Panel administracyjny
PL | EN
X Skate-Maraton Borów Dolnośląskich

OSIECZNICA, 25.06.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-25 10:30:11



2 km | Zgłoszonych: 50 | Limit: 300
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ANDRUNYK Natalia Wrocław (POL)
2003
2017-05-23 09:40:36  
2.
BENDER Nina Bolesławiec (POL)
2008
2017-03-07 07:01:13  
3.
BUSS Hanna Kudowa Zdrój (POL)
2006
2017-03-05 19:43:10  
4.
CHUDECKI Nikodem Osiecznica (POL)
2006
2017-03-06 11:36:59  
5.
DYRKA Alicja Oleśnica (POL)
2010
2017-05-11 19:02:13  
6.
DYRKA Wojciech Oleśnica (POL)
2009
2017-05-11 19:00:14  
7.
FRYSIAK Ania Wrocław (POL)
2011
2017-03-07 14:36:52  
8.
GRABOWSKA Honorata Parowa (POL)
2005
2017-05-21 12:57:37  
9.
HARASYM Michalina Wysoka (POL)
2009
2017-03-12 07:21:16  
10.
HOFFMANN Felix EM-Skate-Team Görlitz (DEU)
2007
2017-04-24 17:43:52  
11.
HOLOWATY Miłosz Bolesławiec (POL)
2005
2017-03-11 20:31:56  
12.
ILCZUK Bartłomiej Osiecznica (POL)
2006
2017-04-27 10:19:04  
13.
JACYSZYN Karolina Wroclaw (POL)
2008
2017-03-25 18:21:34  
14.
KARP Agata KARP SKATE TEAM - BIAŁY KOSCIÓŁ (POL)
2003
2017-03-09 22:09:26  
15.
KARP Dominik KARP SKATE TEAM - BIAŁY KOSCIÓŁ (POL)
2007
2017-03-09 22:11:19  
16.
KOŁODZIEJ Amelia Osiecznica (POL)
2008
2017-05-19 10:17:59  
17.
KOPRUCKA Dominika SKATE2CITY (POL)
2009
2017-05-12 06:21:16  
18.
LEŚNIEWSKA Izabela SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2005
2017-04-03 21:49:00  
19.
LIBNER Jakub Oleśnica (POL)
2007
2017-03-29 21:08:41  
20.
LIPKA Paulina Jelenia Góra (POL)
2010
2017-04-12 22:44:27  
21.
MARCINIAK Weronika Osiecznica (POL)
2003
2017-03-06 11:33:35  
22.
MERTUSZKA Alicja Wrocław (POL)
2007
2017-04-04 09:09:57  
23.
NIKOLAJUK Maja Bolesławiec (POL)
2007
2017-03-25 13:32:02  
24.
NIKOLAJUK Martyna Bolesławiec (POL)
2009
2017-03-25 13:32:44  
25.
PAŚ Dominik Pasiol Team Wrocław (POL)
2003
2017-03-16 09:44:44  
26.
PLESIŃSKA Laura HKS Azymut Mochy (POL)
2005
2017-05-22 16:21:02  
27.
PLESIŃSKA Luiza HKS Azymut Mochy (POL)
2007
2017-05-22 16:27:56  
28.
PUCEK Bartłomiej Oleśnica (POL)
2006
2017-05-03 20:44:52  
29.
RASZCZUK Michał Bolesławiec (POL)
2008
2017-05-21 12:17:20  
30.
RASZCZUK Wojciech Bolesławiec (POL)
2006
2017-05-21 12:16:04  
31.
ROGALIŃSKI Paweł Poznań (POL)
2004
2017-05-03 21:59:06  
32.
RÓŻYCKA Laura Bolesławiec (POL)
2007
2017-05-24 14:57:35  
33.
RUDNICKA Lena Zgorzelec (POL)
2010
2017-03-06 15:39:38  
34.
SADOWSKA Hanna SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2006
2017-05-20 18:27:53  
35.
SAWICKA Gabriela EDI TEAM ZGORZELEC (POL)
2008
2017-05-21 14:45:49  
36.
SIKORA Stanisław SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2006
2017-05-20 10:12:30  
37.
SIKORA Zuzanna SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2004
2017-05-20 10:17:19  
38.
STANISZEWSKA Lena Run`o Dobra (POL)
2009
2017-04-05 09:33:01  
39.
SUDÓŁ Filip Osiecznica (POL)
2010
2017-05-11 13:06:58  
40.
SUDÓŁ Maja Osiecznica (POL)
2006
2017-05-11 13:02:23  
41.
SYGUŁA Sandra Tomaszów Mazowiecki (POL)
2009
2017-04-03 20:24:06  
42.
SZYMAŃSKA Natalia Osiecznica (POL)
2006
2017-05-15 21:19:04  
43.
URBANEK Barbara Świętoszów (POL)
2008
2017-05-01 08:07:38  
44.
URBANEK Eliza Świętoszów (POL)
2009
2017-05-01 08:13:22  
45.
WIŚNIEWSKI Piotr SKATE2CITY (POL)
2006
2017-05-12 06:22:37  
46.
WOJCIECHOWSKI Kamil Skate Team Kowalów (POL)
2004
2017-05-20 18:07:41  
47.
WOJTYRA Jagoda Małomice (POL)
2007
2017-03-06 09:14:07  
48.
ZIELIŃSKA Lena Bolesławiec (POL)
2008
2017-04-05 20:21:52  
49.
ZIĘZIO Paula Bolesławiec (POL)
2007
2017-05-10 21:14:51  
50.
ŻYWICKA Lena SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2007
2017-05-24 21:43:16  


16 km | Zgłoszonych: 62 | Limit: 150 | Opłaconych: 26
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
CZAJKA Julia warszawa (POL)
1975
2017-04-27 09:23:26 Tak
2.
CZYŻ Lidia 3MajFormę Lubsko (POL)
1969
2017-05-23 18:49:11 Tak
3.
DUBIAŁ Rafał Zico Racing Speed Team (POL)
1975
2017-03-23 08:08:15 Tak
4.
DYMARSKI Adam Zgorzelec (POL)
1965
2017-03-14 19:07:43 Tak
5.
DYRKA Marcin Oleśnica (POL)
1982
2017-05-11 19:06:33 Tak
6.
FILIPIAK Ernest roll4life (POL)
1971
2017-03-18 14:17:37  
7.
HOFFMANN Paul EM-Skate-Team Görlitz (DEU)
2002
2017-04-24 17:38:29  
8.
HOSZOWSKA Aleksandra Bytom Odrzański (POL)
1988
2017-04-03 21:55:17 Tak
9.
JAGMIN Bogusław 3MajFormę Lubsko (POL)
1949
2017-04-05 09:33:27  
10.
JANOWIAK Anna TR Starblade (POL)
1974
2017-05-05 08:56:28  
11.
KABZA Lucyna SKATE2CITY (POL)
1972
2017-03-02 20:16:11 Tak
12.
KALETA Maciej S-PARK (POL)
1983
2017-05-12 11:05:38  
13.
KARP Dariusz KARP SKATE TEAM - BIAŁY KOSCIÓŁ (POL)
1973
2017-03-09 22:05:52  
14.
KOZAK Marta Bobrowice (POL)
1987
2017-03-06 13:36:55  
15.
KROEHNKE Stanisław Zico Racing Speed Team (POL)
1993
2017-05-18 16:55:33  
16.
KSIĄŻKIEWICZ Jarosław 3MajFormę Lubsko (POL)
1964
2017-05-23 19:00:11 Tak
17.
KULCZYCKI Dariusz Zgorzelec (POL)
1963
2017-04-19 21:24:02  
18.
LIPKA Rafał Jelenia Góra (POL)
1982
2017-04-12 22:42:20  
19.
LORKOWSKA Marysia ROLLA SPEED TEAM (POL)
1989
2017-05-21 22:14:32  
20.
LUTZ Weise Görlitz (POL)
1963
2017-04-12 09:47:52  
21.
MACIUKIEWICZ Barbara Wrocław (POL)
1989
2017-05-06 18:18:37 Tak
22.
MACIUKIEWICZ Wojciech Wrocław (POL)
1952
2017-05-14 15:15:54  
23.
MAIK Jarosław SKATE2CITY (POL)
1976
2017-05-12 06:24:14 Tak
24.
MARCINIAK Tomasz POZNAŃ (POL)
1978
2017-03-20 00:34:50 Tak
25.
MASŁOWSKI Aleksander Softronic Skate Team- Barlinek (POL)
1952
2017-03-07 19:20:36 Tak
26.
MERTUSZKA Mariusz Wrocław (POL)
1979
2017-04-04 09:11:41 Tak
27.
MESJASZ Marta Iłowa (POL)
1979
2017-04-03 08:36:13 Tak
28.
MICHALEWICZ Stanisław Ścinawa (POL)
1956
2017-05-23 14:03:55  
29.
MIKOŁAJCZYK Barbara Parowa (POL)
2000
2017-05-20 22:54:05 Tak
30.
MIKOŁAJCZYK Sylwester Parowa (POL)
1965
2017-05-20 22:50:38 Tak
31.
MORSKA Michalina Poznań (POL)
2001
2017-05-06 16:13:18  
32.
NOGAJ Dominik Zielonki (POL)
2002
2017-05-10 00:57:12 Tak
33.
NOGAJ Katarzyna Zielonki (POL)
1967
2017-05-10 01:06:31 Tak
34.
NOGAJ Marek Zielonki (POL)
1966
2017-05-10 01:03:14 Tak
35.
OLCZAK Agnieszka Gdańsk (POL)
1974
2017-03-01 21:00:09  
36.
PAŚ Tomek Pasiol Team Wrocław (POL)
1975
2017-03-16 09:43:01  
37.
PATORA Jerzy SKATE2CITY (POL)
1952
2017-03-07 08:15:22 Tak
38.
PETER Marzahn Speedskate-Club Meissen (DEU)
2003
2017-05-17 23:29:03  
39.
PISZ Natalia Jabra RT Friends (POL)
1985
2017-03-06 09:45:30 Tak
40.
PUCHALSKA Ewa Polkowice (POL)
1958
2017-05-09 17:12:59  
41.
PUCHALSKI Bogdan Masters Polkowice (POL)
1956
2017-05-09 17:09:02  
42.
RAUBE Michał Ścinawa (POL)
1997
2017-05-25 10:30:11  
43.
ROGALIŃSKA Ewa ROGAL TEAM (POL)
1950
2017-05-14 23:23:41  
44.
ROGALIŃSKA Izabela Poznań (POL)
1978
2017-05-03 21:50:01  
45.
ROGALIŃSKI Adam Poznań (POL)
1977
2017-05-03 21:55:43  
46.
ROGALIŃSKI Piotr SŁUPCA (POL)
1951
2017-05-14 23:31:44  
47.
RUTKOWSKA Irena POZNAŃ (POL)
1961
2017-03-07 19:17:55 Tak
48.
RUTKOWSKI Wojciech Czerwonak Biega (POL)
1954
2017-05-01 10:01:36 Tak
49.
SADOWSKA Ewa SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
1967
2017-05-20 18:30:51  
50.
SADOWSKI Krzysztof SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
1962
2017-05-20 18:33:29  
51.
SAWICKI Grzegorz EDI TEAM ZGORZELEC (POL)
1971
2017-05-21 14:50:36 Tak
52.
SOŁTYS Alicja OPTIMA SKAWINA (POL)
1976
2017-04-05 21:14:36  
53.
SONNEK Marta KB Lupus (POL)
1981
2017-04-29 08:47:51 Tak
54.
STANISZEWSKA Kasia Skorzewo (POL)
1973
2017-03-06 19:50:58  
55.
SZCZERBAL AGNIESZKA POZNAŃ (POL)
1975
2017-03-03 07:33:46 Tak
56.
SZUMLAS Arkadiusz Jabra RT Friends (POL)
2000
2017-05-03 16:52:35  
57.
WALCZAK Agnieszka SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2003
2017-05-18 15:42:35  
58.
WALCZAK Anna SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2000
2017-05-18 15:48:26  
59.
WOJTAL Agnieszka Robakowo (POL)
1980
2017-05-05 00:01:57  
60.
ZGRZYWA Marek Junior Jabra Roller Team (POL)
2003
2017-05-18 23:30:15  
61.
ZOREMBA Jan AZSAWF Katowice (POL)
1953
2017-05-07 08:19:21  
62.
ŻYWICKA Kinga SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
1979
2017-05-24 21:42:14  


42.195 km | Zgłoszonych: 66 | Opłaconych: 17
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BIJAK Anna Silesia Skating (POL)
1975
2017-03-30 20:05:59  
2.
BISZCZAK Roman Częstochowa (POL)
1951
2017-05-16 13:04:19  
3.
BUDEK Tomasz Piekary Śląskie (POL)
1986
2017-03-30 19:01:26 Tak
4.
BUSS Jakub Kudowa Zdrój (POL)
1972
2017-03-05 19:39:07 Tak
5.
CEBULSKA Katarzyna KRAKÓW (POL)
1968
2017-03-06 09:22:00  
6.
CIERLIK Władysław Dobra (POL)
1960
2017-03-01 21:12:29  
7.
CZAJKA Piotr Warszawa (POL)
1968
2017-04-26 13:53:11 Tak
8.
DZIÓBEK Sylwia Wieliczka (POL)
1979
2017-03-06 13:52:18  
9.
FRYSIAK Grażyna Wrocław (POL)
1985
2017-03-07 14:14:55  
10.
GĄDEK Wojtek Silesia Skating (POL)
1971
2017-03-06 16:44:52 Tak
11.
GAŁEK Jerzy Wrocław (POL)
1959
2017-05-07 22:37:35  
12.
GŁAWDECKI Artur Jelenia Góra (POL)
1960
2017-03-01 12:34:08 Tak
13.
GOŁECKA Bożena ROLLA SPEED TEAM (POL)
1965
2017-04-03 14:05:46  
14.
GRUSZKA Jakub warszawa (POL)
1984
2017-05-10 11:00:46 Tak
15.
GRZĘDZIŃSKI Bartłomiej Silesia Skating (POL)
1975
2017-03-12 20:10:33 Tak
16.
GRZELAKOWSKI Eligiusz Łódź (POL)
1955
2017-05-23 21:02:15  
17.
HARASYM Maciej Wysoka (POL)
1977
2017-03-12 07:13:36  
18.
HÜNDORF Laura Leipzig (DEU)
1989
2017-05-09 21:02:05  
19.
JANIAK Cezary Wrocław (POL)
1961
2017-05-18 08:29:34  
20.
JANIAK Karol Łódź (POL)
1951
2017-03-16 13:43:08  
21.
JENNY Marzahn Speedskate-Club Meissen (DEU)
1972
2017-05-17 23:26:22  
22.
JURASZ Wojciech Puszczykowo (POL)
1966
2017-05-04 22:13:00  
23.
JURKIEWICZ Katarzyna Puszczykowo (POL)
1978
2017-05-04 22:20:31  
24.
KABZA Grzegorz SKATE2CITY (POL)
1969
2017-03-02 20:10:53 Tak
25.
KANJERSKI Jerzy Bydgoszcz (POL)
1940
2017-05-14 22:44:49  
26.
KOŁODZIEJCZYK Dawid Warszawa (POL)
1981
2017-03-28 19:06:59 Tak
27.
KOZACKI Paweł Warszawa (POL)
1965
2017-03-28 19:05:05 Tak
28.
KROCZEK Tomasz Modlniczka (POL)
1973
2017-04-03 15:30:04  
29.
ŁATA Dariusz Silesia Skating (POL)
1966
2017-03-06 09:34:32  
30.
LEŚNIEWICZ Danusia Minions Speed Team (POL)
1985
2017-04-12 07:51:20  
31.
LIS Maciej Bojszów (POL)
1980
2017-05-11 23:30:53  
32.
LIZUT KRZYSZTOF TR StarBlade (POL)
1959
2017-03-17 06:48:43  
33.
MADUSIOK Mirosław LKS Straconka (POL)
1957
2017-03-05 10:56:45  
34.
MAJEWSKI Piotr SKATE2CITY (POL)
1955
2017-05-17 09:45:37  
35.
MAZURAK Zbigniew Police (POL)
1975
2017-05-14 09:11:21  
36.
MILISZEWSKI Aleksander Silesia Skating (POL)
1968
2017-04-07 16:08:34  
37.
MOROZ Rafał Bolesławiec (POL)
1976
2017-05-07 12:21:44  
38.
MYTROFANOV Andrey KKSW Krak Rollerblade (UKR)
1970
2017-05-13 11:35:18  
39.
NAWORYTA Wojciech KKM KALORYFER (POL)
1969
2017-04-03 09:28:50  
40.
NIECHCIAŁKOWSKA Agnieszka KRAKÓW (POL)
1979
2017-03-06 13:23:19  
41.
NIEWIAROWSKI Jarosław Biegiem po Piwo (POL)
1979
2017-03-06 09:38:14  
42.
NOWAK Tomasz Silesia Skating (POL)
1966
2017-03-18 11:07:13  
43.
OGÓREK Jarosław Labfarma Team (POL)
1971
2017-05-06 23:12:47  
44.
OLCZAK Jarosław Amator Gdańsk (POL)
1972
2017-03-01 07:47:33  
45.
OTOCKA Agnieszka Poznan (POL)
1987
2017-04-27 21:52:56 Tak
46.
PITRA Bartłomiej Piwnica Pitry (POL)
1995
2017-05-01 23:13:59  
47.
PODCZASKI Stanisław Bukowiec (POL)
1968
2017-05-15 20:28:50  
48.
PONIECKI Jan KB Lupus (POL)
1946
2017-03-09 10:37:53  
49.
POPIELIŃSKI Fryderyk ŚWISTY Bolesławiec (POL)
1976
2017-04-03 00:35:52  
50.
PRONOBIS Mateusz Silesia Skating (POL)
1982
2017-03-06 09:04:30 Tak
51.
RASZCZUK Andrzej Bolesławiec (POL)
1977
2017-05-21 12:06:55  
52.
ROJ Janusz Silesia Skating (POL)
1976
2017-03-06 21:56:57  
53.
ROKICKA Kinga KKSW Krak Rollerblade (POL)
1964
2017-03-21 19:18:41  
54.
SERENA Emanuele Skating Concorezzo (ITA)
1977
2017-04-20 14:51:33 Tak
55.
SOCZOMSKI MIROSŁAW EDI TEAM ZGORZELEC (POL)
1965
2017-05-22 16:02:02 Tak
56.
SONNEK Zenon Syców (POL)
1955
2017-04-29 08:41:36 Tak
57.
STEC Włodzimierz Zakopane (POL)
1953
2017-05-22 16:54:15  
58.
STĘPIEŃ Magdalena SKATE2CITY (POL)
1987
2017-04-03 22:47:59  
59.
SZMYT Rafał Roll4life/plichwyscig.pl (POL)
1991
2017-04-27 22:38:38  
60.
SZOCIŃSKI Grzegorz GRGUR-LUCKY RIDER (POL)
1970
2017-05-20 15:27:31  
61.
WITEK Grzegorz Łódź (POL)
1967
2017-03-06 18:02:00  
62.
WOŹNICKI Paweł Łódź (POL)
1969
2017-05-04 16:16:31  
63.
WYPYCH SEBASTIAN KRAKÓW (POL)
1976
2017-05-15 09:21:12 Tak
64.
ZADLO Martyna Silesia Skating (POL)
1982
2017-03-06 16:50:40  
65.
ZAK Emil AMAZING LIFE SPORT AND TRAVEL (POL)
1990
2017-05-05 09:10:55  
66.
ZIEJEWSKI Henryk Zico Racing Speed Team (POL)
1962
2017-04-27 12:00:14 Tak
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.095845222473145 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl