Maratonka Grajewo (POL)
1954
2017-03-07 11:25:31 Tak
108.
ŚMIGIELSKI MIECZYSŁAW Warszawa (POL)
1952
2017-03-17 21:58:08 Tak
109.
ŚWIRKOWICZ Katarzyna Warszawa (POL)
1980
2017-03-27 15:27:48  
110.
TROCHIMOWICZ Artur AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO TROHIM TEAM (POL)
1961
2017-03-26 08:35:49  
111.
TROJANOWSKA Mirella Kleosin-Białystok (POL)
1987
2017-01-29 21:53:32  
112.
TROSZCZYŃSKA Izabela Oborniki (POL)
1991
2017-02-24 12:39:16  
113.
TRYK Tomasz Węgorzewo (POL)
1980
W 2017-01-31 21:24:51 Tak
114.
TULEJKO Mariusz Vege Runners Wrocław (POL)
1984
2017-02-26 16:38:08  
115.
TUROWSKI Jan Węgorzewo (POL)
1965
W 2017-02-08 13:35:56 Tak
116.
VERECKYI Pavlo DONETSK (UKR)
1985
2017-02-10 15:27:03 Tak
117.
WAŁACH Janusz Węgorzewo (POL)
1974
W 2017-03-23 23:58:38  
118.
WIELGUS AGNIESZKA ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP (POL)
1976
2017-03-16 07:37:09  
119.
WILKANIEC KRZYSZTOF Hajnówka / Straż Graniczna (POL)
1982
S 2017-03-23 18:11:57 Tak
120.
WOJCIECHOWSKI Marek Łódź (POL)
1978
2017-03-27 11:38:37  
121.
WRÓBEL Sebastian Apteka Gemini Team (POL)
1978
2017-02-05 17:58:04  
122.
WYCISŁOWSKI KRZYSZTOF MKB Dreptak (POL)
1954
2017-02-19 12:16:45 Tak
123.
ZAJKOWSKI Paweł BIAŁYSTOK (POL)
1978
2017-02-21 15:09:14  
124.
ZIELIŃSKI Marek TOWARZYSTWO BIESIADNO-SPORTOWE (POL)
1968
2017-02-21 20:28:53 Tak
125.
ZUBRYCKI Łukasz Windsurfing Team Węgorzewo (POL)
1985
W 2017-03-27 11:42:07  
126.
ŻARCZYŃSKI Błażej Crazy Runners Team Rybno (POL)
1986
2017-03-10 19:36:46 Tak
127.
ŻUKOWSKI Ryszard Giżycko Klub Maratonka Grajewo (POL)
1966
2017-03-07 11:30:25  
Klasyfikacje
W Najlepsza Węgorzewianka
S Najlepsza zawodniczka służb mundurowych
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.043032169342041 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl