Panel administracyjny
PL | EN
X Skate-Maraton Borów Dolnośląskich

OSIECZNICA, 25.06.2017

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-20 14:51:33



2 km | Zgłoszonych: 22 | Limit: 300
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BENDER Nina Bolesławiec (POL)
2008
2017-03-07 07:01:13  
2.
BUSS Hanna Kudowa Zdrój (POL)
2006
2017-03-05 19:43:10  
3.
CHUDECKI Nikodem Osiecznica (POL)
2006
2017-03-06 11:36:59  
4.
FRYSIAK Ania Wrocław (POL)
2011
2017-03-07 14:36:52  
5.
HARASYM Michalina Wysoka (POL)
2009
2017-03-12 07:21:16  
6.
HOLOWATY Miłosz Bolesławiec (POL)
2005
2017-03-11 20:31:56  
7.
JACYSZYN Karolina Wroclaw (POL)
2008
2017-03-25 18:21:34  
8.
KARP Agata KARP SKATE TEAM - BIAŁY KOSCIÓŁ (POL)
2003
2017-03-09 22:09:26  
9.
KARP Dominik KARP SKATE TEAM - BIAŁY KOSCIÓŁ (POL)
2007
2017-03-09 22:11:19  
10.
LEŚNIEWSKA Izabela SKATE TEAM KOWALÓW (POL)
2005
2017-04-03 21:49:00  
11.
LIBNER Jakub Oleśnica (POL)
2007
2017-03-29 21:08:41  
12.
LIPKA Paulina Jelenia Góra (POL)
2010
2017-04-12 22:44:27  
13.
MARCINIAK Weronika Osiecznica (POL)
2003
2017-03-06 11:33:35  
14.
MERTUSZKA Alicja Wrocław (POL)
2007
2017-04-04 09:09:57  
15.
NIKOLAJUK Maja Bolesławiec (POL)
2007
2017-03-25 13:32:02  
16.
NIKOLAJUK Martyna Bolesławiec (POL)
2009
2017-03-25 13:32:44  
17.
PAŚ Dominik Pasiol Team Wrocław (POL)
2003
2017-03-16 09:44:44  
18.
RUDNICKA Lena Zgorzelec (POL)
2010
2017-03-06 15:39:38  
19.
STANISZEWSKA Lena Run`o Dobra (POL)
2009
2017-04-05 09:33:01  
20.
SYGUŁA Sandra Tomaszów Mazowiecki (POL)
2009
2017-04-03 20:24:06  
21.
WOJTYRA Jagoda Małomice (POL)
2007
2017-03-06 09:14:07  
22.
ZIELIŃSKA Lena Bolesławiec (POL)
2008
2017-04-05 20:21:52  


16 km | Zgłoszonych: 23 | Limit: 150
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
DUBIAŁ Rafał Zico Racing Speed Team (POL)
1975
2017-03-23 08:08:15  
2.
DYMARSKI Adam Zgorzelec (POL)
1965
2017-03-14 19:07:43  
3.
FILIPIAK Ernest roll4life (POL)
1971
2017-03-18 14:17:37  
4.
HOSZOWSKA Aleksandra Bytom Odrzański (POL)
1988
2017-04-03 21:55:17  
5.
JAGMIN Bogusław 3MajFormę Lubsko (POL)
1949
2017-04-05 09:33:27  
6.
KABZA Lucyna SKATE2CITY (POL)
1972
2017-03-02 20:16:11  
7.
KARP Dariusz KARP SKATE TEAM - BIAŁY KOSCIÓŁ (POL)
1973
2017-03-09 22:05:52  
8.
KOZAK Marta Bobrowice (POL)
1987
2017-03-06 13:36:55  
9.
KULCZYCKI Dariusz Zgorzelec (POL)
1963
2017-04-19 21:24:02  
10.
LIPKA Rafał Jelenia Góra (POL)
1982
2017-04-12 22:42:20  
11.
LUTZ Weise Görlitz (POL)
1963
2017-04-12 09:47:52  
12.
MARCINIAK Tomasz POZNAŃ (POL)
1978
2017-03-20 00:34:50  
13.
MASŁOWSKI Aleksander Softronic Skate Team- Barlinek (POL)
1952
2017-03-07 19:20:36  
14.
MERTUSZKA Mariusz Wrocław (POL)
1979
2017-04-04 09:11:41  
15.
MESJASZ Marta Iłowa (POL)
1979
2017-04-03 08:36:13  
16.
OLCZAK Agnieszka Gdańsk (POL)
1974
2017-03-01 21:00:09  
17.
PAŚ Tomek Pasiol Team Wrocław (POL)
1975
2017-03-16 09:43:01  
18.
PATORA Jerzy SKATE2CITY (POL)
1952
2017-03-07 08:15:22  
19.
PISZ Natalia Jabra RT Friends (POL)
1985
2017-03-06 09:45:30  
20.
RUTKOWSKA Irena POZNAŃ (POL)
1961
2017-03-07 19:17:55  
21.
SOŁTYS Alicja OPTIMA SKAWINA (POL)
1976
2017-04-05 21:14:36  
22.
STANISZEWSKA Kasia Skorzewo (POL)
1973
2017-03-06 19:50:58  
23.
SZCZERBAL AGNIESZKA POZNAŃ (POL)
1975
2017-03-03 07:33:46  


42.195 km | Zgłoszonych: 36
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
BIJAK Anna Silesia Skating (POL)
1975
2017-03-30 20:05:59  
2.
BUDEK Tomasz Piekary Śląskie (POL)
1986
2017-03-30 19:01:26  
3.
BUSS Jakub Kudowa Zdrój (POL)
1972
2017-03-05 19:39:07  
4.
CEBULSKA Katarzyna KRAKÓW (POL)
1968
2017-03-06 09:22:00  
5.
CIERLIK Władysław Dobra (POL)
1960
2017-03-01 21:12:29  
6.
DZIÓBEK Sylwia Wieliczka (POL)
1979
2017-03-06 13:52:18  
7.
FRYSIAK Grażyna Wrocław (POL)
1985
2017-03-07 14:14:55  
8.
GĄDEK Wojtek Silesia Skating (POL)
1971
2017-03-06 16:44:52  
9.
GŁAWDECKI Artur Jelenia Góra (POL)
1960
2017-03-01 12:34:08  
10.
GOŁECKA Bożena ROLLA SPEED TEAM (POL)
1965
2017-04-03 14:05:46  
11.
GRZĘDZIŃSKI Bartłomiej Silesia Skating (POL)
1975
2017-03-12 20:10:33  
12.
HARASYM Maciej Wysoka (POL)
1977
2017-03-12 07:13:36  
13.
JANIAK Karol Łódź (POL)
1951
2017-03-16 13:43:08  
14.
KABZA Grzegorz SKATE2CITY (POL)
1969
2017-03-02 20:10:53  
15.
KOŁODZIEJCZYK Dawid Warszawa (POL)
1981
2017-03-28 19:06:59  
16.
KOZACKI Paweł Warszawa (POL)
1965
2017-03-28 19:05:05  
17.
KROCZEK Tomasz Modlniczka (POL)
1973
2017-04-03 15:30:04  
18.
ŁATA Dariusz Silesia Skating (POL)
1966
2017-03-06 09:34:32  
19.
LEŚNIEWICZ Danusia Minions Speed Team (POL)
1985
2017-04-12 07:51:20  
20.
LIZUT KRZYSZTOF TR StarBlade (POL)
1959
2017-03-17 06:48:43  
21.
MADUSIOK Mirosław LKS Straconka (POL)
1957
2017-03-05 10:56:45  
22.
MILISZEWSKI Aleksander Silesia Skating (POL)
1968
2017-04-07 16:08:34  
23.
NAWORYTA Wojciech KKM KALORYFER (POL)
1969
2017-04-03 09:28:50  
24.
NIECHCIAłKOWSKA Agnieszka KRAKÓW (POL)
1979
2017-03-06 13:23:19  
25.
NIEWIAROWSKI Jarosław Biegiem po Piwo (POL)
1979
2017-03-06 09:38:14  
26.
NOWAK Tomasz Silesia Skating (POL)
1966
2017-03-18 11:07:13  
27.
OLCZAK Jarosław Amator Gdańsk (POL)
1972
2017-03-01 07:47:33  
28.
PONIECKI Jan KB Lupus (POL)
1946
2017-03-09 10:37:53  
29.
POPIELIŃSKI Fryderyk ŚWISTY Bolesławiec (POL)
1976
2017-04-03 00:35:52  
30.
PRONOBIS Mateusz Silesia Skating (POL)
1982
2017-03-06 09:04:30  
31.
ROJ Janusz Silesia Skating (POL)
1976
2017-03-06 21:56:57  
32.
ROKICKA Kinga KKSW Krak Rollerblade (POL)
1964
2017-03-21 19:18:41  
33.
SERENA Emanuele Skating Concorezzo (ITA)
1977
2017-04-20 14:51:33  
34.
STĘPIEŃ Magdalena SKATE2CITY (POL)
1987
2017-04-03 22:47:59  
35.
WITEK Grzegorz Łódź (POL)
1967
2017-03-06 18:02:00  
36.
ZADLO Martyna Silesia Skating (POL)
1982
2017-03-06 16:50:40  
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.030435085296631 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl