Panel administracyjny
PL | EN
IX Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy

GDAŃSK, 19.08.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-27 22:05:10



125 m juniorki F | Zgłoszonych: 8
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
DRAGAN Blanka Gdynia (POL)
2010
2017-03-05 16:21:22  
2.
KOSZAROWSKA Hanna Gdańsk (POL)
2013
2017-06-26 09:08:46  
3.
KOSZAROWSKA Zofia Gdańsk (POL)
2010
2017-06-26 09:07:23  
4.
KOTOWSKA Agata Skate2City (POL)
1912
2017-05-27 11:08:17  
5.
PAKULSKA Jagna Gdynia (POL)
2013
2017-06-18 22:23:20  
6.
SHEVCHENKO Sofiia SAM Roller Club (UKR)
2011
2017-06-14 23:08:13  
7.
SHISHKINA Kira Rollersport.net., Minsk, Bialorus (BLR)
2010
2017-03-17 09:02:20  
8.
WALENTYNOWICZ Filip Pruszcz Gdański (POL)
2010
2017-06-17 16:20:16  


250 m juniorki E | Zgłoszonych: 8 | Opłaconych: 2
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BAHRII Serhii SAM Roller Club (UKR)
2008
2017-06-14 23:02:41  
2.
GRIGORIEW Oskar Rollersport.net., Minsk, Bialorus (BLR)
2008
2017-03-14 13:19:56  
3.
HUK Karyna Real Roller Club (UKR)
2009
2017-03-13 14:39:33  
4.
KOPRUCKA Dominika Skate2City (POL)
2009
2017-05-12 06:36:31 Tak
5.
SHEVCHENKO Mariia SAM Roller Club (UKR)
2008
2017-06-14 23:07:05  
6.
SYGUŁA Sandra IUKS DZIEWIĄTKA/KS PILICA TOMASZÓW MAZ. (POL)
2009
2017-05-28 10:29:49  
7.
WEŁNICKI Mateusz Warszawa (POL)
2008
2017-05-07 15:35:11 Tak
8.
ZAGDAŃSKA Martyna Pruszcz Gdański (POL)
2008
2017-03-19 11:57:12  


500 m juniorki D | Zgłoszonych: 9 | Opłaconych: 1
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
DEMOCHKO Diana Real Roller Club (UKR)
2007
2017-03-11 16:44:29  
2.
GRESS Inga Real Roller Club (UKR)
2006
2017-06-15 23:17:55  
3.
KUCHARSKA Maja Lądek Zdrój (POL)
2007
2017-03-05 19:29:33  
4.
NIKOLENKO Demyd Real Roller Club (UKR)
2007
2017-03-10 23:49:57  
5.
PAKULSKI Milosz Gdynia (POL)
2007
2017-06-18 22:17:03  
6.
ŚWIDERSKI Maciej Gdańsk (POL)
2006
2017-04-13 21:58:48  
7.
WIŚNIEWSKI Piotr Skate2City (POL)
2006
2017-05-12 06:39:18 Tak
8.
ZAGDAŃSKA Martyna PRUSZCZ GDAŃSKI (POL)
2008
2017-03-19 11:54:33  
9.
ŻYWICKA Lena SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2007
2017-05-24 21:59:41  


750 m juniorki C | Zgłoszonych: 4
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BOGUCKA Nikola Skate2City (POL)
2004
2017-06-18 22:12:39  
2.
FRĄTCZAK AMANDA Gdynia (POL)
2005
2017-05-17 19:47:18  
3.
LEŚNIEWSKA Izabela SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2005
2017-06-05 00:14:17  
4.
WYRWAS Kacper Płock (POL)
2006
2017-06-07 09:07:05  


Fitness 10.73 km | Zgłoszonych: 53 | Opłaconych: 10
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BAHRII Serhii SAM Roller Club (UKR)
2008
2017-06-14 23:03:50  
2.
BANAS Honorata Sepolno krajenskie (POL)
1974
2017-05-19 13:21:12  
3.
BOGUCKA Barbara Skate2City (POL)
1970
2017-06-04 15:01:13  
4.
BOGUCKA Nikola Skate2City (POL)
2004
2017-06-04 15:05:40  
5.
BOGUCKA Sandra Rakoniewice (POL)
2002
2017-06-18 22:01:22  
6.
DEMOCHKO Diana Real Roller Club (UKR)
2007
2017-03-11 16:51:31  
7.
DRAGAN Blanka Gdynia (POL)
2010
2017-03-05 16:18:06  
8.
DRAGAN Dorota Gdynia (POL)
1978
2017-03-05 16:17:07  
9.
DRAGAN Karol Gdynia (POL)
1974
2017-03-05 16:15:51  
10.
FLICIŃSKA Karolina Gdańsk (POL)
1999
2017-04-09 15:29:48  
11.
FLICIŃSKI Jakub Gdańsk (POL)
1999
2017-04-24 17:38:07  
12.
GODLEWSKA Hanna Gdańsk (POL)
1989
2017-06-25 10:42:27  
13.
GOLIK Kacper Osielsko (POL)
2003
2017-05-29 09:53:57 Tak
14.
GOLIK Tomasz Osielsko (POL)
1976
2017-05-29 09:51:59 Tak
15.
GRESS Inga Real Roller Club (UKR)
2006
2017-06-15 23:21:06  
16.
GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój (POL)
2005
2017-06-12 08:14:57  
17.
HEIDRICH Bartlomiej Gdańsk (POL)
1976
2017-06-27 22:05:10  
18.
HUK Karyna Real Roller Club (UKR)
2009
2017-03-13 14:44:27  
19.
JANOWICZ Tomasz Prolube (POL)
1977
2017-03-02 12:35:53  
20.
JATKOWSKA Kinga Gdańsk (POL)
1983
2017-03-21 20:55:20  
21.
KOPRUCKA Dominika Skate2City (POL)
2009
2017-05-12 08:26:18 Tak
22.
KOSZAROWSKA Barbara Gdańsk (POL)
1984
2017-06-26 09:05:11  
23.
KOSZAROWSKI Piotr Gdańsk (POL)
1982
2017-06-26 12:14:48  
24.
KOZIEL Bartosz Świecie (POL)
2006
2017-05-13 23:37:23  
25.
KOZIEL Dawid Świecie (POL)
2008
2017-05-13 23:38:23  
26.
KOZIEL Piotr Świecie (POL)
2008
2017-05-13 23:39:02  
27.
KUCHARSKA Martyna Lądek Zdrój (POL)
1995
2017-03-05 19:35:08 Tak
28.
LEŚNIEWSKA Izabela SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2005
2017-06-05 00:04:39  
29.
LIKSZA Andrzej Toruń (POL)
1952
2017-05-19 06:58:47  
30.
MACULEWICZ Mateusz Multipower Polska Team (POL)
1979
2017-05-15 13:35:33  
31.
MAIK Jarosław Skate2City (POL)
1976
2017-05-12 08:28:29 Tak
32.
MIKIELSKA Marta Gdańsk (POL)
1986
2017-03-19 23:29:32 Tak
33.
NIEMCZYK Urszula CHOJNICE (POL)
1980
2017-03-12 09:33:45  
34.
NIKOLENKO Demyd Real Roller Club (UKR)
2007
2017-03-10 23:52:18  
35.
PNIEWSKA Agnieszka Gdynia (POL)
1983
2017-06-17 18:06:19  
36.
PRAJSNAR Agnieszka Warszawa (POL)
1972
2017-03-10 11:55:42  
37.
PREDKIEL Agnieszka Sopot (POL)
1988
2017-05-07 12:24:11 Tak
38.
RACHWALSKA Radosława Skate2City (POL)
1965
2017-06-04 17:38:12  
39.
SHEVCHENKO Mariia SAM Roller Club (UKR)
2008
2017-06-14 23:07:22  
40.
SIEBERT Jakub Kłodawa Inline Skating 4fun (POL)
2005
2017-03-17 14:26:50  
41.
SIEBERT Mariusz Kłodawa Inline Skating 4fun (POL)
1970
2017-03-17 14:20:21  
42.
SIEBERT Sylwia Kłodawa Inline Skating 4fun (POL)
1975
2017-03-17 14:24:32  
43.
STANISŁAWSKI Wojciech BOŻEJEWICE (POL)
1988
2017-05-27 12:06:51 Tak
44.
STANKIEWICZ Ilona Myslovitz (POL)
1966
2017-06-26 15:26:04  
45.
STRUKIEL Tomasz Gdańsk (POL)
1971
2017-03-12 19:27:33  
46.
SYKUT Piotr SSW Malta (POL)
1970
2017-04-25 17:17:26  
47.
TABACZYŃSKA Monika Bydgoszcz (POL)
1985
2017-06-03 16:18:28  
48.
VYRLIEIEVA Maryna SAM Roller Club (UKR)
1960
2017-06-05 19:23:48  
49.
WEŁNICKA MAGDALENA Warszawa (POL)
1980
2017-05-07 15:40:06  
50.
WEŁNICKI Mateusz Warszawa (POL)
2008
2017-05-07 15:43:55 Tak
51.
WIŚNIEWSKI Piotr Skate2City (POL)
2006
2017-05-12 08:27:20 Tak
52.
WOJCIECHOWSKA Ewa Gdynia (POL)
1982
2017-06-06 23:36:28  
53.
ŻYWICKA Lena SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2007
2017-05-24 21:48:05  


21.23 km | Zgłoszonych: 62 | Opłaconych: 6
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BISKO Karolina Gdynia (POL)
1984
2017-06-09 10:18:45  
2.
BONDARENKO Dorota Gdynia (POL)
1987
2017-06-22 22:39:31  
3.
BONDARENKO Katarzyna Gdańsk (POL)
1984
2017-06-08 21:20:42  
4.
CHYLIŃSKI-OCHEJ Sławek Gdańsk (POL)
1985
2017-03-02 13:39:58  
5.
DOBRZYNSKI Mateusz Roll4life.pl/plichwyscig.pl (POL)
1992
2017-06-27 14:33:07  
6.
DUBIAŁ Rafał Zico Racing Speed Team (POL)
1975
2017-06-02 20:58:26  
7.
DWÓRZNIK Krystyna Twister Trójmiasto (POL)
1970
2017-02-28 12:45:11  
8.
FILIPIAK Ernest www.roll4life.pl www.plichwyscg.pl (POL)
1971
2017-03-02 17:27:33  
9.
GINTROWICZ Grazyna Skate2City (POL)
1970
2017-05-27 11:14:11  
10.
GLEWICZ Magdalena Gdańsk (POL)
1992
2017-04-03 20:42:27  
11.
GRYCH Jagna Gdańsk (POL)
1984
2017-04-01 22:45:05 Tak
12.
HILLER Marta Osielsko (POL)
1994
2017-04-14 08:32:37  
13.
HOSZOWSKA Aleksandra Bytom Odrzański (POL)
1988
2017-04-09 12:26:47  
14.
JANOWICZ Tomasz Prolube (POL)
1977
2017-03-02 12:35:35  
15.
JELEŃ Klaudia Wrocław (POL)
1991
2017-06-26 18:17:46  
16.
JUNKA Karolina Bydgoszcz (POL)
1991
2017-04-18 14:57:10 Tak
17.
KABZA Lucyna SKATE2CITY (POL)
1972
2017-05-02 18:00:48  
18.
KAŁUŻNA Jagoda Świebodzin (POL)
1999
2017-03-21 14:05:37  
19.
KASPERSKA Justyna Skate2City (POL)
1985
2017-05-23 16:59:16  
20.
KORDALSKA Sabina Gdynia (POL)
1988
2017-04-02 15:50:31  
21.
KOZIEL Piotr Świecie (POL)
2008
2017-05-13 23:39:21  
22.
LEDWIG Magdalena Opolanki (POL)
1992
2017-05-28 22:42:44  
23.
LOMPERT Weronika Przasnysz (POL)
1999
2017-05-21 19:54:08  
24.
ŁUKASIEWICZ Jacek Gdańsk (POL)
1975
2017-04-01 22:39:55 Tak
25.
ŁUKOWIAK Jakub Świebodzin (POL)
1997
2017-03-21 14:11:04  
26.
MAIK Jarosław Skate2City (POL)
1976
2017-05-12 08:16:45 Tak
27.
MAJDOWSKA-KOWALSKA Agnieszka Warszawa (POL)
1978
2017-05-22 09:18:26  
28.
MAKARSKI Jarek KS Pidrina Gdynia (POL)
1970
2017-06-06 10:10:02  
29.
MISZTAL Karolina Gdańsk (POL)
1980
2017-04-13 21:42:06  
30.
MORSKA Michalina Poznań (POL)
2001
2017-05-06 16:21:37  
31.
NEBELING Anna Warszawa (POL)
1977
2017-03-14 19:11:06  
32.
NOWAKOWSKA Iwona Gdańsk (POL)
1995
2017-04-04 13:07:45  
33.
NOWICKI Sebastian Gdynia (POL)
1979
2017-06-20 10:59:53  
34.
ORŁOWSKA Agata Gdynia (POL)
1982
2017-03-28 13:01:15  
35.
OSINSKI STANISLAW Grudziądz (POL)
1969
2017-05-06 00:27:30  
36.
PANFIL Agata Poznań (POL)
1984
2017-03-15 19:37:41  
37.
PATORA Jerzy Skate2City (POL)
1952
2017-05-05 07:35:30  
38.
PIENSZKA Justyna Gdynia (POL)
1980
2017-04-29 22:21:00  
39.
PRAJSNAR Robert Warszawa (POL)
1970
2017-03-10 11:52:20  
40.
PREKURAT Katarzyna Kałuszyn (POL)
1988
2017-03-10 10:07:02  
41.
PRIEBE Jacek www.roll4life.pl www.plichwyscg.pl (POL)
1967
2017-06-26 19:01:22  
42.
PRZYKUCKI Adam Sopot (POL)
1990
2017-05-31 14:17:56  
43.
RUDNICKI Kazimierz PRZEMKÓW (POL)
1957
2017-06-26 14:31:37  
44.
RUTKOWSKA Irena Poznań (POL)
1961
2017-03-07 19:24:09 Tak
45.
RUTKOWSKI Wojciech CZERWONAK BIEGA (POL)
1954
2017-03-07 21:19:18 Tak
46.
RZADKIEWA Zenon Poznań (POL)
1955
2017-05-31 20:33:21  
47.
SADECKI Bogdan Katowice (POL)
1972
2017-06-26 15:22:18  
48.
SADOWSKA Kamila Gdynia (POL)
1989
2017-06-26 23:08:33  
49.
SARNOWSKI Piotr Gdańsk (POL)
1966
2017-06-22 11:11:42  
50.
STANISZEWSKA Kasia Skorzewo (POL)
1973
2017-03-07 21:09:07  
51.
SZARAWAGA Agata Skate2City (POL)
1982
2017-03-15 14:03:08  
52.
SZOSTAKOWSKA Maria Roller CHOJNICE (POL)
2003
2017-05-31 15:56:07  
53.
SZOSTAKOWSKI Adam Roller Chojnice (POL)
1966
2017-05-31 15:54:41  
54.
SZUMLAS Arkadiusz Mrzezino (POL)
2000
2017-06-19 21:06:20  
55.
TOMASZEWSKI Adam Roll4life.pl/plichwyscig.pl (POL)
1987
2017-06-25 23:43:27  
56.
TORBICKA Marta Grudziądz (POL)
1998
2017-03-18 08:09:15  
57.
WALCZAK Kamila Gdańsk (POL)
1985
2017-03-20 09:12:21  
58.
WALOSIK Piotr Roll4life.pl/plichwyscig.pl (POL)
1975
2017-06-26 10:43:21  
59.
WELTROWSKA JUSTYNA Poznań (POL)
1969
2017-05-27 22:51:57  
60.
WILCZAK Teresa Skate2City (POL)
1954
2017-05-22 14:22:56  
61.
WYSOCKI Michał CrossELite EbroGym (POL)
1977
2017-03-14 18:39:13  
62.
ŻYWICKA Kinga SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
1979
2017-05-24 21:47:04  


42.23 km | Zgłoszonych: 100 | Opłaconych: 10
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ANIOŁ Damian Katowice (POL)
1991
2017-03-03 13:31:32  
2.
BAGIŃSKI Dariusz Gdańsk (POL)
1965
2017-05-06 16:41:11  
3.
BARTOSIEWICZ Jakub Gdynia (POL)
1984
2017-03-05 11:37:07  
4.
BLICHARSKI Łukasz Ciechanów (POL)
1978
2017-03-02 14:59:47  
5.
BUJACZ Marcin Łódź (POL)
1989
2017-04-19 14:12:20  
6.
DE GROOT Dorien Groningen (NLD)
1975
2017-06-16 17:50:30  
7.
DOMAGAŁA Konrad Kluczborska Grupa Biegowa (POL)
1988
2017-06-25 20:39:14  
8.
DOMIN Paulina KOŁOBRZEG (POL)
1988
2017-06-05 17:48:29  
9.
DOMZAŁA Paweł Gdynia (POL)
1975
2017-03-02 21:28:36  
10.
DUSZYŃSKA Natalia Tczew (POL)
1996
2017-05-06 20:13:25  
11.
FILIPSKA Ewa Wymiatacze Hekate (POL)
1975
2017-03-02 18:31:28 Tak
12.
FLIS Krzysztof Rotmanka (POL)
1964
2017-03-16 05:48:05  
13.
GABRYSZAK Marek Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" (POL)
1966
2017-04-04 20:48:14  
14.
GACKI Krzysztof Pisz (POL)
1957
2017-03-10 19:01:01  
15.
GAJEWSKI Andrzej Gdańsk (POL)
1989
2017-05-07 17:56:43  
16.
GARCAREK Andrzej Bydgoszcz (POL)
1968
2017-03-15 20:26:38  
17.
GŁODOWSKI Bogdan GSŁ Czarne Pantery (POL)
1979
2017-04-04 12:49:14  
18.
GOWIK Aleksander SILESIA SKATING TEAM (POL)
1981
2017-03-02 14:41:39  
19.
GRACZYK Adrian Gdynia (POL)
1988
2017-06-04 20:04:39  
20.
GRESS Rostyslav Real Roller Club (UKR)
1978
2017-06-15 23:22:58  
21.
HAMILTON Marta Katowice (POL)
1993
2017-05-08 07:46:09  
22.
HARTUNG Wojtek Twister Trójmiasto (POL)
1962
2017-05-23 06:22:30  
23.
HRYSHYNA Olha SAM Roller Club (UKR)
1995
2017-06-14 22:58:35  
24.
JANOWIAK Anna TR Starblade (POL)
1974
2017-05-05 09:28:57  
25.
JĘDRZEJEWSKA Monika SZCZECIN (POL)
1965
2017-03-05 19:21:29  
26.
JĘDRZEJEWSKI Krzysztof SZCZECIN (POL)
1966
2017-03-05 19:26:12  
27.
JĘDRZEJEWSKI Witold SZCZECIN (POL)
2001
2017-03-05 19:35:18  
28.
KABZA Grzegorz SKATE2CITY (POL)
1969
2017-05-02 17:54:31  
29.
KARP Dariusz Karp Sport Team (POL)
1973
2017-03-08 22:12:28  
30.
KOC Marcin Rolla Speed Team Toruń (POL)
1977
2017-06-08 21:13:10  
31.
KOLENDERSKA Paulina Toruń (POL)
1988
2017-04-17 17:21:03  
32.
KOMSTA Marcin PUCK (POL)
1974
2017-06-14 13:21:04  
33.
KONKOL Jaroslaw Jabra RT Friends (POL)
1964
2017-04-22 21:31:33 Tak
34.
KORASIEWICZ Rafał Wrocław (POL)
1991
2017-03-02 12:29:22 Tak
35.
KOROLOV Viktor Real Roller Club (UKR)
1988
2017-03-16 16:40:42  
36.
KOWALAK Agnieszka Poznań (POL)
1985
2017-03-02 13:59:01  
37.
KOWALEK Adrian Osielsko (POL)
1994
2017-06-01 11:10:59  
38.
KOWALSKI Marek Twister Trójmiasto (POL)
1952
2017-06-13 21:01:24  
39.
ŁAPUĆ Edmund Białystok (POL)
1948
2017-03-03 08:02:22  
40.
ŁATA Dariusz Silesia Skating (POL)
1966
2017-03-02 14:32:25  
41.
LEPA Michał AIC Team (POL)
1978
2017-05-07 21:02:41  
42.
ŁOJEK Anna Wisła (POL)
1975
2017-06-14 13:22:22  
43.
LYSKO Filip Katowice (POL)
1992
2017-03-02 12:22:47  
44.
MACIEJEWSKI Marian Iława (POL)
1957
2017-03-02 12:17:10  
45.
MĄDROSZYK Dawid Skate2City (POL)
1989
2017-06-26 20:26:37  
46.
MADUSIOK Mirosław LKS Straconka (POL)
1957
2017-03-05 11:05:06  
47.
MAJCHRZAK Łukasz Gdynia (POL)
1975
2017-03-02 16:08:13  
48.
MAJERANOWSKA Agnieszka Gdańsk (POL)
1989
2017-04-20 17:30:44  
49.
MAJEWSKI Piotr Skate2City (POL)
1955
2017-05-22 11:32:04  
50.
MAJORCZYK Katarzyna Roll4life.pl/plichwyscig.pl (POL)
1990
2017-06-03 07:08:02  
51.
MASŁOWSKI Aleksander Softronic Skate Team- Barlinek (POL)
1952
2017-04-12 13:49:57  
52.
MAZURAK Zbigniew Police (POL)
1975
2017-05-22 23:02:48  
53.
MENDYK-STEEGE Jakub Gdańsk (POL)
1989
2017-05-28 20:49:07 Tak
54.
MUZYKA Anna SAM Roller Club (UKR)
1998
2017-06-14 22:28:06  
55.
NIKOLENKO Artem Real Roller Club (UKR)
1977
2017-03-10 23:39:53  
56.
NIKOLENKO Olha Real Roller Club (UKR)
1978
2017-03-10 23:46:16  
57.
NOREK Adrian Roll4life.pl/plichwyscig.pl (POL)
1987
2017-06-26 06:15:54  
58.
OLSZTA Anna Iława (POL)
1974
2017-03-02 14:06:05  
59.
PETERSBURSKA Anna FANABERIA STOLARSKA - SZCZECIN (POL)
1974
2017-05-02 11:27:36  
60.
PIEKOWSKI Dawid Bydgoszcz (POL)
1987
2017-05-06 19:57:04 Tak
61.
POTRZEBOWSKI MICHAŁ Starogard Gdański (POL)
1970
2017-05-26 13:40:54  
62.
PRONOBIS Mateusz Silesia Skating (POL)
1982
2017-03-02 12:11:24 Tak
63.
ROJ Janusz Silesia Skating (POL)
1976
2017-03-02 19:55:51  
64.
ROMPA Martyna Tczew (POL)
1996
2017-05-06 20:02:42  
65.
RUKS Olga Poznań (POL)
1999
2017-03-02 17:54:55 Tak
66.
RUMIŃSKI KRZYSZTOF LODOWACI IŁAWA (POL)
1962
2017-05-06 19:11:14  
67.
SACZUK Wojciech TWISTER TRÓJMIASTO (POL)
1966
2017-03-02 15:16:18  
68.
SENKOWSKA Agata Inowrocław (POL)
1997
2017-03-02 20:00:39  
69.
SIEDERS Jan IJsvereniging Groningen (NLD)
1970
2017-06-16 17:57:57  
70.
SKIBICKA Marta Lębork / JABRA RT Friends (POL)
1999
2017-03-02 16:33:10  
71.
SŁAWIŃSKA Hanna GDAŃSK (POL)
1968
2017-04-26 21:30:04  
72.
SLIWINSKI Henryk ROLLA SPEED TEAM / www.sklep.rolla.pl (POL)
1954
2017-06-10 13:37:43  
73.
SŁOWIK Arkadiusz Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" (POL)
1960
2017-03-07 13:28:02  
74.
STACHOWSKA Monika Gdańsk (POL)
1974
2017-03-09 15:28:15  
75.
STANIASZEK Bogusław CHOJNICE (POL)
1952
2017-03-21 14:21:29  
76.
STANKIEWICZ Jerzy Straż Miejska Wysokie Mazowieckie (POL)
1965
2017-06-06 22:42:08  
77.
STEC Włodzimierz Zakopane (POL)
1953
2017-06-01 09:52:59  
78.
STRZAŁKOWSKI Andrzej Płońsk (POL)
1964
2017-06-27 13:20:15  
79.
SURMA Balbina BYDGOSZCZ The Need for Speed (POL)
1993
2017-04-26 19:24:26 Tak
80.
SYKUT Piotr Poznań (POL)
1970
2017-06-06 17:08:09  
81.
SYMONENKO Oleksandr SAM Roller Club (UKR)
1968
2017-06-14 22:32:52  
82.
SZCZERBAL AGNIESZKA Poznań (POL)
1975
2017-03-21 08:11:25  
83.
SZKARADNIK Paweł Gdańsk (POL)
1972
2017-03-03 07:29:23 Tak
84.
SZMYD Agnieszka Gdańsk (POL)
1987
2017-05-23 10:05:59  
85.
SZMYT Rafał Roll4life.pl/plichwyscig.pl (POL)
1991
2017-04-27 22:41:57  
86.
SZUMLAS Dorota Mrzezino (POL)
1978
2017-06-06 12:39:28  
87.
SZUMLAS Jacek Mrzezino (POL)
1975
2017-06-06 12:37:30  
88.
ŚLĄSKI Piotr Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" (POL)
1973
2017-03-25 15:29:46  
89.
ŚLĄSKI Piotr Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" (POL)
1999
2017-03-25 15:32:54  
90.
TORBICKI Waldemar Grudziądz (POL)
1969
2017-03-20 10:06:03  
91.
WINIARSKA Anita Gdańsk (POL)
1968
2017-03-04 00:00:27  
92.
WINIARZ Krzysztof Gdańsk (POL)
1973
2017-05-15 20:16:27  
93.
WITEK Grzegorz Łódź (POL)
1967
2017-06-26 13:01:59  
94.
WOJCIECHOWSKI Michał niezorganizowany (POL)
1974
2017-04-30 20:58:42  
95.
WRÓBEL Antoni Twister Trójmiasto (POL)
1947
2017-06-21 21:22:55  
96.
WYRWAS Dorota Płock (POL)
1983
2017-05-05 10:43:14  
97.
ZAJĄC Dorota Toruń (POL)
1985
2017-04-18 09:59:20 Tak
98.
ZIEJEWSKI Henryk Świnoujście (POL)
1962
2017-05-17 12:07:27  
99.
ZIÓŁKOWSKI Julian Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" (POL)
1967
2017-05-31 18:57:25  
100.
ŻAK Emil AMAZING LIFE SPORT AND TRAVEL (POL)
1990
2017-05-05 09:00:08  
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.096885919570923 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl