Panel administracyjny
PL | EN
XIII Półmaraton Węgorza

WĘGORZEWO, 02.05.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-24 13:07:13



21.097 km | Zgłoszonych: 271 | Limit: 280 | Opłaconych: 245
Na liście startowej widnieją jedynie uczestnicy którzy dokonali opłaty lub są z niej zwolnieni.
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
211
ADAMCZAK Andrzej Triathlon Koszalin Labo Sport (POL)
1961
2017-02-07 09:53:00 Tak
2.
212
ALEKSANDRZAK Anna Melnik Running Team (POL)
1986
S 2017-03-31 21:17:37 Tak
3.
214
ANDRZEJEWSKI Zdzisław RESZEL (POL)
1953
2017-03-29 16:21:38 Tak
4.
215
ANDZO Arkadiusz 15. GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY (POL)
1993
2017-04-15 19:08:34 Tak
5.
216
BĄK Paweł SĘPOPOL (POL)
1977
2017-04-13 20:22:09 Tak
6.
217
BANACH Mariusz 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1981
2017-04-19 14:32:10 Tak
7.
218
BARTKOWSKI Zbigniew DZIAŁDOWO (POL)
1964
2017-03-19 20:02:44 Tak
8.
219
BARTNIK Jolanta MKB Dreptak (POL)
1971
2017-03-19 20:37:41 Tak
9.
220
BAUMGART Małgorzata Melnik Running Team (POL)
1977
2017-03-31 21:15:33 Tak
10.
221
BENDER Magdalena WROCŁAW (POL)
1975
2017-03-31 11:28:13 Tak
11.
222
BIELSKI Bartłomiej 11 MPA Węgorzewo (POL)
1985
2017-02-04 18:06:12 Tak
12.
223
BIELSKI Tomasz Gołdap/Straż Graniczna (POL)
1973
S 2017-02-08 11:56:08 Tak
13.
224
BŁOCKI Grzegorz CRESOVIA Górowo Iławeckie (POL)
1972
2017-04-19 17:33:21 Tak
14.
225
BOMBA Tomek Bomba Team (POL)
1992
2017-04-09 20:27:59 Tak
15.
226
BONDARA Sylwia JacekBiega Running Team (POL)
1987
2017-04-06 13:22:47 Tak
16.
227
BORAWSKI Piotr Gentlemenels Płock (POL)
1992
2017-01-24 20:44:03 Tak
17.
228
BOREK Anna WĘGORZEWO (POL)
1970
2017-03-28 19:04:39 Tak
18.
229
BOROWSKI Andrzej DZIAŁDOWO (POL)
1956
2017-03-19 20:05:05 Tak
19.
230
BRYL Mirosław 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana (Bartoszyce) (POL)
1977
2017-03-19 13:58:15 Tak
20.
213
AMONOWICZ MATEUSZ 18 pułk rozpoznawczy/ kdow (POL)
1994
S 2017-04-19 07:12:32 Tak
21.
231
BUDNIK Petr BIEG I ZDROWIE (RUS)
1949
2017-02-12 16:16:04 Tak
22.
232
BUJAK Lucjan Ełk (POL)
1951
2017-03-21 14:58:37 Tak
23.
233
BULAK Mateusz Oborniki (POL)
1991
2017-03-27 09:37:37 Tak
24.
234
CHMIELEWSKI Piotr Giżycko (POL)
1982
S 2017-03-02 17:36:39 Tak
25.
235
CIO?CZYK Magdalena lidzbark warminski (POL)
1981
2017-04-06 06:56:26 Tak
26.
236
CZARNECKA Monika Pisz (POL)
1981
2017-03-30 13:48:49 Tak
27.
237
CZERNIAKOWSKI Jacek Morąg (POL)
1985
2017-04-11 19:50:24 Tak
28.
238
CZYŻ Marek Węgorzewo (POL)
1980
W S 2017-03-05 17:04:53 Tak
29.
239
DĄBKOWSKI Roman Szczytno (POL)
1982
2017-02-26 20:05:08 Tak
30.
240
DĄBROWSKI Wojciech 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1986
2017-04-11 15:44:27 Tak
31.
241
DADOS Tomasz 11 MPA Węgorzewo (POL)
1975
2017-03-28 16:32:48 Tak
32.
242
DAGIEL Jacek Olsztyn (POL)
1984
2017-04-11 19:43:32 Tak
33.
243
DEMPSTER UK Daniel Bemowo Piskie (GBR)
1986
S 2017-04-20 18:09:06 Tak
34.
244
DEPTUŁA Piotr Ełk (POL)
1973
2017-04-12 21:36:00 Tak
35.
245
DIACONESCU Vlad Bemowo Piskie (ROU)
1991
S 2017-04-13 10:36:11 Tak
36.
246
DIMITROW Marcin D7 Triathlon Team (POL)
1976
W 2017-01-21 23:22:02 Tak
37.
247
DOBRZYN Zenon Giżycko (POL)
1957
2017-04-09 22:26:07 Tak
38.
248
DOLEŻEK Agnieszka Szczecin (POL)
1982
2017-03-29 22:33:58 Tak
39.
249
DOLEŻEK Krystian Szczecin (POL)
1979
2017-03-29 22:30:48 Tak
40.
250
DONCZEW Michał Gdańsk (POL)
1981
2017-04-20 10:50:13 Tak
41.
251
DRĘŻEK Krzysztof Maratonka Grajewo (POL)
1965
2017-03-11 17:59:34 Tak
42.
252
DUBINSKAS Arūnas Wilno (LTU)
1974
2017-03-28 06:56:14 Tak
43.
253
DUDZIŃSKI Dariusz LKS Amators POZEZDRZE (POL)
1972
2017-03-28 12:02:17 Tak
44.
254
DUSZAK Michał DZIKIE DZIKI (POL)
1975
2017-02-08 13:20:12 Tak
45.
255
DUSZAK Sylwia DZIKIE DZIKI (POL)
1978
2017-02-08 13:15:54 Tak
46.
256
DWORSKI Sławomir Biegający TCZEW (POL)
1960
2017-04-18 17:39:22 Tak
47.
257
DYNISZUK Tomasz Węgorzewo (POL)
1978
W S 2017-01-21 19:07:33 Tak
48.
258
DZIECHCIŃSKA Maja BESTIA i BESTIA (POL)
1994
2017-01-22 19:59:32 Tak
49.
259
DZIENIOWSKA-KOJŁO Elena Gołdap (POL)
1972
2017-04-24 12:14:58 Tak
50.
260
FAMULSKI Mariusz Gołdap (POL)
1978
S 2017-04-24 12:17:02 Tak
51.
261
FIEDORCZYK Janusz Ełk Klub Maratonka Grajewo (POL)
1957
2017-03-12 15:22:48 Tak
52.
262
FIŁONOWICZ Piotr Klub Biegowy Straży Miejskiej w Gdańsku (POL)
1980
2017-04-20 08:54:09 Tak
53.
263
FURGAŁA Piotr Bartoszyce (POL)
1988
2017-04-19 09:26:48 Tak
54.
264
FYFE UK ARMY Steven Bemowo Piskie (GBR)
1982
S 2017-04-20 15:42:23 Tak
55.
265
GACKOWSKI Jarek TRIstyle.pl (POL)
1973
2017-03-28 14:14:42 Tak
56.
266
GARDENER Jacek JacekBiega Running Team (POL)
1966
2017-04-06 13:24:32 Tak
57.
267
GAWKOWSKI Robert Kazuń Nowy (POL)
1973
S 2017-04-11 09:13:23 Tak
58.
268
GICZEWSKA- WARCHOŁ Edyta Karolewo (POL)
1981
2017-02-27 16:58:17 Tak
59.
269
GIELETA Andrzej 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1981
S 2017-04-19 22:03:30 Tak
60.
270
GODLEWSKI Adam 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1994
2017-04-19 14:14:08 Tak
61.
271
GOŁĄBOWSKI Maciej Publicis Media Runners Team (POL)
1987
2017-04-11 09:47:44 Tak
62.
272
GOSK Anna CSŁiI Zegrze / Ambasador Białystok Biega (POL)
1990
S 2017-04-03 19:40:27 Tak
63.
273
GOSPODAREWICZ Krzysztof 9 BWD DG RSZ Białobrzegi (POL)
1971
S 2017-04-20 11:47:25 Tak
64.
274
GRABOWSKI Marek Budimex (POL)
1965
2017-03-31 22:15:28 Tak
65.
275
GRAŻEWICZ Sabina Pozezdrze (POL)
1983
2017-03-28 21:17:33 Tak
66.
276
GROCHOWSKI Jan Olsztyn (POL)
1951
2017-03-07 22:04:52 Tak
67.
277
GRZEŚKOWIAK Aleksandra Pobiedziska (POL)
1994
2017-04-10 13:55:59 Tak
68.
278
GUDOWSKA Bogna Warszawa (POL)
1981
2017-03-31 23:17:50 Tak
69.
279
GUT Leopold Wkurw_team (POL)
1991
2017-03-28 23:42:45 Tak
70.
280
GUZY Bartłomiej Rawicz (POL)
1989
2017-03-20 12:53:20 Tak
71.
281
HAŁAT Zuzanna Vege Runners Wrocław (POL)
1985
2017-02-26 16:36:00 Tak
72.
282
HETMAN Wojciech Giżycko (POL)
1979
2017-04-14 13:37:19 Tak
73.
283
HOŁÓWKA Sławomir Lacho Team Kraków (POL)
1973
2017-04-19 21:27:55 Tak
74.
284
IŻOWSKI Mateusz Warszawa (POL)
1986
2017-02-15 13:29:09 Tak
75.
285
JAGIEŁŁO Paweł 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1983
2017-04-19 16:26:02 Tak
76.
286
JAKACKI Sylwester Bartoszyce (POL)
1984
2017-03-16 21:21:46 Tak
77.
287
JAKUBIAK Krzysztof BESTIA i BESTIA (POL)
1991
2017-01-22 19:59:35 Tak
78.
288
JANAS Dobrochna Night Runners Poznań (POL)
1976
2017-04-06 18:52:08 Tak
79.
289
JAROSZ Wojciech Kętrzyn (POL)
1975
2017-03-16 00:29:07 Tak
80.
290
JASIŃSKI Micha? HUSARIA RACE TEAM (POL)
1988
2017-04-05 10:35:06 Tak
81.
291
JASZCZUK Michał 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1990
2017-04-20 18:00:10 Tak
82.
292
JĘDRZEJCZYK Łukasz KLUB BIEGACZA MRĄGOWO (POL)
1981
2017-03-23 20:46:48 Tak
83.
293
JEROMINOW Paweł 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1985
2017-04-19 11:39:36 Tak
84.
294
JOKEL KATARZYNA Gdańsk (POL)
1985
2017-03-30 22:52:19 Tak
85.
295
JUSZCZUK Piotr 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1970
2017-04-06 10:11:50 Tak
86.
296
KACYMIROW Tomasz Hornówek (POL)
1961
2017-03-28 13:33:08 Tak
87.
297
KACZMAREK Krzysztof 11 MPA Węgorzewo (POL)
1992
2017-04-03 21:12:23 Tak
88.
298
KACZYŃSKI Łukasz 11 MPA Węgorzewo (POL)
1987
2017-03-29 21:35:18 Tak
89.
299
KALINOWSKI Adam Ełk (POL)
1969
2017-03-29 19:55:14 Tak
90.
300
KAMIŃSKI Rafał 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1991
S 2017-04-13 11:22:12 Tak
91.
301
KARANOS Tadeusz RKB Hajnówka (POL)
1959
2017-02-20 21:08:34 Tak
92.
302
KARAŚ Przemysław WĘGORZEWO (POL)
1974
2017-03-31 21:57:57 Tak
93.
303
KARWOWSKI Marcin 2ORel i 8 bWRE (POL)
1990
S 2017-04-11 09:21:35 Tak
94.
304
KAWCZYŃSKI Jacek ADAMS CROSSFIT 11mpa (POL)
1978
2017-03-20 20:16:14 Tak
95.
305
KĘDZIERSKI Sławomir Ełk (POL)
1971
2017-03-31 19:38:17 Tak
96.
306
KIELAR Mateusz 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1989
2017-04-19 19:52:33 Tak
97.
307
KILIARSKA Valentyna Nikolaev (UKR)
1990
2017-02-10 15:25:12 Tak
98.
308
KISZŁA Wojciech 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1989
S 2017-02-03 12:02:04 Tak
99.
309
KŁOPOCKI Jan #WpiszCokolwiek (POL)
1991
2017-03-29 22:01:26 Tak
100.
310
KŁOSIŃSKI Rafał MKB Dreptak (POL)
1972
2017-02-12 16:28:05 Tak
101.
311
KOCHMAŃSKA Aleksandra Olsztyn (POL)
1990
2017-04-05 08:29:12 Tak
102.
312
KOŃCZYŁO Marcin Węgorzewo (POL)
1995
W 2017-04-12 10:06:10 Tak
103.
313
KONDRAK Piotr Białystok (POL)
1974
S 2017-04-11 09:15:12 Tak
104.
314
KONIARSKI Janusz Tuchola (POL)
1967
2017-03-27 20:08:57 Tak
105.
315
KOSIN Marcin Barczewo (POL)
1983
2017-04-18 13:25:43 Tak
106.
316
KOSZ Paweł Karolewo (POL)
1981
2017-03-23 12:46:53 Tak
107.
317
KOŚCIŃSKI Patryk Pozezdrze (POL)
1996
W 2017-01-26 23:53:30 Tak
108.
318
KOZIKOWSKA Anna Giżycko (POL)
1987
2017-01-25 19:26:50 Tak
109.
319
KOZIKOWSKA Maria Giżycko (POL)
1983
2017-01-25 22:48:05 Tak
110.
320
KRAWCZYK JAN Korsze (POL)
1986
2017-04-14 16:32:06 Tak
111.
321
KROCZEWSKI Piotr Płock (POL)
1988
2017-03-22 17:39:19 Tak
112.
322
KRÓL Krzysztof Wolno lecz z klasą (POL)
1976
2017-02-07 13:44:41 Tak
113.
323
KRUK Wojciech Radzieje (POL)
1980
2017-04-06 18:03:10 Tak
114.
324
KRZYŻANOWSKI Karol Maratonka Grajewo (POL)
1972
2017-03-11 18:02:15 Tak
115.
325
KUBACZ Norbert Warszawa Biegam Naturalnie (POL)
1972
2017-04-05 20:49:17 Tak
116.
326
KUCHARSKI Ireneusz ADAMS CROSSFIT 11MPA (POL)
1975
2017-03-19 15:12:48 Tak
117.
327
KUCHARSKI Robert Bartoszyce (POL)
1973
2017-02-26 15:54:22 Tak
118.
328
KUCZKOWSKI Ryszard Kieźliny (POL)
1966
2017-04-12 21:17:25 Tak
119.
329
KUKLA-KOWALSKA Alicja Lusówko (POL)
1978
2017-02-12 21:40:01 Tak
120.
330
KULESZA Małgorzata AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com (POL)
1965
2017-04-18 10:04:13 Tak
121.
331
KUSZPA Andrzej szczytno straz pozarna (POL)
1965
S 2017-03-11 06:44:33 Tak
122.
332
KWARCIŃSKI Paweł Rynhaki Rolnik Team (Pozezdrze) (POL)
1990
2017-03-25 18:29:18 Tak
123.
333
ŁACHACZ Robert Kamionek (POL)
1979
2017-04-07 11:23:14 Tak
124.
334
ŁADEWSKI Artur Szczytno-Kamionek (POL)
1972
2017-04-05 20:50:26 Tak
125.
335
LAMPARSKI Zbigniew MKB Dreptak (POL)
1987
2017-04-20 01:16:49 Tak
126.
336
ŁASAK Piotr Niedźwiedzi Róg (POL)
1976
2017-03-26 20:39:54 Tak
127.
337
LASKOWSKI Leszek team SZARY WILK Giżycko (POL)
1957
2017-03-25 20:53:23 Tak
128.
338
LENART MIŁOSZ Runners Team Kętrzyn (POL)
1965
S 2017-03-10 09:31:22 Tak
129.
339
LEŚNY Marcin Gniezno (POL)
1979
2017-03-19 13:21:59 Tak
130.
340
LEŚNY Piotr Wolny strzelec z Rawicza (POL)
1990
2017-02-07 21:29:09 Tak
131.
341
LIŚKIEWICZ Roman Kętrzyn (POL)
1969
S 2017-04-24 13:07:13 Tak
132.
342
LITVINAVICIUS Saulius Maratonas (LTU)
1973
2017-04-11 14:30:29 Tak
133.
343
LUCAS Patrick Bemowo Piskie (USA)
1979
S 2017-04-11 17:01:25 Tak
134.
344
ŁUPIŃSKI Piotr 18 pułk rozpoznawczy/ kdow (POL)
1989
2017-04-16 15:56:37 Tak
135.
345
ŁYCZKO Sławomir Runners Team Kętrzyn (POL)
1965
2017-04-13 20:17:47 Tak
136.
346
MACEWICZ Ewelina Warszawa (POL)
1989
2017-02-15 13:24:25 Tak
137.
347
MACIEJEWSKI Szczepan WĘGORZEWO (POL)
1956
2017-03-30 17:53:05 Tak
138.
348
MADEYSKI Michał Melnik Running Team (POL)
1977
2017-03-22 19:12:50 Tak
139.
349
MAGURA Artur Gdynia (POL)
1976
2017-03-30 22:17:54 Tak
140.
350
MAJDAK Bartłomiej Warszawa (POL)
1977
2017-02-20 15:35:17 Tak
141.
351
MAJEWSKI Jan Mrągowo (POL)
1947
2017-02-06 19:38:51 Tak
142.
352
MAKOWSKI Marek Vęgoria Węgorzewo (POL)
1960
W S 2017-01-28 14:49:24 Tak
143.
353
MAŁOLEPSZY Piotr Olsztyn (POL)
1987
2017-04-07 11:20:42 Tak
144.
354
MAŃKOWSKA-SALIK Izabela TEMPOO (POL)
1978
2017-04-05 09:30:42 Tak
145.
355
MARKOWSKI Paweł 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1985
S 2017-04-20 12:17:41 Tak
146.
356
MARTYNA Jerzy One World Giżycko (POL)
1982
2017-04-19 13:38:51 Tak
147.
357
MARZĘCKI Roland 11 MPA Węgorzewo (POL)
1973
W 2017-04-19 22:18:23 Tak
148.
358
MATURA Grzegorz SĘPOPOL (POL)
1986
2017-04-18 10:37:33 Tak
149.
359
MATYLA Krzysztof Pępowo (POL)
1991
2017-03-24 20:23:54 Tak
150.
360
MERSKI Karol Kętrzyn (POL)
1980
2017-04-09 11:00:12 Tak
151.
361
MICHNIEWICZ Barbara SÓL W BUTACH (POL)
1983
2017-03-15 14:17:48 Tak
152.
362
MICKIEWICZ Dorota SS Drużyna Wilka (POL)
1981
2017-04-20 13:35:46 Tak
153.
363
MIELCZARSKI Bartosz Warszawa (POL)
1984
2017-04-17 16:28:32 Tak
154.
364
MIESZKOWSKI Kamil 11 MPA Węgorzewo (POL)
1986
2017-04-20 17:02:14 Tak
155.
365
MILCZANOWSKI Konrad Gdańsk (POL)
1983
2017-04-07 11:21:51 Tak
156.
366
MISZKIEL Rafał 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (Węgorzewo) (POL)
1975
W S 2017-03-27 18:56:53 Tak
157.
367
MŁODZIKOWSKA Weronika KB V-Max Adamów (POL)
1986
2017-04-08 20:16:07 Tak
158.
368
MOORE Milton Bemowo Piskie (USA)
1980
S 2017-04-11 17:07:25 Tak
159.
369
MOYS Tomasz Kolincz (POL)
1963
2017-03-24 07:39:28 Tak
160.
370
MURAVEV Viktor Ozersk VELOSPLAV.RU (RUS)
1957
2017-03-13 15:50:09 Tak
161.
371
MYK Krzysztof 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1988
S 2017-04-20 09:23:41 Tak
162.
372
NELSON UK ARMY Scott Orzysz (GBR)
1983
S 2017-04-19 21:57:44 Tak
163.
373
NESTOROWICZ Marek VRC Kętrzyn (POL)
1971
2017-04-12 12:56:49 Tak
164.
374
NIEDŹWIECKI Tomasz Giżycko (POL)
1977
2017-03-21 17:40:43 Tak
165.
375
NIEDŹWIECKI Zbigniew WĘGORZEWO (POL)
1974
W 2017-02-19 19:24:49 Tak
166.
376
NOWAK Edyta Allianz Running Team (POL)
1980
2017-02-12 19:04:19 Tak
167.
377
OBRĘBSKI Karol Olsztyn (POL)
1993
2017-04-11 19:47:10 Tak
168.
378
OLSZEWSKI Robert Hajnówka Biega (POL)
1974
2017-03-23 20:45:28 Tak
169.
379
ORESHKO vladimir BIEG I ZDROWIE (RUS)
1960
2017-02-08 20:30:26 Tak
170.
380
ORŁOWSKI Piotr TRI-Dunajek (POL)
1978
2017-01-22 12:19:34 Tak
171.
381
ORZOŁ Kamil Wild Roe Deer Wilimy (POL)
1983
2017-03-13 22:29:36 Tak
172.
382
OSIECKI Wiesiek Ełk (POL)
1965
2017-03-31 08:49:52 Tak
173.
383
OSTROWSKI Grzegorz 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1974
S 2017-04-13 11:14:57 Tak
174.
384
PAŁAT Paweł 11 MPA Węgorzewo (POL)
1986
W S 2017-04-19 23:08:46 Tak
175.
385
PAŚNIKOWSKI Janusz Ełk (POL)
1964
2017-03-31 20:35:47 Tak
176.
386
PĘKALA Karolina Mrągowo (POL)
1990
2017-03-10 09:15:39 Tak
177.
387
PETASZKO Joanna Mrągowo (POL)
1977
2017-04-17 15:04:54 Tak
178.
388
PIEKARSKA-KODŹ Martyna Mrągowo (POL)
1976
2017-04-11 19:45:07 Tak
179.
389
PIETRZYK Mariusz 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1974
W S 2017-03-29 21:59:52 Tak
180.
390
PIWOŃSKA Julita Ełk (POL)
1978
2017-04-01 14:22:52 Tak
181.
391
PŁOSKA ELŻBIETA Toruń (POL)
1970
2017-03-30 20:58:27 Tak
182.
392
PŁOSKI Marek Toruń (POL)
1970
2017-03-30 11:56:54 Tak
183.
393
POTYRAŁA Tomasz TS MOKRY DWÓR (POL)
1987
2017-04-06 14:44:23 Tak
184.
394
PUCZEL Piotr Olsztyn (POL)
1982
2017-04-10 17:44:02 Tak
185.
395
PUZIO Magdalena Węgorzewo (POL)
1978
W 2017-04-24 12:33:11 Tak
186.
396
RABIJ Marek Kętrzyn (POL)
1975
2017-03-28 07:26:15 Tak
187.
397
RADZYMIN ANDRZEJ-JAN www.parkwodny.hajnowka.pl (POL)
1953
2017-01-23 16:48:31 Tak
188.
398
ROSE (UK) Harry Bemowo Piskie (GBR)
1991
S 2017-04-20 18:08:14 Tak
189.
399
RYMSZEWICZ Marek WĘGORZEWO (POL)
1976
2017-03-28 22:05:38 Tak
190.
400
RZEPKA Tomasz 11 MPA Węgorzewo (POL)
1987
2017-04-13 17:55:43 Tak
191.
401
SADOWSKI Krzysztof Olsztyn (POL)
1993
2017-04-03 18:57:54 Tak
192.
402
SADOWSKI Rafał Olsztyn (POL)
1990
2017-04-05 08:32:13 Tak
193.
403
SAMORAJ Paweł Runów (POL)
1988
2017-04-17 15:04:45 Tak
194.
404
SCHMIDT Robert Bydgoszcz (POL)
1974
2017-04-15 17:09:59 Tak
195.
405
SILKIN Piotr Kretinga (LTU)
1941
2017-03-28 06:54:53 Tak
196.
406
SKAWSKI Jan Vegas Węgorzewo Running (POL)
1977
S 2017-01-19 11:59:10 Tak
197.
407
SŁUŻAŁA Grzegorz Biegam dla Mikołaja Tymona (POL)
1979
S 2017-01-27 15:34:57 Tak
198.
408
SOBORSKI Grzegorz 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1984
S W 2017-04-20 11:54:53 Tak
199.
409
SOWA Piotr Węgorzewo (POL)
1982
W S 2017-03-28 09:32:42 Tak
200.
410
STANKIEWICZ Seweryn Hotel ZAMEK RYN**** (POL)
1986
2017-03-27 08:26:11 Tak
201.
411
STEĆ Paweł Orzysz (POL)
1970
2017-03-08 18:45:26 Tak
202.
412
STRUKOV EVGENII ŻUK-BIEGACZ GUSEV GUMBINNEN (RUS)
1979
2017-02-15 17:50:01 Tak
203.
413
STRZEŚNIEWSKI Marek IMPACT Team (POL)
1957
2017-03-18 13:38:59 Tak
204.
414
STYPUŁKOWSKI Radosław Olsztyn (POL)
1974
2017-01-20 09:35:53 Tak
205.
415
SUJAK Mirosław MKB Dreptak (POL)
1965
2017-03-01 20:24:42 Tak
206.
416
SVIB EVGENY GUSEV (RUS)
1983
2017-02-08 20:24:58 Tak
207.
417
SZACILOWSKI Marek 18 pułk rozpoznawczy/ kdow (POL)
1985
2017-04-06 10:04:38 Tak
208.
418
SZAŁKO Bogusław Dobromiejski Klub Biegacza Odcisk (POL)
1960
2017-03-31 09:05:33 Tak
209.
419
SZCZERBUK Rafał Gdańsk (POL)
1980
2017-04-18 19:21:28 Tak
210.
420
SZCZUCKI Piotr LOTOS RUNNING TEAM (POL)
1980
2017-04-10 21:50:44 Tak
211.
421
SZULC Grzegorz Dobromiejski Klub Biegacza Odcisk (POL)
1960
2017-04-13 08:29:19 Tak
212.
422
ŚLIWA Alicja Ełk Klub Maratonka Grajewo (POL)
1954
2017-03-07 11:25:31 Tak
213.
423
ŚMIGIELSKI MIECZYSŁAW Warszawa (POL)
1952
2017-03-17 21:58:08 Tak
214.
424
ŚWIRKOWICZ Jacek Warszawa (POL)
1982
2017-03-31 23:21:09 Tak
215.
425
ŚWIRKOWICZ Katarzyna Warszawa (POL)
1980
2017-03-27 15:27:48 Tak
216.
426
TATOL Tomasz Bartoszyce (POL)
1978
2017-03-29 13:03:49 Tak
217.
427
TELICZAN Patryk 11 MPA Węgorzewo (POL)
1981
2017-04-18 09:56:17 Tak
218.
428
TORZEWSKI Marcin 4scrubeek (POL)
1984
2017-04-09 15:29:03 Tak
219.
429
TROCHIMOWICZ Artur AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO TROHIM TEAM (POL)
1961
2017-03-26 08:35:49 Tak
220.
430
TROSZCZYŃSKA Izabela Oborniki (POL)
1991
2017-02-24 12:39:16 Tak
221.
431
TRYK Tomasz Węgorzewo (POL)
1980
W 2017-01-31 21:24:51 Tak
222.
432
TULEJKO Mariusz Vege Runners Wrocław (POL)
1984
2017-02-26 16:38:08 Tak
223.
433
TUROWSKI Jan Węgorzewo (POL)
1965
W 2017-02-08 13:35:56 Tak
224.
434
VASILENKO Mikhail Baltika Kaliningrad (POL)
1966
2017-04-06 16:20:11 Tak
225.
435
VERECKYI Pavlo DONETSK (UKR)
1985
2017-02-10 15:27:03 Tak
226.
436
WAŁACH Janusz Węgorzewo (POL)
1974
W 2017-03-23 23:58:38 Tak
227.
437
WIECZORCZUK Mateusz Węgorzewo (POL)
1993
2017-04-10 12:33:16 Tak
228.
438
WIELGUS AGNIESZKA ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP (POL)
1976
2017-03-16 07:37:09 Tak
229.
439
WILKANIEC KRZYSZTOF Hajnówka / Straż Graniczna (POL)
1982
S 2017-03-23 18:11:57 Tak
230.
440
WILWIS Paweł 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1975
S 2017-04-13 11:23:22 Tak
231.
441
WOJCIECHOWSKI Marek Łódź (POL)
1978
2017-03-27 11:38:37 Tak
232.
442
WÓJCIK Kamil 18 pułk rozpoznawczy (POL)
1986
2017-04-20 11:59:23 Tak
233.
443
WOLSKI Krzysztof Gałków Mały (POL)
1983
2017-03-30 08:46:06 Tak
234.
444
WOLSKI Marek Łódź (POL)
1954
2017-03-30 08:50:29 Tak
235.
445
WRÓBEL Marek 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1983
S 2017-04-19 10:07:35 Tak
236.
446
WRÓBEL Sebastian Apteka Gemini Team (POL)
1978
2017-02-05 17:58:04 Tak
237.
447
WROBLEWSKI Tomasz Kętrzyn (POL)
1979
2017-04-12 12:03:40 Tak
238.
448
WYCISŁOWSKI KRZYSZTOF MKB Dreptak (POL)
1954
2017-02-19 12:16:45 Tak
239.
449
ZDEB Przemek Warszawa (POL)
1981
2017-04-03 15:38:40 Tak
240.
450
ZIELIŃSKI Marek TOWARZYSTWO BIESIADNO-SPORTOWE (POL)
1968
2017-02-21 20:28:53 Tak
241.
451
ZUBRYCKI Łukasz Windsurfing Team Węgorzewo (POL)
1985
W 2017-03-27 11:42:07 Tak
242.
452
ZWIERZYNSKA Malgorzata Warszawa (POL)
1985
2017-03-30 22:00:00 Tak
243.
453
ŻARCZYŃSKI Błażej Crazy Runners Team Rybno (POL)
1986
2017-03-10 19:36:46 Tak
244.
454
ŻUKOWSKI Ryszard Giżycko Klub Maratonka Grajewo (POL)
1966
2017-03-07 11:30:25 Tak
245.
455
ŻYJEWSKI Krzysztof Olsztyn (POL)
1984
2017-04-19 18:18:01 Tak
Klasyfikacje
W Najlepsza Węgorzewianka
S Najlepsza zawodniczka służb mundurowych
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.17547297477722 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl