Panel administracyjny
PL | EN
27 Bieg Orłów

CZARNA DˇBRÓWKA, 03.05.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-24 08:11:43



10 km | Zgłoszonych: 97
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ABRAHAM Miroslaw SOLEX LEBORK (POL)
1983
2017-04-19 22:47:07  
2.
ANDRYSKOWSKI Zdzisław Kolarz-Pol (POL)
1970
2017-04-16 18:47:31  
3.
ANDRZEJCZAK Sławomir GRZESŁAW USTKA (POL)
1970
2017-04-04 12:53:43  
4.
BŁOCH Joanna Gdański Biegacz/ Szalony Gdańsk Biega (POL)
1974
2017-03-30 16:18:12  
5.
BŁOŃSKI Roman Akademia Marynarki Wojennej (POL)
1992
2017-04-24 07:37:17  
6.
BOBRUCKI Łukasz Linia (POL)
1997
2017-03-15 13:57:15  
7.
BUJAK Aleksandra AZS Uniwersytet Gdański (POL)
1994
N 2017-03-28 11:25:51  
8.
BURDA Sebastian W.P.K SŁOŃ TEAM (POL)
1978
2017-04-15 20:48:16  
9.
BURZYŃSKI Aleksander STOPA Słupsk (POL)
1977
2017-03-27 21:46:31  
10.
CZARNOWSKI Emilian WKS Nożyno (POL)
1996
2017-03-06 14:32:26  
11.
CZERWINSKI Waldemar Słupsk (POL)
1985
2017-04-21 22:07:41  
12.
DOMASZK Zbigniew Bytów (POL)
1973
2017-04-23 20:28:26  
13.
DWULIT Dominik KORZYBSKIE REKINY (POL)
1994
2017-03-14 21:56:48  
14.
DWULIT Jakub KORZYBSKIE REKINY (POL)
1998
2017-03-14 21:57:57  
15.
EBEL Grzegorz MLKS Baszta Bytów (POL)
1997
2017-03-26 16:09:55  
16.
FINSTER-DZIADEK Dorota Rokity (POL)
1968
2017-04-20 20:10:31  
17.
GAFFKE Krzysztof Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej (POL)
1979
2017-03-15 09:12:15  
18.
GAJEK Artur KORZYBSKIE REKINY (POL)
1976
2017-04-20 14:51:34  
19.
GARSKI Dawid MLKS Baszta Bytów (POL)
1995
2017-04-19 11:17:13  
20.
GAWRON Piotr KB GOCH Bytów (POL)
1975
2017-04-01 15:53:58  
21.
GIERLACH Jacek stopa słupsk (POL)
1989
2017-04-04 22:18:46  
22.
GLAZIK Dariusz ¦cigał Team Bytów (POL)
1975
2017-04-17 14:26:06  
23.
GOSTKOWSKI Łukasz KB GOCH BYTÓW (POL)
1987
2017-04-17 15:41:20  
24.
GRABOWSKA Kinga Słupsk (POL)
1983
2017-04-21 19:23:08  
25.
GREBIENIK Andrzej W.P.K SŁOŃ TEAM (POL)
1974
2017-04-10 13:39:48  
26.
GROTA Mariusz Słupsk (POL)
1980
2017-04-22 11:46:08  
27.
GRUCHAŁA Mirosława Bytów (POL)
1986
2017-04-20 13:17:58  
28.
GUZOWSKI Dariusz Carry Petfood Trzebielino/Talex Borzytuchom (POL)
1969
2017-04-21 22:31:03  
29.
GUZOWSKI Denis Wyższ Szkoła Policji Szczytno / Talex Borzytuchom (POL)
1995
2017-04-21 22:34:57  
30.
GWIAZDA Jarosław 7 BOW (POL)
1975
2017-04-23 18:35:57  
31.
HERMAN ARKADIUSZ Słupsk (POL)
1973
2017-04-01 20:49:31  
32.
JAKUBEK Patryk ULKS TALEX BORZYTUCHOM (POL)
1997
2017-04-09 10:30:49  
33.
JANKIEWICZ Helena MTS HAMER Miastko (POL)
1979
2017-04-23 17:16:52  
34.
JANKIEWICZ Tomasz MTS HAMER Miastko (POL)
1975
2017-04-23 17:12:10  
35.
JANKOWSKI Grzegorz ¦wiat Płytek u Kryspina (POL)
1975
2017-03-28 22:37:04  
36.
JANKOWSKI Grzegorz Bytów (POL)
1975
2017-04-22 15:56:57  
37.
JANKOWSKI Sławomir ¦wiat Płytek u Kryspina (POL)
1996
N 2017-04-11 09:55:30  
38.
JASTRZĘBSKI Paweł Czarna D±brówka (POL)
1996
2017-04-10 23:00:38  
39.
KACZYŃSKI Krzysztof LĘDZIECHOWO (POL)
1986
2017-04-23 19:57:06  
40.
KAMIENIECKI Rafał TUPOT USTKA (POL)
1979
2017-04-17 20:52:44  
41.
KAŃDUŁA Mariusz WŁ Słupsk (POL)
1975
2017-04-21 12:31:14  
42.
KARCZEWSKI Oskar Bytów (POL)
1993
N 2017-04-20 13:01:17  
43.
KAZIMIERCZAK Leszek Niekłonice (POL)
1980
2017-04-23 22:07:23  
44.
KITA Anna MKS Fighter (POL)
1983
2017-04-21 15:03:44  
45.
KLASA Michał Akademia Biegowa Amator Kiełpino (POL)
1974
2017-04-14 17:17:29  
46.
KNAUBER Mariusz Siemirowice (POL)
1977
2017-04-19 07:30:02  
47.
KNITTER-KLASA Edyta Akademia Biegowa Amator Kiełpino (POL)
1966
2017-04-14 17:19:33  
48.
KOŁODZIEJCZYK Danuta Pro Running Promotion (POL)
1964
2017-04-20 23:11:28  
49.
KONKEL Agnieszka Koszalin (POL)
1984
2017-04-04 10:52:12  
50.
KONKEL Łukasz Koszalin (POL)
1979
2017-04-04 10:55:00  
51.
KORAB Szymon KORZYBSKIE REKINY (POL)
1983
2017-04-23 22:20:53  
52.
KRÓL Błażej GKS TĘCZA NOWA WIE¦ LĘBORSKA (POL)
1987
2017-04-22 17:35:52  
53.
KU¬MIŃSKI Andrzej LKB im. Braci Petk Lębork (POL)
1953
N 2017-04-22 17:40:09  
54.
MAJCHRZAK Łukasz Cpsp Ustka (POL)
1990
2017-03-20 08:23:09  
55.
MAJKOWSKI Krzysztof Kaliop Poland (POL)
1988
2017-03-06 15:56:03  
56.
MAJKOWSKI Stanisław KB GOCH Bytów (POL)
1956
2017-03-11 15:24:10  
57.
MANIKOWSKI Przemysław DRUTEX BYTÓW (POL)
1979
2017-04-21 15:24:05  
58.
MARCZAK Malgorzata amator Żelkowo (POL)
1960
2017-02-16 07:54:15  
59.
MERDA Katarzyna MTS HAMER Miastko (POL)
1982
2017-04-22 21:26:08  
60.
MERDA Piotr MTS HAMER Miastko (POL)
1979
2017-04-22 21:22:23  
61.
MIELEWCZYK Jakub Czarna D±brówka (POL)
1999
2017-04-23 09:49:01  
62.
NAGÓREK Krzysztof TUPOT USTKA (POL)
1957
2017-03-07 20:08:44  
63.
NATKANIEC Józef Czarna D±brówka (POL)
1948
2017-03-15 19:21:44  
64.
NIERADKA Iwona Gdynia (POL)
1991
2017-04-24 07:27:15  
65.
ORLIŃSKI Ryszard LĘDZIECHOWO (POL)
1962
2017-04-23 19:54:10  
66.
PIETRASIK Przemysław Słupsk (POL)
1980
2017-04-10 12:03:31  
67.
PIOTRKOWSKI Tomasz STOPA Słupsk (POL)
1980
2017-03-24 11:37:38  
68.
RUDNIK Jerzy Florian chojnice (POL)
1952
2017-04-22 11:56:06  
69.
SALABON Grzegorz RWT Bydgoszcz- WŁ Lębork (POL)
1966
2017-03-28 13:30:18  
70.
SAZON Emilia Bytów (POL)
1997
2017-04-23 23:12:57  
71.
SŁOMSKI Zenon Korzybie (POL)
1946
2017-03-17 20:34:57  
72.
SMARSZCZ Wiesław RWT Bydgoszcz- WŁ Lębork (POL)
1958
2017-03-28 13:25:07  
73.
SMĘTEK Andrzej Szalony Gdańsk Biega (POL)
1965
2017-04-04 09:27:48  
74.
SOWINSKI Lech mosty (POL)
1956
2017-04-01 21:09:04  
75.
STANIASZEK Bogusław TUPOT USTKA (POL)
1952
2017-03-21 12:45:54  
76.
STENCEL Arkadiusz Bytów (POL)
1990
N 2017-04-22 21:55:14  
77.
STENCEL Maciej DRUTEX BYTÓW (POL)
1980
2017-03-06 16:41:14  
78.
STRZELECKI Zbigniew KORZYBSKIE REKINY (POL)
1956
2017-04-20 14:53:25  
79.
SYWANYCZ Ireneusz Gdańsk (POL)
1978
2017-03-17 21:45:11  
80.
SZCZEPANIAK Jacek KORZYBSKIE REKINY (POL)
1967
2017-03-21 16:31:31  
81.
SZCZERBA Jolanta Rokity (POL)
1974
2017-04-20 20:17:07  
82.
SZCZYKUTOWICZ​ Tomasz Gdański Biegacz/ Szalony Gdańsk Biega (POL)
1989
2017-03-28 06:18:41  
83.
SZMIGIERO Sebastian W.P.K SŁOŃ TEAM (POL)
1977
2017-04-03 22:58:57  
84.
SZOPIŃSKI DARIUSZ Urz±d Gminy Przechlewo (POL)
1982
2017-04-13 10:52:14  
85.
TREDER Patrycja ULKS TALEX BORZYTUCHOM (POL)
1997
2017-04-20 12:24:10  
86.
URZĘDOWSKI Przemysław Baza 44 Siemirowice (POL)
1987
2017-04-09 23:38:22  
87.
WENT Jakub Łeba (POL)
1981
2017-04-17 22:12:29  
88.
WERRA Krzysztof Klub Przyjaciół Zdrowia Słupsk (POL)
1969
2017-03-14 06:28:31  
89.
WICKI Krzysztof Mikorowo (POL)
1992
2017-04-08 19:29:11  
90.
WIERZEJSKI Sławomir K.B. "Goch" Bytów (POL)
1969
2017-04-23 15:36:17  
91.
WZIˇTEK Stanisław KS "Dębnickie Orły" (POL)
1981
2017-03-27 22:13:30  
92.
ZATORSKI Bogdan Lębork (POL)
1968
2017-04-24 08:11:43  
93.
ZBLEWSKI Tadeusz LKB im. Braci Petk Lębork (POL)
1984
2017-04-23 21:35:22  
94.
ZIEMAN Michał KB GOCH Bytów (POL)
1988
2017-04-20 09:18:46  
95.
ZIÓŁKOWSKI Wojciech KB GOCH Bytów (POL)
1977
2017-04-20 15:45:41  
96.
ZWOLSKI Andrzej ¦cigał Team (POL)
1969
2017-03-19 16:48:59  
97.
ŻYLICZ Paweł STOPA Słupsk (POL)
1993
2017-04-13 16:08:32  
Klasyfikacje
N Niepełnosprawni
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.02662205696106 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl