Panel administracyjny
PL | EN
IX Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy

GDAŃSK, 19.08.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-17 13:30:47



125 m juniorki F | Zgłoszonych: 28
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
993
ANDRUKEVICH Zakhar Young Roller. Minsk. (BLR)
2010
2017-08-06 22:00:29  
2.
994
BIEGAJ Julia Gdańsk (POL)
2012
2017-07-31 20:05:32  
3.
995
DĄBROWSKI Mateusz UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2010
2017-08-11 09:55:05  
4.
996
DENEGA Mateusz Tczew (POL)
2010
2017-08-09 13:03:22  
5.
997
DENEGA Natalia Tczew (POL)
2013
2017-08-09 13:08:20  
6.
998
DRAGAN Blanka Gdynia (POL)
2010
2017-03-05 16:21:22  
7.
999
JUREK Igor Tczew (POL)
2011
2017-08-13 21:35:37  
8.
1000
KOSZAROWSKA Hanna Gdańsk (POL)
2013
2017-06-26 09:08:46  
9.
1001
KOSZAROWSKA Zofia Gdańsk (POL)
2010
2017-06-26 09:07:23  
10.
1002
KOTOWSKA Agata Skate2City (POL)
1912
2017-05-27 11:08:17  
11.
1003
KUCZKOWSKI Mateusz Gdynia (POL)
2010
2017-08-13 22:56:46  
12.
1004
MĄCZKOWSKI Nikodem Gdańsk (POL)
2011
2017-07-25 11:53:46  
13.
1005
MEDLARSKA Lena Gdynia (POL)
2013
2017-08-02 13:51:18  
14.
1006
MEDLARSKI Adam GDYNIA (POL)
2011
2017-08-02 13:46:37  
15.
1007
MIŁOSZ Grzanecki UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2011
2017-08-16 16:14:17  
16.
1008
MUCHLADO Aleksandra Gdańsk (POL)
2010
2017-08-07 11:19:39  
17.
1009
PAKULSKA Jagna Gdynia (POL)
2013
2017-06-18 22:23:20  
18.
1010
POŁOM Dariusz Gdynia (POL)
2010
2017-08-09 22:06:43  
19.
1011
PRZYCHODZEŃ Mateusz Gdańsk (POL)
2010
2017-08-02 12:34:18  
20.
1012
SERHIIENKO Daryna SAM Roller Club (UKR)
2010
2017-08-03 19:48:40  
21.
1013
SHEVCHENKO Sofiia SAM Roller Club (UKR)
2011
2017-06-14 23:08:13  
22.
1014
SHISHKINA Kira Rollersport.net., Minsk, Bialorus (BLR)
2010
2017-03-17 09:02:20  
23.
1015
SOŁDYK Maksymilian Gdańsk (POL)
2010
2017-08-16 18:34:50  
24.
1016
SYLWESTRZAK Pola Giżycko (POL)
2011
2017-08-12 17:49:58  
25.
1017
SZELAK Julia Pruszcz Gdański (POL)
2010
2017-08-03 18:14:17  
26.
1018
WALENTYNOWICZ Filip Pruszcz Gdański (POL)
2010
2017-06-17 16:20:16  
27.
1019
WLODARCZYK Liliana Gdańsk (POL)
2010
2017-08-15 09:48:06  
28.
1020
ZALEWSKA Ewa Gdańsk (POL)
2011
2017-07-02 23:11:48  


250 m juniorki E | Zgłoszonych: 32 | Opłaconych: 2
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
961
BAHRII Serhii SAM Roller Club (UKR)
2008
2017-06-14 23:02:41  
2.
962
BIEGAJ Magdalena Gdańsk (POL)
2009
2017-07-31 20:09:54  
3.
963
FILARSKA Zuzanna Gdańsk (POL)
2008
2017-07-26 10:28:04  
4.
964
FILARSKI Piotr Gdańsk (POL)
2009
2017-07-26 10:24:48  
5.
965
GRIGORIEW Oskar Rollersport.net., Minsk, Bialorus (BLR)
2008
2017-03-14 13:19:56  
6.
966
GRZANECKA Matylda UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2008
2017-08-11 10:01:21  
7.
967
GRZELKA Olga UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2009
2017-08-11 09:48:31  
8.
968
HEINRICH Julia Rolla Speed Tam/K.S. Jastrzębie Bydgoszcz (POL)
2008
2017-07-25 14:35:02  
9.
969
HUK Karyna Real Roller Club (UKR)
2009
2017-03-13 14:39:33  
10.
980
SHYNKEVICH Ihar Rollersport (BLR)
2008
2017-08-11 18:59:54  
11.
970
JANISZ Zuzanna UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2009
2017-08-11 09:50:11  
12.
971
JAROSZEWICZ Julia UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2008
2017-08-11 10:03:06  
13.
972
KOPRUCKA Dominika Skate2City (POL)
2009
2017-05-12 06:36:31 Tak
14.
973
MĄCZKOWSKI Igor Gdańsk (POL)
2008
2017-08-01 09:33:06  
15.
974
MARKOWSKI Szymon UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2008
2017-08-11 09:46:54  
16.
975
MARYNYCH Emiliia SAM Roller Club (UKR)
2008
2017-08-03 19:52:31  
17.
976
PIOTROWSKA Olga KICIN (POL)
2008
2017-08-08 14:16:01  
18.
977
RUDZEVICH Albert Grodno (BLR)
2009
2017-08-10 11:08:40  
19.
978
SAPIJASZKO Oliwia Legia Warszawa (POL)
2008
2017-07-26 16:16:26  
20.
979
SHEVCHENKO Mariia SAM Roller Club (UKR)
2008
2017-06-14 23:07:05  
21.
981
SOBCZYK Jakub UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2008
2017-08-11 10:04:04  
22.
982
SOŁDYK Jakub Gdańsk (POL)
2009
2017-08-16 18:32:07  
23.
983
STIEWA Paulina Gdańsk (POL)
2009
2017-07-30 11:18:55  
24.
984
SYGUŁA Sandra IUKS DZIEWIĄTKA/KS PILICA TOMASZÓW MAZ. (POL)
2009
2017-05-28 10:29:49  
25.
985
SZYMAŃSKA Nina Gdańsk (POL)
2009
2017-08-10 21:13:38  
26.
986
TURMIŃSKA Kalina Rollschool Warszawa (POL)
2009
2017-07-26 21:17:10  
27.
987
VINOGRADOVA Anastasiya Rollersport.net., Минск, Беларусь (BLR)
2009
2017-07-17 00:24:47  
28.
988
WASZAK Julia Toruń (POL)
2009
2017-08-06 22:48:24  
29.
989
WEŁNICKI Mateusz Warszawa (POL)
2008
2017-05-07 15:35:11 Tak
30.
990
WLODARCZYK Zuzia Gdańsk (POL)
2009
2017-08-15 09:57:25  
31.
991
ZAGDAŃSKA Martyna Pruszcz Gdański (POL)
2008
2017-03-19 11:57:12  
32.
992
ZHYTNYK Polina SAM Roller Club (UKR)
2008
2017-07-31 14:46:58  


500 m juniorki D | Zgłoszonych: 32 | Opłaconych: 1
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
929
CHUMOWICZ Ania Gdańsk (POL)
2007
2017-08-16 22:25:25  
2.
930
CIURUK Kacper GKS Stoczniowiec (POL)
2006
2017-08-10 16:53:20  
3.
931
DĄBROWSKA Wiktoria UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2006
2017-08-11 09:49:28  
4.
932
DEMOCHKO Diana Real Roller Club (UKR)
2007
2017-03-11 16:44:29  
5.
933
GÓRLIKOWSKA-MOKBEL Nadia Gdańsk (POL)
2007
2017-08-13 22:55:35  
6.
934
GRESS Inga Real Roller Club (UKR)
2006
2017-06-15 23:17:55  
7.
935
GRZANECKA Maja UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2006
2017-08-11 09:59:46  
8.
936
JANISZ Kinga UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2006
2017-08-11 09:51:12  
9.
937
KAFARSKA Maja U.K.S ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2007
2017-07-06 08:15:06  
10.
938
KOWALSKI Wojciech UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2006
2017-08-08 08:57:41  
11.
939
KRAWCZYK Mikołajk UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2006
2017-08-11 09:56:12  
12.
940
KUCHARSKA Maja Lądek Zdrój (POL)
2007
2017-03-05 19:29:33  
13.
941
KUCZKOWSKI Jakub Gdynia (POL)
2007
2017-08-13 22:54:15  
14.
942
ŁĄCKA Zuzanna Gdańsk (POL)
2006
2017-08-13 19:25:32  
15.
943
MARKOWSKA Gabriela UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2006
2017-08-11 09:52:04  
16.
944
NIKOLENKO Demyd Real Roller Club (UKR)
2007
2017-03-10 23:49:57  
17.
945
PAKULSKI Milosz Gdynia (POL)
2007
2017-06-18 22:17:03  
18.
946
RACZKIEWICZ Róża UKS "Gim Dwójka" Tomaszów Lubelski (POL)
2007
2017-07-31 23:14:28  
19.
947
ROUGIER Dominik GKS Stoczniowiec (POL)
2006
2017-08-10 16:51:57  
20.
948
SADOWSKA Hanna SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2006
2017-07-12 08:53:16  
21.
949
SIKORA Stanisław SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2006
2017-07-11 11:20:06  
22.
950
SOKOŁOWSKA Olivia amator (POL)
2006
2017-08-15 18:57:32  
23.
951
STEPANOWA Darja Minsk, Bialorus (POL)
2007
2017-07-24 12:51:59  
24.
952
SYLWESTRZAK Mateusz UKS Giżycko (POL)
2007
2017-08-12 17:45:45  
25.
953
SZUCHNIK Sandra UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2007
2017-08-11 09:53:59  
26.
954
ŚWIDERSKI Maciej Gdańsk (POL)
2006
2017-04-13 21:58:48  
27.
955
TYSZKIEWICZ Klaudia U.K.S ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2006
2017-07-06 08:18:36  
28.
956
WIŚNIEWSKI Piotr Skate2City (POL)
2006
2017-05-12 06:39:18 Tak
29.
957
WOZNIAK Julia UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2007
2017-08-11 09:52:55  
30.
958
ZAGDAŃSKA Martyna PRUSZCZ GDAŃSKI (POL)
2008
2017-03-19 11:54:33  
31.
959
ZAWISZA Emilia UKS Viking Elbląg (POL)
2007
2017-08-13 17:12:56  
32.
960
ŻYWICKA Lena SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2007
2017-05-24 21:59:41  


750 m juniorki C | Zgłoszonych: 28 | Opłaconych: 3
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
901
BERLIŃSKI Oskar U.K.S ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2004
2017-07-26 09:13:34  
2.
902
BOGUCKA Nikola Skate2City (POL)
2004
2017-06-18 22:12:39 Tak
3.
903
BUSS Hanna Kudowa Zdrój (POL)
2006
2017-07-10 17:52:52  
4.
904
CIEŚLIŃSKA Julia GKS Stoczniowiec (POL)
2004
2017-08-10 16:47:01  
5.
905
FILARSKA Joanna Gdańsk (POL)
2005
2017-07-26 10:32:32  
6.
906
FILIPSKI Wojtek Gdynia (POL)
2005
2017-08-08 21:35:37  
7.
907
FRĄTCZAK AMANDA Gdynia (POL)
2005
2017-05-17 19:47:18  
8.
908
GLIŃSKA Martyna Płock (POL)
2006
2017-06-29 12:13:37  
9.
909
GÓRLIKOWSKA-MOKBEL Miriam Gdańsk (POL)
2005
2017-08-13 22:48:44  
10.
910
GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój (POL)
2005
2017-08-08 08:29:31 Tak
11.
911
KACZMAREK Monika Grodzisk Wlkp (POL)
2008
2017-07-17 21:09:24 Tak
12.
912
KAFARSKA Adrianna U.K.S ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2004
2017-07-06 07:56:48  
13.
913
KOWALSKI Maciej UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2004
2017-08-08 08:50:58  
14.
914
LEŚNIEWSKA Izabela SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2005
2017-06-05 00:14:17  
15.
915
MĄCZKOWSKA Emilia Gdańsk (POL)
2004
2017-07-25 11:45:35  
16.
916
MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec (POL)
2004
2017-08-10 16:43:53  
17.
917
PAKULSKI Milosz Gdynia (POL)
2007
2017-08-15 19:45:41  
18.
918
PATELCZYK Filip Lębork (POL)
2004
2017-08-16 09:44:45  
19.
919
PIOTROWSKI Daniel SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2004
2017-07-08 10:58:42  
20.
920
ROUGIER Marta GKS Stoczniowiec (POL)
2004
2017-08-10 16:49:20  
21.
921
SAPIJASZKO Mikołaj Legia Warszawa (POL)
2004
2017-07-26 16:14:34  
22.
922
SIKORA Zuzanna SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2004
2017-07-11 11:18:54  
23.
923
SITNIK Kamil UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2005
2017-07-31 22:16:42  
24.
924
STRUKIEL Wiktor Gdańsk (POL)
2005
2017-07-04 17:49:48  
25.
925
WALCZAK Agnieszka SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2004
2017-07-10 07:04:09  
26.
926
WALENTYNOWICZ Dorian MALBORK (POL)
2006
2017-08-09 16:55:57  
27.
927
WOJCIECHOWSKI Kamil SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2004
2017-07-17 15:39:15  
28.
928
WYRWAS Kacper Płock (POL)
2006
2017-06-07 09:07:05  


Fitness 10.73 km | Zgłoszonych: 187 | Opłaconych: 95
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BAHRII Serhii SAM Roller Club (UKR)
2008
2017-06-14 23:03:50  
2.
BANAS Honorata Sepolno krajenskie (POL)
1974
2017-05-19 13:21:12  
3.
BIEGAJ Dominika Gdańsk (POL)
1974
2017-07-31 19:55:59  
4.
BIEGAJ Łukasz Gdańsk (POL)
2005
2017-07-31 20:00:33  
5.
601
BLUM Anna Gdańsk (POL)
1972
2017-08-03 13:09:02 Tak
6.
602
BLUM Patrycja Gdańsk (POL)
1993
2017-08-09 19:41:00 Tak
7.
603
BOGUCKA Barbara Skate2City (POL)
1970
2017-06-04 15:01:13 Tak
8.
604
BOGUCKA Nikola Skate2City (POL)
2004
2017-06-04 15:05:40 Tak
9.
605
BOGUCKA Sandra Rakoniewice (POL)
2002
2017-06-18 22:01:22 Tak
10.
606
CHMAL Damian LUBIN (POL)
2005
2017-07-29 23:35:08 Tak
11.
607
CHMAL Ewa LUBIN (POL)
1980
2017-07-29 23:37:18 Tak
12.
CHMURA Sławek UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki (POL)
1983
2017-08-16 22:31:34  
13.
CHUMOWICZ Zosia Gdańsk (POL)
2003
2017-08-16 16:44:47  
14.
608
CYBULSKA Karolina Gdynia (POL)
1981
2017-07-27 21:00:53 Tak
15.
609
CYGERT Kinga Gdańsk (POL)
1982
2017-08-03 13:06:15 Tak
16.
DĄBROWSKA Wiktoria UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2006
2017-08-11 16:53:25  
17.
DEMOCHKO Diana Real Roller Club (UKR)
2007
2017-03-11 16:51:31  
18.
610
DESKA Antonina Gdańsk (POL)
2004
2017-07-31 21:55:33 Tak
19.
DRAGAN Blanka Gdynia (POL)
2010
2017-03-05 16:18:06  
20.
DRAGAN Dorota Gdynia (POL)
1978
2017-03-05 16:17:07  
21.
DRAGAN Karol Gdynia (POL)
1974
2017-03-05 16:15:51  
22.
DUBIAŁ Rafał Zico Racing Speed Team (POL)
1975
2017-07-03 12:30:50  
23.
DUNST Wktoria GKS Stoczniowiec (POL)
2003
2017-08-12 12:46:04  
24.
DYLEWSKA Martyna GKS Stoczniowiec (POL)
2003
2017-08-12 12:48:53  
25.
611
DYLEWSKI Adam Gdańsk (POL)
1986
2017-08-15 16:32:24 Tak
26.
612
ELLERT Julia TUMBOteam (POL)
2002
2017-08-03 12:03:34 Tak
27.
FACZYŃSKA Barbara Gdynia (POL)
1990
2017-08-15 15:32:50  
28.
613
FILARSKA Joanna Gdańsk (POL)
2005
2017-07-26 10:08:39 Tak
29.
614
FILARSKA Lucyna Gdańsk (POL)
1974
2017-07-26 10:19:30 Tak
30.
615
FILARSKA Zuzanna Gdańsk (POL)
2008
2017-07-26 10:16:30 Tak
31.
FLICIŃSKA Karolina Gdańsk (POL)
1999
2017-04-09 15:29:48  
32.
FLICIŃSKI Jakub Gdańsk (POL)
1999
2017-04-24 17:38:07  
33.
616
GAJDA Barbara UKS (POL)
2003
2017-07-31 22:56:59 Tak
34.
617
GLEGOŁA Zuzanna Gdańsk (POL)
2003
2017-08-15 19:26:13 Tak
35.
618
GODLEWSKA Hanna Gdańsk (POL)
1989
2017-06-25 10:42:27 Tak
36.
619
GOLIK Kacper Osielsko (POL)
2003
2017-05-29 09:53:57 Tak
37.
620
GOLIK Tomasz Osielsko (POL)
1976
2017-05-29 09:51:59 Tak
38.
GOSPODARCZYK Ewelina Gdańsk (POL)
1988
2017-08-16 17:19:01  
39.
GRABOWSKI Rafał Toruń (POL)
1988
2017-08-06 10:12:05  
40.
GRESS Inga Real Roller Club (UKR)
2006
2017-06-15 23:21:06  
41.
GRESS Olena Real Roller Club (UKR)
1975
2017-08-11 07:41:11  
42.
621
GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój (POL)
2005
2017-06-12 08:14:57 Tak
43.
622
GRUDZIŃSKA Joanna Gdańsk (POL)
1984
2017-06-30 23:48:42 Tak
44.
HEIDRICH Bartlomiej Gdańsk (POL)
1976
2017-06-27 22:05:10  
45.
HEINRICH Julia Bydgoszcz (POL)
2008
2017-07-13 08:05:04  
46.
HEINRICH Marcin K.S. Jastrzębie Bydgoszcz (POL)
1979
2017-08-05 22:00:13  
47.
HUK Karyna Real Roller Club (UKR)
2009
2017-03-13 14:44:27  
48.
JAKRZEWSKA Magdalena Gdańsk (POL)
1979
2017-08-16 21:17:04  
49.
623
JANC Natalia Wojcieszów (POL)
1994
2017-08-10 17:28:02 Tak
50.
624
JANIAK Barbara Strzałkowo (POL)
1974
2017-08-15 20:02:07 Tak
51.
625
JANOWICZ Tomasz Prolube (POL)
1977
2017-03-02 12:35:53 Tak
52.
JARKIEWICZ Rafał Warszawa (POL)
1993
2017-08-10 00:26:11  
53.
626
JATKOWSKA Kinga Gdańsk (POL)
1983
2017-03-21 20:55:20 Tak
54.
627
KARABAN Natalia Gdańsk (POL)
1993
2017-08-09 19:49:16 Tak
55.
KARWOWSKA Elżbieta Gdańsk (POL)
1990
2017-07-31 14:51:28  
56.
KLAJMAN Natalia Gdynia (POL)
1990
2017-07-28 10:02:50  
57.
KŁOS Monika Gdańsk (POL)
1975
2017-08-16 17:15:32  
58.
628
KOPERNIK Iwona Gdańsk (POL)
1976
2017-06-29 10:40:29 Tak
59.
629
KOPRUCKA Dominika Skate2City (POL)
2009
2017-05-12 08:26:18 Tak
60.
630
KOS Wiktoria Bolszewo (POL)
2002
2017-08-06 22:32:08 Tak
61.
631
KOSTRZEWSKA Marta rumia (POL)
1997
2017-08-08 17:15:36 Tak
62.
632
KOSZAROWSKA Barbara Gdańsk (POL)
1984
2017-06-26 09:05:11 Tak
63.
633
KOSZAROWSKI Piotr Gdańsk (POL)
1982
2017-06-26 12:14:48 Tak
64.
KOŚCIEWICZ Mirosław Gdańsk (POL)
1979
2017-08-16 21:25:19  
65.
KOTFASIŃSKA Zosia U.K.S ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2003
2017-07-08 13:58:17  
66.
KOWALSKI Maciej UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2004
2017-08-08 08:53:19  
67.
KOWALSKI Wojciech UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2006
2017-08-08 09:00:36  
68.
634
KOZERSKA Ewelina UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki (POL)
2003
2017-08-16 22:29:51 Tak
69.
KOZIEL Bartosz Świecie (POL)
2006
2017-05-13 23:37:23  
70.
KOZIEL Dawid Świecie (POL)
2008
2017-05-13 23:38:23  
71.
KOZIEL Piotr Świecie (POL)
2008
2017-05-13 23:39:02  
72.
KRAWCZYK Mikołaj UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2006
2017-08-16 22:40:23  
73.
635
KUBKA Paulina UKS (POL)
2004
2017-07-31 22:46:46 Tak
74.
636
KUCHARSKA Agnieszka Warszawa (POL)
1979
2017-08-04 13:03:46 Tak
75.
637
KUCHARSKA Martyna Lądek Zdrój (POL)
1995
2017-03-05 19:35:08 Tak
76.
LASZOK Katarzyna Gdańsk (POL)
1985
2017-08-07 12:06:56  
77.
638
LAZARSKI Piotr Tczew (POL)
1979
2017-08-08 21:35:12 Tak
78.
LEŚNIEWSKA Izabela SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2005
2017-06-05 00:04:39  
79.
639
LEŃCZUK Katarzyna UKS "Gim Dwójka" Tomaszów Lubelski (POL)
2001
2017-07-31 23:06:42 Tak
80.
LEWANDOWSKA Natalia Rowerowe Kaszuby (POL)
1978
2017-08-15 17:06:11  
81.
LIBAN Marek Sopot (POL)
1987
2017-08-15 23:46:37  
82.
640
LIKSZA Andrzej Toruń (POL)
1952
2017-05-19 06:58:47 Tak
83.
ŁUCZKOWSKA Malwina Gdańsk (POL)
1985
2017-07-26 08:03:42  
84.
MACULEWICZ Mateusz Multipower Polska Team (POL)
1979
2017-05-15 13:35:33  
85.
641
MAIK Jarosław Skate2City (POL)
1976
2017-05-12 08:28:29 Tak
86.
642
MARCZEWSKA Małgorzata Gdańsk (POL)
1988
2017-08-14 15:22:19 Tak
87.
MARKOWSKA Gabriela UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2006
2017-08-15 23:00:55  
88.
MARKOWSKI Szymon UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2008
2017-08-15 23:06:17  
89.
MASIUKIEWICZ Wojciech Gdańsk (POL)
1991
2017-08-16 23:54:27  
90.
MEDLARSKI Adam Gdynia (POL)
2011
2017-08-02 13:44:28  
91.
MICHALSKA Maja U.K.S ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2003
2017-07-06 07:47:17 Tak
92.
643
MIKIELSKA Marta Gdańsk (POL)
1986
2017-03-19 23:29:32 Tak
93.
MIKOŁAJ Florkowski UKS Viking Elbląg (POL)
2005
2017-08-13 16:57:08  
94.
MOISEIENKO Valeriia Real Roller Club (UKR)
1994
2017-08-14 07:35:39  
95.
MONIUSZKO Monika Gdańsk (POL)
1992
2017-07-26 08:22:43  
96.
MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec (POL)
2004
2017-08-16 20:01:33  
97.
644
NADOLSKA Monika Gdańsk (POL)
1978
2017-08-06 11:29:11 Tak
98.
645
NADOLSKA Zofia Gdańsk (POL)
2008
2017-08-06 11:29:58 Tak
99.
646
NADOLSKI Adam Gdańsk (POL)
1977
2017-08-06 11:28:16 Tak
100.
NIEMCZYK Urszula CHOJNICE (POL)
1980
2017-03-12 09:33:45  
101.
NIKOLENKO Demyd Real Roller Club (UKR)
2007
2017-03-10 23:52:18  
102.
647
NOCH Agnieszka TUMBOteam (POL)
2002
2017-08-03 12:10:35 Tak
103.
ORŁOWSKI RADOSŁAW WIELICZKA (POL)
1977
2017-08-16 17:53:36  
104.
648
PACHNIA Laura TUMBOteam (POL)
2002
2017-08-03 12:38:32 Tak
105.
649
PADHAISKI Dzianis Warszawa (BLR)
1979
2017-08-03 12:33:50 Tak
106.
650
PAKUŁA Dominika TUMBOteam (POL)
2002
2017-08-08 10:48:32 Tak
107.
651
PATELCZYK Filip Lębork (POL)
2004
2017-08-16 09:28:43 Tak
108.
DESKA Paweł Gdańsk (POL)
1976
2017-07-31 21:52:39  
109.
PIÓRECKA Maria GKS Stoczniowiec (POL)
2002
2017-08-12 12:44:25  
110.
652
PNIEWSKA Agnieszka Gdynia (POL)
1983
2017-06-17 18:06:19 Tak
111.
653
POMORSKA Natalia Toruń (POL)
1987
2017-07-07 10:55:34 Tak
112.
654
POTOCKA Paulina TUMBOteam (POL)
2002
2017-08-03 12:44:11 Tak
113.
PRAJSNAR Agnieszka Warszawa (POL)
1972
2017-03-10 11:55:42  
114.
655
PREDKIEL Agnieszka Sopot (POL)
1988
2017-05-07 12:24:11 Tak
115.
656
PRZYCHODZEŃ Małgorzata 4MP (POL)
1977
2017-08-02 12:30:07 Tak
116.
657
PRZYCHODZEŃ Marcin 4MP (POL)
1979
2017-08-02 12:32:59 Tak
117.
658
PRZYCHODZEŃ Mateusz 4MP (POL)
2010
2017-08-02 12:21:11 Tak
118.
659
PRZYKŁOTA Paulina Gdańsk (POL)
1996
2017-08-02 15:50:57 Tak
119.
660
RACHWALSKA Radosława Skate2City (POL)
1965
2017-06-04 17:38:12 Tak
120.
661
RACZKIEWICZ Róża UKS "Gim Dwójka" Tomaszów Lubelski (POL)
2007
2017-07-31 22:40:35 Tak
121.
RAKOWSKA Dorota Gdańsk (POL)
1984
2017-08-16 15:18:05  
122.
662
ROBAKOWSKI Dariusz Gdynia (POL)
1968
2017-08-14 09:07:43 Tak
123.
663
ROZENBERG Adam Sport Rebel Gdańsk / Rolki3City (POL)
1982
2017-08-08 16:07:29 Tak
124.
RUDZEVICH Albert Grodno (BLR)
2009
2017-08-10 11:26:40  
125.
SADOWSKA Ewa SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
1967
2017-07-12 08:59:02  
126.
SADOWSKA Hanna SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2006
2017-07-12 08:56:29  
127.
SADOWSKI Krzysztof SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
1962
2017-07-18 10:54:47  
128.
SAWICKA Iwona Gdańsk Rolki 3City (POL)
1982
2017-07-27 16:54:29  
129.
664
SEROKA Justyna Gdańsk (POL)
1978
2017-06-28 11:26:21 Tak
130.
665
SEWASTAIANOWICZ Sylwia Gdańsk (POL)
1988
2017-07-31 15:39:03 Tak
131.
SHEVCHENKO Mariia SAM Roller Club (UKR)
2008
2017-06-14 23:07:22  
132.
SIEBERT Jakub Kłodawa Inline Skating 4fun (POL)
2005
2017-03-17 14:26:50  
133.
SIEBERT Mariusz Kłodawa Inline Skating 4fun (POL)
1970
2017-03-17 14:20:21  
134.
SIEBERT Sylwia Kłodawa Inline Skating 4fun (POL)
1975
2017-03-17 14:24:32  
135.
666
SIENIAWSKI Krzysztof gdańsk (POL)
2002
2017-08-01 14:28:11 Tak
136.
SIERPIŃSKI Adam Gdynia (POL)
2007
2017-08-16 11:09:59  
137.
SIERPIŃSKI Adrian Gdynia (POL)
1979
2017-08-16 11:04:46  
138.
SIKORA Stanisław SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2006
2017-07-11 11:20:36  
139.
SIKORA Zuzanna SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2004
2017-07-11 11:14:50  
140.
667
SITNIK Kamil UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2005
2017-07-31 22:55:29 Tak
141.
SŁONINA Igor Gdynia (POL)
1991
2017-08-06 14:34:21  
142.
668
STANISŁAWSKI Wojciech BOŻEJEWICE (POL)
1988
2017-05-27 12:06:51 Tak
143.
STANKIEWICZ Ilona Myslovitz (POL)
1966
2017-06-26 15:26:04  
144.
STANKIEWICZ Krzysztof Kraków (POL)
1974
2017-08-09 15:35:02  
145.
STEĆ Amelia UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki (POL)
2005
2017-08-16 22:28:06  
146.
669
STEFANIUK Anna Wejherowo (POL)
1991
2017-07-29 11:03:49 Tak
147.
670
STOLARCZYK Zosia TUMBOteam (POL)
2005
2017-08-04 10:58:28 Tak
148.
671
STRUKIEL Tomasz Gdańsk (POL)
1971
2017-03-12 19:27:33 Tak
149.
SUTUŁA Paulina GKS Stoczniowiec (POL)
2003
2017-08-12 12:47:34  
150.
672
SYGUŁA Sandra Tomaszów Mazowiecki (POL)
2009
2017-08-13 15:21:32 Tak
151.
SYKUT Piotr SSW Malta (POL)
1970
2017-04-25 17:17:26  
152.
SYLWESTRZAK Mateusz Giżycko (POL)
2007
2017-08-14 00:07:06  
153.
673
SZKARADNIK Paweł Gdańsk (POL)
1972
2017-08-02 18:12:31 Tak
154.
SZTARK Sylwia Kalisz (POL)
1992
2017-06-28 14:56:56  
155.
674
SZTOKINGER Jarosław Gdynia (POL)
1973
2017-07-31 23:50:51 Tak
156.
675
SZTOKINGER Oskar Gdynia (POL)
2001
2017-07-31 23:52:33 Tak
157.
ŚMIAŁKOWSKA Martyna U.K.S ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2002
2017-07-05 21:20:03 Tak
158.
ŚNIOCH-ORŁOWSKA ANETA WIELICZKA (POL)
1979
2017-08-16 17:55:59  
159.
TABACZYŃSKA Monika Bydgoszcz (POL)
1985
2017-06-03 16:18:28  
160.
676
TISZER Patryk rumia (POL)
1997
2017-08-08 17:19:25 Tak
161.
TURMIŃSKA Kalina Rollschool Warszawa (POL)
2009
2017-07-26 21:12:49  
162.
TURMIŃSKA Katarzyna Rollschool Warszawa (POL)
1979
2017-07-26 21:19:57  
163.
677
URUSOVA Anna Gdańsk (UKR)
1994
2017-08-14 18:40:57 Tak
164.
VYRLIEIEVA Maryna SAM Roller Club (UKR)
1960
2017-06-05 19:23:48  
165.
678
WACHNIEWSKA Natalia Gdynia (POL)
1990
2017-08-08 12:08:10 Tak
166.
679
WALENTYNOWICZ Dorian MALBORK (POL)
2006
2017-08-09 16:59:35 Tak
167.
680
WALENTYNOWICZ Monika MALBORK (POL)
1976
2017-08-09 16:50:52 Tak
168.
681
WALENTYNOWICZ Nadia MALBORK (POL)
2005
2017-08-09 16:53:16 Tak
169.
682
WALTER Monika Gdańsk (POL)
1987
2017-07-30 21:23:39 Tak
170.
683
WASZAK Artur Toruń (POL)
1979
2017-08-06 22:52:54 Tak
171.
684
WASZAK Julia Toruń (POL)
2009
2017-08-06 22:54:23 Tak
172.
685
WĘGROWICZ Magdalena Gdynia (POL)
1976
2017-07-17 14:10:21 Tak
173.
686
WEŁNICKA MAGDALENA Warszawa (POL)
1980
2017-05-07 15:40:06 Tak
174.
687
WEŁNICKI Mateusz Warszawa (POL)
2008
2017-05-07 15:43:55 Tak
175.
WIERZGACZ Kamila Gdynia (POL)
1972
2017-08-13 21:50:53  
176.
688
WILLER Mariola Rolki Brzeźno (POL)
1970
2017-08-16 08:32:43 Tak
177.
689
WIŚNIEWSKA Aurelia Gdańsk (POL)
2003
2017-08-14 14:21:06 Tak
178.
690
WIŚNIEWSKI Piotr Skate2City (POL)
2006
2017-05-12 08:27:20 Tak
179.
WŁODARSKA Kornelia UKS Viking Elbląg (POL)
2005
2017-08-13 17:05:27  
180.
WOJCIECHOWSKA Ewa Gdynia (POL)
1982
2017-06-06 23:36:28  
181.
WOJCIECHOWSKI Kamil SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2004
2017-07-17 15:35:33  
182.
691
WOŁODKIEWICZ Marcin Gdynia (POL)
1982
2017-07-27 20:52:49 Tak
183.
ZAWISZA Miłosz UKS Viking Elbląg (POL)
2004
2017-08-13 17:09:06  
184.
692
ZGRZYWA Mariusz Gdańsk (POL)
1968
2017-08-02 17:04:49 Tak
185.
ZHYTNYK Polina SAM Roller Club (UKR)
2008
2017-07-31 14:37:53  
186.
693
ZIELIŃSKA Ewa Twister Trójmiasto (POL)
1984
2017-08-15 09:34:54 Tak
187.
ŻYWICKA Lena SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2007
2017-05-24 21:48:05  


21.23 km | Zgłoszonych: 208 | Opłaconych: 133
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
301
ABRAM Bogumił Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" (POL)
1958
2017-07-18 22:22:44 Tak
2.
302
ADAMIAK Julia UKS Znicz Kłodzko (POL)
2003
2017-08-08 15:59:47 Tak
3.
ANDREARCZYK Marcin Roll4life.pl/plichwyscig.pl (POL)
1980
2017-07-13 18:19:40  
4.
303
BĄKOWSKI Radosław Roll4life.pl/plichwyscig.pl (POL)
1981
2017-06-29 20:13:12 Tak
5.
304
BANASIAK Piotr Ustka (POL)
1982
2017-08-12 15:17:17 Tak
6.
305
BANASZEK Magdalena Gdańsk (POL)
1987
2017-07-24 15:36:51 Tak
7.
BARANOWSKA Izabela Czaplinek (POL)
1991
2017-07-28 20:53:24  
8.
307
BECH Mieszko UKS Znicz Kłodzko (POL)
2002
2017-07-27 14:47:00 Tak
9.
306
BECH Róża UKS Znicz Kłodzko (POL)
2002
2017-07-27 14:48:00 Tak
10.
308
BIESZKE Iza Wymiatacze (POL)
1983
2017-07-25 09:41:54 Tak
11.
BISKO Karolina Gdynia (POL)
1984
2017-06-09 10:18:45  
12.
309
BISZCZAK Marek Częstochowa (POL)
1960
2017-07-28 12:21:49 Tak
13.
310
BOBA Grzegorz GR8 SK8 (POL)
1985
2017-07-24 14:45:33 Tak
14.
311
BOLECHOWSKA MARTA KKSW Krak Rollerblade (POL)
1979
2017-07-31 08:44:31 Tak
15.
312
BONDARENKO Dorota Gdynia (POL)
1987
2017-06-22 22:39:31 Tak
16.
313
BONDARENKO Katarzyna Gdańsk (POL)
1984
2017-06-08 21:20:42 Tak
17.
BORLIK Rafał Novile team (POL)
1984
2017-08-16 18:18:31  
18.
BRENK Tomasz Gdańsk (POL)
1984
2017-08-06 21:50:37  
19.
BRZESKI Wiesław SŁUPSK (POL)
1955
2017-07-31 19:52:05  
20.
BRZEZIŃSKA-GOŁĘBIEWSKA Katarzyna Bydgoszcz (POL)
1988
2017-07-28 11:10:24  
21.
314
BUDKA Agnieszka Gdańsk (POL)
1991
2017-08-08 18:22:14 Tak
22.
315
CHARCHUŁA JAREK Gdańsk (POL)
1962
2017-07-26 15:35:14 Tak
23.
316
CHMAL Damian LUBIN (POL)
1973
2017-07-29 22:54:26 Tak
24.
CHUMOWICZ Marek Gdańsk (POL)
1971
2017-08-16 16:43:37  
25.
317
CHYLIŃSKI-OCHEJ Sławek Gdańsk (POL)
1985
2017-03-02 13:39:58 Tak
26.
CIEŚLIK Klaudia Pruszcz Gdański (POL)
1993
2017-08-15 23:39:29  
27.
CYDEJKO Jakub Juszkowo (POL)
2001
2017-07-07 00:14:00  
28.
CYDEJKO Joanna Juszkowo (POL)
1974
2017-07-07 00:08:39  
29.
318
CZAPLA Ewelina I love rolki (POL)
1995
2017-08-09 23:33:11 Tak
30.
CZUK Ludka Rollrunners - I Love Rolki (POL)
1994
2017-08-09 22:34:05  
31.
DEMOROST Daria UKS Viking Elbląg (POL)
2001
2017-08-13 17:01:22  
32.
DESKA Paweł Gdańsk (POL)
1976
2017-07-31 21:43:34  
33.
319
DOBRZYNSKI Mateusz Roll4life.pl/plichwyscig.pl (POL)
1992
2017-06-27 14:33:07 Tak
34.
320
DOMAGAŁA Konrad Kluczborska Grupa Biegowa (POL)
1988
2017-07-31 19:11:32 Tak
35.
321
DOMZAŁA Paweł Gdynia (POL)
1975
2017-08-01 09:39:57 Tak
36.
DOPIERAŁA Jarosław thyssenkrupp (POL)
1980
2017-08-16 11:33:26  
37.
DUBIAŁ Rafał Zico Racing Speed Team (POL)
1975
2017-06-02 20:58:26  
38.
322
DYCZKOWSKI Jerzy Jabra Roller Team (POL)
1938
2017-07-24 21:16:17 Tak
39.
323
DZIK Jakub Starogard Gdański (POL)
1977
2017-07-23 11:08:19 Tak
40.
324
FIK Katarzyna KKSW Krak Rollerblade (POL)
1969
2017-07-13 17:20:09 Tak
41.
325
FILIPIAK Ernest www.roll4life.pl www.plichwyscg.pl (POL)
1971
2017-03-02 17:27:33 Tak
42.
326
FOMICHOV Andrii PLSU UKRAINE (UKR)
2002
2017-08-15 10:15:58 Tak
43.
FRYGA Mateusz Tczew (niestety) (POL)
1996
2017-07-31 14:31:37  
44.
327
GACAL Karolina Kraków (POL)
1990
2017-07-28 08:58:44 Tak
45.
GALICKI Sebastian Gdańsk (POL)
1978
2017-08-02 21:35:54  
46.
328
GAWROŃSKI Krzysztof Dziadkowy Klub Sportowy Gdańsk (POL)
1947
2017-07-25 23:17:50 Tak
47.
329
GINTROWICZ Grazyna Skate2City (POL)
1970
2017-05-27 11:14:11 Tak
48.
GLEWICZ Magdalena Gdańsk (POL)
1992
2017-04-03 20:42:27  
49.
330
GŁOWACKI Oskar Banino (POL)
2003
2017-07-31 13:24:57 Tak
50.
331
GŁOWACKI Zbigniew Banino (POL)
1975
2017-07-07 21:03:27 Tak
51.
GODLEWSKI Mateusz UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki (POL)
2003
2017-08-16 22:21:58  
52.
GOŁĘBIEWSKI Hubert Bydgoszcz (POL)
1986
2017-07-31 16:53:04  
53.
332
GRYCH Jagna Gdańsk (POL)
1984
2017-04-01 22:45:05 Tak
54.
333
GRZELAK Klaudia (POL)
1996
2017-07-15 23:44:33 Tak
55.
HEMPEL Jan BULWAR GDYNIA (POL)
1949
2017-08-09 11:00:32  
56.
HERMAN Andrei Young Roller. Minsk. (BLR)
2002
2017-08-06 21:13:17  
57.
334
HILLER Marta Osielsko (POL)
1994
2017-04-14 08:32:37 Tak
58.
HOSZOWSKA Aleksandra Bytom Odrzański (POL)
1988
2017-04-09 12:26:47  
59.
JABŁOŃSKA Agata Legia Warszawa Masters (POL)
1991
2017-08-17 00:01:12  
60.
335
JANOWICZ Tomasz Prolube (POL)
1977
2017-03-02 12:35:35 Tak
61.
JĘDRZEJEWSKI Krzysztof SZCZECIN (POL)
1966
2017-07-24 14:19:13  
62.
JĘDRZEJEWSKI Witold SZCZECIN (POL)
2001
2017-07-24 14:23:17  
63.
JELEŃ Klaudia Wrocław (POL)
1991
2017-06-26 18:17:46  
64.
JEZIERNY Marek Twister Trójmiasto (POL)
1955
2017-07-09 17:37:44  
65.
336
JÓZEFOWICZ Henryk Gdańsk (POL)
1961
2017-07-26 00:41:52 Tak
66.
JÓŹWIAK Sandra Rollrunners - I Love Rolki (POL)
1993
2017-08-09 22:16:56  
67.
337
JUNKA Karolina K.S. Jastrzebie Bydgoszcz (POL)
1991
2017-04-18 14:57:10 Tak
68.
JUŹKO Julia UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2000
2017-08-08 20:38:27  
69.
338
KABZA Lucyna SKATE2CITY (POL)
1972
2017-05-02 18:00:48 Tak
70.
339
KACZMAR Marian Tczew (POL)
1960
2017-07-26 06:27:02 Tak
71.
340
KALISTA Adam Pisarzowice k/Ket (POL)
1949
2017-08-06 15:13:10 Tak
72.
341
KAŁUŻNA Jagoda Świebodzin (POL)
1999
2017-03-21 14:05:37 Tak
73.
342
KARCZEWSKI Karol Legia Warszawa (POL)
2001
2017-08-16 16:31:44 Tak
74.
343
KASPERSKA Justyna Skate2City (POL)
1985
2017-05-23 16:59:16 Tak
75.
344
KĄTNIK Leszek Gdańsk (POL)
1951
2017-07-26 08:39:46 Tak
76.
345
KAŹMIEROWSKA Wiesława Twister Trójmiasto (POL)
1967
2017-07-02 17:30:57 Tak
77.
KOMPOWSKI Piotr Gdańsk (POL)
1967
2017-07-31 15:29:38  
78.
KONIECZNY Robert Rollrunners - I Love Rolki (POL)
1992
2017-08-14 10:48:34  
79.
KORDALSKA Sabina Gdynia (POL)
1988
2017-04-02 15:50:31  
80.
346
KOSZAŁKA Andrzej Novile team Nowa Wieś Lęborska (POL)
1980
2017-07-31 12:13:00 Tak
81.
KOWALSKA Anna UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
1972
2017-08-08 09:02:19  
82.
KOWALSKI Jarosław Warszawa (POL)
1975
2017-08-16 15:25:54  
83.
KOZIEL Piotr Świecie (POL)
2008
2017-05-13 23:39:21  
84.
347
KROEHNKE Stanisław Zico Racing Speed Team (POL)
1993
2017-07-11 16:06:28 Tak
85.
348
KRZYZANOWSKI Jaroslaw Przasnysz (POL)
1969
2017-07-25 12:50:46 Tak
86.
349
KUBAWSKA Agnieszka WYMIATACZE (POL)
1982
2017-07-23 20:52:29 Tak
87.
350
KURCEWICZ Anna Gdynia (POL)
1960
2017-07-27 11:01:33 Tak
88.
351
LALEWICZ Arkadiusz Gdańsk (POL)
1965
2017-08-09 20:05:33 Tak
89.
352
LEBDA Jan UKS Znicz Kłodzko (POL)
2002
2017-07-27 14:45:33 Tak
90.
LEDWIG Magdalena Opolanki (POL)
1992
2017-05-28 22:42:44  
91.
LEMMLE Daria Jabra RT Friends (POL)
2001
2017-08-16 13:22:16  
92.
LEMMLE Krzysztof Jabra RT Friends (POL)
1971
2017-08-16 21:55:50  
93.
354
LEWANDOWSKI Adam Twister Trójmiasto (POL)
1971
2017-07-27 18:56:59 Tak
94.
353
LEWANDOWSKI Adrian Legia Warszawa Masters (POL)
1993
2017-07-22 23:04:15 Tak
95.
355
LOMPERT Weronika Przasnysz (POL)
1999
2017-05-21 19:54:08 Tak
96.
LORKOWSKA Maria Rolla Speed Team (POL)
1989
2017-07-31 22:52:07  
97.
356
ŁUKASIEWICZ Jacek Gdańsk (POL)
1975
2017-04-01 22:39:55 Tak
98.
357
ŁUKOWIAK Jakub Świebodzin (POL)
1997
2017-03-21 14:11:04 Tak
99.
358
MACHOWSKI Michał Rollschool/Nightskating Warszawa/WSR Polskater (POL)
1990
2017-07-25 17:48:59 Tak
100.
359
MAIK Jarosław Skate2City (POL)
1976
2017-05-12 08:16:45 Tak
101.
MAJDOWSKA-KOWALSKA Agnieszka Warszawa (POL)
1978
2017-05-22 09:18:26  
102.
360
MAKARSKI Jarek KS Pidrina Gdynia (POL)
1970
2017-06-06 10:10:02 Tak
103.
361
MAZUR Wojciech Wrocław (POL)
1966
2017-07-26 13:38:49 Tak
104.
363
MIKOSA Piotr UKS Znicz Kłodzko (POL)
2002
2017-08-08 15:58:49 Tak
105.
362
MIKOSA Wojciech UKS Znicz Kłodzko (POL)
2002
2017-08-08 15:57:56 Tak
106.
364
MILISZEWSKI Tomasz SILESIA SKATING TEAM (POL)
1994
2017-07-18 22:52:17 Tak
107.
MISZTAL Karolina Gdańsk (POL)
1980
2017-04-13 21:42:06  
108.
MORSKA Michalina Poznań (POL)
2001
2017-05-06 16:21:37  
109.
365
NEBELING Anna Warszawa (POL)
1977
2017-03-14 19:11:06 Tak
110.
NIEMCZUK Kasia Gdańsk (POL)
1980
2017-08-02 21:26:54  
111.
366
NOREK Adrian Roll4life.pl/plichwyscig.pl (POL)
1987
2017-07-27 22:38:18 Tak
112.
367
NOREK Miłosz Skate2City (POL)
1969
2017-07-19 08:25:11 Tak
113.
368
NOWAK Paulina Gdańsk (POL)
1988
2017-07-10 10:14:52 Tak
114.
NOWAKOWSKA Iwona Gdańsk (POL)
1995
2017-04-04 13:07:45  
115.
369
NOWICKA Aneta Gdańsk (POL)
1984
2017-07-24 18:46:39 Tak
116.
370
NOWICKI Sebastian Gdynia (POL)
1979
2017-06-20 10:59:53 Tak
117.
371
OLSZEWSKA Barbara TUMBOteam (POL)
1990
2017-07-13 22:37:07 Tak
118.
ORŁOWSKA Agata Gdynia (POL)
1982
2017-03-28 13:01:15  
119.
OSINSKI STANISLAW Grudziądz (POL)
1969
2017-05-06 00:27:30  
120.
PANFIL Agata Poznań (POL)
1984
2017-03-15 19:37:41  
121.
372
PAPULOV Volodymyr Roller Club SAM (UKR)
1961
2017-07-13 12:11:56 Tak
122.
373
PAPULOVA Tetiana Roller Club SAM (UKR)
1959
2017-07-13 12:02:33 Tak
123.
374
PASZKOWSKA Patrycja Ostróda (POL)
1992
2017-07-31 22:51:45 Tak
124.
375
PATORA Jerzy Skate2City (POL)
1952
2017-05-05 07:35:30 Tak
125.
PAWLIK Przemyslaw Gdańsk (POL)
1992
2017-07-19 21:48:13  
126.
PIENSZKA Justyna Gdynia (POL)
1980
2017-04-29 22:21:00  
127.
376
PIOTROWSKA Krystyna SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
1972
2017-07-08 11:09:01 Tak
128.
377
PIOTROWSKI Daniel SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2004
2017-07-08 11:02:50 Tak
129.
378
PIOTRZKOWSKA Ewa Gdańsk (POL)
1970
2017-08-07 13:54:32 Tak
130.
379
PISZ Natalia Poznań Jabra RT Friends (POL)
1985
2017-07-26 00:51:48 Tak
131.
380
POLKOWSKA Karolina 84-200 (POL)
1994
2017-07-28 14:28:46 Tak
132.
PRAJSNAR Robert Warszawa (POL)
1970
2017-03-10 11:52:20  
133.
PREKURAT Katarzyna Kałuszyn (POL)
1988
2017-03-10 10:07:02  
134.
381
PRIEBE Jacek www.roll4life.pl www.plichwyscg.pl (POL)
1967
2017-06-26 19:01:22 Tak
135.
PRZYBYSŁAWSKA Paulina Gniezno (POL)
1994
2017-07-16 19:37:32  
136.
PRZYKUCKI Adam Sopot (POL)
1990
2017-05-31 14:17:56  
137.
382
PUSZKARSKI Piotr UKS Zryw Słomczyn/GKS Stoczniowiec Gdańsk (POL)
1985
2017-08-11 11:07:43 Tak
138.
383
RAGIEL Wojciech Złocieniec (POL)
1995
2017-08-01 11:11:28 Tak
139.
384
RAKOWSKA Katarzyna Gdynia (POL)
1991
2017-07-02 15:19:11 Tak
140.
385
ROGALIŃSKA Ewa ROGALTEAM (POL)
1950
2017-07-26 10:29:11 Tak
141.
386
ROGALIŃSKI Piotr ROGALTEAM (POL)
1951
2017-07-16 16:19:04 Tak
142.
387
ROJEWSKA Monika Gdańsk (POL)
1988
2017-07-10 18:53:16 Tak
143.
ROSIŃSKA Patrycja EKS Kraby :-) (POL)
1987
2017-07-02 15:19:22  
144.
388
RUDNICKI Kazimierz PRZEMKÓW (POL)
1957
2017-06-26 14:31:37 Tak
145.
389
RUDYŃSKA-SIKORA Monika NIEZRZESZONY (POL)
1983
2017-07-27 08:05:02 Tak
146.
RUMIŃSKA Barbara brak (POL)
1990
2017-08-08 11:04:59  
147.
390
RUSAK Bogdan NIEZRZESZONY (POL)
1955
2017-07-12 09:08:26 Tak
148.
391
RUTKOWSKA Irena Poznań (POL)
1961
2017-03-07 19:24:09 Tak
149.
392
RUTKOWSKI Wojciech CZERWONAK BIEGA (POL)
1954
2017-03-07 21:19:18 Tak
150.
RZADKIEWA Zenon Poznań (POL)
1955
2017-05-31 20:33:21  
151.
SADECKI Bogdan Katowice (POL)
1972
2017-06-26 15:22:18  
152.
393
SADOWSKA Kamila Gdynia (POL)
1989
2017-06-26 23:08:33 Tak
153.
394
SADOWSKI Jan SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2001
2017-07-12 09:02:04 Tak
154.
SADOWSKI Krzysztof SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
1962
2017-07-12 09:04:21  
155.
395
SAPIJASZKO Marta Legia Warszawa Masters (POL)
1980
2017-07-26 16:11:57 Tak
156.
396
SARNOWSKI Piotr Gdańsk (POL)
1966
2017-06-22 11:11:42 Tak
157.
397
SAWICKI Grzegorz EDI TEAM ZGORZELEC (POL)
1971
2017-07-24 17:28:53 Tak
158.
SIENKIEWICZ Krzysztof Mrągowo (POL)
1961
2017-08-11 19:49:11 Tak
159.
398
SKRZYPEK Katarzyna Gdynia (POL)
1977
2017-07-31 17:10:27 Tak
160.
399
SKRZYPKOWSKI Daniel sportfaza.pl (POL)
1972
2017-07-30 12:58:47 Tak
161.
SNOPEK Bartosz Gdańsk (POL)
2003
2017-08-16 17:43:26  
162.
400
SOSNOWSKI Paweł Gdańsk (POL)
1986
2017-08-10 08:34:51 Tak
163.
401
STANISZEWSKA Kasia Skorzewo (POL)
1973
2017-03-07 21:09:07 Tak
164.
402
STANISZEWSKI Jarosław TR Starblade (POL)
1972
2017-07-12 20:54:17 Tak
165.
403
STANKIEWICZ Anna Legia Warszawa Masters (POL)
1981
2017-08-16 20:57:57 Tak
166.
404
STANKIEWICZ Joanna Ostróda (POL)
1993
2017-07-31 22:42:20 Tak
167.
STANKIEWICZ Karolina Ostróda (POL)
1988
2017-07-31 22:46:54  
168.
405
STEFANIAK Wojciech Twister Trójmiasto (POL)
1949
2017-07-16 11:38:46 Tak
169.
406
STELMASZYK Klaudia Gdynia (POL)
1998
2017-07-30 12:09:06 Tak
170.
STENCEL Dominika Żukowo (POL)
2003
2017-08-01 12:58:36  
171.
SULKOWSKI Bronisław Pokonac siebie (POL)
1964
2017-07-09 15:52:33  
172.
SUTOR Sandra Gdańsk (POL)
1986
2017-07-11 08:15:17  
173.
407
SZARAWAGA Agata Skate2City (POL)
1982
2017-03-15 14:03:08 Tak
174.
SZELAK Mirosław Pruszcz Gdański (POL)
1979
2017-08-09 12:16:39  
175.
SZOSTAKOWSKA Maria Roller CHOJNICE (POL)
2003
2017-05-31 15:56:07  
176.
SZOSTAKOWSKI Adam Roller Chojnice (POL)
1966
2017-05-31 15:54:41  
177.
SZTANGIERSKA Beata Gdańsk (POL)
1966
2017-08-15 08:26:08  
178.
408
SZUMLAS Arkadiusz Mrzezino (POL)
2000
2017-06-19 21:06:20 Tak
179.
409
SZYSZKA Hubert Zico Racing Speed Team (POL)
1975
2017-07-30 10:41:27 Tak
180.
ŚMIAŁKOWSKA Martyna U.K.S ZWOLEŃ-TEAM (POL)
2002
2017-08-17 13:30:47 Tak
181.
TARGOŃSKA Magdalena Gdańsk (POL)
1970
2017-08-04 20:02:27  
182.
410
TOMCZYK Marcin Radzyń Podlaski (POL)
1982
2017-07-31 09:32:03 Tak
183.
TORBICKA Marta Grudziądz (POL)
1998
2017-03-18 08:09:15  
184.
TRZCINSKA Katarzyna Czaplinek (POL)
1986
2017-08-15 20:21:08  
185.
411
TUZEL Szymon Roll4life.pl/plichwyscig.pl (POL)
1992
2017-07-16 23:27:51 Tak
186.
VODZIANITSKI Ivan Young Roller. Minsk. (BLR)
2002
2017-08-06 21:30:25  
187.
413
WACHUCIK Katarzyna Gdańsk (POL)
1980
2017-06-30 02:45:23 Tak
188.
415
WALCZAK Agnieszka SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2004
2017-07-10 08:47:21 Tak
189.
416
WALCZAK Anna SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2000
2017-07-10 08:43:24 Tak
190.
414
WALCZAK Kamila Gdańsk (POL)
1985
2017-03-20 09:12:21 Tak
191.
417
WALOSIK Piotr Roll4life.pl/plichwyscig.pl (POL)
1975
2017-06-26 10:43:21 Tak
192.
418
WALUKIEWICZ Andrzej Gdynia (POL)
1961
2017-07-26 00:31:17 Tak
193.
WARAKOMSKI Karol thyssenkrupp (POL)
1990
2017-08-16 16:16:12  
194.
419
WELTROWSKA JUSTYNA Poznań (POL)
1969
2017-05-27 22:51:57 Tak
195.
420
WILCZAK Teresa Skate2City (POL)
1954
2017-05-22 14:22:56 Tak
196.
421
WINIARSKA-WISTUBA Monika Gdynia (POL)
1980
2017-08-08 14:42:36 Tak
197.
422
WITTSTOCK Mateusz TUMBOteam (POL)
1991
2017-07-22 15:09:36 Tak
198.
412
WÓJCIK-DAMROKA Natalia Gdynia (POL)
1992
2017-07-29 11:12:41 Tak
199.
423
WOJEWSKA Natalia Biegamyrazem.pl (POL)
1994
2017-07-17 19:55:27 Tak
200.
424
WRONA Nina UKS Znicz Kłodzko (POL)
2003
2017-07-27 14:52:40 Tak
201.
425
WYSOCKI Michał CrossELite EbroGym (POL)
1977
2017-03-14 18:39:13 Tak
202.
ZAJĄC Mateusz Zapiekanki Imbramowskie (POL)
1993
2017-08-10 22:03:41  
203.
426
ZALEWSKA Joanna Gdynia (POL)
1990
2017-07-31 20:44:25 Tak
204.
427
ZBIGNIEW Willer Rolki Brzeźno Zibi (POL)
1969
2017-08-16 08:42:37 Tak
205.
428
ZGRZYWA Agnieszka JABRA RT Friends / TUMBO Team (POL)
1969
2017-07-26 10:04:31 Tak
206.
429
ZGRZYWA Marek Junior Jabra Roller Team (POL)
2003
2017-07-03 10:33:55 Tak
207.
430
ŻMUDZIŃSKI Andrzej Twister Trójmiasto (POL)
1948
2017-08-09 23:29:18 Tak
208.
431
ŻYWICKA Kinga SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
1979
2017-05-24 21:47:04 Tak


42.23 km | Zgłoszonych: 278 | Opłaconych: 199
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ANIOŁ Damian Katowice (POL)
1991
2017-03-03 13:31:32  
2.
1
ANTOŃ Ryszard Gdańsk (POL)
1947
2017-08-13 19:12:22 Tak
3.
2
ARCISZEWSKI Maciej BoGdańsk (POL)
1989
2017-07-30 11:06:09 Tak
4.
3
BAGIŃSKI Dariusz Gdańsk (POL)
1965
2017-05-06 16:41:11 Tak
5.
BARAN Wojciech Media Creation - Mapei (POL)
1990
MP 2017-07-18 22:26:39 Tak
6.
4
BARTOSIEWICZ Jakub Gdynia (POL)
1984
2017-03-05 11:37:07 Tak
7.
6
BECH Artur UKS Znicz Kłodzko (POL)
1970
MP 2017-07-27 14:40:42 Tak
8.
5
BECH Karolina UKS Znicz Kłodzko (POL)
2000
MP 2017-07-27 14:49:27 Tak
9.
7
BENEDIK Lukas JABRA ROLLER TEAM (SVK)
1994
MP 2017-07-31 17:47:04 Tak
10.
8
BIJAK Anna Silesia Skating (POL)
1975
MP 2017-07-25 11:03:40 Tak
11.
BILMIN Anna Gdańsk (POL)
1977
2017-07-17 20:06:30  
12.
BILMIN Krzysztof Gdańsk (POL)
1977
2017-07-17 20:09:16  
13.
BILOZERSKA Yelyzaveta SAM Roller Club (UKR)
1999
2017-08-14 10:39:24  
14.
9
BINIEK Marcin AZS AWF KATOWICE (POL)
1976
MP 2017-08-08 15:42:49 Tak
15.
10
BISZCZAK Roman Częstochowa (POL)
1951
2017-06-30 07:55:46 Tak
16.
11
BLICHARSKI Łukasz Ciechanów (POL)
1978
2017-03-02 14:59:47 Tak
17.
12
BLUMA Tomasz SŁUPSK (POL)
1983
2017-08-14 19:20:57 Tak
18.
13
BOGUSŁAWSKI Karol www.roll4life.pl www.plichwyscg.pl (POL)
1995
MP 2017-07-17 19:30:02 Tak
19.
14
BOROWSKI Krzysztof 8Wheelers Łódź (POL)
1975
2017-07-29 18:38:33 Tak
20.
15
BUJACZ Marcin I Love Rolki - Łódź (POL)
1989
MP 2017-04-19 14:12:20 Tak
21.
16
BUKOWSKI Maciej Sport4life (POL)
1986
2017-07-30 23:42:36 Tak
22.
17
BUSS JAKUB Kudowa Zdrój (POL)
1972
2017-06-30 22:51:35 Tak
23.
18
CHOJECKI Dariusz Bydgoszcz (POL)
1965
MP 2017-07-31 22:29:46 Tak
24.
CHOJNACKI Bartosz Media Creation - Mapei (POL)
1992
MP 2017-07-18 22:24:45 Tak
25.
19
CHOMIAK Mariusz X-TRAINER (POL)
1969
2017-07-31 17:08:42 Tak
26.
20
CIESIELSKI Jakub Zico Racing Speed Team (POL)
1976
MP 2017-07-31 13:25:11 Tak
27.
21
CIEZKI Paweł AZS AWF Kato / der-Rollenshop.de POWERSLIDE RACING (POL)
1991
MP 2017-07-13 11:31:37 Tak
28.
CYDEJKO Krzysztof Juszkowo (POL)
1971
2017-07-07 00:16:44  
29.
CZUSZ MAGDALENA Zico Racing Team/ AZS AWF Katowice (POL)
1993
MP 2017-07-30 19:28:35 Tak
30.
DAJKA Sylwester Silesia Skating (POL)
1975
MP 2017-07-20 17:32:36  
31.
22
DE GROOT Dorien Groningen (NLD)
1975
2017-06-16 17:50:30 Tak
32.
23
DEMICKI Piotr Toruń (POL)
1960
2017-07-12 17:42:55 Tak
33.
24
DEUS Grzegorz AZS AWF KATOWICE (POL)
1977
MP 2017-08-14 21:25:10 Tak
34.
DOMIN Paulina KOŁOBRZEG (POL)
1988
2017-06-05 17:48:29  
35.
25
DUSZYŃSKA Natalia Tczew (POL)
1996
2017-05-06 20:13:25 Tak
36.
DYMISZKIEWICZ Aniela www.roll4life.pl www.plichwyscg.pl/Prolube/Vikinig Elblag (POL)
1997
MP 2017-07-13 11:08:20 Tak
37.
26
DZIURA Gabriel UKS "Gim Dwójka" Tomaszów Lubelski (POL)
1999
MP 2017-07-31 22:16:04 Tak
38.
27
ELLWARD Ariel Gdańsk (POL)
1991
2017-07-12 09:26:10 Tak
39.
28
FELD Maciej Bydgoszcz (POL)
1956
MP 2017-06-30 20:57:52 Tak
40.
FIK Katarzyna KKSW Krak Rollerblade (POL)
1969
MP 2017-06-29 11:58:17  
41.
29
FILIPKOWSKI Mariusz JABRA RT Friends (POL)
1977
2017-07-21 01:52:26 Tak
42.
30
FILIPSKA Ewa Wymiatacze Hekate (POL)
1975
2017-03-02 18:31:28 Tak
43.
FLIS Krzysztof Rotmanka (POL)
1964
2017-03-16 05:48:05  
44.
31
GABER Daria Wrocław (POL)
1994
2017-08-16 18:25:13 Tak
45.
GABRYSZAK Marek Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" (POL)
1966
MP 2017-04-04 20:48:14  
46.
GACKI Krzysztof Pisz (POL)
1957
2017-03-10 19:01:01  
47.
33
GĄDEK Katarzyna Silesia Skating (POL)
1974
MP 2017-08-17 13:17:28 Tak
48.
32
GĄDEK Wojciech Silesia Skating (POL)
1971
MP 2017-07-10 15:44:08 Tak
49.
34
GAJDA Karol UKS "Gim Dwójka" Tomaszów Lubelski (POL)
1999
MP 2017-07-31 22:23:50 Tak
50.
GAJEWSKI Andrzej Gdańsk (POL)
1989
2017-05-07 17:56:43  
51.
GARCAREK Andrzej Bydgoszcz (POL)
1968
2017-03-15 20:26:38  
52.
35
GAWEŁ Rafał AZS AWF KATOWICE (POL)
1991
MP 2017-08-17 13:17:11 Tak
53.
GAWRACZYŃSKA Anna WTŁ STEGNY WARSZAWA (POL)
1954
MP 2017-07-25 20:54:33  
54.
36
GLINKOWSKI Zbigniew WROCŁAW (POL)
1956
2017-07-30 15:51:53 Tak
55.
GŁODOWSKI Bogdan GSŁ Czarne Pantery (POL)
1979
MP 2017-04-04 12:49:14  
56.
37
GOŁECKA Bożena ROLLA SPEED TEAM (POL)
1965
MP 2017-07-13 17:29:43 Tak
57.
GOSS Aleksandra UKZ Zryw / Zico Racing Team (POL)
1989
MP 2017-08-05 11:36:38 Tak
58.
GOWIK Aleksander SILESIA SKATING TEAM (POL)
1981
MP 2017-03-02 14:41:39  
59.
38
GRABOWICZ Mirosław Gdańsk (POL)
1959
2017-08-04 12:28:03 Tak
60.
GRACZYK Adrian Gdynia (POL)
1988
2017-06-04 20:04:39  
61.
39
GRADOWSKI Piotr Legia Warszawa Masters (POL)
1979
MP 2017-07-24 12:27:47 Tak
62.
GRESS Rostyslav Real Roller Club (UKR)
1978
2017-06-15 23:22:58  
63.
40
GRONDOWA Aneta 8Wheelers Łódź (POL)
1971
2017-07-29 16:56:36 Tak
64.
41
GRZANECKA Mirosława UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
1976
MP 2017-08-16 16:10:49 Tak
65.
42
GRZEGORCZYK Marcin TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO (POL)
1991
2017-07-31 15:19:50 Tak
66.
43
GRZESZKIEWICZ Justyna Gdańsk (POL)
1984
2017-07-12 17:37:19 Tak
67.
GUK Artur SAM Roller Club (UKR)
2000
2017-08-03 19:44:46  
68.
HABA Janusz Tarnów (POL)
1973
2017-08-16 07:42:42  
69.
44
HACHAJ Piotr Legia Warszawa Masters (POL)
1995
2017-07-24 17:24:40 Tak
70.
HAMILTON Marta Katowice (POL)
1993
2017-05-08 07:46:09  
71.
45
HARTUNG Wojtek Twister Trójmiasto (POL)
1962
MP 2017-05-23 06:22:30 Tak
72.
HRYSHYNA Olha SAM Roller Club (UKR)
1995
2017-06-14 22:58:35  
73.
46
IGNASZAK MICHAŁ Roll4life.pl/plichwyscig.p (POL)
1985
MP 2017-08-07 22:18:34 Tak
74.
JAKUBOWSKI Maciej Grudziądz (POL)
1973
2017-08-12 11:55:22  
75.
JAMROZY Patrycjan UKS Orlica Duszniki Zdrój (POL)
1998
MP 2017-08-04 12:01:50  
76.
47
JANOWIAK Anna TR Starblade (POL)
1974
2017-05-05 09:28:57 Tak
77.
48
JARKIEWICZ Marcin Legia Warszawa Masters (POL)
1969
MP 2017-07-24 14:56:50 Tak
78.
49
JASIŃSKA Anna Silesia Skating (POL)
1995
MP 2017-07-18 08:46:30 Tak
79.
50
JĘDRZEJEWSKA Monika SZCZECIN (POL)
1965
MP 2017-03-05 19:21:29 Tak
80.
51
JURCZUK Piotr Legia Warszawa Masters (POL)
1979
MP 2017-07-23 22:05:59 Tak
81.
JUŹKO Julia UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
2000
MP 2017-08-09 19:33:57  
82.
52
KABZA Grzegorz SKATE2CITY (POL)
1969
MP 2017-05-02 17:54:31 Tak
83.
KACZKOWSKA Urszula Warszawa (POL)
1968
2017-07-01 18:52:20  
84.
KAMIŃSKA Natalia Gdańsk (POL)
1990
2017-07-10 11:19:42  
85.
53
KANIGOWSKI Lech niezorganizowany (POL)
1954
2017-07-31 12:04:33 Tak
86.
54
KANJERSKI Jerzy Bydgoszcz (POL)
1940
MP 2017-07-26 21:57:35 Tak
87.
55
KAPISZ Michał Knights of Nightskating Warszawa (POL)
1993
2017-07-25 23:18:57 Tak
88.
KARAŚ Dominika Legia Warszawa Masters (POL)
1985
MP 2017-07-16 11:02:36  
89.
56
KARAŚ Tomasz Legia Warszawa Masters (POL)
1983
MP 2017-07-16 10:39:57 Tak
90.
KARP Dariusz Karp Sport Team (POL)
1973
2017-03-08 22:12:28  
91.
57
KŁONIECKA Joanna Gdańsk (POL)
1990
2017-07-18 23:16:28 Tak
92.
58
KOC Marcin Rolla Speed Team Toruń (POL)
1977
MP 2017-06-08 21:13:10 Tak
93.
59
KOCHAŃSKI Andrzej Twister Trójmiasto (POL)
1972
2017-07-29 11:43:42 Tak
94.
60
KOLEK WIOLETA Silesia Skating (POL)
1986
MP 2017-07-19 16:29:51 Tak
95.
KOLENDERSKA Paulina Toruń (POL)
1988
2017-04-17 17:21:03  
96.
KOMSTA Marcin PUCK (POL)
1974
2017-06-14 13:21:04  
97.
61
KONKOL Jaroslaw Jabra RT Friends (POL)
1964
2017-04-22 21:31:33 Tak
98.
62
KOPEĆ Krzysztof Niepołomice (POL)
1975
2017-07-18 12:48:09 Tak
99.
KOPYT Jan NIEZRZESZONY (POL)
1946
2017-07-26 06:41:12  
100.
63
KORASIEWICZ Rafał Wrocław (POL)
1991
2017-03-02 12:29:22 Tak
101.
KOROLOV Viktor Real Roller Club (UKR)
1988
2017-03-16 16:40:42  
102.
KOROLOV Viktor Real Roller Club (UKR)
1988
2017-08-13 22:08:10  
103.
KOSCIOWSKA Agnieszka GDANSK (POL)
1984
MP 2017-08-14 00:15:01  
104.
64
KOSTAŃSKI Adam BRODNICA (POL)
1986
2017-08-10 20:49:53 Tak
105.
KOŚCIUK Jakub Jabra Roller Team/ UKS Orlica (POL)
1993
MP 2017-08-10 14:08:56 Tak
106.
KOWALAK Agnieszka Poznań (POL)
1985
2017-03-02 13:59:01  
107.
65
KOWALEK Adrian Osielsko (POL)
1994
2017-06-01 11:10:59 Tak
108.
KOWALSKI Krzysztof UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
1973
MP 2017-08-08 09:26:22  
109.
66
KOWALSKI Marek Twister Trójmiasto (POL)
1952
MP 2017-06-13 21:01:24 Tak
110.
KOWALSKI Mirosław Bydgoszcz (POL)
1972
2017-08-09 20:10:54  
111.
67
KRAJEWSKI Grzegorz www.rolkigrojec.pl (POL)
1982
2017-07-20 23:43:18 Tak
112.
68
KRĘCIDŁO Anna Gdańsk (POL)
1988
2017-07-25 15:37:46 Tak
113.
KRUCZKOWSKI Piotr Gdynia (POL)
1985
2017-08-14 11:29:43  
114.
KRYNICKI Maciej Roll4life.pl/plichwyscig.pl (POL)
1989
2017-07-31 21:50:28  
115.
69
KURGAN Wojciech KS Pidrina Gdynia (POL)
1972
2017-07-26 09:52:20 Tak
116.
70
KWIATKOWSKI Łukasz MORIW Grudziądz (POL)
1985
2017-07-24 21:43:41 Tak
117.
71
KWIATKOWSKI Radoslaw MORIW Grudziądz (POL)
1987
2017-07-25 23:11:37 Tak
118.
72
ŁABINOWICZ Piotr Twister Trójmiasto (POL)
1971
MP 2017-07-28 08:00:04 Tak
119.
73
ŁABINOWICZ Szymon Twister Trójmiasto (POL)
1997
2017-07-28 07:50:57 Tak
120.
74
LACHOWICZ Leszek GSŁ Czarne Pantery (POL)
1958
MP 2017-07-23 21:32:19 Tak
121.
ŁAPUĆ Edmund Białystok (POL)
1948
2017-03-03 08:02:22  
122.
75
ŁATA Dariusz Silesia Skating (POL)
1966
MP 2017-03-02 14:32:25 Tak
123.
76
LEMIESZEK Andrzej Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" (POL)
1958
MP 2017-07-26 15:50:36 Tak
124.
LEPA Michał AIC Team (POL)
1978
2017-05-07 21:02:41  
125.
77
LEŚNIEWICZ Danuta MinionsSpeedTeam (POL)
1985
2017-07-24 17:56:24 Tak
126.
LIPKA Mateusz Gdańsk (POL)
1989
2017-07-26 17:03:37  
127.
78
LIZUT KRZYSZTOF TR Starblade (POL)
1959
2017-07-15 20:26:21 Tak
128.
79
ŁOJEK Anna Wisła (POL)
1975
2017-06-14 13:22:22 Tak
129.
80
LORKOWSKI Jan Bydgoszcz (POL)
1947
2017-07-31 22:45:32 Tak
130.
LYSKO Filip Katowice (POL)
1992
2017-03-02 12:22:47  
131.
81
MACIEJEWSKI Marian Iława (POL)
1957
2017-03-02 12:17:10 Tak
132.
82
MĄDROSZYK Dawid Skate2City (POL)
1989
2017-06-26 20:26:37 Tak
133.
83
MADUSIOK Mirosław LKS Straconka (POL)
1957
2017-03-05 11:05:06 Tak
134.
MAJCHRZAK Łukasz Gdynia (POL)
1975
2017-03-02 16:08:13  
135.
84
MAJERANOWSKA Agnieszka Gdańsk (POL)
1989
2017-04-20 17:30:44 Tak
136.
85
MAJEWSKI Piotr Skate2City (POL)
1955
MP 2017-05-22 11:32:04 Tak
137.
86
MAJOR Zbigniew KKSW Krak Rollerblade (POL)
1973
MP 2017-07-26 15:39:40 Tak
138.
87
MAJORCZYK Katarzyna Roll4life.pl/plichwyscig.pl (POL)
1990
2017-06-03 07:08:02 Tak
139.
88
MAKOHOŃ Aleksandra Gdańsk (POL)
1992
2017-07-31 23:17:40 Tak
140.
90
MAKOWSKI Andrzej Jabłówko (POL)
1956
MP 2017-07-26 10:54:53 Tak
141.
91
MALISZEWSKI Zdzisław Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" (POL)
1954
MP 2017-07-31 15:53:06 Tak
142.
92
MARCHLIK Waldemar Bydgoszcz (POL)
1976
2017-07-31 09:27:55 Tak
143.
93
MASŁOWSKI Aleksander Softronic Skate Team- Barlinek (POL)
1952
2017-04-12 13:49:57 Tak
144.
94
MAZURAK Zbigniew Police (POL)
1975
2017-05-22 23:02:48 Tak
145.
96
MAZUREK SEBASTIAN Gdynia (POL)
1987
MP 2017-07-25 08:10:15 Tak
146.
95
MAZUREK Wiesław Gdynia (POL)
1968
MP 2017-07-25 08:12:22 Tak
147.
97
MENDYK-STEEGE Jakub Gdańsk (POL)
1989
2017-05-28 20:49:07 Tak
148.
98
MILER Łukasz www.roll4life.pl www.plichwyscg.pl (POL)
1987
MP 2017-07-17 13:55:39 Tak
149.
99
MILISZEWSKI Aleksander Silesia Skating (POL)
1968
MP 2017-07-25 11:48:48 Tak
150.
100
MŁYŃSKA Aleksandra GDAŃSK (POL)
1989
2017-07-17 22:05:53 Tak
151.
MUZYKA Anna SAM Roller Club (UKR)
1998
2017-06-14 22:28:06  
152.
101
NAGÓRSKA Anna maria Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" (POL)
1981
2017-07-27 12:34:23 Tak
153.
102
NIEWIAROWSKI JAROSŁAW Biegiem po Piwo (POL)
1979
2017-07-25 13:15:55 Tak
154.
NIKOLENKO Artem Real Roller Club (UKR)
1977
2017-03-10 23:39:53  
155.
NIKOLENKO Olha Real Roller Club (UKR)
1978
2017-03-10 23:46:16  
156.
103
NOGAŃSKI Paweł Mińsk Mazowiecki (POL)
1967
2017-08-06 14:51:20 Tak
157.
105
NOWACZEWSKI Jan Złotów (POL)
1998
2017-07-06 21:16:30 Tak
158.
104
NOWACZEWSKI Piotr Złotów (POL)
1971
2017-07-06 21:07:00 Tak
159.
106
NOWAK Natalia Łódź (POL)
1996
2017-07-05 23:03:41 Tak
160.
NOWAK Tomasz Silesia Skating (POL)
1966
2017-07-18 08:46:38  
161.
108
OGONOWSKI Kamil UKS Znicz Kłodzko (POL)
1999
MP 2017-07-27 14:42:42 Tak
162.
107
OGONOWSKI Marek UKS Znicz Kłodzko (POL)
1972
MP 2017-07-27 14:39:29 Tak
163.
109
OKUNIEWSKI Marcin www.PomagamyNatalii.pl (POL)
1980
2017-07-31 15:27:58 Tak
164.
110
OLSZEWSKI Krzysztof TUMBOteam (POL)
1961
2017-07-13 21:16:02 Tak
165.
OLSZOWSKI Henryk KKSW KRAK Rollerblade (POL)
1960
MP 2017-08-16 22:52:42  
166.
OLSZTA Anna Iława (POL)
1974
2017-03-02 14:06:05  
167.
111
OSTROWSKI Paweł UKS Viking Elbląg (POL)
2001
MP 2017-07-28 16:07:11 Tak
168.
OSZCZYK Grzegorz amator (POL)
1958
2017-07-31 12:35:53  
169.
112
PACZUSKI Jarosław ROLLA SPEED TEAM (POL)
1959
MP 2017-07-19 16:09:37 Tak
170.
113
PARKOT Andrzej UKS "Gim Dwójka" Tomaszów Lubelski (POL)
1965
MP 2017-07-31 22:28:55 Tak
171.
114
PASŁAWSKA Joanna Lublin (POL)
1975
2017-08-12 13:02:58 Tak
172.
115
PAWELEC Mirosław JABRA ROLLER TEAM (POL)
1983
MP 2017-07-31 17:50:39 Tak
173.
116
PAWELEC Zbigniew Jabra RT Friends (POL)
1953
MP 2017-07-31 23:13:36 Tak
174.
PAWŁOWSKI Jacek bulwar gdynia (POL)
1965
2017-07-26 22:58:08  
175.
117
PETERSBURSKA Anna FANABERIA STOLARSKA - SZCZECIN (POL)
1974
2017-05-02 11:27:36 Tak
176.
PIEC Bartłomiej Gdańsk (POL)
1990
2017-08-05 21:49:18  
177.
118
PIEKOWSKI Dawid Bydgoszcz (POL)
1987
2017-05-06 19:57:04 Tak
178.
119
PIELECH Piotr Legia Warszawa Masters (POL)
1977
MP 2017-07-25 13:32:42 Tak
179.
120
PIOWCZYK Michał Silesia Skating (POL)
2000
MP 2017-07-28 10:09:29 Tak
180.
121
PLEBAŃCZYK Artur Legia Warszawa Masters (POL)
1977
MP 2017-07-05 21:26:41 Tak
181.
122
PODCZASKI Stanisław Bukowiec (POL)
1968
2017-07-30 23:58:15 Tak
182.
123
PODSIADŁO Krzysztof Legia Warszawa (POL)
1999
MP 2017-08-16 16:27:12 Tak
183.
124
POGORZELEC Michał Gdańsk (POL)
1968
2017-07-29 20:30:13 Tak
184.
125
POTRZEBOWSKI MICHAŁ Starogard Gdański (POL)
1970
2017-05-26 13:40:54 Tak
185.
126
PRONOBIS Mateusz Silesia Skating (POL)
1982
MP 2017-03-02 12:11:24 Tak
186.
127
PRUSAK Bartosz GDAŃSK (POL)
1989
2017-07-17 22:09:46 Tak
187.
PRUSAK Sylwia Gdańsk (POL)
1990
2017-08-05 21:46:40  
188.
128
RACZYNSKI Dawid UKS Znicz Kłodzko (POL)
2000
MP 2017-07-27 14:44:20 Tak
189.
RACZYŃSKI Tadeusz NIEZRZESZONY (POL)
1974
2017-07-02 13:59:50  
190.
RAGIEL Tomasz Złocieniec (POL)
1973
2017-08-01 10:14:12  
191.
RAGIEL Wojciech Złocieniec (POL)
1995
2017-08-01 10:07:22  
192.
129
ROJ Janusz Silesia Skating (POL)
1976
MP 2017-03-02 19:55:51 Tak
193.
130
ROKICKA Kinga KKSW Krak Rollerblade (POL)
1964
MP 2017-07-09 22:56:20 Tak
194.
131
ROMAŃCZUKIEWICZ Kinga UKS Znicz Kłodzko (POL)
1999
MP 2017-07-27 14:51:02 Tak
195.
132
ROMPA Martyna Tczew (POL)
1996
2017-05-06 20:02:42 Tak
196.
133
ROZENBERG Adam Sport Rebel Gdańsk (POL)
1982
MP 2017-08-08 16:00:46 Tak
197.
134
RUKS Olga Poznań (POL)
1999
2017-03-02 17:54:55 Tak
198.
135
RUMIŃSKI KRZYSZTOF LODOWACI IŁAWA (POL)
1962
2017-05-06 19:11:14 Tak
199.
136
RUPIETA Piotr Cedry Wielkie (POL)
1960
2017-06-28 13:45:32 Tak
200.
137
SACZUK Wojciech TWISTER TRÓJMIASTO (POL)
1966
MP 2017-03-02 15:16:18 Tak
201.
138
SAPIJASZKO Łukasz Legia Warszawa Masters (POL)
1977
MP 2017-07-26 16:09:24 Tak
202.
SARMULIS Dzintars FILTER Latvia (LVA)
1970
2017-08-13 13:43:36  
203.
139
SENKOWSKA Agata Inowrocław (POL)
1997
2017-03-02 20:00:39 Tak
204.
140
SIEDERS Jan IJsvereniging Groningen (NLD)
1970
2017-06-16 17:57:57 Tak
205.
142
SITNIK Edyta UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
1967
MP 2017-07-31 22:00:07 Tak
206.
141
SITNIK Tomasz UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)
1974
MP 2017-07-31 21:46:46 Tak
207.
SKAŁOŃ Martyna Gromnik (POL)
1997
2017-07-10 22:44:06  
208.
143
SKIBICKA Marta Lębork / JABRA RT Friends (POL)
1999
MP 2017-03-02 16:33:10 Tak
209.
SŁAWIŃSKA Hanna GDAŃSK (POL)
1968
2017-04-26 21:30:04  
210.
144
SLIWINSKI Henryk ROLLA SPEED TEAM / www.sklep.rolla.pl (POL)
1954
MP 2017-06-10 13:37:43 Tak
211.
145
SŁOWIK Arkadiusz Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" (POL)
1960
MP 2017-03-07 13:28:02 Tak
212.
146
SMOLIŃSKA Barbara UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki (POL)
2001
2017-08-16 22:26:37 Tak
213.
147
SOBCZYK Janusz Biorytm Gorlice (POL)
1960
2017-07-11 20:56:19 Tak
214.
148
SOCZOMSKI MIROSŁAW Edi team Zgorzelec (POL)
1965
MP 2017-07-27 10:42:31 Tak
215.
SOLGA Mateusz AZS AWF KATOWICE (POL)
1988
MP 2017-08-14 19:52:07 Tak
216.
149
STACHOWSKA Monika Gdańsk (POL)
1974
2017-03-09 15:28:15 Tak
217.
STANIASZEK Bogusław CHOJNICE (POL)
1952
2017-03-21 14:21:29  
218.
151
STANKIEWICZ Anna Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" (POL)
1960
MP 2017-07-23 21:21:00 Tak
219.
150
STANKIEWICZ Jerzy Straż Miejska Wysokie Mazowieckie (POL)
1965
MP 2017-06-06 22:42:08 Tak
220.
STEC Sylwia Gdynia (POL)
1990
2017-08-14 17:37:07  
221.
152
STEC Włodzimierz Zakopane (POL)
1953
MP 2017-06-01 09:52:59 Tak
222.
153
STĘPIEŃ Magdalena Skate2City (POL)
1987
MP 2017-07-07 23:24:56 Tak
223.
154
STRZAŁKOWSKI Andrzej Płońsk (POL)
1964
2017-06-27 13:20:15 Tak
224.
155
SULKOWSKI Tomasz BRUDZEŃ DUŻY (POL)
1973
2017-07-09 11:57:06 Tak
225.
156
SURMA Balbina BYDGOSZCZ (POL)
1993
MP 2017-04-26 19:24:26 Tak
226.
SYKUT Piotr Poznań (POL)
1970
MP 2017-06-06 17:08:09  
227.
SYMONENKO Oleksandr SAM Roller Club (UKR)
1968
2017-06-14 22:32:52  
228.
157
SZCZERBAL AGNIESZKA Poznań (POL)
1975
2017-03-21 08:11:25 Tak
229.
158
SZKARADNIK Paweł Gdańsk (POL)
1972
2017-03-03 07:29:23 Tak
230.
SZMECHTIG Dariusz Powerslide (POL)
1992
2017-08-14 22:42:41  
231.
SZMYD Agnieszka Gdańsk (POL)
1987
2017-05-23 10:05:59  
232.
159
SZMYT Rafał Roll4life.pl/plichwyscig.pl (POL)
1991
2017-04-27 22:41:57 Tak
233.
SZNICER Witold Silesia Skating (POL)
1969
MP 2017-07-25 13:41:30  
234.
160
SZUFLADOWICZ Anna Gdynia (POL)
1986
2017-07-24 14:43:36 Tak
235.
161
SZULC Marek Gdynia (POL)
1957
2017-07-03 20:34:56 Tak
236.
SZUMLAS Arkadiusz Mrzezino (POL)
2000
MP 2017-08-16 21:53:07  
237.
163
SZUMLAS Dorota Mrzezino (POL)
1978
MP 2017-06-06 12:39:28 Tak
238.
162
SZUMLAS Jacek Mrzezino (POL)
1975
MP 2017-06-06 12:37:30 Tak
239.
SZYMCZYK Natalia Toruń (POL)
2000
2017-08-14 15:11:30  
240.
164
SZYMKIEWICZ Aleksandra Zico Racing Speed Team/UKS Orlica (POL)
1997
MP 2017-07-29 10:30:39 Tak
241.
165
ŚLĄSKI Piotr Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" (POL)
1973
MP 2017-03-25 15:29:46 Tak
242.
166
TATARATA Konrad JABRA ROLLER TEAM (POL)
1995
MP 2017-07-31 17:53:40 Tak
243.
TORBICKI Waldemar Grudziądz (POL)
1969
2017-03-20 10:06:03  
244.
167
TOWPIK Agata Q-Kiełka (POL)
1984
2017-08-08 10:02:08 Tak
245.
168
URYZAJ Karolina SKATE2CITY (POL)
1974
MP 2017-07-25 12:11:56 Tak
246.
169
WALCZAK Piotr Warszawa (POL)
1988
2017-07-17 13:21:54 Tak
247.
170
WALICH Maciej Poznań (POL)
1988
MP 2017-07-20 13:15:00 Tak
248.
171
WALKOWIAK Marcin Q-Kiełka (POL)
1985
2017-08-10 09:11:03 Tak
249.
WASZTYL Marek Oświęcim (POL)
1977
2017-08-15 21:29:20  
250.
172
WIJAT Tomasz Warszawa (POL)
1966
2017-07-18 11:18:51 Tak
251.
173
WILK Mariusz Gdańsk (POL)
1966
2017-07-27 19:09:00 Tak
252.
174
WILLMA Karolina Gdańsk (POL)
1992
2017-07-25 15:40:24 Tak
253.
175
WINIARSKA Anita Gdańsk (POL)
1968
2017-03-04 00:00:27 Tak
254.
WINIARZ Krzysztof Gdańsk (POL)
1973
2017-05-15 20:16:27  
255.
WINIARZ Piotr Żukowo (POL)
1974
2017-07-13 11:49:57  
256.
176
WITEK Grzegorz Łódź (POL)
1967
MP 2017-06-26 13:01:59 Tak
257.
177
WOJCIECHOWSKI Michał niezorganizowany (POL)
1974
2017-04-30 20:58:42 Tak
258.
178
WÓJCIK Tomasz WOŁOMIN (POL)
1973
2017-07-28 08:53:28 Tak
259.
179
WOJTASIK Iga UKS Viking Elbląg (POL)
2000
MP 2017-07-28 16:11:46 Tak
260.
WOŹNICKI Paweł Łódź 8Wheelers Speedskating (POL)
1969
2017-08-14 16:50:39  
261.
180
WRÓBEL Antoni Twister Trójmiasto (POL)
1947
MP 2017-06-21 21:22:55 Tak
262.
181
WRONA Michał UKS Znicz Kłodzko (POL)
1979
MP 2017-07-27 14:37:50 Tak
263.
WYRWAS Dorota Płock (POL)
1983
2017-05-05 10:43:14  
264.
89
MAKOVETSKA Yana PLSU UKRAINE KIEV (UKR)
1998
2017-08-15 10:30:15 Tak
265.
182
ZADLO Martyna Silesia Skating (POL)
1982
2017-07-25 20:47:37 Tak
266.
183
ZAJĄC Dorota Toruń (POL)
1985
2017-04-18 09:59:20 Tak
267.
ZAJĄCZKOWSKA Beata Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie (POL)
1963
MP 2017-07-31 16:09:27  
268.
184
ZDANCEWICZ Paweł Legia Warszawa Masters (POL)
1977
MP 2017-07-23 16:08:46 Tak
269.
ZEMITE Antra ASI Ski Box Latvia (LVA)
1972
2017-08-13 13:38:40  
270.
185
ZIEJEWSKI Henryk Świnoujście (POL)
1962
MP 2017-05-17 12:07:27 Tak
271.
186
ZIELINSKI Marek Szczawno Zdrój (POL)
1968
2017-08-15 17:04:38 Tak
272.
187
ZIÓŁKOWSKI Julian Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" (POL)
1967
2017-05-31 18:57:25 Tak
273.
188
ZNAJDEK Piotr Sport4life (POL)
1985
2017-08-12 15:15:45 Tak
274.
ZNOTIŅŠ Reinis Powerslide - Laimite (LVA)
1997
2017-07-30 10:32:48  
275.
189
ZOREMBA JAN AZS AWF Katowice RT (POL)
1953
MP 2017-07-31 21:33:24 Tak
276.
190
ZRODOWSKI Cezary Twister Trójmiasto (POL)
1967
2017-07-25 16:26:32 Tak
277.
191
ŻAK Emil AMAZING LIFE SPORT AND TRAVEL (POL)
1990
MP 2017-05-05 09:00:08 Tak
278.
192
ŻOŁĄDEK Jerzy USM VILLEPARISSIS (FRA)
1955
2017-07-19 10:16:16 Tak
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.46012687683105 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl