Panel administracyjny
PL | EN
IX Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy

GDAŃSK, 19.08.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-25 15:32:54



125 m juniorki F | Zgłoszonych: 2
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
DRAGAN Blanka Gdynia (POL)
2010
2017-03-05 16:21:22  
2.
SHISHKINA Kira Rollersport.net., Minsk, Bialorus (BLR)
2010
2017-03-17 09:02:20  


250 m juniorki E | Zgłoszonych: 3
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
GRIGORIEW Oskar Rollersport.net., Minsk, Bialorus (BLR)
2008
2017-03-14 13:19:56  
2.
HUK Karyna Real Roller Club (UKR)
2009
2017-03-13 14:39:33  
3.
ZAGDAŃSKA Martyna Pruszcz Gdański (POL)
2008
2017-03-19 11:57:12  


500 m juniorki D | Zgłoszonych: 4
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
DEMOCHKO Diana Real Roller Club (UKR)
2007
2017-03-11 16:44:29  
2.
KUCHARSKA Maja Lądek Zdrój (POL)
2007
2017-03-05 19:29:33  
3.
NIKOLENKO Demyd Real Roller Club (UKR)
2007
2017-03-10 23:49:57  
4.
ZAGDAŃSKA Martyna PRUSZCZ GDAŃSKI (POL)
2008
2017-03-19 11:54:33  


Fitness 10.73 km | Zgłoszonych: 16
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
DEMOCHKO Diana Real Roller Club (UKR)
2007
2017-03-11 16:51:31  
2.
DRAGAN Blanka Gdynia (POL)
2010
2017-03-05 16:18:06  
3.
DRAGAN Dorota Gdynia (POL)
1978
2017-03-05 16:17:07  
4.
DRAGAN Karol Gdynia (POL)
1974
2017-03-05 16:15:51  
5.
HUK Karyna Real Roller Club (UKR)
2009
2017-03-13 14:44:27  
6.
JANOWICZ Tomasz Prolube (POL)
1977
2017-03-02 12:35:53  
7.
JATKOWSKA Kinga Gdańsk (POL)
1983
2017-03-21 20:55:20  
8.
KUCHARSKA Martyna Lądek Zdrój (POL)
1995
2017-03-05 19:35:08  
9.
MIKIELSKA Marta Gdańsk (POL)
1986
2017-03-19 23:29:32  
10.
NIEMCZYK Urszula CHOJNICE (POL)
1980
2017-03-12 09:33:45  
11.
NIKOLENKO Demyd Real Roller Club (UKR)
2007
2017-03-10 23:52:18  
12.
PRAJSNAR Agnieszka Warszawa (POL)
1972
2017-03-10 11:55:42  
13.
SIEBERT Jakub Kłodawa Inline Skating 4fun (POL)
2005
2017-03-17 14:26:50  
14.
SIEBERT Mariusz Kłodawa Inline Skating 4fun (POL)
1970
2017-03-17 14:20:21  
15.
SIEBERT Sylwia Kłodawa Inline Skating 4fun (POL)
1975
2017-03-17 14:24:32  
16.
STRUKIEL Tomasz Gdańsk (POL)
1971
2017-03-12 19:27:33  


21.23 km | Zgłoszonych: 17
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
CHYLIŃSKI-OCHEJ Sławek Gdańsk (POL)
1985
2017-03-02 13:39:58  
2.
DWÓRZNIK Krystyna Twister Trójmiasto (POL)
1970
2017-02-28 12:45:11  
3.
FILIPIAK Ernest www.roll4life.pl www.plichwyscg.pl (POL)
1971
2017-03-02 17:27:33  
4.
JANOWICZ Tomasz Prolube (POL)
1977
2017-03-02 12:35:35  
5.
KAŁUŻNA Jagoda Świebodzin (POL)
1999
2017-03-21 14:05:37  
6.
ŁUKOWIAK Jakub Świebodzin (POL)
1997
2017-03-21 14:11:04  
7.
NEBELING Anna Warszawa (POL)
1977
2017-03-14 19:11:06  
8.
PANFIL Agata Poznań (POL)
1984
2017-03-15 19:37:41  
9.
PRAJSNAR Robert Warszawa (POL)
1970
2017-03-10 11:52:20  
10.
PREKURAT Katarzyna Kałuszyn (POL)
1988
2017-03-10 10:07:02  
11.
RUTKOWSKA Irena Poznań (POL)
1961
2017-03-07 19:24:09  
12.
RUTKOWSKI Wojciech CZERWONAK BIEGA (POL)
1954
2017-03-07 21:19:18  
13.
STANISZEWSKA Kasia Skorzewo (POL)
1973
2017-03-07 21:09:07  
14.
SZARAWAGA Agata Skate2City (POL)
1982
2017-03-15 14:03:08  
15.
TORBICKA Marta Grudziądz (POL)
1998
2017-03-18 08:09:15  
16.
WALCZAK Kamila Gdańsk (POL)
1985
2017-03-20 09:12:21  
17.
WYSOCKI Michał CrossELite EbroGym (POL)
1977
2017-03-14 18:39:13  


42.23 km | Zgłoszonych: 40
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ANIOŁ Damian Katowice (POL)
1991
2017-03-03 13:31:32  
2.
BARTOSIEWICZ Jakub Gdynia (POL)
1984
2017-03-05 11:37:07  
3.
BLICHARSKI Łukasz Ciechanów (POL)
1978
2017-03-02 14:59:47  
4.
DOMZAŁA Paweł Gdynia (POL)
1975
2017-03-02 21:28:36  
5.
FILIPSKA Ewa Wymiatacze (POL)
1975
2017-03-02 18:31:28  
6.
FLIS Krzysztof Rotmanka (POL)
1964
2017-03-16 05:48:05  
7.
GACKI Krzysztof Pisz (POL)
1957
2017-03-10 19:01:01  
8.
GARCAREK Andrzej Bydgoszcz (POL)
1968
2017-03-15 20:26:38  
9.
GOWIK Aleksander SILESIA SKATING TEAM (POL)
1981
2017-03-02 14:41:39  
10.
JĘDRZEJEWSKA Monika SZCZECIN (POL)
1965
2017-03-05 19:21:29  
11.
JĘDRZEJEWSKI Krzysztof SZCZECIN (POL)
1966
2017-03-05 19:26:12  
12.
JĘDRZEJEWSKI Witold SZCZECIN (POL)
2001
2017-03-05 19:35:18  
13.
KARP Dariusz Karp Sport Team (POL)
1973
2017-03-08 22:12:28  
14.
KORASIEWICZ Rafał Wrocław (POL)
1991
2017-03-02 12:29:22  
15.
KOROLOV Viktor Real Roller Club (UKR)
1988
2017-03-16 16:40:42  
16.
KOWALAK Agnieszka Poznań (POL)
1985
2017-03-02 13:59:01  
17.
ŁAPUĆ Edmund Białystok (POL)
1948
2017-03-03 08:02:22  
18.
ŁATA Dariusz Silesia Skating (POL)
1966
2017-03-02 14:32:25  
19.
LYSKO Filip Katowice (POL)
1992
2017-03-02 12:22:47  
20.
MACIEJEWSKI Marian Iława (POL)
1957
2017-03-02 12:17:10  
21.
MADUSIOK Mirosław LKS Straconka (POL)
1957
2017-03-05 11:05:06  
22.
MAJCHRZAK Łukasz Gdynia (POL)
1975
2017-03-02 16:08:13  
23.
NIKOLENKO Artem Real Roller Club (UKR)
1977
2017-03-10 23:39:53  
24.
NIKOLENKO Olha Real Roller Club (UKR)
1978
2017-03-10 23:46:16  
25.
OLSZTA Anna Iława (POL)
1974
2017-03-02 14:06:05  
26.
PRONOBIS Mateusz Silesia Skating (POL)
1982
2017-03-02 12:11:24  
27.
ROJ Janusz Silesia Skating (POL)
1976
2017-03-02 19:55:51  
28.
RUKS Olga Poznań (POL)
1999
2017-03-02 17:54:55  
29.
SACZUK Wojciech TWISTER TRÓJMIASTO (POL)
1966
2017-03-02 15:16:18  
30.
SENKOWSKA Agata Inowrocław (POL)
1997
2017-03-02 20:00:39  
31.
SKIBICKA Marta Lębork / JABRA RT Friends (POL)
1999
2017-03-02 16:33:10  
32.
SŁOWIK Arkadiusz Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" (POL)
1960
2017-03-07 13:28:02  
33.
STACHOWSKA Monika Gdańsk (POL)
1974
2017-03-09 15:28:15  
34.
STANIASZEK Bogusław CHOJNICE (POL)
1952
2017-03-21 14:21:29  
35.
SZCZERBAL AGNIESZKA Poznań (POL)
1975
2017-03-21 08:11:25  
36.
SZKARADNIK Paweł Gdańsk (POL)
1972
2017-03-03 07:29:23  
37.
ŚLĄSKI Piotr Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" (POL)
1973
2017-03-25 15:29:46  
38.
ŚLĄSKI Piotr Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" (POL)
1999
2017-03-25 15:32:54  
39.
TORBICKI Waldemar Grudziądz (POL)
1969
2017-03-20 10:06:03  
40.
WINIARSKA Anita Gdańsk (POL)
1968
2017-03-04 00:00:27  
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.040644884109497 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl