Panel administracyjny
PL | EN
IV Puchar Wyspy Giżyckiej

GIŻYCKO, 27.05.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-24 20:11:54



10 km | Zgłoszonych: 139 | Opłaconych: 117
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
AMBROZIAK MARCIN 15GBZ- Dąbrowski Team -PASiR (POL)
1985
B 2017-02-02 17:57:45 Tak
2.
BABOWICZ Marcin 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1983
B 2017-05-19 16:17:21 Tak
3.
BĄK Paweł Sępopol (POL)
1977
2017-05-14 07:53:55 Tak
4.
BAŁTAKOWSKA Agnieszka BBL Gizycko (POL)
1981
G 2017-02-01 19:53:13 Tak
5.
BORUTA Karol 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1987
B 2017-05-12 19:30:39 Tak
6.
BRAC MARIAN Grudziądz (POL)
1956
2017-05-17 22:11:34 Tak
7.
BRĄGIEL KRZYSZTOF Road to PB (POL)
1987
2017-05-17 17:33:45 Tak
8.
BRYL MIROSŁAW 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1977
B 2017-05-14 23:12:31 Tak
9.
BRYŁA Artur 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1971
2017-04-18 16:34:45 Tak
10.
BUDNICKI Adam 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1967
B 2017-05-20 18:58:43 Tak
11.
CHEŁKOWSKI Rafał Giżycko (POL)
1972
G B 2017-05-13 15:42:53 Tak
12.
CHMIELEWSKA Renata 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1989
B 2017-05-16 19:37:46 Tak
13.
CHRAPOWICKI Bartosz Giżycko (POL)
1991
G 2017-03-03 22:46:06 Tak
14.
CIESNIEWSKI Jaroslaw Dzialdowo (POL)
1984
2017-03-22 07:21:10 Tak
15.
CIEŚLIK Łukasz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1979
B 2017-05-09 09:36:21 Tak
16.
CYCHOWSKA Agnieszka Mrągowo (POL)
1980
2017-05-18 21:50:36 Tak
17.
CZAJKOWSKA-BALCERZAK Dorota BBL Gizycko (POL)
1982
G 2017-05-19 11:39:25 Tak
18.
DĄBROWSKI Marek Wojciech Ełk (POL)
1986
2017-05-21 19:06:02  
19.
DENERT Marcin 15 Brygada Zmechanizowana (POL)
1990
B 2017-05-22 18:36:35 Tak
20.
DIACZEK HALINA Giżycko (POL)
1968
G 2017-04-20 22:10:53 Tak
21.
DOBACZEWSKI Krystian Giżycko (POL)
1982
G 2017-05-02 20:02:21  
22.
DOBKOWSKA Anna Węgorzewo (POL)
1978
2017-04-27 12:13:19 Tak
23.
DRAŻBA Dominik ASICS FrontRunner Polska (POL)
1987
2017-04-16 19:47:17  
24.
DUCHNOWSKI Piotr 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1987
B 2017-05-18 14:31:11 Tak
25.
DUDZIAK Grzegorz Giżycko amator (POL)
1954
G 2017-04-13 20:19:18 Tak
26.
DZIATKOWSKA Weronika LA OSiR Gołdap (POL)
2001
2017-05-24 09:01:56 Tak
27.
ECHTA Marcin 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1981
B G 2017-05-21 13:38:00 Tak
28.
FIEDZIUKIEWICZ Katarzyna 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1992
B 2017-05-18 10:37:08 Tak
29.
FIGLAREK Damian Wolsztyńska Akademia Biegowa (POL)
1979
2017-02-28 10:22:01 Tak
30.
FLAGA Przemysław 5krr (POL)
1983
B 2017-04-15 19:12:07 Tak
31.
GETEK Marcin Serduszko Team Ełk (POL)
1982
2017-03-27 09:27:00 Tak
32.
GIBUŁA Daniel ES-SYSTEM Wilkasy (POL)
1997
G 2017-05-21 17:57:17  
33.
GICZEWSKA-WARCHOŁ Edyta KĘTRZYN (POL)
1981
2017-03-14 18:53:55  
34.
GRABOWSKI Bogusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1987
B 2017-05-16 14:16:43 Tak
35.
GRADEK Alina Ławki (POL)
1968
2017-05-19 13:51:56  
36.
GRONSKI Roman Giżycko (POL)
1954
G 2017-05-20 18:13:59 Tak
37.
GROSZYK Agata 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1979
B 2017-05-18 21:30:13 Tak
38.
GRZYBOWSKI Dariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1978
B 2017-05-09 11:30:18 Tak
39.
GRZYMAŁA Katie Galindia (GBR)
1988
2017-03-13 16:30:25 Tak
40.
HERMAN Krzysztof Giżycko/Gubin (POL)
1975
G B 2017-03-14 22:34:36 Tak
41.
HERMAN Marta Giżycko (POL)
1983
G 2017-03-14 22:37:32 Tak
42.
HERMANOWICZ Cezary 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1987
B 2017-05-11 07:51:27 Tak
43.
HETMAN Wojciech Giżycko (POL)
1979
B G 2017-04-14 13:27:23 Tak
44.
JAKUBOWSKA Aleksandra 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1991
B 2017-05-21 11:44:37 Tak
45.
JARONIEC Darek 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1979
B G 2017-03-07 15:02:31 Tak
46.
JAROSZ Wojciech Kętrzyn (POL)
1975
2017-05-06 22:57:11 Tak
47.
JASIŃSKI Artur 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1974
B 2017-05-09 12:08:56 Tak
48.
KALINOWSKI Maciej Łowcy Przygód Gołdap (POL)
1987
2017-04-30 10:19:00 Tak
49.
KAPTSERAU Yury Mogilev (COR) (POL)
1987
2017-03-28 21:44:40  
50.
KASIŃSKA Danuta BBL Gizycko (POL)
1966
G 2017-05-17 19:50:08 Tak
51.
KEDZIOR Piotr 15 GBZ (POL)
1981
B 2017-05-08 20:47:52 Tak
52.
KIERNOZEK Tomasz Club biegacza Jurund Szczytno (POL)
1984
B 2017-05-12 12:05:21 Tak
53.
KIERNOZEK Waldemar 8-batalion rodiotechniczny Lipowiec (POL)
1982
B 2017-05-13 17:55:50 Tak
54.
KILIARSKA Valentyna NIKOLAEV (UKR)
1990
2017-03-24 22:29:07  
55.
KONOPKO Andrzej Giżycko (POL)
1972
G B 2017-04-24 21:01:23 Tak
56.
KONOPKO Małgorzata Giżycko (POL)
1979
G 2017-04-18 09:45:37 Tak
57.
KOPKA Krzysztof 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1977
2017-05-15 15:02:07  
58.
KOPKO Karolina 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1996
B 2017-05-15 14:56:06 Tak
59.
KOSATKO Magdalena BBLGiżycko (POL)
1979
G 2017-02-12 11:44:57 Tak
60.
KOWALCZYK Anna Kętrzyn (POL)
1974
2017-04-27 07:41:14 Tak
61.
KOZIEJ Adam 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1987
B 2017-05-14 12:10:44 Tak
62.
KRASINSKA Jolanta Gizycko (POL)
1977
B 2017-05-15 19:16:11 Tak
63.
KRAWCZYK Jan Korsze (POL)
1986
2017-05-16 22:45:20 Tak
64.
KRÓLAK Przemysław 15BZ (TEAM KOPEĆ) (POL)
1978
B 2017-03-04 13:18:13 Tak
65.
KRUMIN Zenon KĘTRZYN (POL)
1955
2017-02-08 09:27:17 Tak
66.
KRZEMIŃSKI Adam Kętrzyn (POL)
1977
2017-03-02 14:48:07 Tak
67.
KULIŚ Agata 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1979
B 2017-05-09 13:45:04 Tak
68.
KUPIEC Paulina Giżycko (POL)
1982
G 2017-03-28 18:06:40  
69.
LANCZKOWSKI Maciej 15 Brygada Zmechanizowana (POL)
1990
B 2017-05-22 18:35:08 Tak
70.
LASKOWSKI Leszek Szary wilk Giżycko (POL)
1957
G 2017-03-12 15:36:53 Tak
71.
ŁAZARCZYK Adam 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1977
B 2017-05-18 10:57:39 Tak
72.
LEWCZYK Małgorzata BBL Giżycko (POL)
1981
G 2017-05-08 12:00:42 Tak
73.
LEWCZYK Rafał BBL Giżycko (POL)
1976
G 2017-05-08 12:06:52 Tak
74.
LISIK Malgorzata gizycko (POL)
1990
G 2017-04-29 06:31:32 Tak
75.
ŁOWICKA-BRYŁA Izabela 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1971
2017-04-18 16:37:02 Tak
76.
ŁOZAK Kinga Giżycko (POL)
1999
G 2017-05-21 21:26:11 Tak
77.
ŁUKASZEWICZ Przemysław Giżycko amator (POL)
2001
G 2017-04-25 20:19:43 Tak
78.
ŁYCZEK Marcin Runners Team Kętrzyn (POL)
1978
B 2017-05-21 23:09:10 Tak
79.
MACULEWICZ Katarzyna Poznań (POL)
1974
2017-03-02 21:09:55 Tak
80.
MAJER Bogusława Vege Runners (POL)
1983
2017-04-20 23:11:47 Tak
81.
MAJER Jakub Warszawa (POL)
1983
2017-04-20 23:13:55 Tak
82.
MASIAK Karol MMA Fighter Giżycko (POL)
1997
G 2017-04-19 12:07:35  
83.
MATURA Grzegorz Sępopol (POL)
1986
2017-05-08 11:35:34  
84.
MIERZEJEWSKI Krzysztof 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1982
B 2017-05-17 10:23:48 Tak
85.
MIESZKOWSKI Kamil 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1986
B G 2017-05-11 10:05:10 Tak
86.
MIKOŁAJCZYK Łukasz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1983
B 2017-05-16 19:41:07 Tak
87.
MILEWSKI Rafał 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1989
B 2017-02-27 10:47:32 Tak
88.
MITROFAN Andrzej 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1970
B 2017-05-19 09:14:27 Tak
89.
NAKONECZNA Magdalena BBL Giżycko (POL)
1980
G 2017-05-24 20:11:54 Tak
90.
NESTOROWICZ Marek VRC Kętrzyn (POL)
1971
2017-03-11 15:53:39 Tak
91.
NESTOROWICZ Monika VRC Kętrzyn (POL)
1973
2017-03-11 15:41:02 Tak
92.
NIEDŹWIECKA Agnieszka GAVRA GIŻYCKO (POL)
1978
2017-03-25 17:47:31  
93.
NIEWIAROWSKI Łukasz Prostki (POL)
1986
2017-03-22 08:00:05 Tak
94.
NOWAKOWSKA Sandra BBL Gizycko (POL)
1987
2017-05-17 15:11:03 Tak
95.
OLECH ROBERT Bisztynek (POL)
1971
2017-04-11 11:10:12 Tak
96.
OLFIER Elżbieta 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1987
B 2017-02-27 11:03:19 Tak
97.
ORZECHOWSKI Tomasz Kruklanki (POL)
1983
B 2017-03-31 20:01:38 Tak
98.
PABIN Robert KĘTRZYN (POL)
1974
B 2017-05-20 21:11:21 Tak
99.
PIETRUCZUK Tomasz Giżycko (POL)
1967
2017-04-02 07:39:37  
100.
PLIZGA Jakub Olsztyn (POL)
1985
2017-04-17 19:03:10 Tak
101.
PUCZEL Robert RUNNERS TEAM KĘTRZYN (POL)
1976
2017-05-13 11:00:50  
102.
PUPEK Mariusz klub bjegacza Mrągowo (POL)
1983
2017-05-16 19:24:23  
103.
RADOMSKI Mirosław Grupa Aktywni Razem Rydzewo (POL)
1970
2017-04-20 10:06:17 Tak
104.
RAJKIEWICZ Piotr 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1971
B 2017-05-18 12:48:56 Tak
105.
ROMANIUK Paweł 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1990
B G 2017-05-19 20:21:55 Tak
106.
SAK Cezary KTMŁ (POL)
1985
B 2017-04-14 22:08:19 Tak
107.
SAWCZUK Michał 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1988
G B 2017-05-21 20:19:13 Tak
108.
SAWICKI Arkadiusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1975
B 2017-03-24 12:01:28 Tak
109.
SAWICKI Łukasz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1989
B G 2017-04-24 22:33:02 Tak
110.
SEMENOVYCH Nataliia KYIV (UKR)
1995
2017-05-17 16:54:36  
111.
SIEŃKO Czarek Białystok (POL)
2001
2017-05-19 09:13:54 Tak
112.
SIERADZKI Grzegorz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1974
B 2017-05-09 09:19:04 Tak
113.
SIUDEJ Marcin 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1984
B 2017-02-27 11:51:48 Tak
114.
SIWIK Dawid 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1987
B 2017-05-16 04:52:35 Tak
115.
SKROBISZ Daniel 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1982
B 2017-05-20 07:16:53 Tak
116.
SMOLIŃSKI Rafał Państwowa Straż Pożarna Przasnysz (POL)
1990
B 2017-05-16 11:10:42 Tak
117.
SOLIWODA Jacek 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1974
B 2017-02-27 09:47:30 Tak
118.
SOWA Wojciech Sowa Jacht Giżycko (POL)
1968
2017-04-14 06:27:21  
119.
STELWACH Leszek Mat - poż /Łomża/ (POL)
1963
B 2017-02-21 23:29:36 Tak
120.
STRÓŻYŃSKI Marek 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1974
B 2017-05-15 18:54:52 Tak
121.
SUCHODOLSKI Rafał 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1984
B 2017-05-11 16:10:11 Tak
122.
SUPRUNOWICZ-PLIZGA Katarzyna Olsztyn (POL)
1987
2017-04-17 19:00:25 Tak
123.
ŚLIWA Alicja Ełk Klub Maratonka Grajewo (POL)
1954
2017-04-22 22:57:13 Tak
124.
TOŁWIŃSKI Tomasz Fuleda (POL)
1978
G 2017-05-02 18:11:43 Tak
125.
TORBICZ Piotr Gdańsk (POL)
1978
2017-03-23 14:29:44  
126.
VERETSKYI Pavlo DONETSK (UKR)
1985
2017-03-24 22:30:58  
127.
VERKHAVODKIN Henadz Grodno (BLR)
1983
2017-05-03 19:49:06  
128.
WIĘCKO Grzegorz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1976
B 2017-05-09 09:28:45 Tak
129.
WÓJCIK Marcin KP PSP Bartoszyce (POL)
1987
B 2017-05-15 20:07:02 Tak
130.
WOJNOWSKI Jarek KTMŁ (POL)
1978
B 2017-04-21 15:06:10 Tak
131.
WOŁYNIEC Emilia rowerysportowy.pl / Najmowicz Triathlon (POL)
1983
2017-04-29 23:40:23 Tak
132.
WORONIECKI Emil 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1991
B 2017-05-19 12:42:38 Tak
133.
WRONA Lukasz Ełk (POL)
1983
2017-03-22 08:06:24  
134.
WSZEBOROWSKI Dariusz Ełk (POL)
1967
2017-05-14 10:06:34 Tak
135.
ZAKRZEWSKI Maciej Węgielsztyn (POL)
1967
2017-04-24 19:10:54 Tak
136.
ZAKRZEWSKI Tomasz 15 Brygada Zmechanizowana (POL)
1983
B G 2017-05-20 15:27:42 Tak
137.
ZALEWSKI Rafał BBL Gizycko (POL)
1986
2017-05-17 15:23:12 Tak
138.
ZAPOLSKI Marcin Olsztyn (POL)
1979
2017-04-28 13:58:40 Tak
139.
ZAPRUCKA Dorota Giżycko (POL)
1966
G 2017-05-21 22:19:00 Tak
Klasyfikacje
B Bieg Zawiszaka
G Giżycczanin/Giżycczanka


21.097 km | Zgłoszonych: 111 | Opłaconych: 89
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ADAMSKI Jacek 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1975
B G 2017-02-27 10:48:06 Tak
2.
ANDRUKAJTIS Arkadiusz 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1976
B 2017-02-02 18:40:01 Tak
3.
BANACH Mariusz 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1981
B 2017-05-21 17:14:34 Tak
4.
BANASZEK Jakub Ławki (POL)
1982
2017-05-17 13:08:27 Tak
5.
BARCEWICZ Marta SS Drużyna Wilka (POL)
1986
2017-05-10 07:11:40 Tak
6.
BARTOSZEWICZ Wojciech Suwałki (POL)
1971
B 2017-04-06 14:47:03 Tak
7.
BASAJ Paweł BBL Suwałki (POL)
1971
2017-04-16 16:35:25  
8.
BIELENICA Beata Brak (POL)
1982
2017-04-24 16:48:07  
9.
BIELSKI Tomasz Gołdap/Straż Graniczna (POL)
1973
B 2017-05-04 09:21:11 Tak
10.
BOĆKOWSKI Maciej 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1984
B 2017-05-09 08:53:08 Tak
11.
BOGDATOWICZ Ludwik Giżycko (POL)
1951
G 2017-03-22 17:12:44 Tak
12.
BOGUSZ Piotr SS Drużyna Wilka (POL)
1990
2017-05-15 16:34:36 Tak
13.
BORKOWSKI Kamil 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1983
B 2017-05-19 11:31:04 Tak
14.
BURDYN MATEUSZ Suwałki (POL)
1986
2017-02-02 21:34:19  
15.
CHMIELEWSKI Piotr 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1982
B 2017-05-13 09:16:02 Tak
16.
CHODAŃ Bartek gizycko (POL)
1999
2017-05-05 12:05:18 Tak
17.
CZAJKOWSKA Renata Gdańsk (POL)
1963
2017-04-11 20:29:15  
18.
CZERNIAKOWSKI Jacek Finisz Morąg (POL)
1985
2017-05-16 18:51:45 Tak
19.
DĄBROWSKI Marcin 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1988
B 2017-05-09 12:19:54 Tak
20.
DAGIEL Jacek Olsztyn (POL)
1984
2017-05-16 18:55:23 Tak
21.
DEPTUŁA Piotr Ełk (POL)
1973
2017-04-22 12:55:08 Tak
22.
DOBRZYN Zenek BBL Giżycko (POL)
1957
G 2017-04-27 09:45:00 Tak
23.
DUCHNOWSKI Łukasz 15 Brygada Zmechanizowana (POL)
1984
B 2017-05-22 18:27:46 Tak
24.
DYNISZUK Tomasz Węgorzewo (POL)
1978
B 2017-04-27 23:07:42 Tak
25.
GREGORCZYK Rafał KPP KĘTRZYN (POL)
1991
B 2017-05-20 15:06:10 Tak
26.
IGNACZAK Rafał Mrągowo (POL)
1984
B 2017-05-18 21:47:20 Tak
27.
JANKOWSKI Hubert 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1988
B G 2017-02-27 10:13:26 Tak
28.
JASIŃSKI Mateusz Giżycko (POL)
1987
B G 2017-05-16 13:02:11 Tak
29.
JASZCZUK Michał 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1990
B 2017-04-20 18:11:38 Tak
30.
JUSZCZUK Piotr 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1970
B 2017-04-25 12:34:52 Tak
31.
KACZMARCZYK Anna 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1991
B 2017-05-15 17:34:44 Tak
32.
KALISKI Sławomir OXYBURN Polska (POL)
1988
2017-04-27 15:04:21  
33.
KAMINSKI BERNARD Sterławki Wielkie (POL)
1968
2017-05-13 18:29:08 Tak
34.
KAPTSERAU Yury Mogilev (COR) (BLR)
1987
2017-03-28 21:42:39  
35.
KASJAN Maciej 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1990
B 2017-05-18 08:12:40 Tak
36.
KILIARSKA Valentyna NIKOLAEV (UKR)
1990
2017-03-24 22:28:49  
37.
KISŁOWSKA-SZYSZKO Barbaraa Suwałki (POL)
1978
2017-05-21 22:39:22  
38.
KISZŁA Wojciech 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1989
B 2017-02-27 10:44:43 Tak
39.
KŁOS Jan UrWis Olsztyn (POL)
1964
2017-03-02 11:35:29  
40.
KORNILUK Justyna Rowing Running Team (POL)
1970
2017-05-15 16:56:44 Tak
41.
KOZAK Łukasz 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1979
B G 2017-05-03 15:12:54 Tak
42.
KOZAK Monika BBL Giżycko (POL)
1984
G 2017-04-22 13:42:08 Tak
43.
KRAŚNICKI Mariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1973
B 2017-03-07 14:41:54 Tak
44.
KRYSIAK Adam 15 Brygada Zmechanizowana (POL)
1977
B 2017-05-20 21:56:28 Tak
45.
KUSZMIDER Damian 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1990
B 2017-05-19 16:04:40 Tak
46.
LEMANCEWICZ Leon Giżycko (POL)
1950
G 2017-05-04 19:00:53 Tak
47.
ŁYCZKO Sławomir Runners Team Kętrzyn (POL)
1965
2017-05-09 19:10:20 Tak
48.
MAJEWSKI Jan klub bjegacza Mrągowo (POL)
1947
2017-04-19 11:55:23  
49.
MAKARUK Tomasz Warszawa (POL)
1973
2017-02-26 08:36:47 Tak
50.
MAKOŚ Paweł 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1984
B 2017-05-18 19:25:51 Tak
51.
MAŁECKI Robert Warszawa (POL)
1974
2017-04-30 20:44:59  
52.
MAŁEK Marcin Giżycko/Straż Graniczna (POL)
1973
G B 2017-05-21 21:01:34 Tak
53.
MALESA Paweł BBL Wydminy (POL)
1998
2017-05-10 21:17:23  
54.
MALON Adam 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1988
B 2017-05-09 09:02:33 Tak
55.
MARCINKIEWICZ Krzysztof 15 GBZ (POL)
1964
B 2017-05-07 19:09:13 Tak
56.
MARTYNA Jerzy One World Fitness Giżycko (POL)
1982
G 2017-04-28 11:00:33 Tak
57.
MARUSIEŃSKA Alicia Szczecin (POL)
1986
2017-04-06 21:09:25  
58.
MICHALCZUK Sławomir UrWis Olsztyn (POL)
1961
2017-03-02 11:38:07  
59.
MICHNIUK Mariusz Suwałki (POL)
1973
2017-04-06 17:43:20 Tak
60.
MICU Florian Gdańsk (BEL)
1973
2017-04-11 20:32:54  
61.
MIECIELICA Robert 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1981
B 2017-04-06 18:53:36 Tak
62.
NAPIERSKI Wojciech Orzysz (POL)
1972
B 2017-04-04 19:46:27 Tak
63.
NIEDŹWIECKI Tomasz GAVRA GIŻYCKO (POL)
1977
2017-03-25 17:45:03 Tak
64.
NIEDŹWIECKI Zbigniew Węgorzewo (POL)
1974
2017-04-26 21:36:50 Tak
65.
NIEŚCIER Krzysztof 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1988
B G 2017-05-09 09:14:16 Tak
66.
NIKONOWICZ Ewa 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1980
B 2017-03-07 13:25:07 Tak
67.
OBRĘBSKI Karol Olsztyn (POL)
1993
2017-05-16 18:48:00 Tak
68.
OLENDER Waldemar Giżycko (POL)
1984
B 2017-05-09 10:57:29 Tak
69.
OLSZEWSKI Marek Suwałki (POL)
1966
2017-05-03 13:15:23 Tak
70.
OSTROWSKI Grzegorz 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1974
B G 2017-05-18 22:14:31 Tak
71.
PAŁAT Paweł 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1986
B 2017-05-02 22:13:07 Tak
72.
PIETRUCZUK Tomek Giżycko (POL)
1967
2017-02-25 15:48:50  
73.
PLAK Dariusz Ząbki (POL)
1981
2017-04-27 10:18:27 Tak
74.
RĄCZKA Marcin BigYellowFoot Adventure Team/Husaria Run Gdynia (POL)
1985
2017-03-28 13:35:05  
75.
RAMOTOWSKI Mariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1968
B 2017-03-13 20:56:17 Tak
76.
REJNART Mateusz Giżycko (POL)
1991
G 2017-03-27 12:47:26 Tak
77.
ROGALSKI Sławomir BARCZEWO (POL)
1966
2017-05-18 22:37:19 Tak
78.
ROŻEK Gerard OLECKO BIEGA (POL)
1976
2017-05-11 12:54:08  
79.
SEMENOVYCH Nataliia KYIV (UKR)
1995
2017-05-17 16:57:21  
80.
SIEŃKO Grzesiek Białystok (POL)
1971
2017-05-19 09:11:14 Tak
81.
SIKORSKA Patrycja 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1992
B 2017-05-18 08:15:03 Tak
82.
SKRZYPIEC-SPRING Monika Wrocław (POL)
1973
2017-03-07 17:34:49 Tak
83.
SŁOBODZIAN Waldemar Namysłów (POL)
1965
2017-03-31 11:57:42 Tak
84.
SŁUŻAŁA Grzegorz Biegam Dla Mikołaja Tymona (POL)
1979
B 2017-04-08 22:59:54 Tak
85.
SOBORSKI Grzegorz 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1984
B 2017-04-20 12:12:03 Tak
86.
SOKÓŁ Andrzej 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1976
B G 2017-04-25 10:21:33 Tak
87.
SPYŁA Darosław serduszko team ełk (POL)
1964
2017-04-26 12:17:11 Tak
88.
STAKUN Grzegorz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1988
B 2017-05-19 16:11:40 Tak
89.
WARYKOWSKI Stanislaw OLECKO BIEGA (POL)
1962
2017-04-16 05:31:10 Tak
90.
STANKIEWICZ Seweryn Hotel Zamek Ryn **** (POL)
1986
2017-03-19 18:06:22 Tak
91.
STEĆ Paweł Orzysz (POL)
1970
B 2017-03-08 18:42:46 Tak
92.
STEFAŃSKI ANDRZEJ EL- Aktywni ELBLĄG (POL)
1962
2017-04-26 11:45:25 Tak
93.
SUCHODOLSKI Paweł OLECKO BIEGA (POL)
1981
2017-04-09 17:39:34 Tak
94.
SZYMKIEWICZ TOMASZ Kielce Projekt Świętokrzyskie (POL)
1964
2017-04-27 13:19:52 Tak
95.
VERETSKYI Pavlo DONETSK (UKR)
1985
2017-03-24 22:31:08  
96.
WARDA Marcin 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1971
B G 2017-03-13 14:46:02 Tak
97.
WDOWIAK Wojciech Olsztyn (POL)
1973
2017-03-18 19:28:20  
98.
WIĘCKO Jacek 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1978
B 2017-05-17 09:56:07 Tak
99.
WIELOWIEJSKA Dagmara 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1980
B 2017-05-15 14:25:32 Tak
100.
WŁODARCZYK Mirosław 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1986
B 2017-05-15 09:27:03 Tak
101.
WOJCZYS Maciej BBLGiżycko\II LO GIŻYCKO (POL)
2000
G 2017-02-02 15:40:35 Tak
102.
WOJNAROWSKA Karolina 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1986
B 2017-05-08 08:47:02 Tak
103.
WOŁCZEK Tomasz BBL Giżycko/ IILO Giżycko (POL)
2000
G 2017-04-19 19:04:08 Tak
104.
WRÓBLEWSKI Tomasz Kętrzyn (POL)
1979
2017-05-11 17:31:37 Tak
105.
WRONECKI Tomasz Szczecin (POL)
1988
2017-04-06 21:02:18  
106.
WRZOSEK Adam Giżycko (POL)
1991
B 2017-05-09 11:39:35 Tak
107.
WYSKWAR Anna 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1975
B 2017-05-18 05:52:52 Tak
108.
ZDANEWICZ Andrzej 15 Brygada Zmechanizowana (POL)
1965
B 2017-05-20 21:56:23 Tak
109.
ZIÓŁKOWSKI Tomasz Giżycko (POL)
1961
G 2017-05-21 16:58:23 Tak
110.
ŻUKOWSKI Łukasz łukta (POL)
1991
2017-05-16 18:58:19 Tak
111.
ŻUKOWSKI Ryszard Giżycko Klub Maratonka Grajewo (POL)
1966
2017-04-20 13:44:22 Tak
Klasyfikacje
B Bieg Zawiszaka
G Giżycczanin/Giżycczanka


5 km Nordic Walking | Zgłoszonych: 26 | Opłaconych: 20
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
APTAZY Czesława Giżycki UTW (POL)
1938
G 2017-05-11 09:29:38 Tak
2.
BĘBENEK Jacek 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (POL)
1979
G 2017-05-04 17:31:25  
3.
BOHDZIEWICZ Agnieszka Gdynia (POL)
1968
2017-05-19 23:00:00 Tak
4.
CZOPEK JAROSŁAW MARATONKA GRAJEWO (POL)
1982
2017-05-21 23:26:05  
5.
DANISZEWSKA Ewelina GIŻYCKO (POL)
1986
2017-05-11 23:43:03 Tak
6.
DRANKA Zofia Giżycki UTW (POL)
1960
G 2017-03-06 17:05:43 Tak
7.
GÓRNA Magdalena WILKASY (POL)
1979
2017-05-11 23:37:25 Tak
8.
KROCZ Ryszard Giżycki UTW (POL)
1951
G 2017-05-15 14:49:18 Tak
9.
MACULEWICZ Piotr Poznań (POL)
1972
2017-04-13 08:50:58 Tak
10.
MALESA Arkadiusz BBL Wydminy (POL)
1973
2017-05-10 21:20:29  
11.
MASIEJCZYK Czesława Giżycki UTW (POL)
1945
G 2017-03-06 16:39:33 Tak
12.
MATYSIUK Iza Giżycko (POL)
1980
G 2017-05-18 18:15:20 Tak
13.
MIKULSKA Anna WILKASY (POL)
1953
2017-05-20 20:05:05 Tak
14.
MIKULSKI Józef WILKASY (POL)
1954
2017-05-19 07:23:26 Tak
15.
MINKINA Wiesław Giżycko (POL)
1957
2017-05-20 15:29:49 Tak
16.
OPĘCHOWSKI Jerzy Giżycki UTW (POL)
1952
2017-03-06 12:28:54 Tak
17.
OSTROWSKA Ewa Giżycki UTW (POL)
1972
G 2017-03-06 10:02:16 Tak
18.
SALIK Sebastian Ełk (POL)
2006
2017-04-27 16:22:49  
19.
SOKOŁOWSKA Wiktoria Giżycki UTW (POL)
1940
G 2017-05-11 09:27:07 Tak
20.
SZCZĘCH Krystyna Giżycki UTW (POL)
1953
G 2017-05-11 09:32:31 Tak
21.
SZCZEPANIK Maria Giżycki UTW (POL)
1946
G 2017-03-06 16:36:19 Tak
22.
SZEJBUT Zofia Giżycki UTW (POL)
1943
2017-04-10 10:12:55 Tak
23.
TRACICHLEB-SALIK Alicja Ełk (POL)
1976
2017-04-27 16:18:46  
24.
WORONIAK-PIETRZAK Izabela Giżycko (POL)
1984
G 2017-05-16 20:31:40  
25.
ŻBIKOWSKA Justyna Pisz (POL)
1985
2017-05-16 22:06:40 Tak
26.
ŻBIKOWSKI Mariusz Pisz (POL)
1980
2017-05-16 22:10:24 Tak
Klasyfikacje
B Bieg Zawiszaka
G Giżycczanin/Giżycczanka
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.21428894996643 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl