Panel administracyjny
PL | EN
III Bieg Biegamy z Ekonomikiem. I zawody Chodzimy z Ekonomikiem.

SŁUPSK, 09.04.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-23 00:22:13



5 km | Zgłoszonych: 127 | Limit: 300
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BOŻEK Łukasz MORPOL RACING TEAM (POL)
1983
2017-03-19 16:19:44  
2.
ANDRZEJCZAK Natalia Grzesław Junior Ustka (POL)
2000
2017-03-22 13:15:35  
3.
ANDRZEJCZAK Sławomir GRZESŁAW USTKA (POL)
1970
2017-03-22 13:13:15  
4.
BĄK Zbigniew Runnerswalde Darłowo (POL)
1979
2017-03-07 19:40:56  
5.
BANCEWICZ Tomasz Salon Kosmetyczny DIAMENT (POL)
1980
2017-03-01 22:26:10  
6.
BARYŁA Weronika Gimnazjum nr 4 (POL)
2001
2017-03-17 17:37:17  
7.
BIAŁAS Arkadiusz STOPA SŁUPSK (POL)
1975
2017-03-20 22:56:06  
8.
BIELEC Wiktoria Gimnazjum nr 4 (POL)
2003
2017-03-17 17:34:12  
9.
BIERKA Tomasz Kobylnica (POL)
1971
2017-03-22 21:54:10  
10.
BLECHLE Michał Night Runners Słupsk (POL)
1990
2017-03-12 20:06:54  
11.
BOCHNIAK Patryk Absolwenci Ekonomika (POL)
1996
2017-03-01 14:33:19  
12.
BORODZIUK Aneta Słupsk (POL)
1981
2017-03-21 07:20:11  
13.
BRULIŃSKI Adam Słupsk (POL)
1968
2017-03-19 21:24:27  
14.
BUDZYŃSKA Elżbieta Słupsk (POL)
1966
2017-03-02 10:29:46  
15.
BUKOWSKA Amelia Gimnazjum nr 4 (POL)
2003
2017-03-17 17:40:41  
16.
BURDA Sebastian W.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)
1978
2017-03-18 21:38:05  
17.
CERAPIŃSKI Maciek Słupsk (POL)
1982
2017-03-09 12:29:20  
18.
CHMIELEWSKA Klaudia Night Runners Słupsk (POL)
1988
2017-03-09 21:03:26  
19.
CHYBA Bartłomiej Słupsk (POL)
1976
2017-03-19 20:56:37  
20.
CZERWINSKI Waldemar Słupsk (POL)
1985
2017-03-14 10:29:09  
21.
ĆWIRKO Sławomir STOPA Słupsk (POL)
1972
2017-03-20 19:40:59  
22.
DRABIK Tomasz Słupsk (POL)
1977
2017-03-08 10:06:21  
23.
DYRCZ Marika Vege Runners Sławno (POL)
1981
2017-03-12 21:43:50  
24.
FLISIKOWSKA Natalia Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 10:00:40  
25.
GAFFKE Krzysztof Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej (POL)
1979
2017-03-15 08:45:03  
26.
GAWEŁ Zbigniew Słupsk (POL)
1956
2017-03-08 08:31:42  
27.
GRABOWSKI Kacber Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-17 14:40:20  
28.
GRACHEL Darek #Biegoholizm (POL)
1990
2017-03-01 18:15:38  
29.
GROTA Mariusz Słupsk (POL)
1980
2017-03-16 17:30:08  
30.
GRZEGORCZYK Jacek Słupsk (POL)
1977
2017-03-12 19:08:23  
31.
GRZEGORCZYK Szymon Słupsk (POL)
2007
2017-03-12 19:01:03  
32.
GRZENKOWICZ Jacek Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 10:09:08  
33.
GZIK Radoslaw W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1985
2017-03-16 18:36:44  
34.
HAMERA Marcin Ekonomik Słupsk 1c (POL)
1998
2017-03-17 14:36:57  
35.
HORBACZ Grzegorz Słupsk (POL)
1973
2017-03-20 05:08:43  
36.
JANIK Julia Gimnazjum nr 4 (POL)
2003
2017-03-17 17:35:13  
37.
JAROS Adam Krępa Słupska (POL)
1975
2017-03-11 01:13:14  
38.
JASIURSKI Mariusz Słupsk (POL)
1980
2017-03-19 20:24:08  
39.
JAŻEWICZ Angelika Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 10:06:54  
40.
JEFIMCZYK Norbert LKS FENIX SŁUPSK (POL)
1999
2017-03-05 14:56:54  
41.
JURA Kazimierz Miastko (POL)
1948
2017-03-12 19:26:01  
42.
KASPROWICZ Małgorzata Stopa/Gimnazjum nr 4 (POL)
1981
2017-03-17 17:43:13  
43.
KIEŁB Wociech Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-17 14:33:57  
44.
KMITA Gabriela Darłowo (POL)
1980
2017-03-20 07:41:08  
45.
KOCIOŁEK Robert Słupsk (POL)
1963
2017-03-15 21:06:33  
46.
KOŚLA Justyna Night Runners Słupsk (POL)
1980
2017-03-12 18:05:54  
47.
KOWALSKI Krzysztof STOPA Słupsk (POL)
1957
2017-03-21 10:00:13  
48.
KOZICKI Przemysław Ekonomik Słupsk 2B (POL)
1999
2017-03-17 09:58:12  
49.
KOZŁOWSKA Wiktoria Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 09:59:05  
50.
KRYGIER Ireneusz W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1978
2017-03-12 16:15:06  
51.
KRYGIER Małgorzata W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
2001
2017-03-12 16:14:14  
52.
KUNA Magdalena Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 09:55:50  
53.
ŁAKOMSKA Wanda Słupsk (POL)
1955
2017-03-13 22:55:11  
54.
ŁAKOMSKI Janusz Słupsk (POL)
1949
2017-03-13 23:03:17  
55.
ŁAKOMSKI Wojciech Słupsk (POL)
1987
2017-03-13 22:47:20  
56.
LATKOWSKI Michał Słupsk (POL)
1994
2017-03-14 11:15:37  
57.
LENCZEWSKA Wiktoria Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 09:57:30  
58.
LESZCZYŃSKI Tomasz Słupsk (POL)
1983
2017-03-13 18:47:23  
59.
LIPIŃSKI Mateusz LKS FENIX SŁUPSK (POL)
1999
2017-03-16 21:57:15  
60.
LIPKA Aneta Dębnica Kaszubska (POL)
1982
2017-03-20 19:05:09  
61.
ŁOŚ Liliana Gimnazjum nr 4 (POL)
2002
2017-03-17 17:39:30  
62.
LUBIŃSKA Liliana Night Runners (POL)
1967
2017-03-17 13:50:08  
63.
ŁUBKOWSKA Magdalena Słupsk (POL)
1974
2017-03-11 18:18:36  
64.
ŁUKASZEWSKI Dawid Słupsk (POL)
2006
2017-03-11 23:43:26  
65.
MAJKOWSKI Krzysztof Kaliop Poland (POL)
1988
2017-03-01 13:36:16  
66.
MAKUCH Daria Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 09:54:04  
67.
MARCINIAK Aneta Słupsk (POL)
1991
2017-03-13 22:51:35  
68.
MARCZAK Małgorzata amator Żelkowo (POL)
1960
2017-02-27 22:06:26  
69.
MIELEWCZYK Weronika Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 09:48:11  
70.
MIELEWCZYK Wiktoria Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 09:45:34  
71.
MIKOŁAJCZAK Przemysław Słupsk (POL)
1983
2017-03-09 23:36:26  
72.
MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella Słupsk (POL)
1978
2017-03-04 21:09:38  
73.
MOTYCZYŃSKA Patrycja Siemianice (POL)
1990
2017-03-01 15:48:13  
74.
MRUGALSKI Stanisław Miastko (POL)
1964
2017-03-12 19:20:59  
75.
NOWAK Jakub 76-200 Słupsk (POL)
1982
2017-03-20 11:26:32  
76.
NOWAKOWSKA Magdalena Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 10:04:16  
77.
NOWOCIŃSKA Wiktoria Gimnazjum nr 4 (POL)
2002
2017-03-17 17:38:26  
78.
PACEK Gabrysia Gimnazjum nr 4 (POL)
2001
2017-03-17 17:36:08  
79.
PACHUTA Damian Wrześnica (POL)
1997
2017-03-09 17:49:53  
80.
PAWŁOWSKI Marcin Media Markt Słupsk (POL)
1989
2017-03-20 21:19:00  
81.
PĘDZICH Maja Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 09:41:30  
82.
PĘPKO Gabrysia Gimnazjum nr 4 (POL)
2003
2017-03-17 17:41:54  
83.
PIECHOCIŃSKI Adrian Ekonomik Słupsk (POL)
1998
2017-03-20 13:51:47  
84.
PIETRZYCKA Andronika Ekonomik Słupsk 1H (POL)
2000
2017-03-17 11:35:08  
85.
POLEWIK Małgorzata Słupsk (POL)
1977
2017-03-13 09:58:22  
86.
PÓŁTORAK Igor Dębnica Kaszubska (POL)
1998
2017-03-19 22:22:13  
87.
PRZYMORSKI WALDEMAR W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1971
2017-03-17 16:00:59  
88.
RATAJCZYK Grażyna Słupsk (POL)
1952
2017-03-11 13:38:22  
89.
ROBAK Iwona Słupsk (POL)
1977
2017-03-11 23:39:59  
90.
ROMBALSKA Julia AWFiS Gdańsk (POL)
1997
2017-03-19 22:02:09  
91.
SETNIK Monika Decathlon Słupsk (POL)
1975
2017-03-08 19:43:14  
92.
SETNIK Piotr Decathlon Słupsk (POL)
2006
2017-03-08 19:47:51  
93.
SKIERKA Grzegorz MKS Święc Sławno (POL)
1984
2017-03-15 15:56:19  
94.
SKOPP Sebastian Słupsk (POL)
1989
2017-03-20 11:34:31  
95.
SKOWROŃSKA Oliwia Ekonomik Słupsk 1c (POL)
2000
2017-03-13 09:51:37  
96.
STANIASZEK Bogusław klub biegacza Tupot Ustka (POL)
1952
2017-03-13 16:50:09  
97.
STEMPKOWSKI Tomasz Ekonomik Słupsk (POL)
1980
2017-03-17 18:59:16  
98.
SUCHOCKI Sebastian Słupsk (POL)
1984
2017-03-13 07:30:53  
99.
SZCZEPAŃSKI Tomasz my own team (POL)
1989
2017-03-02 14:58:35  
100.
SZEWCZUK Andrzej STOPA Słupsk (POL)
1953
2017-03-20 21:24:28  
101.
SZEWCZYK Aleksandra FOTON (POL)
1989
2017-03-09 16:22:01  
102.
SZMIGIERO Adrianna W.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)
2004
2017-03-12 00:03:13  
103.
SZMIGIERO Agnieszka Słupsk (POL)
1977
2017-03-12 19:30:42  
104.
SZMIGIERO Arkadiusz W.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)
1974
2017-03-12 00:01:30  
105.
SZMIGIERO Sebastian W.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)
1977
2017-03-18 21:29:42  
106.
SZNIGIR Katarzyna 76-200 Słupsk (POL)
1984
2017-03-20 14:10:21  
107.
SZWEDA Ewelina Sianowo (POL)
1993
2017-03-13 16:45:22  
108.
TOMASIAK Krzysztof Ekonomik Słupsk 1A (POL)
2000
2017-03-17 14:21:24  
109.
TOMCZAK Dominik Słupsk CSMW (POL)
1971
2017-03-14 23:13:25  
110.
TOMCZAK Julia Słupsk (POL)
2001
2017-03-14 21:12:04  
111.
WASAK JAN Słupsk (POL)
1953
2017-03-20 08:51:13  
112.
WASYLKO Wojciech Słupsk (POL)
1989
2017-03-10 22:38:21  
113.
WĘGIEL Aleksandra Słupsk (POL)
1990
2017-03-10 17:44:38  
114.
WEILAND Mateusz Night Runners (POL)
1989
2017-03-23 00:22:13  
115.
WENCŁAWSKI Michał AragorTeam/ Night Runners Słupsk (POL)
1993
2017-03-15 10:20:33  
116.
WERRA Krzysztof KPZ Słupsk (POL)
1969
2017-03-20 07:27:08  
117.
WĘSIERSKA Olga Słupsk (POL)
1980
2017-03-19 19:38:12  
118.
WĘSIERSKA Urszula Gimnazjum nr 5 (POL)
2004
2017-03-19 19:37:04  
119.
WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena Night Runners Słupsk (POL)
1985
2017-03-06 21:42:44  
120.
WIERZBICKI Janusz Słupsk (POL)
1979
2017-03-20 10:47:30  
121.
WIRKUS Małgorzata Słupsk (POL)
1993
2017-03-11 13:33:09  
122.
WITENBERG Zbigniew Słupsk (POL)
1982
2017-03-21 10:32:27  
123.
WYBRANIEC Karolina Słupsk (POL)
1989
2017-03-17 13:50:22  
124.
ZALEWSKI Grzegorz Grzesław UStka Igmar Team (POL)
1982
2017-03-13 21:26:08  
125.
ZIARNO Sebastian Ekonomik Słupsk 2B (POL)
1999
2017-03-17 10:01:51  
126.
ZIELENIEWICZ Weronika Sławno (POL)
1999
2017-03-03 14:45:49  
127.
ŻUKOWICZ Sylwia Słupsk (POL)
1933
2017-03-19 20:12:52  


Nordic Walking 5 km | Zgłoszonych: 12 | Limit: 100
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BOGDANOWICZ Barbara Dwa Kije Słupsk (POL)
1952
2017-03-20 10:42:35  
2.
FURTEK Wioletta Ekonomik Słupsk (POL)
1964
2017-03-21 10:49:17  
3.
GDULA Magdalena Żelkowo (POL)
1990
2017-03-22 11:12:14  
4.
LIPIEC Lidia Słupsk (POL)
1964
2017-03-14 12:05:18  
5.
PLUTA Iwona Dębnica Kaszubska (POL)
1982
2017-03-19 20:12:15  
6.
RZEPECKA Anna Słupsk (POL)
1939
2017-03-21 10:16:01  
7.
SCHMIDTKE Piotr Dwa Kije Słupsk (POL)
1972
2017-03-21 21:53:18  
8.
SIWEK Emilia Runnerswalde Darłowo (POL)
1979
2017-03-20 09:49:18  
9.
SZUDARSKI Edward Dwa Kije Słupsk (POL)
1958
2017-03-20 23:00:36  
10.
SZUDARSKI Marek Dwa Kije Słupsk (POL)
1988
2017-03-20 23:03:27  
11.
SZYCKO Radosław Dwa Kije Słupsk (POL)
1975
2017-03-19 09:50:56  
12.
WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina Dwa Kije Słupsk (POL)
1959
2017-03-20 22:57:40  
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.026512145996094 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl