Panel administracyjny
PL | EN
XXIX Goleniowska Mila Niepodległości i Bieg Gaz System S.A. na 10 km

GOLENIÓW, 11.11.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-27 13:32:21



Mila OPEN | Zgłoszonych: 6 | Limit: 200 | Opłaconych: 6
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
2021
KAMIŃSKI Ryszard Szczecin (POL)
1960
2017-06-01 22:30:57 Tak
2.
2016
MACHOWSKA Anna VOCALIS Szczecin (POL)
1964
2017-03-01 14:33:45 Tak
3.
2019
MAZUREK Daniel Goleniów (POL)
1996
G 2017-04-04 07:45:40 Tak
4.
2017
ROGALSKI Marcin VOCALIS Szczecin (POL)
1965
2017-03-01 14:37:00 Tak
5.
2020
SIDORCZUK Tomasz Klub Biegających Leśników (POL)
1980
2017-04-27 08:42:46 Tak
6.
2018
WANGIN Joanna Rozbiegany Goleniów (POL)
1991
G 2017-03-30 18:23:11 Tak
Klasyfikacje
G Klasyfikacja mieszkańców gminy Goleniów
S Klasyfikacja Służb Mundurowych


Bieg Gaz System S.A. | Zgłoszonych: 31 | Limit: 1200 | Opłaconych: 21
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
25
BAJUK Zbigniew Szczecin (POL)
1952
2017-03-30 16:23:43 Tak
2.
BŁACH Piotr Sławoborze (POL)
1979
2017-06-20 06:45:32  
3.
24
BOGDANOWICZ Adam Fizjobiegacze Szczecin (POL)
1981
2017-03-29 21:21:41 Tak
4.
23
BOMBA Przemysław FIZJOBIEGACZE SZCZECIN (POL)
1979
2017-03-30 09:39:27 Tak
5.
41
CHADAŚ Jaroslaw ENTER AIR RUNNERS CLUB (POL)
1988
G 2017-06-20 23:48:03 Tak
6.
31
FILIPOWSKI Dariusz ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM (POL)
1972
2017-04-01 07:10:29 Tak
7.
28
JANIAK Piotr MKL Maraton Świnoujście (POL)
1985
2017-03-31 10:42:22 Tak
8.
38
JUDEK Krzysztof Mierzyn (POL)
1953
2017-05-01 23:49:51 Tak
9.
10
KACIUPA Agnieszka Szczecin (POL)
1976
2017-06-08 12:13:31 Tak
10.
26
KACZOROWSKI Michał UV (POL)
1976
2017-03-31 21:15:56 Tak
11.
KAMOLA Maciej CHOSZCZNO (POL)
1986
2017-05-13 07:37:45  
12.
39
KARASEK Mateusz Swinoujscie (POL)
1992
S S 2017-05-19 05:39:41 Tak
13.
21
KOŁTUNIAK Hubert Goleniów (POL)
1978
G G 2017-02-28 22:23:47 Tak
14.
KOŁUCKI Arkadiusz 12BZ Stargard (POL)
1984
S 2017-05-27 19:18:03  
15.
27
KONARSKI Bartosz ERAKAWY runners (POL)
1977
2017-03-30 14:44:55 Tak
16.
22
KRAUS Damian CHROBRY GRYFICE (POL)
1996
2017-03-28 21:50:47 Tak
17.
29
KUTERA Marcin Szczecin (POL)
1982
2017-03-31 12:09:44  
18.
MITUŁA Kamil Goleniów (POL)
1990
G 2017-06-22 11:01:07  
19.
35
MÜLLER Falk BERLIN (DEU)
1962
2017-04-04 10:15:59 Tak
20.
PłOńSKI Jakub Dzikie Dziki Gorzów (POL)
1983
2017-06-27 13:32:21  
21.
PRZEWORSKI Marcin BEST-COACH.pl (POL)
1979
2017-04-04 10:28:11  
22.
RAĆ Monika Dobra (POL)
1974
2017-06-16 12:41:36  
23.
30
RADAWIEC Kamil Szczecin (POL)
1978
2017-03-31 10:32:26 Tak
24.
36
RUTKOWSKA Kamila Amberfotografia.pl (POL)
1983
2017-05-03 14:13:40 Tak
25.
37
RUTKOWSKI Roman Amberfotografia.pl (POL)
1976
2017-05-03 14:16:02 Tak
26.
40
SIECZKOWSKI Artur Run Expert (POL)
1975
2017-06-20 11:13:06 Tak
27.
34
SIWEK Magdalena BEZRZECZE (POL)
1983
2017-04-03 10:10:35 Tak
28.
WYGLĄDACZ Alicja Szczecin (POL)
1975
2017-06-19 21:27:39  
29.
WYGLĄDACZ Arkadiusz Szczecin (POL)
1974
2017-06-19 21:31:22  
30.
33
ZIELIŃSKA Agata Mierzyn (POL)
1983
2017-03-31 20:20:56 Tak
31.
32
ZIELIŃSKI MACIEJ Mierzyn (POL)
1977
2017-03-31 20:31:12 Tak
Klasyfikacje
G Klasyfikacja mieszkańców gminy Goleniów
S Klasyfikacja Służb Mundurowych
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.044984817504883 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl