Panel administracyjny
PL | EN
XXIX Goleniowska Mila Niepodległości i Bieg Gaz System S.A. na 10 km

GOLENIÓW, 11.11.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-18 08:40:15



Mila OPEN | Zgłoszonych: 21 | Limit: 200 | Opłaconych: 19
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
2031
BIAŁASIK Maria Trzcianka (POL)
1986
2017-08-16 14:34:55 Tak
2.
2030
BIELAŃSKA Dorota Stargard ja się nie ścigam (POL)
1967
2017-08-10 17:01:42 Tak
3.
2022
GÓRNICKA Julia Goleniów (POL)
1980
G G 2017-06-30 10:25:31 Tak
4.
2021
KAMIŃSKI Ryszard Szczecin (POL)
1960
2017-06-01 22:30:57 Tak
5.
2023
KUFEL Dariusz Pyrzyce (POL)
1962
2017-07-25 11:08:55 Tak
6.
2016
MACHOWSKA Anna VOCALIS Szczecin (POL)
1964
2017-03-01 14:33:45 Tak
7.
2033
MACIASZCZYK Zbigniew Szczecin (POL)
1950
2017-08-16 21:21:54 Tak
8.
2026
MATYJASZCZYK Małgorzata Rozbiegany Goleniów (POL)
1962
G 2017-07-31 15:09:55 Tak
9.
2019
MAZUREK Daniel Goleniów (POL)
1996
G 2017-04-04 07:45:40 Tak
10.
MOSTOWSKA Aleksandra Szczecin (POL)
1986
2017-08-17 10:58:46  
11.
MOSTOWSKI Dariusz TME MTB TEAM Szczecin (POL)
1977
2017-08-17 10:55:40  
12.
2022
PRZYBYLSKI Dariusz Goleniów (POL)
1969
G 2017-07-24 10:47:01 Tak
13.
2017
ROGALSKI Marcin VOCALIS Szczecin (POL)
1965
2017-03-01 14:37:00 Tak
14.
2020
SIDORCZUK Tomasz Klub Biegających Leśników (POL)
1980
2017-04-27 08:42:46 Tak
15.
2024
SIENKIEWICZ JOLANTA Rozbiegany Załom (POL)
1965
G 2017-07-25 21:15:19 Tak
16.
2032
STEFANICKI MAREK ULTTRAMP (POL)
1958
S 2017-08-17 13:58:49 Tak
17.
2025
SZYMCZAK Michał Szczecin (POL)
1982
2017-07-30 00:00:21 Tak
18.
2018
WANGIN Joanna Rozbiegany Goleniów (POL)
1991
G 2017-03-30 18:23:11 Tak
19.
2028
WIECZORKIEWICZ Ryszard Stargard (POL)
1946
2017-07-19 15:38:51 Tak
20.
2029
WYROŚLAK Agata Stargard ja się nie ścigam (POL)
1992
2017-08-07 23:04:48 Tak
21.
2027
ZALEWSKA Małgorzata Koszalin (POL)
1981
2017-08-02 08:45:33 Tak
Klasyfikacje
G Klasyfikacja mieszkańców gminy Goleniów
S Klasyfikacja Służb Mundurowych


Bieg Gaz System S.A. | Zgłoszonych: 98 | Limit: 1200 | Opłaconych: 88
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
25
BAJUK Zbigniew Szczecin (POL)
1952
2017-03-30 16:23:43 Tak
2.
96
BIELAŃSKI Mirek Stargard ja się nie ścigam (POL)
1960
2017-08-07 23:02:38 Tak
3.
BOGACZ Adam Szczecin (POL)
1985
2017-08-13 19:58:52  
4.
24
BOGDANOWICZ Adam Fizjobiegacze Szczecin (POL)
1981
2017-03-29 21:21:41 Tak
5.
23
BOMBA Przemysław FIZJOBIEGACZE SZCZECIN (POL)
1979
2017-03-30 09:39:27 Tak
6.
59
BOROWSKA Karolina Goleniów (POL)
1986
G G 2017-07-19 12:09:22 Tak
7.
104
BYSIAK Justyna Kamień Pomorski (POL)
1980
2017-08-14 16:39:13 Tak
8.
CELOCH Marta Kamień Pomorski (POL)
1982
2017-08-06 11:51:35  
9.
CELOCH Tomasz Kamień Pomorski (POL)
1979
2017-08-06 11:53:45  
10.
41
CHADAŚ Jaroslaw ENTER AIR RUNNERS CLUB (POL)
1988
G 2017-06-20 23:48:03 Tak
11.
50
CHROBOCIŃSKA Elżbieta SZCZECIN (POL)
1966
2017-07-08 19:44:00 Tak
12.
51
CHROBOCIŃSKI Daniel Szczecin (POL)
1993
2017-07-08 20:04:10 Tak
13.
65
DARONIN Andrii Goleniów (UKR)
1968
2017-07-21 19:13:31 Tak
14.
66
DARONIN PAVLO Goleniów (UKR)
1981
2017-07-21 18:55:10 Tak
15.
84
DAWIDOWSKI Michał Endorfina Nowogard/ KP PSP Kamień Pomorski (POL)
1978
S 2017-08-05 21:54:05 Tak
16.
89
DEREŃ Grzegorz K.B.SPRINT ŚWIDWIN (POL)
1976
S S 2017-08-09 21:08:33 Tak
17.
45
DOBROWOLSKI Mateusz szweje (POL)
1994
G 2017-07-06 15:13:25 Tak
18.
87
DRACZYŃSKI Zygmunt TRUCHT ŁOBEZ (POL)
1948
2017-08-11 14:53:09 Tak
19.
79
DUCHOWSKI Robert 100% Ekipa Gryfino (POL)
1973
2017-08-02 08:24:54 Tak
20.
48
DURMAN Sławek szweje (POL)
1984
2017-07-11 16:55:38 Tak
21.
85
DYC Dariusz Goleniów (POL)
1967
2017-08-07 17:13:25 Tak
22.
86
DYC Dorota Goleniów (POL)
1967
2017-08-07 17:18:09 Tak
23.
75
FAJER Markus RAZ Szczecin (POL)
1948
2017-07-26 16:45:50 Tak
24.
31
FILIPOWSKI Dariusz ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM (POL)
1972
2017-04-01 07:10:29 Tak
25.
81
GABOR Krzysztof Gryfino (POL)
1984
2017-08-03 10:36:20 Tak
26.
67
GAJDA Sebastian Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
1979
2017-07-19 17:13:39 Tak
27.
70
GRUŻEWSKI Wacław Stargard ja się nie ścigam (POL)
1950
2017-07-23 13:23:57 Tak
28.
64
GUZIKIEWICZ Marcin Rozbiegany Goleniów (POL)
1978
G G 2017-07-20 21:01:59 Tak
29.
88
GUZIKIEWICZ Mirosław Rozbiegany Goleniów (POL)
1972
G 2017-08-09 07:12:58 Tak
30.
103
HOŁYŃSKI Leszek Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
1987
S 2017-08-16 21:34:40 Tak
31.
28
JANIAK Piotr MKL Maraton Świnoujście (POL)
1985
2017-03-31 10:42:22 Tak
32.
38
JUDEK Krzysztof Mierzyn (POL)
1953
2017-05-01 23:49:51 Tak
33.
76
JUSZKIEWICZ Małgorzata Szczecin (POL)
1971
2017-07-30 19:43:04 Tak
34.
10
KACIUPA Agnieszka Szczecin (POL)
1976
2017-06-08 12:13:31 Tak
35.
61
KACZOR Piotr Gwiezdna Flota Maszewo (POL)
1977
2017-07-19 20:55:50 Tak
36.
26
KACZOROWSKI Michał UV (POL)
1976
2017-03-31 21:15:56 Tak
37.
39
KARASEK Mateusz Swinoujscie (POL)
1992
S S 2017-05-19 05:39:41 Tak
38.
90
KĘPKA Mirosław K.B.SPRINT ŚWIDWIN (POL)
1970
2017-08-09 21:13:02 Tak
39.
KOŁODZIEJSKI Patryk Szczecin (POL)
1980
2017-08-09 13:18:51  
40.
21
KOŁTUNIAK Hubert Goleniów (POL)
1978
G G 2017-02-28 22:23:47 Tak
41.
27
KONARSKI Bartosz ERAKAWY runners (POL)
1977
2017-03-30 14:44:55 Tak
42.
53
KONIOR Artur nowogard (POL)
1974
2017-07-18 14:56:09 Tak
43.
47
KOPCEWICZ Henryk CROWN Goleniów (POL)
1954
G 2017-07-14 12:47:30 Tak
44.
43
KOT Arkadiusz Bagna (POL)
1969
2017-06-30 12:06:15 Tak
45.
22
KRAUS Damian CHROBRY GRYFICE (POL)
1996
2017-03-28 21:50:47 Tak
46.
102
KRÓLAK Beata SP8 Police (POL)
1962
2017-08-16 17:39:46 Tak
47.
92
KUBIACZYK Ireneusz OSP MOSTY (POL)
1977
G S 2017-08-09 23:18:22 Tak
48.
29
KUTERA Marcin Szczecin (POL)
1982
2017-03-31 12:09:44 Tak
49.
63
KWIECIŃSKI Krzysztof SMT Szczecin (POL)
1984
2017-07-20 21:28:37 Tak
50.
105
KWOCZ krzysztof Run Gryf Gryfice (POL)
1967
2017-08-15 13:59:55 Tak
51.
108
ŁABUŃKO Jarosław Goleniów (POL)
1969
G 2017-08-16 09:25:53 Tak
52.
83
ŁABUŃKO Marek Goleniów (POL)
1973
G 2017-08-05 22:46:21 Tak
53.
73
LASEK Bartosz RAZ Szczecin (POL)
1977
2017-07-26 18:06:15 Tak
54.
106
ŁAZARONEK Przemysław Mick o 'Amelika Huipû - Triathlon Team (POL)
1977
2017-08-14 08:56:18 Tak
55.
72
LEŚNIAK Dariusz Szczecin (POL)
1968
2017-07-24 22:45:36 Tak
56.
91
LEWANDOWSKI Grzegorz Goleniów (POL)
1975
G G 2017-08-10 12:37:02 Tak
57.
58
MACHLAŃSKI Remigiusz Szczecin (POL)
1977
2017-07-19 11:44:39 Tak
58.
93
MACKIEWICZ Artur Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
1975
2017-08-10 22:12:28 Tak
59.
94
MACKIEWICZ Magdalena Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
1979
2017-08-10 22:16:02 Tak
60.
MATYSIAK Daniel Z Warriors (POL)
1988
2017-08-08 15:12:44  
61.
100
MOSTOWSKI Miroslaw Kliniska Wielkie (POL)
1959
2017-08-16 15:13:18 Tak
62.
98
MŚCICHOWSKA Agnieszka Rozbiegany Goleniów (POL)
1982
G G 2017-08-11 16:02:33 Tak
63.
35
MÜLLER Falk BERLIN (DEU)
1962
2017-04-04 10:15:59 Tak
64.
46
NIEWOLIN Tomasz Szczecin (POL)
1989
2017-07-02 13:41:35 Tak
65.
97
OCHAŁ Artur Szczecin (POL)
1967
S 2017-08-10 20:30:23 Tak
66.
57
OLBRACHT Rafal Goleniów (POL)
1980
G 2017-07-19 10:25:06 Tak
67.
OWSIKOWSKI Piotr Szczecin (POL)
1973
2017-08-06 11:27:56  
68.
PAKUŁA Tomasz Pan Brokuł Team (POL)
1984
G G 2017-08-18 08:40:15  
69.
74
PALCZAK Stanisław Goleniów (POL)
1984
G G 2017-07-21 08:35:47 Tak
70.
52
PELC Marzena Run Gryf Gryfice (POL)
1974
2017-07-17 13:14:17 Tak
71.
42
PŁOŃSKI Jakub Dzikie Dziki Gorzów (POL)
1983
2017-06-27 13:32:21 Tak
72.
44
RAĆ Monika Dobra (POL)
1974
2017-07-04 12:43:15 Tak
73.
30
RADAWIEC Kamil Szczecin (POL)
1978
2017-03-31 10:32:26 Tak
74.
71
ROGIEWICZ Remigiusz KS IRONMAN CS POLSKA (POL)
1978
2017-07-24 09:07:20 Tak
75.
36
RUTKOWSKA Kamila Amberfotografia.pl (POL)
1983
2017-05-03 14:13:40 Tak
76.
37
RUTKOWSKI Roman Amberfotografia.pl (POL)
1976
2017-05-03 14:16:02 Tak
77.
RYCHLIK Franek DRAWSKO POMORSKIE (POL)
1958
2017-08-12 20:11:42  
78.
56
RYMER Wojtek Klub Własny Jednoosobowy (POL)
1972
G G 2017-07-19 11:28:21 Tak
79.
40
SIECZKOWSKI Artur Run Expert (POL)
1975
2017-06-20 11:13:06 Tak
80.
54
SIWEK Arleta Gwiezdna Flota Maszewo (POL)
1981
2017-07-18 14:26:09 Tak
81.
34
SIWEK Magdalena BEZRZECZE (POL)
1983
2017-04-03 10:10:35 Tak
82.
60
SIWEK Piotr Gwiezdna Flota Maszewo (POL)
1980
2017-07-19 18:40:31 Tak
83.
82
SKĄPSKI Ryszard Stargard (POL)
1946
2017-07-20 09:21:36  
84.
99
SOWIŃSKI Saturnin 1.SLT (POL)
1964
S S 2017-08-09 09:34:24 Tak
85.
77
STEFAŃSKI Marek NIebko Szczecin (POL)
1982
2017-07-28 18:54:09 Tak
86.
80
STOJANOWSKI Dariusz HOŻA TEAM Szczecin (POL)
1978
2017-07-31 21:39:52 Tak
87.
107
STRONIKOWSKI kamil Szczecin Biega (POL)
1979
2017-08-14 21:20:04 Tak
88.
95
SZTUKIN Tatiana Rewal (POL)
1967
2017-08-10 09:51:40 Tak
89.
55
SZYMAŃSKA Anna Goleniów (POL)
1958
G G 2017-07-19 13:49:41 Tak
90.
49
WASIUK Piotr Goleniów (POL)
1980
G 2017-07-13 11:41:03 Tak
91.
69
WĘGIELSKA-ŚLIWA Agnieszka Szczecin (POL)
1975
2017-07-23 14:18:34 Tak
92.
78
WITEK Krzysztof Goleniów (POL)
1962
G G 2017-07-30 20:44:30 Tak
93.
101
WOŹNIAK Marek MAKADOMA Błyskawica (POL)
1975
2017-08-16 17:35:12 Tak
94.
ZAJĄC Maciej Świnoujście (POL)
1988
2017-08-09 13:38:45  
95.
62
ZAJDA Tomasz Szczecin (POL)
1984
2017-07-19 14:07:00 Tak
96.
33
ZIELIŃSKA Agata Mierzyn (POL)
1983
2017-03-31 20:20:56 Tak
97.
32
ZIELIŃSKI MACIEJ Mierzyn (POL)
1977
2017-03-31 20:31:12 Tak
98.
68
ŻYWICKA Barbara Szczecin (POL)
1972
2017-07-19 19:08:43 Tak
Klasyfikacje
G Klasyfikacja mieszkańców gminy Goleniów
S Klasyfikacja Służb Mundurowych
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.065040111541748 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl