Panel administracyjny
PL | EN
VI Bieg Kaszubska Piętnastka

LUZINO, 27.05.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-23 23:12:58



6.1 km (bez atestu) | Zgłoszonych: 22 | Opłaconych: 5
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BARANOWSKI Mikołaj Wejherowo (POL)
1999
2017-04-23 19:12:24  
2.
BARANOWSKI Roman Wejherowo (POL)
1973
2017-04-23 19:15:30  
3.
BRONIKOWSKA Berenike Bydgoszcz (POL)
1996
2017-03-09 22:49:52  
4.
DASZCZYŃSKA Iwona Kosowo Adasko Team (POL)
1972
2017-04-23 16:09:28  
5.
DOMASZK Krzysztof Chwaszczyno (POL)
1986
2017-03-20 19:09:31 Tak
6.
DRABIK Monika Luzino (POL)
1998
L 2017-03-10 21:44:44  
7.
DROSZCZ Krzysztof BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM (POL)
1983
2017-04-08 17:41:47  
8.
ERDMAŃCZYK Marta BRUSY (POL)
1999
2017-02-21 19:40:12  
9.
ERDMAŃCZYK Weronika BRUSY (POL)
2000
2017-02-21 19:43:41  
10.
GRZYBOWSKA Emilia Wejherowo (POL)
1979
2017-04-17 19:12:48  
11.
KONARZEWSKA Agnieszka Rumia biega (POL)
1972
2017-03-22 13:28:37  
12.
MASZOTA Joanna BARTOSZYCE (POL)
1975
2017-04-18 10:24:58  
13.
MIOTK Waldemar Luzino (POL)
1976
L 2017-04-07 20:23:54  
14.
PAKUŁA Danuta MTB - Małe Trójmiasto Biega (POL)
1966
2017-03-08 17:52:14  
15.
PELLOWSKI Marcin REDA (POL)
1975
2017-03-12 23:01:48 Tak
16.
PIEPIÓRKA Andrzej Niepoczołowice (POL)
1979
2017-03-22 09:58:38 Tak
17.
RESZKE Anna Luzino (POL)
1985
L 2017-04-17 19:17:26  
18.
SCHAB Edyta Lublin (POL)
1986
2017-02-20 09:33:11  
19.
STENKA Karolina BKR CYKLISTA (POL)
1985
2017-04-19 21:24:19 Tak
20.
SUPERNAT-MELZER Hanna Rumia (POL)
1968
2017-04-14 19:35:19  
21.
TOMCZYKOWSKA Grażyna Luzino (POL)
1979
2017-04-17 19:27:34  
22.
ŻACZEK Krystyna Żarnowiec (POL)
1976
2017-03-22 12:53:25 Tak
Klasyfikacje
L Mieszkańcy Gminy Luzino


15 km | Zgłoszonych: 91 | Opłaconych: 33
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ABRAHAM Miroslaw SOLEX LEBORK (POL)
1983
2017-04-19 22:51:50  
2.
BˇKOWSKI Marek JOINER WEJHEROWO (POL)
1978
2017-02-05 08:51:30  
3.
BIAŁCZAK Andrzej Kebłowo (POL)
1954
2017-04-23 10:48:56  
4.
BIAŁKOWSKI Marcin HOSSA TEAM (POL)
1977
2017-04-14 09:30:02 Tak
5.
BIELECKI Tadeusz UKS SIÓDEMKA RUMIA (POL)
1974
2017-04-23 23:12:58  
6.
BOBRUCKI Łukasz LINIA/za mn±! (POL)
1997
2017-04-16 18:12:59  
7.
BOGUSŁAW Staniaszek TUPOT-USTKA (POL)
1952
2017-03-21 12:55:15  
8.
BOJAN Adam Rumia (POL)
1972
2017-04-15 14:09:46  
9.
BUDZYŃSKA Elżbieta Słupsk (POL)
1966
2017-03-22 15:12:22  
10.
BUJAK ALEKSANDRA AZS Uniwersytet Gdański (POL)
1994
2017-04-08 09:18:33  
11.
CHUDY Henryk K S Olszewski i synowie Sławsko (POL)
1955
2017-04-15 13:12:51 Tak
12.
CYMAŃSKI Kamil Wejherowo (POL)
1985
2017-02-27 12:32:08  
13.
CZAJKOWSKI Radoslaw Rumia (POL)
1974
2017-04-17 11:31:54  
14.
DˇBROWSKA Aleksandra Run Babys (POL)
1977
2017-03-12 13:38:37 Tak
15.
DAMASZK Małgorzata Rumia (POL)
1991
2017-02-24 22:46:52 Tak
16.
DAMPS Julita NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1981
2017-03-14 11:38:39 Tak
17.
DAMPS Sylwester Gowino (POL)
1976
2017-04-14 05:58:48  
18.
DASZCZYŃSKI Adam Kosowo Adasko Team (POL)
1972
2017-04-07 21:17:41  
19.
DĘGA Ryszard TUPOT-USTKA (POL)
1955
2017-03-04 15:10:08  
20.
DOBBEK Agnieszka MTB - Małe Trójmiasto Biega (POL)
1983
2017-04-02 17:11:49  
21.
DORSZ Beata MAMY TO ! (POL)
1972
2017-03-27 07:31:11 Tak
22.
DRˇŻKOWSKI Daniel Gdańsk (POL)
1954
2017-04-23 06:21:03  
23.
ERDMAŃCZYK Anna GKS Kaszubi Luzino (POL)
1978
L 2017-02-21 19:46:11 Tak
24.
FILIPSKI Andrzej SpeedLiskaTeam (POL)
1961
2017-01-30 11:41:19 Tak
25.
FORMELA Sebastian Amator Luzino (POL)
1976
L 2017-01-28 20:22:39  
26.
GAFFKE Henryk King Oscar (POL)
1971
2017-04-09 15:13:59 Tak
27.
GAFFKE Paulina Żarnowiec (POL)
1996
2017-04-09 15:23:32 Tak
28.
GAWĘDA Bożena Wejherowo (POL)
1975
2017-03-12 19:06:45  
29.
GIERLACH Jacek Stopa Słupsk (POL)
1989
2017-04-15 14:25:42  
30.
GŁOGOWSKI Adam TRI Warrior/ATC-Cargo Team (POL)
1993
2017-04-17 13:27:37  
31.
GORCZYŃSKI Sebastian W.P.K SŁOŃ TEAM (POL)
1982
2017-03-28 20:22:52  
32.
GÓRECKA-MITORAJ Justyna MAMY TO ! (POL)
1982
2017-01-30 13:25:49 Tak
33.
GROEN Piotr Wierzchucino (POL)
1987
2017-04-10 19:25:43 Tak
34.
JAKUBOWSKI Zbigniew MTB - Małe Trójmiasto Biega (POL)
1964
2017-01-31 12:01:18 Tak
35.
JAKUSZ Anna Wejherowo (POL)
1983
2017-01-29 22:03:06  
36.
JAMROŻY RYSZARD Trucht Łobez (POL)
1964
2017-04-21 11:07:22  
37.
JANOWICZ Anna Biegamy Razem Władysławowo (POL)
1979
2017-03-27 12:41:42  
38.
JARONIEC Adrian Rumia (POL)
1998
2017-04-20 19:33:45  
39.
JÓZEFCZYK Grzegorz Wejherowo (POL)
1970
2017-04-13 05:29:29  
40.
KAMIENIECKI Rafał TUPOT-USTKA (POL)
1979
2017-03-04 15:08:00  
41.
KANKOWSKA Dominika Luzino (POL)
2001
L 2017-03-21 13:09:49 Tak
42.
KANKOWSKI Paweł Luzino (POL)
1981
L 2017-03-21 13:04:13 Tak
43.
KIEDROWSKA Daria Gdynia (POL)
1984
2017-04-11 09:04:30  
44.
KIK Andrzej Nie Marnuj Tlenu / GAiT (POL)
1947
2017-04-20 11:57:49 Tak
45.
KLAS Bartłomiej Luzino (POL)
1983
L 2017-01-29 20:59:07 Tak
46.
KONARZEWSKI Jacek Rumia biega (POL)
1971
2017-03-22 13:27:23  
47.
KO¦CIELSKI Mariusz COM-DKM Gdynia (POL)
1966
2017-02-15 16:19:28 Tak
48.
KOWALSKA Iwona Wymiatacze (POL)
1981
2017-03-01 14:46:26  
49.
KRAUZA Grażyna RUN Babys (POL)
1961
2017-03-12 13:46:12 Tak
50.
KUBIŃSKA Beata NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1967
2017-03-23 18:52:51  
51.
KUBIŃSKI Rafał NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1965
2017-03-23 18:55:30  
52.
KURPISZ-SKWARCZAK Karolina Gdynia (POL)
1979
2017-04-04 12:17:35  
53.
LANDOWSKA Aneta Luzino (POL)
2000
L 2017-04-02 22:38:23  
54.
LEKSYCKI Robert POLICJA GDYNIA (POL)
1969
2017-02-05 22:48:23  
55.
LESNER Darek Biegamy Razem Władysławowo (POL)
1976
2017-03-21 13:35:47  
56.
MAJ-ROKSZ Maria Maja Team (POL)
1980
2017-04-04 18:04:48  
57.
MAJKOWSKI Karol GKS Kaszubi Luzino (POL)
1983
L 2017-02-07 12:54:10 Tak
58.
MASZOTA Franciszek BARTOSZYCE (POL)
1974
2017-04-18 10:21:39  
59.
MILER Adam Luzino (POL)
1990
L 2017-03-09 22:42:47 Tak
60.
OBERZIG Tomasz Reda (POL)
1980
2017-04-23 20:30:59  
61.
OCHNIO RYSZARD POLONIA JASTROWIE BIEDRONKA BIEGA JASTROWIE (POL)
1975
2017-03-04 18:27:37  
62.
OSTOJSKA Ewa Biegamy Razem Władysławowo (POL)
1975
2017-02-28 10:55:18  
63.
OSSOWSKA Małgorzata GKS Kaszubi Luzino (POL)
1973
L 2017-02-01 22:32:33 Tak
64.
OSSOWSKI Arek GKS KASZUBI LUZINO (POL)
1968
L 2017-04-14 20:13:02 Tak
65.
PATELCZYK Łukasz Góra (POL)
1988
2017-03-06 12:45:29  
66.
PIOTROWSKI Mirosław STOPA Słupsk (POL)
1964
2017-02-07 11:20:48  
67.
RASZEWSKI Mateusz Kaszubskie Dziki / KMB Bolszewo (POL)
1988
2017-03-09 17:02:32  
68.
ROMPCA Dariusz GKS Kaszubi Luzino (POL)
1964
L 2017-02-06 08:46:24 Tak
69.
ROSIŃSKI Piotr PRO-CARS Wejherowo (POL)
1963
2017-03-21 14:06:01  
70.
RUD¬KO Wojciech Wejherowo (POL)
1968
2017-03-23 22:24:58 Tak
71.
SOWINSKI Lech biegam bo lubie (POL)
1956
2017-04-01 21:35:30  
72.
STROJNOWSKI Sławomir Gdańsk (POL)
1963
2017-02-28 22:04:28  
73.
SUŁEK Aldona Wejherowo (POL)
1976
2017-02-14 14:41:18  
74.
SULL Agnieszka NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1973
2017-03-14 11:43:19 Tak
75.
SULL Kacper NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1998
2017-03-14 11:44:43 Tak
76.
SZCZYPIOR Artur GKS Kaszubi Luzino (POL)
1984
L 2017-01-27 22:26:31 Tak
77.
SZCZYPIOR Leszek Wejherowo (POL)
1959
2017-01-29 20:51:25 Tak
78.
SZELE¬NIAK Monika Rumia (POL)
1973
2017-04-14 09:34:38 Tak
79.
SZMIGIERO Sebastian W.P.K SŁOŃ TEAM (POL)
1977
2017-03-19 06:04:03  
80.
SZULTK Piotr Gdynia (POL)
1967
2017-04-15 10:10:22 Tak
81.
SZWEDA Ewelina Sianowo (POL)
1993
2017-04-18 16:02:51  
82.
SZYMAŃSKI Adam Profarm Lębork (POL)
1970
2017-02-06 16:34:53  
83.
SZYMAŃSKI Janusz JOINER WEJHEROWO (POL)
1963
2017-03-04 18:35:32  
84.
TARNOWSKI Witold KB TKKF Promyk Ciechanów (POL)
1961
2017-03-16 10:34:49  
85.
TATROCKI Daniel RuNforFuN Orłowo (POL)
1977
2017-04-13 21:28:02  
86.
WAGA Tomasz GKS Kaszubi Luzino (POL)
1973
L 2017-02-28 17:43:39 Tak
87.
WETTA Mirosław LINIA (POL)
1964
2017-03-17 13:23:34  
88.
WRZOS Krzysztof Biegamy Razem Władysławowo (POL)
1969
2017-03-21 14:07:01  
89.
ZALEWSKI Grzegorz GRZESŁAW IGMAR TEAM USTKA (POL)
1982
2017-03-17 11:22:36  
90.
ZINKEL Jacek GKS Kaszubi Luzino (POL)
1964
L 2017-02-02 21:38:45 Tak
91.
ŻUKOWICZ Rafał Gdynia (POL)
1993
2017-04-17 13:26:50  
Klasyfikacje
L Mieszkańcy Gminy Luzino
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.099076986312866 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl