Panel administracyjny
PL | EN
III Bieg Biegamy z Ekonomikiem. I zawody Chodzimy z Ekonomikiem.

SŁUPSK, 09.04.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-06 21:40:17



5 km | Zgłoszonych: 255 | Limit: 300 | Opłaconych: 150
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
12
BOŻEK Łukasz MORPOL RACING TEAM (POL)
1983
2017-03-19 16:19:44 Tak
2.
1
ANDRZEJCZAK Sławomir GRZESŁAW USTKA (POL)
1970
2017-03-22 13:13:15 Tak
3.
2
AWIŻEN Aleksandra Ekonomik Słupsk 1A (POL)
2000
2017-03-29 15:25:41 Tak
4.
3
BĄK Zbigniew Runnerswalde Darłowo (POL)
1979
2017-03-07 19:40:56 Tak
5.
4
BANCEWICZ Tomasz Salon Kosmetyczny DIAMENT (POL)
1980
2017-03-01 22:26:10 Tak
6.
BARTOSIAK Wanesa Ekonomik Słupsk 1A (POL)
2000
2017-03-29 15:41:42  
7.
5
BARYŁA Weronika Gimnazjum nr 4 (POL)
2001
2017-03-17 17:37:17 Tak
8.
6
BEREZA Małgorzata Słupsk (POL)
1982
2017-03-31 10:22:21 Tak
9.
BIAŁAS Arkadiusz STOPA SŁUPSK (POL)
1975
2017-03-20 22:56:06  
10.
7
BIELEC Wiktoria Gimnazjum nr 4 (POL)
2003
2017-03-17 17:34:12 Tak
11.
8
BIERKA Tomasz Kobylnica (POL)
1971
2017-03-22 21:54:10 Tak
12.
9
BLECHLE Michał Night Runners Słupsk (POL)
1990
2017-03-12 20:06:54 Tak
13.
BOCHNIAK Patryk Absolwenci Ekonomika (POL)
1996
2017-03-01 14:33:19  
14.
BOCZKOWSKA Agnieszka 76-200 Słupsk (POL)
1989
2017-03-29 15:59:08  
15.
10
BORECKI Antek Słupsk (POL)
2005
2017-04-03 21:48:19 Tak
16.
11
BORECKI Grzegorz Słupsk (POL)
1978
2017-04-03 21:45:20 Tak
17.
BORODZIUK Aneta Słupsk (POL)
1981
2017-03-21 07:20:11  
18.
13
BRONIECKI Michał Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-31 13:53:49 Tak
19.
14
BRULIŃSKI Adam Słupsk (POL)
1968
2017-03-19 21:24:27 Tak
20.
15
BUDYNEK Filip Ekonomik Słupsk 2A (POL)
1999
2017-03-28 16:58:18 Tak
21.
16
BUDZYŃSKA Elżbieta Słupsk (POL)
1966
2017-03-02 10:29:46 Tak
22.
BUKOWSKA Amelia Gimnazjum nr 4 (POL)
2003
2017-03-17 17:40:41  
23.
17
BURDA Sebastian W.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)
1978
2017-03-18 21:38:05 Tak
24.
18
BURKIEWICZ Aleksandra Gimnazjum nr 5 Słupsk (POL)
2001
2017-03-28 12:02:58 Tak
25.
CERAPIŃSKI Maciek Słupsk (POL)
1982
2017-03-09 12:29:20  
26.
CHMIELEWSKA Klaudia Night Runners Słupsk (POL)
1988
2017-03-09 21:03:26  
27.
CHYBA Bartłomiej Słupsk (POL)
1976
2017-03-19 20:56:37  
28.
CZERKO Weronika 76-200 Słupsk (POL)
1999
2017-04-06 18:26:54  
29.
CZERWINSKI Waldemar Słupsk (POL)
1985
2017-03-14 10:29:09  
30.
19
CZYŻYKOWSKI Krzysztof 76-200 Słupsk (POL)
1983
2017-03-28 15:13:26 Tak
31.
20
CZYŻYKOWSKI Mateusz Słupsk (POL)
1993
2017-03-30 11:12:34 Tak
32.
21
ĆWIRKO Mieszko Gimnazjum nr 5 (POL)
2002
2017-03-30 22:12:42 Tak
33.
22
ĆWIRKO Sławomir STOPA Słupsk (POL)
1972
2017-03-20 19:40:59 Tak
34.
DAWIDOWSKA Ewa AML Słupsk (POL)
1998
2017-03-24 11:14:45  
35.
23
DONAJ Bartosz Gimnazjum nr 5 Słupsk (POL)
2003
2017-03-28 12:00:10 Tak
36.
DRABIK Tomasz Słupsk (POL)
1977
2017-03-08 10:06:21  
37.
DYJAS Amelia Słupsk (POL)
2007
2017-04-01 13:03:15 Tak
38.
DYJAS Klaudiusz Słupsk (POL)
1979
2017-04-01 13:00:33 Tak
39.
DYRCZ Marika Vege Runners Sławno (POL)
1981
2017-03-12 21:43:50  
40.
FEJFER Weronika Ekonomik Słupsk 1A (POL)
2000
2017-03-29 15:18:50 Tak
41.
FILIPÓW Tadeusz NIEZRZESZONY (POL)
1949
2017-04-05 14:15:04  
42.
24
FLISIKOWSKA Natalia Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 10:00:40 Tak
43.
FORMELA Oliwia Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-04-03 08:57:01  
44.
FRUBA Andrzej NIEZRZESZONY (POL)
1958
2017-04-05 19:07:45  
45.
FRUBA Karina STOPA Słupsk (POL)
1983
2017-04-04 21:12:15  
46.
25
GAFFKE Krzysztof Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej (POL)
1979
2017-03-15 08:45:03 Tak
47.
GARSKA Joanna Świat Płytek u Kryspina (POL)
1974
2017-04-01 22:11:31  
48.
GARSKI Kryspin Świat Płytek /SexyRunners (POL)
1976
2017-04-01 22:13:21  
49.
26
GAWEŁ Zbigniew Słupsk (POL)
1956
2017-03-08 08:31:42 Tak
50.
GINTER Jakub Pruszcz Gdański (POL)
2003
2017-04-02 14:18:14  
51.
GINTER Michał Pruszcz Gdański (POL)
2004
2017-04-02 14:22:29  
52.
GINTER Tomasz Pruszcz Gdański (POL)
1971
2017-04-02 14:27:23  
53.
27
GOŁĘBIOWSKI Adrian 76-200 Słupsk (POL)
2002
2017-03-29 21:36:09 Tak
54.
GORCZYŃSKI Sebastian W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1982
2017-03-28 20:14:23  
55.
28
GRABOWSKI Kacper Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-17 14:40:20 Tak
56.
29
GRACHEL Darek #Biegoholizm (POL)
1990
2017-03-01 18:15:38 Tak
57.
30
GRANAT Wiktoria Ekonomik Słupsk 1A (POL)
2000
2017-03-30 14:32:29 Tak
58.
31
GROTA Mariusz Słupsk (POL)
1980
2017-03-16 17:30:08 Tak
59.
32
GRZEGORCZYK Jacek Słupsk (POL)
1977
2017-03-12 19:08:23 Tak
60.
33
GRZEGORCZYK Szymon Słupsk (POL)
2007
2017-03-12 19:01:03 Tak
61.
34
GRZENKOWICZ Jacek Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 10:09:08 Tak
62.
35
GWIAZDA Jarosław 7BOW (POL)
1975
2017-03-31 20:25:03 Tak
63.
36
GZIK Radoslaw W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1985
2017-03-16 18:36:44 Tak
64.
HAMERA Marcin Ekonomik Słupsk 1c (POL)
1998
2017-03-17 14:36:57  
65.
HARASIM Emila Słupsk (POL)
1981
2017-03-26 14:14:45  
66.
HERMAN ARKADIUSZ Słupsk (POL)
1973
2017-04-01 21:00:35  
67.
37
HORBACZ Grzegorz Słupsk (POL)
1973
2017-03-20 05:08:43 Tak
68.
38
IZBAN Wiktoria Gimnazjum nr 5 Słupsk (POL)
2003
2017-03-28 11:54:43 Tak
69.
IŻYKOWICZ Paulina 76-200 Słupsk (POL)
1999
2017-03-31 08:03:28  
70.
39
JANIK Julia Gimnazjum nr 4 (POL)
2003
2017-03-17 17:35:13 Tak
71.
JANIK Radosław Ustka (POL)
1989
2017-04-03 19:59:32  
72.
JANKOWSKI Sławomir Świat Płytek u Kryspina (POL)
1996
2017-04-03 09:37:11  
73.
40
JAROS Adam Krępa Słupska (POL)
1975
2017-03-11 01:13:14 Tak
74.
41
JASIURSKI Mariusz Słupsk (POL)
1980
2017-03-19 20:24:08 Tak
75.
42
JAŻEWICZ Angelika Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 10:06:54 Tak
76.
43
JEDLECKA Magdalena Słupsk (POL)
1974
2017-04-02 23:01:47 Tak
77.
44
JEDLECKI Kacper Słupsk (POL)
2000
2017-04-02 23:04:54 Tak
78.
JEFIMCZYK Norbert LKS FENIX SŁUPSK (POL)
1999
2017-03-05 14:56:54  
79.
JURA Kazimierz Miastko (POL)
1948
2017-03-12 19:26:01  
80.
KAMIENICKI Sławomir Słupsk (POL)
1997
2017-04-05 23:55:34  
81.
KANDYBOWICZ Marta KPP Lębork (POL)
1978
2017-04-05 09:35:26  
82.
45
KASPROWICZ Małgorzata Stopa/Gimnazjum nr 4 (POL)
1981
2017-03-17 17:43:13 Tak
83.
KAWAŁEK Piotr Gryf24.pl (POL)
1977
2017-04-03 10:32:19  
84.
46
KĘPIŃSKI Marcin 76-200 Słupsk (POL)
1984
2017-04-05 21:46:06 Tak
85.
KESIK Agnieszka 76-200 Słupsk (POL)
1986
2017-04-03 10:33:48  
86.
47
KIEŁB Wociech Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-17 14:33:57 Tak
87.
48
KIJEWSKI Przemysław STOPA Słupsk (POL)
1987
2017-03-31 08:14:39 Tak
88.
KLEJDYSZ Beata Słupsk (POL)
1974
2017-03-27 20:41:47  
89.
49
KMITA Gabriela Darłowo (POL)
1980
2017-03-20 07:41:08 Tak
90.
50
KOCIOŁEK Robert Słupsk (POL)
1963
2017-03-15 21:06:33 Tak
91.
KOŁTUN Lukasz REZERWOWE PSY (POL)
1986
2017-04-03 20:18:50  
92.
51
KONKEL Joanna MKS Święc Sławno (POL)
1966
2017-03-28 16:33:16 Tak
93.
KOPACZ Adrian 76-200 Słupsk (POL)
1986
2017-04-05 10:23:19  
94.
52
KOPERSKI JAN Sławno (POL)
1958
2017-03-28 14:42:49 Tak
95.
KORZENIOWSKI Maciej Gimnazjum nr 5 (POL)
2002
2017-04-06 21:40:17  
96.
KOŚLA Justyna Night Runners Słupsk (POL)
1980
2017-03-12 18:05:54  
97.
53
KOWALCZYK Justyna Ustka (POL)
1984
2017-03-24 17:19:23 Tak
98.
KOWALCZYK Dawid Ustka (POL)
1980
2017-03-24 17:23:03  
99.
KOWALSKI Krzysztof STOPA Słupsk (POL)
1957
2017-03-21 10:00:13  
100.
54
KOZICKI Przemysław Ekonomik Słupsk 2B (POL)
1999
2017-03-17 09:58:12 Tak
101.
KOZŁOWSKA Małgorzata Słupsk (POL)
1980
2017-03-26 14:18:18  
102.
55
KOZŁOWSKA Wiktoria Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 09:59:05 Tak
103.
56
KRAWCZYK Jagoda Gimnazjum nr 5 Słupsk (POL)
2003
2017-03-28 11:59:35 Tak
104.
57
KRÓL Wiktoria Gimnazjum nr 5 Słupsk (POL)
2003
2017-03-28 11:57:38 Tak
105.
KRUPIŃSKI Daniel MORPOL RACING TEAM (POL)
1976
2017-04-06 12:38:31  
106.
58
KRYGIER Ireneusz W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1978
2017-03-12 16:15:06 Tak
107.
59
KRYGIER Małgorzata W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
2001
2017-03-12 16:14:14 Tak
108.
KUBINSKA Beata Night Runners Słupsk (POL)
1967
2017-03-31 20:47:38  
109.
KUBINSKI Rafał NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1965
2017-03-31 20:46:13  
110.
60
KULAWSKI Mikołaj Gimnazjum nr 5 Słupsk (POL)
2003
2017-03-28 12:01:13 Tak
111.
61
KUNA Magdalena Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 09:55:50 Tak
112.
KURKUL Janek Zespół Szkół Budowlanych (POL)
1999
2017-04-06 18:30:35  
113.
KUZIO Waldemar Słupsk (POL)
1978
2017-04-06 07:35:35  
114.
62
KWIATKOWSKI Szymon 76-200 Słupsk (POL)
2000
2017-04-01 20:02:14 Tak
115.
ŁACH Aleksandra 76-200 Słupsk (POL)
1999
2017-04-06 21:07:18  
116.
ŁAKOMSKA Wanda Słupsk (POL)
1955
2017-03-13 22:55:11  
117.
63
ŁAKOMSKI Janusz Słupsk (POL)
1949
2017-03-13 23:03:17 Tak
118.
64
ŁAKOMSKI Wojciech Słupsk (POL)
1987
2017-03-13 22:47:20 Tak
119.
65
LATKOWSKI Michał Słupsk (POL)
1994
2017-03-14 11:15:37 Tak
120.
66
LENCZEWSKA Wiktoria Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 09:57:30 Tak
121.
LESZCZYŃSKI Tomasz Słupsk (POL)
1983
2017-03-13 18:47:23  
122.
67
LEWANDOWSKA Sylwia Nożynko (POL)
1995
2017-03-31 13:49:16 Tak
123.
LEWNA Weronika Gimnazjum nr 3 Słupsk (POL)
2001
2017-04-05 20:23:39  
124.
LIPIŃSKI Mateusz LKS FENIX SŁUPSK (POL)
1999
2017-03-16 21:57:15  
125.
LIPKA Aneta Dębnica Kaszubska (POL)
1982
2017-03-20 19:05:09  
126.
ŁOŚ Liliana Gimnazjum nr 4 (POL)
2002
2017-03-17 17:39:30  
127.
LUBIŃSKA Liliana Night Runners (POL)
1967
2017-03-17 13:50:08  
128.
68
ŁUBKOWSKA Magdalena Słupsk (POL)
1974
2017-03-11 18:18:36 Tak
129.
69
ŁUKASZEWSKI Dawid Słupsk (POL)
2006
2017-03-11 23:43:26 Tak
130.
70
MĄDRY Damian 7BOW (POL)
1986
2017-03-31 21:50:55 Tak
131.
71
MAJKOWSKI Krzysztof Kaliop Poland (POL)
1988
2017-03-01 13:36:16 Tak
132.
72
MAKUCH Daria Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 09:54:04 Tak
133.
73
MARCINIAK Aneta Słupsk (POL)
1991
2017-03-13 22:51:35 Tak
134.
MARCZAK Małgorzata amator Żelkowo (POL)
1960
2017-02-27 22:06:26  
135.
MARKIEWICZ Aleksandra Słupsk (POL)
1984
2017-03-26 09:51:48  
136.
74
MARZEC Jakub Słupsk (POL)
2000
2017-04-02 20:03:39 Tak
137.
MATYSIUK Grzegorz Słupsk (POL)
1971
2017-03-23 21:39:02  
138.
75
MICHNO Joanna Sławno (POL)
1980
2017-03-26 19:50:59 Tak
139.
76
MIĘCZEWSKA Agnieszka Słupsk (POL)
1989
2017-04-05 08:19:52 Tak
140.
77
MIELEWCZYK Weronika Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 09:48:11 Tak
141.
78
MIELEWCZYK Wiktoria Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 09:45:34 Tak
142.
79
MIKLAŚ Klaudia Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-04-03 08:59:12 Tak
143.
80
MIKOŁAJCZAK Przemysław Słupsk (POL)
1983
2017-03-09 23:36:26 Tak
144.
81
MIKULSKA Iwona Gimnazjum nr 5 Słupsk (POL)
2003
2017-03-28 11:56:28 Tak
145.
82
MŁYNARCZYK Zbyszek Słupsk (POL)
1985
2017-04-03 22:30:47 Tak
146.
MOTOLKO Karina 76-200 Słupsk (POL)
1999
2017-04-06 21:00:55  
147.
83
MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella Słupsk (POL)
1978
2017-03-04 21:09:38 Tak
148.
MOTYCZYŃSKA Patrycja Siemianice (POL)
1990
2017-03-01 15:48:13  
149.
MRUGALSKI Stanisław Miastko (POL)
1964
2017-03-12 19:20:59  
150.
84
MULLER Oskar Gimnazjum nr 5 Słupsk (POL)
2003
2017-03-28 11:58:21 Tak
151.
85
NOWAK Jakub 76-200 Słupsk (POL)
1982
2017-03-20 11:26:32 Tak
152.
NOWAKOWSKA Magdalena Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 10:04:16  
153.
NOWICKI Maciej Słupsk (POL)
1979
2017-03-28 10:46:08  
154.
86
NOWOCIŃSKA Wiktoria Gimnazjum nr 4 (POL)
2002
2017-03-17 17:38:26 Tak
155.
NOWOCIŃSKA Wiktoria Gimnazjum nr 4 (POL)
2002
2017-03-23 23:14:14  
156.
OGONOWSKI Karol FOTON (POL)
1989
2017-04-04 12:28:17  
157.
87
PACEK Gabrysia Gimnazjum nr 4 (POL)
2001
2017-03-17 17:36:08 Tak
158.
88
PACHUTA Damian Wrześnica (POL)
1997
2017-03-09 17:49:53 Tak
159.
89
PARCHONIUK Adam Słupsk (POL)
1985
2017-03-24 23:26:36 Tak
160.
PAWŁOWSKI Marcin Media Markt Słupsk (POL)
1989
2017-03-20 21:19:00  
161.
90
PĘDZICH Maja Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 09:41:30 Tak
162.
91
PĘPKO Gabrysia Gimnazjum nr 4 (POL)
2003
2017-03-17 17:41:54 Tak
163.
92
PIASK Jakub Gimnazjum nr 5 Słupsk (POL)
2003
2017-03-28 12:00:39 Tak
164.
PIECHOCIŃSKI Adrian Ekonomik Słupsk (POL)
1998
2017-03-20 13:51:47  
165.
93
PIETRZYCKA Andronika Ekonomik Słupsk 1H (POL)
2000
2017-03-17 11:35:08 Tak
166.
94
PLATH KOPERSKA Krystyna Sławno (POL)
1960
2017-03-28 14:38:04 Tak
167.
95
POBORSKA Anna Ekonomik Słupsk 1H (POL)
2000
2017-03-25 10:41:53 Tak
168.
POJAWA Monika Słupsk (POL)
1994
2017-04-06 21:12:12  
169.
POLECHOŃSKA Emilia noskowo (POL)
1989
2017-04-05 13:54:47  
170.
96
POLEWIK Małgorzata Słupsk (POL)
1977
2017-03-13 09:58:22 Tak
171.
97
POLEWIK Marta Gimnazjum nr 5 Słupsk (POL)
2003
2017-03-28 11:55:38 Tak
172.
PÓŁTORAK Igor Dębnica Kaszubska (POL)
1998
2017-03-19 22:22:13  
173.
98
POPIEL Klaudia Gimnazjum nr 5 Słupsk (POL)
2003
2017-03-28 11:53:57 Tak
174.
99
POŚWIĘTNA Zuzanna Gimnazjum nr 5 Słupsk (POL)
2003
2017-03-28 11:57:06 Tak
175.
PRĄDZYŃSKI Błażej Jezierzyce (POL)
2000
2017-04-05 18:13:28  
176.
PRUS Mikołaj 76-200 Słupsk (POL)
1993
2017-03-28 20:26:23  
177.
100
PRZYMORSKI WALDEMAR W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1971
2017-03-17 16:00:59 Tak
178.
PUDŁO Paweł Night Runners Słupsk (POL)
1972
2017-04-03 12:09:25  
179.
101
RATAJCZYK Grażyna Słupsk (POL)
1952
2017-03-11 13:38:22 Tak
180.
102
RATHKE Małgorzata Ekonomik Słupsk 1H (POL)
2000
2017-03-28 10:37:30 Tak
181.
103
ROBAK Iwona Słupsk (POL)
1977
2017-03-11 23:39:59 Tak
182.
RÓJ Michał Pieńkówko (POL)
1987
2017-04-06 20:56:16  
183.
ROMBALSKA Julia AWFiS Gdańsk (POL)
1997
2017-03-19 22:02:09  
184.
104
ROMIŃSKI Rafał 76-200 Słupsk (POL)
1988
2017-03-30 00:27:40 Tak
185.
RUTECKA Sylwia TUPOT USTKA (POL)
1982
2017-03-30 19:53:57  
186.
SETNIK Monika Decathlon Słupsk (POL)
1975
2017-03-08 19:43:14  
187.
SETNIK Piotr Decathlon Słupsk (POL)
2006
2017-03-08 19:47:51  
188.
105
SIWAK Marcin 76-200 Słupsk (POL)
1980
2017-03-30 11:20:33 Tak
189.
SKIERKA Grzegorz MKS Święc Sławno (POL)
1984
2017-03-15 15:56:19  
190.
106
SKOPP Sebastian Słupsk (POL)
1989
2017-03-20 11:34:31 Tak
191.
SKOWROŃSKA Oliwia Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 09:51:37  
192.
107
SKWAREK Monika 76-200 Słupsk (POL)
1987
2017-04-05 09:27:42 Tak
193.
108
SOCHA Adam TATA (POL)
1978
2017-03-28 12:07:05 Tak
194.
109
SOCHA Maja Gimnazjum nr 5 Słupsk (POL)
2003
2017-03-28 12:01:43 Tak
195.
110
SOCHACKA Julia Gimnazjum nr 4 (POL)
2002
2017-03-27 20:08:50 Tak
196.
SOLAK Halina Świat Płytek u Kryspina (POL)
1950
2017-04-01 22:17:24  
197.
STANIASZEK Bogusław klub biegacza Tupot Ustka (POL)
1952
2017-03-13 16:50:09  
198.
111
STANKIEWICZ Magdalena Ekonomik Słupsk 1A (POL)
2000
2017-03-30 14:29:59 Tak
199.
112
STEC Anastazja Gimnazjum nr 4 (POL)
2002
2017-03-23 19:06:29 Tak
200.
113
STEMPKOWSKI Tomasz Ekonomik Słupsk (POL)
1980
2017-03-17 18:59:16 Tak
201.
114
STRAMEL Piotr 76-200 Słupsk (POL)
1966
2017-04-01 19:57:50 Tak
202.
115
SUCHOCKI Sebastian Słupsk (POL)
1984
2017-03-13 07:30:53 Tak
203.
SZAŁKOWSKI WOJTEK TUPOT USTKA (POL)
1976
2017-04-05 09:22:18  
204.
SZCZEPAŃSKI Tomasz my own team (POL)
1989
2017-03-02 14:58:35  
205.
116
SZEWCZUK Aleksandra Gimnazjum nr 5 Słupsk (POL)
2003
2017-03-28 11:53:17 Tak
206.
117
SZEWCZUK Andrzej STOPA Słupsk (POL)
1953
2017-03-20 21:24:28 Tak
207.
118
SZEWCZYK Aleksandra FOTON (POL)
1989
2017-03-09 16:22:01 Tak
208.
119
SZMIGIERO Adrianna W.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)
2004
2017-03-12 00:03:13 Tak
209.
120
SZMIGIERO Agnieszka Słupsk (POL)
1977
2017-03-12 19:30:42 Tak
210.
121
SZMIGIERO Arkadiusz W.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)
1974
2017-03-12 00:01:30 Tak
211.
122
SZMIGIERO Sebastian W.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)
1977
2017-03-18 21:29:42 Tak
212.
SZMIGIERO Weronika W.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)
2004
2017-04-02 23:11:16  
213.
SZNIGIR Katarzyna 76-200 Słupsk (POL)
1984
2017-03-20 14:10:21  
214.
SZUMSKA Monika Słupsk (POL)
1980
2017-04-01 11:38:51  
215.
SZWEDA Ewelina Sianowo (POL)
1993
2017-03-13 16:45:22  
216.
123
SZYMAŃSKI Maciej Gimnazjum nr 2 (POL)
2003
2017-03-30 21:32:12 Tak
217.
124
SZYMAŃSKI Tomasz Słupsk (POL)
1972
2017-03-30 21:46:44 Tak
218.
TOKARCZYK Arkadiusz Kaliop Poland (POL)
1985
2017-04-03 15:33:15  
219.
125
TOMASIAK Krzysztof Ekonomik Słupsk 1A (POL)
2000
2017-03-17 14:21:24 Tak
220.
126
TOMCZAK Dominik Słupsk CSMW (POL)
1971
2017-03-14 23:13:25 Tak
221.
127
TOMCZAK Julia Słupsk (POL)
2001
2017-03-14 21:12:04 Tak
222.
128
TROJAN Mateusz Gimnazjum nr 5 Słupsk (POL)
2003
2017-03-28 11:58:54 Tak
223.
TRUSIAK Agnieszka 76-200 Słupsk (POL)
1979
2017-04-01 21:16:33  
224.
TWITCHETT Iain lone badger (POL)
1971
2017-03-30 12:35:35  
225.
TYSZKA Michał Night Runners Słupsk/Tyszka.pl (POL)
1978
2017-04-06 11:51:02  
226.
129
VU CAO Mateusz Ekonomik Słupsk 2 AZ (POL)
1999
2017-04-04 10:06:57 Tak
227.
130
WARTACZ Jarosław Machowino (POL)
1976
2017-03-27 17:27:30 Tak
228.
131
WASAK JAN Słupsk (POL)
1953
2017-03-20 08:51:13 Tak
229.
WĄSICKA Wiktoria AML Słupsk (POL)
2005
2017-04-04 07:05:42  
230.
WĄSICKI Jacek STOPA Słupsk (POL)
1973
2017-04-04 07:09:50  
231.
WASYLKO Wojciech Słupsk (POL)
1989
2017-03-10 22:38:21  
232.
132
WĘGIEL Aleksandra Słupsk (POL)
1990
2017-03-10 17:44:38 Tak
233.
WEILAND Mateusz Night Runners (POL)
1989
2017-03-23 00:22:13  
234.
WENCŁAWSKI Michał AragorTeam/ Night Runners Słupsk (POL)
1993
2017-03-15 10:20:33  
235.
133
WERRA Krzysztof KPZ Słupsk (POL)
1969
2017-03-20 07:27:08 Tak
236.
134
WĘSIERSKA Olga Słupsk (POL)
1980
2017-03-19 19:38:12 Tak
237.
135
WĘSIERSKA Urszula Gimnazjum nr 5 (POL)
2004
2017-03-19 19:37:04 Tak
238.
136
WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena Night Runners Słupsk (POL)
1985
2017-03-06 21:42:44 Tak
239.
137
WIATRZYK Krzysztof Darłowo (POL)
1970
2017-03-29 16:36:57 Tak
240.
WIERZBICKA Kornelia Słupsk (POL)
1980
2017-04-02 08:52:49  
241.
138
WIERZBICKI Janusz Słupsk (POL)
1979
2017-03-20 10:47:30 Tak
242.
139
WIRKUS Małgorzata Słupsk (POL)
1993
2017-03-11 13:33:09 Tak
243.
140
WITENBERG Zbigniew Słupsk (POL)
1982
2017-03-21 10:32:27 Tak
244.
WOJEWODA Maciej Vege Runners (POL)
1987
2017-04-05 14:10:19  
245.
WOŹNIAK Grzegorz Grzesław Ustka Igmar Team (POL)
1968
2017-03-23 17:17:28  
246.
WRÓBLEWSKI Leszek Nożynko (POL)
1987
2017-03-31 22:25:25  
247.
141
WYBRANIEC Karolina Słupsk (POL)
1989
2017-03-17 13:50:22 Tak
248.
142
ZALEWSKI Grzegorz Grzesław UStka Igmar Team (POL)
1982
2017-03-13 21:26:08 Tak
249.
143
ZAMĘCKA Natalia Ekonomik Słupsk 1A (POL)
2000
2017-03-29 15:23:14 Tak
250.
144
ZDRAL Kacper 76-200 Słupsk (POL)
2003
2017-03-29 21:38:28 Tak
251.
145
ZIARNO Sebastian Ekonomik Słupsk 2B (POL)
1999
2017-03-17 10:01:51 Tak
252.
146
ZIELENIEWICZ Weronika Sławno (POL)
1999
2017-03-03 14:45:49 Tak
253.
ŻUKOWICZ Sylwia Słupsk (POL)
1933
2017-03-19 20:12:52  
254.
147
ŻUKOWSKA Julia Gimnazjum nr 5 Słupsk (POL)
2003
2017-03-28 11:52:13 Tak
255.
ŻULIŃSKI Piotr Dębnica Kaszubska (POL)
1998
2017-03-23 15:34:41  


Nordic Walking 5 km | Zgłoszonych: 35 | Limit: 100 | Opłaconych: 15
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
148
BADZIĄG Waldemar 76-200 Słupsk (POL)
1965
2017-04-04 13:51:44 Tak
2.
BOGDANOWICZ Barbara Dwa Kije Słupsk (POL)
1952
2017-03-20 10:42:35  
3.
BRZOZOWSKI Piotr AKTWYNI POSTOMINO (POL)
1984
2017-04-03 09:54:35  
4.
149
CZYNSZ Paweł Słupsk (POL)
1970
2017-03-31 17:02:52 Tak
5.
150
DRASZANOWSKA Renata Słupsk ZSEiT (POL)
1962
2017-04-04 18:58:15 Tak
6.
151
FURTEK Wioletta Ekonomik Słupsk (POL)
1964
2017-03-21 10:49:17 Tak
7.
GDULA Magdalena Żelkowo (POL)
1990
2017-03-22 11:12:14  
8.
152
GROSZEK Lidia Słupsk (POL)
1963
2017-03-31 17:05:52 Tak
9.
JAKUBIAK Anna Słupsk (POL)
1993
2017-04-05 22:43:10  
10.
KAMOLA Hanna Gwiazdowo (POL)
1960
2017-03-31 09:23:42  
11.
KAMOLA Marian Gwiazdowo (POL)
1957
2017-03-31 09:27:53  
12.
KAZIÓW Krystyna Dwa Kije Słupsk (POL)
1955
2017-04-05 20:00:09  
13.
KAZIÓW Ryszard STOPA Słupsk (POL)
1953
2017-04-05 19:57:28  
14.
KULCZYCKI Jan Gdańsk (POL)
1950
2017-04-06 14:57:12  
15.
153
KURYŁOWICZ Grażyna Absolwenci Ekonomika (POL)
1969
2017-03-23 19:52:10 Tak
16.
KUSIAK Włodzimierz NIESTOWARZYSZONY (POL)
1950
2017-04-06 20:56:36  
17.
154
LASKUS Wanda 76-200 Słupsk (POL)
1964
2017-03-30 12:27:12 Tak
18.
155
LIPIEC Lidia Słupsk (POL)
1964
2017-03-14 12:05:18 Tak
19.
156
MARZEC Andrzej Dwa Kije Słupsk (POL)
1966
2017-04-02 14:27:28 Tak
20.
MUSIAŁ Wojciech Słupsk (POL)
1996
2017-04-05 22:49:27  
21.
OSSOWSKA Barbara 76-200 Słupsk (POL)
1954
2017-04-04 17:48:22  
22.
PLUTA Iwona Dębnica Kaszubska (POL)
1982
2017-03-19 20:12:15  
23.
ROMANOWSKA Agnieszka Słupsk (POL)
1977
2017-04-03 10:49:09  
24.
RZEPECKA Anna Słupsk (POL)
1939
2017-03-21 10:16:01  
25.
157
SCHMIDTKE Piotr Dwa Kije Słupsk (POL)
1972
2017-03-21 21:53:18 Tak
26.
158
SIWEK Emilia Runnerswalde Darłowo (POL)
1979
2017-03-20 09:49:18 Tak
27.
159
SKOWRONEK Elżbieta 76-200 Słupsk (POL)
1965
2017-03-30 12:24:41 Tak
28.
SZCZYPEK Elzbieta Dwa Kije Slupsk (POL)
1954
2017-04-03 17:21:52  
29.
160
SZUDARSKI Edward Dwa Kije Słupsk (POL)
1958
2017-03-20 23:00:36 Tak
30.
161
SZUDARSKI Marek Dwa Kije Słupsk (POL)
1988
2017-03-20 23:03:27 Tak
31.
SZYCKO Radosław Dwa Kije Słupsk (POL)
1975
2017-03-19 09:50:56  
32.
SZYMANOWSKA Hanna Lębork Team Lęborskie Kije (POL)
1960
2017-04-03 19:36:25  
33.
SZYMANOWSKI Eugeniusz Lębork Team Lęborskie Kije (POL)
1958
2017-04-03 19:40:05  
34.
162
WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina Dwa Kije Słupsk (POL)
1959
2017-03-20 22:57:40 Tak
35.
WOJCIECHOWSKA Magdalena Słupsk (POL)
1977
2017-04-03 11:10:53  
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.44137287139893 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl